Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλο Πάσχα και καλή Ανασαταση σε όλες μας σας εύχομαι υγεία και χαρα για εσάς και τις οικογένειες σας. Και φυσικά σε λίγους μήνες όλες να κρατάμε στην αγκαλιά μας τα μωρακια μας Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 417472

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι λέω να το ρισκάρω και να πάω για χατήρι του μικρού μου είναι πολύ ενθουσιασμένος που θα ανάψει το φαναράκι του.

Καλή Ανάσταση κορίτσια, με το καλό να γεννηθούν τα μικρά μας υγειέστατα!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σεπτέμβριος 2012
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 351126 desT 12/9/2012 (φύλο κοριτσάκι)
flowersofouli 21/09/2012 Αγοράκι
Βίκυ 23/9/2012 (φύλο άγνωστο)
JOANNA100883 27/01/2012 (φύλο άγνωστο)
Κωνσταντίνα 28/9/2012 (φύλο άγνωστο)
LizaG 30/9/2012 (φύλο άγνωστο)

Οκτώβριος 2012
flower Panik11 4/10/12(95% Αγοράκι)
flower Κat3rina 5/10/12 Αγοράκι
Iokasti 6/10/12 (φύλο άγνωστο)
flowerMarianthi_m 11/10/12 (90% Aγοράκι)
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 351126 Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 351126 Kristinaki 13/10/12 Κοριτσάκι
Rita_ki 17/10/12 (φύλο άγνωστο)
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 351126 maroulo 21/10/12 (80% κοριτσάκι)
flowerΑurora 23/10/12 (φύλο αγοράκι)


Πρόσθεσα και την Άννα που περιμένει κοριτσάκι.
Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα εγκυούλες. Να προσέχεται πόσο θα φάτε αύριο. Μην χαλάσετε την "σιλουέτα σας" χα, χα....
Φιλιά πολλά! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!χρονια πολλα!!!!!!!!!!πως τα περασατε?????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 893968

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια...... Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλά!!!Πως τα περάσατε???Εγώ κουράστηκα πολύ τη Κυριακή το κρατήσανε μέχρι αργά....και δεν άντεχα πήγαινα και ξάπλωνα ανα διαστήματα ....για να μην σχολιάσω οτι ήπιανε ένα καράβι...φάγαμε και του σκασμού...χορευάνε κιόλας μαζευτηκάμε και πολλά άτομα και έγινε γλέντι τρικούβερτο..καλά ήτανε!!!Ποιός πάει δουλειάααααααααααααααα πάλι οεο???χαχαχχαχα...!!!!Σοφάκι γύρισες??? η είσαι στα πεθερικά??? Χριστινάκι παραδοσιακά τα περάσες και εσύ...!!!!Στελλίτσα τη βροχή την έφαγα και εγώ βγήκα να μαζέψω τα ρούχα και έγινα μέχρι το "βρακί" που λέμε Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε γυρισαμε ακομα.ειμαι στη πεθερα μου.εμεις δε το κρατησαμε πολυ γιατι φυσουσε παρα πολυ.πηγαμε και σουβλισαμε στο χωριο.ασε αλλαξα μερος και εχασα και τις συνηθειες μου....αυτα ελεγα το πρωι....δυσκοιλιοτητα στο φουλ!αχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου έδωσε ενα σιροπάκι να παίρνω...μέχρι να ισιώσω αλλά ακόμη έχω θέα.... αν δεν τον πιώ δεν βγαίνω προσπαθώ με διατροφή αλλά ξεχνίεμαι...ρε γαμώτο!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Εμένα μου έδωσε ενα σιροπάκι να παίρνω...μέχρι να ισιώσω αλλά ακόμη έχω θέα.... αν δεν τον πιώ δεν βγαίνω προσπαθώ με διατροφή αλλά ξεχνίεμαι...ρε γαμώτο!!!!

και εμενα μου εδωσε το duphalac αλλα 4 δοσεις που μου ειπε να παιρνω θεωρω οτι ειναι πολλες.τα υποθετα γλυκερινης πανα και ερχονται.φοβαμαι οτι θα συνηθισω ετσι και μετα........μεγαλωσανε τα μωρακια μας!!!!!το νιωθεις καθολου?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου!
Εμείς τελικά δεν πήγαμε εκκλησία με έπιασε μια απίστευτη ρίγη και ήμουν κουκουλωμένη με τη κουβέρτα.
Ευτυχώς την επόμενη ήμουν μια χαρά και περάσαμε τέλεια.
Αντε και του χρόνου να είμαστε γερές με τους άντρες και τα παιδάκια μας!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια και χρόνια πολλα σε όλες. Απο ότι βλέπω γυρίσετε σχεδόν όλες άντε να ζωντανέψει λίγο το θεματακι μας. Εμείς τα περάσαμε οικογενειακά και σπιτάκι. Εύχομαι σε όλες μας όλα να είναι καλα και καλη μας συνεχεια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 11 654316

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χριστος ανεστη κοριτσια!


κ μεις οικογενειακα ας πουμε .... οσο γινεται αφου ο αντρουλης μου λειπει σε ταξιδι εκτος ελλαδας κ εχουμε κ πενθος που εφυγε ο παππους μου πριν 15 μερες. παρολα αυτα καλα ηταν .

παρατηρησα οτι πολλες εμαθαν το φυλλο του παιδιου , μονο εγω θαπεριμενω την β επιπεδου ? Rolling Eyes

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
I 'm back!!! Χρονια πολλά!!! Χριστος ανεστη! Χαιρομαι που περασατε καλα! Κ εγω περασα τελεια αλλα οι μερες κυλησαν πολυ γρηγορα κ σε είμαστε πάλι πισω στη ρουτίνα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααα στα κορίτσια Very Happy
Δουλειά πλέον.... Mad χαχαχχαχχαχα!!!Είχα αρχίσει να βαριέμαι και σπίτι η αλήθεια είναι....!!!!
Ριτάκι ούτε εγώ ξέρω φύλλο ακόμη .... μάλλον μου είπε η γιατρός θα το δούμε στη επόμενη επίσκεψη!!!!19 εβδομάδων θα ξαναπάω....στο ιατρείο της....για υπέρηχο!!!
Σοφάκι νιώθω ένα γαργαλητό σε κάποιες φάσεις σαν να με γαργαλάνε εσωτερικά...όχι συνέχεια σε άσχετες φάσεις...στη γιατρό ξέχασα να το αναφέρω....(το νιώθω απο τη 14η εβδομάδα)άλλοι μου λένε οτι είναι το μωρό άλλοι οτι είναι το έντερο δεν ξέρω.....!!! Very Happy

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Καλημέραααααααα στα κορίτσια Very Happy
Δουλειά πλέον.... Mad χαχαχχαχχαχα!!!Είχα αρχίσει να βαριέμαι και σπίτι η αλήθεια είναι....!!!!
Ριτάκι ούτε εγώ ξέρω φύλλο ακόμη .... μάλλον μου είπε η γιατρός θα το δούμε στη επόμενη επίσκεψη!!!!19 εβδομάδων θα ξαναπάω....στο ιατρείο της....για υπέρηχο!!!
Σοφάκι νιώθω ένα γαργαλητό σε κάποιες φάσεις σαν να με γαργαλάνε εσωτερικά...όχι συνέχεια σε άσχετες φάσεις...στη γιατρό ξέχασα να το αναφέρω....(το νιώθω απο τη 14η εβδομάδα)άλλοι μου λένε οτι είναι το μωρό άλλοι οτι είναι το έντερο δεν ξέρω.....!!! Very Happy
Kalimera koritsia!Ego 12 eudomada estatika gargalhto ,ligokato apo to stomaxi.Aurio 8a rotiso to giatro.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια Πολλαααα.Χριστος Ανεστης.Και του χρονου υγιεις και με τα βλασταρια μας αγκαλια.

ΚΑι εμεις περασαμε πολυ ομορφα...Απο το Σαββατο της Αναστασης ημασταν ολοι μαζεμενοι εδω(ειμαστε και οικογενεια χωραφα)και μεχρι εχθες το βραδυ ψηναμε και τρωγαμε.Το μονο που με πτοεισε ηταν οτι κουραζομουν παρα πολυ ευκολα.Κατα τα ΄λλα υπεροχα.

Οσο για το μωρο δεν εχω αισθανθει τιποτα προς το παρον.Εχω να το δω απο την αυχενικη στης 28/3 και περιμενω πως και πως να το δω στις 23/4.

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τριχρωμια 21 1:600 ειναι φυσιολογικο ????????????????????????

γιατι στον γιο μου ειχα 1:17000

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Νικάκι.....!!!και εγώ πολύ κούραση...πήγαινα και ξάπλωνα ενδιάμεσα...τη Κυριακή δεν μπορούσα....και είμασταν και εμείς πολλά άτομα...!!! Very Happy
Περιμένουμε τη Πρωτομαγιά τώρα.... Very Happy
Γιατρό 1/5 θα πάω ξανά!!!Υπομονήςςςςς!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιατι στον γιο μου ειχα 1:17000[/quote]


Ριτάκι καλημέρα...
δεν τα ξέρω αυτά καθόλου αλλά αλλάζουν ανάλογα με την ηλικία πολύ ...όμως...ο γιατρός τι σου είπε .....???αν σου είπε εντάξει ο γιατρός μην αγχώνεσαι καθόλου!!!! Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστός Ανέστη!
Καλησπέρα εγκυούλες!
Χαίρομαι που περάσατε ωραία. Κι εγώ μια από τα ίδια. Αλλά δεν έφαγα τόσο πολύ. Παρέμεινα στο μέτρο.

rita_ki έγραψε:τριχρωμια 21 1:600 ειναι φυσιολογικο ????????????????????????

γιατι στον γιο μου ειχα 1:17000

Φαντάζομαι μιλάς για το τελικό αποτέλεσμα (συνεκτίμηση κινδύνου) που βγαίνει από το συνδυασμό των πιθανοτήτων της ηλικίας, της αυχενικής διαφάνειας και των βιοχημικών δεικτών. Έτσι δεν είναι;
Έχεις τα αποτελέσματα τυπωμένα;

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:
rita_ki έγραψε:τριχρωμια 21 1:600 ειναι φυσιολογικο ????????????????????????

γιατι στον γιο μου ειχα 1:17000

Φαντάζομαι μιλάς για το τελικό αποτέλεσμα (συνεκτίμηση κινδύνου) που βγαίνει από το συνδυασμό των πιθανοτήτων της ηλικίας, της αυχενικής διαφάνειας και των βιοχημικών δεικτών. Έτσι δεν είναι;
Έχεις τα αποτελέσματα τυπωμένα;

ναι αυτο εννοω συγγνωμη ειμαι ταραγμενη . δεν τα εχω μπροστα μου οχι γιατι δεν πηγα να τα παρω απτο διαγνωστικο κεντρο . τηλεφωησα κ μου τα ειπαν .
γιατρο εχω την παρασκευη να του παω τα αποτελεσματα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα κοριτσια μου!! Ακουω περασατε πολυ ομορφα!! Και εγω παραδοσιακα περασα στο χωριο. Ειμαι εδω ακομη δηλαδη γιατι δεν εχω παει πισω δουλεια ακομη.Στην Κυπρο εκτος απο τσουρεκι και τα αλλα παραδοσιακα φτιαχνουμε και μια πιτα με τυρι και σταφιδες. Φλαουνα ονομαζεται Smile Βικακι το γαργαλητο εχω ακουσει ειναι λογω του μωρου Very Happy Αλλα γιατι δε σου ειπε φυλο ακομη; Ελπιζω να ξερεις πολυ πολυ συντομα!




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rita_ki έγραψε:
desT έγραψε:
rita_ki έγραψε:τριχρωμια 21 1:600 ειναι φυσιολογικο ????????????????????????

γιατι στον γιο μου ειχα 1:17000

Φαντάζομαι μιλάς για το τελικό αποτέλεσμα (συνεκτίμηση κινδύνου) που βγαίνει από το συνδυασμό των πιθανοτήτων της ηλικίας, της αυχενικής διαφάνειας και των βιοχημικών δεικτών. Έτσι δεν είναι;
Έχεις τα αποτελέσματα τυπωμένα;

ναι αυτο εννοω συγγνωμη ειμαι ταραγμενη . δεν τα εχω μπροστα μου οχι γιατι δεν πηγα να τα παρω απτο διαγνωστικο κεντρο . τηλεφωησα κ μου τα ειπαν .
γιατρο εχω την παρασκευη να του παω τα αποτελεσματα


Είσαι σίγουρη ότι είναι και τα αποτελέσματα του υπερήχου της αυχενικής μέσα και ότι δεν είναι μόνο του αίματος;
Έχεις δίκιο να αγχώνεσαι αλλά νομίζω ότι και με 1/600 πάλι είναι χαμηλός ο κίνδυνος. Όταν η πιθανότητα είναι μεγαλύτερη από 1/300 τότε θεωρείται ότι η πιθανότητα είναι μεγάλη.
http://www.fetus.gr/index.php?pathID=1_1697_1912

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ta αποτελεσματα του υπερυχου τα πηρα εκεινη την στιγμη (πριν μια βδομαδα) κ αυριο θα περασω να παρω κ του pappa απλα σημερα τηλεφωνησα να μου τα πουν απτο τηλ γιατι το ειχα εννοια.

την παρασκευη εχω ραντεβου με τον γιατρο κ θα του παω ολες τις εξετασεις.

κοιμησα τον γιο μου κ τωρα θα διαβασω το αρθο που μου βαλες.
σε ευχαριστω

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ριτάκι μου μην αγχώνεσαι, 1:600 είναι πολύ καλό ποσοστό.
Μην κοιτάς όταν ήμασταν 25 χρονών..
Εϊμαι σίγουρη οτι και ο γιατρός σου το ίδιο θα σου πεί

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μακαρι κοριτσια μου μακαρι .
λειπει κ ο αντρας μου γμτ κ δεν εχω ψυχραιμια να χειριστω τετοιες καταστασεις .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις