Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σεπτέμβριος 2012
desT 12/9/2012 (φύλο άγνωστο)
sofouli 21/09/2012 Αγοράκι flower
Βίκυ 23/9/2012 (φύλο άγνωστο)
Κωνσταντίνα 28/9/2012 (φύλο άγνωστο)
LizaG 30/9/2012 (φύλο άγνωστο)

Οκτώβριος 2012
Panik11 4/10/12(95% Αγοράκι) flower
Κat3rina 5/10/12 Αγοράκι flower
Iokasti 6/10/12 (φύλο άγνωστο)
Marianthi_m 11/10/12 (90% Aγοράκι) flower
Anna_gt 12/10/12 (φύλο άγνωστο)
Rita_ki 17/10/12 (φύλο άγνωστο)
maroulo 21/10/12 (φύλο άγνωστο)
Αurora 23/10/12 (φύλο αγοράκι) flower



Μπραβο Στελλα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580
Πολυ χαρηκα.Αλλο ενα αγορακι flower προστεθηκε στην λιστα. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 536304

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είστε υπέροχες!!
Σας ευχαριστώ πολύ!Καλή μας συνέχεια!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora μπράβο είδες που ευχές ανησυχία όλα καλά πήγαν.Σε πόσες μέρες θα βγει το παπ-α;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Κορίτσάκια μου γύρισα!
Οι ευχές και η θετική σας ενέργεια έπιασαν τόπο!
Η αυχενική μας σούπερ αν και η μέτρηση έγινε στη δεύτερη επίσκεψη μισή ώρα μετά αφού με εστειλε να φάω μια σοκολάτα μήπως και γυρίσει το μικρούλι μας γιατι απο την αρχή μόνο το τσουτσουνάκι του μας έδειχνε Laughing

ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙ μάλλον άλλο ένα αντράκι θα μπεί στο σπίτι μας!
Η συγκίνησή μου δεν περιγράφεται!!

Κάναμε και το παπέι όλα καλά!
Και στα δικά σας κουκλάρες μου!!!!

sixaritiria stellitsa gia ta kala nea. Very Happy
tetarti tha sas po kai go...

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aurora έγραψε:Κορίτσάκια μου γύρισα!
Οι ευχές και η θετική σας ενέργεια έπιασαν τόπο!
Η αυχενική μας σούπερ αν και η μέτρηση έγινε στη δεύτερη επίσκεψη μισή ώρα μετά αφού με εστειλε να φάω μια σοκολάτα μήπως και γυρίσει το μικρούλι μας γιατι απο την αρχή μόνο το τσουτσουνάκι του μας έδειχνε Laughing

ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙ μάλλον άλλο ένα αντράκι θα μπεί στο σπίτι μας!
Η συγκίνησή μου δεν περιγράφεται!!

Κάναμε και το παπέι όλα καλά!
Και στα δικά σας κουκλάρες μου!!!!

Πολλές καλημέρες!!!!!Τί όμορφα νέα είναι αυτά!!!Ό,τι πιο όμορφο εύχομαι για εσένα και το μικρό αντράκι σου!!΄Μόνο χαρές να έχετε,κι εσείς και όλες οι υπόλοιπες μανούλες και τα παιδάκια του κόσμου!!!(καλέ σα τη γιαγιά μου μιλάω!) Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγχαρητηρια κουκλα μου!!!! Μπράβο... Panik ποτε θα κανεις το αλφα τεστ; Εχεις κανει παππ α; Γιατι εγω μονο την αυχενικη εκανα... To αλφα σε 15 μερες!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Kristinaki"]
vgog65 έγραψε:Έμενα μη ρωτάς φαίνεται και από τη φωτογραφία και ναι έχει ξεπετααχτεί!!!! Very Happy Το κοιλουμπάκι μουυυυυυυυυυυυυυ!!!! Very Happy

Τελεια ειναι βικυ!!! ποσων εβδομαδων ησουν στη φωτο? sunny



Καλημέρα Χριστινάκι
στη φωτο είμαι 14 εβδομάδων και τώραα που μιλάμε είμαι 16 εβδομάδων .....και κάτι μέρες!!!! Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα εγκυουλες.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολλές καλημέρες!!!!!Τί όμορφα νέα είναι αυτά!!!Ό,τι πιο όμορφο εύχομαι για εσένα και το μικρό αντράκι σου!!΄Μόνο χαρές να έχετε,κι εσείς και όλες οι υπόλοιπες μανούλες και τα παιδάκια του κόσμου!!!(καλέ σα τη γιαγιά μου μιλάω!) Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 [/quote]


χαχαχχαχαχα Καλημέρα Κατερινιώ.....!!Γελάω με το σχόλιο "σαν τη γιαγιά μου μιλάω" και εγώ τα κάνω κάτι τέτοια...ειδικά τώρα ξέρεις.....που είμαι πιο ευαίσθητη!!!..

Aurora συγχαρητήριααααααααααα!!!Αντράκι λοιπόν και εσύ..... άντε με το καλό!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ιοκάστη και Κωνσταντίνα!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιστρεψαμε!!!!!!!καναμε και υπερυχο εχθες και ολα πανε καλα!!! 179 γραμμαρια ο πιτσιρικος!!!και ναι...ειμαστε επισημα.... αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 οσο για τα τσουρεκια εκανε ο αντρας μου προχθες και βγηκανε τελεια!ηθελε να γινει σεφ...απο κιλα οχι μονο δε πηρα αλλα εχασα!ειχε ενα χαμογελο ευτυχιας ο γιατρος!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 215994

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιστρεψαμε!!!!!!!καναμε και υπερυχο εχθες και ολα πανε καλα!!! 179 γραμμαρια ο πιτσιρικος!!!και ναι...ειμαστε επισημα.... αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 οσο για τα τσουρεκια εκανε ο αντρας μου προχθες και βγηκανε τελεια!ηθελε να γινει σεφ...απο κιλα οχι μονο δε πηρα αλλα εχασα!ειχε ενα χαμογελο ευτυχιας ο γιατρος!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 215994



Μπραβο sofoyli!!!!!!! Καλα ο γιατρος μου παιζει να ειναι ο μοναδικος που δε ζυγιζει!! De μου εχει πει να ανεβω ποτε!! Αραγε ποτε θα ακουσουμε για κοριτσακια;;;;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιστρεψαμε!!!!!!!καναμε και υπερυχο εχθες και ολα πανε καλα!!! 179 γραμμαρια ο πιτσιρικος!!!και ναι...ειμαστε επισημα.... αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 οσο για τα τσουρεκια εκανε ο αντρας μου προχθες και βγηκανε τελεια!ηθελε να γινει σεφ...απο κιλα οχι μονο δε πηρα αλλα εχασα!ειχε ενα χαμογελο ευτυχιας ο γιατρος!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 215994


Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580

παίδαρος ο μικρός μπράβο τέτοια να ακούω

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιστρεψαμε!!!!!!!καναμε και υπερυχο εχθες και ολα πανε καλα!!! 179 γραμμαρια ο πιτσιρικος!!!και ναι...ειμαστε επισημα.... αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 οσο για τα τσουρεκια εκανε ο αντρας μου προχθες και βγηκανε τελεια!ηθελε να γινει σεφ...απο κιλα οχι μονο δε πηρα αλλα εχασα!ειχε ενα χαμογελο ευτυχιας ο γιατρος!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 215994


Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 50580

παίδαρος ο μικρός μπράβο τέτοια να ακούω

ε μεγαλωσαμε!!!!!!!!!!5 μαιου εχουμε β επιπεδου!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!επιστρεψαμε!!!!!!!καναμε και υπερυχο εχθες και ολα πανε καλα!!! 179 γραμμαρια ο πιτσιρικος!!!και ναι...ειμαστε επισημα.... αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 328109 οσο για τα τσουρεκια εκανε ο αντρας μου προχθες και βγηκανε τελεια!ηθελε να γινει σεφ...απο κιλα οχι μονο δε πηρα αλλα εχασα!ειχε ενα χαμογελο ευτυχιας ο γιατρος!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 2!!!!! - Σελίδα 3 215994



Μπραβο sofoyli!!!!!!! Καλα ο γιατρος μου παιζει να ειναι ο μοναδικος που δε ζυγιζει!! De μου εχει πει να ανεβω ποτε!! Αραγε ποτε θα ακουσουμε για κοριτσακια;;;;

α δε μα ζυγιζει...μονη μου παω και ζυγιζομαι και του λεω...και η απαντηση???? 'το ηξερα!'

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Β επιπεδου ποτε κανουμε?? παντως ρε κοριτσια ουτε μια εκτιμησουλα για μενα στην αυχενικη; Κατι; Να μου πει εστω τι νομιζει κ ας μην ειναι σιγουρο!! Απολυτη σιωπη.. Κ εγω δε ρωτησα γιατι φοβομουν για το αποτελεσμα! Στη β επιπεδου λενε κατι τουλαχιστον;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ρε Σοφάκι ...συγχαρητήρια για τον αγόραρο!!!!Μπράβο πολύ χάρηκαααααααααα!!!!!Τσουρέκιιιιιιιιι στείλε κανένα Αθήνααααααααααααααααααα χαχαχχαχχαχαχ!!!!Αυτά είναι!!!!Έχει ένα παλιόκαιρο εδώ κρύοοοοοοοοοο κάνει!!!!Από Μ.Τετάρτη λέει φτιάχνει...για να δούμε.....!!!!Πήγα και έκανα καλλιέργεια κολπικών υγρών.....σήμερα και άυριο θα πάρω τα αποτελέσματα αργά το απόγευμα!!!Έλεγα να λουφάρω από τη δουλειά Μ.Πέμπτη αλλά που γίνεται πανικός....εδώ για καλή μας τύχη...και η ανηψιά που εκπαιδεύω για να πιάσει δουλειά εδώ έχει πυρετό 39,8(την έστειλα σπίτι της πριν με πλησιάσει.....)!!!!! Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Β επιπεδου ποτε κανουμε?? παντως ρε κοριτσια ουτε μια εκτιμησουλα για μενα στην αυχενικη; Κατι; Να μου πει εστω τι νομιζει κ ας μην ειναι σιγουρο!! Απολυτη σιωπη.. Κ εγω δε ρωτησα γιατι φοβομουν για το αποτελεσμα! Στη β επιπεδου λενε κατι τουλαχιστον;


Κ εμένα δεν φάνηκε....στην αυχενκή ούτε μετά απο 3 βδομάδες που πήγα στη γιατρό....έκανε εκτίμηση αλλά δεν το πήρα σοβαρά διότι και η ιδια μου είπε άστο θα δούμε μετά!!!!(
μου είχε πει 60% αγόρι 40% κορίτσι)

Β επιπέδου 20-22 εβδομάδες γίνεται... και εκεί φαίνεται επιτέλους τι είναι....!!!!(είναι και αρκετή ώρα η β επιπέδου οπότε τι στο καλό)

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης όπως βλέπω εδώ στις περισότερες που έχει φανεί στην αυχενική είναι αγοράκι......!!!Η γιατρός μου είπε ότι όταν αργεί να φανεί είναι κορίτσι συνήθως!!!Αλλά όλα αυτά είναι λόγια !!!Το σίγουρο είναι όταν γεννήσουμε θα το δούμε χαχχαχαχαχ αλλά πιος κρατιέται μέχρι τότες!!!!! Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Β επιπεδου ποτε κανουμε?? παντως ρε κοριτσια ουτε μια εκτιμησουλα για μενα στην αυχενικη; Κατι; Να μου πει εστω τι νομιζει κ ας μην ειναι σιγουρο!! Απολυτη σιωπη.. Κ εγω δε ρωτησα γιατι φοβομουν για το αποτελεσμα! Στη β επιπεδου λενε κατι τουλαχιστον;


Κ εμένα δεν φάνηκε....στην αυχενκή ούτε μετά απο 3 βδομάδες που πήγα στη γιατρό....έκανε εκτίμηση αλλά δεν το πήρα σοβαρά διότι και η ιδια μου είπε άστο θα δούμε μετά!!!!(
μου είχε πει 60% αγόρι 40% κορίτσι)

Β επιπέδου 20-22 εβδομάδες γίνεται... και εκεί φαίνεται
επιτέλους τι είναι....!!!!(είναι και αρκετή ώρα η β επιπέδου
οπότε τι στο καλό)


Τελεια!! Πως αντεχουν παντως μερικες κ δε θελουν να μαθαινουν το φυλο;; Δε θα μπορουσα!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες και πάλι!!!!
Σοφούλι πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!Όλο όμορφα νέα έχουμε,κάτι που είναι απόλυτα φυσιολογικό τελικά!!
Ερώτηση,προφανώς γελοία:Πώς το ζυγίζουν το μπεμπέ ρε παιδιά????
Κι εμένα η γιατρός μου δν με ζυγίζει,τουλάχιστον όχι ακόμα,ίσως επειδή ξέρει ότι λόγω της αδιαθεσίας ακόμα χάνω κιλά.
τώρα για το φυλλο,εγώ στην αυχενική αποκόμισα την εντύπωση ότι οι γιατροί το βλέπουν-πέρα από συγκεκριμένες περιπτώσεις που λόγω στάσης δε φαίνεται-αλλά κρατούν μια πισινή και δεν το αποκαλύπτουν,για να μη γίνουν ρόμπα σε περίπτωση λάθους.Η δικιά μου πχ. δεν ήθελε με τπτ να μας το πει ο Δρ. που έκανε τον υπέρηχο,και επειδή τελικά αυτός τρωγόταν κ μας το ξεφούρνησε,μου είπε η γιατρός μου να μη το πολυλέμε,γιατί το λάθος είναι πιο ανώδυνο αν δεν το ξέρουν πολλοι!.οκ δε μου φαίνεται και παράλογο.είναι πολύ νωρίς η αλήθεια είναι..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παιδίμου εγώ θα σκάσω ...είχα πάει στη γιατρό και την είχα πρήξει ......εντάξει γερό να ναι και ας είναι οτι θελει αλλά θέλω να ξέρω τι είναιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ πάλι από το άγχος,δεν είχα μπει στη διαδικασία να το σκεφτώ καθόλου.Ο μπαμπάς μας έλεγε πώς ήθελε κοριτσάκι,το ίδιο ήθελαν κ οι δικοί μας,αλλά οκ ήταν πιο συγκρατημένοι στις απαιτήσεις τους!!Όταν λοιπόν μάθαμε το φύλλο,απλά έγινε λίγο πιο συγκεκριμένη η εικόνα του στο μυαλό μου."εχουμε ένα μικρό αγοράκι",κάπως έτσι..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αλλά έχεις εικόνα εγώ που δεν έχω...και οραματίζομαι ένα παιδάκι ουδέτερο......!Θα σκάσω ήθελα να το μάθω...οπωσδήποτε το φύλλο και με τυρανάει το σκασμένο!!!! Χαλάλι δεν πειράζει....!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
Ναι αλλά έχεις εικόνα εγώ που δεν έχω...και οραματίζομαι ένα παιδάκι ουδέτερο......!Θα σκάσω ήθελα να το μάθω...οπωσδήποτε το φύλλο και με τυρανάει το σκασμένο!!!! Χαλάλι δεν πειράζει....!!!


koritsia kalimeraaaaa
sixaritiria sofouli katapliktika ta neakia sou
axxx vicky kai gw trellainomai na mathw kai exete dikio, oi giatroi kseroun ala de lene giati fovountai tin periptwsi lathous. kai afto pou les vicky einai aitheia, ama argei na sou pei exei perissoteres pithanotites na eine koritsi (sto agoraki fainete to tsoutsounaki kai sto koritsi treis grammoules)!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις