Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
355 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 355 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 3:30 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΗ ΓΤ ΗΡΘΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 14-03-2012 Κ ΩΡΑ 11΄25 ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 38'3 ΕΒΔ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΙΚΡΟ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΤΟΣΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΟ,Κ ΕΠΙΣΕΙΣ Ο ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑΑΑΑ 3 ΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΜΑΙΕΥΤΙΡΙΟ ,Κ ΤΟ ΠΡΩΗ ΞΕΚΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΖΕΣΤΗ Κ ΤΡΥΦΕΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΥΦΙΧΤΟ ΦΙΛΑΚΗ,ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!!Μ ΡΩΤΑΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΙΚΗ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΓΩ!!!ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ,ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΨΑΞΕ ΨΑΞΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΦΛΕΒΑ Κ ΤΡΥΠΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΡΥΠΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΠΤ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ 5-6 ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΠΑΛΙ ΤΠΤ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΥΠΙΜΑΤΑ Κ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΨΑΞΙΜΑΤΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ,Κ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ Κ ΠΟΥΘΕΝΑ ΦΛΕΒΑ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΦΟΒΟΥ Κ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ,Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΗΡΘΕ Κ Ο ΠΕΡΙΒΟΙΤΟΣ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΑΙΣΘΗΣΗ ΧΑΛΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ,ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΑ ΚΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΓΕΝΝΙΚΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚ..ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΓΤ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΣΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΗΠΩΣ ΠΙΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΠΑ ΤΗΣ ΛΕΩ Κ ΝΑ ΠΙΝΟΥΣΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΟΡΕΞΗ!!ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΟΛΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΛΕΩ Κ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΩ!!ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΟΛΙΚΗ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ,Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΝ ΠΑΘΩ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΣΗ Κ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΛΑΨΕΙ,ΚΑΛΑ ΩΣ ΕΔΩ Κ ΦΟΡΕΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΜΑ 1-2-3-4 Κ Ο ΥΠΝΟΣ ΗΡΘΕ ΓΑΛΗΝΙΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΑΡΑ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΦΟΝΕΣ ΜΑΡΙΝΑ ΞΥΠΝΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΓΕΝΗΘΗΚΕ 3120gr ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΜΑΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ,ΕΓΩ ΝΑ ΜΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΡΙΣΗ ΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΝΑ ΜΝ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΟΥ ΟΥ Κ ΝΑ ΤΙΝΑΖΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΙΠΙΠΙΠΙΠΙ Κ ΕΓΩ ΤΠΤ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΝΑ ΛΕΩ ΜΝΟ ΕΝΑ ΠΟΝΑΩΩΩ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩ,,ΜΕΤΑ ΜΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΕΓΩ ΤΠΤ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ,ΜΕΤΑ ΜΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ,Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΥΠΝΙΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΥ,ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ Κ ΜΕ ΠΙΕΣΕ ΜΙΑ ΜΑΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΥΡΛΙΑΞΑΑΑΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΝΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ Κ ΝΑ ΜΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΑΣΦΥΞΙΑ ΟΠΑ ΛΕΩ ΨΥΞΗ ΗΡΘΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΨΥΞΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΤΗΣ ΛΕΩ ΒΡΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΥΞΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ !!ΠΗΓΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΕΡΙΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΓΤ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΤΑ ΑΕΡΙΑ Κ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΛΑΤΗ Κ Ο ΣΒΕΡΚΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝΑΣΑ Κ ΔΩΣΤΟΥ ΥΠΟΘΕΤΑ Κ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΠΟΝΟΣ ΠΟΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΝΥΛΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ......Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΜΠΗΚΕ ΜΟΝΑΔΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ,Κ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΑΡΤΗΡΙΟ ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΚΑΝΑ 3 ΒΗΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΣ ΑΦΟΡΗΤΟΣ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΗ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΓΤ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,Κ ΤΗΝ 3 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΟΥΛΑΣ ΤΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ...ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΛΑΜΑ Κ ΚΑΚΟ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΝ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΜΕ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΓΤ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ,ΜΠΗΚΕ ΜΟΝΑΔΑ ΓΤ ΕΙΧΕ ΣΤΕΝΩΣΗΣ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΠΑΛΟΝΑΚΗ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ,,,,ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΜΟΛΛΙΣ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΗΤΑΝ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟΣ ΑΚΟΜΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΔΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ Κ ΤΟΣΟ ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΚΑΛΟΔΙΑ Κ ΦΛΕΒΕΣ,Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ,ΕΡΧΕΤΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΔΕΝ ΞΥΜΝΟΥΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΝΑΣΗΚΟΣΕ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΤΠΤ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΜΑΣ ΒΓΑΛΑΝΕ ΕΞΩ Κ ΠΗΓΑΝ 6 ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΩΛΗΝΟΝΟΥΝ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΜΑΤΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΦΟΡΗΤΑ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΜΠΙΠ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ,Κ ΚΛΑΜΑ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΟΡΘΙΑ ,Κ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΝΕ Η ΑΛΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Κ ΝΑ ΜΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΑΣΤΕ ,ΑΧ Η ΜΕΝΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ,ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ ΔΙΑΧΥΤΟ Κ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ 11 ΜΕΡΕΣ Κ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ Κ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΧΕΡΙΑ ΕΦΥΓΑ Κ ΝΑ ΜΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ,ΠΙΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΙΡΙΟ ΔΕΝ ΕΛΕΙΨΑ ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΥΡΙΟ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΧΑΡΕΣ Κ ΠΑΝΥΓΥΡΙΑ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΑΡΕΣ Κ ΑΥΤΟΣ,Κ ΟΝ ΠΕΙΡΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΥΕΙΕ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΙΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΠΡΩΞΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΑ ΚΟΙΛΑΚΙΑ Κ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΗ Κ ΑΛΛΑΗ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.....ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΑΣ ΕΚΛΑΨΑ,ΑΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΘΗΚΑ ΜΑΖΗ ΤΟΥ Κ ΑΣ ΠΟΝΕΣΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΟΥΣΑ Κ ΜΕΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΗ ΤΟΥ ΠΟΝΑΩ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΗ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΨ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΤΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ,Κ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑΤΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣ ΜΟΥ ΛΥΝΑΤΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΜΑΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 868444

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγκλονίστηκα. Εύχομαι ότι καλύτερο για το αντράκι σου. Όλα θα πάνε καλά και θα τον δεις να μεγαλώνει και να σε τρελλαίνει.

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ με συγκινησες! Να σου ζησει και ευχομαι ολα να πανε καλα!ο Θεος ειναι μεγαλος!!!

dimmy

dimmy
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να σου ζήσει! Να πάνε όλα καλά και να τον καμαρώνεις πάντα!!! Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΩΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ !! ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 315810 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 315810

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ,ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ,ΟΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΥΠΠΕΡΟΧΑ!!! ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωππωπωπ συγκλονιστικο εβαλα τα κλαματα ευτηχως ολα πηγαν καλα και θα πανε ακομα καλητερα τελος του μηνος ειναι ΑΝΤΡΑΚΙ μην φοβασαι

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο τις δημοσιευσεις σου ολον αυτον τον καιρο πιστευω οτι εισαι ενα πολυ ευαισθητο παιδι.ειμαι σιγουρη οτι αξιζεις τα καλυτερα κ καθε δοκιμασια στη ζωη γινεται για να σε κανει πιο δυνατο ανθρωπο (που χωρις να σε ξερω) αισθανομαι οτι εχεις αναγκη απο μια "ενεση ψυχικης ενδυναμωσης".
θα δεις που ολα θα πανε καλα κ μετα την επεμβαση του μωρου η ζωη θα σου δινει μονο χαρες.πιστεψε το κ θα σου συμβει!!!
την συγκεκριμενη επεμβαση εχω 2 γνωστες που την εκαναν τα παιδια τους κ ειναι καλυτερα απο ποτε....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Μαρινάκι μου γλυκό με συγκίνησες!!!Ολα θα πάνε τέλεια και σε λίγο καιρό θα μας μιλάς για τις σκανταλιές του μπεμπάκου σου!!!!Μην φοβάσαι τίποτα ο Θεός και η Παναγίτσα είναι μαζί σας ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 669659 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 669659 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 669659 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 669659 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 669659 !!!!

10ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 7:24 am

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου ζήσει,Μαρινάκι!να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!να είναι η Παναγία κοντά του. ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 417472 ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 417472

11ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 7:25 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΓΤ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ Κ ΛΕΩ ΟΧΙ ΓΤ ΠΑΛΕΨΕ ΑΥΤΟΣ Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ <3 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΜΝ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΙ ΜΝ ΤΟΥ ΚΟΠΕΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑ,ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

12ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 7:50 am

Mammy in love

Mammy in love
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσάκι μου τι να σου πω;Εκει που περιέγραφες την στιγμή που δεν έπαιρνε οξυγόνο το μωρό τρελάθηκα...Αχ κοριτσάκι μου τι περάσατε...Σου γράφω και τρέχουν τα μάτια μου...Καμιά μανούλα και κανένα μωράκι να μην περνούν τέτοια ταλαιπωρία Sad .Όλα καλά τώρα κορίτσι μου ,λίγη ακόμα υπομονή και όλα καλά!Να χαίρεσαι την ψυχούλα σου καλή μου!Να του δώσεις ένα γλυκό φιλί απο εμένα και τον γιο μου!

13ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 8:05 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mammy in love έγραψε:Κοριτσάκι μου τι να σου πω;Εκει που περιέγραφες την στιγμή που δεν έπαιρνε οξυγόνο το μωρό τρελάθηκα...Αχ κοριτσάκι μου τι περάσατε...Σου γράφω και τρέχουν τα μάτια μου...Καμιά μανούλα και κανένα μωράκι να μην περνούν τέτοια ταλαιπωρία Sad .Όλα καλά τώρα κορίτσι μου ,λίγη ακόμα υπομονή και όλα καλά!Να χαίρεσαι την ψυχούλα σου καλή μου!Να του δώσεις ένα γλυκό φιλί απο εμένα και τον γιο μου!
ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 334590 Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ,ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΑΒΑΖΕΙΣ Κ ΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ ΑΣΕ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΙ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ

14ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 9:00 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου ζήσει Μαρινάκι!!Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

15ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 9:10 am

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζήσει ο μικρούλης σου και να είναι πάντα δυνατός και γερός. Μη φοβάσαι για τίποτα. Όλα θα περάσουν και σε λίγο καιρό δε θα θυμάσαι τίποτα από όσα περάσατε! Τα καλύτερα έρχονται!

16ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 9:40 am

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρινάκι, να σου ζήσει!!! Και να είναι γερός και δυνατός!!!!

http://www.beboulino.gr

17ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 10:44 am

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας ζησει
να εχει παντα την υγεια του
κ να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!!!

18ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 10:54 am

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ...

19ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 12:15 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να παιρνεις δυναμη απο τον γιοκα σου .Ευχομαι μονο καλα απο δω και περα

20ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 12:19 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ ΓΤ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ Κ ΛΕΩ ΟΧΙ ΓΤ ΠΑΛΕΨΕ ΑΥΤΟΣ Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙ ΑΥΤΟΝ <3 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΜΝ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΙ ΜΝ ΤΟΥ ΚΟΠΕΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑ,ΑΧ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
ολη μου την θετικη ενεργεια στην χαριζω απλοχερα!!!ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που γραφεις οτι εισαι απο πανω του μη του κοπει η ανασα!!θα σε ευγνωμονει καποτε που σταθηκες βραχος!!!!

21ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 1:24 pm

dolfin


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαρινακι με συγκινησες πολυ.ο γιος σου ειναι ενας κουκλος.ολα καλα θα πανε με τη βοηθεια της Παναγιας μας.

22ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 2:01 pm

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρινακι ,δυναμη και κουραγιο κουκλιτσα μου ,ολα θα πανε καλα ,ειμαι σιγουρη
.Ευχομαι Καλο Πασχα και το μεγαλειο της ζωης να νικησει ολα τα εμποδια
.Ειμαι βεβαιη για το καλυτερο αποτελεσμα .Πολλα φιλια

23ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Τετ Απρ 11, 2012 11:28 pm

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοπέλα μου να σου ζήσει!!!
Πάντα γερός και δυνατός να είναι!!!

Μου θύμισες λίγο τα δικά μας.... Crying or Very sad
Γεννήθηκε λίγο πρόωρα ο δικός μου αλλά δόξα το Θεό όλα πήγαν τέλεια Very Happy

Υπάρχει μια συσκευή για τα πρόωρα μωράκια και τα μωράκια που κάνουν άπνοιες που πιστεύω θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις λίγο.
Εγώ την χρησημοποίησα μέχρι τον 5ο μήνα και ήμουν κάπως πιο ήρεμη.(χτυπάει συναγερμός αν δεν πάρει ανάσα το μωράκι στα 15 δευτερόλεπτα)Μετά την χρησημοποίησα σαν απλή ενδοεπικοινωνία.
Είναι λίγο ακριβή αλλά αν την πάρεις απο έξω θα σου έρθει πιο οικονομική(γύρω στα 80ευρώ)
Σου βάζω 1 ενδεικτικό λινκ:
http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1334215659&sr=8-2

Να σου ζήσει και πάλι!!

24ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Πεμ Απρ 12, 2012 12:48 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge έγραψε:Κοπέλα μου να σου ζήσει!!!
Πάντα γερός και δυνατός να είναι!!!

Μου θύμισες λίγο τα δικά μας.... Crying or Very sad
Γεννήθηκε λίγο πρόωρα ο δικός μου αλλά δόξα το Θεό όλα πήγαν τέλεια Very Happy

Υπάρχει μια συσκευή για τα πρόωρα μωράκια και τα μωράκια που κάνουν άπνοιες που πιστεύω θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις λίγο.
Εγώ την χρησημοποίησα μέχρι τον 5ο μήνα και ήμουν κάπως πιο ήρεμη.(χτυπάει συναγερμός αν δεν πάρει ανάσα το μωράκι στα 15 δευτερόλεπτα)Μετά την χρησημοποίησα σαν απλή ενδοεπικοινωνία.
Είναι λίγο ακριβή αλλά αν την πάρεις απο έξω θα σου έρθει πιο οικονομική(γύρω στα 80ευρώ)
Σου βάζω 1 ενδεικτικό λινκ:
http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1334215659&sr=8-2

Να σου ζήσει και πάλι!!
S EYXARISTW ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΟΤΙ ΑΓΠΑΣ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ,ΟΥΜ ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ,Κ ΑΝ ΧΤΥΠΙΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑ

25ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ <3<3 Πεμ Απρ 12, 2012 2:09 am

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν χτυπήσει έχεις αρκετό χρόνο για να "ταρακουνήσεις" το μωρό και να το επαναφέρεις.
Εμένα η παιδίατρος μου είχε πει να το φυσάω στο πρόσωπο και να το τσιμπήσω(ελάχιστα εννοείται) για να αντιδράσει.Αν μιλήσεις με την παιδίατρο σου σίγουρα θα σε συμβουλεύσει σωστότερα.
Εμένα δεν χτύπησε ποτέ και εύχομαι να μην χτυπήσει ούτε και σε σένα ούτε σε κανένα άλλο μωράκι.
Το καλό με αυτή τη συσκευή είναι οτι ηρεμείς λίιιιιιγο και μπορείς να κοιμηθείς λίιιιιιιγο πιο ήσυχη.
Εμείς κοιμόμασταν με βάρδιες τις πρώτες μέρες απο το άγχος μας μην τυχόν συμβεί κάτι.Μετά μου έστειλε ο κουνιάδος απο Γερμανία αυτή τη συσκευή και κοιμήθηκα πιο ήσυχη Wink _

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις