Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
475 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 475 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 9:38 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να κ η δικια μου υπεροχη εμπειρια τοκετου
σαββατο 12/2 1 το πρωι ξυπναω με κρυαδες κ κατι ελαφριαααααααααα πονακια περιοδου
παω τουαλετα κ βλεπω ισα ισα ροζ πολυυυυυυυυυυυυυ απαλο στο χαρτι
μπααααααα λεω ιδεα μου θα ειναι ελα ομως που δ με επερνε ο υπνος κ ανα 3 λεπτα πηγαινα
τουαλετα κ τα πονακια πονακια...κατα τις 3 περνω τον γιατρο μου γιατι οταν ξαναπηγα τουαλετα ειδα
λιγο αιμα κ μου λεει πηγαινε να κανεις καρδ/φο κ οτι ειναι με ενημερωνουν μου λεει ....
κ λεω κατσε λιγο ακομα μπας κ μου περασουν τα πονακια αλλα αυτα τπτ
ανα 5λεπτο οι πονοι παει 4.30 κ λεω του ανδρουλη μου ντυσου να παμε σιγα σιγα οπως κ εγινε
φτασαμε στο νοσοκομειο με πονακια ανα 5λεπτο με βαζει η κοπελα στο μηχανημα ολα καλα ειχα συσπασεις με εξεταζει....κ μου λεει εχεις πολυ ωρα ακομα εχεις διαστολη μισο
δ προλαβαινει να βγει απο το δωματιο κ μου σπανε τα νερα ο ανδρουλης μου διπλα μου σε ολα να μου κραταει το χερι (καρδουλα μου)
οι πονοι αρχιζουν να γινοντε ολα κ πιο εντονοι ολο κ πιο εντονοι κ εγω να μην αντεχω να νιωθω οτι χανω τις δυναμεις μου να ειμαι ορθια στην αγκαλια του ανδρουλη μου να ποναω τρελαααααααα
να φωναζω "καντε κατι"να τρεχουν τα νερα κ να κανω εμετους
ειχα στεγνωσει το καμαρι μου να μου δινει απο μια σταγονα νερακι να μην ξερει πως να με βοηθησει
να μου λεει χτυπαμε βρισε με δαγκωσε με Laughing Laughing Laughing Laughing (καμαρι μου)
εγω να μην αντεχω αλλο να ζηταω επισκληριδιο κ να μην μου κανουν γιατι μεσα σε 2 ωρες περιπου η διαστολη πηγε 3,5,8,κ 10 η μαια ειχε τρελαθει επερνε τηλ τον γιατρο ηρθε γρηγορα ευτυχως
με βαζουν στο φορειο κ με πανε κατω εγω να ψαχνω τον ανδρουλη μου γιατι με βοηθουσε πολυ στις αναπνοες αλλα ηρθε μετα απο λιγο ......
η ωρα ειχε παει 7 το πρωι με βαζουν στο κρεββατι του τοκετου κ πριν ερθει ο γιατρος μου μου λεει η μαια να σπρωξω μολις αρχισουν οι πονοι ο ανδρουλης μου διπλα μου να μου κραταει το χερι κ να μου λεει κοιταμε στα ματια κ κανε τις αναπνοες (τις καναμε μαζι) στην 2η σπρωξια φαινετε το κεφαλακι της ζουζουνας μου κ του λεει ελα να δεις το κεφαλακι της ο ανδρουλης μου τρελαθηκε απο την χαρα του μολις το ειδε ....
ηρθε ο γιατρος μου βγαζουν τον ανδρουλη μου αλλα δ κλεινουν την πορτα οποτε εινα απενατη μου κ με βλεπει κ τον βλεπω (μεγαλη δυναμη)
μου λεει ο γιατρος σπρωξε κ στην 3η εξωθηση νιωθω το κεφαλακι της να βγαινει τι ανακουφηση
ειδα μονο το ποδαρακι της εκλαψε αμεσως κ την πηρε η μαια την δινει στον τρελαμενο μας μπαμπα
ο μπαμπακας μας να κλαιει σε ολη τη διαρκεια το τοκετου εγω να εχω στεγνωσει τοοοοσο πολυ που δ εβγαινε δακρυ
πηγε με την μαια ο ανδρουλης μου της εβαλαν το καρτελακι στο χερακι της μαζι κ ξαναγυρισε να κλαιει κ να μου λεει ποσο υπεροχη ειναι ......
μετα απο λιγο μου την φερνει κ την βαζει στο στηθος μου κ αρχιζει να πιπιλαει
κ μονο που τα γραφω εχω βουρκωσει παλι .... εχουν περασει τοσες μερες κ ακομα κλαιω
η μπεμπουλα μας βγηκε στις 7.35 το πρωι 3590 κ & 50 εκ
οταν με πηγαν στο δωματιο ολες οι κοπελες ερχοντουσαν να μου δωσουν συχαρητηρια για τον ανδρουλη μου χαχαχχαχαχα ο καημενος ηταν με πρησμενα ματακια κ κουρασμενος
εμεινε ολη την μερα κ ολη την νυχτα μαζι μας κ την επομενη που πηγε σπιτι με πηρε τηλ κ μου λεει τριγυρναω μεσα στο σπιτι κ δ ξερω τι να κανω γυριστε πισω χαχαχχαχα(καρδουλα μου)
την κοιταμε κ δ το πιστευουμε οτι ειναι δικια μας ακομα κ τωρα

σας κουρασα το ξερω αλλα αυτη ηταν η ποιο ομορφη στιγμη της ζωης ΜΑΣ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpougatsoula24 στις Δευ Φεβ 21, 2011 11:26 am, 4 φορές συνολικά

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sygxaritiria....!!!!!ti omorfa....!!!!!na sas zisei to mpoumpoukaki sas,na to kamarwsete opws epi8ymeite.....!!!!! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα με το καλο κ συ να υποδεχτεις το σπορακι σας

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε μας κούρασες! Τα γράφεις πολύ ωραία!!
(εγώ πότε θα αξιωθώ να τα γράψω???)

Να σας ζήσει η μπουγατσούλα σας!!!
Πάντα γερή κι ευτυχισμένη!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xixixixi...nai to sporaki....!!!!nai symfwnw ta les yperoxa k elpizw ki egw o antroulis mou na min katarreysei san tin manwlidou otan er8ei i wra k na einai san ton diko sou antrouli,dynatos...xixixi...ki egw fysika dynati opws esy....!!!! Wink

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τζιζ μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα κ συ να χαιρεσαι την ομορδια σου κ την ανηψουλα σου

spapastamou πιστεψε με την βρησκεις την δυναμη αγω νομιζα οτι θα πεσω κατω απο του πονους πραγματικα δ πιστευα οτι θα τα καταφερνα
να ειναι καλα ο ανδρουλης μου πραγματικα με βοηθησε παρα πολυ γιαυτο κ τον λατρευω

dafni

dafni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι ομορφη ιστορια!!να σας ζησει η κορουλα σας να ειναι παντα γερη και τυχερη!!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω πολυ δαφνη μου να εισαι καλα κ οτι επιθυμεις !!!!! Very Happy

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
na sas zisei na eiste pada eftixismenoi opos kai tora!bravo kai stous dio sas!!!

10ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 10:33 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστω πολυ κασσιανη μου κ συ οτι επιθυμεις Very Happy

11ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 10:43 am

neeraja

neeraja
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sygxaririaaa! na sas zisei! k o dikos mou androulis itan mesa k evlepe otan genousa malista ekopse k ton omfalio loro !!!i genna borei na einai mia poly omorfi alla k mia asximi ebeiria gia merikes gynaikes. i diki soy istoria einai panemorfi - bravo sas!!! Smile

12ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 11:11 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
se ευχαριστω πολυ πολυ οντως ηταν πολυ ομορφα κ ας περασα ολους τους πονους
να χαιρεσε κ συ το ζουζουνι σου να σασ ζησει

13ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 11:21 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mpogastoula mou na sou zisei na einai gero kai kalotixo to mwraki sou!!!!!!!!!!mpravo ston antra sou esti prepei na einai oloi oi antres!!!!!! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580

14ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 11:28 am

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαρισω πολυ ζουζουνακι να εισαι καλα οντως μακαρι οι περισσοτεροι ανδρες να ηταν σαν τον δικο μου Razz Razz Razz Razz Razz Razz

15ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 11:35 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωλινακι μου γλυκο με πηραν τα ζουμια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σου ζησει και παλι και παλι και παλι.....


Τι ωραιο πραγμα να εχεις ενα στηριγμα τοσο δυνατο οσο ο συντροφος-αντρας σου!και το λεω εγω που δεν ειχα το αντρα μου στη γεννα γιατι στα δημοσια απαγορευεται,αλλα ειναι σπουδαιο πραγμα στην πορεια μιας οικογενειας,ειτε αυτη εχει παιδια ειτε οχι!



Φιλακια!!!!!!!στη μανουλα και στην μικρη γλυκια μπουγατσουλα!

16ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 12:28 pm

tsiki

tsiki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γλυκιά μπουγατσούλα Very Happy Θυμάμαι την χαρά σου όταν έμαθες οτι εισαι έγκυος και να πέρασε ο καιρός, και τώρα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  875502 Σου ευχομαι από καρδιάς να εισαι πάντα τοσο ευτυχισμένη όσο εισαι τώρα και να καμαρώνεις πάντα το μωρό σου γερό δυνατό και ευτυχισμένο, που σίγουρα θα ειναι μεσα στην όμορφη οικογένεια σας!! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580

17ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  Empty Απ: ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δευ Φεβ 21, 2011 12:41 pm

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα με πηραν τα ζουμια,να την χαιρεστε να ειναι γερη και να την καμαρωνετε καθε μερα!!!! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  215994 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  215994 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  215994

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω πολυ τι αλλο να πω ενα τεραααααααααααααστιο ευχαριστω για τις ομορφες ευχεες σας να ειστε ολες καλα


μαρακι κ γω σε δημοσιο γεννησα κ δ αφηνουν απλα το ανδρακι μου μπηκε μεσα βρηκε μια στολη κρεμασμενη την εβαλε κ μπηκε χαχαχαχαχα ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  328109 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  328109 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  328109 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  654316 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  654316 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  654316 cheers cheers ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  536304 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  536304 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  536304 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  536304 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  536304 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  875502 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  875502 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  875502 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  875502 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  893968 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  893968 Respect Respect Respect Respect Respect Respect

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματακια μου ομορφα να σας ζησει! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  50580
Παντα γερη!

Να σου πω την αληθεια ο αντρας σου τα αξιζει τα συγχαρητηρια του! Respect Τι τρυφερος!

Να ειστε παντα καλα και ευτυχισμενοι!
Καλη λοχεια κοριτσαρα μου!

ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε κορίτσι μου συγκινηθηκα πολυ!!
Να σας ζήσει και να ειναι πάντα ευτυχισμένο και καλοτυχο το αγγελουδι σας!!!
Οσο για αυτο που αναφερεις εχεις πολυ δικιο μεγαλη δυναμη ο άντρας!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ζήσει το μπουγατσάκι και να έχει μια ζωή γλυκεια όπως το παρατσούκλι του!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαν χτες θυμαμαι που ειχαμε αγωνια να μαθουμε τα αποτελεσματα της χορειακής και τωρα γεννηθηκε αυτο το πανεμορφο μπουγατσακι!!! Πωλινακι μου να σας ζήσει! ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  334590 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  334590 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  377361 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  868444

mariza

mariza
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ......... τι ομορφη διαδικασια...!!!!!!!!! Την εζησα κι εγω πριν λιγες μερες......ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να σας ζησει το μικρουλι σας και καλη ανατροφη σας ευχομαι ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  379767 ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΚΙ ΜΟΥ  868444

lovegio2010

lovegio2010
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σου,
Είμαι η Γιολάντα. Πολύ καινούργια στο site αυτό. Σου εύχομαι ολόψυχα να σας ζήσει το μωράκι σας. Να το καμαρώσετε όπως ποθείτε... Ελπίζω να ζήσω και εγώ για 2η φορά αυτή την υπέροχη στιγμή που περιγράφεις...
Φιλάκια !

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σας ζησει το κουκλι σας

http://www.gatospito.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις