Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
142 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 142 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χτες το βραδυ πηρα ενα ντεπονακι πριν ξαπλωσο αλλα τα λαιμα μου με πεθαινουν....Κολλησα απο τον μικρο μαλλων!!!Ουφ τι θα γινει Mad Mad βαρεθηκα τι ειναι αυτο φετος...πρωτα αρρωστησα εγω κολλησε ο μικρος κ τωρα ξαναλολλησα εγω απο τον μικρο Embarassed Embarassed εγω βεβαια δεν κανω κ καμια θεραπεια της προκοπης με τσαγακια κ ντεπον την βγαζω οποτε πως να φυγει το μικροβιο....
για μενα δεν πειραζει αρκει το παιδακι μου να γινει τελειως καλα κ να σταματησουμε αυτα τα σιροπια που με χιλια ζορια του τα δινουμε...εντωμετξυ μοιριζουν φραουλιτσα μνιαμ μνιαμ κ αυτος ουτε να τα δει δεν θελει!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια,μπραβο σας,φτιαχνετε υπεροχα πραγματα και εχετε καταπληκτικες ιδεες.Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και τα παιδακια σας και να ξερουν οτι ειναι πολυ τυχερα που σας εχουν μαμαδες!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109

εμεις μαλλον δεν την γλιτωσαμε,νομιζω οτι την κολλησα τη μικρη.σημερα το πρωι ξυπνησε βραχνη και με μυξα αλλα στη συνεχεια ηταν μια χαρα.Δεν ξερω,τωρα φταρνιζεται ποτε -ποτε αλλα ουτε πυρετο εχει ουτε βραχνη ειναι πλεον -στριγκλιζει κανονικοτατα- αν εχει αυτο που ειχα εγω,λογικα δεν θα κανει πυρετο και θα την ενοχλει ο λαιμος μονο οταν μιλαει.Ελπιζω να περιοριστει στη μυξα και να μην εχουμε τπτ αλλο. Sad Sad Sad Sad

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aman ρε κοριτσια ολες μαζι αρρωστησατε...προσεχετε αυτες οι αλαγγες του καιρου...
ντυθιτεεεεε
κικιτσο ευχαριστω πολυ...
Ελενη μου ευτιχως που παει σχολειο και το ενα και ξελασκαρεις λιγο...
χαμομιλακι πως πας εχεις προσαρμοστει?
κοριτσια για πειτε τα νινια κανουν βηματακια...?
τα βοιθατε κρατοντας χερακια?
τι κανετε πειτε να ξερουμε και εμεις...
εμενα σηκονετε πιανομενος απο το παρκο ή επιπλα και κανει και 2 βηματα μεχρι εκη...
δεν τον βοιθαω καθολου γιατι ετσι μας ειπε ο γιατρος του..ειναι του σκεπτικου οτι κατι το μωρο μονο του μην το πιεζεις...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισαμε και μεις!!! ειχα με ραντεβου Ιπποκρατειο το αναπνευστικο για τον μεγαλο μου. τελικα μας εδωσε μια μασκα να την κανουμε απο τωρα και για 4 μηνες καιμετα παλι θα παμε. και καλα θα ακολουθησουμε αγωγη να το σκοτωσουμε ολο αυτο γιατι ετσι λεει καθε τοσο οταν αρωσταινει που του δινω απλα το ξεγελαμε το ασθμα..
ειπα να παω τζαμπο μετα και βαρεθηκα η χαζη.
ακμα δεν εχω αποφασισει τι να φτιαξω στην κουμπαρα μου.
μαμαξ μιλουσα και πριβε με την κοπελα που λεω γιαυτο.. καλα θα μου πεις δεν την ξερω αλλα....

ασχετο. σκεφτομουν οτι δεν εχουμε βρεθει. επρεπε να οργανωσουμε μια μαμαδοσυναντηση της ομαδας μας απο Θεσσαλονικη οσες ειμαστε! τοσο καιρο μιλαμε!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχει σημασια ρε συ ας μοιλατε δεν ειναι κακο να ασχολισε με το ιδιο πραγμα...
Αθηνα την ιδια σκεψη ειχα και εγω να βρησκομασταν για καφε...
αλλα τωρα που αρρωστησατε ολες...
αναθεωρησα ειστε εποικινδινες...λολ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δειτε εδω!!!!! τελειο!!!!! καιγω ετσι θα κανω τον γιο μου! χαχαχα
https://www.youtube.com/watch?v=uNxpF_QHNk8

θεος ο μικρος

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα το βρησκω και εκτονονοντε κιολας

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΧ ΒΑΧ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ??????Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 6ΦΟΡΕΣ ΔΗΛ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ,,ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩ ΕΧΩ ΡΙΓΟΣ ,ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ Κ ΜΑΛΛΩΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΥΡΕΤΟ.....
<<ΤΕΛΕΙΑ>>......ΓΙΑ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΕΙΜΑΙ.....



κ λες κ επιτηδες γκρινιαζει κ ο μικρος Mad Mad

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! Τατιανα μονο που το σκεφτομαι.... καλη δυναμη! ειναιπολυ ζορι να εισαι καισυ αρωστη και το μωρο.. λενε εγω να ειμαι αρωστη και οχι το μωρο. σε αυτες τος περιπτωσεις λεω πως καλητερα το μωρο. γιατι το φροντιζεις και γινετε καλα. αν εισαι καισυ ομως??? εκει τι κανεις?? περαστικα!

εγω σημερα αρχισα πλυντηρια! πολλαααα πλυντηρια!!!ολη μερα κυριολεκτικα ετσι θα ειμαι   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 93981
εχω και χαλια να πλυνω πριν φυγουν οι ζεστες.   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 966307 και το απογευμα για να μη ξεχνιομαστε κανουμε δουλεια και στο κατωσπιτι μπας και τελειωσει ποτε...

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΑΜΑΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΙΝΑΙ 9500 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 76 ΕΚΑΤΟΣΤΑ. ΕΧΕΙ 5 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΟΣΠΡΙΑ!!!!!

ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΛΙΓΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ!!! ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΠΕ.

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβω Ελενη!!!ψηλο πολυ ειναι και εμεις το ιδιο ειμασταν γιατι εκη ειχαμε παει στον γιατρο αλλα ειναι αγορι...στην καμπυλη πρεπει να ειστε στο 100 εμεις ειμαστε στο 90   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 215994
οσπρια!!!!! ρε γμτ εμενα δεν μου εβαλε μετα τον 12 θα προσθεσει πραγματα και για οσπρια δεν μου ειπε!!!
κοριτσια μεχρι ποτε αλεθουμε???
εμενα μου ειπε αναλογα το παιδι αλλα να εχουμε τουλαχιστον 8 δοντια...
τωρα εχουμε 4 απο τα οπια τα 2 ειναι πολυ μικρα...

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος μου ειναι απο το κολονακι μου φαινετε...
τα οσπρια δεν ειπε...γλωσσες με εβαλε και πηρα 22ευρω το κιλο!!!
το πεπονι με το που βγηκε το πληρονα 5ευρω το κιλο και τωρα εχει 0.62λεπτα...
α καλος γιατρος αλλα ειναι πολυ σπαταλος οταν πληρονουν αλλοι μου φαινετε.

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια, έμενα ο δικός μου είναι 9,5 μηνών και τρώει από τους 7 μήνες τα πάντα εκτος ψαρι, μέλι και αυγό. Του έχω δώσει τά παντα όμως φακές, γεμιστά κλπ. Απλά δεν βάζω αλάτι. Κ επίσης άρχισα να του δίνω κομμάτακια από 8 μηνών σταδιακά, πρώτα πατατα κ κολοκύθι μετά το ψωμάκι να μασουλάει. Τώρα δεν του αλέθω τίποτα. Κ το κρέας έτσι το τρώει, απλώς πιο μικρά κομμάτια απ' ότι κάτι πιο μαλακο. Δοντάκια έχει βγάλει 2 κάτω και προχτες του έσκασαν και τα 2 πάνω.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vacky ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ 2 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ?ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΨΩΜΑΚΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ 1ο ΤΗΣ ΔΟΝΤΑΚΙ   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109 ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαστε οντος μαζι κοντα 1.5-2χρονια ολες αλλα ολες ειστε καλοδεχουμενες αφου εχουμε κινα ενδιαφεροντα...ειναι ωραιο να μεγαλοσει η παρεα μας να ερχεστε...
και εγω φοβαμαι να του δωσω χωρις να το αλεσω...ειναι η αληθεια...

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:vacky ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ 2 ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ?ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΨΩΜΑΚΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ.ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ 1ο ΤΗΣ ΔΟΝΤΑΚΙ   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109 ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.
Να σου πω κάτι, και τα δυο μου τα παιδια αναπτυχθηκαν γρήγορα, φάγανε γρήγορα κ δεν αγχωθηκα ποτέ γιατι ο παιδίατρος μου είναι πολύ χαλαρός. Ποτέ δε μου είπε μη το ένα μη το άλλο. Αυστηρός και κάθετος είναι με πολυ λίγα πράγματα. Φαντάσου ότι ο μικρός από 2 μηνών στηριζε το κεφάλι του κανονικα και ήθελε να κάθεται ημιξαπλωμένος. Όλοι μου την έλεγαν ότι θα χαλάσω την σπονδυλική του στηλη και να τον έχω ξαπλα. Λοιπον όταν το είπα στον doc γέλαγε μέχρι δακρύων. θελω να πω - επειδη με επιασε μπλαμπλα - ότι τ παιδια έχουν φοβερές ικανότητες από μωρά. Αλλα κάποιες συνήθειες μας δεν τα "αφηνουν" να τις αναπτυξουν γρήγορα και θεωρώ ότι ο γιατρός παίζει μέεεεγάλο ρόλο σ΄αυτό.
Φιλάκια.

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ξεκινησα να μην του δινω αλεσμενα απο τον ιουλιο (8 μηνων) που ακομα δεν ειχε δοντια. βεβαια μια το ετρωγε και μια οχι αναλογα τα γουστα του. Απο τον αυγουστο που πηγαμε διακοπες ετρωγε τα φαγητα του ξενοδοχειου κομμενα κομματακια. Τοτε ειχε 2 δοντια. Οσπρια τα ξεκινησε πριν απο 20 μερες το αυγο με το που δοκιμασε εβγαλε αλλεργια και μου ειπε να δοκιμασω ξανα μετα τον χρονο (αν και στα φαγητα το τρωει οπως αυγολεμονο) και σημερα εφαγε ψαρι γαυρο τηγανητο.

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εισε ρε τοτουλα???
εμενα οσες φορες προσπαθισα παει να πνιγει τι να πω???
τοτουλα εισαι τελιως τρελιαρα τηγανιτο ρε συ?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω του δινω καμια φορα τηγανιτη πατατα. αλλα προσπαθω και βγαζω τη φλουδα και του δινω το μεσα της..

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κάνω από το να μείνει τελείως νηστικός. Τις τελευταίες μέρες δεν έχει όρεξη και είναι σχετικά δύσκολος στο φαγητό. Άμα δει κάποιο φαγητό και του κολλήσει καήκαμε. Σήμερα θα έτρωγε από χτες κολοκυθάκια γεμιστά αυγολέμονο και εμείς τηγανητό γαύρο. Του έκατσε και δεν ήθελε με τίποτα το φαγητό του. Άλλωστε με μια φορά δεν παθαίνει τίποτα. Τις προαλες άρπαξε ένα παϊδάκι και το έφαγε όλο

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς δεν τρώμε πολύ συχνά τηγανιτά οπότε δεν πειράζει που και που

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να δουμε. θεωρητικα παντα τελειωσα για σημερα!θελω να περασω ενα ομορφο απογευμα με τα παιδια μου.. λεμε τωρα..αυριο θα εχω πολλυυυ σιδερο αλλα ελπιζω να το κανω. εχει και τρελλη ζεστη ρε γμτ!!!!
σε λιγο ειναι ετοιμες και οι τσιπουρες μας. τις εκανα μισες πλακι και τις αλλες στην ψηστιερα.
μετα εχουμε σινεμα! εχει στο μεγκα ''το κοριτσι μου'' και θα το δω με την κορη μου. την ξερω απο εξω την ταινια τοσες φορες που την ειδα μικρη. ειναι πολυ καλη και τρυφερη

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμπασχουμε κ εγω εχω τρελο σιδερο αυριο...........
σημερα επισης θα την περασω με τον μικρο αντρα της ζωης μου,,,γιατι ο μπαμπας μας δουλευει...
εγω ρε γμτ γιατι δεν εχω τσιπουρες?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επιτελους σημερα με ειδε και λιγο το σπιτι μου.Μαγειρεψα,συμμαζεψα,επαιξα με τη μικρη αλλα ειχα και αρκετη δουλεια στον υπολογιστη για τη δουλεια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και παλι δεν ξεκουραστηκα.Με εχιε πονεσει η πλατη μου απο το καθισιο στο γραφειο,ελεος!ευτυχως αλλες δουλειες του σπιτιου δεν εχω,η κυρια Δαφνη που σας ελεγα ηρθε χτες,μας ξεβρωμισε και μας σιδερωσε.

κατα τ'αλλα εμεις εχουμε το βηχαλακι μας ποτε-ποτε,οχι σε μονιμη βαση.Η παιδιατρος μου εδωσε ενα σιροπακι να της δωσω αλλα μονο αν ειναι απολυτη αναγκη και κανει πυρετο,και μεχρι τωρα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.Βασικα εχει εντασεις ο βηχας και ξαφνικα εξαφανιζεται σαν να μην ειχε ποτε.Πολυ περιεργη ιωση,αλλα επειδη την περασα κι εγω -εγω φταιω που το κολλησα το παιδι μου- καταλαβαινω πως ειναι.Εχει ομως και πολλα σαλια και μαλλον ετοιμαζει και αλλο δοντι γιατι τρωγεται σαν τρελη.Επισης το εχει ριξει στο γαλα,θελει οπωσδηποτε μετα απο καθε γευμα που δεν ολοκληρωνει.Ευτυχως παρα το οποιο βηχαλακι,κοιμαται το βραδυ.Εγω παλι με τον αντρα μου ειμαστε τοσο πτωματα απο τη δουλεια που κοιμομαστε αγχωμενοι,κουρασμενοι,τσιτωμενοι και ξυπναμε ακομα πιο κουρασμενοι.Πρεπει να κατεβασουμε λιγο διακοπτες γιατι μας βλεπω να σερνομαστε!

ευτυχως η μικρη σημερα δειχνει διαγωγη και με εχει αφησει να κανω πραγματα.Περιμενουμε και τον μπαμπα μας να γυρισει απο ενα επαγγελματικο ραντεβου -ελεος Σαββατιατικα!- και μετα ολοι μαζι αγκαλιτσες!   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109   Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #3! - Σελίδα 35 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν την παλευω! εχω ενα πονοκεφαλο χαζο. τα μικρα ειχαν ξεσαλωσει το απογευμα και γω σε φαση υστεριας! Twisted Evil
ακομα δε λενε να κοιμηθιυν αλλα τουλαχιστον ας πουμε οτι ηρεμουν σιγα σιγα

mamax δεν εχεις τσιπουρες γιατι μαλλον δε πηγες χθες στο καρφουρ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις