Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Δευ Μάης 07, 2012 1:36 pm

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΛΟΙΠΟΝ MAGICMOUSE ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ site ....ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝΕ ΔΙΚΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΦΕΡΝΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΠΕΛΙΑ.Κ ΤΑ ΝΕΑ ΘΑ ΜΕΘΕΥΤΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ...ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ..

27ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Δευ Μάης 07, 2012 11:01 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα σου πω πως τα παιδια ερχονται οταν εκεινα θελουν.Αυτο το πιστευω 100% κ απο πρωσοπικη εμπειρια.
Για εμενα δεν παιζει ρολο ουτε το αγχος,ουτε τιποτα,αλλοστε για πες μου μια που ειναι φρεσκοπαντρεμενη κ δεν το σκεφτεται συνεχεια;;;Και αν υπαρχει καποια, θα ειναι εξαιρεση του κανονα.
Το θεμα ειναι να παρεις αποφαση πως το μωρο θα ερθει οταν εκεινο θελησει,ειναι απλα θεμα τυχης.Σκεψου πως καθε μηνα οι πιθανοτητες να μεινει εγγυος μια γυναικα ειναι γυρω στο 15%......!!!!
Ολα τα παραπανω βεβαια ισχυουν στην περιπτωση που το ζευγαρι δεν αντιμετωπιζει καποιο προβλημα υπογονιμοτητας.
Εισαι παρα πολυ νεα,εχεις μπροστα σου παρα πολλα χρονια.
Απολαυσε τη ζωη με τον αντρα σου κ τον ερωτα κ ολα θα γινουν.
Και μην αρχισεις τους γιατρους!!!Συμβουλη μεσα απ'την καρδια μου.
Προσπαθησε 2-3 χρονια,εντατικα,οχι να κανεις σεξ μια φορα τη βδομαδα...καταλαβαινεις ετσι..;
Και αν περασουν κανα 2 χρονια κ δεν εχεις μεινει,τοτε καλο θα ειναι να κανετε κ οι δυο καποιες εξετασεις.
Αν κ δεν νομιζω,συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα!Υπομονη.... Very Happy

28ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Δευ Μάης 07, 2012 11:50 pm

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Demimen στις Τρι Μαρ 19, 2013 7:01 am, 1 φορά

29ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Μάης 08, 2012 12:25 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Demimen έγραψε:Και γω έτσι πίστευα βέβαια εμένα μου είπε λόγο σοβαρού πρόβληματος ότι δεν μπορω όμως δεν πίστευα ότι συμβαινει σε μένα αυτο το ξέχασα έκανα ελεύθερο έρωτα ως που μια μέρα έμεινα είμαι 33 βδομάδα κυισης και ο γιατρός μου μιλάει για θαύμα. Όλα γίνονται όταν το θες Smile


Ειδες;;;;;Βγαινω αληθινη!!!Θαυματα γινονται εκει που δεν το περιμενεις!
Με το καλο,με ενα πονο!

30ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Μάης 08, 2012 12:53 am

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουμπι έγραψε:
Demimen έγραψε:Και γω έτσι πίστευα βέβαια εμένα μου είπε λόγο σοβαρού πρόβληματος ότι δεν μπορω όμως δεν πίστευα ότι συμβαινει σε μένα αυτο το ξέχασα έκανα ελεύθερο έρωτα ως που μια μέρα έμεινα είμαι 33 βδομάδα κυισης και ο γιατρός μου μιλάει για θαύμα. Όλα γίνονται όταν το θες Smile


Ειδες;;;;;Βγαινω αληθινη!!!Θαυματα γινονται εκει που δεν το περιμενεις!
Με το καλο,με ενα πονο!

Σε ευχαριστω κούκλα μου ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 215994

31ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! Παρ Ιουν 22, 2012 9:29 am

aspatpt


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
`ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟΟ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΜΕΝΕΣ!!ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΛΕΩ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΔΙΑΘΕΤΩ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 34 ΜΕΡΕΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΑΝΓΧΟΣ!! Crying or Very sad

32ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Ιουν 28, 2012 7:06 am

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνω με την aspatpt..δε μπορεις να μην εχεις αγχοσ ειδικα οταν προσπαθεις ενα χρόνο χωρις αποτέλεσμα...απλα θα πρεπει να το αφησεισ λιγο στην ακρη ....να γινεις λιγο αναισθητη...ετσι μονο θα έρθει...

33ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Ιουν 28, 2012 1:37 pm

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εγω 1 χρονο προσπαθουσα κ καθε μηνα κλαματα κ κακο μετραγα μερες για τις γονιμες ημουν μες το αγχος ειχα καθε μηνα συμπτωματα (γκουχου γκουχου) Very Happy αλλα τπτ , ο μονος μηνας ομως που δ ξερω ποτε επιασα την μικρη μου ηταν ο μαης εννοω τις μερες γιατι παντα τις μετραγα
μην το σκεφτεσαι περνα καλα με τον ανδρουλη σου κ θα ερθει ,να εισαι σιγουρη , ασχολησου με κατι αλλο κ θα δεις Very Happy

34ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Ιουν 28, 2012 9:23 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 2 ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΚΑΝΑ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!
ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ. ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ..ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΑΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ!
ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.... Embarassed

35ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Ιουν 29, 2012 12:51 am

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγώ ειχα μία ατυχία, μου πέθανε το πρώτο νινι μου στον 2-3μήνα της εγκυμοσίνης μου.Απο τότε κάθε μήνα νόμιζα οτι είμαι εγκυος.Κάθε μήνα αγόραζα τεστ εγκυμοσίνης.Πόλύ ανχος. (ξέρω οτι και να σου λέμε να μην έχεις άνχος πρακτικά δεν γίνεται. ομως κοίτα να χ α λ ά ρ ω σ ε ι ς !!!).Τελικά μετά απο 8 μήνες που είχαμε χάσει το πρώτο μας νινι και ο άντρας μου έκανε χειρουργείο 'κυστικοκιγκα' αν το λέω σωστά, και με τα πεθερικά στο σπίτι γιατί εγώ δούλευα και έπρεπε κάποιος να τον προσέχει, τσούπ! έμεινα έγκυος!!! Πώς? Έλα μου ντέ? Μία φορά κάναμε κάτι εκείνων το μήνα και εκείνω ξύπνησε η πεθερά μου και το σταματίσαμε στη μέση για να μην μας καταλάβει. Τώρα είμαι στον 7ο μήνα και δόξα το θεό όλλα πάνε καλά!!!

36ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τετ Ιουλ 18, 2012 4:38 am

kitty29


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eisai mikroula..........koita na xareis ton erwta sou kai ola tha ginoun........min agxwnesai!!!!!......kai tha deis......!!!!!!i mikroula mou irthe xwris na to perimenw.......zousame stigmes pathous(niopantroi xi,xi,xi) kai kseniasias me ton antra mou kai tsoup!!!!exw mia kori 5 xronwn twra......kai eipame kairos pleon na tis kanoume aderfaki twra.....alla den to skeftomai.......tha erthei apo mono tou kapoia stigmi......eimai sigouri....opws kai gia sena!!!!!!filakia polla!!!!!

angelinamm

angelinamm
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια και ειμαι καινουργια στην παρεα και συγχςριστεμε αν κανς καποιο λαθος γιατι δεν τα παω καλα με τουσ υπολογιστες...εδω και εναν χρονο προσπαθουμε με τον αντρα μου να κανουμε παιδακι αλλα δυσκολευομαστε πολυ.ειμαι 27 χρονων και εχω πολυκυστικες ωοθηκες,ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο και η γιατρος μου μου ειπε οτι εχω αρκετες κυστες.καναμε μια αγωγη με τα χαπια cyclacur για 6 μηνες αλλα δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα,τςρα παιρνω τα clomiphen για 5 μηνες αλλα παλι τπτ.καθε μηνα περιμενω να μεινω εγκυος και καθε μηνα μου ερχεται περιοδος.αθτο τον μηνα ειχα παρα πολλα υγρα και πονοθσ χαμηλα στην μητρα κ στην σαλπιγγα,πριξιμο στο στηθος και στην μεση επρεπε να μθ ερτηει περιοδος πριν απο 6 ημερες αλλα δεν ηρθε κανονικα μονο καποιες σταγονες καφε αλλα οχι περιοδος.φοβαμαι μηπως τα χαπια μου εχουν δημιουργησει κυστες και εχω καποιο προβλημα..τι να κανω?ειμαι πολυ απογοητευμενη...

38ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Ιουλ 26, 2012 3:52 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟΣΟ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.ΑΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ?!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! Mad ΠΡΙΝ ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ?

39ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Ιουλ 26, 2012 5:00 am

angelinamm

angelinamm
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο κυκλος μου κραταει περιπου 5 με 6 ημερες...αλλα τωρα εχει 6 μερες που εχω αυτα τα καφε και τα συμπτωματα της περιοδου αλλα δεν ερχεται...μιλισα και με την γυναικολογο τηα κλεισω ραντεβου να με δει...ευχαριστω για την απαντηση..σιγουρα για σενα θα ειναι πιο ευκολα γτ δεν εχεισς τις πολυκυστικες...σου ευχομαι συντομα να κρατας μια γλυκα στην αγκαλια σου...

40ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 10:26 am

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE !! ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 9 Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ . ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚH ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ!!! ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??? ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ 2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΡΟΖ!! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!! HELP ME!!!!! pale scratch

41ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 10:30 am

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
magicmouse έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙΡΟ ΞΑΝΑΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ SITE !! ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 9 Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ . ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚH ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ!!! ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??? ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ 2 ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΡΟΖ!! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!! HELP ME!!!!! pale scratch

Καλησπέρα κουκλίτσα!! Μήπως είναι καθυστερημένη σύλληψη;Περίμενε κανά δύο μέρες ακόμα και ξανακάνε μια χωριακή

42ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 10:37 am

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΕΣ Ε??? ΑΧΧΧ ΜΑΚΑΡΙ!!! ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΥΤΙ!!!!!!!! Very Happy alien

43ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 10:46 am

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
magicmouse έγραψε:ΛΕΣ Ε??? ΑΧΧΧ ΜΑΚΑΡΙ!!! ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ'ΑΥΤΙ!!!!!!!! Very Happy alien

Γιατί όχι;Συμβαίνει και στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!! Περιμένω νέα σου!!! Κι εγώ στην προσπάθεια είμαι!

44ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 10:51 am

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ!!!! ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! flower ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 417472 cheers cheers

45ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 12:14 pm

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπαρχει περιπτωση καθυστερημένης συλληψης οντως. Θα σου προτεινα να παρεισ ενα τεστακι απο φαρμακειο..Με 10 μερες καθυστερηση ( αν εισαι εγκυος) θα πρεπει να βγει οπωσδηποτε θετικο. Αν βγει αρνητικο τοτε προκειται για καποια ανωμαλια της περιοδου σου η απλα καθυστερησε απο το αγχος( το εχω παθει!... Για Τα ροζ υγρα η αληθεια ειναι οτι δε ξερω γιατι απο την ωρα που εμεινα εγω εγκυος δε ειδα ουτε σταγονα.. Αυτο ομως δεν ειναι κ ο κανονας! Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

46ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 11:29 pm

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΠΡΗΞΗΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!! ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Η ΕΝΝΟΙΑ ΜΟΥ...... Very Happy Laughing sunny flower

Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Χθες στις 11:14 pm
Iokasti27 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

47ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 11:47 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι αρκετες οι μερες της καθυστερησης...Λογικα η χοριακη θα επρεπε να ειχε βγει θετικη,αν εισαι εγγυος.Αφου δεν βγηκε ομως...κ αφου δεν ερχετε η περιοδος,δεν πας μια βολτιτσα απ'το γιατρο σου;;
Δεν θελω να σε τρομαξω...Απλα,μπορει να ειναι μια ανωμαλια στον κυκλο σου.Εισαι παντα σταθερη;;Αν ναι τοτε ισως πρεπει να το ψαξεις γιατι ακομα δεν εχεις αδιαθετησει,αν δεν εχεις σταθερο κυκλο,περιμενε 2-3 μερες ακομα κ μετα κανε μια επισκεψη στο γιατρο.
Παντως να ξερεις οτι ιδιαιτερα τα καλοκαιρια κ αν εχει κ αυτη τη τρελη ζεστη που εχει,εππηρεαζετε ο κυκλος της γυναικας.Μου συνεβαινε σχεδον καθε Ιουλιο.....κ τρελλαινομουν...
Παντως σου ευχομαι να ειναι ολα καλα!!

48ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Ιουλ 29, 2012 11:51 pm

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΖΟΥΜΠΙ!!!! ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΕ 1 ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ! 9 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΤΡΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΗΡΘΕ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

49ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Ιουλ 31, 2012 1:10 am

magicmouse

magicmouse
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ "ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ"!!!!! Twisted Evil ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 585182 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 911307

50ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Ιουλ 31, 2012 1:16 am

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
magicmouse έγραψε:ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΥΣ "ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ"!!!!! Twisted Evil ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 585182 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 2 911307

Άντε ακόμα δεν πήγες;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις