Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:28 pm

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗ ΑΜΕΣΩΣ!!!! ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟΚΑ 3 ΧΡΟΝΩΝ , ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΧΑΠΙΑ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΗΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! Very Happy ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΡΟΛΟ!!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ... I love you I love you

77ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:36 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τιναααααααααα!!τι κανεις κοριτσακι??Εισαι εγκυος?? τι καλα!!!συγχαρητηριαααααααααααααα !! ολα να πανε μεχρι τελους καλα σου ευχομαι κοπελα μου!!! ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316

78ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:41 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια η γυναικολογος μου λεει το εξης οτι δεν παιζει ρολο το αγχος και οτι εκεινες που βιαζονται(βιασμος) γιατι μενουν εγκυες και εγω αυτο πιστευω οτι δεν ειναι θεμα αγχους ειναι καθαρα κινητικοτητας που δεν ερχεται κ επισης λεει κ τ εξης οτι αν βλεπαμε με μια μικροκαμερα το τι τραβαει το σπερμα μεχρι να φτασει στο ωαριο θα απορρουσαμε ολες πως γινεται η εγκυμοσυνη¨"για αυτο και το λενε το θαυμα της ζωης". αντε να δουμε με τη σπερματεγχυση μεχρι τρεισ μου ειπε θα κανουμε μετα δεν εχει νοημα. Sad

79ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:47 pm

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ???
ΝΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΓΑ ΤΑ GENOFEN ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!! ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 654316 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 875502 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 875502 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ!!!! ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????

80ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:48 pm

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ Σπερματεγχυση ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ! ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!!

81ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 05, 2012 11:54 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 πρεπει να ξεκινησεις με την καλυτερη και την πιο θετικη αποψη...οτι ΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!κι εγω δν πιστευω οτι φταιει το αγχος οταν καποια κοπελα δν μενει αλλα παρολα αυτα εχει κανει τις εξετασεις τις και ολες οι ορμονες φαινονται ενταξει!!! (γιατι με το αγχος ορμονικα θεματα δημιουργουνται και επιρρεαζουν την ωορρηξια, η την εμφυτευση)..ειναι καποιες περιπτωσεις, αλλα οχι ολες!!!αλλα οτι κανεις να το κανεις με σουπερ θετικη διαθεση, για να ανεβει και η δικη σου ψυχολογια και να δεις που θα τα καταφερετε οντως!!!

Τινα μου , μια χαρουλα κι εγω! πριν 1 μηνα παντρευτηκαμε..οι ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 215994 ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 215994 συνεχιζονται.. δν μπηκα ακομη στη διαδικασια να κανω εξετασεις αν και απ οτι φαινεται δν θα τις γλυτωσουμε τελικα!!

82ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Δευ Αυγ 06, 2012 12:10 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοριτσια απο το στομα σας και στου θεου το αυτι!!!!!! φιλακια πολλα τα ξαναλεμε και ευχαριστω πολυ!!!!!!

83ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Δευ Αυγ 06, 2012 4:52 am

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mary 30 γεια σου.
Να χαίρεσαι που βρήκατε το πρόβλημα ,οπότε με τον ένα η τον άλλο τρόπο θα μείνεις οπωσδήποτε έγκυος.

84ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Αυγ 07, 2012 12:40 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μπουμπου καλημερα κοριτσια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

85ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Αυγ 07, 2012 12:56 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:καλημερα μπουμπου καλημερα κοριτσια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


kalimera mary ti kaneis pws eise polla xamogela blepw Very Happy Very Happy Very Happy

86ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Τρι Αυγ 07, 2012 1:06 am

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα mary μου ναι οντως και εγω πολλα πολλα χαμογελα βλεπω τι συνεβη??? καλεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

87ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Κυρ Αυγ 12, 2012 9:46 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε? κανενα ευχαριστο απο καμια ???? Very Happy

88ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Πεμ Αυγ 16, 2012 9:54 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια και σημερα παλι ειμαι σκ....αλλη μια φορα ηρθε η περιοδος και εγω τιποτα κοντευω δυο χρονια ρε γ.... τωρα τι να κανω απελπιζομαι...και βλεπω γυρω μου πως ολες μενουν με ευκολια εγκυες και στα πρωτα και στα δευτερα παιδια και δεν μπορω να μην ζηλευω γιατι εγω νιωθω αχρηστη και δεν μπορω να μεινω εγκυος και ειναι οτι ηθελα περισσοτερο στο κοσμο...χτες παραλιγο να βαλω και τα κλαμματα και στεναχωρηθηκε και θυμωσε και ο αντρας μου τι να κανω δεν ξερω αν δεν κανουμε παιδι μας βλεπω να χωριζουμε και στην ουσια αυτος εχει το προβλημα της κινητικοτητας. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

89ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 12:11 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαιρη..μια απο τα ιδια!!!κι εμενα σημερα με επισκέφτηκε για αλλη μια φορα η αλεκα και προσπαθουμε ηδη 14 μηνες!! δν πιστευω όμως οτι χρειαζεται να τρελαινεσαι!!!αν νομιζεις οτι δν γινεται να μεινεις φυσιολογικα ισως θα πρεπει να συζητησεις με τον γυναικολογο σου και αλλες λυσεις...τροπος να μεινεις υπαρχει σιγουρα!!!!! θα γινεις μαμα αυτο ειναι γεγονος!! Wink Wink

90ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 12:33 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε χαλια πριν απο λιγο μιλουσα με τη γυναικολογο στην δικη μας περιπτωση ουτε τα serpfar βοηθανε και απο τι μου ειπε δυσκολο και με τη σπερμτεγχυση ειναι μαλλον μας βλεπω για εξωσωματικη και αν εχουμε και χρηματα γιατι ειπε τρεις σπερματεγχυσεις θα κανουνε που ειναι πανω απο χιλιαρικο και μετα εξωσωματικη. ισως να το παρω αποφαση και να το ξεχασω το παιδι η να βρω αλλον αντρα... Sad

91ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 12:37 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν δν εχετε τα λεφτα εγω θα σου προτινα να κοιταξεις και για γιατρους σε δημόσιο νοσοκομειο που κανουν εξωσωματικες και ειχαν επιτυχιες!! απο το να εγκαταλείψεις τελειως το ονειρο σου να κανεις παιδι γιατι δν εχεις να δωσεις τοσα χιλιαρικα που ζητανε, ψαξε εναλλακτικές!!!

αν εχεις σκοπο να κανεις εξωσωματικη και οι σπερματεγχυσεις κοστίζουν τόσο, κανε κατευθειαν την εξωσωματικη αφου σας ειπε οτι αυτος ο τροπος δν βοηθαει στην περιπτωση σας!!

ΑΛΛΑ πριν απο αυτο εγω θα σου ελεγα να πας και αλλου να παρεις μια αλλη γνωμη!!!

92ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 12:49 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να σου πω την αληθεια εστειλα και ενα mail στο παρασχο στο embio να μου πει και αυτος τη γνωμη του για το σπερμοδιαγραμμα και να δουμε , τωρα ειμαι κ ανεργη χωρις ασφαλιση για δημοσιο νοσοκομειο μαλλον δεν γινεται. δεν ξερω ρε παιδι μου και αυτος ο αντρας μου δεν μου λεει κ μια καλη κουβεντα να μην στεναχωριεμαι ειναι πολυ εγωιστης μαλλον κ νομιζω οτι ολο αυτο το περναω μονη μου.

93ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 12:56 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αντρας σου δν ειναι ασφαλισμενος καπου να μπεις στη δικη του ασφάλεια??

μην περιμενεις πολλα απο τον αντρα σου, δν το σκεφτονται οπως εμεις το θεμα παιδι!!! κι εγω στεναχωριεμαι και οταν με βλεπει να στεναχωριεμαι μπορει και να μου πει, θες να παμε να κανουμε καμια εξεταση? μολις μου περναει η περιοδος οποτε μου φευγει και η στεναχωρια, αρχιζει τα ειναι νωρις, δν προσπαθησαμε αρκετα..τσαμπα τρελαινομαι...ε και να μην ερθει αυτο το μηνα δν πειραζει,εχουμε χρονια μπροστα μας...και τετοια ομορφα!!! δν το νιωθουν οπως εμεις την αναγκη να γινουν γονεις...πρωτα γινονται..και μετα αρχιζουν τα συναισθηματα για τους περισσοτερους!!

94ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 5:55 am

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mary 30 έγραψε:ασε χαλια πριν απο λιγο μιλουσα με τη γυναικολογο στην δικη μας περιπτωση ουτε τα serpfar βοηθανε και απο τι μου ειπε δυσκολο και με τη σπερμτεγχυση ειναι μαλλον μας βλεπω για εξωσωματικη και αν εχουμε και χρηματα γιατι ειπε τρεις σπερματεγχυσεις θα κανουνε που ειναι πανω απο χιλιαρικο και μετα εξωσωματικη. ισως να το παρω αποφαση και να το ξεχασω το παιδι η να βρω αλλον αντρα... Sad
mary μου κ εγω προσπαθω κ τιποτα μην απογοητευομασται κοριτσακι μου κ εμενα με ποιανουν τα κατω μου οταν βλεπω αλλες κοπελες να κανουν το ενα πισω απο το αλλο αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα ασ εχει ο θεος ολα τα παιδακια καλα κ αν θελει ας μας αξιωσει κ εμας ετσι να σκεφτεσαι τωρα για τις σπερματενχυσεις νομζω οτι ειναι λεφτα πεταμενα κ απλα τα παιρνουν οι γιατροι για τα καλα..αν υπαρχει κ προβλημα κινητικοτητας καλυτερα κατευθειαν η εξωσωματικη I love you

95ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 9:51 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα συγνωμη που δεν απαντησα χτες ετυχε κατι . ξερετε τιποτα για τις αμπουλες minoa λενε οτι βοηθανε την κινητικοτητα του σπερματος . παντως και ενα μαιλ που εστειλα χτες σε εναν εξειδικευμενο ιατρο δεν με βοηθησε και πολυ με τις τιμες του σπερμοδιαγραμματος που του εδωσα λες και ηθελε να αποφυγει να μου απαντησει για να παμε απο κοντα . ολοι σαν χρηματα σε βλεπουν τελικα ,πολυ θα ηθελα να βρω ενα γιατρο πρωτα να με βλεπει σαν ανθρωπο και μετα σαν τραπεζα χαχαχα. διαβαζα καπου οτι αυτες οι αμπουλες minoa μπορουν να εκτειναξουν στα υψη την κινητικοτητα ξερει καμια τιποτα για αυτες? Smile

96ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 9:56 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως οσον αφορα την σπερματεγχυση μιας και ο γιατρος μου ειναι ανενδοτος θα κανουμε τρεισ λεει και μετα εξωσωματικη !!! αστον να λεει εγω λεω να κανω μια και αν δεν πετυχει τοτε μετα θα του πω για εξωσωματικη δεν θα ταλαιπωρουμαι αδικα τινα πω ασε που αν γλυτωσω χρηματα απο τις σπερματεγχυσεις θα τα διαθεσω για την εξωσωματικη. παντως ρε παιδια απογοητευομαι γιατι και με μια αλλη κοπελα που μιλουσα χτεσ με κινητικοτητα 98% και ολα τελεια κανανε 6 σπερματεγχυσεις και 2 εξωσωματικες και τιποτα δεν εγινε τα παρατησαν λογο αγνωστης αιτιας ενω ολα ηταν τελεια δεν μπορεσαν τελικα. και λεω τωρα εγω με προβλημα κιολας κινητικοτητας που παω .

97ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 10:38 pm

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια διαβαζα το θεματακι σας.. Mary 30 εχεις δικιο ..2 χρονια προσπαθειας δεν ειναι κ λιγα... Μην καταθετεις τα οπλα ομως. Η εξωσωματικη εχει πολλες πιθανοτητες επιτυχιας κ πολλες φορες γινονται και διδυμακια!! Μπορει κ με τη σπερματεγχυση να πανε ολα καλα κ να μη χρειαστει καν η εξωσωματικη!Smile παντως θελω να σου πω να μην το παρακανεις στο θεμα φαρμακων- ορμονων κλπ κλπ... Τα παιδακια ειναι καλα- δωρο θεου αλλα πρεπει να κοιταμε τη δικη μας υγεια πανω απολα! Δε πρεπει να καταπονουμε τον οργανισμο μας με ενα σωρο φαρμακα κ αυτο το λεω σε περιπτωση που τα παιρνεις για χρονια - οχι περιστασιακα..

98ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 10:41 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα οχι καθε αλλο μονο βιταμινες παιρνουμε και η σπερματεγχυση θα γινει φυσιολογικα σε κανονικο κυκλο τον επομενο μηνα και θα δουμε τι να πω αν δεν πετυχει θα γινει εγωσωματικη σε κανονικο κυκλο αντε να δουμε Smile Smile Smile Smile Smile

99ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 10:45 pm

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:καλημερα οχι καθε αλλο μονο βιταμινες παιρνουμε και η σπερματεγχυση θα γινει φυσιολογικα σε κανονικο κυκλο τον επομενο μηνα και θα δουμε τι να πω αν δεν πετυχει θα γινει εγωσωματικη σε κανονικο κυκλο αντε να δουμε Smile Smile Smile Smile Smile

Ωραια! Η σπερματεγχυση βοηθαει! Η ξαδερφη μου πριν 1,5 χρονο εμεινε με τη δευτερη σπερματεγχυση εγκυος ( μετα απο 4 αποβολες) και ειχε πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη.. Αλλα ακομα κ αυτο να μην αποδοσει σε σενα η εξωσωματικη ειναι σχεδον σιγουρη! Smile αλιμονο στο 2012 ειμαστε! Δε μενει καμιά χωρις παιδια!!Smile

100ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!! Παρ Αυγ 17, 2012 10:49 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι σιγουρα η επιστημη κανει θαυματα εγω ομως το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειμαστε μαζι απο το 07 και παντρευτηκαμε το 10 και δεν μπηκαμε καθολου στη διαδικασια να κανουμε καμια εξεταση γιατι νομιζαμε οτι ηταν ολα καλα γιαυτο κοριτσια καντε καμια εξεταση να μην χανεται πολυτιμος χρονος Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις