Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
133 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 133 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα ελενη μου σιγα μην περιμενει 2 μηνες να γεννησω και εσεις εχετε και τα επιπλα? μακρυα ειναι και μενα σε χωριο ειμαστε ... ειναι και το ψυχολογικο εδω ειναι τελεια θα πρεπει να μπουμε μες την πολη σε μια τρυπα θελει και διορθωσεις το σπιτι αστα η κορη μου εδω εκανε τις φιλες της δεν ειναι δυνατον να μου συμβαινει αυτο τωρα νιωθω μια απογνωση και ενα πνιξιμο και για 2 μηνες τι θα τρεχω το πρωι να την φερω εδω σχολειο το μεσιμερι πισω? καλα τραγικη η κατασταση θα γεννησω μες το hiway

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.Κ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ 4ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ 3 ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ!!!!Κ ΕΠΙΠΛΑ ΜΑΖΙ Κ ΟΛΑ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΛΕΦΤΑ ΦΥΓΑΝ Σ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ!!!!Κ ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΝΟΙΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΟΣΟ ΠΑΕΙ Κ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτα ρε τρεμω ουτε 2 χρονια δεν εκλεισαν απο την προηγουμενη μετακομοιση που να βρουμε λεφτα για φορτηγο παμε απο το κακο στο χειροτερο μειωσαν τους μισθους φυγαν και αυτοι που νοικιαζαν το δικο μας απορειδοποιητα και ειμαστε σε παρα πολυ δυσκολη κατασταση και νιωθω ανικανη να βοηθησω να στηριξω και την κορη μου δεν θελω να μαραζωσει και εμενα κανω προσευχες και ταματα ..τι να πω

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο αντρας σου γλυκεια μου τι λεει?ειναι δυσκολα τα πραγματα κ ο ιδιοκτητης δεν μπορει να δειξει λιγο κατανοηση?δεν μπορει καποιος να σας βοηθησει οικονομικα?
ειναι δυσκολο αλλα δεν πρεπει να κλαις κ να στεναχωριεσαι γιατι περνανε κ στο μωρο.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μας εδωσε μεχρι την παρασκευη και εγω κανω δεησεις να νοικιαστει μεχρι την επομενη παρασκευη ο αντρας μου ειναι μες το αγχος δεν ξερει τι να κανει αγχωνετε και για μενα που κλαιω κανω τα παντα να σταματω δεν θελω να κανω κακο στο μπεμπε μου.
μπα ποιος να μας βοηθησει μονο η μαμα μου ψωνιζει μας τελος του μηνος που παντα μενουμε απενταρι αλλα δεν μπορει τπτ παραπανω θα κανω υπομονη και θα βρω τη δυναμη να συγκατηθω οσο μπορω μακαρι να γινει κατι παναγιτσα μου Crying or Very sad

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:εμενα παλι στις εγραψε 1046 και το βγαλε 26 βδομαδες φανταζομαι ποσο θα γινε τωρα
το στεναχωρω αχ να ηξερα καποιο κολπο που οταν ερχονται τα δακρυα να τα σταματα ισως ειναι που μαι μονη μου ολη μερα δεν ξερω τα βλεπω ολα μαυρα οχι πως δεν ειναι μεχρι την αλλη παρασκευη πρεπει 'η να ενοικιαστει το σπιτι και να δωσουμε στον ιδιοκτητη αυτου εδω το ενοικιο 'η να τα μαζευουμε και να πηγαινουμε εκει αχ ρε κοριτσια δεν μπορω να το αντιμετωπισω χωρις βοηθεια μετακομοιση πως?να αλλαζω σχολεια τωρα?που μειναν 2 μηνες?πως θα πανε ολα αυτα τα πραγματα?  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 679259  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 679259 κλαιω και δεν μπορω να σταματησω ολη μερα παρακαλαω τον Θεο να κανει κατι νιωθω τοσο μα τοσο χαλια

Μαρθαλένα, άκου αγάπη μου, ότι είναι να γίνει θα γίνει. Για μένα υπάρχουν 2 πράγματα που μπορούν να γίνουν: ή να δανειστείτε από κάπου ή να διαπραγματευτείτε με τον ιδιοκτήτη... Θέλει ψυχραιμία το πράγμα. Και στην τελική αν δεν τα καταφέρετε και χρειαστεί να μετακομίσετε θα σφίξεις τα δόντια και θα προσπαθήσεις να ανταπεξέλθεις όσο καλύτερα μπορείς. Κανένας δεν είναι άνετος οικονομικά αυτή την περίοδο... Ούτε ο ιδιοκτήτης του σπιτιού σου, ούτε ο μεταφορέας , ούτε κανένας, όλοι είναι πρόθυμοι να κάνουν κάποια μείωση προκειμένου να έχουν δουλειά. Υπάρχει κανένας φίλος με αγροτικό ή φορτηγάκι? Κι αυτός μπορεί να εξυπηρετήσει. Κι όσο για την ταλαιπωρία και το πέρα δώθε, αν χρειαστεί θα τα υποστείς κι αυτά για να είναι το παιδί σου καλά και δε χρειάζεται τώρα να αλλάζει σχολείο κτλ. Δεν θέλω να ακούγομαι ψυχρή, δεν είμαι, είναι λογικό να στεναχωριέσαι και συμπάσχω μαζί σου, άλλα δε θα χαθούμε κιόλας, ο Θεός μας έδωσε μυαλό, ψυχή, ικανότητες όλα να τα αντέχουμε και σε όλα να προσαρμοζόμαστε. Ψηλά το κεφάλι, δώσε κουράγιο στον άντρα σου, και κάνε υπομονή, θα περάσει. Στο υπόσχομαι.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι να γινει κατι κ να μην χρειαστει να ταλαιπωρηθητε..κ να γελασει το χειλακι σου καλη μου κ το μπεμπε σου..κ η κορη σου να μην σε βλεπει στεναχωρημενη.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε χρυσα αμα ησουν εδω θα σου δινα μια αγκαλια τεραστια οσο οι κοιλιες μας εχεις δικαιο σε ολα και τα ξερω και εγω τα σφιγγω διαπραγματευση δεν σηκωνει εχει ενα μηνα απληρωτος ελπιζαμε να γινει κατι ριξαμε και το αλλο το ενοικιο 100ευρω πιο κατω και γμτ δεν γινετε τπτ το βλεπουν αλλα δεν ξανατηλεφωνα κανενας φορτηγακι δεν υπαρχει χερια να βοηθησουν ουτε και αυτο με πειραζει παραπανω που στα δυσκολα δεν εχουμε κανενα αντε να βοηθησει η μανα μου και η κολλητη μου πολυ σας ευχαριστω ξερεις τι ειναι να παλευεις το κλαμα και τις σκεψεις σου και να σου λενε δυο κουβεντες εστω και απο μακρυα? ηταν πολυ δυσκολη μερα για μενα σημερα σας ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρθαλενα νομιζω οτι το αγχος και οι ορμονες μαζι σου παιζουν τρελο παιχνιδι στο μυαλο και στην ψυχουλα σου!! θα συμφωνισω απολυτα με την Χρυσα...νομιζω οτι πρεπει να το σκεφτεις πως οτι και να γινει θα τα καταφερεις!Γιατι ετσι ειναι κοριτσακι μου!! και μην ντρεπεστε να ριξετε τα μουτρα σας στον σπιτονοικοκύρη, γιατι αν φυγετε κι εσεις απο το σπιτι του ποιος ξερει ποσο καιρο θα μενει ανοίκιαστο ???αρα θα κανει μια υποχωρηση!! και αν δν καταφερετε να μεινετε εκει, μια χαρα θα ειναι το κοριτσακι σου και στην πολη που λες! ουτε η πρωτη θα ειναι ουτε η τελευταια που μετακομισε... η ηλικια αυτη ειναι καλη .... δν ειναι οπως οταν μετακομιζει ενας μεγαλος και πρεπει να ξανακανει κυκλο!!! Σε αυτη την ηλικια κανουν φιλους σε χρονο ρεκορ!! θα ζοριστει πολυ λιγοτερο αποσο φανταζεσαι!!! αρα ουτε εκει ειναι τοσο τρελα τα πραγματα οσο φανταζεστε!! μπορειτε να κανετε και διακανονισμο με καποια μεταφορικη να πληρωσετε σε δοσεις η κατι τετοιο τελοσπαντων!!! ... οτι και να γινει, να κοιταξετε να το αντιμετωπισετε ηρεμα και ολα θα πανε καλα κουκλα μου!!!!! ξερω πως ειναι να μην εχεις καποιον να βασιστεις, ετσι ημουν κι εγω τοσα χρονια μακρια απο τους δικους μου, δν ειχα κανεναν, ηξερα πως τα παντα εξαρτωνται απο μενα και σε καταλαβαινω απολυτα!!! αλλα αυτα τα πραγματα μας κανουν δυνατους!!Ειναι ωραια να μην εχεις αναγκη κανεναν!!!

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ!!!  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 417472  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 417472  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 417472  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 417472

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχου βρε Αυγολεμονη μου.. μην απογοητευεσαι .. και να ξερεις σ αγαπαμε ολες εδω κ θα σε στηριζουμε εστω ψυχολογικα.. συμφωνω με τη Χρυσα πως ο Θεος μας δινει αντοχες για οτιδηποτε. εσυ να λες να εχουμε υγεια για να μπορουμε να ανταπεξελθουμε σε οτιδηποτε. εχε πιστη και ολα καλα θα πανε! μη στεναχωριεσαι!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη μη στεναχςριεσαι γιατι θα εχεις εμετους!! εγω μολις στεναχωριεμαι τρεχω.. κανονισε!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρθαλενάκι μου κι εγώ αγκαλίτσα!

Κότσαρα και καινούρια φωτό της κοιλάρας μου... πήγα σήμερα στο νοσοκομείο για δουλειά του γαμπρου μου και έμαθα ότι τελείωσε η επίσχεση εργασίας... επιτέλους... έκλεισα ραντεβού 8 Μαίου, ελπίζω να μην γίνει κανένα απρόοπτο....

Όσο για το θέμα το δικό μου κορίτσια, δεν ξαναναφέρθηκε από κανέναν από τους δύο το θέμα Γερμανία και ο άντρας μου είναι μέσα στις αγάπες και τα μέλια... είμαι κι εγώ πιο διαλλακτική, δεν του μιλάω ψυχρά... χτες μάλιστα μου έκανε και ζουζουνιές 2 η ώρα τη νύχτα... Βρε, λέω, δύο μέρες στη σειρά, αυτός ή θέλει πολύ να πάει ή κατάλαβε ότι με έσκασε... Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές, την ψυχραιμία και τη συμπαράστασή σας. Σας κάνω όλες μια μεγάλη αγκαλιά, σας στέλνω άπειρα φιλιά, κι εύχομαι να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί.

Καληνύχταααα!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααα
τι κανουν οι ομορφε;ς κοιλιτσες σας?
τι εγινε?? μια μερα ελειψα και β΄λεπω πολλες λυπημενες φατσουλες?
μαρθαλενα μην μου στεναχωριεσαι κοπελα μ σκεψου το μωρακι σου που σε νιωθει οταν εσυ στεναχωριεσαι.τα παργματα θα αλαξουν προς το καλητερο θα δεις κοπελα μ σκεψου θετικα και συγα συγα θα γινουν ολα μην ανησυεις
σπυρος περαστηκα στον ξαδερφο ευχομαι να αναρωσει γρηγορα .
αμα ξεχασα καμια αλλη που ειναι στεναχωρημενη συγχωρεστε με
εγω εχω 2 του μηνος παπαγεωργιου και 31 μαιου αναπτυξη

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou bebek eleni spyros xrysa χχχχχχχ σας ευχαριστω νιωθω καλυτερα σημερα και θα προσπαθησω να μαι δυνατη και να αντεξω οτι και να γινει οτι θελει ο θεος μακαρι να γινει οτι καλυτερο σας αγαπω ολες πολυ
αντε να χουμε μια καλη μερα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?πηγα τον γιο παιδικο κ εκανα ενα καφεδακι να πιω..
Χρυσα καλα παει η κοιλιτσα σου ειναι ωραιοτατη.!για το θεμα με τον αντρα σου αστο αφου ηρεμησατε κ βλεπεις παρα περα.
με συσπασεις κ κανεις..?εγω τιποτα δεν εχω κ ορεξη σαυτη την εγκυμ.
μπεμπα μου σευχαριστω να σαι καλα.μακαρι να ταν το μονο θεμα στο σοι μας αυτο αλλα εχιυμε κ ενα χειροτερο κ λογω της εγκ κ του μωρου νου δεν εχω ξεσπασει ακομα.
αντε κοριτσια σας περιμενω για κους κους!  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 10 328109

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia se oles... Very Happy Very Happy Very Happy

Xrussa m teleia i kilitsa... Very Happy

Piggipisa Augolomoni,,,
Xalarwse kali m...
Exeis poli agapi ap tin kopelles edw sto forum...
K min stenaxwriesai tha xalaseis oli ekeini tin omorfia s mero m...

Ti kanete koritsia???

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπυρος ηρεμια μην αγχωνεσαι παρτο στην τρελα οπως λενε ...
εγω κανω δουλειτσες και μετα ατ ο καιρος ειναι τελειος

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΕΡΝΕΤΕ!!!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΩΡΑ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ!!!ΤΣΑΚΙΣΑ ΕΝΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ Κ ΜΕ ΛΥΓΟΣΕ!!!!!ΑΝΟΡΕΞΙΕΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο μενα!!!! σε ολες τις κοιλιτσες!!!
ελενη μου κι εγω μολις διαβαζα το μνμ σου τελειωνα το κρουασαν μου!! αν κ νιωθω οτι ανακατευομαι γιατι εχω παρει κ το ασβεστιο, θελω να φαω κι αλλο!!! ΤΙ ΠΕΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???? εσεις πεινατε περισσοτερο απ οτι πριν? εγω ανακατευομαι ξεανακατευομαι την πεινα την εχω!!
ευχομαι κ ετουτη η μερα να ναι μια ομορφη κ καλη μερα για ολες μας!!
εβαλα να φτιαξω μια πορτοκαλοπιτα κ μετα παω για δουλιτσα!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ εχθες εφαγα κρουασαν απο το φουρνο μας ειναι τελειο.βεβεκ μου πειναω σαν λυκος αλλα τρωο μ μετρο . τωρα το πρωι χυμο κερασι και 3 τοστακια
μετα θ φωα το μεσημερι κ μετα αργα τ βραδυ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αρχησα να κουτσαινωωωωωωωωωω παρα πολυ ομως ποναω δεν μπορω ν περπατησω απο τωρα βρε κοριτσια γιατι?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:κοριτσια αρχησα να κουτσαινωωωωωωωωωω παρα πολυ ομως ποναω δεν μπορω ν περπατησω απο τωρα βρε κοριτσια γιατι?
mpempa mou ki esy???????????
egw den mporw na patisw kala to aristero podi giati niwthw na ponaw apo to gofo kai katw.. to idio niwtheis? na einai apo ti mesi?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι δυσκολο το να βλεπεις την θεια σου(αδελφη της μανας μου) κ τα 3 της παιδια να προσπαθουν να συνελθουν για να καταφερουν να επιβιωσουν επειδη ο αντρας της εβαλε τελος στην ζωη του..47 χρονων χηρα με τρια παιδια 29,24 κ 23 χρονων..ειναι 2η μανα μου κ δεν μπιρω να της συμπαρασταθω οπως θα ηθελα.περνανε οτι περνανε κ χουν την εγνοια τους κ για μενα.

απο ορεξη κοριτσια τιποτα,εχει μειωθει γιαυτο κ εχασα 1 κιλο..
κ εγω κανω λιγες δουλιες σιγα σιγα ομως.

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΤΕ ΦΤΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 13??????
Α! Δεν παίζεστε! Είχα πολύ δουλειά και δεν προλάβαινα να μπω, άσε που κοιμάμαι από τις 10 το βράδι... τι να προλάβω να κάνω?

Χρύσα φτου-φτου! Τι τέλεια κοιλιά!!! Τα νέα μου? Διαβάζω ένα υπέροχο βιβλίο, αυτό τον καιρό,που μου δάνεισε η κουμπαρούλα μου(κοιλίτσα.com λέγεται) και είναι τύπου ημερολόγιο εγκυμοσύνης και έχω πλαντάξει στο κλάμα από την συγκίνηση(καταραμένες ορμόνες!!!)χαχαχα!

Το μωρό μου είναι 2200!!! Θα πάω μια τελευταία φορά να με δει στο ιατρείο του ο γιατρός μου σε περίπου 10 μέρες και μετά θα πηγαίνω αν 10 μέρες κλινική για καρδιοτοκογράφο(άντε να δούμε τι είναι κι αυτό).

Αυτά προλαβαίνω να γράψω(Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τπτ εξόν της τελευταίας σελίδας-σόρι!). Ελπίζω να είμαστε όλες καλά! Μπακ του γόρκ...φιλιά σε όλες!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ το δεξι μ εμενα οχι μονο να πατησω αλλα εχω και καλο απεκτησα με τοσο χαμηλα που φορα ω με ποναει κ η λεκανη απο την δεξια πλευρα
αααα και το αλλο ρε σεις πονατε καθολου στο μπικινι δεξια αριστερα κοριτσια εγω ποναω κ δεν ξερω γιατι
αχ σπυρο μ συλληπητηρια κοπελα .αυτα ειναι τα δυσκολα γμτ να χανεις οσους αγαπας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις