Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
153 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 153 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα κλείσω ραντεβού και θα πάω από βδομάδα που θα είμαι και βάση περιόδου 32 εβδομάδων, και εύχομαι πάρα πολύ να είναι η συγκεκριμένη (για την οποία δυστυχώς είχα ακούσει πολύ καλά λόγια), ώστε να μπορέσω να πω μπροστά της "δε θα περάσω να με δει η κυρία, θα περιμένω να με εξετάσει ο κύριος Τάδε γιατί μερικοί εδώ μέσα βαριούνται τη ζωή τους και καλό θα ήταν να πάνε σπίτι τους".

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Θα κλείσω ραντεβού και θα πάω από βδομάδα που θα είμαι και βάση περιόδου 32 εβδομάδων, και εύχομαι πάρα πολύ να είναι η συγκεκριμένη (για την οποία δυστυχώς είχα ακούσει πολύ καλά λόγια), ώστε να μπορέσω να πω μπροστά της "δε θα περάσω να με δει η κυρία, θα περιμένω να με εξετάσει ο κύριος Τάδε γιατί μερικοί εδώ μέσα βαριούνται τη ζωή τους και καλό θα ήταν να πάνε σπίτι τους".

Έτσι με τσαμπουκά μαρκελλα να πας σωστή σε βρισκω καλα περιμένω να μου πεις αντιδραση  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 25 215994

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:εγω τα ψαχνω πολυ αυτα . μερικοι σε πιανουν κ κοροιδο .ο γιατρος μ μ ειπε οτι ολες οι εξετασεις ειναι πολυ χαμηλες τα υπολοιπα ειναι μπουρμπουαρ ασε

δυστυχως ετσι ειναι πληρωνουμε τονομα της κλινικης α!κ εμενα κρατησε δεκα λεπτα!!ειναι καποια πραγματα που αναγκαστηκα τα πληρωνεις.να ναι καλα τα μπεμπε μας..παω να φερω τον γιο μου..!!ΤΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!
τι κρατησε καλε 10 λεπτα?
εμενα β επιπεδου κρατησε 45 λεπτα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:τι 200 ευρω πατε καλα καλε αααααααααααα
το ντομπλερ ειναι αναπτυξη εμβρυου , εγω θα πληρω 8,99 λεπτα αντε πειτε 10 ευρω στο παπαγεωργιου . και στο ιπποκρατειο 2010 την εκανα με τα ιδια λεφτα τωρα αυτην την χρονια ανεβηκε .δεν θυμαμαι ποιος γιατρος την κανει στο παπαγεωργιου αλλα ειναι πολυ γνωστος κ καλος .

Για ακόμα μια φορά το μπουρδέλο το νοσοκομείο μας κατάφερε να μου κάνει τα νεύρα κρόσια. Πήγα για εξέταση μετά από 2 ολόκληρους μήνες (28/2 η τελευταία μου εξέταση εκεί, λόγω επίσχεσης εργασίας) και με είδε μια άλλη γιατρός από αυτόν που με βλέπει συνήθως (ο δικός μου είχε καισαρική επάνω) κι ούτε υπέρηχο μου έκανε, ούτε καρδιοτοκογράφημα (κι ας της είπα ότι είχα συσπάσεις κι έπαιρνα το yuotopar, είδε τις εξετάσεις μου μόνο, ΔΕ μου έγραψε τα φάρμακα όπως έκανε ο γιατρός μου, παρά μου είπε να πάω να τα γράψω εγώ στο ΙΚΑ, και με έστειλε για ντόπλερ - υπέρηχο ανάπτυξης έξω (πόσο κάνει ρε κορίτσια, δεν μπορώ να βρω πουθενά, δυστυχώς στο παπαγεωργίου δεν υπάρχουν ραντεβού) και καρδιογράφημα πάλι στο ΙΚΑ, όπου το πρώτο ραντεβού είναι 24 Μαίου (2 βδομάδες από τώρα) και μου λέει, έλα σε ένα μήνα να σε ξαναδούμε... Της λέω εγώ σε ένα μήνα μπορεί να γεννήσω... Ο όγδοος μήνας θεωρείται από τους πιο επικίνδυνους σε περίπτωση προωρότητας λόγω του αναπνευστικού του μωρού που δεν είναι πλήρως ανεπτυγμένο...κι αυτή μου λέει θα σε δούμε σε ένα μήνα... Σάστισα, άλλα περίμενα, άλλα μου ήρθαν... Τώρα όσο τα σκέφτομαι φουντώνω και βρίζω, άλλα ξέρετε τι θα κάνω? Θα ξανακλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο την άλλη βδομάδα και θα ΑΠΑΙΤΗΣΩ να μου κάνουν υπέρηχο και να με ξαναδούν όσες φορές θέλω εγώ... Αισιχτιρ...εντωμεταξεί παίρνω την αδερφή μου που δουλεύει Παπαγεωργίου μπας και υπάρχει κανένα ραντεβού και μου λέει " εδώ μου είπαν ότι και στο νοσοκομείο της Κατερίνης κάνουν αυτές τις εξετάσεις"....

Ε ρε αμα βαριέται ο γιατρός....τελείωσε.... δεν πα να ψοφήσεις...ούτε θα ιδρώσει...Ρεμάλια καθίκια ζώα!
εγω θα την κανω παπαγεωργιου θες ν σε δωσω το τηλ του δικου δεν τον ρωτησα ποσο εχει η αναπτυξη νομιζω 20 . θελεις τηλ? ν ρωτησεις? οποτε θελεις ψωρις ραντεβου πας αν θες παρε με τηλ σε στελνω πμ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο παπαγεωργιου ξερετε κανενα γιατρο Μακεδο?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AX TA NEYRA M ΤΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΟΛΥΣΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ . ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ , ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ Ν ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ?ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ? ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΒΟΥΡΛΑ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΛΕΟΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΓΡΙΑΑΑΑΑΑ

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:
spyros3 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:εγω τα ψαχνω πολυ αυτα . μερικοι σε πιανουν κ κοροιδο .ο γιατρος μ μ ειπε οτι ολες οι εξετασεις ειναι πολυ χαμηλες τα υπολοιπα ειναι μπουρμπουαρ ασε

δυστυχως ετσι ειναι πληρωνουμε τονομα της κλινικης α!κ εμενα κρατησε δεκα λεπτα!!ειναι καποια πραγματα που αναγκαστηκα τα πληρωνεις.να ναι καλα τα μπεμπε μας..παω να φερω τον γιο μου..!!ΤΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!
τι κρατησε καλε 10 λεπτα?
εμενα β επιπεδου κρατησε 45 λεπτα

ναι ναι κι ομως το πολυ ενα τεταρτο κρατησε!!οχι οτι περιμενα κ παραπανω γιατι θυμομουν κ σπτον γιο μου.τι να πω...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:
spyros3 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:εγω τα ψαχνω πολυ αυτα . μερικοι σε πιανουν κ κοροιδο .ο γιατρος μ μ ειπε οτι ολες οι εξετασεις ειναι πολυ χαμηλες τα υπολοιπα ειναι μπουρμπουαρ ασε

δυστυχως ετσι ειναι πληρωνουμε τονομα της κλινικης α!κ εμενα κρατησε δεκα λεπτα!!ειναι καποια πραγματα που αναγκαστηκα τα πληρωνεις.να ναι καλα τα μπεμπε μας..παω να φερω τον γιο μου..!!ΤΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!
τι κρατησε καλε 10 λεπτα?
εμενα β επιπεδου κρατησε 45 λεπτα

ναι ναι κι ομως το πολυ ενα τεταρτο κρατησε!!οχι οτι περιμενα κ παραπανω γιατι θυμομουν κ σπτον γιο μου.τι να πω...
OXI RE SY ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΜΩΡΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΑΧ ΚΑΤΙ ΖΩΑ ΠΟΥ ΥΠΡΑΧΟΥΝ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:
εγω θα την κανω παπαγεωργιου θες ν σε δωσω το τηλ του δικου δεν τον ρωτησα ποσο εχει η αναπτυξη νομιζω 20 . θελεις τηλ? ν ρωτησεις? οποτε θελεις ψωρις ραντεβου πας αν θες παρε με τηλ σε στελνω πμ

Μανάρι, θα πάρω αύριο τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα και θα μιλήσω με το γιατρό μου, ανάλογα πώς θα με κατευθύνει και αυτός θα πράξω, ευχαριστώ για το πμ, θα τα πούμε τηλεφωνικώς σύντομα! Καληνυχτούδια σε όλες κορίτσια μου!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:
bebek6 έγραψε:kalimera sas ki apo mena!!! niwthw kommatia den ksekourastika katholou.. Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
mpempa stin kampyli sou irthe na kaneis emeto? gt mia anakatosoura tin exw k fovamai.....

ελα εγω δεν εκανα κανονικα την καμπυλη με εστηλε για μπουγατσα και χυμο δεν ηπια εκεινο το απαισιο πραγμα. να ξες αμα το βγαλεις ακυρωνετε η διαδικασια και πας την επομενη μερα

mpempa mou telika ola kala! ekana ti mikri kampyli, diladi mou piran aima mia fora, efaga ena tost k ipia xymo kai meta apo 2 wres mou ksanapiran aima. glytwsa ton emeto!!!!!!!!!!
den kserw oute ki egw poso kostizei to doppler. alla me ena tilefwno stis klinikes i ta nosokomeia tha mathoume. an to thymithw tha parw avrio na rwtisw.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geia sou bebek τοστ???? που κολαει το τοστ ηθελα να ξερα .μπουγατσα επρεπε να φας κοπελα μ για ν γινει σωστα η μετρηση

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:geia sou bebek τοστ???? που κολαει το τοστ ηθελα να ξερα .μπουγατσα επρεπε να φας κοπελα μ για ν γινει σωστα η μετρηση
xaxa!! ki emena koulo mou fanike!!!!!! alla tost mou eipe o giatros... kai ithela toso poly ena glykaki ekeini tin wra... ase pou den xortasa ki olas me ena mono tost.. les na mi vgoun swsta apotelesmata?ti sto kalo?an exw sakxaro de tha fanei kati?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιτα τι να σου πω δεν ειμαι ειδικος.αλλα απο την στιγμη που πας για καμπυλη δε σ δινει κατι αλμυρο ν πιεις αλλα κατι γλυκο καπως χαζο μ φαινεται

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!!! kalo ksypnima!!
mpempa mou ki egw pou rwtisa sto ergastirio pou tin ekana tin eksetasi an tha piw glykozi mou eipan oxi giati o giatros sou eipe meta apo gevma. den kserw den tha mou legan ki ekei kati? den peirazei mwre, to poly poly na exw sakxaro k na min to mathw pote !! xaxa! to mwraki na nai kala!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααααααααα
εγω τρωω και ειπα να μπω να σας πω μια καλημερα . εχω να παω στο κεπ και μετα σπιτι δουλειτσες και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιι

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:kalimera!!!! kalo ksypnima!!
mpempa mou ki egw pou rwtisa sto ergastirio pou tin ekana tin eksetasi an tha piw glykozi mou eipan oxi giati o giatros sou eipe meta apo gevma. den kserw den tha mou legan ki ekei kati? den peirazei mwre, to poly poly na exw sakxaro k na min to mathw pote !! xaxa! to mwraki na nai kala!

βεβεκ θα σε γελασω .αλλα ευχομαι το μωρακι σου και εσυ να σαι καλα
απλα μ εκανε εντυπωση μορε τοστ .εγω γιατι δεν εφαγα τοστ εκεινη την ημερα που ηθελα κιολας ααααααααααα αδικια

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpempa egw pou evlepa ta tartakia kai mou trexan ta salia ti na pw???? kala den to syzitw, meta tin eksetasi efaga 3!!!
filakia se oles! ki egw paw ika na mathw gia adeia.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?????πολυ ησυχια σημερα!!!!!

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσια Πειναωωω πολυ τι να φάω θέλω να φάω τα πάντα αλλα το ψυγείο άδειο είναι και δεν έχω λεφτα στο σπίτι Sad

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Demimen μην μου στεναχωριεσαι κοπελα μ ολες πανω κατω μια απο τα ιδια ειμαστε ασε υπομονη και κουραγιο . φαε κατι προχειρο

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια τι κανετε?πηγα για δουλειες ηρθα μαγειρεψα κ τωρα ξαπλ λιγο γιατι εχω πετρωματα....
οταν εκανα την καμπυλη ηπια κανονικοτατα αυτη την γλυκοζη..μπλιαξ...ευτυχως κρατηθηκα.
η μικρη χθες εδωσε παρασταση,η κοιλια να περνει διαφορα σχηματα κ χερακια ποδαρακια να προεξεχουν.εντομεταξυ την αισθανομαι ακομα πιο χαμηλα στο πιπι μου..
Deminen κανενα κρακερακι δεν εχεις?ψωμακι με τυρι ντοματουλα κατι θα βρεις..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε κοπελα μ κατι προχειρο δεν υπαρχει φτιαξε μια μακαροναδα

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μετα απο την τρελή λιγουρα που με έπιασε αισθάνθηκα μια δύσπνοια και πολλα υγρα πήρα τον γιατρο μου είπε να πάω στο ιασω ελπίζω να μην είναι τίποτα γιατι είμαι 33 βδομάδα Άχ ανησυχώ περιμένω να έρθει ο αντρουλις μου μονη μου δεν πάω πουθενά

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demimen έγραψε:Κοριτσια μετα απο την τρελή λιγουρα που με έπιασε αισθάνθηκα μια δύσπνοια και πολλα υγρα πήρα τον γιατρο μου είπε να πάω στο ιασω ελπίζω να μην είναι τίποτα γιατι είμαι 33 βδομάδα Άχ ανησυχώ περιμένω να έρθει ο αντρουλις μου μονη μου δεν πάω πουθενά

ηρεμισε κ ολα καλα θα πανε

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demimen έγραψε:Κοριτσια μετα απο την τρελή λιγουρα που με έπιασε αισθάνθηκα μια δύσπνοια και πολλα υγρα πήρα τον γιατρο μου είπε να πάω στο ιασω ελπίζω να μην είναι τίποτα γιατι είμαι 33 βδομάδα Άχ ανησυχώ περιμένω να έρθει ο αντρουλις μου μονη μου δεν πάω πουθενά

ηρεμησε κοριτσι κ ολα καλα θα ειναι.μην αγχωνεσαι οκ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις