Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
271 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 271 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera sas ki apo mena!!! niwthw kommatia den ksekourastika katholou.. Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
mpempa stin kampyli sou irthe na kaneis emeto? gt mia anakatosoura tin exw k fovamai.....

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τι κανετε?ολα καλα?
bebek μια χαρα η μικρη σου.περιμενω κ εγω να περασουν οι μερες για να παω αλλα εχω μελλον ακομα..
ολο κ κανενα ποδαρακι ξεπροβαλει καμια φορα κ ειναι σουπερ κ η κοιλια παιρνει παραξενα σχηματα!
Georgiasakis με το καλο η μετακομιση κ σιγα σιγα.

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΥΤΕ ΠΛΕΥΡΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ....ΘΑ ΣΤΟΛΙΖΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΑΜΟ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχ.....

ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

25 ΜΑΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΟΠΛΕΡ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ....

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα τι κάνετε πως πάτε ;; Εγω τελείωσα με το δωμάτιο του μικρού μου και τα πληντηρια του έχω φτιάξει και βαλίτσα περιμένω το σαββατο θα πάω για Doppler έχω ένα μικρο άγχος
Μετα έχει άλλη εξέταση ξέρει καμία ;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demimen έγραψε:Καλημέρα τι κάνετε πως πάτε ;; Εγω τελείωσα με το δωμάτιο του μικρού μου και τα πληντηρια του έχω φτιάξει και βαλίτσα περιμένω το σαββατο θα πάω για Doppler έχω ένα μικρο άγχος
Μετα έχει άλλη εξέταση ξέρει καμία ;

καλημερα καλα ειμαστε.κ εγω εφτ βαλιτσα,το δωματιο της ακομα γιατι θελει μια ψιλοεπισκευη το σπιτι οποτε το καλοκαιρακι.
Doppler εγω δεν εκανα σε καμια εγκ ο γιατρος ειπε οτι δεν χρειαζεται...
δεν κανουμε αλλη εξετ μετα.ποσο εισαι?

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:
Demimen έγραψε:Καλημέρα τι κάνετε πως πάτε ;; Εγω τελείωσα με το δωμάτιο του μικρού μου και τα πληντηρια του έχω φτιάξει και βαλίτσα περιμένω το σαββατο θα πάω για Doppler έχω ένα μικρο άγχος
Μετα έχει άλλη εξέταση ξέρει καμία ;

καλημερα καλα ειμαστε.κ εγω εφτ βαλιτσα,το δωματιο της ακομα γιατι θελει μια ψιλοεπισκευη το σπιτι οποτε το καλοκαιρακι.
Doppler εγω δεν εκανα σε καμια εγκ ο γιατρος ειπε οτι δεν χρειαζεται...
δεν κανουμε αλλη εξετ μετα.ποσο εισαι?

33 bdomada είμαι και μένα μου είπε για το Doppler ότι δεν χρειάζεται αλλα λέω ας την κάνω μια πάνω μια κάτω εξέταση δεν Χανίων τίποτα !!!
Τι επισκευή θελει το σπιτάκι σου;;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι το πατρικο του αντρα μου κ φετος μας εβγαλε στην ταρατσα υγρασια κ περασε στο μισο σπιτι,τιποτα το τραγικο βεβαια αλλα αν δεν το φτιαξουμε θα χουμε προβληματα.οποτε καλη μονωση στην ταραξα κ πρεπει να δωσει 'κλιση' για να φευγουν τα νερα οταν βρεχει.μετα θα παω τον γιο μου στο μεγαλο δωματιο κ η μπεμπα στο αλλο..εχει δουλεια αλλα πρεπει να γινει....
εμας συτη η εξεταση την χρεωνουν γυρω στα 200€ εσενα?

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπεμπα2012 έγραψε:ελα κοπελα μ σορρυ αλλα μαγειρευα για αυριο και ξεχαστηκα μολις εβαλα τον κωλαρικο μ κατω ποναει η μεση μ η μπουμπου κλωτσωκοπαναει
αρα υπολογησε 20 ιουνιου σε κοβω . πρεπει ν σ πει αυριο ημερομινια οπωσδηποτε . εγω γενναω 12 ιουλιου και μ το ειπε 2 μαιου ποτε γενναω

καλημερα!!!μολις γυρισα απο το γιατρο...μου ειπε οτι θα γεννησω με βαση την περιοδο..οποτε καλα τα λες!γυρω στις 20...δε μου ειπε ομως στανταρ ημερομηνια..δεν ξερω τι περιμενει!με το μαλακο οι δουλειες του σπιτιου!!!αυτη η μεση με το παραμικρο μας πιανει!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:kalimera sas ki apo mena!!! niwthw kommatia den ksekourastika katholou.. Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
mpempa stin kampyli sou irthe na kaneis emeto? gt mia anakatosoura tin exw k fovamai.....

ελα εγω δεν εκανα κανονικα την καμπυλη με εστηλε για μπουγατσα και χυμο δεν ηπια εκεινο το απαισιο πραγμα. να ξες αμα το βγαλεις ακυρωνετε η διαδικασια και πας την επομενη μερα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι 200 ευρω πατε καλα καλε αααααααααααα
το ντομπλερ ειναι αναπτυξη εμβρυου , εγω θα πληρω 8,99 λεπτα αντε πειτε 10 ευρω στο παπαγεωργιου . και στο ιπποκρατειο 2010 την εκανα με τα ιδια λεφτα τωρα αυτην την χρονια ανεβηκε .δεν θυμαμαι ποιος γιατρος την κανει στο παπαγεωργιου αλλα ειναι πολυ γνωστος κ καλος .

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε???εγω ντομπλερ δεν ειχα κανει στην κορη μου αλλα ουτε κ τωρα μου ειπαν κατι!!!! γιατι????

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω ελενη μ.η εξεταση αυτη ειναι ρουτινας και εγω ρωτησα τον γιατρο ποτε θα την κανω δεν περιμενα ν μ την πει ο ιδιος .ισως γιαυτο μερικοι γιατροι δεν το θεωρουν απαραιτητο αλλα πιστευω ειναι πολυ σημαντικο ειναι ενας υπερηχος ο οποιος βλεπει εαν το παιδι αναπτυσετε σωστα αν τρωει και κλτπ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ σε ποια εβδομαδα την κανεις? ειμαι 32 εβδομαδων κ το επομενο ραντεβου ειναι στις 30του μηνα δηλαδη θα ειμαι 34-35 εβδομαδων????

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ ομως τοσα!!200 εκανε κ η αυχενικη κ 180 η β επιπεδου...κ αφου ο γιατρος ειπε ολα καλα δεν την κανω..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αυχενικη πληρωσα 80. μ εξηγησε 20 ειναι ο υπερηχος της αυχενικης κ τ υπολοιπα για το συνδρομο νταουν που εδωσα αιμα . ειναι οικογενειακος φιλος αυτος κ δεν θελειν κοροιδευει τον κοσμο με τετοιες τιμες π λενε οι αλλοι .
β επιπεδου 80. αλλο οχι σε εγχρωμη .
και αναπτυξη 10,ευρω πες στογγυλοποιημενα.
31 του μηνος εχω ν κναω

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας μας πιανουν 'κοτσους'...δεν εχουμε κ πολλες επιλογες μονο σε ιδιωτικη κλινικη.

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spyros3 έγραψε:ειναι το πατρικο του αντρα μου κ φετος μας εβγαλε στην ταρατσα υγρασια κ περασε στο μισο σπιτι,τιποτα το τραγικο βεβαια αλλα αν δεν το φτιαξουμε θα χουμε προβληματα.οποτε καλη μονωση στην ταραξα κ πρεπει να δωσει 'κλιση' για να φευγουν τα νερα οταν βρεχει.μετα θα παω τον γιο μου στο μεγαλο δωματιο κ η μπεμπα στο αλλο..εχει δουλεια αλλα πρεπει να γινει....
εμας συτη η εξεταση την χρεωνουν γυρω στα 200€ εσενα?

Άμα σου πω ότι δεν έχω ιδέα θα με πιστεψεις ;;; Πληρώνουν τα πάντα τα παιθερικα οπότε δεν ασχολούμε αλλα στο ιασω θα την κάνω δεν θα κάνει και εκει κάπου τόσα

Υπομονη για το σπιτάκι σου εγω μπήκα και σε νέο σπίτι και επειδή το χτηζαμε χημωνα και δεν πρόλαβε να στεγνώσει μου βγάζει υγρασία συνέχεια μέσα στις ντουλάπες μου έχει γίνει εφιάλτης κάθε μέρα ξυπνάω και ψάχνω όλες τις ντουλάπες και καθαρίζω

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ναι καλα που σας βοηθανε,κ εμας κ οι γονεις μου κ τα πεθερικα οπου μπορουν βοηθανε.
γιαυτο περιμενουμε να καλοκαιριασει για τα καλα κ να το φτιαξουμε για να εχει στεγνωσει η ταρατσα.
πακετο αυτη η υγρασια κ οτι κ αν κανεις ξαναεπιστρεφει..

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τα ψαχνω πολυ αυτα . μερικοι σε πιανουν κ κοροιδο .ο γιατρος μ μ ειπε οτι ολες οι εξετασεις ειναι πολυ χαμηλες τα υπολοιπα ειναι μπουρμπουαρ ασε

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:εγω τα ψαχνω πολυ αυτα . μερικοι σε πιανουν κ κοροιδο .ο γιατρος μ μ ειπε οτι ολες οι εξετασεις ειναι πολυ χαμηλες τα υπολοιπα ειναι μπουρμπουαρ ασε

δυστυχως ετσι ειναι πληρωνουμε τονομα της κλινικης α!κ εμενα κρατησε δεκα λεπτα!!ειναι καποια πραγματα που αναγκαστηκα τα πληρωνεις.να ναι καλα τα μπεμπε μας..παω να φερω τον γιο μου..!!ΤΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:τι 200 ευρω πατε καλα καλε αααααααααααα
το ντομπλερ ειναι αναπτυξη εμβρυου , εγω θα πληρω 8,99 λεπτα αντε πειτε 10 ευρω στο παπαγεωργιου . και στο ιπποκρατειο 2010 την εκανα με τα ιδια λεφτα τωρα αυτην την χρονια ανεβηκε .δεν θυμαμαι ποιος γιατρος την κανει στο παπαγεωργιου αλλα ειναι πολυ γνωστος κ καλος .

Για ακόμα μια φορά το μπουρδέλο το νοσοκομείο μας κατάφερε να μου κάνει τα νεύρα κρόσια. Πήγα για εξέταση μετά από 2 ολόκληρους μήνες (28/2 η τελευταία μου εξέταση εκεί, λόγω επίσχεσης εργασίας) και με είδε μια άλλη γιατρός από αυτόν που με βλέπει συνήθως (ο δικός μου είχε καισαρική επάνω) κι ούτε υπέρηχο μου έκανε, ούτε καρδιοτοκογράφημα (κι ας της είπα ότι είχα συσπάσεις κι έπαιρνα το yuotopar, είδε τις εξετάσεις μου μόνο, ΔΕ μου έγραψε τα φάρμακα όπως έκανε ο γιατρός μου, παρά μου είπε να πάω να τα γράψω εγώ στο ΙΚΑ, και με έστειλε για ντόπλερ - υπέρηχο ανάπτυξης έξω (πόσο κάνει ρε κορίτσια, δεν μπορώ να βρω πουθενά, δυστυχώς στο παπαγεωργίου δεν υπάρχουν ραντεβού) και καρδιογράφημα πάλι στο ΙΚΑ, όπου το πρώτο ραντεβού είναι 24 Μαίου (2 βδομάδες από τώρα) και μου λέει, έλα σε ένα μήνα να σε ξαναδούμε... Της λέω εγώ σε ένα μήνα μπορεί να γεννήσω... Ο όγδοος μήνας θεωρείται από τους πιο επικίνδυνους σε περίπτωση προωρότητας λόγω του αναπνευστικού του μωρού που δεν είναι πλήρως ανεπτυγμένο...κι αυτή μου λέει θα σε δούμε σε ένα μήνα... Σάστισα, άλλα περίμενα, άλλα μου ήρθαν... Τώρα όσο τα σκέφτομαι φουντώνω και βρίζω, άλλα ξέρετε τι θα κάνω? Θα ξανακλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο την άλλη βδομάδα και θα ΑΠΑΙΤΗΣΩ να μου κάνουν υπέρηχο και να με ξαναδούν όσες φορές θέλω εγώ... Αισιχτιρ...εντωμεταξεί παίρνω την αδερφή μου που δουλεύει Παπαγεωργίου μπας και υπάρχει κανένα ραντεβού και μου λέει " εδώ μου είπαν ότι και στο νοσοκομείο της Κατερίνης κάνουν αυτές τις εξετάσεις"....

Ε ρε αμα βαριέται ο γιατρός....τελείωσε.... δεν πα να ψοφήσεις...ούτε θα ιδρώσει...Ρεμάλια καθίκια ζώα!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα να πας κ αυριο αν μπορεις κ να περιμενεις τον γιατρο σου να σε δει.δεν γινονται αυτα που ζουμε!κ εναν λογο παραπανω που ηταν κ γυναικα να φερθει ετσι!!τα φαρμακα τσ γραφουν κατευθειαν..
οι τιμες διαφερουν μαλλον αναλογως που θα την κανεις

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!σημερα νιωθω κατι σα φουσκιτσες να σκανε χαμηλα...ειναι το μωρο?ειναι το εντερο?η κοιλια ειναι μαλακη....γνωριζετε μηπως? Shocked

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:καλησπερα κοριτσια!σημερα νιωθω κατι σα φουσκιτσες να σκανε χαμηλα...ειναι το μωρο?ειναι το εντερο?η κοιλια ειναι μαλακη....γνωριζετε μηπως? Shocked


ειναι το μωρακι σου!!!με το καλο..!

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:τι 200 ευρω πατε καλα καλε αααααααααααα
το ντομπλερ ειναι αναπτυξη εμβρυου , εγω θα πληρω 8,99 λεπτα αντε πειτε 10 ευρω στο παπαγεωργιου . και στο ιπποκρατειο 2010 την εκανα με τα ιδια λεφτα τωρα αυτην την χρονια ανεβηκε .δεν θυμαμαι ποιος γιατρος την κανει στο παπαγεωργιου αλλα ειναι πολυ γνωστος κ καλος .

Για ακόμα μια φορά το μπουρδέλο το νοσοκομείο μας κατάφερε να μου κάνει τα νεύρα κρόσια. Πήγα για εξέταση μετά από 2 ολόκληρους μήνες (28/2 η τελευταία μου εξέταση εκεί, λόγω επίσχεσης εργασίας) και με είδε μια άλλη γιατρός από αυτόν που με βλέπει συνήθως (ο δικός μου είχε καισαρική επάνω) κι ούτε υπέρηχο μου έκανε, ούτε καρδιοτοκογράφημα (κι ας της είπα ότι είχα συσπάσεις κι έπαιρνα το yuotopar, είδε τις εξετάσεις μου μόνο, ΔΕ μου έγραψε τα φάρμακα όπως έκανε ο γιατρός μου, παρά μου είπε να πάω να τα γράψω εγώ στο ΙΚΑ, και με έστειλε για ντόπλερ - υπέρηχο ανάπτυξης έξω (πόσο κάνει ρε κορίτσια, δεν μπορώ να βρω πουθενά, δυστυχώς στο παπαγεωργίου δεν υπάρχουν ραντεβού) και καρδιογράφημα πάλι στο ΙΚΑ, όπου το πρώτο ραντεβού είναι 24 Μαίου (2 βδομάδες από τώρα) και μου λέει, έλα σε ένα μήνα να σε ξαναδούμε... Της λέω εγώ σε ένα μήνα μπορεί να γεννήσω... Ο όγδοος μήνας θεωρείται από τους πιο επικίνδυνους σε περίπτωση προωρότητας λόγω του αναπνευστικού του μωρού που δεν είναι πλήρως ανεπτυγμένο...κι αυτή μου λέει θα σε δούμε σε ένα μήνα... Σάστισα, άλλα περίμενα, άλλα μου ήρθαν... Τώρα όσο τα σκέφτομαι φουντώνω και βρίζω, άλλα ξέρετε τι θα κάνω? Θα ξανακλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο την άλλη βδομάδα και θα ΑΠΑΙΤΗΣΩ να μου κάνουν υπέρηχο και να με ξαναδούν όσες φορές θέλω εγώ... Αισιχτιρ...εντωμεταξεί παίρνω την αδερφή μου που δουλεύει Παπαγεωργίου μπας και υπάρχει κανένα ραντεβού και μου λέει " εδώ μου είπαν ότι και στο νοσοκομείο της Κατερίνης κάνουν αυτές τις εξετάσεις"....

Ε ρε αμα βαριέται ο γιατρός....τελείωσε.... δεν πα να ψοφήσεις...ούτε θα ιδρώσει...Ρεμάλια καθίκια ζώα!


Ήταν κΑι γυναίκα Άχ Θεέ μου τι άχρηστοι άνθρωποι όλα για τα λεφτα τα κάνουν ΖΩΑ δεν λες τίποτα εκνευριστικα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις