Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
266 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 266 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

551 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 23 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Μάης 07, 2012 2:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ξερω οτι οσο μεγαλωνει περιοριζεται ο χωρος για κινησεις αλλα απο τωρα τοσο πολυ?δλ στον 8 μηνα δεν θα το νιωθω καθολου?τωρα το νιωθω λιγο στην διαρκεια της ημερας,περνανε ωρες και τιποτα και μετα μπορει να δωσει απο καμια κλωτσιτσα..

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονάκι φιλώ σε κόρη!

Δε θέλω να μπω στη διαδικασία να σχολιάσω τα της επικαιρότητας, θα πω μόνο ότι έχουμε να δούμε πολλά ευτράπελα μες τη βουλή, και φυσικά ότι θα πάμε για δεύτερες εκλογές!

Η κοπέλα στο βιντεάκι πρέπει να είναι σε πολύ προχωρημένη εγκυμοσύνη, στις μέρες της... εγώ θυμάμαι στη Μαρκέλλα μου να βγαίνουν χεράκια και ποδαράκια προς τα έξω πάντως...

Σήμερα είμαι με 3 ώρες ύπνο...γύρισε ο άντρας από τη δουλειά πτώμα, μέχρι να τον τακτοποιήσω και να πέσουμε για ύπνο πήγε 5 το πρωί, 8 και κάτι σηκώνομαι για τουαλέτα με τα μάτια μισόκλειστα (το γνωστό σύστημα για να μην ξυπνάμε εντελώς, ξέρετε) και η μάνα μου να με κυνηγάει από πίσω να πάρει αίμα για εξετάσεις, γιατί αύριο έχω ραντεβού στο νοσοκομείο... Οπότε ξύπνησα για τα καλά, βγήκα έκανα δουλειές, πλήρωσα λογαριασμούς, πήρα παπούτσια τη Μαρκέλλα και τώρα είμαι σε φάση ζόμπι...

Σας στέλνω φιλάκια και θα τα πούμε το απόγευμα...

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΗΓΑ ΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΑΔΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ..ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΘΕΛΕΪ: 1)ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ,ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ. 2)ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΠΗΤ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥΝ 3)ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΕΡΓΟΔΟΤΗ 4)ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ 5)ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ 6)ΕΝΣΗΜΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΤΟ ΙΚΑ...ΑΥΤΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα το θεμα της τουαλεετας εχει γινει εφιαλτης πλεον, εκει που ηταν στο 2ωρο τα βραδια ξαφνικα πηγαμε στην ωρα ή και στο μισαωρο...δε ξερω τι να κανω ισα που κοιμαμαι ξυπναω, ειμαι σα το ζομπι ολη μερα!!! αφηστε και για το Νο2 3 φορες σε 24 ωρες, ειναι φυσιολογικο πειτε μου?? εχει γινει πλεον δωματιο μου η τουαλετα, η τι-βι λειπει απο εκει μεσα...Δ Ε Ν Α Ν Τ Ε Χ Ω Α Λ Λ Ο!!!!!
Την Πεμπτη εχω ραντεβου κ με παιδιατρο για τη γεννα, γυναικα, ελπιζω να ειναι καλη κ υπερ του θηλασμου!!!!
Ο μπεμπης ειναι η τριτη μερα που ειναι ησυχος ή βαριεται ή δε χωραει πλεον...τι να πω δε ξερω....λιγες μερες μου εμειναν!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυγολεμονη κουραγιο κοπελα μου. να ερθουμε για βοηθεια?
βεβεκ και τα αλλα κοριτσια εαν εχουν γιατρο περιμενουμε νεα σας
η ζεστη δεν παλευετε
καλησπερα ειπα δεν ειπα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!τι κανετε????αυγολεμονη κουραγιο κ καλη δυναμη!!!!! εγω 2 βραδια δεν μπορω να βολευτω στον υπνο!!!το μωρο πιεζει το στομαχι κ θελω να τα βγαλω ολα!!!πολυ ζεστη!!! κ νυσταζω πολυ!!!!!!!!

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ???????????
ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΟΥΡΙΑ ΦΩΤΟ........30η ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσια!!!εχω καιρο να γραψω ομως σας διαβαζω καθημερινα!!!εχω καποιες αποριες και θελω τη βοηθεια σας..την προηγουμενη βδομαδα πηγα για βιοφυσικο ελεγχο και doppler...το μωρακι μου ηταν 1700 γραμμαρια(9 μερες μεγαλυτερο)...γραφει λοιπον το χαρτι πιθανη ημερομηνια γεννησεως με βαση την τελευταια εμμηνο ρυση 5/7 (30 εβδομαδων και 4 ημερων).υπερηχογραφικη ηλικα εγκυμοσυνης 31 εβδομαδων &6 ημερων)...εγω ποσο ειμαι τελικα και ποτε θα γεννησω????

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια,τι κανετε ζεστενεστε?εμεις αρκετα!!!ετοιμη η βαλιτσα μας!!!
Καστορια λιγο εμεινε υπομονη,αντε να περνουμε σειρα...
Kdeli μια χαρα η κοιλιτσα σου,μικρουλα ε?
Μπεμπα αρχισαν οι ζεστες κ πως θα την παλεψουμε εχουμε δρομο ακομα!!
Eva_riri τι σου ειπε ο γιατρος σου?με μια βδομαδα διαφορα δεν ειναι κ πολυ,να σαι ετοιμη κ καπου εκει θα ρθει το μωρο σου.

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spyros3 έγραψε:καλησπερα κοριτσια,τι κανετε ζεστενεστε?εμεις αρκετα!!!ετοιμη η βαλιτσα μας!!!
Καστορια λιγο εμεινε υπομονη,αντε να περνουμε σειρα...
Kdeli μια χαρα η κοιλιτσα σου,μικρουλα ε?
Μπεμπα αρχισαν οι ζεστες κ πως θα την παλεψουμε εχουμε δρομο ακομα!!
Eva_riri τι σου ειπε ο γιατρος σου?με μια βδομαδα διαφορα δεν ειναι κ πολυ,να σαι ετοιμη κ καπου εκει θα ρθει το μωρο σου.

δε μου ειπε κατι..αυριο θα τον ρωτησω ομως γιατι αγχωθηκα..θα παω προγραμματισμενα για γεννα γυρω στις 38 βδομαδες λογω διαβητη...απλα θελω να ξερω ποια ειναι η πητ!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρωτα τον κ μπορει να σου πει οτι μετρατε βαση τον υπολογισμο του γιατρου σου.εμενα τον γιο μου τον εβρησκε ο υπερηχος εβγαζε πητ 21/1 κ ο γιατρος 8/2 κ γεννησα 29/1 φυσιολογικα.μην αγχωνεσαι αυριο θα μαθεις οκ?

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spyros3 έγραψε:ρωτα τον κ μπορει να σου πει οτι μετρατε βαση τον υπολογισμο του γιατρου σου.εμενα τον γιο μου τον εβρησκε ο υπερηχος εβγαζε πητ 21/1 κ ο γιατρος 8/2 κ γεννησα 29/1 φυσιολογικα.μην αγχωνεσαι αυριο θα μαθεις οκ?

οκ!σ ευχαριστω!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν καταλααβα καλα η πητ σου εινια 5.7 οποτε θα γενησεις ιουνιο σωστα δεν βρε κοριτσια απο 5 /7 ...2 εβδομαδες πριν καλα δεν λεω αρα ιουνιο τυχερουλα.δεν την παλευω μ την ζεστη δοξα το θεο ν κοιμηθω μπορω αλλα το βαρος μ την κοιλια δεν μπορω εχω και ενα σκατουλι που μια απο δω μια απο εκει

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπεμπα2012 έγραψε:αν καταλααβα καλα η πητ σου εινια 5.7 οποτε θα γενησεις ιουνιο σωστα δεν βρε κοριτσια απο 5 /7 ...2 εβδομαδες πριν καλα δεν λεω αρα ιουνιο τυχερουλα.δεν την παλευω μ την ζεστη δοξα το θεο ν κοιμηθω μπορω αλλα το βαρος μ την κοιλια δεν μπορω εχω και ενα σκατουλι που μια απο δω μια απο εκει

τι να πω..δεν ξερω..η μια ημερομηνια λεει 5/7 και η αλλη 26/6..ξερω οτι θα ειναι ιουνιο αλλα ποτε???ποτε θα περασουν αυτες οι 36 βδομαδες να μην εχει κανενα κινδυνο το μωρο???πως με φοβιζει αυτος ο 8ος!!!υπομονη κοριτσακι!εσυ ποτε με το καλο;

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
me to kalo eva_riri!!!!k emena me anxonei o 8os pio poly apo ola!!!!exw k na taxidepsw 500kati xiliometra

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eleni2526 έγραψε:me to kalo eva_riri!!!!k emena me anxonei o 8os pio poly apo ola!!!!exw k na taxidepsw 500kati xiliometra

να σαι καλα!με το καλο και το δικο σου μωρακι! 500??? Shocked εγω τις μεγαλες αποστασεις τις εχω καταργησει!δεν κουναω απ το σπιτι!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ με περδεψες και εμενα τωρα τελευταια περιοδο δεν ξερεις?εγω 12 ιουλιου μπενω με ραντεβου

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λογικα με ραντεβου δεν θα μπεις? οποτε πρεπει να σου πει ο γιατρος οπως εκανε και σε μενα η πητ ειναι 19 ιουλιου και μ ειπε 2 εβδομαδες πριν . ετσι κ σε σενα θα σου πει ευα

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπεμπα2012 έγραψε:ουφ με περδεψες και εμενα τωρα τελευταια περιοδο δεν ξερεις?εγω 12 ιουλιου μπενω με ραντεβου

29/9 τελευταια περιοδος..με βαση αυτο εχω πητ 5/7...

με βαση ομως τις μετρησεις του μωρου και λογω του οτι φαινεται 9 μερες μεγαλυτερο λεει πητ 26/6.. τρεχα γυρευε!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν ξανα πας στο γιατρο θα σου πει με ραντεβου η θα περιμενεις ν σπασουν τα νερα σ?

eva_riri


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπεμπα2012 έγραψε:οταν ξανα πας στο γιατρο θα σου πει με ραντεβου η θα περιμενεις ν σπασουν τα νερα σ?

αν σπασουν πριν τις 38 βδομαδες αλλιως με ραντεβου..αυριο θα τον ρωτησω....

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα κοπελα μ σορρυ αλλα μαγειρευα για αυριο και ξεχαστηκα μολις εβαλα τον κωλαρικο μ κατω ποναει η μεση μ η μπουμπου κλωτσωκοπαναει
αρα υπολογησε 20 ιουνιου σε κοβω . πρεπει ν σ πει αυριο ημερομινια οπωσδηποτε . εγω γενναω 12 ιουλιου και μ το ειπε 2 μαιου ποτε γενναω

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιντη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΠΗΓΑ ΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...ΑΔΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ..ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΜΩΣ ΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΘΕΛΕΪ: 1)ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ,ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ. 2)ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΠΗΤ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥΝ 3)ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΕΡΓΟΔΟΤΗ 4)ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ 5)ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ 6)ΕΝΣΗΜΑ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ 56 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΣΤΟ ΙΚΑ...ΑΥΤΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
Χαιντη ευχαριστω!!θελει βιβλιαριο δηλαδη και των δυο γονιων?που θα ρωτησω? στο μητρωο? στις παροχες ικα?

κοριτσια αυριο θα κανω την καμπυλη σακχαρου τη μικρη και γενικες. μου ειπαν να ειμαι 12 ωρες νυστικη Sad και μετα την πρωτη ληψη να φαω ενα τοστ κ ενα χυμο.

πηγα κ στον γιατρο! 1250γρ. περιπου!! ψυχουλα μου!! ολα καλα! μου ειπε οτι την ενιωθα χαμηλα απο το πολυ περπατημα τις προαλλες.

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Δεν προλαβαίνω δυστυχώς να συμμετέχω όσο θα ήθελα... Ξεκινήσαμε κι εμείς σιγά-σιγά μετακόμιση! Χαμός!

Λοιπόν...φρανς, περιγραφή άσκησης:
Όρθια με τα ποδια λιγο ανοιχτά και κρατιέται με τα δυο χερια απο κάτι ψηλο (πχ.πλατη καρεκλας) και Κούβας κυκλικά την λεκάνη σου( σαν να κανεις χούλΑ-χουπ)!
Ελπίζω να κατάλαβες. Θα το προσπαθήσεις και θα δεις ότι ανακουφιζεσαι!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κουκλες
τι κανετε πως κοιμηθηκατε?εγω σαν πουλακι .
εν δυο εν δυο παμε να κανουμε λιγη γυμναστηκουλα
GeorgiaSaki ωραια ασκηση μας εδωσαες να ασχολουμαστε να σε καλα . πως παει η μετακομηση τελειωνουμε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις