Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Τρι Απρ 24, 2012 8:55 am

neraidaki4

neraidaki4
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια!!!γνωριζει καμμια κανεναν καλο στρατιωτικο γιατρο στην Αθηνα??Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Νικολαο Πετρογιαννη.Καμμια βοηθεια???

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα neraidaki!... Τωρα τι να πω για τον συγκεκριμενο;... Γιατρο δεν θελω να τον αποκαλεσω!... Ειχα ακουσει κι εγω τα καλυτερα κι ετσι πηγα σ αυτον. Ημουν 2 μηνων εγκυος του τηλεφωνισαμε στις 11 το βραδυ γιατι μου ηρθε αιμα και τρομαξα. Την επομενη το πρωι που μηλησαμε παλι μας την ειπε πολυ ασχημα γιατι τηλεφωνισαμε ακαταλληλη ωρα με αποτελεσμα να ξυπνησει το παιδι του και τον πηρε μετα τις 3 τα ξημερωματα για να κοιμηθει εξ αιτιας εμου και του συζηγου μου. Παρ ολα αυτα πηγα στο προγραμματισμενο μας ραντεβου. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως δεν μας αφησαν οι κοπελες του ιατριου να μπουμε γιατι θ αργουσε ο γιατρος να ερθει. Κατι του ετυχε!... Μας λεει να κανουμε μια βολτα και να ερθουμε παλι σε 40 λεπτα. Μα τους λεω ειμαι με αιμοραγια... Το πιστευεις πως δεν με αφησαν να περασω και να τον περημενω μεσα;... Τλσπ... Οταν επιτελους με εξετασε ο εν λογο κυριος μου ειπε ψυχρα πως δεν εχω πια παιδι. Ετσι απλα... Φρικαρα... Πιδακι εχασα... Ασε που επεμενε να κοιταει την τομη της προηγειθησας καισαρικης που εχω και να αναρωτιεται τι να ειναι αυτο΄;... Οταν του ειπα καισαρικη με αμφισβητισε λεγοντας μου πως για να κανεις καισαρικη πρεπει να εχεις και παιδι! Του ειπα πως εχω... Πηγε να το πει και στον αντρα μου οτι μαλλον εχω κανει καισαρικη και πρεπει να εχω και παιδι... Τρελο;;; Λες και θα το ειχα κρυφο... Συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα οταν ειδα το ονομα κατι μ επιασε..... Μακρυαααα!!!

neraidaki4

neraidaki4
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ri@ έγραψε:Καλησπερα neraidaki!... Τωρα τι να πω για τον συγκεκριμενο;... Γιατρο δεν θελω να τον αποκαλεσω!... Ειχα ακουσει κι εγω τα καλυτερα κι ετσι πηγα σ αυτον. Ημουν 2 μηνων εγκυος του τηλεφωνισαμε στις 11 το βραδυ γιατι μου ηρθε αιμα και τρομαξα. Την επομενη το πρωι που μηλησαμε παλι μας την ειπε πολυ ασχημα γιατι τηλεφωνισαμε ακαταλληλη ωρα με αποτελεσμα να ξυπνησει το παιδι του και τον πηρε μετα τις 3 τα ξημερωματα για να κοιμηθει εξ αιτιας εμου και του συζηγου μου. Παρ ολα αυτα πηγα στο προγραμματισμενο μας ραντεβου. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως δεν μας αφησαν οι κοπελες του ιατριου να μπουμε γιατι θ αργουσε ο γιατρος να ερθει. Κατι του ετυχε!... Μας λεει να κανουμε μια βολτα και να ερθουμε παλι σε 40 λεπτα. Μα τους λεω ειμαι με αιμοραγια... Το πιστευεις πως δεν με αφησαν να περασω και να τον περημενω μεσα;... Τλσπ... Οταν επιτελους με εξετασε ο εν λογο κυριος μου ειπε ψυχρα πως δεν εχω πια παιδι. Ετσι απλα... Φρικαρα... Πιδακι εχασα... Ασε που επεμενε να κοιταει την τομη της προηγειθησας καισαρικης που εχω και να αναρωτιεται τι να ειναι αυτο΄;... Οταν του ειπα καισαρικη με αμφισβητισε λεγοντας μου πως για να κανεις καισαρικη πρεπει να εχεις και παιδι! Του ειπα πως εχω... Πηγε να το πει και στον αντρα μου οτι μαλλον εχω κανει καισαρικη και πρεπει να εχω και παιδι... Τρελο;;; Λες και θα το ειχα κρυφο... Συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα οταν ειδα το ονομα κατι μ επιασε..... Μακρυαααα!!!
Σ ευχαριστω παρα πολυ για το μηνυμα σου.Ειλικρινα πληροφοριες μαζευω γιατι τις εχω αναγκη και θα λαβω πολυ σοβαρα υποψιν μου αυτα που μου ειπες!!!Λυπαμαι πολυ για την ασχημη περιπετεια σου....Σου ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο στην ζωη σου!!!Σε φιλω!!

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ ευχαριστω πολυ κι εγω neraidaki! Very Happy Ευτυχως εμεινα παλι εγκυος μετα απο 2 μηνες και τωρα τον Μαιο περημενω να γεννησω! Very Happy Καλα κανεις και το ψαχνεις! Εχω βιωσει τοσα πολλα με τους γιατρους που εχω παθει φοβια. Σου ευχομαι ολοψυχα κι εγω τα καλυτερα!!! ψαχνω στρατιωτικο γιατρο 417472

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ri@ έγραψε:Καλησπερα neraidaki!... Τωρα τι να πω για τον συγκεκριμενο;... Γιατρο δεν θελω να τον αποκαλεσω!... Ειχα ακουσει κι εγω τα καλυτερα κι ετσι πηγα σ αυτον. Ημουν 2 μηνων εγκυος του τηλεφωνισαμε στις 11 το βραδυ γιατι μου ηρθε αιμα και τρομαξα. Την επομενη το πρωι που μηλησαμε παλι μας την ειπε πολυ ασχημα γιατι τηλεφωνισαμε ακαταλληλη ωρα με αποτελεσμα να ξυπνησει το παιδι του και τον πηρε μετα τις 3 τα ξημερωματα για να κοιμηθει εξ αιτιας εμου και του συζηγου μου. Παρ ολα αυτα πηγα στο προγραμματισμενο μας ραντεβου. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως δεν μας αφησαν οι κοπελες του ιατριου να μπουμε γιατι θ αργουσε ο γιατρος να ερθει. Κατι του ετυχε!... Μας λεει να κανουμε μια βολτα και να ερθουμε παλι σε 40 λεπτα. Μα τους λεω ειμαι με αιμοραγια... Το πιστευεις πως δεν με αφησαν να περασω και να τον περημενω μεσα;... Τλσπ... Οταν επιτελους με εξετασε ο εν λογο κυριος μου ειπε ψυχρα πως δεν εχω πια παιδι. Ετσι απλα... Φρικαρα... Πιδακι εχασα... Ασε που επεμενε να κοιταει την τομη της προηγειθησας καισαρικης που εχω και να αναρωτιεται τι να ειναι αυτο΄;... Οταν του ειπα καισαρικη με αμφισβητισε λεγοντας μου πως για να κανεις καισαρικη πρεπει να εχεις και παιδι! Του ειπα πως εχω... Πηγε να το πει και στον αντρα μου οτι μαλλον εχω κανει καισαρικη και πρεπει να εχω και παιδι... Τρελο;;; Λες και θα το ειχα κρυφο... Συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα οταν ειδα το ονομα κατι μ επιασε..... Μακρυαααα!!!

συγνωμη αλλα μαλλον για αλλο γιατρο λες γιατΙ Ο πετρογιαννης ειναι λαμπρος επιστημονας και πολυ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ri@ έγραψε:Καλησπερα neraidaki!... Τωρα τι να πω για τον συγκεκριμενο;... Γιατρο δεν θελω να τον αποκαλεσω!... Ειχα ακουσει κι εγω τα καλυτερα κι ετσι πηγα σ αυτον. Ημουν 2 μηνων εγκυος του τηλεφωνισαμε στις 11 το βραδυ γιατι μου ηρθε αιμα και τρομαξα. Την επομενη το πρωι που μηλησαμε παλι μας την ειπε πολυ ασχημα γιατι τηλεφωνισαμε ακαταλληλη ωρα με αποτελεσμα να ξυπνησει το παιδι του και τον πηρε μετα τις 3 τα ξημερωματα για να κοιμηθει εξ αιτιας εμου και του συζηγου μου. Παρ ολα αυτα πηγα στο προγραμματισμενο μας ραντεβου. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως δεν μας αφησαν οι κοπελες του ιατριου να μπουμε γιατι θ αργουσε ο γιατρος να ερθει. Κατι του ετυχε!... Μας λεει να κανουμε μια βολτα και να ερθουμε παλι σε 40 λεπτα. Μα τους λεω ειμαι με αιμοραγια... Το πιστευεις πως δεν με αφησαν να περασω και να τον περημενω μεσα;... Τλσπ... Οταν επιτελους με εξετασε ο εν λογο κυριος μου ειπε ψυχρα πως δεν εχω πια παιδι. Ετσι απλα... Φρικαρα... Πιδακι εχασα... Ασε που επεμενε να κοιταει την τομη της προηγειθησας καισαρικης που εχω και να αναρωτιεται τι να ειναι αυτο΄;... Οταν του ειπα καισαρικη με αμφισβητισε λεγοντας μου πως για να κανεις καισαρικη πρεπει να εχεις και παιδι! Του ειπα πως εχω... Πηγε να το πει και στον αντρα μου οτι μαλλον εχω κανει καισαρικη και πρεπει να εχω και παιδι... Τρελο;;; Λες και θα το ειχα κρυφο... Συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα οταν ειδα το ονομα κατι μ επιασε..... Μακρυαααα!!!

Ρια μου συγγνωμη αλλα μαλλον εχεις μπερδεψει το ονομα του γιατρου με αλλον.....
εγω εχω τον κο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ γραφω το ονομα του με μεγαλα γιατι ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ....γεννησα το παιδακι μου στον συγκεκριμενο μετα απο μια δυσκολη εγκυμοσυνη και πηγανε ολα ΤΕΛΕΙΑ χαρη στην βοηθεια του και στην βοηθεια των κοριτσιων που λες οτι ητανε εντελως αρνητικες και απομακρες....η μαια μου ειναι απλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και ολες οι κοπελες εκει μεσα...ενα μονο θα σου πω εκανα να γεννησω 19 ωρες και γεννησα και φυσιολογικα και ητανε ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΤΗΛΙ ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ....οποτε κοπελα μου γλυκια μαλλον για αλλον γιατρο λες που θα ειναι απλη συνωνυμια.....

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
neraidaki4 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!γνωριζει καμμια κανεναν καλο στρατιωτικο γιατρο στην Αθηνα??Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Νικολαο Πετρογιαννη.Καμμια βοηθεια???

τον κο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ στον συστηνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ......ειναι ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ και με ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΑΙΕΣ....και ειναι και στρατιωτικος γιατρος....εαν θελεις στειλε μου πμ να σου δωσω στοιχεια του

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι,συμφωνώ με τα κορίτσια.Μάλλον,Ρία μου κάτι έχεις μπερδέψει!!
Νεραιδάκι,πρόκειται για έναν λαμπρό επιστήμονα και άνθρωπο και θα είσαι και συ μια από τις τυχερές,που θα έχουν έναν υπέροχο γιατρό αν τον επισκεφτείς!!!
Διάβασε λίγο και εδώ........


http://forum.eimaimama.gr/t9235-topic

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου καλα!... Δυστυχως μιλαω για τον ιδιο γιατρο. Ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε εμπειριες, σκεψεις, αγωνιες... Δεχομαι οτι για εσας οπως και σε πολλες αλλες κοπελες ειναι ο καλυτερος. Δυστυχως δεν μπορω να πω κι εγω το ιδιο. Οπως ειπα πηγα με τις καλυτερες συστασεις. Οταν ειπα στις κοπελες που μου τον συστησαν το τι μου συνεβει μειναν με το στομα ανοιχτο! Μαλιστα ειπαν αποκλειεται!!! Για μενα ηταν μεγαλη απωλεια και μου κοστισε ψυχολογικα. Περημενα μια αλλη αντιμετωπιση απο τον γιατρο μου, αυτη που αξιζει καθε κοπελα. Λοιπον για να κλεισει εδω το θεμα, ο λογος που εγραψα το ποστ ηταν απλα να μοιραστω μια ασχημη εμπειρια μου μαζι σας κι οχι να ερθω σε αντιπαραθεση με κοπελες απο εδω!!!! Κανεις δεν ειναι τελειος!!! Χαιρομαι που δεν βιωσατε κατι παρομοιο και να μην σας τυχει ποτε! Να χαιρεστε τα παιδακια σας και να ειναι παντα ευτυχισμενα!!!!

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ri@ έγραψε:Κοριτσια μου καλα!... Δυστυχως μιλαω για τον ιδιο γιατρο. Ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε εμπειριες, σκεψεις, αγωνιες... Δεχομαι οτι για εσας οπως και σε πολλες αλλες κοπελες ειναι ο καλυτερος. Δυστυχως δεν μπορω να πω κι εγω το ιδιο. Οπως ειπα πηγα με τις καλυτερες συστασεις. Οταν ειπα στις κοπελες που μου τον συστησαν το τι μου συνεβει μειναν με το στομα ανοιχτο! Μαλιστα ειπαν αποκλειεται!!! Για μενα ηταν μεγαλη απωλεια και μου κοστισε ψυχολογικα. Περημενα μια αλλη αντιμετωπιση απο τον γιατρο μου, αυτη που αξιζει καθε κοπελα. Λοιπον για να κλεισει εδω το θεμα, ο λογος που εγραψα το ποστ ηταν απλα να μοιραστω μια ασχημη εμπειρια μου μαζι σας κι οχι να ερθω σε αντιπαραθεση με κοπελες απο εδω!!!! Κανεις δεν ειναι τελειος!!! Χαιρομαι που δεν βιωσατε κατι παρομοιο και να μην σας τυχει ποτε! Να χαιρεστε τα παιδακια σας και να ειναι παντα ευτυχισμενα!!!!

ρια μου συγγνωμη που επανερχομαι στο ιδιο θεμα αλλα δνε εχω καταλαβει πανω σε αυτα που λες κατι....οι μαιες σου απαγορευσανε να μπεις μεσα στο ιατρειο η στην αιθουσα αναμονης; και στο ειπανε με ευγενικο τροπο το ελατε σε κανα 20λεπτο η με τσαμπουκα; γιατι και μενα ειχε τυχει οταν ημουνα εγκυος να αργησει ο γιατρος λογω γεννας στο ραντεβου μας αλλα με πηρανε στο κινητο μου τα κοριτσια και με ενημερωσανε και παντα μα παντα με ενημερωνανε οτι και να συνεβαινε...επισης ο γιατρος ποτε μα ποτε οτι ωρα και να επαιρνα δεν θα μου την ελεγε του στυλ τι ωρα ειναι αυτη που παιρνεις; παντα μα παντα μου μιλαγε ευγενικα και παντα εξυπηρετικοτατος....εχεις και αλλο παιδακι; γιατι αυτο με την καισαρικη δεν το πολυκαταλαβα να σου πω την μαυρη μου αληθεια....
και ναι συμφωνω οτι κανεις δεν ειναι τελειος απλα δεν μπορω να διανοηθω οτι αυτος ο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ να εχει παρει τις καλυτερες κριτικες απο ολες αυτες τις γυναικες που εχει ξεγεννησει και εχει παρακολουθησει και να διαβαζω τωρα ολα αυτα....απλα θεωρω οτι ειναι θεμα χαρακτηρα και χημειας γιατρου και ασθενη και οχι μονο θεμα γιατρου.....

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κι εγω ειχα 1 αποβολη μετα την γεννηση του γιου μου και τετοια αντιμετωπιση απο τον γιατρο δεν ειχα ισα ισα που ητανε ΑΨΟΓΟΣ σε ΟΛΑ ΤΟΥ....

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εγώ αυτόν είχα στις μεγάλες μου... κανείς δεν είναι τέλειος και ουδείς δεν αποτελεί αυθεντία. Να καταθέσω αρνητικά??
-Έχει πάρα μα πάρα πολύ κόσμο, και αν έχεις ραντεβού στις 6 σε παίρνει στις 8
-Καθότι εξωσωματικάριος είναι καλός μόνο σε αυτό και στον υπέρηχο σε ξεπετάει. Αναλόγως τί ψάχνει η καθεμία
-Τα 3 κορίτσια που έχει σε βοηθούν απίστευτα, αλλά κάποιες φορές εσύ θέλεις να πάρεις το γιατρό κ να το σηκώσει ο ίδιος κι όχι οι γραμματείς κ οι φαρισαίοι!
-Δεν είναι ακριβός, αλλά εμένα τότε δεν μου έδινε αποδείξεις για τίποτα κ πλέον τσατίζομαι με όσους πλουτίζουν εις βάρος μου
-Στον τοκετό έρχεται την τελευταία στιγμή και περνάς την ώρα σου με τις μαίες
-Για κουβέντα και για χαζολόγημα καλός είναι και στην παρέα μια χαρά
Αυτά!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγγνωμη ρε κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι;επειδη και εγω ειμαι σε φαση ψαξιματος για γυναικολογο.τελικα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος ή απλα φουμαρα και μονο φημη;

Chara80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
neraidaki4 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!γνωριζει καμμια κανεναν καλο στρατιωτικο γιατρο στην Αθηνα??Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Νικολαο Πετρογιαννη.Καμμια βοηθεια???
Εγω κοριτσι εχω ακουσει τα χειροτερα κι οτι κανει συνεχεια καισαρικες!! Συστηνω Τρυφο. Στο ΝΝΑ ειναι κι αυτος

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχω μεινει με το στομα ανοιχτο...
Ο γιατρος που λετε τον βρηκα οταν ημουν εγκυος στον γιο μου ηδη 5 μηνων και ειχα ψαξει πολυ για να βρω καλο γυναικολογο ...για μενα ειναι ενας απο τυος καλυτερους γυναικολογους που υπαρχει ...καθοτι ηταν η πρωτη μου εγκυμοσυνη τον επερνα τηλ οτι ωρα να ναι και οπου να ναι...οταν σπασαν τα νερα τον πηρα τηλ στις 1 το βραδυ και δωσαμε ραντεβου στο νοσοκομειο ..οταν εφτασα στις 3 την νυχτα ηταν εκει μια απο τις μαιες του η αγαπημενη μου Θοδωρα ..μετα απο κανα μισαωρο ηρθε και ο γιατρος με ειδε και πηρα τον αντρα μου και πηγαν να παρουν καφεδακια ...οταν ηρθε η ωρα να γεννησω κολλησε το κεφαλι του μωρου και εσπρωχνα 2 ωρες και αυτο τιποτα οτυ ελεγα δεν αντεχω αλλο παρτο μου με καισαρικη και αυτος μου εδινε κουραγιο οτι θα τα καταφερουμε και ειναι αμαρτια να γεννησω με καισαρικη ...μου συμπραστεκοτανε και αυτος και η μαια σαν να ειναι οικογενεια μου..τελικα καταφεραμε και γεννησα φυσιολογικα ..Ερχοταν καθε μερα και με εβλεπε και αυτος και η μαια !!! Στην 2η εκγυμοσυνη μου μαθαμε οτι εχω διδυμα , πηγαινα καθε 2 εβδομαδες και με εβλεπε συνηθως Σαββατο ή Κυριακη γιατι κανει και στις αργιες ιατρειο ..Οταν επαθα αποκοληση η ωρα ηταν 3 την νυχτα πηρα τηλ και μου ειπε Μαρακι μου φυγε τωρα για το νοσοκομειο και τα λεμε εκει ..πηγα και με περιμενε διοτι ειχε φτασει πριν απο μενα ...μου συμπαρασταθηκε πολυ στην 2η εγκυμοσυνη διοτι ηταν δυσκολη ..μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε να γεννησουμε φυσιολογικα τα διδυμα και δεν ηθελε να ακουσει καισαρικη οταν τελικα με πιασαν οι πονοι και πηγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα στο μαιευτηριο (παραλιγο να γεννησω στον δρομο ) ο Νικολακης οπως τον αποκαλω ηρθε απο το Σουνιο στο Ιασω με συνοδεια αστυνομιας για να φτασει οσο πιο γρηγορα μπορει γιατι οταν εφτασα εκει ειχα 10 διαστολη και ημουν 33 εβδομαδων με το ενα μωρο να κατεβαινει με τον κωλο ..γεννησα τα διδυμακια μου τελικα με καισαρικη και ολικη αναγκαστικη ναρκωση οταν ξυπνησα ειδα τον γιατρο και την μαια να με χαιδευοπυν και να μου λενε για τα υγειεστατα μωρακια που γεννησα ..περιττο να σας πω οτι ερχοταν καθε μερα και πηγαιναμε μαζι στην εντατικη που μειναν οι μπεμπες μου 13 μερες και ρωτουσε αυτος τι κανουν τα μωρα και πληροφοριες!!!! Τι αλλο να πω ειναι να μην τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο και μετα γιατρο!!! Εχουν παει στον Πετρογιαννη ηδη 4 φιλες μου οι 2 γεννησαν μαζι του και εχουν και αυτες να πουν μονο τα καλυτερα !!!! Εγω τον ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για την συμπαρασταση του και που ειναι γιατρος μου!!! Τον συστηνω με τα ματια κλειστα οπως και μου τον συστησανε και μενα μια κοπελα που την εχει ξεγεννησει 5 φορες ...Αυτα ειχα να πω ....

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Chara80 έγραψε:
neraidaki4 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!γνωριζει καμμια κανεναν καλο στρατιωτικο γιατρο στην Αθηνα??Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Νικολαο Πετρογιαννη.Καμμια βοηθεια???
Εγω κοριτσι εχω ακουσει τα χειροτερα κι οτι κανει συνεχεια καισαρικες!! Συστηνω Τρυφο. Στο ΝΝΑ ειναι κι αυτος

καλα χαρα μου μην ορκιζεσαι κιολας για τον τρυφο γιατι εχω αρκετους γνωστους συγγενεις γιατρους στο ΝΝΑ και μαλιστα πολυ στενους και μου εχουνε πει τα χειροτερα ομως και μαλιστα τον πετρογιαννη τον εχουνε τον καλυτερο γυναικολογο του ΝΝΑ εκει μεσα κι επισης ενα σημαντικο που εχει ο πετρογιαννης που για μενα ειναι αρκετα σημαντικο ...οταν βρει καπου τα δυσκολα δεν βρισκει την ευκολη λυση την καισαρικη αλλα το παλευει σεσχεση με αρκετους γυναικολογους που σε ξεπετανε με μια καισαρικη και ολα οκ....

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="γουργουριτσας"]
Chara80 έγραψε:
neraidaki4 έγραψε:καλησπερα κοριτσια!!!γνωριζει καμμια κανεναν καλο στρατιωτικο γιατρο στην Αθηνα??Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Νικολαο Πετρογιαννη.Καμμια βοηθεια???
Εγω κοριτσι εχω ακουσει τα χειροτερα κι οτι κανει συνεχεια καισαρικες!! Συστηνω Τρυφο. Στο ΝΝΑ ειναι κι αυτος


τα ακουσαμε κι αυτο εδω μεσα οτι ο πετρογιαννης κανει συνεχεια καισαρικες ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣ ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ; εκανα 19 ωρες να γεννησω ουτε μια ουτε 2 αλλα 19 ..θα μπορουσε καλλιστα να με παρει με καισαρικη απο το πρωτο μισαωρο ..

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχω μεινει με το στομα ανοιχτο...
Ο γιατρος που λετε τον βρηκα οταν ημουν εγκυος στον γιο μου ηδη 5 μηνων και ειχα ψαξει πολυ για να βρω καλο γυναικολογο ...για μενα ειναι ενας απο τυος καλυτερους γυναικολογους που υπαρχει ...καθοτι ηταν η πρωτη μου εγκυμοσυνη τον επερνα τηλ οτι ωρα να ναι και οπου να ναι...οταν σπασαν τα νερα τον πηρα τηλ στις 1 το βραδυ και δωσαμε ραντεβου στο νοσοκομειο ..οταν εφτασα στις 3 την νυχτα ηταν εκει μια απο τις μαιες του η αγαπημενη μου Θοδωρα ..μετα απο κανα μισαωρο ηρθε και ο γιατρος με ειδε και πηρα τον αντρα μου και πηγαν να παρουν καφεδακια ...οταν ηρθε η ωρα να γεννησω κολλησε το κεφαλι του μωρου και εσπρωχνα 2 ωρες και αυτο τιποτα οτυ ελεγα δεν αντεχω αλλο παρτο μου με καισαρικη και αυτος μου εδινε κουραγιο οτι θα τα καταφερουμε και ειναι αμαρτια να γεννησω με καισαρικη ...μου συμπραστεκοτανε και αυτος και η μαια σαν να ειναι οικογενεια μου..τελικα καταφεραμε και γεννησα φυσιολογικα ..Ερχοταν καθε μερα και με εβλεπε και αυτος και η μαια !!! Στην 2η εκγυμοσυνη μου μαθαμε οτι εχω διδυμα , πηγαινα καθε 2 εβδομαδες και με εβλεπε συνηθως Σαββατο ή Κυριακη γιατι κανει και στις αργιες ιατρειο ..Οταν επαθα αποκοληση η ωρα ηταν 3 την νυχτα πηρα τηλ και μου ειπε Μαρακι μου φυγε τωρα για το νοσοκομειο και τα λεμε εκει ..πηγα και με περιμενε διοτι ειχε φτασει πριν απο μενα ...μου συμπαρασταθηκε πολυ στην 2η εγκυμοσυνη διοτι ηταν δυσκολη ..μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε να γεννησουμε φυσιολογικα τα διδυμα και δεν ηθελε να ακουσει καισαρικη οταν τελικα με πιασαν οι πονοι και πηγα οσο πιο γρηγορα μπορουσα στο μαιευτηριο (παραλιγο να γεννησω στον δρομο ) ο Νικολακης οπως τον αποκαλω ηρθε απο το Σουνιο στο Ιασω με συνοδεια αστυνομιας για να φτασει οσο πιο γρηγορα μπορει γιατι οταν εφτασα εκει ειχα 10 διαστολη και ημουν 33 εβδομαδων με το ενα μωρο να κατεβαινει με τον κωλο ..γεννησα τα διδυμακια μου τελικα με καισαρικη και ολικη αναγκαστικη ναρκωση οταν ξυπνησα ειδα τον γιατρο και την μαια να με χαιδευοπυν και να μου λενε για τα υγειεστατα μωρακια που γεννησα ..περιττο να σας πω οτι ερχοταν καθε μερα και πηγαιναμε μαζι στην εντατικη που μειναν οι μπεμπες μου 13 μερες και ρωτουσε αυτος τι κανουν τα μωρα και πληροφοριες!!!! Τι αλλο να πω ειναι να μην τον λατρευω αυτον τον ανθρωπο και μετα γιατρο!!! Εχουν παει στον Πετρογιαννη ηδη 4 φιλες μου οι 2 γεννησαν μαζι του και εχουν και αυτες να πουν μονο τα καλυτερα !!!! Εγω τον ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για την συμπαρασταση του και που ειναι γιατρος μου!!! Τον συστηνω με τα ματια κλειστα οπως και μου τον συστησανε και μενα μια κοπελα που την εχει ξεγεννησει 5 φορες ...Αυτα ειχα να πω ....


ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΥΤΑ ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ ΗΤΑΝΕ ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΤΑΝΕ ...ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΑΡΤΟ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΕΝ ΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΜΑΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ....ΤΟΥΣ ΑΛΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΚΑΙ ΤΟΥς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΝΤΗΛΙΑ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΕΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ....ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΑ ΠΩ......ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΧΑΜΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΕΕΕΕΛΟΣ.....ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙ ΑΠΙΙΙΙΙΣΤΕΥΤΑ ........ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑΣ ΤΟ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.......

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λιδιακη μου κι εγω ΝΙΚΟΛΑΚΗ τον αποκαλω χαχαχα γιατι τον νιωθω σαν δικο μου ανθρωπο...Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΑΙ Η ΘΟΔΩΡΙΤΣΑ ΜΟΥ......

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:συγγνωμη ρε κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι;επειδη και εγω ειμαι σε φαση ψαξιματος για γυναικολογο.τελικα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος ή απλα φουμαρα και μονο φημη;

εγω παντως στον συστηνω με κλειστα ματια τωρα απο κει και περα ειναι και θεμα γουστου του καθενος απο οτι βλεπω και εδω μεσα

21ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty Απ: ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Δευ Απρ 30, 2012 10:57 pm

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και ξεχασα να προσθεσω οτι ο Νικολακης ειναι κατα των καισαρικων ...οταν θα πας εκει θα το καταλαβεις κανει τα παντα για να γεννησεις φυσιολογικα ..τα παντα!!!!Οτι και να χρειαστεις οτι ωρα και να το χρειαστεις θα ειναι εκει διπλα σου και αυτος και οι μαιες του...και αυτο ειναι το σημαντικο οτι δεν εχει απλα γραμματεις αλλα οι μαιες του ειναι κοντα σου απο την πρωτη στιγμη ..και ναι εχει παρα πολυ κοσμο λογικο ειναι αφου ειναι απο τους κορυφαιους και επισης ποτε δεν εχει ξεπεταξει στον υπερηχο οτι θελεις τον ρωτας και το συζητας!!! επισης οταν μπαινεις στα ιατρεια του το πρωτο πραγμα που βλεπεις ειναι απειρες φωτογραφιες στους τοιχους απο μωρα που εχει ξεγεννησει!!! Αυτα ειχα να πω για τον υπεροχο γιατρο μου!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

22ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty Απ: ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Τρι Μάης 01, 2012 12:29 pm

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Και ξεχασα να προσθεσω οτι ο Νικολακης ειναι κατα των καισαρικων ...οταν θα πας εκει θα το καταλαβεις κανει τα παντα για να γεννησεις φυσιολογικα ..τα παντα!!!!Οτι και να χρειαστεις οτι ωρα και να το χρειαστεις θα ειναι εκει διπλα σου και αυτος και οι μαιες του...και αυτο ειναι το σημαντικο οτι δεν εχει απλα γραμματεις αλλα οι μαιες του ειναι κοντα σου απο την πρωτη στιγμη ..και ναι εχει παρα πολυ κοσμο λογικο ειναι αφου ειναι απο τους κορυφαιους και επισης ποτε δεν εχει ξεπεταξει στον υπερηχο οτι θελεις τον ρωτας και το συζητας!!! επισης οταν μπαινεις στα ιατρεια του το πρωτο πραγμα που βλεπεις ειναι απειρες φωτογραφιες στους τοιχους απο μωρα που εχει ξεγεννησει!!! Αυτα ειχα να πω για τον υπεροχο γιατρο μου!!!!

ΠΕΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ......ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ.......ΕΧΕΙ ΑΑΑΑΑΑΠΕΙΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ......

23ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty Απ: ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Τρι Μάης 01, 2012 10:44 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
grammatiki έγραψε:συγγνωμη ρε κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι;επειδη και εγω ειμαι σε φαση ψαξιματος για γυναικολογο.τελικα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος ή απλα φουμαρα και μονο φημη;

εγω παντως στον συστηνω με κλειστα ματια τωρα απο κει και περα ειναι και θεμα γουστου του καθενος απο οτι βλεπω και εδω μεσα

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι θεμα γουστου γιατι διαβαζω τα 2 ακρα.πως γινεται ο ενας να τον επαινει και ο αλλος να τον θαβει;αν ηταν καπου στη μεση τα πραγματα καποια ακρη θα εβγαζα

24ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty Απ: ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Τρι Μάης 01, 2012 11:12 pm

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:
grammatiki έγραψε:συγγνωμη ρε κοριτσια να ρωτησω και εγω κατι;επειδη και εγω ειμαι σε φαση ψαξιματος για γυναικολογο.τελικα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος ή απλα φουμαρα και μονο φημη;

εγω παντως στον συστηνω με κλειστα ματια τωρα απο κει και περα ειναι και θεμα γουστου του καθενος απο οτι βλεπω και εδω μεσα

το θεμα ειναι οτι δεν ειναι θεμα γουστου γιατι διαβαζω τα 2 ακρα.πως γινεται ο ενας να τον επαινει και ο αλλος να τον θαβει;αν ηταν καπου στη μεση τα πραγματα καποια ακρη θα εβγαζα

το θεμα στον γυναικολογο σου ειναι καθαρα θεμα προσωπικο......πηγαινεις βλεπεις και εαν σου κανει καθεσαι εαν οχι φευγεις και πας στον επομενο ...αυτο θελω να πω οτι ειναι θεμα γουστου...τωρα απο κει και περα για το θεμα του συγκεκριμενου γιατρου επειδη τυγχανει να ειναι και γιατρος μου εγω προσωπικα εχω να πω τα καλυτερα γιατι τον εχω ζησει και σε γεννα οχι μονο σε γυναικολογικες εξετασεις και ολα αυτα που ακουω για υπερ των καισαρικων και αρνητικες συμπεριφορες απο μαιες και ολα αυτα , προσωπικα τα θεωρω ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ συγγνωμη κιολας που γινομαι κακια αλλα δεν μπορει να υπαρχουνε 100.000 γυναικες που λεει ο λογος και να ειναι καταευχαριστημενες και να υπαρχουνε 5-10 που να λενε τα χειροτερα..απο κει και περα ο καθενας εχει γνωση να καταλαβει...αυτα απο μενα ...
ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ Very Happy Very Happy

25ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Empty Απ: ψαχνω στρατιωτικο γιατρο Τρι Μάης 01, 2012 11:17 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε,όχι και καισαρικάκιας ο Πετρό!!!!
12 ώρες με είχε μέχρι να γεννήσω!!!!
Και τον παρακάλαγα για καισαρική και όλο μου έλεγε..
"Κρίμα δεν είναι??Έχεις φάει τόσους πόνους,να φας και τους πόνους της καισαρικής???"
Τώρα τι και από ποιούς ακούγονται όλα αυτά περί καισαρικής...άγνωστο!!!Και άτοπο!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις