Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ninika μου μανα και γιος πανε να σε χορεψουν στο ταψι και καλα για να παρεις το μαθημα σου!
Για μενα το καταλληλοτερο ειναι να μην εισαι υπο ( γιατι θα μαθουν ετσι μετα) αλλα ουτε και υπερανω.
κρατα και συ μια καπως μετρια ψυχρη σταση ,και στην τελικη,σε πειραξε κατι,τωρα γιατι το αναιρεις απο τον φοβο μην τον χασεις?
Νομιζω ολο αυτο ειναι ανωριμο.και νομιζω πως δεν θελει να σε χωρισει,απλα να σε ταλαιπωρησει για να σε κοψουν κοψουν και να σε ραψουν στα μετρα τους.Μην τους αφηνεις ομως να απολαμβανουν ολη αυτην την αγωνια που εσυ παιρνας... ακου με.. φιλικα! Smile

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειρηνομαμα σιγουρα εχω μια ανωριμοτητα.και αυτο φανηκε οταν μπηκα στο πλοιο και πηγα στους γονεις μου.δε ξερω αν με χορευουν στο ταψι αλλα τα καταφεραν.δε νομιζω πως θα μου δωσει δευτερη ευκαιρια.αν μου δωσει ομως δε θα ξαναφησω τους γονεις να μπουν στη σχεση ξανα.μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες.να μη με χωρησει.αλλα να το κανει επειδη το θελει,οχι επειδη με λυπαται και σενα μηνα παλι τα ιδια.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ninika μαλλον δεν καταλαβες.. δεν μιλαω για δικη σου ανωριμοτητα... αλλα δικη τους...
μην μιζεριαζεις ετσι.δεν χρειαζεται.και μην παρακαλας και ικετευεις.στα λεω γιατι εγω το εκανα το λαθος.και μετα χανεται καθε σεβασμος,πιστεψε με.ειναι ογικο να ενοχληθεις απο εκεινο το μηνυμα,και ειναι λογικο να θες και χρονο μονη σου.δεν ξερω βεβαια αν ο τραβηξες στα ακρα και το τι ειχατε πει.εσυ ξερεις.μην αναιρεις ομως τα πιστευω σου και αυτα που σε ενοχλουν απο τον ψυχολογικο πολεμο που σου κανουν.σε καταλαβαινω απολυτα.απλα σωστο τωρα που ειναι νωρις.

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και μην επιτρεπεις να σου δινουν δευτερες ευκαριες.ελεος.ΜΑΖΙ ΔΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ.!
θα το χασεις το παιχνιδι και πιστεψε με...ειναι χειροτερο να εγκλωβιστεις σε μια σχεση οπου δεν θα υπαρχει σεβασμος,απο το να χωρισεις.
Καθε φορα που θα γινεται κατι θα σου κοπναει την δευτερη ευκαιρια που και καλα σου εδωσε και το λαθος σου.μην το επιτρεπεις να περναει ετσι.χανεις την αξιοπρεπεια σου την αυτοεκτιμηση σου και τον αυτοσεβασμο σου.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακουσε αυτα που σου λεει εχει τοσο δικιο..μην γινεσαι θυμα κανενος!

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχεις δικιο κ οι δυο πρεπει να δωσουμε ευκαιρια στη σχεση μας.σε ολα εχεις δικιο απλα ειμαι τοσο κουρασμενη σωματικα και ψυχολογικα που το μονο που μπορω να κανω ειναι υπομονη.του ειπα οτι ειχα να πω.θα σας ενημερωσω για τυχον εξελιξεις.

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια ερχεται τωρα να μου πει τι αποφασησε.αλλα λεει δε θα κατσει πολυ.αρα μαλλον θα μου πει να χωρησουμε.

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με χωρησε.... και τωρα τι να κανω με τη πεθερα μου??? - Σελίδα 3 534787 να δω πως θα το ξεπερασω τωρα

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά θα το ξεπεράσεις, μόλις γλύτωσες από έναν αποτυχημένο αρραβώνα και από έναν άντρα που δε σε αγαπούσε. Ειλικρινά, αν πιστεύεις ότι σου αξίζει να κλαις και να στενοχωριέσαι για κάποιον που δεν αισθάνεται το ίδιο για σένα, δεν αγαπάς ούτε εσύ τον εαυτό σου, οπότε μην περιμένεις να σε αγαπήσει και κάποιος άλλος αληθινά...
Σκέψου τώρα τι θα κάνεις, έχεις κάποια δουλειά ή σπουδές;;; Αν δεν έχεις, ΒΡΕΣ!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκι μου γλυτωσες!! Σου μιλάω από προσωπική πείρα σε σχετική κατάσταση. Είναι και οι δύο ίδια σκ@τα. Για μένα εσύ θα έπρεπε να τον είχες χωρίσει και όχι να έχει την ικανοποίηση αυτός. Η παρολίγο πεθερά σου αλλά και εκείνος θα σου υπενθύμιζαν μια ζωή αυτό που είχε γίνει. Θα σου πέταγε στα μούτρα ότι αυτός σε δέχτηκε πίσω, ότι αυτός σε συγχώρεσε που πήγες στους γονείς σου (έλεος!!!) και γενικότερα θα σου έκαναν την ζωή δύσκολη. Για μένα κακώς έμεινες εκεί και περίμενες. Αν πραγματικά σε ήθελε ο τύπος δεν θα έπαιρνε χρόνο να σκεφτεί. Τι να σκεφτείς? όταν αγαπάς κάποιον και θέλεις να μοιραστείς την ζωή σου μαζί του, δεν υπολογίζεις τι λένε μανα πατέρας κλπ. Προφανώς του είπε η μαμάκα του "τι να την κάνεις αυτήν? που με τον πρώτο τσακωμό θα πηγαίνει στους γονείς της? και αν κάνετε κανένα παιδί? θα το τραβάει κι αυτό μαζί??" και άλλα τέτοια χαριτωμένα. Άστους κούκλα μου. Κοίτα την ζωή σου, ρίξε μαύρη πέτρα πίσω σου και άστους στην μιζέρια τους. Θα βρουν αλλο θύμα να βασανίσουν!!!

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δορα εσυ καλα τα λες,αλλα εγω αυτη τη στιγμη ποναω τοσο πολυ που εχασα τον ανθρωπο μου που δε μπορω να το δω.

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκι μου για σκέψου τα πράγματα λίγο πιο ψύχραιμα. Ποια αντίδραση περίμενες εσύ όταν έγινε όλο το σκηνικό και πήγες στους δικούς σου? Σκέψου τι θα έκανες εσύ στην θέση του εφόσον μοιράζεστε τα ίδια συναισθήματα και θα καταλάβεις ότι δεν άξιζε. Σου είπα ότι μιλάω από προσωπική πείρα και δεν λέω πράγματα που δεν έχω βιώσει. όταν έζησα κάτι αντίστοιχο και όχι μετά από 7 μήνες όπως εσύ αλλά μετά από κάποια χρόνια και ενώ είχαμε ηδη αρραβωνιαστεί, δεν άφησα μάνα και γιο να με κάνουν να νιώθω άσχημα για κάτι που δεν έκανα, αλλά έφυγα με το κεφάλι ψηλά αφού πρώτα τους τα είπα ένα χεράκι. Τόσα χρόνια μάζευα και μάζευα... ώσπου έσκασα και όποιον πάρει η μπάλα. Λογικό να μην το βλέπεις τώρα. Προφανώς την αγάπη την ένοιωθες μόνο εσύ και όχι εκείνος. Θα σου πάρει λίγο χρόνο αλλά είμαι σίγουρη ότι θα σηκώσεις το κεφάλι θα χτυπήσεις κάτω την γόβα και θα πεις ε άι σιχτίρ πια!!!!

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια δε ξερω αν μου αξιζει η οχι.εγς τοσο καιρο ημουν ευτιχισμενη και θελω ξανα πισω τον ανθρωπο μου.ειναι εν βρασμω ψυχης πιστευω πως οταν συνηδιτοποιησει αυτα που κανει και νοιωσει οτι με χανει μετα εκεινος θα με παρακαλαει.οποτε θελω να μου πειτε.να τον κινηγησω η να τον φτυσω μεχρι να εκτιμησει την αξια αυτου που εχασε?????????????????????????????

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΡΟΧΩΡΑ τη ζωη σου!δεν αξιζει να τον κυνηγησεις..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ninika έγραψε:κοριτσια δε ξερω αν μου αξιζει η οχι.εγς τοσο καιρο ημουν ευτιχισμενη και θελω ξανα πισω τον ανθρωπο μου.ειναι εν βρασμω ψυχης πιστευω πως οταν συνηδιτοποιησει αυτα που κανει και νοιωσει οτι με χανει μετα εκεινος θα με παρακαλαει.οποτε θελω να μου πειτε.να τον κινηγησω η να τον φτυσω μεχρι να εκτιμησει την αξια αυτου που εχασε?????????????????????????????

Μην τον κυνηγήσεις.
Είναι ψυχοφθόρο.
Μάζεψε τα πράγματά σου και φύγε.
Αν πράγματι είναι εν βρασμώ ψυχής θα φανεί και θα επικοινωνήσει μαζί σου. Αν όμως εσύ τον κυνηγήσεις τότε θα χάσεις κάθε σου αξιοπρέπεια και πιστεύω ότι θα πέσεις και στα ίδια του τα μάτια. Θα τον δώσεις αξία, θα αισθάνεται ότι αρέσει κτλ, κτλ... Άστον να φάει λίγο τα μούτρα του και να επεξεργαστεί τα τελευταία γεγονότα χωρίς παρεμβολές.
Μην ξεχνάς ότι σου απέκρυψε πληροφορίες που εσύ ήθελες να ξέρεις. Που ξέρεις αν δε σου έχει αποκρύψει κι άλλες;
Δε αξίζεις ούτε εσύ ούτε καμία άλλη γυναίκα στη θέση σου τέτοια συμπεριφορά και να είσαι σίγουρη ότι δε σε χωρίζει γι' αυτό. Αυτό πρέπει να συνειδητοποιήσεις. Πιστεύω ότι βρήκε αφορμή γιατί ο αν είναι αυτός ο λόγος είναι πραγματικά χαζός.
Φύγε και συνέχισε τη ζωή σου.
Ευτυχώς που δεν προχωρήσατε παραπέρα.

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
desT έγραψε:
ninika έγραψε:κοριτσια δε ξερω αν μου αξιζει η οχι.εγς τοσο καιρο ημουν ευτιχισμενη και θελω ξανα πισω τον ανθρωπο μου.ειναι εν βρασμω ψυχης πιστευω πως οταν συνηδιτοποιησει αυτα που κανει και νοιωσει οτι με χανει μετα εκεινος θα με παρακαλαει.οποτε θελω να μου πειτε.να τον κινηγησω η να τον φτυσω μεχρι να εκτιμησει την αξια αυτου που εχασε?????????????????????????????

Μην τον κυνηγήσεις.
Είναι ψυχοφθόρο.
Μάζεψε τα πράγματά σου και φύγε.
Αν πράγματι είναι εν βρασμώ ψυχής θα φανεί και θα επικοινωνήσει μαζί σου. Αν όμως εσύ τον κυνηγήσεις τότε θα χάσεις κάθε σου αξιοπρέπεια και πιστεύω ότι θα πέσεις και στα ίδια του τα μάτια. Θα τον δώσεις αξία, θα αισθάνεται ότι αρέσει κτλ, κτλ... Άστον να φάει λίγο τα μούτρα του και να επεξεργαστεί τα τελευταία γεγονότα χωρίς παρεμβολές.
Μην ξεχνάς ότι σου απέκρυψε πληροφορίες που εσύ ήθελες να ξέρεις. Που ξέρεις αν δε σου έχει αποκρύψει κι άλλες;
Δε αξίζεις ούτε εσύ ούτε καμία άλλη γυναίκα στη θέση σου τέτοια συμπεριφορά και να είσαι σίγουρη ότι δε σε χωρίζει γι' αυτό. Αυτό πρέπει να συνειδητοποιήσεις. Πιστεύω ότι βρήκε αφορμή γιατί ο αν είναι αυτός ο λόγος είναι πραγματικά χαζός.
Φύγε και συνέχισε τη ζωή σου.
Ευτυχώς που δεν προχωρήσατε παραπέρα.

συμφωνώ απόλυτα

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόν, εγώ θα γίνω λίγο πιο ωμή... Το παιδί σου φέρθηκε μια χαρά, σου είπε τέλος, αυτό ήταν, δρόμο τώρα... Εσύ μην πεισμώνεις γιατί εσύ θα το μετανιώσεις! Και, απ' ότι κατάλαβα, δεν έχεις με τίποτε άλλο να ασχοληθείς πέρα από τον ίδια, γι' αυτό προσπάθησε να βρεις!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΤΟΡΑ ΠΕΣ ΤΑ!!!ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ..ΝΙΝΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ...ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΤ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ...ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελα μου τα κοριτσια εχουν απολυτο δικιο.Σηκω και φυγε το συντομοτερο,εαν ειναι δυνατον και τωρα,πηγαινε στο νησι σου κι αν το μετανιωσει και δεν παιζει κατι αλλο που αποτι φαινεται παιζει νασαι σιγουρη οτι θαρθει να σε βρει πετωντας.Μην ξεφτιλιζεσαι δεν προκειται να γυρισει οσο μενεις και τον περιμενεις

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θελω να φυγω δεν αντεχω να ειμαι σε αυτο το σπιτι αλλο αλλα δυστιχως πρεπει να μεινω για δυο μερες ακομα γιατι εχω κατι δουλειες.το ξερω μου κανει κακο να βρισκομαι ακομα εδω.αλλα πρεπει να βρω τη δυναμη να μεινω μεχρι τη παρασκευη.μετα πιστευω θα ηρεμησω καπως.και ναι πιστευω πως οταν συνηδητοποιησει πως με εχασε θα γυρησει πετωντας.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΒΡΕ ΝΙΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΣ??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΘΙΞΕΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ??ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΧΟΜΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΟΡΥ ΑΛΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ..

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ninika έγραψε:θελω να φυγω δεν αντεχω να ειμαι σε αυτο το σπιτι αλλο αλλα δυστιχως πρεπει να μεινω για δυο μερες ακομα γιατι εχω κατι δουλειες.το ξερω μου κανει κακο να βρισκομαι ακομα εδω.αλλα πρεπει να βρω τη δυναμη να μεινω μεχρι τη παρασκευη.μετα πιστευω θα ηρεμησω καπως.και ναι πιστευω πως οταν συνηδητοποιησει πως με εχασε θα γυρησει πετωντας.

Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να σε καταλάβω κορίτσι μου. Τι σου λείπει? Γιατί να είσαι κολλημένη σε κάποιον που σου έδειξε ότι δεν σε θέλει? Δεν σε θέλει μία δεν τον θέλεις δέκα. Να τον κάνεις τι να γυρίσει? Στ'αλήθεια δεν καταλαβαίνω αυτήν σου την παραίτηση. Ο μοναδικός είναι στον κόσμο? Αντί να λες και δόξα τον Θεό που σου έδειξε από τόσο νωρίς τι σόι άνθρωπος είναι στεναχωριέσαι κιόλας?? ΟΚ επιλογές είναι αυτές αλλά μην γίνεσαι θύμα του καθενός που γουστάρει να βγάλει τα απωθημένα του (και της μανούλας του) επάνω σου.!!!

ninika


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τον αγαπαω ακομα γιαυτο.και ελπιζω να μου ειπε να χωρησουμε στα νευρα του δε ξερω.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..ΣΟΡΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΦΩΤΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ..

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΣΑ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις