Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
195 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 195 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 6:02 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
katerinaida έγραψε:telika to moraki mou dn ta katafere proxtes ixa para pl emoragia kai to exasa extes bika xirourgio simera eimai spiti mou Crying or Very sad xoris moraki sti kilia Crying or Very sad perito na sas po ti niotho k pos eimai mesa se tris mines exasa 2 morakia ta paratao pia dn adexo allo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad o theos mas xehase kai eimai ena rakos pl.. Crying or Very sad


κοπέλα μου γλυκια λυπάμαι ειληκρινα ΠΑΡΑ πολυ γι αυτο που σου συνέβει αλλα ΟΧΙ!Δεν θα τα παρατήσεις!! θα μιλήσεις με τον γιατρό σου να κάνεις κάποιες εξετάσεις να δειτε πιο ειναι το πρόβλημα που δν μπορείς να κρατήσεις τα μωράκια!!! απ ότι φαίνεται μένεις εγκυος ευκολα και αυτό πιστεψε με ειναι μεγάλη ευλογία!!! μέχρι να ολοκληρωθεί ο κύκλος των εξετάσεων σου θα εχεις και τον χρόνο να θρηνήσεις τα μωράκια που δν τα κατάφεραν, και θα εχεις βρει και την λύση ώστε το επόμενο να τα καταφέρει!!!!Ε?

συμφωνω με την μπουμπου!!!!!
οχι δεν θα τα παρατησεις!!

θα κανεις τις εξετασεις που πρεπει για να δεις τι πηγε στραβα και απο εκει και περα θα ξαναπροσπαθησεις
κανε κουραγιο και κοιτα μπροστα

52to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 6:50 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="katerinaida"]telika to moraki mou dn ta katafere proxtes ixa para pl emoragia kai to exasa extes bika xirourgio simera eimai spiti mou Crying or Very sad xoris moraki sti kilia Crying or Very sad perito na sas po ti niotho k pos eimai mesa se tris mines exasa 2 morakia ta paratao pia dn adexo allo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad o theos mas xehase kai eimai ena rakos pl.. Crying or Very sad [/quot

ξερω οτι πονας,οτι σκεφτεσαι οτι ο θεος σαφησε,οτι αυτο ηταν,οτι εσυ τελειωσες κ δεν ξαναπροσπαθεις..
Σαν σημερα περυσι ειπα αντιο στο μωρακι μου..εφυγε απτην ζωη κ καθε φορα που πηγαινα στο γιστρο η καρδουλα του εσβηνε σιγα σιγα..
μπηκα κ εγω χειρουργιο..εκει που ειχα φερει στον κοσμο τον γιο μου καθομουν για να παρουν το μωρο μου..μετα απο λιγο καιρο ξανα τα ιδια..παλι χειρουργιο κ φτου κ απτην αρχη..
σε καταλαβαινω απολυτα!σκεψου ομως οτι μπορει να γινε κ για καλο.ισως τα μωρακια μας να χαν κατι σοβαρο κ να μην τα καταφερναν μεσα ή εξω απτην κοιλια μας κ ο θεος τα πηρε μαζι του.πρεπει να φανεις δυνατη κ να παιρνεις δυναμη απτους δικους σου.
ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙΣ!!ΑΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΘΑ ΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ..

53to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 9:34 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ax re koritsia ti na po tora naste kala,oso gia tn giatro mou afisteta o protos mou giatros me ide 12evdomada opou diapistosame oti dn xtipage i kardoula tou morou. Crying or Very sad kai olo auto pistevo apo lathos tou giati mexri tote dn ixa pari oute farmaka oute tpt giati itane bizi o kirios kai mou lei edaxi tote tis vlepo oles stin 12evdomada,kai ipa ok etsi tha einai Crying or Very sad to deftero vrika alon giatro o opios mou edose farmaka apo tn arxi kai leo edaxi autos me prosexi einai kalos,vlakies afou me ide meta apo to xirurgio mou ipe oti eimai miaxara kai egw kai o adras mou apla tn epomeni fora tha kanoume enesoules apo tn arxi stin kilia kai ola tha pane telia ENOITE OTI DN THA IPARXI ALLI FORA tou apantisa.. Crying or Very sad oso gia tous dikous mou afisteta koritsia tous vlepo kai niotho oti lene apo mesa tous ax tn kakomira pl ta idia ti ta ithele..ektos apo tn adra mou kai tn kori mou pou perito na sas po kai tv pou vlepoume mora vazoume kai i tris ta klamata kanenan alon dn thelo... Crying or Very sad Crying or Very sad

54to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 9:44 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπέλα μου γλυκιά μην σε νοιάζει καθόλου τι λένε οι άλλοι!!! δν χρειάζετε να πείτε σε κανέναν τίποτα!!! όταν θα το έχετε σιγουρέψει μετά πείτε το σε ολους!!

έχεις και μια κορούλα??? να σου ζήσει να την χαίρεσαι!
αν υπάρχει ιστορικό που χρειάζεται να κάνεις ενέσεις να κάνεις! η κουνιάδα μου έκανε μέχρι μια βδομάδα πριν γεννήσει από την αρχή της εγκυμοσύνης της!!!
να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλα!!! γιατί έτσι ειναι!!! θα την βρεις την άκρη, απλά τώρα πονάς και δν το βλέπεις!!!! to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468 to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468 to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468

55to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 9:49 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα το παλεψεις!κ με τον αντρα σου αλλα κυριως μονη σου ακους?!
εχεις την κορη σου νσ περνεις κουραγιο,ετσι ειχα κ εγω τον γιο μου..
οτι χρειεστει θα το κανεις κ εξετασεις κ ισως νσ βρεις αλλο γιατρο να μαθει το ιστορικι κ θα σου πει τι θα κανετε!
να ξαναπροσπαθησεις!στο χρωσταει η ζωη κ θα στο δωσει!
μονο ετσι θα απαληνει ο πονος σου το ξερω καλα!
περα απτον αντρα σου δεν θα υπολιγιζεις ΚΑΝΕΝΑΝ!ΞΕΣΠΑΣΕ!ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!

56to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 9:56 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
boubou έγραψε:κοπέλα μου γλυκιά μην σε νοιάζει καθόλου τι λένε οι άλλοι!!! δν χρειάζετε να πείτε σε κανέναν τίποτα!!! όταν θα το έχετε σιγουρέψει μετά πείτε το σε ολους!!

έχεις και μια κορούλα??? να σου ζήσει να την χαίρεσαι!
αν υπάρχει ιστορικό που χρειάζεται να κάνεις ενέσεις να κάνεις! η κουνιάδα μου έκανε μέχρι μια βδομάδα πριν γεννήσει από την αρχή της εγκυμοσύνης της!!!
να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλα!!! γιατί έτσι ειναι!!! θα την βρεις την άκρη, απλά τώρα πονάς και δν το βλέπεις!!!! to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468 to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468 to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 35468
nai exo mia kori 10xronon kai ipame oti einai keros gia aderfaki alla Crying or Very sad dn exo kanena istoriko boubou mou tpt apla auto ipe o giatros dn katalava ti enesis einai autes kai giati na tis kano afou dn exo tpt.. Crying or Very sad dn vrisko kamia akri exo xasi tn pisti mou ta panta sou leo exasa tn gi kato apo ta podia mou MA GIA DEFTERI FORA dn einai dikio auto.. Crying or Very sad

57to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 10:01 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spyros3 έγραψε:θα το παλεψεις!κ με τον αντρα σου αλλα κυριως μονη σου ακους?!
εχεις την κορη σου νσ περνεις κουραγιο,ετσι ειχα κ εγω τον γιο μου..
οτι χρειεστει θα το κανεις κ εξετασεις κ ισως νσ βρεις αλλο γιατρο να μαθει το ιστορικι κ θα σου πει τι θα κανετε!
να ξαναπροσπαθησεις!στο χρωσταει η ζωη κ θα στο δωσει!
μονο ετσι θα απαληνει ο πονος σου το ξερω καλα!
περα απτον αντρα σου δεν θα υπολιγιζεις ΚΑΝΕΝΑΝ!ΞΕΣΠΑΣΕ!ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!
to xero oti mono tn adra mou kai tn kori mou oli i ali ti na po siga lene mono 27 eisai ti simeni auto?? eisai 27 KAI DN EXIS PROVLIMA POU XANIS TA MORA POU TOSO LAXTARAS... Crying or Very sad ti na po dn xero an tha figi autos o ponos einai diskolo kai adinaton Crying or Very sad efkome ti kalitero se esena kai efkaristo gia ta logia sou tlk mono edo vriso ligo parigoria kai anthropous mou me katalavenoun kai as mn sas exo di pote...ENA MEGALO EFKARISTO MESA APO TN KARDIA MOU SE OLES SAS...

58to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 10:02 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λυπάμαι πολύ αγάπη μου. ΑΛΛΑ...

Είσαι πολύ δυνατός άνθρωπος, το έχω καταλάβει, πάρε τον χρόνο σου, επισκέψου τον γιατρό σου και κάνε τις απαραίτητες εξετάσεις για να δείτε τι συμβαίνει αλλά μην τα παρατήσεις!
Θα ξαναπροσπαθήσεις, εννοείται!!
Όταν πάρεις τον χρόνο που χρειάζεται θα ξαναπροσπαθήσεις!Και μάλιστα με περισσότερο θέληση από πριν! Smile

59to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 10:17 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολα ειναι νωπα τωρα.θα φησεις να περασει λιγο ο χρονος κ μετα θα κινηθεις αναλογως
δυστυχως ειναι μια δοκιμασια που επρεπε να περασουμε.
μην το βαλεις κατω..εγω δεν το εβαλα,ισα ισα που ειπα οτι την επομενη φορα θα τα
καταφερω..
μην χανεις την πιστη σου.

60to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 11:27 am

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου.Παρα πολυ.Μην το βαλεις κατω ομως,σε παρακαλω πολυ.
Σου ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι στην αγκαλια και μην φοβασαι.Το αγγελακι σου εχει καλη παρεα εκει πανω.

61to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 11:41 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυπαμαι κι εγω πολυ για την απωλεια σου..Και συμφωνω με τα κοριτσια ,δεν πρεπει να τα παρατησεις!!

Εγω στη ζωη μου νιωθω πως ολα γινονται για καποιο λογο...Και οτι ποναμε τοσο πολυ κι αυτο για καποιο λογο γινεται...Γι αυτο πρεπει να κοπιαζουμε λιγο παραπανω μερικες φορες για να φτασουμε στο ονειρο μας!

Να ξεσπασεις οσο θελεις ,αλλα μην επιτρεψεις στον εαυτο σου να σε παρει απο κατω,ουτε σε κανεναν να σε λυπαται!!

Να ηρεμησεις μετα,εχεις και την κορη σου και τον αντρα σου..εισαι πολυ τυχερη,να σκεφτεσαι πως στην ζωη υπαρχουνε και χειροτερα....Και θα σου πω κατι που εμαθα σημερα ,θα στο πω για παρηγορια και για να δεις κι εσυ και ολοι μας πως η ζωη ειναι σκληρη σε αλλους πιο λιγο σε αλλους πιο πολυ..

Ενα ζευγαρι απο το χωριο του πατερα μου προσπαθουσε χρονια πολλα να κανει μωρο,μεχρι που με εξωσωματικη εμεινε εγκυος......και μεγαλωσε για 9 μηνες το μωρακι μεσα της...αλλα στην γεννα το εχασε!!!!!Ειχε περιτυλιξη..η οποια ηταν μοιραια!!

Ειδες τωρα τι πονο εχει να σηκωσει αυτη η γυναικα??Η οποια ειναι 45 χρονων και ξερει οτι οι πιθανοτητες της τωρα πια ειναι στο ελαχιστο να ξαναπιασει παιδι?

Εσυ εχεις οοοολα τα υπερ για να ξαναπροσπαθησεις!Αρκει να εχεις την δυναμη να το κανεις!!Και αν το κανεις ΣΙΓΟΥΡΑ θα ριζωσει μεσα σου το σπορακι!

Να μην το βαλετε κατω,να ειστε ενα με τον αντρα σου τωρα δυναμη ο ενας στον αλλο και θα μας πεις συντομα τα ευχαριστα ,τα οποια και ευχομαι να μας πεις!

Και που εισαι....εχει παρεα καλη εκει πανω ,ειναι ο γιος μου εκει ψηλα!!Μην ανησυχεις!

62to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 12:08 pm

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
blackrose έγραψε:Λυπαμαι κι εγω πολυ για την απωλεια σου..Και συμφωνω με τα κοριτσια ,δεν πρεπει να τα παρατησεις!!

Εγω στη ζωη μου νιωθω πως ολα γινονται για καποιο λογο...Και οτι ποναμε τοσο πολυ κι αυτο για καποιο λογο γινεται...Γι αυτο πρεπει να κοπιαζουμε λιγο παραπανω μερικες φορες για να φτασουμε στο ονειρο μας!

Να ξεσπασεις οσο θελεις ,αλλα μην επιτρεψεις στον εαυτο σου να σε παρει απο κατω,ουτε σε κανεναν να σε λυπαται!!

Να ηρεμησεις μετα,εχεις και την κορη σου και τον αντρα σου..εισαι πολυ τυχερη,να σκεφτεσαι πως στην ζωη υπαρχουνε και χειροτερα....Και θα σου πω κατι που εμαθα σημερα ,θα στο πω για παρηγορια και για να δεις κι εσυ και ολοι μας πως η ζωη ειναι σκληρη σε αλλους πιο λιγο σε αλλους πιο πολυ..

Ενα ζευγαρι απο το χωριο του πατερα μου προσπαθουσε χρονια πολλα να κανει μωρο,μεχρι που με εξωσωματικη εμεινε εγκυος......και μεγαλωσε για 9 μηνες το μωρακι μεσα της...αλλα στην γεννα το εχασε!!!!!Ειχε περιτυλιξη..η οποια ηταν μοιραια!!

Ειδες τωρα τι πονο εχει να σηκωσει αυτη η γυναικα??Η οποια ειναι 45 χρονων και ξερει οτι οι πιθανοτητες της τωρα πια ειναι στο ελαχιστο να ξαναπιασει παιδι?

Εσυ εχεις οοοολα τα υπερ για να ξαναπροσπαθησεις!Αρκει να εχεις την δυναμη να το κανεις!!Και αν το κανεις ΣΙΓΟΥΡΑ θα ριζωσει μεσα σου το σπορακι!

Να μην το βαλετε κατω,να ειστε ενα με τον αντρα σου τωρα δυναμη ο ενας στον αλλο και θα μας πεις συντομα τα ευχαριστα ,τα οποια και ευχομαι να μας πεις!

Και που εισαι....εχει παρεα καλη εκει πανω ,ειναι ο γιος μου εκει ψηλα!!Μην ανησυχεις!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i perisoteres to exete perasi sto proto to ''xeperasa'' to deftero iparxi ena megalo GIATI??? dn xero ti na po na eisai kala kai se efkaristo paraaaaa poliiiiiiii gia auta ta iperoxa logia..prospatho na fano dinati brosta ston adra mou kai sti kori mou xero oti ponane kai afti poli oso gia mena klinome sti toualeta kai xazevo ta dio thetika test pou ixa kani Crying or Very sad Crying or Very sad

63to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 1:04 pm

efinails

efinails
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσακι μου ακου τι θα σου πω και βαλτο καλα στο μυαλο σου,εχε υπομονη και πιστη. τον φεβρουαριο του 2009 εμεινα εγκυος , γεννησα στις 26 εβδομαδες εναν μπεμπη ο οποιος εζησε 5 ολοκληρους μηνες. οταν τον εχασα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου, ειπα τελος δεν κανω αλλο, παραλιγο να πεθανω ειχα θρομβοφιλια και ο γιατρος κοιμοταν ορθιος.τελικα ξερεις τι εγινε? εκανα 4 μηνες ψυχοθεραπεια για να σταθω στα ποδια μου και τωρα εχω μια κορουλα 4 μηνων υγιεστατη !!!!, τελικα δεν το εβαλα κατω, εκανα τις ενεσεις μου και πηρα το μωρακι μου στο σπιτι.πιστεψε με εχεις και εχουμε πολυ δυναμη μεσα μας αλλα δεν το ξερουμε, οσο για τα μωρακια μην ανησυχεις ειναι αγγελακια που τα ζηλεψε ο Θεουλης και τα πηρε,οπως εγινε και με τον μπεμπακο μου, ετσι λεω καθε βραδυ στο εαυτο μου......και στην αδελφουλα του.

64to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Πεμ Μάης 10, 2012 2:22 pm

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efinails έγραψε:Κοριτσακι μου ακου τι θα σου πω και βαλτο καλα στο μυαλο σου,εχε υπομονη και πιστη. τον φεβρουαριο του 2009 εμεινα εγκυος , γεννησα στις 26 εβδομαδες εναν μπεμπη ο οποιος εζησε 5 ολοκληρους μηνες. οταν τον εχασα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου, ειπα τελος δεν κανω αλλο, παραλιγο να πεθανω ειχα θρομβοφιλια και ο γιατρος κοιμοταν ορθιος.τελικα ξερεις τι εγινε? εκανα 4 μηνες ψυχοθεραπεια για να σταθω στα ποδια μου και τωρα εχω μια κορουλα 4 μηνων υγιεστατη !!!!, τελικα δεν το εβαλα κατω, εκανα τις ενεσεις μου και πηρα το μωρακι μου στο σπιτι.πιστεψε με εχεις και εχουμε πολυ δυναμη μεσα μας αλλα δεν το ξερουμε, οσο για τα μωρακια μην ανησυχεις ειναι αγγελακια που τα ζηλεψε ο Θεουλης και τα πηρε,οπως εγινε και με τον μπεμπακο μου, ετσι λεω καθε βραδυ στο εαυτο μου......και στην αδελφουλα του.
μπράβο σου που τα κατάφερες να το ξεπεράσεις και που μοιράζεσαι την ιστορία σου μαζί μας! Το δικό σου, ναι, ήταν ΠΡΟΒΛΗΜΑ! Εχεις τον θαυμασμό μου...

65to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Παρ Μάης 11, 2012 12:20 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efinails έγραψε:Κοριτσακι μου ακου τι θα σου πω και βαλτο καλα στο μυαλο σου,εχε υπομονη και πιστη. τον φεβρουαριο του 2009 εμεινα εγκυος , γεννησα στις 26 εβδομαδες εναν μπεμπη ο οποιος εζησε 5 ολοκληρους μηνες. οταν τον εχασα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου, ειπα τελος δεν κανω αλλο, παραλιγο να πεθανω ειχα θρομβοφιλια και ο γιατρος κοιμοταν ορθιος.τελικα ξερεις τι εγινε? εκανα 4 μηνες ψυχοθεραπεια για να σταθω στα ποδια μου και τωρα εχω μια κορουλα 4 μηνων υγιεστατη !!!!, τελικα δεν το εβαλα κατω, εκανα τις ενεσεις μου και πηρα το μωρακι μου στο σπιτι.πιστεψε με εχεις και εχουμε πολυ δυναμη μεσα μας αλλα δεν το ξερουμε, οσο για τα μωρακια μην ανησυχεις ειναι αγγελακια που τα ζηλεψε ο Θεουλης και τα πηρε,οπως εγινε και με τον μπεμπακο μου, ετσι λεω καθε βραδυ στο εαυτο μου......και στην αδελφουλα του.
ax theouli mou NA SOU ZISI I KORITSARA SOU na tn dis etsi opos pothi i kardoula sou se efkaristo gia tn dinami pou mou dinis... Smile

66to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Παρ Μάης 11, 2012 12:42 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου,πραγματικα στεναχωριεμαι αφανταστα οταν ακουω τετοιες καταστασεις, παρολο που δεν γνωριζω καμια απο εσας προσωπικα, σεβομαι την επιθυμια σας να γινετε μανουλες. Μην το βαζεις κατω κοριτσι μου και μην ακουω χαζα οτι δεν θα ξαναπροσπαθησεις, ο θεος ειναι μεγαλος και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου στειλει συντομα ενα αγγελουδι ή γιατι οχι και δυο στην κοιλιτσα σου

67to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Παρ Μάης 11, 2012 1:07 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nik_baby_girl έγραψε:λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου,πραγματικα στεναχωριεμαι αφανταστα οταν ακουω τετοιες καταστασεις, παρολο που δεν γνωριζω καμια απο εσας προσωπικα, σεβομαι την επιθυμια σας να γινετε μανουλες. Μην το βαζεις κατω κοριτσι μου και μην ακουω χαζα οτι δεν θα ξαναπροσπαθησεις, ο θεος ειναι μεγαλος και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου στειλει συντομα ενα αγγελουδι ή γιατι οχι και δυο στην κοιλιτσα σου
efkaristo glikia mou,o theos einai megalos poles fores omos poli adikos... Crying or Very sad

68to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Παρ Μάης 11, 2012 1:09 am

nik_baby_girl


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinaida έγραψε:
nik_baby_girl έγραψε:λυπαμαι παρα πολυ για την απωλεια σου,πραγματικα στεναχωριεμαι αφανταστα οταν ακουω τετοιες καταστασεις, παρολο που δεν γνωριζω καμια απο εσας προσωπικα, σεβομαι την επιθυμια σας να γινετε μανουλες. Μην το βαζεις κατω κοριτσι μου και μην ακουω χαζα οτι δεν θα ξαναπροσπαθησεις, ο θεος ειναι μεγαλος και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου στειλει συντομα ενα αγγελουδι ή γιατι οχι και δυο στην κοιλιτσα σου
efkaristo glikia mou,o theos einai megalos poles fores omos poli adikos... Crying or Very sad
αυτο δυστυχως το ξερω απο προσωπικη εμπειρια, θελω να πιστευω ομως οτι ολα για καποιο λογο γινονται, ισως με παρηγορει να το σκεφτομαι αυτο.

69to xano to moraki mou? :( - Σελίδα 3 Empty Απ: to xano to moraki mou? :( Παρ Μάης 11, 2012 2:59 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σου. Εγώ μετά από μια σοβαρή χειρουργική γυναικολογική επέμβαση έμεινα έγκυος και ο γιατρός μου επειδή ήταν σίγουρος ότι δεν θα αντέξω λόγω του ότι ήταν πολύ κοντά στο χειρουργείο μου είπε ότι πρέπει να σταματήσουμε την κύηση οπωσδήποτε. Έτσι πήγα. Ακόμη το σκέφτομαι το μωράκι που είναι στον ουρανό. Μετά από τρία χρόνια έμεινα έγκυος στον γιο μου και τότε ευτυχώς δεν υπήρχε πρόβλημα. Ξέρω σου φαίνεται πολυ βαρύ το φορτίο και έχεις δίκιο αλλά κούκλα μου πάρε τον χρόνο σου να θρηνήσεις και μόλις νοιώσεις έτοιμη, σήκωσε ψηλά το κεφάλι, σκέψου θετικά και ξεκίνα για το αδερφάκι της κορούλας σου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις