Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΕΓΙΑΑΑΑ ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗΗΗΗ ΜΕ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 Happy-clap
μεγια!!!!πολύ ωραίο το σκουλαρίκι στη μύτη!!! είχα και εγώ αλλά το έβγαλα όταν πήγα να γεννήσω και δε το ξαναέβαλα...κρίμα...

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
ioanna85 έγραψε: Λενακι αν με ακους.....δεν ξερεις τι χαρα μου εδωσες!Ολα καλα να σου πανε!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

σ'ευχαριστώ πολύ γλυκιά!!!μάλλον Τετ'αρτη θα πάω για υπέρηχο για επιβεβαίωση!!
ευχομαι και εσύ πολύ πολύ γρήγορα να κρατάς ένα θετικό τεστάκι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Κ με το δάκρυ στο μάγουλο βλέπω αυτό το ποστ!!
Λενάκι είσαι έγκυος??? Shocked

Συγχαρητήρια κούκλα μου να χεις ένα γερό σποράκι κ μια τελιόμηνη εγκυμοσύνη!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 50580

Αυτά ήταν νέα!Μπράβο μπράβο!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Καλησπέρα Γκρινιάρα! Στείλε κανα λουκουμά να φύγουν τα δυσάρεστα κ να χαρούμε με τα ευχάριστα της Λένας!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 328109

ελα Γκρινιάρα γιατί αν περιμένετε από μένα να φτιάξω τίποτα...θα μείνετε νηστικιές!!! Very Happy Razz

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΔΥΜΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΒΓΑΙΝΕΙ...ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ...ΜΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΙΔΕΕΣ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΞΕΧΝΑΩ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΕΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΘΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994 ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ...ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΕΛΛΗ?
εμένα η μαμά μου που είναι Δίδυμος ότι βλέπει βγαίνει.


ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ..
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:

Λενάκιιιιιιιιι το πηρες αποφαση τελικα οτι εισαι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599 ?????????
το πήρα το πήρα χιχιχιχ!!!

και να πάω λέει στο γιατρό και να μην είμαι.
έκανα και σήμερα τεστάκι και βγήκε λίγο πιο ανοιχτή γραμμή από την άλλη πάλι...

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα μικρα μου κοριτσακια. Τι κανετε? ομορφαινετε κι αλλο λογω ανοιξης και  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994 ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπες βγαινω για τωρα , για να σχολασω! θα μιλησουμε αργοτερα!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Συμπολίτισσα τι συγνώμη καλέ!εδώ είμαστε κ για τα όμορφα κ για τα άσχημα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Σκούπισα το δάκρυ γιατί αρκετά έριξα από το Σάββατο που τον είδα κ συγκεντρώνομαι στα ευχάριστα της Λένας!

Εύχομαι να χετε κ όλες από εδώ που το θέλετε πραγματικά, σύντομα στα χέρια σας το θετικό τεστάκι!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Προσπαθώ ταυτόχρονα να δω κ τι γράψατε...

Έλλη το δύσκολο είναι για αυτούς που μένουν...Οπότε καλύτερα που έφυγε νωρίς να πάει να τον συναντήσει...Ελπίζω να καταλαβαίνεις πώς το εννοώ κ να μην το παρεξηγείς  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Αγάπη με γεια το σκουλαρίκι!! Δεν πόνεσες? Πρέπει να πονάει στη μύτη Shocked Shocked

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω λενακι μου και εμενα με ετρωγε απο καιρο ο κωλος μου για σκουλαρικι στην μυτη αλλα ολο κατι τυχενε το θεμα ειναι οτι μου την εκαναε αρκετα ψηλα ρε κοριτσια και φενετε οτι ειναι ψηλα αυτο μου ειπε και ο αντρουλης μου

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ευχαριστω λενακι μου και εμενα με ετρωγε απο καιρο ο κωλος μου για σκουλαρικι στην μυτη αλλα ολο κατι τυχενε το θεμα ειναι οτι μου την εκαναε αρκετα ψηλα ρε κοριτσια και φενετε οτι ειναι ψηλα αυτο μου ειπε και ο αντρουλης μου
εμένα μου την είχε κάνει μάλλον λοξά και δεν έμπαινε εύκολα όταν ήθελα να ξαναβάλω σκουλαρίκι. ή εκτός αν είναι όλα έτσι στη μύτη.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα μικρα μου κοριτσακια. Τι κανετε? ομορφαινετε κι αλλο λογω ανοιξης και  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994 ???


γεια σου Νίκη!όλα καλά!εσύ?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
evi27 έγραψε:Συμπολίτισσα τι συγνώμη καλέ!εδώ είμαστε κ για τα όμορφα κ για τα άσχημα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Σκούπισα το δάκρυ γιατί αρκετά έριξα από το Σάββατο που τον είδα κ συγκεντρώνομαι στα ευχάριστα της Λένας!

Εύχομαι να χετε κ όλες από εδώ που το θέλετε πραγματικά, σύντομα στα χέρια σας το θετικό τεστάκι!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Προσπαθώ ταυτόχρονα να δω κ τι γράψατε...

Έλλη το δύσκολο είναι για αυτούς που μένουν...Οπότε καλύτερα που έφυγε νωρίς να πάει να τον συναντήσει...Ελπίζω να καταλαβαίνεις πώς το εννοώ κ να μην το παρεξηγείς  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Αγάπη με γεια το σκουλαρίκι!! Δεν πόνεσες? Πρέπει να πονάει στη μύτη Shocked Shocked

αντουλα μου τη κανεις?? οχι δεν πονεσα καθολου τιποτα δεν καταλαβα μου εβαλε και κρεμα ξυλοκαινης πριν με τρυπησει και δεν ενιωσα τιποτα

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για τηγανισμα....αντε ελατε να γλυκαθουμε λιγο γιατι κι εμενα σημερα η διαθεση μου ειναι χαλια...εχω ενα σφιξιμο και μια μελαγχολια....


επισης για να σας δελεασω ξεπαγωνω αρνακι και χοιρινο θα τα μαριναρω και θα τα τυλιξω στη λαδοκολλα με λαχανικα...

θελετε κι αλλα για να ερθετε???αρκετα δεν σας ξελιγωσα??? Razz Razz Razz Razz

*** αντα εμενα οι παππουδες που με μεγαλωσαν "εφυγαν" πριν 10χρ...ακομα κλαιω και δεν μπορω να το ξεπερασω...θα ειναι δυσκολο αν φυγει ο παππους σου...χορτασε τον οσο μπορεις...γτ εγω δεν προλαβα...εφυγαν στην καλυτερη ηλικια μου...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα μικρα μου κοριτσακια. Τι κανετε? ομορφαινετε κι αλλο λογω ανοιξης και  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994 ???

Χελόου Νίκη Very Happy Δεν ξέρω για τις άλλες αλλά εγώ έχω ξεχάσει τις ζουζουνιές Laughing

'Ηταν το τετραήμερο αλλαγής καλοκαιρινών -χειμωνιάτικων κ μου χει βγει η ψυχή  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 M201
ένα ακόμη σίδερο σήμερα κ τελειώνω όμως!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 328109

Έκανα κ μια ζημιά σήμερα ας τα να πάνε κ όπως λένε όποιος δεν έχει μυαλό , έχει ποδάρια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 M201

Γρινιάρα όντως με ξελίγωσες!! Razz

Όσο για τον παππού το λέω κ το αφήνω γιατί το δάκρυ πάει πάλι να κυλήσει, ότι ΄δεν με κατάλαβε ποια ήμουν όταν πήγα... Sad Sad Μετά από κάποια ώρα ευτυχώς με κατάλαβε αλλά ήταν πολύ δύσκολο να τον βλέπω σε αυτήν την κατάσταση Sad (Υ.γ είχα πάει πριν από 3ς-4ς βδομάδες)

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!!
το #33 να φέρει πολύ τύχη,να μάθουμε πολλά ευχάριστα και να έχει πολλές εγκυούλες Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599
Ελλη μου συλλυπητήρια..να είστε καλά να τη θυμάστε τη γιαγιά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472περιμένουμε φωτογραφία από το δοκιμαστικό!
Στέλλα εύχομαι η χοριακή να είναι τεράστια και να μας πεις ευχάριστα!
Τόνια το όνειρό σου ήταν πολύ όμορφο και πολύ συγκινητικό.μακάρι η Παναγίτσα να είναι κοντά μας και αυτό να προμηνύει ότι σύντομα θα έχουμε όλες καλά νεα!!
Ιωάννα μου περαστικά!και ο αδερφός μου ταλαιπωρείται από αυτή την αλλεργία και ξέρω πως νιώθεις
λεμονάκι καλές δουλίτσες!κι εγώ πτώμα είμαι.άσε...
Αγάπη με γειάααααααααααα!!!!!!!!!
γκρινιάρα θέλω κι εγώ λουκουμάδες..αλλά προσπαθώ να κάνω διατροφή...οπότε φάε και για μένα!
Αντα μου όλα να πάνε καλά με τον παππού σου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

ουφ 1 ώρα διάβαζα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 911307
πάω για μάθημα και γυρνάω το απόγευμα να τα πούμε...να δω πόσα θα διαβάζω πάλι!φιλιά κοριτσάκια μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και απο μένα.απο Παρασκευή ξεκιναω νέο γύρο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 215994 και ανυπομωνω.σήμερα όμως πήγα οδοντιατρο και χρειάστηκε να κάνω 2 ακτινογραφιες.μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλα δεν ξέρω.είχε καμία απο εσάς αναλογη εμπειρία;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΥΦ! ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΙΚΡΕΣ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ! ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ........
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΟΥΑΖ?(ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ)
ΑΓΑΠΗ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ!
ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΑΡΙΟΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 Ch025

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειτόνισσα! τι κάνεις? Very Happy Εγώ σιδερώνω κ κάνω μίνι διάλειμμα για να χαζέψω!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 M136

Lollipop καλως ήρθες κ ελπίζω οι προσπάθειές σου να ...πιάσουν τόπο ! Razz Δυστυχώς για τον οδοντίατρο δεν ξέρω αλλά όπως κ να χει ενημέρωσέ τον!

Ειρήνη σ ευχαριστώ κ καλό μάθημα! Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Γειτόνισσα! τι κάνεις? Very Happy Εγώ σιδερώνω κ κάνω μίνι διάλειμμα για να χαζέψω!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 M136

Lollipop καλως ήρθες κ ελπίζω οι προσπάθειές σου να ...πιάσουν τόπο ! Razz Δυστυχώς για τον οδοντίατρο δεν ξέρω αλλά όπως κ να χει ενημέρωσέ τον!

Ειρήνη σ ευχαριστώ κ καλό μάθημα! Very Happy


ΣΙΔΕΡΩΝΕΙΣ??? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ.2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤ ΑΠΛΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ 1 ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ! ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΚΑΝΩ.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ είμαι αλλά βάφομαι παράλληλα!

γεια σας Γιάννα κ Λόλιποπ! Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΒΑΦΕΙΣ ΕΥΗ? ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ? Η ΒΑΦΕΣΑΙ?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΙ ΒΑΦΕΙΣ ΕΥΗ? ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ? Η ΒΑΦΕΣΑΙ?


βάφομαι...έχω μάθημα μετά... Smile κι εννοείται δεν πάω άβαφη ποτέ... Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΣΙΔΕΡΩΝΕΙΣ??? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ.2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΣΤ ΑΠΛΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ 1 ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ! ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΚΑΝΩ.

Κ εγώ έλεγα ότι εγώ έχω πολλά! Razz Χαράς στο κουράγιο σου!

Πρέπει να πάρω ένα καλό σίδερο τέρμα τα ψέματα!

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γειά σας κοριτσάκια !!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 33 !!! ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 990599

τι κάνετε ? αυτές τις μέρες με εκλογές , και διαφορα άλλα σας έχασα...
ελπίζω να μου είστε όλες σας καλά !

δε διάβασα τα προηγούμενα , αλλά έπιασε κάτι το μάτι μου καθώς τα έτρεχα στα γρήγορα !
ελλάκι μου , συλλυπητήρια για τη γιαγιάκα σου , να ζήσετε γεροί κι αγαπημένοι και να τη θυμόσαστε !  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια δίνω ένα μεγάλο φιλάκι!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 417472

τα δικά μου νέα δεν ξέρω αν είναι ευχάριστα ή δυσάρεστα... μάλλον ουδέτερα μέχρι στιγμής ! ακόμα δεν ήρθε η αλέκα !!! είμαι στην 4-5 μέρα καθυστέρησης σήμερα! εχθές το πρωί , έκανα το predictor (αυτό που μπορείς να κάνεις μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης , και δυστυχώς ήταν αρνητικό). έριξα ένα μεγάλο κλάμα και ήταν ένα μεγάλο ξέσπασμα για μένα... έβγαλα όλα μου τα παράπονα αυτού του 9μήνου που πέρασα παρέα με την αλέκα ! τώρα βέβαια , δεν την κόβω να ρχεται ακόμα , έχω που και που κάτι ήπια συμπτώματα...
αυτή τη φορά το μοιράστηκα και με τη μαμά μου, που γέννησε 4 παιδιά κι όσο να ναι κάτι θα ξέρει...
εκείνη μου είπε πως συχνά τα τεστ πέφτουν έξω ως προς το αρνητικό αποτέλεσμα...
δεν ξέρω , γενικά έιμαι αισιόδοξη , πως αν δεν είναι τώρα σποράκι στην κοιλιά μου, θα ρθει σίγουρα αργότερα...
για να δούμε...
θα κάνω κι άλλη υπομονή , και στο δεκαήμερο ,αυτή την παρασκευή δηλαδή , για να μαστε σίγουροι , αν δεν έρθει η κόκκινη , θα πάω για χοριακή (γιατί δε θέλω πάλι να πάω , και μετά να ρθει η βρωμιάρα και να νοιώθω ηλίθια...)

αυτά απο μένα κούκλες μου , σας φιλώ γλυκά !!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειώ καλησπέρα! Very Happy

Το χω ξαναπει αλλά κι εμένα το 1ο τεστ με 2-3 μέρες καθυστέρησης μου είχε βγει αρνητικό κ τελικά ήμουνα!
Κάνε καλύτερα νωρίτερα τη χοριακή ώστε να ηρεμήσεις απ το να σε φάει το άγχος! κ όχι Παρασκευή μη στα πουν Δευτέρα τ αποτελέσματα Rolling Eyes

Το μυαλό μας παίζει πολλά παιχνίδια κ προς το καλό κ προς το κακό! Wink

Οπότε το σύνθημα παραμένει "άμα δε δεις κόκκινη ελπίζεις!"  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 11 M059

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις