Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
443 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 443 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια μισο να καταλαβω!!!!οτι κυκλο κι αν εχεις πρεπει απο την 10η μεχρι την 20η να τρως καθε μερα μπριζολα μπας και δεις ασπρη μερα;;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΜΕΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΗΤΑΝ Κ ΞΑΝΑΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΜΟΥ..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ??ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ!!!

επειδη φτασαμε αισίως τους 12 ..κύκλους θα πω, όχι μηνες, μιας και οι κύκλοι μου ειναι μικροί και δν εχουμε συμπληρώσει ακόμη χρόνο, και δν ήρθε το σποράκι ακόμη.. και δν μπορω να ζω στην αγωνία αν υπάρχει κάποιο θεμα, είπα σιγά σιγά να το ψάξουμε.. συνεχίζοντας φυσικά τις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 και ότι γινει στην πορεία!! γι αυτο και ξεαγχώθηκα τελείως!! Razz Razz

Ιωαννα δν καταλαβαίνω τι ρωτάς!! scratch scratch scratch

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως με το σύστημα,μέρα παρα μέρα,σε όλη την διάρκεια μετά το πέρας της Αλέκας,πιάνει σχεδόν πάντα!!!
Εγώ έτσι έπιασα το μωράκι που έχασα Crying or Very sad!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου μιας και μπήκες στη διαδικασία να το ψάχνεις σιγά σιγά δεν θα πρέπει κι ο άντρας σου να κάνει σπερμοδιάγραμμα;Εχω ακούσει ότι θεωρείται από τις πρώτες εξετάσεις που γίνονται, μιας και είναι και πολύ απλή.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λεω πως εσυ που εχεις κυκλο 27 ημερων εκανες ωορρηξια στην 17η και οχι νωριτερα που ειναι το συνηθες..

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη καλά κάνεις!!!Έτσι θα είσαι και λίγο πιο ήρεμη!!! Smile

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!ΙΩΑΝΝΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΔΥΜΑΜΩΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ..

ΑΡΓΥΡΩ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ...

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι ακριβώς.
Οι γιατροί λένε οτι άν κάνεις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 κάθε μέρα,αποδυναμώνεται το σπέρμα και δεν είναι καλής ποιότητας,επίσης επειδή το πότε έχεις ωορηξία,μπορεί και να μην το καταλάβεις,κάνεις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 μέρα παρά μέρα και είσαι μέσα!!! Wink

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τονια απλα αναρωτιεμαι ποτε ειναι οι γονιμες μιας γυναικας; να ξερει να προσπαθησει πιο εντατικα;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρώ030509 έγραψε:Έτσι ακριβώς.
Οι γιατροί λένε οτι άν κάνεις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 κάθε μέρα,αποδυναμώνεται το σπέρμα και δεν είναι καλής ποιότητας,επίσης επειδή το πότε έχεις ωορηξία,μπορεί και να μην το καταλάβεις,κάνεις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 μέρα παρά μέρα και είσαι μέσα!!! Wink
ΣΩΣΤΗ!@!!!!!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΕΙΔΙΚΗ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΤΑΝΤΙΚΑΑΑ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ...ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Ελλη μου μιας και μπήκες στη διαδικασία να το ψάχνεις σιγά σιγά δεν θα πρέπει κι ο άντρας σου να κάνει σπερμοδιάγραμμα;Εχω ακούσει ότι θεωρείται από τις πρώτες εξετάσεις που γίνονται, μιας και είναι και πολύ απλή.

Ευη κι εγώ αυτό ξέρω όπως επίσης ξέρω ότι πρέπει να γίνεται πρώτη πρώτη, και ρώτησα τον γιατρό και μου ειπε κάνε πρωτα αυτές εσύ και βλέπουμε.. αλλά επειδη μου έχει κολλήσει εμένα.. όταν θα γράψω αύριο τις ορμονικές στην γραμματέα του, θα της πω να μου γράψει και σπερμοδιάγραμμα αν μπορεί για να το κάνουμε κι αυτό κάποια στιγμή κι ελπιζω να μου το γράψει!!.. αυτο που με αγχωνει ειναι ότι ο άντρας μου δν παιζει να το κανει μέσα στο μικροβιολογικό και θα πρεπει να γινει σπιτι και να παμε μετα τα "παιδιά" του εκει, και μένω μακρια απο το κέντρο και δν ξέρω ποση ώρα ζουν αυτά έτσι...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 M119 και πρέπει να βρω πρωτα μια λυση στην αποσταση, γαιτι κατα τ¨αλλα ο αντρας μου εννοειται οτι εχει συμφωνισει να κανει την εξεταση επειδη δν θελει να με βλεπει να στεναχωριεμαι!!

Ιωαννα μου με τα τεστακια εχω δει οτι κανω 14η το πολυ 15η μερα ωορρηξια και αδιαθετω παντα την 28η εκτος απο 2 φορες που ειχα αδιαθετισει πολυ νωριτερα! αυτη τη φορα οταν πηγα στον γιατρο επρεπε να εχω κανει ηδη ωορρηξια, αλλα ειδαμε οτι θα γινοταν τις επομενες 2 μερες, και οντως και τα τεστακια μου εδειξαν θετικό εκεινο το βραδυ! και ετσι περιμενα οτι θα αδιαθετισω και αργοτερα..αλλα και παλι..τσουπ!! 28η μερα η συχαμενη εμφανιστηκε!! Twisted Evil

90 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Δευ Μάης 07, 2012 12:04 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλυτερο κοριτσια ειναι να κανουμε ζουζουνιες μερα παρα μερα απο την μερα που τελειωνει η περιοδος μεχρι να μας ξαναερθει για να ειμαστε μεσα και σιγουρες οτι πετυχαμε ωορρηξια.εγω τις μερες που υποψιαζομουν οτι ειμαι σε ωορρρηξια εκανα για ενα 3ημερο καθε μερα.

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσχετο,προχτές είδα μια συνταγή για γρήγορη σπανακότυρόπιτα,την έκανα και ήταν και γρήγορη και πεντανόστιμη!!! Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:το καλυτερο κοριτσια ειναι να κανουμε ζουζουνιες μερα παρα μερα απο την μερα που τελειωνει η περιοδος μεχρι να μας ξαναερθει για να ειμαστε μεσα και σιγουρες οτι πετυχαμε ωορρηξια.εγω τις μερες που υποψιαζομουν οτι ειμαι σε ωορρρηξια εκανα για ενα 3ημερο καθε μερα.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:το καλυτερο κοριτσια ειναι να κανουμε ζουζουνιες μερα παρα μερα απο την μερα που τελειωνει η περιοδος μεχρι να μας ξαναερθει για να ειμαστε μεσα και σιγουρες οτι πετυχαμε ωορρηξια.εγω τις μερες που υποψιαζομουν οτι ειμαι σε ωορρρηξια εκανα για ενα 3ημερο καθε μερα.

Κριστι μου αυτό ειναι το καλύτερο αλλα εμεις δν προλαβαίνουμε μέρα παρα μέρα τις περισσότερες φορές, αν και αυτος ο μήνας που πέρασε ήταν δυναμικός!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 40746
άλλα όποια κοπέλα μπορει εννοείται ότι ειναι το καλύτερο!!
Εγώ έχω και τα τεστάκια μου οπότε δν έχω τέτοιο θέμα!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 403793

Εμένα προσωπικά δν με αγχώνουν καθόλου!! γιατί να με αγχώσει που ξέρω ποια μέρα έχω ωορρηξία..ίσα ίσα με βοηθάει να φτιάξω κατάσταση απόπλάνησης Wink Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Μάης 07, 2012 12:09 am, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω νομιζα πως ηξερα ποτε ειναι οι γονιμες μου μερες αρχικα μετρωντας μερες με βαση τη διαρκεια του κυκλου και στη συνεχεια προσεχοντας τη συσταση των κολπικων εκκρισεων!Αλλα απο εμπειριες δικες βλεπω πως δεν συμπιτουν παντα αυτα που υπολογιζεις με αυτα που συμβαινουν μεσα σου στην πραγματικοτητα!Ισως να εχω κουραστει πια ισως να εχω απογοητευει οχι μονο με τα δικα μου αλλα με τα δικα σας γιατι για μενα καθε δικη σας στεναχωρια ειναι και δικη μου και δεν το λεω ετσι!

Ελλη οσο για την απορια σου ζουν το πολυ μιση ωρα και πρεπει να ειναι σε ζεστο περιβαλλον!Αλλες το τυλιγουν σε βαμβακι κι αλλες το βαζουν στη μασχαλη τους!Αν και τωρα με τη ζεστη που κανει δε θα υπαρχει θεμα!Οχι ομως πανω απο μιση ωρα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αργυρω που την ειδες;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΙΟΤΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩ...
ΕΛΛΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ??ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΣΤΟ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #33 - Σελίδα 4 215994 ΧΜΜ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΥΑ ΘΕΩΡΕΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΠΑΙΔΙΑ..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εισαι απο τυχερες που πονανε κατα την ωορρηξια γιατι μεγαλο ποσοστο γυναικων δεν το καταλαβαινουν, οπως κι εγω!Τα τεστακια εμενα τα θελει ο αντρας μου αλλα εγω ακομα αντιστεκομαι!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλυκιά μου Ιωαννα είσαι λίγο ζορισμένη γενικότερα αυτό τον καιρό γι αυτό το βλέπεις έτσι!!δν χρειάζεται να απογοητεύεσαι!!Βλεπεις κι εγώ απογοητεύομαι για μια μερα ...ειχα έτσι μια πτωση της ψυχολογιας, αλλα ειναι αναμενόμενο σε μένα ..ειναι το μόνο σίγουρο σύμπτωμα της αλέκας που έχω!! αλλα σήμερα πάλι είμαι μια χαρά!!! και με το να απογοητευόμαστε δν λύνουμε κάτι εξάλλου!!

τα τεστακια τα αγοραζω απο ebay γυρω στα 4,50€ μαζί με τα μεταφορικα 30ωορρηξίας +10 εγκυμοσυνης! πηρα και ποτηρακια μικρα πλαστικα μιας χρησης, και ειναι πολύ απλα στην χρηση!! Crying or Very sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Δευ Μάης 07, 2012 12:18 am, 1 φορά

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την έκανε ο Αθηναγόρας Κωστάκος,βάζω λίνκ σε μισό!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις