Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 11]

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ?
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ..
ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ..ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ..ΣΧΕΔΟΝ ΤΠΤ..ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ,ΑΤΑ,ΑΝΤΕ,ΝΑΙ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΩ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Σάγια μου άσε τί λαχτάρα περάσαμε.....να σου πώ την αλήθεια εγώ δεν είχα αγχωθεί ιδιαίτερα στην αρχή - σκεφτόμουν ότι με κάποιον τρόπο θα την βγάλουμε την μύτη του μολυβιού από κει.....αλλά όταν πήρα τηλ την παιδίατρο να την ρωτήσω τί να κάνω κ μου άρχισε τα μου-σου-του κ αυτό είναι μόλυβδος κ είναι δηλητήριο κ πρέπει να βγεί ΑΜΕΣΑ κτλ....εκεί πανικοβλήθηκα!!!!!!!! Την πήγαμε σε οδοντίατρο κ της το έβγαλε με τσιμπίδα......τελικά ήταν αρκετά βαθιά (γιατί εγώ στην προσπάθειά μου να το βγάλω με οδοντογλυφίδα το έσπρωξα ακόμα πιο μέσα).....δεν θα μείνει σημάδι, ούτε που φαίνεται κ το ψυχουλάκι μου εκτός από την ώρα που την ταλαιπωρούσε ο οδοντίατρος κ έκλαψε μετά το ξέχασε αμέσως!!!!!!!!!!!!
Καλά στα παιδικά πάρτυ να είσαι προετοιμασμένη ότι θα τα συναντάς αυτά!!!!!! Έχει αναίσθητες που τα κουβαλάνε τα παιδιά τους άρρωστα.....εμείς κάθε φορά που πάμε σε παιδικό πάρτυ τις τσιμπάμε τις ιωσούλες μας!!!!!!!!!!
Ευτυχώς που καθαρίσατε από μυξάκια γιατί είναι ταλαιπωρία για τα μικράκια......

Χρυσάκι κακώς αγχώνεσαι......η δικιά μου δεν λέει ούτε αυτά που λέτε εσείς!!!!!!!!!! Μόνο νταντά κ κακά λέει (όταν είναι να τα κάνει χαχαχα)

Νικολέττα που είσαι ωρέεεεεεεεε......τί σχέση έχετε με την Λαμία (δεν θυμάμαι που το διάβασα)????????? Γιατί μας βρήκα κι άλλη σύμπτωση....έχω καταγωγή από Λαμία...ο μπαμπάς μου είναι από κεί!!!!!!!!!!! Το μόνο που μένει δηλαδή είναι να βγούμε κ συγγενείς τελικά.....

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩ ΠΩ ΒΡΕ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ..ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Κ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΩΡΕ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ..Κ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ Ε;;ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ..

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Νασια μου τώρα το διάβασα τι περασε το χρυσό μου...αχ!!πρέπει να πόνεσε πολύ..τωρά είναι καλά απ' οτι διάβασα,και η δικια μου βάζει οτι βρει στο στόμα...Η Χρυσούλα το έπαθε;;
Εχει και το όνομα της πεθερας μου ,της δευτερης γυναικας του πεθερου μου.
Απο την Λαμία είναι η καταγωγή του άντρα μου απο το Καστρί Λαμίας συγκεκριμένα,το διάβασες σε σχολιασμό φωτογραφιας στο προφιλ μου στο fb απο την ξαδέρφη του άντρα μου....

Χρύσα μην ανησυχεις και η δικια μου αυτα περιπου λεει,δεν μιλάνε πολυ αυτη την περίοδο γιατι προσπαθουν να βελτιώσουν το περπατημα τους και γενικοτερα επικεντρώνονται στην κινητικη τους αναπτυξη..και αν παρατηρήσεις προσπαθουν περισσοτερο τωρα να βάζουν πράγματα μεσα σε αλλα η μεσα σε τρυπες τα τουβλακια τους.

Σάγια εμεις ακόμα έχουμε μυξούλες εδω και 4 μέρες δεν λέει να μας περάσει πάμε καλύτερα βέβαια.

Εμείς πίνουμε 180 γρ γαλα απο το ποτηράκι εδω και 10 μέρες κόψαμε το μπιμπερο και να πω την αλήθεια δεν της εχω φτιάξει ποτε περισσότερο να δω αν θέλει.

Σήμερα φάγαμε για πρώτη φορά τραχανά,της άρεσε.

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μωρε γερα να ειναι τα μικρουλια μας!μας περιμενουν τοσα και τοσα ατυχηματακια..να παρακαλαμε να ειναι μικρα και περαστικα.η μαμα μου λεει οτι εγω και η αδερφη μου δεν παθαμε ποτε τπτ.ουτε μια λαχταριτσα δεν επαθε οσο ημασταν μικρα.στα 11-12 χτυπησε η αδερφη μου και εκανε ραματα και καπου τοσο και εγω στο πηγουνι.τοσο μαμουχαλο μωρο να ημουν πιαα?????εκτος και αν το αλτσχαιμερ καραδοκει!! Very Happy
χρυσακι σημερα ειδα ενα ανηψακι μου 6 μηνες μεγαλυτερο απτον μιχαηλ και μιλουσε αρκετα και καθαρα!δηλ συνεννοηθηκαμε κανονικοτατα!ξεχασα να ρωτησω απο ποτε αρχισε.παντως αγχωθηκα αρκετα γιατι και μεις λα λαλα κα κα κοκο μαμ μαμ και κανα 2-3 ακομα.αλλα θυμηθηκα τον βαφτισημιο της αδερφης μου που μεχρι τα 2 δεν ελεγε τπτ απολυτως.δεν ελεγε καν μαμα αν θυμαμαι καλα.αγχος οι γονεις,αρχισαν να το ψαχνουν.τελικα σε χρονο μηδεν εγινε τοσο γλωσσοκοπανας...η δασκαλα φετος στην πρωτη ταξη τους ειπε οτι εχει τρομερο προβλημα μαζι του!δε σταματαει ποτε να μιλαει και δε μπορει να κανει μαθημα.οποτε υπομονη και ολα θα γινουν!

αυτα τα λιγα παλι..οπως πρεπει να εχετε καταλαβει ειμαι και εγω λιγο γλωσσοκοπανα αλλα τι να κανω!!φιλια καλο βραδυ!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΣΤΡΩΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ?ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ..ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.
ΣΑΓΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ Κ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημεραααα!!!!!τι κανετε κοριτσια μου?που ειστε καλε?εμεις ολα καλα..ειμαι λιγο πεσμενη γιατι τελειωσαν τα ψεματα.δευτερα ξεκιναω παλι εκπαιδευση και μετα δουλεια..εχω να διαβασω,να ετοιμασω το σπιτι γιατι τα πρωινα θα τον κραταει η πεθερα μου μια εδω μια στο σπιτι της..να μην ασχολειται και με τις χοντρες δουλειες.αλλα φυσικα δεν εχω ορεξη για τπτ και παιζω ολη μερα με τον μικρουλη μου να τον χαρω.με εχει πιασει μια βλακεια ρε κοριτσια..ενω ειναι τελεια η πεθερα μου,η αληθεια πρεπει να λεγεται,δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο σε γενικες γραμμες αλλα επειδη ειναι συνταξιουχα και θα κραταει το μωρο συνεχεια νευριαζω!ζηλευω κατα καποιο τροπο που θα τον εχουν τα πεθερικα μου και οχι οι γονεις μου.δε θελω να κολλησει μαζι τους και να βλεπει τους δικους μου σαν ξενους. Sad βεβαια μπορει και να μη γινει ετσι αλλα αυτες τις μερες τα βλεπω οοολα μαυρα και αραχνα.

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!
Μια χαρά είναι τα παιδάκια μας μην αγχώνεστε ολα θα γίνουν στην ώρα τους...

Σάγια μου δεν θέλω τέτοια μην μου πέφτεις τωρα που έρχονται και Χριστούγεννα....Μια χαρα και η πεθέρα δεν λες παλι καλα που θα σε βοηθήσει ασε που το παιδάκι σου χαίρεται ολους τους παπουδες του υπαρχουν αλλα οπως καλη ωρα τα δικα μου που τους βλέπουν στη χάση και στην φέξη και να έρθουν σπιτι για βοήθεια ουτε λόγος..

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ?ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ.. Very Happy Very Happy

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΒΡΕ..
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ??

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πραγματι χαθηκαμε.
ολα καλα!ο δικος μου 15μηνων κοντα κ ακομα δε περπαταει μονος του...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμενα στις 25 γινεται 15 μηνων κ δεν περπαταει αν δεν τον κραταμε..κ επισης δεν λεει κουβεντουλες κ πολυ αγχωνομαι..

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην αγχωνεσαι καθολου.ειναι πολυ μικρο ακομα.τεμπελιαζουν.εσυ μιλα του συνεχως.μειωσε αν οχι εξαφανισε την τηλεοραση κ ολα θα πανε καλα.5μερες διαφορα εχουν τα παιδακια μας.εμεις 30 κλεινουμε 15μηνες.πρωτο σου παιδακι;

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε??!!ναι το πρωτο μου..εσενα?
να σου πω την αληθεια ολη μερα η τηλεοραση ειναι κλειστη..μουσικουλα ακουμε..εσενα λεει τπτ?

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα λεει αρκετες λεξουλες.αλλα απο βηματα μονος του τιποτα.κι εμενα το 1ο ειναι κ περιμενω το 2ο τον ιουνιο

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα λεει αντε,μαμα,ατα κ αυτα οποτε τα θυμαται..
μπραβο κοπελα μου..να σαι καλα με το καλο να ερθει κ το δευτερο μωρακι σας..να φανταστω δεν ξερεις ακομα το φυλο ε?βεβαια γερο να ναι πανω απο ολα!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα!δε ξερω ακομα φυλο αλλα δε με νοιαζει κ πολυ.μην ανησυχεις παντως χρυσακι καθε παιδακι εχει τον δικο τουυ ρυθμο αναπτυξης κ εξελιξης

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?σας εχασα...ξεκινησα δουλεια και ακομα μεχρι να προσαρμοστω τρεχω και δε προλαβαινω.το μωρο 2-3 μερες σερι στην πεθερα..παμε μετα τη δουλεια 2-3 ωρες να τον δουμε η καμια βολτα και αυτο ηταν.τις υπολοιπες αν βολευουν τα ωραρια ερχεται εκεινη εδω.αφηστε να πανε!δραμα.εντωμεταξυ εδω και μια βδομαδα δεν τρωει καθολου μεσημεριανο.τιποτα.τις υπολοιπες ωρες κατι γινεται αλλα με τα χιλια ζορια.μεσα στη στεναχωρια ειμαι.απο λεξουλες τιποτα και εμεις ακομα!καταλαβαν οτι ειμαστε ανυπομονες και μας παιδευουν!θελουν το χρονο τους τα ζουζουνια μας! Smile μελι ξερετε απο ποτε μπορουμε να δωσουμε?δε θυμαμαι τι μου ειπε η γιατρος.
αυτα βρε κοριτσια!Φιλια

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΓΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ?
ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΧΡΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΛΑΚΙ..ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ Very Happy

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κ χρονια πολλα σε ολες!!!
μελι μετα τον χρονο.του εδωσα αλλα δε ξετρελαθηκε κιολας!!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?
ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ ΑΠΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ..ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ.. Very Happy

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Καλή Χρονιά να έχουμε κ Καλή Φώτιση!!!!!! Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας κ τις οικογένειές μας!!!!!! Υγεία πάνω απ'όλα!!!!!!!

Έχω πολύ καιρό να μπώ αλλά γενικά ο Δεκέμβριος δεν μας πήγε κ πολύ καλά (ιώσεις, μονοπυρήνωση κτλ)...έτσι είναι άμα έχεις μικρά παιδιά! Να περνάνε μόνο!

Μην αγχώνεστε με το περπάτημα κορίτσια.....κάθε παιδάκι έχει τον δικό του ρυθμό! Όλα με την ώρα τους......εμένα η μικρή μου περπατάει κανονικά από πριν χρονίσει αλλά δεν μιλάει, μόνο μαμά-μπαμπά-κακά-νταντά-ναι.....αυτά λέει (κ τα δικά της φυσικά τα ακαταλαβίστικα), ενώ η μεγάλη σε αντίστοιχη ηλικία μιλούσε σχεδόν κανονικά!!!

Φιλάκια πολλά κ εύχομαι το 2013 να είναι μια πολύ πολύ όμορφη χρονιά!

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη χρονια κοριτσια!!!!πως ειστε?Νασια μου ελπιζω αυτος ο μηνας να ειναι καλυτερος!Εμεις συνηθισαμε σιγα σιγα το τρεξιμο.Πολυ κουραση τι να λεμε τωρα!Ο μικρος οσο μεγαλωνει τοσο μας τρελλαινει.Και ειναι και ησυχος βρε κοριτσια..τι να πω τρεχει σαν τρελλος και αρχισε να παιζει ολη μερα με τα παιχνιδια του τωρα πια αλλα δεν μας ενοχλει καθολου.Μπορω να κανω τα παντα ολη μερα και αυτος απλα να τρεχει γυρω γυρω.ουτε ζημιες ουτε τπτ.Απο λογακια και εμεις τπτ.Ειχαμε ενα θεμα με το φαγητο.Ενα μηνα περιπου δεν ετρωγε ποτε το μεσημεριανο φαγητο με αποτελεσμα να χασει λιγο βαρος,εγινε 11 κιλα,και καναμε εξετασεις αιματος και ουρων.Να μη τα θυμαμαι καλυτερα γιατι ηταν η χειροτερη μερα!Ευτυχως ολα μια χαρα και απο την επομενη αρχισε να τρωει απο 2 πιατα παλι!Αυτα απο εμας!φιλια σε ολες!

249ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011...!!!!#6 - Σελίδα 10 Empty Αδυνατουλα! Δευ Ιαν 28, 2013 4:30 am

katinaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια καλη χρονια και να χαιρεστε να μικρα σας!Η δικια μου ειναι γεννημενη τον Οκτωβριο του 2011.Διαβασα τα τελευταια ποστ σας,και συμφωνω οτι το καθε παιδι εχει το δικο του ρυθμο αναπτυξης.Εμας περπατησε 13,5 μηνων,τωρα την κυνηγαμε γιατι αρχισε να σκαρφαλωνει κιολας κ δεν στεκεται πουθενα!Απο λεξουλες λεει πολλες,λεει τ'ονομα της,το ονομα το δικο μου,της αδερφης και του αδερφου μου,μιας μικρουλας γειτονισσας που ερχεται και παιζουνε,λεει παμε(κι εννοει βολτα),αγκαλια,νανι,στρατα,καλτσα,μπανανα,πιπιλα,τυρακι,αυγο και το τελευταιο (που με τρελλανε....) ΜΠΡΙΖΑ!Ολα με δικα της λογια φυσικα αλλα σου δινει να καταλαβεις τι θελει!Αν της πεις -Ελα να μετρησουμε, σου λεει -Ενα! Και στην ερωτηση-Τι ειναι το συρταρι που επιασες το δαχτυλακι σου? λεει -Κακοοοοοοοοοοοο! Το ιδιο λεει κι αν εχει κατι στο χερι και της πεις "οχι στο στομα".Ειναι πολυλογου αλλα βρε κοριτσια....αδυνατουλα!Εχω αγορασει ζυγαρια απο την γεννηση της και εχουμε θεμα!Μεχρι και εξετασεις για ουρολοιμωξη ειχαμε κανει (υπερηβικη) αλλα ευτυχως δεν ειχε τιποτα.Τωρα ειναι 8,300kg.Εσεις πως πατε με το βαρος?
Α!Οσο για το μελι,κι εγω εδωσα μετα τον χρονο οπως μου ειπε η παιδιατρος αλλα δεν τρελλαθηκε.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?
ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ Κ ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 16 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 9.500.ΤΡΩΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΑΡΙ ΤΟΥ ΕΤΣΙ..ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ?ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις