Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ !!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ,ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ?(ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟ,ΓΛΥΚΟ ΚΤΛ)Η ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ????? Shocked ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 966307
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακι μου!!!!!!
Εγω σκεφτομαι στη βαπτιση του γου μου να τα κανω σχεδον ολα μονη μου!προσκλητηρια μονο θα παω να μου τα φτιαξουνε ολα τα αλλα μονη μου με την βοηθεια της αδερφης μου ου πιανουν και τα χερια της..στολισμο μπουμπουνιερες και τα σχετικα...αλλα θελει προετοιμασια καιρο πριν ωστε να μη σε φαει το ανχος!!!!!!!!!!με το καλο .... ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
crazymama27 έγραψε:Καλημερα κοριτσακι μου!!!!!!
Εγω σκεφτομαι στη βαπτιση του γου μου να τα κανω σχεδον ολα μονη μου!προσκλητηρια μονο θα παω να μου τα φτιαξουνε ολα τα αλλα μονη μου με την βοηθεια της αδερφης μου ου πιανουν και τα χερια της..στολισμο μπουμπουνιερες και τα σχετικα...αλλα θελει προετοιμασια καιρο πριν ωστε να μη σε φαει το ανχος!!!!!!!!!!με το καλο .... ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994 ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 215994
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

peni-an

peni-an
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iwanna έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ !!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ,ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ?(ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟ,ΓΛΥΚΟ ΚΤΛ)Η ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ????? Shocked ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 966307
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑ


Καλησπέρα. Ειμαι η Πεννυ και μπρεις να δεις προτασεις για να παρεις υλικα, για μπομπονιερες, για στολισμο κλπ στη σελίδα μας www.toamplaz.gr . Ειμαστε στο Αιγαλεω στο μετρο αν σε βγλει ο δρομος προς τα κει. Οι τιμες μας ειναι πολυ χαμηλες και σ αυτες που φτιαχνουμε εμεις και σε οτι θες για να φτιαξεις μονη σου. Τωρα για το γλυκο δεν ειμαι συγουρη αν σε συμφερει να το κανεις μονη σου. Πριν λιγες ευδομαδες το εψαξα με την ξαδερφη μου για να κανει μονη της προφιτερολ για 80 ατομα. Τελικα καταλίξαμε στον Στεργειου που το εδεινε 0.90 λεπτα το ενα και μας συνεφερε πιο πολυ αν σκευτεις οτι εκτως απο το κοστος των ηλικων, επρεπε ν αγορασουμε και το πλαστικο μπολακι που θα ειναι μεσα και ειχε 0.45λ μονο του. οποτε σκεψου το και ειμαστε εδω οτι θες να ρωτισεις. Πολλα φιλια I love you

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελεια ευχαριστω !!!!!σιγουρα οταν μπω εντατικα στην προετοιμασια θα σας πω...

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σου με λένε Βίκυ. Εγώ τη βάπτιση του γιού μου και των φιλενάδων μου τα ετοιμάζω μόνη μου. Εξαρτάται αν πιάνουν τα χέρια σου και αν είναι κάτι που σε ευχαριστεί. Πιστεύω ότι θα σου έρθει λίγο πιο οικονομικά, αλλά και αυτό είναι σχετικό. Δηλαδή να ξέρεις που να ψάξεις για τα υλικά σου και πως να δέσεις τις μπομπονιέρες σου και να στήσεις τη διακόσμησή σου γενικότερα.

Πάντως αν θέλεις βοήθεια και ιδέες, μπορείς να ρίξεις μια μικρή ματιά στο blog μου www.wonderland-event.weebly.com
Μπορείς και να επικοινωνήσεις μαζί μου εντελώς δωρεάν, για να σου πω ιδέες και να δεις τι μπορείς να φτιάξεις μόνη σου και τι θα ήθελες να δώσεις έξω να σου ετοιμάσουν. Βέβαια ό,τι χρειαστείς από εμένα να ξέρεις ότι οι τιμές μου είναι ιδιαιτέρως χαμηλές.

Είμαι στη διαθεσή σου για ότι χρειαστείς.
Βίκυ

http://www.Wevent.gr

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΕΛΕΙΑ!!!!σιγουρα θα χρειαστω τη βοηθεια σου και ισως τη δουλεια σου...την βαπτιση τη σκεφτομαστε απο σεπτεμβρη θα το εχω υποψην μου και θα σου πω γλυκια μου.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν πιανουν τα χερια σου ειναι ωραιο νατα κανεις μονη. σιγουρα θελει χρονο και απο καιρο πριν να ξεκινησεις. οσο για τιμη εχει παγιδα γιατι αν δε ξερεις και πας απλα και αγορασεις απο οπου ναναι υλικα ισως να σου βγει ακριβοτερο.απο την αλλη υπαρχουν και οικονομικα πραγματακια που μπορεις να βρεις αν θελεις να γλιτωσεις το αγχος της προετοιμασιας. ασχολουμαι και γω και με βαπτισεις και θα χαρω να σε βοηθησω η να σου δωσω ιδεες σε οτι χρειαστεις! Very Happy

despoina_vaggelhs

despoina_vaggelhs
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κ γω την ιδια απορια εχω!!!!οκ τα ετοιμαζω ολα εγω... ποιος θα τα στολισει οοοολα?θα τρεχω με τα μπικουτι ή θα βαλω φιλες μου να τρεχουν σινιαρισμενες για στολισμο??? Shocked

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
despoina_vaggelhs έγραψε:κ γω την ιδια απορια εχω!!!!οκ τα ετοιμαζω ολα εγω... ποιος θα τα στολισει οοοολα?θα τρεχω με τα μπικουτι ή θα βαλω φιλες μου να τρεχουν σινιαρισμενες για στολισμο??? Shocked
με το καλο σε ολες! η αληθεια ειναι οτι αν τα κανεις μονη στολισμους κλπ χρειαζεσαι χερια. μπομπονιερες προσκλητηρια οκ γτα ετοιμαζεις πιο πριν αλλα για στολισμο κλπ θες χερια εκεινη την ημερα. εγω ευτυχως εχω 3 αδελφες και βοηθησαν στο στολισμο, αλλα για να πω την αληθεια στο τελος τρεχαν να ετοιμαστουν γτ ολα αυτα θελουν και καποια ωρα. παντως οτι και αν αποφασισετε αν υπαρχει μερακι το αποτελεσμα θα ειναι εκπληκτικο!

http://stardustwork.blogspot.com

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eγω σκεφτηκα οτι δν θα μπω στο τρυπακι να κατσω να τα κανω ολα χειροποιητα,μπομπονιερες ουτως η αλλως αυτες που θελω δν βγαινουν χειροποιητες,οποτε θα τις παραγγειλω,το μονο που θα ασχοληθω ειναι το τραπεζι των γλυκων που απλως θα παω νωριτερα απο την βαπτιση,1-2 ωρες κι θα τα ετοιμασω,εξαλλου θαναι μπουφες γλυκων κι τα μισα ετοιμα θαρθουν.
Κι στο τραπεζι μετα θα ζητησω απλως να μου στησουν το τραπεζι με τα υλικα που θα τους δωσω,κι παλι εκει,θα παω νωριτερα,αφου στο προσκλητηριο θα υπαρχει ωρα που θα μπορουν να πανε.
Οποτε θαχω νασχοληθω με την εμφανιση μας,κι το τραπεζι γλυκων.

stavroula1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μην τρελαθούμε.Δεν υπάρχει περίπτωση να βγουν πιο οικονομικά αν δεν έχεις άκρη για χονδρική για τα πάντα από την μπομπονιέρα,τα κουφέτα,τις κορδέλες τα διακοσμητικά τα υφάσματα και ότι άλλο θέλεις να κάνεις.Πέρα απ΄αυτό ο χρόνος που πρέπει να αφιερώσεις πριν είναι πάρα πολύς (αν υπάρχει),το αποτέλεσμα αμφίβολο αν δεν πιάνουν τα χέρια σου και δεν έχεις ιδέες και το πιο σημαντικό εκείνη την ημέρα τι θα πρωτοσκεφτείς?Εσένα,το παιδί,τον άντρα σου,τις μπομπονιέρες,τον στολισμό?Κουβάλα,στήσε διακόσμησε ντυμένη,στολισμένη, ξεστήσε ξεστόλισε. ξανακουβάλα.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ.Εκτός αν έχεις 2-3 άτομα καβάτζα να στα κάνουν.
Το ίδιο είναι να πας και να φύγεις κυρία?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν βρε Σταυρουλα! καιγω αγχωθηκα ετσι που τα διαβασα! Laughing
δεν ειναι τοσο τραγικα. περι στολισμου σιγουρα θες βοηθεια αλλα τα υπολοιπα γινοντε. εγω θα τα ετοιμασω μια στο σικο μου τραπεζι νατα δει μια φιλη θα τις τα εχω και φωτο. οποτε εκεινη την μερα νατα στησει εκεινη ιδια

stavroula1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτό είπα soupermama,πρέπει να έχεις κάποιον άλλον εκείνη την ημέρα να στα κάνει και όχι να τρέχεις εσύ με τη γόβα και το μαλλί μπούκλα.Και όλα τα άλλα φυσικά.Απ΄ότι έχω δει εσένα τα χέρια σου πιάνουν και τα καταφέρνεις μία χαρά.Αν έχεις και άκρη για χονδρική δεν θες τίποτα άλλο

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω την αληθεια ειχα σκεφτει να τα κανω εγω. λεω θα παω πιο νωρις στην εκκλησια και μετα θα ντυθω και θα φυγω ξανα. αλλα οι αλλοι μου ειπαν.. ''πας καλα?'' και ετσι ειπα την κουμπαρα μου.

stavroula1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ε βέβαια καλά έκανες.Σου είπα ότι εσένα πιάνουν τα χέρια σου και τα κάνεις ωραία.Εγώ ας πουμε δεν τα καταφέρνω.Πρέπει να το έχεις κιόλας.Την βάπτιση μας τον Σεπτέμβρη την ανέλαβε η goldy213 από το asyouwish.Eίναι φοβερή η κοπέλα,πήγα και τα είδα και κάνει απίστευτα πράγματα.Εγώ ας πούμε δεν θα τα κατάφερνα ποτέ όσο και αν πάλευα,πέρα από το οικονομικό βέβαια, που αν τα βάλεις κάτω βέβαια βγαίνει μία η άλλη άσε που είναι και πολύ φθηνή.Θα σας βάλω φώτο όταν γίνει.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι θελει και λιγο χερι. εμενα μου φιανετ δεδομενο βεβαια αλλα μαλλον για καποιους ειναι δυσκολο

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
loipon koritsia afou edw kai 1 evdomada psaxnw kai ksanapsaxnw vrika ta eksis.tis mpomponieres ua parw etoimo to touli me ta koufeta demeni, allou vrika to diakosmitiko kai egw apla 8a ta enwsw.sinolika 8a mou vgei i mbomboniera 0.94 lepta enw sti kaliteri tin idia ti vrika 1.20 kai panw.gia gliko skeftomoun pagwto alla epeidi eida times kai efriksa 8a to psaksw ligo akoma isws kai na koitaksw gia pagwtinia apo zaxaroplasteio an exete kati epi tou 8ematos steilte kai apo dw kammia idea.kai to stolismo 8a ton kanw mazi me ti kouniada mou(de mporw na riksw 2 gazes katw me 2 fanarakia apo ti mia kai tin alli kai na parw kai 2 mpalonia me 20 eyrw?ti lete??????

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stavroula1 έγραψε:Μην τρελαθούμε.Δεν υπάρχει περίπτωση να βγουν πιο οικονομικά αν δεν έχεις άκρη για χονδρική για τα πάντα από την μπομπονιέρα,τα κουφέτα,τις κορδέλες τα διακοσμητικά τα υφάσματα και ότι άλλο θέλεις να κάνεις.Πέρα απ΄αυτό ο χρόνος που πρέπει να αφιερώσεις πριν είναι πάρα πολύς (αν υπάρχει),το αποτέλεσμα αμφίβολο αν δεν πιάνουν τα χέρια σου και δεν έχεις ιδέες και το πιο σημαντικό εκείνη την ημέρα τι θα πρωτοσκεφτείς?Εσένα,το παιδί,τον άντρα σου,τις μπομπονιέρες,τον στολισμό?Κουβάλα,στήσε διακόσμησε ντυμένη,στολισμένη, ξεστήσε ξεστόλισε. ξανακουβάλα.ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ.Εκτός αν έχεις 2-3 άτομα καβάτζα να στα κάνουν.
Το ίδιο είναι να πας και να φύγεις κυρία?


Συμφωνω απολυτως,ωραια ειναι να κανεις χειροποιητα,αλλα αμα ειναι στην βαφτιση ναμαι σκοτωμενη απο τη κουραση να μου λειπει.Οπως ειπα,μπομπονιερες επειδη θελω πηλινους κουμπαραδες τους βρηκα ετοιμους,πιανει το χερι μου να κανω ενα πουγκι δεμενο κ ενα κρεμαστο πανω,αλλα αφου θα δωσω λεφτα δν θα δωσω για κατι που θα πεταχτει,θα πληρωσω τωρα τους κουμπαραδες 3ευρω τον εναν(θαναι μονο για τα παιδια για τους μεγαλους αλλες,σε μπρελοκ) αλλα θα μεινουν.Πχ της κορης μου εκανα κρυσταλλακι καροτσακι γυαλινο,κι ολοι εχουν ακομα.
Επισης τα μισα γλυκα που μπορουν να γινουν νωριτερα,οπως πχ ραβανι τσιζκεικ cupcakes κι καποια αλλα θα τα εχω ολα ετοιμα απο πριν κι ανημερα απλως αντι να παω πχ στις 5-6 θα παω 2ωρες πιο πριν ετοιμη βαμμενη χτενισμενη κι θα τα στησω,εξαλλου δν θα κανω κι τον τεραστιο μπουφε απο γλυκα που θελει ωρα.
Για το τραπεζι θα βαλω ασπρη φοδρα γυαλιστερη η ασπρη γαζα κι απο πανω τι ιδιο υφασμα αλλα σε ροζακιι.Κατω θα βαλω αυτες τις μπαλες τις ασπρες τις διακοσμητικες κι πανω στο τραπεζι μερικα φαναρακια,η αλλιως καναδυο μεγαλα κατω.Πανω θα ειναι στολισμενα με τα γλυκα.Θα κανω μια ικανοποιητικη ποικιλια γλυκων,πχ ραβανι,τσιζκεικ σε ποτηρι κοκακια,cupcake μους σοκολατα σε ποτηρακι μους φραουλα,κι θαχω γλυφιτζουρια ποπ κορν marshmallows σε χωνι κι βαζακια με γεμιστα με μνμς.Στην ακρη θα βαλω κι νερακια κι χυμους κι αυτα.Αναλογως την εποχη που θα τα κανουμε θα φερω κι παγωτατζη.Ηθελα καπως να βαλω καπου αυτα τα συντριβανια σοκολατας με λευκη ομως σοκολατα,κι σκεφτηκα να εφτιαχνα σουβλακια φρουτων για να τα βουτανε αλλα θα γινουν χαλια τα παιδια κι οι καλεσμενοι κι το τραπεζι.

mpempaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις στην δικη μας βαφτιση,τα καναμε χειροποιητα και μετα απο πολυ ψαξιμο καταληξαμε και βρηκαμε πολυ καλες τιμες. πχ. βιβλιο ευχων με 30 ευρω -υπερπαραγωγη αντικειμενικα!
τον στολισμο τον ανεθεσα σε μια κοπελα, της εδωσα τα υλικα, και πηγε και μου το στολισε και στην εκκλησια και στο κεντρο μετα,και απλα της πληρωσα την εργασια της. δεν γινεται εκεινη την ημερα να τρεχουμε για ολα,γιατι εκτος του οτι απαιτειται χρονος για να ετοιμαστουμε, στο τελος θα παει στραφι γιατι και μαλλι και μακιγιαζ θα χαλασουν.
κατα τ αλλα,επειδη το ειχα προσπαθησει μονη μου να τα φτιαξω ολα,διαπιστωσα πως το κοστος ηταν πολυ μεγαλυτερο και το αποτελεσμα διολου ομορφο Embarassed οποτε τα παρηγγειλα ολα, μου εφυγε το αγχος και ολοι ειχαν να πουν τα καλυτερα.

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σκεφτηκα και το αλλο,αντί για γλυκό η παγωτό να προσφερω γλυφιτζούρια.τι λέτε?αν μπορεί καμμια κοπέλα να μου δω΄σει κανένα τηλ για να ρωτήσω???ή αν ξέρει κανένα οικονομικο παγωτατζή η ζαχαροπλαστειο??ελάτε μαμαδες βοηθείστε ΒΑΦΤΗΣΗ:ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ?????? 911307

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
an eisai konta στον πειραια ο παλογλου εχει βαλει προσφορα τα γλυκα βαπτισης απο 0,65. και δεν ειναι και ασχημα στηγευση, αλλα για να το διαπιστωσεις αυτο ανθες περνα να κανεις μια δοκιμη. εμενα μου αρεσουν κατι τουρτες κλπ που εχω φαει απο αυτον.

http://stardustwork.blogspot.com

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα περα που δε πιανουν τα χερια μου ειμαι και πολυ τεμπελα για να ασχοληθω με αυτα..στη βαφτιση του γιου μου τα πηρα ετοιμα,ειχα μπομπονιερες πηλινες χρωματιστες διαφορα χρωματακια σαλιγκαρακι κουμπαρα 0,80 η μια γλυκο κλασσικο παστακι σε κουτο looney tunes απλα για τα παιδακια ειχα παρει πουγκακια τουλινακι εβαλα μεσα καραμελιτσες,γλυφιτζουρι,σοκολατακια και τετοια και δωσαμε εξτρα στα παιδακια!βεβαια θα μου αρεσε να ταφτιαξω εγω αλλα οπως ειπα δν μου πιανουν τα χερια,αλλα και να επιαναν θελει χρονο,υπομονη,ηρεμια...δε εχω τιποτα απ'ολα αυτα!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω για γλυκο ελεγα μπισκοτολουκουμο αλλα ειδα και κατι σαν ατομικες πανακοτες και μου φανηκε πιο δροσερο και ωραιο. με τα λουκουμια θα θελουν και νερο μετα! Laughing

thaginomama1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπέρα.
Και οικονομικότερα να έβγαιναν άν τα έκανα εγώ (άντε και να γλυτωνα 100 ευρώ) πάλι το τρέξιμο και το άγχος μου και η κούρασή μου ..............

Είμαι της άποψης πως ο καθένας είναι στον τομέα του. Όχι βρε αδελφέ, πλούσια δεν είμαι. Αλλά προτιμώ να ψάξω στο ιντερνετ και από γνωστούς να βρω τι μου αρέσει, από το να κάθομαι και να πονοκεφαλιάζω και να αγχώνομαι και στο τέλος ακόμη και όμορφα να είναι θα τα έχω δει τόσο πολύ, που δεν θα μου κάνουν αίσθηση πιά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις