Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
239 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 239 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 12:00 pm

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αυτο ακριβως ειμαι ηρεμος κ ησυχος ανθρωπος κ οπως δεν προσκολλομαι σε κανεναν ετσι δε θελω να μου κανουν.παλι αυριο θελουν να παμε απο το σπιτι τους.σημερα εκανα την αρρωστη.αυριο?με υποχρεωνουν καθε μερα να ειμαι εκει η να ερχονται αυτοι.δεν γουσταρω ρε φιλε,ειμαι εγκυος εχω ενα μικρο παιδι κ θελω να πηγαινω σε ευχαριστα μερη κι οχι να πηγαινω στα λιβανια.κι ο αντρας μου δεν το καταλαβαινει με τιποτα.

27Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 12:03 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κι απο μενα.
αυτο που εχω να σου πω εγω ειναι να δωσεις ακομα λιγο χρονο στον αντρα σου. στο κατω-κατω εχασε τον πατερα του και σιγουρα ειναι σε ασχημη ψυχολογικη θεση και οι καριες (πεθερα και κουνιαδα) το εκμεταλλευονται αυτο.
επειτα θα σου προτεινα να μην διαπραγματευεσαι και πολυ, απλα να ανακοινωνεις τα θελω σου χωρις πολλες συζητησεις για να κοψεις τον βηχα 1α στον αντρα σου κι επειτα σε αυτες.
εγω απο την αρχη ειχα δηλωσει στον αντρα μου οτι αν και εφοσον ειναι σωστοι και μας σεβονται οι δικοι του δεν θα εχω κανενα προβλημα μαζι τους. αλλα αν δω το παραμικρο μη μου ζαλισει τον ερωτα γιατι θα τα ακουσει αυτος. δυστυχως εχουν κανει πολλα με αποπτελεσμα να τους εχω στην αποξω. ευτυχως ο δικος μου με στηριζει 100% γιατι ξερει οτι τους εχω δωσει απειρες ευκαιριες, οποτε δεν εχω τα προβληματα που εχεις εσυ.
και προσπαθησε να εισαι ηρεμη για το παιδακι σου και το σπορακι σου.

28Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 12:17 pm

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πώ. Καταρχήν συμφωνώ με όλες τις κοπέλες που έγραψαν πριν από μένα. Μπράβο κορίτσια!!!!!!!!! τωρα με θυμηθηκατε? - Σελίδα 2 215994
Τί να σου πώ?Στενοχωριέμαι πάρα πολύ με όσα σου συμβάινουν. Μήπως να φύγεις να πας να μείνεις σε καμιά φίλη σου, να ηρεμήσεις κι εσύ και το παιδάκι σου και το μικρούλι που έχεις στη κοιλίτσα σου? Να δεις μετά τι θα πάθει!!!!!! Θα σε ψάχνει χαμένος με κυάλια!!!!! cyclops
Να πάθει ένα πατατράκ κι αυτός για να καταλάβει πόσο πολύ σε έχει πιέσει!!!Αμάν βρε αδερφέ!Έχεις κι εσύ δικαίωμα για τη ζωή σας, μπούχτισες πια!!!! tongue
Και στο κάτω κάτω αυτόν παντρεύτηκες, όχι τις σαλταρισμένες (πεθερά & κουνιάδα).
Άσε που όταν στενοχωριέσαι, στενοχωριέται και το μωράκι σου. Νιώθει ότι νιώθεις, μη το ξεχνάς αυτό. Αν πιστεύεις ότι πρέπει να φύγεις για να ηρεμήσεις, ΦΥΓΕ!!!!! τωρα με θυμηθηκατε? - Σελίδα 2 850933
Κι εμείς αν μπορούμε να σε βοηθήσουμε πες το. Δε νομίζω καμιά μας να αρνηθεί βοηθεία!
Καλή δύναμη!!!!!!!

29Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 12:33 pm

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια ηδη νιωθω καλυτερα! Very Happy

30Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 12:49 pm

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά χαρά κι απο μένα.Για αρχή να πώ οτι συμφωνώ με την markella01.Επρεπέ να μιλήσεις απο την αρχή γιατί τα δεχόσουν τα δεχόσουν κι έφτασες σ'αυτό το σημείο κ άντε να τους κόψεις τώρα... Με τρελλένουν κατι τέτοια κ σε καταλαβαίνω γιατί ζω κάτι ανάλογο αλλά τουλάχιστον τις περισσότερες φορές ο άντρας μου με υποστηρίζει ίσως γιατί έχει καταλάβει οτι δε "μασάω".Είσαι κ έγκυος.Εσένα πρέπει να σέβονται. Κι εμένα όταν ήμουν έγκυος δε με άφησαν να το χαρώ.Με την πεθερά μες το σπίτι γιατί είναι μόνη η καημένη κ χήρα(εδώ κ 30 πόσα χρόνια)κ τον κουνιάδο απο πάνω σχεδόν κάθε μέρα γκρίνιες κ φασαρίες. Η κατάληξη? Με αφορμή μια ζημιά στο σπίτι,ένα μήνα πριν γεννήσω έφυγα απο το σπίτι κ ήρθα σε μια γκαρσονιέρα μου πάνω απο τους γονείς μου(κ ήρθε κ ο άντρας μου μετά).Τώρα το μωράκι μου είναι 4μηνών κ με παρακαλάει να πάμε "σπίτι μας" αλλά του ξηγήθηκα εγώ κ η πεθέρα στο ίδιο σπίτι δεν πάει.Εκτός αν θέλει να χωρίσουμε.Κι εμείς κ οι 2 άνεργοι είμαστε αλλά κάτι τέτοιο δεν πρόκυτε να το δεχτώ.Το έζησα 1 χρόνο.Όχι κ με το παιδί.Δεν έχουμε βρεί μια μέση λύση ακόμα.Κι εσύ πάλεψέ το.Εγώ κόντεψα ν'αρρωστήσω.sorry αν σας κούρασα αλλά θυμήθηκα τα δικά μου και... Σου εύχομαι οτι καλύτερο κ με το καλό το παιδάκι σου κ σε ευχάριστο περιβάλλον.

31Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 2:36 pm

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackfield ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΜΆ ΚΑΙ ΚΌΡΗ ΣΟΥ ΈΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΆΛΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΉΤΑΝ ΠΟΤΈ ΔΊΠΛΑ ΣΟΥ ΌΤΑΝ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕΣ ΟΠΌΤΕ ΓΡΑΨΤΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΆ ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΠΤΕΙΣ ΣΤΑ ΘΈΛΩ ΤΟΥΣ.ΈΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΎΠΩΣΗ ΠΩΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΆΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΆ ΤΟΥ ΆΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΑΔΕΚΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΈΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΨΏΝΙΑ ΕΝΏ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΔΕ ΣΕ ΣΈΒΕΤΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ,ΠΩΣ ΑΠΑΙΤΕΙΣ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟΎΝ ΕΣΈΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΛΟΙΠΌΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΎΟ?ΤΟ ΟΤΙ ΈΧΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΈΡΑ ΤΟΥ ΔΕ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΛΉΣΕΙ ΈΓΚΥΟ ΓΥΝΑΊΚΑ.ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΈΦΥΓΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΊΣΕΙ ΝΑ ΈΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΌΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΌ.ΤΙ ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? ΓΙΑ ΜΈΝΑ ΌΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΉΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΡΑΠΆΝΩ ΠΡΟΈΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΌΝ.ΤΡΑΒΆ ΤΟΥ ΛΙΓΟ ΤΑ ΧΑΛΙΝΆΡΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΉΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΆ ΕΝΑ "ΦΟΥ",ΘΑ ΤΙΣ ΦΥΣΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΎΝ.

32Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 10:25 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:χλωμο το κοβω!!παντρεμενος με την μανα του και την αδερφη του ειναι!τσακιζεται γι αυτες κ το σπιτι τους.του εχω πει εδω και 20 ημερες να σηκωσει τα χαλια γιατι ειμαι εγκυος κ φοβαμαι το βαρος κ ολο μου λεει αυριο κ αυριο.της μαμας του κ τα σηκωσε κ της τα επλυνε κιολας.τωρα τον στειλανε στο σουπερ μαρκετ.η αδερφη του δε μπορουσε να παει μου λετε?εγω παω μονη μου οταν του λεω πηγαινε μου λεει εσυ τι εχεις κουλαμαρα?οποτε αδιεξοδος.πφφφφ...

Shocked εεε...δεν μ αρεσει ο αντρας σου.

33Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 10:26 pm

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΚΟΛΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ..ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ..ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ...ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑ??ΤΟΥ ΤΑ ΕΨΑΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ...ΤΟΥ ΕΙΠΑ Η ΕΓΩ Η ΑΥΤΟΙ ΤΕΛΟΣ!!
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΔΩ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΟΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΛΗΘΙΝΑ

34Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 10:45 pm

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θέλω να σε ρωτήσω, στο οικονομικό τη σχέση έχετε ή είχατε με τους γονείς του; Τώρα που είστε άνεργοι, ποιος καλύπτει οικονομικά την κατάσταση;

35Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Δευ Μάης 14, 2012 11:01 pm

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
blackfield έγραψε:χλωμο το κοβω!!παντρεμενος με την μανα του και την αδερφη του ειναι!τσακιζεται γι αυτες κ το σπιτι τους.του εχω πει εδω και 20 ημερες να σηκωσει τα χαλια γιατι ειμαι εγκυος κ φοβαμαι το βαρος κ ολο μου λεει αυριο κ αυριο.της μαμας του κ τα σηκωσε κ της τα επλυνε κιολας.τωρα τον στειλανε στο σουπερ μαρκετ.η αδερφη του δε μπορουσε να παει μου λετε?εγω παω μονη μου οταν του λεω πηγαινε μου λεει εσυ τι εχεις κουλαμαρα?οποτε αδιεξοδος.πφφφφ...

Shocked εεε...δεν μ αρεσει ο αντρας σου.

Oute emena m aresei o antras s an einai pragmatika etsi...

Einai duskoli i katastasei... Crying or Very sad



36Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 1:18 am

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackfield έγραψε:ρωταω τον αντρα μου ''οταν λες η οικογενεια μου τι εννοεις?'' και μου λεει εσυ,η μανα μου,το παιδι,η αδερφη μου.και τωρα που ειμαστε ανεργοι καλο θα ηταν να συγκατοικουσαμε ολοι μαζι να μοιραζομαστε κ τα εξοδα! pale pale pale pale affraid


elpizw mono oso isyxos kai iremos antrwpos na eisai na MIN dexteis ep' oudeni logo kati tetoio!!!oute kata dianoia! i pethera sou exei tin kori tis na tin frontizei kathimerina! den katalavainw gia pio logo na tous vlepete kathe mera poso mallon na meinete kai mazi! ELEOS!!!! na min akouseis kanenan! na pas diakopes moni sou me to paidaki sou na iremiseis kai an sou poun na erthoun parea pes tous oti tha theleis ligaki ki esy to xrono sou moni sou! kai an tous aresei kalws, an oxi, xydi! min ypotimas toso ton eauto sou! einai krima!
egw eutyxws... exw mia xara petherika! me exoun voithisei para poly sta panta... kai sti metakomisi pou kaname kai twra pou eimai egkuos!otan malista kana 2 fores eixe fygei o antras mou gia diimero sto exohiko mas ki egw douleua, erxontan na me paroun apo ti douleia kai mou eixan etoimo fagito kai salata parakalw, gia na min faw kati proxeiro! twra kiolas pou erxetai se ligo kairo kai i eggoni... to mono pou fovamai einai oti tha tin kakomathoun! eilikrina me auta pou akouw.. doxa tw theo tha prepei na lew!

37Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 1:29 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα κρασια πες τους.

και εμεις χασαμε δικους μας ανθρωπους ,αλλα ετσι δεν καναμε .
οι γονεις σου τι λενε?τι σε συμβουλευουν?

για βαλε καμια φωνη να μπουν στην θεση τους.
ειτε ηταν εκει,.ειτε δεν ηταν ,αυτο δεν τους δινει το δικαιωμα να μπαινουν ετσι με το ετσι θελω στην ζωη σου.
καιτι ειναι το παιδι?
κουκλακι να ξεχαστουν και να παιξουν?

για βαλε μια σειρα γιατι πολυ αερα εχουν παρει.

και να σου πω .
κοψε δουλειες ,μαγειρεματα,καθαρισματα.ΓΙΑΤΙ ΠΕς ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ "ΠΟΛΥ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς"

ΕΣΥ που δεν εισαι κουλος κανε καμια δουλειτσα.
αντε τωρα.ειναι δυνατον να μιλαει ετσι σε εγκυο?
ρε μην κανεις τιποτα,ξαπλα και υπνος.
εχω πονακια να του λες
και να μην με συγχυζεις να του λες


και αμα σου κουνηθει ,παρε το παιδι ,πηγαινε λιγο στους δικους σου να τους αφησεις να κλαινε με την ησυχια τους.

αααα αντε πια ΕΛΕΟΣ.

38Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 1:32 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και από μένα. Συμφωνώ με τις κοπέλες που έγραψαν παραπάνω. Όσο ήρεμη και αν είσαι έρχεται μια στιγμή που θα ξεσπάσεις και όποιον πάρει ο χάρος. Επειδή ο άντρας σου (συγνώμη κιόλας) είναι μαμάκιας μέχρι το κόκκαλο, πρέπει εσύ να τον συνεφέρεις και να του δώσεις να καταλάβει την κατάσταση. ΕΣΥ είσαι έγκυος, ΕΣΥ έχεις ανάγκη από βοήθεια, ΕΣΥ έχεις κι ένα παιδί να φροντίσεις. Το ΠΑΙΔΙ ΣΑΣ έχει ανάγκη από ηρεμία και το σποράκι από μια ήρεμη μητέρα. Δεν είπα να τις παρατήσει αλλά και αυτές οι ... άντε να μην το πω, πατάνε πάνω στην ψυχολογία του και συν το γεγονός του κολλήματος που έχει μαζί τους τον κάνουν ότι θέλουν. Το δικό σου μερίδιο ευθύνης είναι ότι άφησες τα πράγματα να γίνουν έτσι. Αυτά κόβονται από την αρχή αλλά επειδή ποτέ δεν είναι αργά, μήπως να ξεκινήσεις να βάλεις τα πράγματα στην θέση τους? Καλά για διακοπές και συγκατοίκηση ούτε να το σκέφτεσαι. Πλέον δεν διαπραγματεύεσαι. Απαιτείς. Πες του άντρα σου να κοιτάξει γύρω του και να βάλει σωστές προτεραιότητες. Αν σου ξαναπεί ότι έχεις κουλαμάρα, πες του ναι την ίδια που έχει η μάνα σου και η αδερφή σου!! Συγχύστηκα γμτ...

39Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 2:33 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαι μου απο οτι ειπε η κοπελα αν δεν κανω λαθος εχει χασει και τους 2 γονεις της οποτε ισως και αυτο να φταει που υποχωρει και δεν μιλάει στον αντρα της ο οποιος ειναι απαραδεκτος εκεινος ειναι υπευθυνος που δεν βαζει ορια στην μανα του και στην αδερφη του ειναι ντροπη να μιλαει ετσι στην μητερα των παιδιων του

40Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 5:54 am

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι πιστεύω πως δεν είναι απλά τα πράγματα.

Δεν θα πρότεινα ποτέ να φύγεις απο το σπίτι σου "για να μάθει" ο σύζυγος γιατί συνήθως οι ακραίες πράξεις φέρνουν και ακραία αποτελέσματα, οπότε δεν ξέρω αν μια έγκυος κοπέλα είναι στην κατάλληλη συναισθηματική φάση να ανταπεξέλθει σε ακραία αποτελέσματα.

Θα σου πω όμως το άλλο. Μήμπως ο άντρας σου όντως αισθάνεται πως είναι ο προστάτης τους? Μην ξεχνάμε πως είναι ο μοναδικός άντρας και όσο ζούσε ο πατέρας του η ευθύνη η δική του μηδενιζόταν, τώρα όμως που δεν ζεί και αυτός αισθάνεται την ανάγκη να φροντίζει την μαμά του και την αδερφή του.

Καταλαβαίνω πως για σένα δεν είναι ευχάριστο, αλλά συνέβη κάτι που τάραξε τις ισσοροπίες. Λογικά σε λίγο καιρό θα ξαναλλάξει η όλη τους συμπεριφορά γιατί αλλιώς είχαν μάθει, απλά αισθάνονται ανασφάλεια τώρα χωρίς άντρα μες το σπίτι.

Νομίζω είναι λάθος τακτική να βάλεις τον άντρα σου να διαλέξει. Τελείως διαφορετική είναι η αγάπη που έχουμε για την μαμά μας, για τα αδέρφια μας & τελείως διαφορετική η αγάπη που έχουμε για την άντρα/ γυναίκα μας και τα παιδιά μας. Η μία δεν είναι απαραίτητο να αναιρεί την άλλη δηλαδή.
Εγώ αν αισθανόμουν πως η μαμά μου & η αδερφή μου με έχουν ανάγκη και ο άντρας μου δεν ήθελε να πηγαίνουμε και όλο μου έκανε γκρίνιες και σκεφτόταν μόνο τον εαυτό του θα τσινούσα (άσχημα). Θεωρώ πως κάθε μία απο εμάς αν σταματούσε να υπήρχε ένας απο τους δύο γονείς της (χτύπα ξύλο) ο πρώτος άνθρωπος που θα ζητούσαμε υποστήριξη θα ήταν ο άντρας μας, σωστά? Αν βλέπαμε πως εκείνος δεν είναι διαθετειμένος να μας βοηθήσει ψυχολογικά, γιατί μην ξεχνάμε πως και ο άντρας της φίλης μας έχασε τον πατέρα του, δεν θα του κακιώναμε? Δεν θα του μιλούσαμε άσχημα? Θα θεωρούσαμε πως οκ έχει το αλάθητο επειδή είναι έγκυος -στην προκειμένη?

Καταλαβαίνω πως είσαι έγκυος και πως όλα ίσως να σου φαίνονται βουνό τώρα, που σου φαίνονται σίγουρα, αλλιώς δεν θα είχες αποφασίσει μια δεύτερη εγκυμοσύνη με έναν άντρα που δεν σε υπολογίζει -εσένα και το παιδί σας-

Το μόνο που σου προτείνω εγώ είναι να χαλαρώσεις λίγο. Αν δεν θέλεις να πηγαίνεις σπίτι τους, ας έρχονται εκείνες σπίτι σου. Μερικές φορές πρέπει να κοιτάμε λίγο ολόκληρη την εικόνα και όχι κομμάτια της για να βρούμε μια λίγο πιο ολοκληρωμένη λύση Very Happy

Ότι και να αποφασίσεις να κάνεις πάντως, καλά ξεμπερδέματα σου εύχομαι

41Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 6:52 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamavivo έγραψε:καλα κρασια πες τους.

και εμεις χασαμε δικους μας ανθρωπους ,αλλα ετσι δεν καναμε .
οι γονεις σου τι λενε?τι σε συμβουλευουν?

για βαλε καμια φωνη να μπουν στην θεση τους.
ειτε ηταν εκει,.ειτε δεν ηταν ,αυτο δεν τους δινει το δικαιωμα να μπαινουν ετσι με το ετσι θελω στην ζωη σου.
καιτι ειναι το παιδι?
κουκλακι να ξεχαστουν και να παιξουν?

για βαλε μια σειρα γιατι πολυ αερα εχουν παρει.

και να σου πω .
κοψε δουλειες ,μαγειρεματα,καθαρισματα.ΓΙΑΤΙ ΠΕς ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ "ΠΟΛΥ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΕΡΕς"

ΕΣΥ που δεν εισαι κουλος κανε καμια δουλειτσα.
αντε τωρα.ειναι δυνατον να μιλαει ετσι σε εγκυο?
ρε μην κανεις τιποτα,ξαπλα και υπνος.
εχω πονακια να του λες
και να μην με συγχυζεις να του λες


και αμα σου κουνηθει ,παρε το παιδι ,πηγαινε λιγο στους δικους σου να τους αφησεις να κλαινε με την ησυχια τους.

αααα αντε πια ΕΛΕΟΣ.



δεν εχω δικους μου εχουν πεθανει πολυ πριν γνωρισω τον αντρα μου.ειμαι ολομοναχη. Sad

42Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 7:03 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chicken έγραψε:Εγώ πάλι πιστεύω πως δεν είναι απλά τα πράγματα.

Δεν θα πρότεινα ποτέ να φύγεις απο το σπίτι σου "για να μάθει" ο σύζυγος γιατί συνήθως οι ακραίες πράξεις φέρνουν και ακραία αποτελέσματα, οπότε δεν ξέρω αν μια έγκυος κοπέλα είναι στην κατάλληλη συναισθηματική φάση να ανταπεξέλθει σε ακραία αποτελέσματα.

Θα σου πω όμως το άλλο. Μήμπως ο άντρας σου όντως αισθάνεται πως είναι ο προστάτης τους? Μην ξεχνάμε πως είναι ο μοναδικός άντρας και όσο ζούσε ο πατέρας του η ευθύνη η δική του μηδενιζόταν, τώρα όμως που δεν ζεί και αυτός αισθάνεται την ανάγκη να φροντίζει την μαμά του και την αδερφή του.

Καταλαβαίνω πως για σένα δεν είναι ευχάριστο, αλλά συνέβη κάτι που τάραξε τις ισσοροπίες. Λογικά σε λίγο καιρό θα ξαναλλάξει η όλη τους συμπεριφορά γιατί αλλιώς είχαν μάθει, απλά αισθάνονται ανασφάλεια τώρα χωρίς άντρα μες το σπίτι.

Νομίζω είναι λάθος τακτική να βάλεις τον άντρα σου να διαλέξει. Τελείως διαφορετική είναι η αγάπη που έχουμε για την μαμά μας, για τα αδέρφια μας & τελείως διαφορετική η αγάπη που έχουμε για την άντρα/ γυναίκα μας και τα παιδιά μας. Η μία δεν είναι απαραίτητο να αναιρεί την άλλη δηλαδή.
Εγώ αν αισθανόμουν πως η μαμά μου & η αδερφή μου με έχουν ανάγκη και ο άντρας μου δεν ήθελε να πηγαίνουμε και όλο μου έκανε γκρίνιες και σκεφτόταν μόνο τον εαυτό του θα τσινούσα (άσχημα). Θεωρώ πως κάθε μία απο εμάς αν σταματούσε να υπήρχε ένας απο τους δύο γονείς της (χτύπα ξύλο) ο πρώτος άνθρωπος που θα ζητούσαμε υποστήριξη θα ήταν ο άντρας μας, σωστά? Αν βλέπαμε πως εκείνος δεν είναι διαθετειμένος να μας βοηθήσει ψυχολογικά, γιατί μην ξεχνάμε πως και ο άντρας της φίλης μας έχασε τον πατέρα του, δεν θα του κακιώναμε? Δεν θα του μιλούσαμε άσχημα? Θα θεωρούσαμε πως οκ έχει το αλάθητο επειδή είναι έγκυος -στην προκειμένη?

Καταλαβαίνω πως είσαι έγκυος και πως όλα ίσως να σου φαίνονται βουνό τώρα, που σου φαίνονται σίγουρα, αλλιώς δεν θα είχες αποφασίσει μια δεύτερη εγκυμοσύνη με έναν άντρα που δεν σε υπολογίζει -εσένα και το παιδί σας-

Το μόνο που σου προτείνω εγώ είναι να χαλαρώσεις λίγο. Αν δεν θέλεις να πηγαίνεις σπίτι τους, ας έρχονται εκείνες σπίτι σου. Μερικές φορές πρέπει να κοιτάμε λίγο ολόκληρη την εικόνα και όχι κομμάτια της για να βρούμε μια λίγο πιο ολοκληρωμένη λύση Very Happy

Ότι και να αποφασίσεις να κάνεις πάντως, καλά ξεμπερδέματα σου εύχομαι


δεν ΤΙΣ ΘΕΛΩ !!!τελος!!οταν εγω γεννησα δεν ειχα γονεις, αυτες αντι να μου σταθουν κ να με βοηθησουν με το νεογεννητο η μεν πεθερα εκανε 12μηνες διακοπες κ μπανακια απο τον απριλιο και η δε κουνιαδα το ανηψι της σε πληροφορω το ειδε πρωτη φορα 6 μηνων!!!τα σαβ/κα που δε δουλευε γυρναγε με τους γκομενους κ στα κλαμπακια!!εγω ξενυχτουσα με τον αντρα μου για το μωρο κι οταν ελεγα στον αντρα μου παρτη μανα σου να βοηθησει λιγο να μας ξεκουρασει μου ελεγε ασε μωρε μην τους ενοχλω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
κ τωρα τι??ξαφνικα μας θυμηθηκαν κ εγιναν κ κολαουζοι κιολας?ε οχι κυραδες μου ΟΧΙ Twisted Evil Twisted Evil

43Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 7:06 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
LitsaM έγραψε:Θέλω να σε ρωτήσω, στο οικονομικό τη σχέση έχετε ή είχατε με τους γονείς του; Τώρα που είστε άνεργοι, ποιος καλύπτει οικονομικά την κατάσταση;


ευτυχως σε αυτο δεν εχουμε προβλημα.ο αντρας μου οτι παιρνει απο το ταμειο ανεργιας τα δινει σπιτι μας.

44Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 8:37 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι γονεις σου δυστηχως εχουν φυγει απο τη ζωη,αν εχεις καποιο πατρικο σπιτι,ξεκαθαρισε τη θεση σου με τον αντρα σου και αν δεις και αποδεις παρε το παιδακι σου και πηγαινε εκει.ισως σε καποιον συγγενη,καποιον δικο σου..
ειμαι σιγουρη πως θα το ξανασκεφτει και θα υποχωρησει...
γνωμη μου ειναι πως το προβλημα σου ειναι ο αντρας σου,οχι οι αλλες..

45Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 11:52 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackfield έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ πάλι πιστεύω πως δεν είναι απλά τα πράγματα.

Δεν θα πρότεινα ποτέ να φύγεις απο το σπίτι σου "για να μάθει" ο σύζυγος γιατί συνήθως οι ακραίες πράξεις φέρνουν και ακραία αποτελέσματα, οπότε δεν ξέρω αν μια έγκυος κοπέλα είναι στην κατάλληλη συναισθηματική φάση να ανταπεξέλθει σε ακραία αποτελέσματα.

Θα σου πω όμως το άλλο. Μήμπως ο άντρας σου όντως αισθάνεται πως είναι ο προστάτης τους? Μην ξεχνάμε πως είναι ο μοναδικός άντρας και όσο ζούσε ο πατέρας του η ευθύνη η δική του μηδενιζόταν, τώρα όμως που δεν ζεί και αυτός αισθάνεται την ανάγκη να φροντίζει την μαμά του και την αδερφή του.

Καταλαβαίνω πως για σένα δεν είναι ευχάριστο, αλλά συνέβη κάτι που τάραξε τις ισσοροπίες. Λογικά σε λίγο καιρό θα ξαναλλάξει η όλη τους συμπεριφορά γιατί αλλιώς είχαν μάθει, απλά αισθάνονται ανασφάλεια τώρα χωρίς άντρα μες το σπίτι.

Νομίζω είναι λάθος τακτική να βάλεις τον άντρα σου να διαλέξει. Τελείως διαφορετική είναι η αγάπη που έχουμε για την μαμά μας, για τα αδέρφια μας & τελείως διαφορετική η αγάπη που έχουμε για την άντρα/ γυναίκα μας και τα παιδιά μας. Η μία δεν είναι απαραίτητο να αναιρεί την άλλη δηλαδή.
Εγώ αν αισθανόμουν πως η μαμά μου & η αδερφή μου με έχουν ανάγκη και ο άντρας μου δεν ήθελε να πηγαίνουμε και όλο μου έκανε γκρίνιες και σκεφτόταν μόνο τον εαυτό του θα τσινούσα (άσχημα). Θεωρώ πως κάθε μία απο εμάς αν σταματούσε να υπήρχε ένας απο τους δύο γονείς της (χτύπα ξύλο) ο πρώτος άνθρωπος που θα ζητούσαμε υποστήριξη θα ήταν ο άντρας μας, σωστά? Αν βλέπαμε πως εκείνος δεν είναι διαθετειμένος να μας βοηθήσει ψυχολογικά, γιατί μην ξεχνάμε πως και ο άντρας της φίλης μας έχασε τον πατέρα του, δεν θα του κακιώναμε? Δεν θα του μιλούσαμε άσχημα? Θα θεωρούσαμε πως οκ έχει το αλάθητο επειδή είναι έγκυος -στην προκειμένη?

Καταλαβαίνω πως είσαι έγκυος και πως όλα ίσως να σου φαίνονται βουνό τώρα, που σου φαίνονται σίγουρα, αλλιώς δεν θα είχες αποφασίσει μια δεύτερη εγκυμοσύνη με έναν άντρα που δεν σε υπολογίζει -εσένα και το παιδί σας-

Το μόνο που σου προτείνω εγώ είναι να χαλαρώσεις λίγο. Αν δεν θέλεις να πηγαίνεις σπίτι τους, ας έρχονται εκείνες σπίτι σου. Μερικές φορές πρέπει να κοιτάμε λίγο ολόκληρη την εικόνα και όχι κομμάτια της για να βρούμε μια λίγο πιο ολοκληρωμένη λύση Very Happy

Ότι και να αποφασίσεις να κάνεις πάντως, καλά ξεμπερδέματα σου εύχομαι


δεν ΤΙΣ ΘΕΛΩ !!!τελος!!οταν εγω γεννησα δεν ειχα γονεις, αυτες αντι να μου σταθουν κ να με βοηθησουν με το νεογεννητο η μεν πεθερα εκανε 12μηνες διακοπες κ μπανακια απο τον απριλιο και η δε κουνιαδα το ανηψι της σε πληροφορω το ειδε πρωτη φορα 6 μηνων!!!τα σαβ/κα που δε δουλευε γυρναγε με τους γκομενους κ στα κλαμπακια!!εγω ξενυχτουσα με τον αντρα μου για το μωρο κι οταν ελεγα στον αντρα μου παρτη μανα σου να βοηθησει λιγο να μας ξεκουρασει μου ελεγε ασε μωρε μην τους ενοχλω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
κ τωρα τι??ξαφνικα μας θυμηθηκαν κ εγιναν κ κολαουζοι κιολας?ε οχι κυραδες μου ΟΧΙ Twisted Evil Twisted Evil

Σε αυτο που λες διαφωνω, κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να σε βοηθησει, απο τη στιγμη που αποφασιζεις να κανεις παιδι η ευθυνη ειναι δικια σου και του αντρα σου, εισαι εγκυος και πιστευω οτι μεγενθηνεται το προβλημα, συμφωνω με την chicken ασε να περασει λιγο ο καιρος, ποσος καιρος εχει περασει απο τοτε που πεθανε ο πεθερος σου? Εσυ γνωριζεις καλυτερα τον πονο της απωλειας. Θα περασει το πενθος και νομιζω θα ειναι καλυτερα, βεβαια να ερχονται σπιτι σου καλυτερα να βλεπουν το παιδι δε χρειαζεται να ειναι μεσα στα λιβανια κλπ.

46Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 12:45 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackfield έγραψε:χλωμο το κοβω!!παντρεμενος με την μανα του και την αδερφη του ειναι!τσακιζεται γι αυτες κ το σπιτι τους.του εχω πει εδω και 20 ημερες να σηκωσει τα χαλια γιατι ειμαι εγκυος κ φοβαμαι το βαρος κ ολο μου λεει αυριο κ αυριο.της μαμας του κ τα σηκωσε κ της τα επλυνε κιολας.τωρα τον στειλανε στο σουπερ μαρκετ.η αδερφη του δε μπορουσε να παει μου λετε?εγω παω μονη μου οταν του λεω πηγαινε μου λεει εσυ τι εχεις κουλαμαρα?οποτε αδιεξοδος.πφφφφ...


πεθερες το αιωνιο προβλημα μονο που εσυ εχεισ και κουνιαδα....εμ και δεν βοηθαν εμ και εχουν απαιτησεις...εμ και κανουν τουσ αντρεσ μασ οτι θελουν ...μπορειτε να μ πειτε πωσ το καταφερνουν αυτο....?????πρπει να χρησιμοποιουν μια υπουλη συγκεκριμενη τακτικη....αλλα ποια?

47Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 1:45 pm

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
manoulita-fraoulita έγραψε:
blackfield έγραψε:χλωμο το κοβω!!παντρεμενος με την μανα του και την αδερφη του ειναι!τσακιζεται γι αυτες κ το σπιτι τους.του εχω πει εδω και 20 ημερες να σηκωσει τα χαλια γιατι ειμαι εγκυος κ φοβαμαι το βαρος κ ολο μου λεει αυριο κ αυριο.της μαμας του κ τα σηκωσε κ της τα επλυνε κιολας.τωρα τον στειλανε στο σουπερ μαρκετ.η αδερφη του δε μπορουσε να παει μου λετε?εγω παω μονη μου οταν του λεω πηγαινε μου λεει εσυ τι εχεις κουλαμαρα?οποτε αδιεξοδος.πφφφφ...


πεθερες το αιωνιο προβλημα μονο που εσυ εχεισ και κουνιαδα....εμ και δεν βοηθαν εμ και εχουν απαιτησεις...εμ και κανουν τουσ αντρεσ μασ οτι θελουν ...μπορειτε να μ πειτε πωσ το καταφερνουν αυτο....?????πρπει να χρησιμοποιουν μια υπουλη συγκεκριμενη τακτικη....αλλα ποια?



ki εσενα ετσι κανει η πεθερα?αφου κατα βαθος θελουν τους γιους τους προσακολλημενους γιατι το ονειρο τους ειναι να τους παντρεψουν?μου λετε? τωρα με θυμηθηκατε? - Σελίδα 2 679259

48Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τρι Μάης 15, 2012 11:24 pm

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackfield έγραψε:
manoulita-fraoulita έγραψε:
blackfield έγραψε:χλωμο το κοβω!!παντρεμενος με την μανα του και την αδερφη του ειναι!τσακιζεται γι αυτες κ το σπιτι τους.του εχω πει εδω και 20 ημερες να σηκωσει τα χαλια γιατι ειμαι εγκυος κ φοβαμαι το βαρος κ ολο μου λεει αυριο κ αυριο.της μαμας του κ τα σηκωσε κ της τα επλυνε κιολας.τωρα τον στειλανε στο σουπερ μαρκετ.η αδερφη του δε μπορουσε να παει μου λετε?εγω παω μονη μου οταν του λεω πηγαινε μου λεει εσυ τι εχεις κουλαμαρα?οποτε αδιεξοδος.πφφφφ...


πεθερες το αιωνιο προβλημα μονο που εσυ εχεισ και κουνιαδα....εμ και δεν βοηθαν εμ και εχουν απαιτησεις...εμ και κανουν τουσ αντρεσ μασ οτι θελουν ...μπορειτε να μ πειτε πωσ το καταφερνουν αυτο....?????πρπει να χρησιμοποιουν μια υπουλη συγκεκριμενη τακτικη....αλλα ποια?



ki εσενα ετσι κανει η πεθερα?αφου κατα βαθος θελουν τους γιους τους προσακολλημενους γιατι το ονειρο τους ειναι να τους παντρεψουν?μου λετε? τωρα με θυμηθηκατε? - Σελίδα 2 679259


ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ....ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΝΥΦΕς ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ....ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ,ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕς....Η ΔΙΚΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΑΙΜΟΝΙΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΣΑΝΤΙΖΕΤΑΙ ΕΜ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΑ ΠΕΡΙΤΥΛΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ...ΔΛΔ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ...ΝΑΙ ΑΛΛΑ Η ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 35 ΧΡΟΝΩΝ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ...ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΈΥΕΙ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΗΣ ΓΤ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΛΛΗ Η ΝΥΦΗ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΑ 2 ΤΗΣ ΧΕΡΙΑ ....ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΤΑΥΤΑ ...ΝΑ ΥΨΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΦΩΝΗ Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ ΓΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ,ΓΤ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕς ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ...ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΠΤ....ΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ...ΓΤ ΕΓΩ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ....ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Μ ΚΑΙ ΝΑ ΒΣΙΖΟΜΑΙ ΣΤΑ 2Μ ΧΕΡΙΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΙΑΤΑΓΕΣ....ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΖΟΥΡΛΑΝΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ...ΑΜΑ ΠΙΑ ...

49Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τετ Μάης 16, 2012 4:34 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μου την σπαει επισης που απο το πουθενα ξαφνικα απεκτησε κ αποψη!τις προαλλες τι μου ειπε κ εγινα εξαλλη??οτι το παιδι δεν το πλενω καλα κ βρωμαει affraid affraid !!!

50Ψηφοφορία Απ: τωρα με θυμηθηκατε? Τετ Μάης 16, 2012 4:47 am

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackfield έγραψε:μου την σπαει επισης που απο το πουθενα ξαφνικα απεκτησε κ αποψη!τις προαλλες τι μου ειπε κ εγινα εξαλλη??οτι το παιδι δεν το πλενω καλα κ βρωμαει affraid affraid !!!

Emeina me to stoma anixto...
τωρα με θυμηθηκατε? - Σελίδα 2 311356

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις