Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsakia!Pws eistai simera?Xtes mpika proi kai meta siderona oli mera liga liga- 4 plintiria.Otan mpika vradi eida poso grapsate, sas diavasa prin na kimi8o -san vivlio.Gia sinadisi ti kiriaki xlomo to vlepo-Xalandri einai makria gia mena.Palio Faliro meno.Eseis diavazite kano vivlio?

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vlepo akoma den ksipnisate?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Ιοκαστη μου σημερα παρατηρησα και εγω οτι με πονανε(μετα απο μια κλωτσια του βαφτιστηρα μου οταν του ετρωγα την κοιλια).Και τρελη φαγουρα Laughing .ΘΑ ρωτησω τον γιατρο αυριο αν και νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο!!!!Εχουν πεταχτει και πολλες φλεβες....Μπλε ειναι το βζι!! Rolling Eyes

Foritsa kalimera!!!!

Panik k mena olo fleves!!! Asta!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι φτιάνετε εγώ πήγα για εξετάσεις αίματος και σακχάρου πρωινιάτικο....με έβαλε να φάω και να πιω πορτοκαλάδα και να πάω να μου ξαναπάρουν αίμα.......μετά από 2 ώρες!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα αποτελεσματα βικυ!!!εγω θα κανω τον αλλο μηνα.. Δε μου δωσε αυτον.. Σημερα πρωι βολτιτσα στο mall για να παρω δωρα για δευτερα ( κων/νου Κ ελενης) γιορταζουν οι μισοι συγγενεις μ κ εγω! Κ μετα μαθημα....

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέεεερααααααααααα!!!

Πώς είστε κορίτσια???

Νικ και Ιοκάστη μου μην ανησυχείτε για το στήθος,κι εμένα πονάει από τις αρχές τις εγκυμοσύνης.Η φαγούρα είναι απο το τέντομα του δέρματος.Βάζεις καμιά ενυδατική πάνω?Εμένα μου είπε βαζελίνη και αμυγδαλέλαιο για το στήθος.Στην κοιλιά και στους γοφούς,μόνο βαζελίνη.Ακόμα όμως έχω μια κρέμα της φρέζυντερμ για τις ραγάδες και βάζω αυτή,και καμια φορά και baby oil.

Φωτίτσα μου δν έχουμε καταλήξει ακόμα πού θα βρεθούμε.Αν μπορέσει και κάποια άλλη κοπέλα,θα βρούμε κατι που να μας βολεύει όλες.Το χαλάνδρι το είπαμε μόνο αν βρεθούμε οι δυο μας με τη Βίκυ,γιατί μένουμε κοντά.
Από βιβλία είμαι φουλ.Διάβαζα και πριν την εγκυμοσύνη έτσι κι αλλιώς,οπότε συνεχίζω.Εξάλλου το μοναδικό όνειρο που είχα πάντα για όταν φτιάξω δικό μου σπίτι,ήταν να έχω έναν τοίχο στο σαλόνι βιβλιοθήκη..

Τί άλλα είπατε..??Ααααα Βικ,την έχω κάνει κι εγώ αυτη τη διαδικασία με το ζάχαρο.Απλά μου είχε πει να φάω συγκεκριμένα μπακέτα μαυρη με τυρι γαλοπουλα και πορτοκαλάδα και να μετρηθω πάλι μετα απο 1 ώρα.Ε περιττό να σου πω,οτι επειδη δν τρώω το πρωι,κόντευα να πεθάνω από το φούσκωμα.Ειχα πέσει ανάσκελα και δε μπορούσα να αναπνεύσω!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Καλα αποτελεσματα βικυ!!!εγω θα κανω τον αλλο μηνα.. Δε μου δωσε αυτον.. Σημερα πρωι βολτιτσα στο mall για να παρω δωρα για δευτερα ( κων/νου Κ ελενης) γιορταζουν οι μισοι συγγενεις μ κ εγω! Κ μετα μαθημα....

Είπα να πάω κι εγώ στο μολ το απόγευμα,να κοιτάξω για κάνα μπλουζάκι,γιατί είναι όλα στενή γραμμή,και μου είναι τσίτα..Άσε που δεν καταλαβαίνεις ακόμα οτι είμα εγκυος,και θα νομίζουν όλοι οτι έχω κάνει μπυροκοιλιά και την έχω πετάξει και όξω!!!

Ψήνεται καμμιά για μολ??????(το βαριέμαι πολύ αυτο το μαγαζί....)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφιες! Καλημερα Τανια, Ελενακι, Κατερινα, Βικυ, Νικη!

Και γω σημερα εκανα αναλυσεις αιματος γενικες και θυροειδη να δω σε ποια επιπεδα ειμαι, αν βελτιωθηκα με τη θυροξινη.

το στηθος να ποναει ειναι φυσιολογικο οπως επισης και οι φλεβες. Εγω παλι εβγαλα κατι στρογγυλα σαν σπυρακια γυρω απο τη θηλη μ και δεν εχω ιδεα τι στο καλο ειναι.

Τανια μ εισαι καλυτερα; Σταματησες τελειως τους εμετους;;

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Καλημερα ομορφιες! Καλημερα Τανια, Ελενακι, Κατερινα, Βικυ, Νικη!

Και γω σημερα εκανα αναλυσεις αιματος γενικες και θυροειδη να δω σε ποια επιπεδα ειμαι, αν βελτιωθηκα με τη θυροξινη.

το στηθος να ποναει ειναι φυσιολογικο οπως επισης και οι φλεβες. Εγω παλι εβγαλα κατι στρογγυλα σαν σπυρακια γυρω απο τη θηλη μ και δεν εχω ιδεα τι στο καλο ειναι.

Τανια μ εισαι καλυτερα; Σταματησες τελειως τους εμετους;;




καλημέρα Χριστινάκι!!

Δε ρωτάς τον γιατρό σου καλύτερα?Σίγουρα δε θα είναι κατι ανησυχητικό,αλλά ρώτα.Εγω φλέβες ακόμα δε διακρίνω..Ούτε αυτή τη σκούρα γραμμή στην κοιλιά..Εσεις τη βγάλατε?Η Βικ απο οτι θυμάμαι,ναι.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!
Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας κορίτσια!
ΕΜενα είναι ο άντρας μου απογευματινός σήμερα και μάλλον θα πάμεγια κανένα καφδεδάκι.
γεμιστά θα φάμε σήμερα και λέω να φτιάξω και λίγο παγωτό να έχουμε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Στελλιτσα. Γεμιστα μμμ πολυ καλη ιδεα, μου την εβαλες και μενα τωρα Very Happy
Κατερινα μ ναι θα τον δω σημερα και θα τον ρωτησω αν και εχω τοσες πολλες ερωτησεις που θα τρελλανω τον ανθρωπο! Ελπιζω να τα θυμηθω ολα Smile

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:Καλημερα Στελλιτσα. Γεμιστα μμμ πολυ καλη ιδεα, μου την εβαλες και μενα τωρα Very Happy
Κατερινα μ ναι θα τον δω σημερα και θα τον ρωτησω αν και εχω τοσες πολλες ερωτησεις που θα τρελλανω τον ανθρωπο! Ελπιζω να τα θυμηθω ολα Smile

Κάνε σκονάκι!Στην παλάμη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote]

Κάνε σκονάκι!Στην παλάμη!![/quote]

αχαχααα κατερινιω ετσι θα κανω!! δε βαριεσαι να πας μολλ; γτ δεν παραγγελεις ονλαιν; Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια κι από μένα..
Iokasti εμενα δε με ποναει όπως στην αρχή μόνο οι ρόγες είναι πολύ ευαίσθητες.
fotitsa μιας και πηρες φόρα έλα να σιδερώσεις και τα δικά μου.
Βίκυ μου καλά αποτελέσματα εύχομαι...
Katerina κι εγώ έχω ακούσει ότι βαζελίη είναι το καλύτερο, εγώ προς το παρον βαζω μία κρέμα για ραγάδες της Elancyl. θα πάρω όμως και βαζελίνη.
Εγώ κάτι κοκκινίλες έχω στο στήθος που μάλλον θα ναι ραγάδες, την σκουρα γραμμή όχι.
Χριστινακι κάπου διάβασα ότι είναι φυσιολογικό να έχεις κατι σαν σπυράκια εκεί γυρο γύρο αλλά ρωτα να σαι σίγουρη.
Ναι βρε Στελλάκι φτιάξε και στείλε και σε μας λίγο, σοκολάτα ε!!!
Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?αν βγαλατε εσεις φλεβιτσες...ελατε να δει εμενα που το δερμα μου γενικως ειναι λες και ειναι διαφανες!η νυφη μου λεει¨γαλα θα δινεις και θα φαινεται η κυκλοφορια που θα κανεις".σε τετοιο σημειο.στα χερια διακρινονται φλεβες,αρτηριες....για ανατομια ειμαι!οσο για πονο και εγω εχω λιγουλακι και φαγουρα εχθες μ'επιασε.εμενα δε μ'αφηνει βαζελινη.ειναι σκετο πετρελαιο λεει.μου εδωσε της frezyderm.αυτα τα ολιγα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 417472

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

Έχω λίγη δουλίτσα και δε πολυμπαίνω μέσα.. ελπίζω να είστε όλες καλα! Εμείς καλα!

Το σκ μπορεί να το σκάσουμε για θάλασσα οπότε μάλλον δε θα μπορέσω για τη συνάντηση... αν δε φύγουμε θα σας πω τη Παρασκεύη...

Και εμένα το στήθος μου πονάει πάλι.. είναι απόλυτα φυσιολογικό! αχ.. 26 μέρες ακομα για τη β επιπέδου.. πως περνανε??? Ευτυχώς νιωθω τις κλωτσίτσες του και ηρεμώ!!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ξανά στις κοιλουμπίτσες όλεςςςςςςςςςς!!!!
Στέλλα είχε τεράστια ουρά στα ελτα και δεν προσφέρθηκε και κάνεις να μου δώσει προτεραιότητα και σηκώθηκα και έφυγα αλλά θα ξαναπάω τώρα κατά τις 11 για να κάνω πάλι εξετάσεις(είναι δίπλα τα ελτα)θα χω και τη κουνιάδα μαζί μου και μάλλον θα τα καταφέρω....θα σε πάρω τηλ!!!!
Το στήθος και εμένα με πονάει και η ρώγα και το γιοροβίζιον (με το συμπάθειο) είναι πολύ σκούρα πολύ όμως!!!ΚΑτερινιώ Mall ψήνομαι με τρέλα αλλά σχολάω αργά!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:

Κάνε σκονάκι!Στην παλάμη!![/quote]

αχαχααα κατερινιω ετσι θα κανω!! δε βαριεσαι να πας μολλ; γτ δεν παραγγελεις ονλαιν; Very Happy [/quote]

Η αλήθεια είναι ότι τα περισσότερα ρούχα μου τα αγοράζω ιντερνετικά.Απλά τώρα δν ξέρω τί μέγεθος να πάρω ακριβώς.Από τη μία δε θέλω να είναι σακί,από την άλλη θέλω να εχει και λίγο χώρο για αργότερα..Οπότε καλύτερα να τα δοκιμάσω.
Το μολλ το σιχαίνομαι,όπως και γενικά τα πολυκαταστήματα.Απλά επειδή σήμερα είναι Τετάρτη,στην Ν.Ιωνία τα εμπορικά ειναι κλειστά το απόγευμα,και δν έχω άλλο ελεύθερο απόγευμα μεσα στη βδομάδα,λέω να πάω εκεί.βεβαια λέω τώρα.Μέχρι τις 5 δν ξέρω αν θα συνεχίσω να το λέω.....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα sofouli, Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994 καλημέρα Μαριάνθη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαριανθη, Σοφακι, Γιωτακι. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

Σοφακι κοιμηθηκες χθες;; εγω μπαααα. ξυπνησα και πολυ νωρις να κανω αναλυσεις!

Γιωτα μου εισαι καλυτερα απο χθες; αυτο με τις ζαλαδες το εχω κ γω...

Μαριανθη μου πολυ καλα θα κανεις!!! Τελεια ιδεα για αποδραση στη θαλασσα!! Ναι ουτε γω θα παω στη συναντηση αλλα βρισκομαι σε αλλη χωρα τι να κανω! Sad Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 688264

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

Έχω λίγη δουλίτσα και δε πολυμπαίνω μέσα.. ελπίζω να είστε όλες καλα! Εμείς καλα!

Το σκ μπορεί να το σκάσουμε για θάλασσα οπότε μάλλον δε θα μπορέσω για τη συνάντηση... αν δε φύγουμε θα σας πω τη Παρασκεύη...

Και εμένα το στήθος μου πονάει πάλι.. είναι απόλυτα φυσιολογικό! αχ.. 26 μέρες ακομα για τη β επιπέδου.. πως περνανε??? Ευτυχώς νιωθω τις κλωτσίτσες του και ηρεμώ!!


καλημέρα!!!Θάλασσα εεεεε?????Κάνω ζηλίτσες......!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα sofouli, Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994 καλημέρα Μαριάνθη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

καλημερα γιωτακι!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Καλημερα Μαριανθη, Σοφακι, Γιωτακι. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 215994

Σοφακι κοιμηθηκες χθες;; εγω μπαααα. ξυπνησα και πολυ νωρις να κανω αναλυσεις!

Γιωτα μου εισαι καλυτερα απο χθες; αυτο με τις ζαλαδες το εχω κ γω...

Μαριανθη μου πολυ καλα θα κανεις!!! Τελεια ιδεα για αποδραση στη θαλασσα!! Ναι ουτε γω θα παω στη συναντηση αλλα βρισκομαι σε αλλη χωρα τι να κανω! Sad Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 688264

καλημερα,χριστινακι!ναι εχθες κοιμηθηκα καλα!!!!!!!!!!!! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι μου αισχος με τις ουρες !! εγω πρωτη μπηκα. Ντροπη τους να μη σου παραχωρησουν μια θεση. ειναι τα 5 λεπτα;; κανε υπομονη κοπελα μου θα περασει και αυτο...
η ρωγα μ και μενα μαυρη ειναι- νιωθω νεγρα χαχαχα

Κατερινιω καλυτερα να δοκιμασεις ναι. και γω καμια φορα παραγγελω στα τυφλα και μετα δε μ κανουν!! βρες παρεουλα και πηγαινε να περασει κ πιο ευχαριστα η ωρα!

Αποωε θα δω το νινακι μ! Θα παω γιατρο και εχω αγωνια κοπελιτσες μου!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 654316

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μια χαρά Χριστινάκι σημερα, απλά δε με πιάνει συχνά και μου κακοφάνηκε.

Από σήμερα είπα να επιχειρήσω να ξαναρχίσω το ασβέστιο γιατι το είχα κόψει με αηδιάζει και ο γιατροσ μου είχε πει να το αφήσω για αργότερα να περάσουν οι καούρες. Είπα να το ξεκινήσω γιατί ματώνουν και πολύ τα ούλα μου και μη μείνω και φαφούτο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 7 606100
τα κατάφερα με το πρώτο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις