Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν σας προλαβαίνω παναθεμά σας πρωινιάτικο!!!
Γιωτάκο καλημέρα!!!
Χριστινάκι γιατρόοοοοοοο σήμερα τυχερούλααααααααααααααααααααααααααααααα!!
Σοφάκο και εμένα είναι πολύ επιφανιακές οι φλέβες μου και στα μπούτια μου έχουν σπάσει κάποιες!!!!
Κατερινάκι ..."ζηλίτσες" θεάααααααααα το ιυοθετώ!!!
Μαριάνθη θάλασσα έ???Αυτά είναι εγώ κρύωνω ρε συ ακόμη για θαλασσούλα!!!Κρυόκωλη και έτσι!!! Crying or Very sad
Εάν είναι να κανονήσουμε αλλη μέρα που θα μπορούμε όλες να βρεθούμε οτι θέλετε!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην έχεις αγωνία Χριστινάκι χαρούμενη να είσαι που θα το ξαναδείς!!! Κι εγω ανυπομονω για την Τρίτη. Αφού δεν μπορώ να περιμένω θέλω να το πάρω αγκαλιά μου να παίξουμε θα το κατσιάσω άμα βγει.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελάτε για μπάνιο! Κερνάω ξαπλώστρα!!

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το ασβεστιο το σταματησα για ενα μηνα και το θα το αρχισω στο 3 τριμηνο!δηλαδη σε 10 ημερες!!!!!!!!!!!!!εγω το ειχα πει πιο παλια αν μεινω φαφουτα να μ'αγαπατε παλι!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασβεστιο εγω πινω λογω των συσπασεων.. βοηθαει. οπως και μαγνησιο

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακι,μη μασας παρτους τη σειρα!εγω στη δεη πηγα στο διευθυντη για να με περασει μπροστα!ε αφου κανεις δε με λυποτανε![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]οσο για το μωρακι και εγω θελω να το ζουλαω συνεχεια και να το κανω βαρελακι στο κρεββατι αλλα νομιζω πως θα ειναι μικρο για τοσα παιχνιδια.χριστινακι γιατι αγχωνεσαι?θα δεις τη μπουμπου σου!!!!!!!!!!!!οσο για τη θαλασσα....ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα θελω μπρατσακια η' δασκαλα τη βικυ!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τα πίνω όλα και συμφέρωωωω!!!Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι οτι είχα που είχα δισκοιλιότητα και με τα φάρμακα παραέγινε!!!!Αλλά με το σιροπάκι που μου έδωσε το παλευώ.....!!!!Περιμένω να πάει 11:00 να ξαναφύγω....για αίμα και να σας γυρίσωωωωω!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Με τη θάλασσα στηριχτείτε απάνω μου.....να πνιγούμε όλες μαζί.....πλάκα κάνω!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πνιγουμε βρε!ολοκληρο σωσιβιο μπαλονι εχουμε!φανταζεστε να μαζευτουμε ολες και να παμε θαλασσα???????????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχααααα βικυ!!!! αποκλειεται να πνιγουμε ρε συ!! ξεχασες κατι πολυ σημαντικο εδω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 403793

εχουμε σωσιβια!!!!! δεν πλιγομαστε με τιποτα!!! αχαχαχα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 235182

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:αχαχαχααααα βικυ!!!! αποκλειεται να πνιγουμε ρε συ!! ξεχασες κατι πολυ σημαντικο εδω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 403793

εχουμε σωσιβια!!!!! δεν πλιγομαστε με τιποτα!!! αχαχαχα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 235182

εμ και εγω αυτο της λεω!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα μπούμε εμείς μέσα στη θάλασσα και η θάλασσα θα φύγει θα βγεί απέξω!!!!κρίμααααααααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Θα μπούμε εμείς μέσα στη θάλασσα και η θάλασσα θα φύγει θα βγεί απέξω!!!!κρίμααααααααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχααα βικυυυυυ!! θα βγει απεξω και θα τη ψαχνουμε

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μωρε γιατι???????????πλακα θα εχει!!!!!!!!!!!!!!!και με σουπερ μαγιο!!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ε μωρε γιατι???????????πλακα θα εχει!!!!!!!!!!!!!!!και με σουπερ μαγιο!!!!!!!

αυτο ειναι σιγουρο!! παρδαλα μπικινια!!

σερραια

σερραια
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


καλημερα!!!!!!!τι τελεια!!!!και εγω διδυμη ειμαι με αγορι!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 654316

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Θα μπούμε εμείς μέσα στη θάλασσα και η θάλασσα θα φύγει θα βγεί απέξω!!!!κρίμααααααααααααααααα

axaxaxaxaxa Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 654316

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλώς τη και με το καλό τα δυδιμάκια σου!!! Τι γλυκό... ένα αγοράκι κι ένα κοριτσάκι... πολύ μάρέσουν!!! Τα πρώτα σου παιδάκια είναι?
Κι εγώ έχω ΠΗΤ 21/9 Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 93981 και επιστρεφω!μη λειπει καμια!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 4872

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Υπεροχα!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994
πανεμορφο συναισθημα!! εμεις ενα εχουμε και ειναι υπεροχα, φανταζομαι με δυο στη κοιλιτσα σου θα ειναι διπλη ευτυχια!!

σερραια

σερραια
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kristinaki έγραψε:
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Υπεροχα!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994
πανεμορφο συναισθημα!! εμεις ενα εχουμε και ειναι υπεροχα, φανταζομαι με δυο στη κοιλιτσα σου θα ειναι διπλη ευτυχια!!

οντως ειναι διπλη ευτιχια...νιωθω υπεροχα...... αν κ μου το χαλαει το αγχος για το τι θα γινει κ πως θα γεννησω....αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι..βλεπεις ειμαι πολυ φοβιτσιαρα με τους γιατρους κ τα νοσοκομεια...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διδυμακια ε??????Σούπερ!!!!Μια κι έξω,δύο μπεμπάκια!!!!Ότι καλύτερο σου εύχομαι για εσένα και τα μωράκια σου!!

Χριστινάκι ζηλίτσες και σε εσένα!!!!Εγώ πότε θα το δώ αυτο το μωρό?!!Το είδα νήπιο και τώρα κοντεύει να πάει λύκειο!!!! Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σερραια έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Υπεροχα!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 8 215994
πανεμορφο συναισθημα!! εμεις ενα εχουμε και ειναι υπεροχα, φανταζομαι με δυο στη κοιλιτσα σου θα ειναι διπλη ευτυχια!!

οντως ειναι διπλη ευτιχια...νιωθω υπεροχα...... αν κ μου το χαλαει το αγχος για το τι θα γινει κ πως θα γεννησω....αλλα προσπαθω να μη το σκεφτομαι..βλεπεις ειμαι πολυ φοβιτσιαρα με τους γιατρους κ τα νοσοκομεια...

να μην αγχωνεσαι καθολου. η φυση εχει προνοησει για ολα και ολα θα πανε καλα! ποσων εβδομαδων εισαι; ονομα σου ;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Με το καλό!!! Πολύ ωραία!!! Δυδιμάκια!!! Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.creativebeez.gr

σερραια

σερραια
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianthi_m έγραψε:
σερραια έγραψε:καλημερα κ εδω....γενναω μεχρι 22/9 τα δυδιμακια μου...εχω ενα αγορακι κ ενα κοριτσακι.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχουμε ολες κ ευκολη γεννα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Με το καλό!!! Πολύ ωραία!!! Δυδιμάκια!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις