Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι μου μετρησε και τράχηλο και ήταν άριστος μάλιστα απευθύνθηκε στη γιατρό μου και το είπε!!!!
Λές να βγεί πρασινομάτης και ξανθός παναγιά μου μακάρι!!!Καλά και ο Μάκης με μαλιά παλιάααααααααααααα μικρός ήταν ωραίος μωρέ!!!!κρίμααααααααα!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia1987 έγραψε:Κανω κοριτσι μου υπομονη για το μπεμπακι μου θα κανω οσο χρειαστει, μονο καλα θελω να ειναι. Βικυ μου στην εξεταση που εκανες ξερεις αν σου μετρησαν και τραχηλο?

Σε μένα Λία μέτρησαν και το έχω εκτυπωμένο με τις λοιπές μετρήσεις.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια εγω ειμαι τυχερη στο θεμα πεθερας. η μητερα του αγοριου μου (τα βρηκαμε και ειμαι πολυ χαρουμενη!!) ειναι πολυ καλη. χθες γυρισε απο θεσσαλονικη και μου εφερε παρα πολλα ρουχαλακια να φοραω λεει το καλοκαιρι και να μη στεναχωριεμαι που εβαλα βαρος. δεν εχω παραπονο...

αλλα εχει πεθερες που θελουν ξυλο, εχω ακουσει πολλες ιστοριες απο φιλες. και δε σκεφτονται καν οτι ειναι εγκυος η κοπελα -παρα μονο να την ταλαιπωρουν

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Ναι ναι μου μετρησε και τράχηλο και ήταν άριστος μάλιστα απευθύνθηκε στη γιατρό μου και το είπε!!!!
Λές να βγεί πρασινομάτης και ξανθός παναγιά μου μακάρι!!!Καλά και ο Μάκης με μαλιά παλιάααααααααααααα μικρός ήταν ωραίος μωρέ!!!!κρίμααααααααα!!!!

αν ο μακης ηταν επισης ξανθος οταν ειχε μαλλια και ειναι και πρασινοματης, μην το ψαχνεις!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καραφλο ε;και εμενα ετσι θα ειναι,βικακο!οσο για τις πεθερες ενα εισητηριο για τη δικια μου παρακαλω το συντομοτερο!αντε ανυπομονω γι'αυριο.και τωρα βρηκε να μ'εγκαταλειψει η επισκεψη στο μπανιο.με βλεπω για υποθετο.γκρρρ.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρωταω για τον τραχηλο γιατι λογω συσπασεων που εχω φοβαμαι μην μικρυνη αποτομα. Τελειος θα ειναι αν βγει ξανθος πρασινοματης και εγω θα ηθελα αλλα δεν θα γινει με τιποτα, εγω μελαχρινη αρκετα και ο ανδρας μου καστανος, εχω μια ελπιδα να μοιασουν σε παπουδες αλλα δεν το βλεπω...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έβλεπα καμιά φορά Αθηνά τη σειρά 7 θανάσιμες πεθερές και έλεγα ε ρε πότε θα με κάνουν σήριαλ και μένα έ ρε γέλια !!!!Εμένα είναι κατάκοιτη η δικιά μου πλέον και ευτυχώς άλαξε τροπάριο διότιείμουνα η μόνη που την βοηθούσε μαζί με τη κόρη της η οποία την τυράναγε και αυτή η πεθερά μου και σταματούσε να ασχολείται και αυτή όντας αγόρια τα αλλά 2 της παιδιά και άλλαξε η συμπεριφορά της και την αποφεύγω κιόλας η αλήθεια είναι όσο μπορώ!!!!Μπράβο ρε Χριστινάκι μου μπράβο που τα βρήκατε σου αξίζουν όλα τα καλά του κόσμου!!!!τυχερή με τη πεθερά σε ζηλευώ!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάντως πιστεύω,οτι για τα προβλήματα με τις πεθερές,κύριοι φταίχτες είναι οι γιοι τους και όχι οι ίδιες.Αυτούς παντρευτήκαμε,δικές τους μαμάδες είναι,αυτοί οφείλουν να τις βάλουν στη θέση τους...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλαξε και το τικερακι σου βικακο.

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εγω εχω μεγαλο θεμα με την πεθερα, μενουμε μαζι... Πλεον δεν αντεχω ουτε να την βλεπω αν και δεν ειναι τοσο κακια αυτη, η κουνιαδα μου ειναι το κακο στοιχειο. Εγω θελω δυο εισητηρια χωρις επιστροφη. Η πεθερα μου το κακο ειναι οτι επηρεαζεται απο την κορη της παρα πολυ....αλλα ειπαμε υπομονη.

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:κοριτσακια εγω ειμαι τυχερη στο θεμα πεθερας. η μητερα του αγοριου μου (τα βρηκαμε και ειμαι πολυ χαρουμενη!!) ειναι πολυ καλη. χθες γυρισε απο θεσσαλονικη και μου εφερε παρα πολλα ρουχαλακια να φοραω λεει το καλοκαιρι και να μη στεναχωριεμαι που εβαλα βαρος. δεν εχω παραπονο...

αλλα εχει πεθερες που θελουν ξυλο, εχω ακουσει πολλες ιστοριες απο φιλες. και δε σκεφτονται καν οτι ειναι εγκυος η κοπελα -παρα μονο να την ταλαιπωρουν

Τι τυχερή που είσαι! Εμείς είχαμε ένα θεματάκι με αναιμίες(βασικά εγώ το ήξερα από όταν γεννήθηκα, ο άντρας μου το έμαθε τυχαία πέρυσι) και όταν το συζητήσαμε μαζί τους για να ψάξουν και τα αδέρφια του ήρθε και μου είπε παρεάκι με την κόρη της: "Αν είσαι κυρία θα έπρεπε να τον χωρίσεις!" Και τώρα δε μπορούν να χωνέψουν ότι είναι αγοράκι και λένε διάφορα...άστα κάτσε να γεννήσω και μετά αν συνεχιστεί η κατάσταση θα με δουν από την άλλη μου πλευρά! Ευτυχώς ο άντρας μου με στηρίζει και τους τα χώνει αλλά αυτές τπτ!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Έβλεπα καμιά φορά Αθηνά τη σειρά 7 θανάσιμες πεθερές και έλεγα ε ρε πότε θα με κάνουν σήριαλ και μένα έ ρε γέλια !!!!Εμένα είναι κατάκοιτη η δικιά μου πλέον και ευτυχώς άλαξε τροπάριο διότιείμουνα η μόνη που την βοηθούσε μαζί με τη κόρη της η οποία την τυράναγε και αυτή η πεθερά μου και σταματούσε να ασχολείται και αυτή όντας αγόρια τα αλλά 2 της παιδιά και άλλαξε η συμπεριφορά της και την αποφεύγω κιόλας η αλήθεια είναι όσο μπορώ!!!!Μπράβο ρε Χριστινάκι μου μπράβο που τα βρήκατε σου αξίζουν όλα τα καλά του κόσμου!!!!τυχερή με τη πεθερά σε ζηλευώ!!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ βικακι μ... τα βαλαμε ολα κατω και ειμαστε ξανα μαζι να προσπαθησουμε τα καλυτερα για μας και το νινακι μας... ειναι και πολυ χαρουμενος που θα γινει μπαμπας πετα στα συννεφα. εγω τον πειραζω οτι θα εχω δυο μικρα να μεγαλωσω (τον παιρνω 5 χρονια τον φιλο μ)

οσο αφορα την πεθερα σου δεν εχω καμια αμφιβολια οτι θα την βαλεις στον τοπο της! εχει πεθερες που ζηλευουν οτι θα τους κλεψει η νυφη το μονακριβο τους και δε βλεπουν τα χαλια τους και το γεγονος οτι τις νιαζει μονο η δικη τους ευτυχια. τεσπα. μια λογικη μανα, θεωρει ευτυχια του παιδιου της τη δικη της ευτυχια επισης, οποταν αγαπα τη νυφη της σαν κορη της



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Δευ Μάης 21, 2012 2:30 am, 1 φορά

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia1987 έγραψε:Ρωταω για τον τραχηλο γιατι λογω συσπασεων που εχω φοβαμαι μην μικρυνη αποτομα. Τελειος θα ειναι αν βγει ξανθος πρασινοματης και εγω θα ηθελα αλλα δεν θα γινει με τιποτα, εγω μελαχρινη αρκετα και ο ανδρας μου καστανος, εχω μια ελπιδα να μοιασουν σε παπουδες αλλα δεν το βλεπω...

Εμένα Λία μου τον μέτρησε η γιατρέσα,και είναι ήδη μικρότερος από το φυσιολογικό.Τώρα το ψάχνουμε να δουμε αν είναι λόγω συσπάσεων ή αν είναι ανατομικό θέμα,αλλά μάλλον το πρώτο είναι γιατί έχω και αρκετούς πόνους ειδικά στη μέση...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ απόλυτα Κατερινιώ και μένα σε αυτό το Θέμα με άφηνε πάντα να τα βγάζω εγώ μόνη μου πέρα!!!!Δεν επέμβαινε ποτέ!!!ο Μπούληςςςςς τεσπα ήταν και με καρδιά η μάνα του ....και δεν ήθελε να την στεναχωρίσει τάχα μου τάχα μου!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο περιμένω τον άλλο μήνα να μου το σιγουρέψει για ημερομηνία!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας γεννησω και θα δει μια αλλη Σοφια.δε ξεχναω.και τωρα που τη πηρα τηλ μου λεει πως ειναι τυπικη η εξεταση.δε χρειαζεται νκ τη κανω.αχχχ!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote]

Τι τυχερή που είσαι! Εμείς είχαμε ένα θεματάκι με αναιμίες(βασικά εγώ το ήξερα από όταν γεννήθηκα, ο άντρας μου το έμαθε τυχαία πέρυσι) και όταν το συζητήσαμε μαζί τους για να ψάξουν και τα αδέρφια του ήρθε και μου είπε παρεάκι με την κόρη της: "Αν είσαι κυρία θα έπρεπε να τον χωρίσεις!" Και τώρα δε μπορούν να χωνέψουν ότι είναι αγοράκι και λένε διάφορα...άστα κάτσε να γεννήσω και μετά αν συνεχιστεί η κατάσταση θα με δουν από την άλλη μου πλευρά! Ευτυχώς ο άντρας μου με στηρίζει και τους τα χώνει αλλά αυτές τπτ![/quote]

να κανεις τι;;;; να τον χωρισεις;;;; αυτο θελει δηλαδη; ουτε για αστειο δε λες ετσι του αλλου!! Twisted Evil

συμβουλη μου μην εξαπτεσαι τωρα που εισαι εγκυος, οπως ειπες γεννα με το καλο και βαλτην στον τοπο της.
καλε πολλυ θαρρος ορισμενες η μου φαινεται;;;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Σοφάκο περιμένω τον άλλο μήνα να μου το σιγουρέψει για ημερομηνία!!!!
αρα μπηκες στον 6ο μηνα;

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα Κατερινιώ και μένα σε αυτό το Θέμα με άφηνε πάντα να τα βγάζω εγώ μόνη μου πέρα!!!!Δεν επέμβαινε ποτέ!!!ο Μπούληςςςςς τεσπα ήταν και με καρδιά η μάνα του ....και δεν ήθελε να την στεναχωρίσει τάχα μου τάχα μου!!!

Εμένα πάλι ο καλός μου,ο οποίος απεχθάνεται τις εντάσεις και τους τσακωμούς,της είχε πει επι λέξη σε άσχετη φάση βέβαια.. "και τραβέλι από τη Συγγρού να σου φέρω για νύφη,εσένα δε σου πέφτει λόγος.."
Ε οπότε καταλαβαίνεις,εκεί που περίμενε η γυναίκα το τραβέλι,εμφανίστηκα εγώ,οπότε το πήρε μαλακά!!!!! Laughing

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερινακι μου, να προσεχεις με τον τραχηλο οσο μπορεις. Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου γιατι εκτος απο τις συσπασεις,ειχα αρκετα υγρα και ενιωθα και βαρος χαμηλα σαν να εφευγε το μωρο, μου ειπε οτι ειναι καλος αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να μικρυνη πολυ αποτομα και να μην παρεις ειδηση. Γι΄αυτο οσο μπορεις ξαπλα, αυτο κανω και εγω. Κοριτσια τον τραχηλο σας το μετρησαν απο την κοιλια ή κολπικα? Γιατι εμενα μονο απο κοιλια με βλεπει.

PopakiSTEF


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας, ωραιο φορουμ

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia1987 έγραψε:Κατερινακι μου, να προσεχεις με τον τραχηλο οσο μπορεις. Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου γιατι εκτος απο τις συσπασεις,ειχα αρκετα υγρα και ενιωθα και βαρος χαμηλα σαν να εφευγε το μωρο, μου ειπε οτι ειναι καλος αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να μικρυνη πολυ αποτομα και να μην παρεις ειδηση. Γι΄αυτο οσο μπορεις ξαπλα, αυτο κανω και εγω. Κοριτσια τον τραχηλο σας το μετρησαν απο την κοιλια ή κολπικα? Γιατι εμενα μονο απο κοιλια με βλεπει.
κολπικά με μέτρησε,και τον υπολόγισε 2,5cm..Ε όσο μπορώ ξεκουράζομαι,αλλά δε γίνεται να είμαι και τελείως ξάπλα.Πχ τα καλοκαιρινά ποιος θα τα κατέβαζε....? κλαψ κλαψ....

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουκλίτσα μου μεγάλη ιστορία οι κυρίες... ενώ περίμενα να περάσει ο καιρός για να κάνω τροφοβλάστη και να μάθουμε αν το μωρό μας θα είναι καλά (είχαμε 25% πιθανότητες να είναι αρρωστούλι) με έπαιρναν τηλέφωνο όταν έλειπε ο άντρας μου και μου έλεγαν πως δε πρέπει να στενοχωρώ το γιο τους και να τον βάζω σε αυτή τη διαδικασία. Καλύτερα να κάνω έκτρωση και να εξαφανιστώ από τη ζωή του. Και τώρα που όλα είναι καλά συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι αλλά δε σηκώνω το τηλ. ούτε τις δέχομαι στο σπίτι όταν λείπει ο αντρούλης μου, γιατί μπροστά του το παίζουν αγίες.Τέσπα...ας μηβ τις σκέφτομαι!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λια μου αποσον ξερω γινεται απο την κοιλια η μετρηση..

Εγκυουλες μου βγηκαν οι αναλυσεις μου και ειναι χαλια... πολυυυ χαμηλο σιδηρο και ασβεστιο.. και ο θυροειδης χειροτερεψε... ανησυχω γιατι ειναι επικινδυνο για το εμβρυο πολυ αν δεν το προσεξεις.. αλλα περνω τοση θυροξινη τι να κανω αλλο Crying or Very sad

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κοριτσια αυτες η πεθερες μας... και εμενα στην αρχη ο ανδρας μου δεν μιλουσε καθολου, οτι και να εκαναν μουγκα αυτος αλλα γενικα ειναι ετσι σε ολους, τωρα ομως τις καταλαβε και τους τα εχωσε κανονικα και δεν πολυ ασχολουνται, μπροστα τουλαχιστον, τωρα απο πισω σιγουρα θα λενε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις