Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
148 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 148 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποια κάνει δουλίτσες, θα τη μαλώσω...μην κουράζεστε ειδικά αν έχετε προβληματάκια!
Χριστινούλα παίρνεις σίδηρο, φολικό και ασβέστιο;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Κουκλίτσα μου μεγάλη ιστορία οι κυρίες... ενώ περίμενα να περάσει ο καιρός για να κάνω τροφοβλάστη και να μάθουμε αν το μωρό μας θα είναι καλά (είχαμε 25% πιθανότητες να είναι αρρωστούλι) με έπαιρναν τηλέφωνο όταν έλειπε ο άντρας μου και μου έλεγαν πως δε πρέπει να στενοχωρώ το γιο τους και να τον βάζω σε αυτή τη διαδικασία. Καλύτερα να κάνω έκτρωση και να εξαφανιστώ από τη ζωή του. Και τώρα που όλα είναι καλά συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι αλλά δε σηκώνω το τηλ. ούτε τις δέχομαι στο σπίτι όταν λείπει ο αντρούλης μου, γιατί μπροστά του το παίζουν αγίες.Τέσπα...ας μηβ τις σκέφτομαι!

Καλη μου συγγνωμη, ισως δεν καταλαβα! σε εβαλαν να κανεις εκτρωση;;;; τοση αγαπη εχουν στο εγγονι τους; εξαγριωθηκα με αυτα που λες! ο αντρας σου τα ξερει αυτα;; στο κατω κατω τι τους εκανες;; δεν φταιτε εσεις αν υπηρχε αυτη η πιθανοτητα κοριτσι μου.. αι η λυση δεν ειναι η αποβολη αλλα η αγαπη που θα αγγαλιαζε και εσενα και αυτο το μωρακι που θα ερθει στον κοσμο αυτο. ΕΛΕΟΣ!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kat3r1na έγραψε:
lia1987 έγραψε:Κατερινακι μου, να προσεχεις με τον τραχηλο οσο μπορεις. Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου γιατι εκτος απο τις συσπασεις,ειχα αρκετα υγρα και ενιωθα και βαρος χαμηλα σαν να εφευγε το μωρο, μου ειπε οτι ειναι καλος αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να μικρυνη πολυ αποτομα και να μην παρεις ειδηση. Γι΄αυτο οσο μπορεις ξαπλα, αυτο κανω και εγω. Κοριτσια τον τραχηλο σας το μετρησαν απο την κοιλια ή κολπικα? Γιατι εμενα μονο απο κοιλια με βλεπει.
κολπικά με μέτρησε,και τον υπολόγισε 2,5cm..Ε όσο μπορώ ξεκουράζομαι,αλλά δε γίνεται να είμαι και τελείως ξάπλα.Πχ τα καλοκαιρινά ποιος θα τα κατέβαζε....? κλαψ κλαψ....
Εγω εβαλα τον ανδρα μου, τι να κανω? Μολις παω να κανω κατι αρχιζουν τα πονακια. Θα κανουμε υπομονη, σε λιγο καιρο θα εχουμε τα μπεμπακια μας και δεν θα θυμομαστε τιποτα.

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Κουκλίτσα μου μεγάλη ιστορία οι κυρίες... ενώ περίμενα να περάσει ο καιρός για να κάνω τροφοβλάστη και να μάθουμε αν το μωρό μας θα είναι καλά (είχαμε 25% πιθανότητες να είναι αρρωστούλι) με έπαιρναν τηλέφωνο όταν έλειπε ο άντρας μου και μου έλεγαν πως δε πρέπει να στενοχωρώ το γιο τους και να τον βάζω σε αυτή τη διαδικασία. Καλύτερα να κάνω έκτρωση και να εξαφανιστώ από τη ζωή του. Και τώρα που όλα είναι καλά συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι αλλά δε σηκώνω το τηλ. ούτε τις δέχομαι στο σπίτι όταν λείπει ο αντρούλης μου, γιατί μπροστά του το παίζουν αγίες.Τέσπα...ας μηβ τις σκέφτομαι!

Καλη μου συγγνωμη, ισως δεν καταλαβα! σε εβαλαν να κανεις εκτρωση;;;; τοση αγαπη εχουν στο εγγονι τους; εξαγριωθηκα με αυτα που λες! ο αντρας σου τα ξερει αυτα;; στο κατω κατω τι τους εκανες;; δεν φταιτε εσεις αν υπηρχε αυτη η πιθανοτητα κοριτσι μου.. αι η λυση δεν ειναι η αποβολη αλλα η αγαπη που θα αγγαλιαζε και εσενα και αυτο το μωρακι που θα ερθει στον κοσμο αυτο. ΕΛΕΟΣ!!!


Όχι μου το πρότειναν όταν έμαθαν ότι ήμουν έγκυος. Είχαν ήδη βγάλει το συμπέρασμα ότι το μωρό θα είναι άρρωστο και ήταν άδικος κόπος να περιμένω για την εξέταση. Ε όταν έμαθαν ότι όλα είναι καλά δε χάρηκαν και πολύ...

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Κουκλίτσα μου μεγάλη ιστορία οι κυρίες... ενώ περίμενα να περάσει ο καιρός για να κάνω τροφοβλάστη και να μάθουμε αν το μωρό μας θα είναι καλά (είχαμε 25% πιθανότητες να είναι αρρωστούλι) με έπαιρναν τηλέφωνο όταν έλειπε ο άντρας μου και μου έλεγαν πως δε πρέπει να στενοχωρώ το γιο τους και να τον βάζω σε αυτή τη διαδικασία. Καλύτερα να κάνω έκτρωση και να εξαφανιστώ από τη ζωή του. Και τώρα που όλα είναι καλά συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι αλλά δε σηκώνω το τηλ. ούτε τις δέχομαι στο σπίτι όταν λείπει ο αντρούλης μου, γιατί μπροστά του το παίζουν αγίες.Τέσπα...ας μηβ τις σκέφτομαι!

Καλη μου συγγνωμη, ισως δεν καταλαβα! σε εβαλαν να κανεις εκτρωση;;;; τοση αγαπη εχουν στο εγγονι τους; εξαγριωθηκα με αυτα που λες! ο αντρας σου τα ξερει αυτα;; στο κατω κατω τι τους εκανες;; δεν φταιτε εσεις αν υπηρχε αυτη η πιθανοτητα κοριτσι μου.. αι η λυση δεν ειναι η αποβολη αλλα η αγαπη που θα αγγαλιαζε και εσενα και αυτο το μωρακι που θα ερθει στον κοσμο αυτο. ΕΛΕΟΣ!!!


Όχι μου το πρότειναν όταν έμαθαν ότι ήμουν έγκυος. Είχαν ήδη βγάλει το συμπέρασμα ότι το μωρό θα είναι άρρωστο και ήταν άδικος κόπος να περιμένω για την εξέταση. Ε όταν έμαθαν ότι όλα είναι καλά δε χάρηκαν και πολύ...

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 36 966307

http://www.creativebeez.gr

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia1987 έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
lia1987 έγραψε:Κατερινακι μου, να προσεχεις με τον τραχηλο οσο μπορεις. Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου γιατι εκτος απο τις συσπασεις,ειχα αρκετα υγρα και ενιωθα και βαρος χαμηλα σαν να εφευγε το μωρο, μου ειπε οτι ειναι καλος αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να μικρυνη πολυ αποτομα και να μην παρεις ειδηση. Γι΄αυτο οσο μπορεις ξαπλα, αυτο κανω και εγω. Κοριτσια τον τραχηλο σας το μετρησαν απο την κοιλια ή κολπικα? Γιατι εμενα μονο απο κοιλια με βλεπει.


κολπικά με μέτρησε,και τον υπολόγισε 2,5cm..Ε όσο μπορώ ξεκουράζομαι,αλλά δε γίνεται να είμαι και τελείως ξάπλα.Πχ τα καλοκαιρινά ποιος θα τα κατέβαζε....? κλαψ κλαψ....
Εγω εβαλα τον ανδρα μου, τι να κανω? Μολις παω να κανω κατι αρχιζουν τα πονακια. Θα κανουμε υπομονη, σε λιγο καιρο θα εχουμε τα μπεμπακια μας και δεν θα θυμομαστε τιποτα.

Εμένα ο καλός μου είναι πολυάσχολος.κανει πολλές δουλειές η αλήθεια είναι,αλλά πολλές φορές δν μπορεί να υπολογίσει πότε θα είναι εύκαιρος.Ε οπότε,από το να μην εχω τι να φορέσω,τα έφτιαξα μόνη μου..Τωρα έχω και 3 πλυντήρια για σιδέρωμα,αλλά θα φέρω γυναίκα να τα κάνει αυτή τη φορά.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Κουκλίτσα μου μεγάλη ιστορία οι κυρίες... ενώ περίμενα να περάσει ο καιρός για να κάνω τροφοβλάστη και να μάθουμε αν το μωρό μας θα είναι καλά (είχαμε 25% πιθανότητες να είναι αρρωστούλι) με έπαιρναν τηλέφωνο όταν έλειπε ο άντρας μου και μου έλεγαν πως δε πρέπει να στενοχωρώ το γιο τους και να τον βάζω σε αυτή τη διαδικασία. Καλύτερα να κάνω έκτρωση και να εξαφανιστώ από τη ζωή του. Και τώρα που όλα είναι καλά συνεχίζουν το ίδιο τροπάρι αλλά δε σηκώνω το τηλ. ούτε τις δέχομαι στο σπίτι όταν λείπει ο αντρούλης μου, γιατί μπροστά του το παίζουν αγίες.Τέσπα...ας μηβ τις σκέφτομαι!

Καλη μου συγγνωμη, ισως δεν καταλαβα! σε εβαλαν να κανεις εκτρωση;;;; τοση αγαπη εχουν στο εγγονι τους; εξαγριωθηκα με αυτα που λες! ο αντρας σου τα ξερει αυτα;; στο κατω κατω τι τους εκανες;; δεν φταιτε εσεις αν υπηρχε αυτη η πιθανοτητα κοριτσι μου.. αι η λυση δεν ειναι η αποβολη αλλα η αγαπη που θα αγγαλιαζε και εσενα και αυτο το μωρακι που θα ερθει στον κοσμο αυτο. ΕΛΕΟΣ!!!


Όχι μου το πρότειναν όταν έμαθαν ότι ήμουν έγκυος. Είχαν ήδη βγάλει το συμπέρασμα ότι το μωρό θα είναι άρρωστο και ήταν άδικος κόπος να περιμένω για την εξέταση. Ε όταν έμαθαν ότι όλα είναι καλά δε χάρηκαν και πολύ...

Φαντάζομαι οτι δε θα έχουν την αξίωση να το βλεπουν κιόλας!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αθηνουλα τι να πω, με αυτα που ακουω, πως μπορεσαν να πουν κατι τετοιο? Και ξενο παιδακι να ηταν δεν σκεφτεσαι ετσι. Μην δινεις σημασια, κοιτα να εισαι ηρεμη και καλα με τον ανδρα σου και γραψτες αυτες κανονικα. Χριστινακι και εγω εχω χαμηλο σιδηρο. Παρε τηλεφωνο το γιατρο σου, αυτος θα σου δωσει οδηγιες, μην αγχωνεσαι ξερω πολλες κοπελες που ειχαν θεμα με θυροειδη και ομως ολα καλα πηγαν.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Ποια κάνει δουλίτσες, θα τη μαλώσω...μην κουράζεστε ειδικά αν έχετε προβληματάκια!
Χριστινούλα παίρνεις σίδηρο, φολικό και ασβέστιο;

αθηνα μου σιδηρο δε μου εδωσε ο γιατρος μου.. ισως γιατι περιεχεται στις πολυβιταμινες πρεναταλ που περνω. φολικο το εκοψα γιατι κανω εμετους και με ενοχλουσε ακομα παραπανω.. ασβεστιο ναι πινω, και πολυβιταμινες εγκυμοσυνης, μαγνησιο και θυροξινη.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθηνούλα και Λία καλωσήρθατε!

Είμαι η Μαριάνθη και περιμένω το 2ο παιδάκι μου τον Οκτώβρη με το καλο!!

Αθηνά μου τί να πω με την αντιμετώπιση απο πεθερά/κουνιάδα... δεν έχω λόγια...

Λία να ξαπλώνεις όσο μπορείς! Μόλις γεννήσεις θα τα ξεχάσεις όλα!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου το μέτρησε οχι με εξέταση κολπική με το μηχάνημα απο τη κοιλιά!!!
Χριστινάκι μου μην αγχώνεσαι....θα τις δει ο γιατρός και α σου πεί....είναι φυσιολογικό να είναι πεσμένα σίδηρα ασβέστια κτλ!!!
Σοφάκο ναι μπήκα στο 6ο μήνα επισήμως!!!!
Κορίτσια όσο για τις πεθερές τι να σας πω........σύνδεση με Καϊρο .....ε'ιναι δύσκολο....αλλά και με το να στεναχωριέστε η να μανουριάζετε δεν βγάζετε άκρη!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστίνα ο γιατρός θα σου πει για το θυροειδή μην αγχώνεσαι... ίσως πρέπει να αυξήσεις τη δόση...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνα εννοειται οπως λεει η Κατερινα εξω απο τη ζωη σου αυτοι οι ανθρωποι οσο γινεται. οο αντρας σου τι λεει;; εγω δε ξερω τι θα εκανα στη θεση σου, παντως θα τα επερνα πολυ ασχημα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Χριστίνα ο γιατρός θα σου πει για το θυροειδή μην αγχώνεσαι... ίσως πρέπει να αυξήσεις τη δόση...

ναι θα τον ρωτησω να δουμε τι να κανω.. ευτυχως εχω και ενδοκρινολογο και με συμβουλευει παραλληλα... ευχαριστω κοπελες μου

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kat3r1na έγραψε:
lia1987 έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
lia1987 έγραψε:Κατερινακι μου, να προσεχεις με τον τραχηλο οσο μπορεις. Εμενα μου τον μετρησε ο γιατρος μου γιατι εκτος απο τις συσπασεις,ειχα αρκετα υγρα και ενιωθα και βαρος χαμηλα σαν να εφευγε το μωρο, μου ειπε οτι ειναι καλος αλλα θελει προσοχη γιατι μπορει να μικρυνη πολυ αποτομα και να μην παρεις ειδηση. Γι΄αυτο οσο μπορεις ξαπλα, αυτο κανω και εγω. Κοριτσια τον τραχηλο σας το μετρησαν απο την κοιλια ή κολπικα? Γιατι εμενα μονο απο κοιλια με βλεπει.


κολπικά με μέτρησε,και τον υπολόγισε 2,5cm..Ε όσο μπορώ ξεκουράζομαι,αλλά δε γίνεται να είμαι και τελείως ξάπλα.Πχ τα καλοκαιρινά ποιος θα τα κατέβαζε....? κλαψ κλαψ....
Εγω εβαλα τον ανδρα μου, τι να κανω? Μολις παω να κανω κατι αρχιζουν τα πονακια. Θα κανουμε υπομονη, σε λιγο καιρο θα εχουμε τα μπεμπακια μας και δεν θα θυμομαστε τιποτα.

Εμένα ο καλός μου είναι πολυάσχολος.κανει πολλές δουλειές η αλήθεια είναι,αλλά πολλές φορές δν μπορεί να υπολογίσει πότε θα είναι εύκαιρος.Ε οπότε,από το να μην εχω τι να φορέσω,τα έφτιαξα μόνη μου..Τωρα έχω και 3 πλυντήρια για σιδέρωμα,αλλά θα φέρω γυναίκα να τα κάνει αυτή τη φορά.
Εννοειτε να φερεις γυναικα, να κανεις οτι μπορεις και αυτα χαλαρα, οι δουλειες γινονται συνεχεια, τα μπεμπακια μας ομως? Εγω ειχα θεμα με την καθαριοτητα αλλα απο τοτε που αρχισαν τα πονακια δεν πολυ κανω και αν κανω οπως ειπα χαλαρα.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Χριστίνα ο γιατρός θα σου πει για το θυροειδή μην αγχώνεσαι... ίσως πρέπει να αυξήσεις τη δόση...

ναι θα τον ρωτησω να δουμε τι να κανω.. ευτυχως εχω και ενδοκρινολογο και με συμβουλευει παραλληλα... ευχαριστω κοπελες μου

Αυτο θα σου έλεγα κι εγώ Χριστινάκι..Βουρ στον ενδοκρινολόγο..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Χριστίνα ο γιατρός θα σου πει για το θυροειδή μην αγχώνεσαι... ίσως πρέπει να αυξήσεις τη δόση...

ναι θα τον ρωτησω να δουμε τι να κανω.. ευτυχως εχω και ενδοκρινολογο και με συμβουλευει παραλληλα... ευχαριστω κοπελες μου

Αυτο θα σου έλεγα κι εγώ Χριστινάκι..Βουρ στον ενδοκρινολόγο..

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 36 315810

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:Αθηνα εννοειται οπως λεει η Κατερινα εξω απο τη ζωη σου αυτοι οι ανθρωποι οσο γινεται. οο αντρας σου τι λεει;; εγω δε ξερω τι θα εκανα στη θεση σου, παντως θα τα επερνα πολυ ασχημα!!


Να προσέχεις τον εαυτό σου και μην αγχώνεσαι για τις εξετάσεις μερικές μετρήσεις είναι και λίγο πλασματικές στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, μετά τον 7ο μήνα ξεκαθαρίζουν τα πράγματα. Αλλά να συμβουλεύεσαι πάντα το γιατρό σου και να κάνεις ότι σου λέει.

Ο άντρας μου είναι κοντά μου και πολλές φορές έφτασε σε σημείο μέχρι και να τις χτυπήσει...αλλά δε θέλω. Προσπαθώ να τις κερδίσω ωστόσο αν γεννηθεί το μωρό μας και συνεχίσουν να κάνουν πράγματα που θα έχουν αρνητικό αντίκτυπο σε εκείνο τότε έχουμε αποφασίσει να διακόψουμε τις σχέσεις μαζί τους. Ξέρεις ο πεθερός μου είναι τόσο καλός, αφού έρχεται κρυφά να μας δει και η στάση που κρατάω είναι για αυτόν και τον άντρα μου.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Αθηνα εννοειται οπως λεει η Κατερινα εξω απο τη ζωη σου αυτοι οι ανθρωποι οσο γινεται. οο αντρας σου τι λεει;; εγω δε ξερω τι θα εκανα στη θεση σου, παντως θα τα επερνα πολυ ασχημα!!


Να προσέχεις τον εαυτό σου και μην αγχώνεσαι για τις εξετάσεις μερικές μετρήσεις είναι και λίγο πλασματικές στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, μετά τον 7ο μήνα ξεκαθαρίζουν τα πράγματα. Αλλά να συμβουλεύεσαι πάντα το γιατρό σου και να κάνεις ότι σου λέει.

Ο άντρας μου είναι κοντά μου και πολλές φορές έφτασε σε σημείο μέχρι και να τις χτυπήσει...αλλά δε θέλω. Προσπαθώ να τις κερδίσω ωστόσο αν γεννηθεί το μωρό μας και συνεχίσουν να κάνουν πράγματα που θα έχουν αρνητικό αντίκτυπο σε εκείνο τότε έχουμε αποφασίσει να διακόψουμε τις σχέσεις μαζί τους. Ξέρεις ο πεθερός μου είναι τόσο καλός, αφού έρχεται κρυφά να μας δει και η στάση που κρατάω είναι για αυτόν και τον άντρα μου.

Αθηνα μου τουλαχιστο ο ενας απτους δυο ειναι ενταξει ανθρωπος.. αμα ο αντρουλης σου σε υποστηριζει και αντιλαμβανεται το αντικτυπο της συμπεριφορας τους σε σενα και στο μωρακι, τοτε εχεις ενα μεγαλο στηριγμα. δε χρειαζονται ακροτητες αν με ρωτας, απλα κρατα εσυ την αξιοπρεπεια σου. και να σου πω και κατι; την τιμωρια θα την παρουν στο τελος που θα αντικρισουν το μωρακι και θα νιωσουν απιστευτες τυψεις για οσα ελεγαν. και ακομα χειροτερα οταν καταλαβουν οτι δεν ειναι επιθυμητοι, ουτε καν να το επισκεπτονται.
γλυκια μου νασαι δυνατη και ο Θεος μας δικαιωνει παντα

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Αθηνα εννοειται οπως λεει η Κατερινα εξω απο τη ζωη σου αυτοι οι ανθρωποι οσο γινεται. οο αντρας σου τι λεει;; εγω δε ξερω τι θα εκανα στη θεση σου, παντως θα τα επερνα πολυ ασχημα!!


Να προσέχεις τον εαυτό σου και μην αγχώνεσαι για τις εξετάσεις μερικές μετρήσεις είναι και λίγο πλασματικές στη διάρκεια της εγκυμοσύνης, μετά τον 7ο μήνα ξεκαθαρίζουν τα πράγματα. Αλλά να συμβουλεύεσαι πάντα το γιατρό σου και να κάνεις ότι σου λέει.

Ο άντρας μου είναι κοντά μου και πολλές φορές έφτασε σε σημείο μέχρι και να τις χτυπήσει...αλλά δε θέλω. Προσπαθώ να τις κερδίσω ωστόσο αν γεννηθεί το μωρό μας και συνεχίσουν να κάνουν πράγματα που θα έχουν αρνητικό αντίκτυπο σε εκείνο τότε έχουμε αποφασίσει να διακόψουμε τις σχέσεις μαζί τους. Ξέρεις ο πεθερός μου είναι τόσο καλός, αφού έρχεται κρυφά να μας δει και η στάση που κρατάω είναι για αυτόν και τον άντρα μου.

Αθηνά ο άντρας σου είναι μοναχογιός??

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 36 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 36 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012-Νο 4!!!!! - Σελίδα 36 417472

Ευχαριστώ για τα λογάκια...
Τί περιλαμβάνει το μεσημεριανό μενού σας; Εμείς θα φάμε μοσχαράκι κοκκινιστό με φλομάρια(χειροποίητο ζυμαρικό από τη Λήμνο).

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι δεν είναι μοναχογιός. Έχει μία αδερφή(την κουνιάδα που λέγαμε) και έναν αδερφό.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μμμμ Αθηνά ερχόμαστε!!!

Εγώ ομελέτα για μεσημέρι... μετά θα φτιάξω μπιφτεκάκια με πατατούλες να φάμε το βραδάκι...

http://www.creativebeez.gr

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Παστιτσιο εμεις...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marianthi_m έγραψε:μμμμ Αθηνά ερχόμαστε!!!

Εγώ ομελέτα για μεσημέρι... μετά θα φτιάξω μπιφτεκάκια με πατατούλες να φάμε το βραδάκι...

Ελάτε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις