Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:εδώ είμαι κι εγώ....βάφτηκα κ ξαναηρθα..

καλημέρα γκρινιάρα!


καλημερα ευουλα μου!!!γιατι βαφτηκες απο τωρα???τι ωρα εχεις μαθημα???
κοριτσακι μου τι κανεις???σημερα θα κανεις τεστακι ?αχ μακαρι να εισαι εγκυουλα.....και ειπαμε ε???ποντιακο θα το κανουμε το γλεντι

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:

τι ωρα δουλευεις Ευακι???



στις 2.30 έχω μάθημα....κατά τις 2 φεύγω αλλά είπα να είμαι έτοιμη Smile

σωστη σε βρισκω!!!! Wink

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:
dimitrav έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΔΗΜΤΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ...ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΚΑΝΩ....ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΖΩΟΝ!!!!
πάντως στο τικεράκι σου λέει ότι σήμερα είναι καλή μέρα για ζουζουνιές!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 οπότε άντε με το καλό!!!!


ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΙΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΙ..ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΚΑΝΕΙ..ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΩ ΜΠΑΣΤΑ!!!ΡΕΠΟ!!ΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙ ΕΛΕΥΕΘΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ
χαχαχα καλό...ευτυχώς που δεν αγχώνεστε!!εγώ μόνη μου τρελαίνομαι μπροστά στον Νίκο δεν το δείχνω όμως!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:εδώ είμαι κι εγώ....βάφτηκα κ ξαναηρθα..

καλημέρα γκρινιάρα!


καλημερα ευουλα μου!!!γιατι βαφτηκες απο τωρα???τι ωρα εχεις μαθημα???
κοριτσακι μου τι κανεις???σημερα θα κανεις τεστακι ?αχ μακαρι να εισαι εγκυουλα.....και ειπαμε ε???ποντιακο θα το κανουμε το γλεντι

καλημερα αρτεμακι μου!!!ειπαμε καλε δεν εχω τεστακια σπιτι...αυριο πρωι αν δεν εχει ερθει η παλιοκουμουνα ετρεξα για χοριακη!!!.....ναι...ναι...τεσετερον θα εν το μουχαμπετ!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χριστινιω!!!καλα ειμαστε...εσυ τι κανεις??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Χριστίνα!


γκρινιάρα βλέπω το τεμέτερον το 'χεις! Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα χριστινάκι!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ??

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:εδώ είμαι κι εγώ....βάφτηκα κ ξαναηρθα..

καλημέρα γκρινιάρα!


καλημερα ευουλα μου!!!γιατι βαφτηκες απο τωρα???τι ωρα εχεις μαθημα???
κοριτσακι μου τι κανεις???σημερα θα κανεις τεστακι ?αχ μακαρι να εισαι εγκυουλα.....και ειπαμε ε???ποντιακο θα το κανουμε το γλεντι

καλημερα αρτεμακι μου!!!ειπαμε καλε δεν εχω τεστακια σπιτι...αυριο πρωι αν δεν εχει ερθει η παλιοκουμουνα ετρεξα για χοριακη!!!.....ναι...ναι...τεσετερον θα εν το μουχαμπετ!!!!
θα πεθανω παλι απο την αγωνια μεχρι αυριο....ουφ Laughing Laughing Laughing

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα Χριστίνα!


γκρινιάρα βλέπω το τεμέτερον το 'χεις! Very Happy

εεεε....11 χρονια σχεδον εδω στα βορεια τα εμαθα!!! Razz Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
art86 έγραψε:
dimitrav έγραψε:
art86 έγραψε:εβαλα μια σκουπα κια να μαι..........δημητρα...μην πεφτεις βρε........ολα καλ θα πανε...μην αγχωνεσαι...εχεις περιοδο....?
όχι ακόμη κορίτσι μου μεθαύριο περιμένω...απλά σήμερα έκανα ένα τεστάκι κ σιγουρεύτικα ότι θα αδιαθετήσω...
γιατι καλε κανεις τεστ πριν την καθυστερηση...?για να απογοητευεσαι????????αν δεν ειδες κοκκινη τι απογοητευεσαι...?μεχρι να την δουμε ελπιζουμε

Δήμητρα εγώ κατάλαβα ότι αδιαθέτησες..μπορεί να μην έδειξε το τεστ επειδή δεν έχεις καθυστέρηση
ειρηνη μου τωρα χαζευα τις φωτο σου στο φεις και παρατηρησα οτι σε ολεςςςςςςςςςςς γελας....πω πω τι χαμογελαστος ανθρωπος....σου ευχομαι κοριτσακι ετσι να σαι παντα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκρινιάρα ειπαμε χαλαρα εσυ!!! εμεις μπορουμε να αγωνιούμε για σένα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ξέρεις γιατί πιστεύω ότι τα κατάφερες αυτή τη φορά???γιατί δν έχεις συμπτώματα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109

Τόνια μου, εγώ λέω αφού ζαλίζεσαι γενικότερα, να πας να κάνεις εξετάσεις μήπως σου λείπει τίποτα.. η αν εισαι υποτασική να βρεις κάπως να το ρυθμίσεις αυτο??δν ξέρω!!! κι εγώ είμαι στο όριο για υπόταση και αν σκύψω ζαλίζομαι αμέσως!!!

Χριστινάκιιιιιιιιι δν σε χαιρέτησα!!Τι τυχερή που σχόλασες νωρίς!!!! Ελπίζω να μου εισαι πολύ πολύ καλά!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 654316



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τρι Μάης 15, 2012 1:19 am, 1 φορά

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

θα δειξει η αυριανη μερα αν θα εχω ευχαριστα ή οχι...θα παω για χοριακη αν δεν ερθει η παλιοαλεκα...

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ειρηνη μου τωρα χαζευα τις φωτο σου στο φεις και παρατηρησα οτι σε ολεςςςςςςςςςςς γελας....πω πω τι χαμογελαστος ανθρωπος....σου ευχομαι κοριτσακι ετσι να σαι παντα

ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!!να είσαι καλά!με συγκίνησες..κι εσύ να είσαι πάντα χαμογελαστή Very Happy Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

θα δειξει η αυριανη μερα αν θα εχω ευχαριστα ή οχι...θα παω για χοριακη αν δεν ερθει η παλιοαλεκα...

Ευχάριστα θα είναι!το ξέρω εγώ μου το είπε ο πελαργός! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 386913

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γκρινιάρα ειπαμε χαλαρα εσυ!!! εμεις μπορουμε να αγωνιούμε για σένα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ξέρεις γιατί πιστεύω ότι τα κατάφερες αυτή τη φορά???γιατί δν έχεις συμπτώματα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 328109

Τόνια μου, εγώ λέω αφού ζαλίζεσαι γενικότερα, να πας να κάνεις εξετάσεις μήπως σου λείπει τίποτα.. η αν εισαι υποτασική να βρεις κάπως να το ρυθμίσεις αυτο??δν ξέρω!!! κι εγώ είμαι στο όριο για υπόταση και αν σκύψω ζαλίζομαι αμέσως!!!

κι εγω για τον ιδιο λογο!!! Razz Razz Razz Razz αλλα μεχρι να δω το νουμερο της χοριακης δεν ελπιζω σε τιποτα...μην την ξαναπατησω Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
art86 έγραψε:ειρηνη μου τωρα χαζευα τις φωτο σου στο φεις και παρατηρησα οτι σε ολεςςςςςςςςςςς γελας....πω πω τι χαμογελαστος ανθρωπος....σου ευχομαι κοριτσακι ετσι να σαι παντα

ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!!να είσαι καλά!με συγκίνησες..κι εσύ να είσαι πάντα χαμογελαστή Very Happy Very Happy
δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το να βλεπεις ανθρωπους χαμογελαστους......ανθρωποι χαμογελαστοι=καλοι ανθρωποι...ζωη χωρις χαμογελο-αδεια ζωη...σε ευχαριστω και εγω πολυ γλυκια μου

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

θα δειξει η αυριανη μερα αν θα εχω ευχαριστα ή οχι...θα παω για χοριακη αν δεν ερθει η παλιοαλεκα...

Ευχάριστα θα είναι!το ξέρω εγώ μου το είπε ο πελαργός! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 386913

αααα...ωστε ετσι...εεε???ειναι κολλητος σου...εεεε????πες του αυριο να εχω μια τεραστια χοριακη αλλιως θα του μαδισω τα φτερα... Razz Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ..ΥΠΟΤΑΣΙΚΗ ΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ..ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
eirini7 έγραψε:

ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου!!να είσαι καλά!με συγκίνησες..κι εσύ να είσαι πάντα χαμογελαστή Very Happy Very Happy
δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το να βλεπεις ανθρωπους χαμογελαστους......ανθρωποι χαμογελαστοι=καλοι ανθρωποι...ζωη χωρις χαμογελο-αδεια ζωη...σε ευχαριστω και εγω πολυ γλυκια μου
Respect Respect Respect

γκρινιαρα έγραψε:
eirini7 έγραψε:
Ευχάριστα θα είναι!το ξέρω εγώ μου το είπε ο πελαργός! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 386913

αααα...ωστε ετσι...εεε???ειναι κολλητος σου...εεεε????πες του αυριο να εχω μια τεραστια χοριακη αλλιως θα του μαδισω τα φτερα... Razz Razz Razz Razz

θα του το πω και θα με ακούσει(να γλιτώσει και τα φτερά του όχι τίποτα άλλο δηλαδή) cheers

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

θα δειξει η αυριανη μερα αν θα εχω ευχαριστα ή οχι...θα παω για χοριακη αν δεν ερθει η παλιοαλεκα...

Ευχάριστα θα είναι!το ξέρω εγώ μου το είπε ο πελαργός! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 386913

αααα...ωστε ετσι...εεε???ειναι κολλητος σου...εεεε????πες του αυριο να εχω μια τεραστια χοριακη αλλιως θα του μαδισω τα φτερα... Razz Razz Razz Razz
και εγω,και εγω...α και σε παρακαλω αφου τα λετε καλα πες του να περασει και απο μενα καμια βολτα...εχω και παγωτακι ν τον κερασω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ..ΥΠΟΤΑΣΙΚΗ ΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ..ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗ

εμ κι εσύ αντι οταν εχεις χρόνο να ξεκουραζεσαι βάλθηκες να ξεπατώσεις τον μακεδόνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Razz Razz Razz Razz Razz

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλα ειμαι κοριτσακια μου...εσεις???γκρινιαρα κ δημητρα μας ετοιμαζετε ευχαριστα??????????????????? Laughing Laughing Laughing

θα δειξει η αυριανη μερα αν θα εχω ευχαριστα ή οχι...θα παω για χοριακη αν δεν ερθει η παλιοαλεκα...

Ευχάριστα θα είναι!το ξέρω εγώ μου το είπε ο πελαργός! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 386913

αααα...ωστε ετσι...εεε???ειναι κολλητος σου...εεεε????πες του αυριο να εχω μια τεραστια χοριακη αλλιως θα του μαδισω τα φτερα... Razz Razz Razz Razz
και εγω,και εγω...α και σε παρακαλω αφου τα λετε καλα πες του να περασει και απο μενα καμια βολτα...εχω και παγωτακι ν τον κερασω

μαρή ζουρλάθηκες;;;;θα φάει πελαργός παγωτό;;;κανένα ψαράκι ετοίμασε! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 40746 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 40746

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ..ΥΠΟΤΑΣΙΚΗ ΕΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ..ΕΧΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗ

εμ κι εσύ αντι οταν εχεις χρόνο να ξεκουραζεσαι βάλθηκες να ξεπατώσεις τον μακεδόνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Razz Razz Razz Razz Razz


ΔΕΝ ΛΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #37 - Σελίδα 3 215994 ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΥΡΟΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ..ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΡΕΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις