Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μου βαπτιζω την κορουλα μου τον Ιουνιο και ψαχνω ενα οικονομικο στολισμο μεχρι 150 ευρω ειμαι Αθηνα καμια ιδεα απτις βαπτισεις των ζουζουνιων σας?
Ευχαριστω Laughing

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το καλο η βαφτιση και να χαιρεσαι τη μικρη! μπορεις να παρεις γαζες εχουν γυρω στο 1-1,5 ευρω το μετρο και να στολισεις τα σκαλια. μπορεις να βαλεις και δυο δεντρα ελιες (στα φυτωρια τα εχουν οικονομικα 20-25 ευρω) που θα τα στολισεις με κορδελακια. μπορεις να βαλεις και μπαλες μπαμπου η ξυλινες φυγουρες με βαση! και παλι με το καλο!

http://stardustwork.blogspot.com

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολυ ωραια η ιδεα σου σευχαριστω και εγω το εχω σκεφτει να κανω κατι μονη μου ομως ποιος θα μου τα φτιαξει στην εκκλησια εγω με 2 παιδακια και ενα τον αντρα μου 3 δεν προλαβαινω να παω στην εκκλησια να τα ετοιμασω Very Happy

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα στα γενέθλια της μικρής μας πήρα κάτι μπαλόνια με ήλιο απ το "μπουκέτο μπαλόνια" και έκαναν 1.5 ευρώ το ένα. Και επειδή είναι κοντά το σπίτι μου απ το μαγαζί, μου τα έφεραν και σπίτι.Δεν ξέρω αν "βαράνε" στην περίπτωση της βάφτισης, αλλά νομίζω ότι μπορείς να βρείς στολισμό με τα χρήματα που υπολογίζεις. Άλλωστε είναι ωραία στην βάφτιση να είναι απλά τα πράγματα... Επίσης ένα μαγαζί στην Φρατζή (το είχα βρει από το internet, μου είχε πει 1 ευρώ το μπαλόνι, αλλά δεν με βόλευε να πάω). Μια αναζήτηση για μπαλόνια στο ιντερνετ θα σε βοηθήσει...
Με λουλούδια θα σου βγεί πιο ακριβό, εκτός αν στολίσεις όπως σου είπε η κοπέλα πιο πάνω... Αυτό είναι και θέμα χρόνου! Ελπίζω να σε βοήθησα!

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σευχαριστω μαλλον θα ακολουθησω την συμβουλη σας αρκει να βρω καποιον να μου τα παει στην εκκλησια και να μου τα φτιαξει αχ!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν εχεις καμια φιλη η συγγενη δεν ειναι τιποτα να τα φτιαξουν. εγω στη βαφτιση του γιου μου ειχα στολισει τις ελιες μια βδομαδα πριν με κορδελακια (μην τα πολυχτυπαει ο ηλιος ομως και ξεθωριασουν) και ειχα ντυσει τις γλαστρες με υφασμα. την μερα τις βαφτισης τις πηγε ο αντρας μου στην εκκλησια και οι αδελφες μου στηασανε και μπαλονια με ηλιον και ετοιμο. εγω δεν εκανα τιποτα Οικονομικος στολισμος βαπτισης τα φωτα σας!!!!!!!! 4872 γτ δεν προλαβαινεις εκεινη την ημερα να κανεις πολλα. μεχρι να ετοιμαστεις να βγαλετε φωτο στην εκκλησια πριν τη βαφτιση ποτε θα τα προλαβεις ολα; να χεις και να στολιζεις;;;

http://stardustwork.blogspot.com

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
valia 32 έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου βαπτιζω την κορουλα μου τον Ιουνιο και ψαχνω ενα οικονομικο στολισμο μεχρι 150 ευρω ειμαι Αθηνα καμια ιδεα απτις βαπτισεις των ζουζουνιων σας?
Ευχαριστω Laughing

καλησπερα κ με το καλο η βαπτιση σας εγω βαφτισα την μικρη μου 29/4 μου εκανε ολο τον στολισμο μια πολυ καλη μου φιλη που ειναι η δουλεια της αν θες σου την συστηνω ειναι πολυ καλη κ οικονομικη , 3 εβδομαδες μετα ολοι ακομα μου λενε ποσο υπεροχα ηταν ολα , εχει ρουχα γλυκα μπομπονιερες κανει τους στολισμους δλδ, τα παντα

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpougatsoula24 έγραψε:
valia 32 έγραψε:Καλημερα κοριτσια μου βαπτιζω την κορουλα μου τον Ιουνιο και ψαχνω ενα οικονομικο στολισμο μεχρι 150 ευρω ειμαι Αθηνα καμια ιδεα απτις βαπτισεις των ζουζουνιων σας?
Ευχαριστω Laughing

καλησπερα κ με το καλο η βαπτιση σας εγω βαφτισα την μικρη μου 29/4 μου εκανε ολο τον στολισμο μια πολυ καλη μου φιλη που ειναι η δουλεια της αν θες σου την συστηνω ειναι πολυ καλη κ οικονομικη , 3 εβδομαδες μετα ολοι ακομα μου λενε ποσο υπεροχα ηταν ολα , εχει ρουχα γλυκα μπομπονιερες κανει τους στολισμους δλδ, τα παντα
Καλησπερα ναι με ενδιαφερει αν θες στειλε μου τα στοιχεια της με πμ ναι?

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
antonia32 έγραψε:αν εχεις καμια φιλη η συγγενη δεν ειναι τιποτα να τα φτιαξουν. εγω στη βαφτιση του γιου μου ειχα στολισει τις ελιες μια βδομαδα πριν με κορδελακια (μην τα πολυχτυπαει ο ηλιος ομως και ξεθωριασουν) και ειχα ντυσει τις γλαστρες με υφασμα. την μερα τις βαφτισης τις πηγε ο αντρας μου στην εκκλησια και οι αδελφες μου στηασανε και μπαλονια με ηλιον και ετοιμο. εγω δεν εκανα τιποτα Οικονομικος στολισμος βαπτισης τα φωτα σας!!!!!!!! 4872 γτ δεν προλαβαινεις εκεινη την ημερα να κανεις πολλα. μεχρι να ετοιμαστεις να βγαλετε φωτο στην εκκλησια πριν τη βαφτιση ποτε θα τα προλαβεις ολα; να χεις και να στολιζεις;;;
Ναι θα το συζητησω με τους δικους μου να δω μηπως μπορει καποιος να παει νωριτερα στν εκκλησια μεχρι να ετοιμαστουμε εμεις με τα μικρα αυτη θα ηταν η καλυτερη λυση

Neraidoni

Neraidoni
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βάφτισα την μικρή μου τον Σεπτέμβρη και ενω ψαχνό μουν για στολισμο με λουλούδια, αποφάσισα ότι είναι βάφτιση και δεν χρειάζεται λουλούδια που θα με έβγαζαν απο τον προϋπολογισμό μου. Πήγα λοιπόν στην εταιρεία που προαναφέρθηκε και με 150 ευρώ στολισα τα σκαλιά με 4 πεταλούδες μπαλόνια και 4 συνθέσεις απο 3 μπαλόνια η Κ´αθε μια και στο κέντρο με συνθέσεις σε όλα τα τραπέζια (10 -12 δεν θυμάμαι) απο 3 μπαλόνια εκ των οποίων το ένα είχε τ όνομα της μικρής. Το μόνο κακό με τα μπαλόνια σε αντίθεση με τα λουλούδια, είναι νομίζω ότι δεν στα μεταφέρουν απο την εκκλησία στο κέντρο, οπότε έπρεπε να τα κουβαλησουν συγγενείς και φίλοι. Λουλουδια εβαλα μονο στην κολυμπηθρα κι αυτο περισσοτερο γιατι εφτιαξα στην μικρη στεφανακι για τα μαλλια κ ετυχε να δω τις συνθεσει Να χαίρεσαι την μπεμπούλα σου και με το καλο η βάφτιση της!

mpougatsoula24

mpougatsoula24
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βαλια μου εχεις πμ Very Happy

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για την βοηθεια

Βίκυ

Βίκυ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σου και από εμένα. Με αυτά τα χρήματα μπορώ να σου κάνω τον στολισμό της εκκλησίας ή του τραπεζιού. Δεν κατάλαβα ακριβώς τι χρειάζεσαι. Στείλε μου αν θέλεις περισσότερες λεπτομέρειες για να σου πω αρκετές ιδέες για να στολίσεις και μόνη σου. Μπορώ αν θέλεις να σου ετοιμάσω και αρκετές χειροτεχνίες που θα χρησιμοποιήσεις για τη διακόσμησή του ώστε να είναι ιδιαιτέρως πρωτότυπη. Ρίξε μια ματιά στο site μου για να πάρεις μια γεύση από τη δουλειά που κάνω. Κάθε βάπτιση είναι μοναδική και ιδιαίτερη με πολύ οικονομικές τιμές για να μπορούνε όλες οι μανουλες να θυμούνται αυτές τις γλυκές στιγμές σε ένα τέλειο φόντο.

www.wonderland-event.weebly.com

http://www.Wevent.gr

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Βικυ μου μολις ειδα το σαιτ σου φτιαχνεις φανταστικα πραγματα μπραβο σου!!!Τελικα αποφασισα να κανω τον στολισμο μονη μου θα παρω τουλι για τις σκαλες θα το στολισω με κορδελες και θα βαλω κλουβακια και κουβαδακια γεματα με καραμελες και γλειφιτζουρια επεισης σκεφτηκα στην κολυμπηθρα να βαλω τουλι και μπουκετακια για να μην εχω προβλημα και με την εκκλησια (δεν θελουν πολλα πολλα).Ελπιζω να βγει κατι καλο πρωτη φορα ασχολουμαι

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω για παραδειγμα θα παρω λιγη γαζα για τραπεζι και λιγη για τα σκαλακια. μετα θα παρω γλαστρακια με βασιλικο και θα βαλω πανω κατι στικ στο θεμα μας (με σπουργιτια πανω μεταλικα 1,50Ε) 2-3 γυαλες απο τζαμπο για ζαχαρωτα και μπαλονια που θα φουσκωσω με ιλιον για νατα βαλω μπροστα στην πορτα της εκκκλησιας. πανω στα μπαλονια θα κανω απο χαρτι (θα εκτυπωσω και θα το κοψω)το μονογραμμα μας γιατι το ονομα ειναι μεγαλο και θα το κολησω στο μπαλονι. Wink

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι και αυτη πολυ καλη ιδεα υπαρχουν πολυ ομορφα και οικονομικα πραγματα να κανεις ορεξη και φαντασια χρειαζεται

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια οταν κανουμε τις βαπτισεις των παιδιων μας τι λετε να αναρτησουμε εδω τις δημιουργιες μας (αυτα που εχουμε φτιαξει μονες μας)ετσι ωστε να παρουν ιδεες και αλλες μαμαδες?

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
supermama έγραψε:εγω για παραδειγμα θα παρω λιγη γαζα για τραπεζι και λιγη για τα σκαλακια. μετα θα παρω γλαστρακια με βασιλικο και θα βαλω πανω κατι στικ στο θεμα μας (με σπουργιτια πανω μεταλικα 1,50Ε) 2-3 γυαλες απο τζαμπο για ζαχαρωτα και μπαλονια που θα φουσκωσω με ιλιον για νατα βαλω μπροστα στην πορτα της εκκκλησιας. πανω στα μπαλονια θα κανω απο χαρτι (θα εκτυπωσω και θα το κοψω)το μονογραμμα μας γιατι το ονομα ειναι μεγαλο και θα το κολησω στο μπαλονι. Wink

μπράβο πολύ καλό.Στο ίδιο μήκος σκέφτομαι και γω.Το δικο μας θέμα θα είναι ο μικρός πρίγκιπας,θα πάρω γάζα για να φτιάξω ένα διάδρομο,ο μπάμπάς μου που είναι ο καλλιτέχνης της οικογένειας θα πάρει μεγάλες πέτρες ποταμίσιες και θα ζωγραφίσει τον μικρό πρίγκιπα,βρήκα σε ένα μπλογκ πώσ να φτιάξω δεντράκια απο χαρτί(topiary),θα πάρω 2 φαναράκια από τα τζάμπο τα μεγάλα,μπαλόνια που θα φουσκώσω εγώ με ιλιο και επειδη στον πρώτο μου γιο μας είχε κάνει δώρο η μαμά μου ένα πινακα -κορνίζα με φωτο του παιδιού και το είχαμε βάλει πάνω σε καβαλέτο σκέφτομαι να κανω το ιδιο και στον μπέμπη για να το κρεμάσω μετα στο δωμάτιο του.τι λετε?καλο δεν ακούγεται?
ξέχασα να σας πω οτι λέω να μη φτιάξω βιβλιο ευχών,μόνο στο τραπέζι με τις μπομπο θα βάλω λιγη γάζα και ισως καμμιά γυάλα με σοκολατακια ,σοκοφτετακια κτλ,αν σκέφτείτε κατι αλλο πειτε μου flower

Roxani Lina

Roxani Lina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είμαι και έγω στην αναζήτηση για φθηνό στολισμό, μιας και η βάπτισή μας θα γίνει 24/6.
Η ιδέα με τις ελιές είναι θεϊκή. Μάλλον αυτή θα ακολουθήσω.
Οι τιμές που κυκλοφορούν είναι τρελές.

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Roxani Lina έγραψε:Είμαι και έγω στην αναζήτηση για φθηνό στολισμό, μιας και η βάπτισή μας θα γίνει 24/6.
Η ιδέα με τις ελιές είναι θεϊκή. Μάλλον αυτή θα ακολουθήσω.
Οι τιμές που κυκλοφορούν είναι τρελές.
το σκέφτηκα και γω αυτό με τις ελιές αλλα δε ξέρω για τιμές και που να βρω,εχεις δει κάπου για να κοιτάξω και γώ?

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω βαφτισα τον μικρο μου στις 22 απριλιου και τα ειχαμε φτιαξει μονες μας ολα ακομα και μπομπονιερες με 2 φιλες μου ...ειχα θεμα πριγκιπα βατραχο μου πηγε ολος ο στολισμος γυρω στα 100 ευρω και εδωσα και κατι για την μια φιλη μου που μου ειχε φτιαξει απο φελιζολ (τα οποια ολοι νομιζανε οτι ειναι ξυλινα ) πριγκιπες βατραχους και τους ειχαμε δεσει στις κολωνες της εκκλησιας και ΗΤΑΝΕ ΤΕΛΕΙΟΙ ΑΠΛΑ.οτι θελεις απο θεμα διακοσμησης στειλε μου πμ να μιλησουμε να δουμε τι μπορουμε να φτιαξουμε ολες μαζι... Very Happy Very Happy

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σευχαριστω πολυ κοριτσακι μου μεχρι στιγμης εχει προσφερθει να με βοηθησει η μαμα μου αν κολλησουμε πουθενα γιατι ειμαστε και οι δυο ασχετες θα καλεσω βοηθεια...!

Roxani Lina

Roxani Lina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα κοιτάξω σε κάποια φυτώρια κοντά στη γειτονιά μου και θα σε ενημερώσω για τιμές.

Roxani Lina

Roxani Lina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
iwanna έγραψε:
Roxani Lina έγραψε:Είμαι και έγω στην αναζήτηση για φθηνό στολισμό, μιας και η βάπτισή μας θα γίνει 24/6.
Η ιδέα με τις ελιές είναι θεϊκή. Μάλλον αυτή θα ακολουθήσω.
Οι τιμές που κυκλοφορούν είναι τρελές.
το σκέφτηκα και γω αυτό με τις ελιές αλλα δε ξέρω για τιμές και που να βρω,εχεις δει κάπου για να κοιτάξω και γώ?
θα κοιτάξω σε κάποια φυτώρια κοντά στη γειτονιά μου και θα σε ενημερώσω για τιμές.

valia 32

valia 32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iwanna έγραψε:
Roxani Lina έγραψε:Είμαι και έγω στην αναζήτηση για φθηνό στολισμό, μιας και η βάπτισή μας θα γίνει 24/6.
Η ιδέα με τις ελιές είναι θεϊκή. Μάλλον αυτή θα ακολουθήσω.
Οι τιμές που κυκλοφορούν είναι τρελές.
το σκέφτηκα και γω αυτό με τις ελιές αλλα δε ξέρω για τιμές και που να βρω,εχεις δει κάπου για να κοιτάξω και γώ?
Δεν εχω κοιταξει συγκεκριμενα για ελιες αλλα ξερω οτι τα φθηνοτερα λουλουδια φυτα θα τα βρεις σε φυτωρια σιγουρα θα εχει καποιο στην περιοχη σου οπως επεισης αυτη την περιοδο υπαρχουν οι εκθεσεις λουλουδιων που εκτος απο φθηνα φυτα μπορεις να παρεις και ιδεες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις