Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες μου τελειωσα με την μαγειρικη μου και παω να ξαπλωσω λιγο γιατι με εχουν πιασει τα καλα της ωορρηξιας μου....πονοκεφαλος,ζαλαδες,υπνηλια και εγω δεν ξερω τι αλλο.... Mad Mad Mad
θα τα πουμε αργοτερα..... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 531909 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 531909

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλορίζικο κούκλες
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 90233 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 315810

Λενάκι για να μην σου είπε τίποτα για ξεκούραση να μην παίρνεις κάτι άρα όλα είναι καλά!!
Η αυριανή χοριακή θα είναι απλά η επιβεβαίωση !!!!

Ελλη φόρμες φοράω όταν είναι να πάω σε σπίτι αλλιώς έξω ντύνομαι βάφομαι πολύ ελαφριά, όχι σαν κοκότα δεν τα μπορώ εγώ αυτά. Σε κανένα γάμο - βάφτιση ίσως...

πιάστηκα στο τηλεφωνο και ξέχασα τι διάβασα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 40746


xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστεεεεε?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
dimitrav έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
dimitrav έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:
dimitrav έγραψε:κορίτσια τι κάνετε??αντε με το καλό το νέο μας θεματάκι να έχουμε ΄πολλάαα Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 386913 κ να μας φέρει γούρι η γκρινιαρούλα μας!!!εγώ πάντως σήμερα περιμένω την αλέκα αλλά ακόμη δεν έκανε την παρουσία της..κ η θερμοκρασία μου δεν έπεσε ακόμη...περίεργο γιατί πάντα το πρωί έρχετε...πάντως θα έρθει το πιστεύω!!!

μπορει με τοοοοοσσσσηηηη εγκυοσκονη που σας εριξα να μου κανει τη χαρη και να εξαφανιστει η βρωμιαρα...εξαλλου δεν την καλεσαμε... Wink Wink Wink Wink Razz Razz Razz Razz
καλόοοο μακάρι αλλά δεν το πιστεύω κ πολύ για μένα είναι πολύ καλό για να γίνει αληθινο!! Very Happy Very Happy Very Happy


ποτε μη λες ποτε...κι εγω νομιζα οτι δεν τα ειχα καταφερει..αλλα...ειδες???
δεν έχω συμπτώματα κ γι'αυτό δεν πολύ πιστεύω είχαν βγει κ αρνητικα 2 τεστ πριν 3-4 μέρες...να μ πεις ηταν νωρίς...αλλά ξέρω κ γω...σε σένα κοριτσάρα μου τι λέει εχεις τίποτα απο συμπτώματα?

απολυτως τιποτα...αφου απο χθες εχω κοιταξει 5 φορες τη χοριακη για να σιγουρευτω οτι ειμαι εγκυος...οποτε μη σταματας να ελπιζεις!!!
χαχχαχαχχα....οταν εχουμε συμπτωματα δεν ειμαστε και οταν δεν εχουμε ειμαστε....απιστευτο..?εσυ μην κοιτας και ξανα κοιτας εισαι............μου θυμησες εμενα που οταν βγηκε θρτικο το τεστ το εβαζα διπαλα στο κουτι του κλιαρ μπλου και τα συγκρινα με το παραδειγμα που εχει πανω το κουτι..να δω ειναι οντως...ειχα κανει τοσα τεστ αρνητικα ολα που δεν το πιστευα...και φωναζα ειναι θετικο ειναι θετικο..αφου ο αντρας μου νομιζε οτι κατι ειχα παθει...
λες?πωπωω θα έχει πολύ γέλιο!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ ΟΙ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 850933 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 850933

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετοίμασα το τραπέζι για φαγητό, έχω μια πίνα άλλο πράγμα !!
αλλά περιμένω τον μπιμπίκο μου.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΦΛΩΡΙΝΗΣ ΘΑ ΦΑΤΕ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ.......Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 Md028

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΙ.......Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 Md028
χαχαχα!!! Razz Razz
ναι Φλωρίνης για τον μπιμπικο
εγώ επειδή κάνω διαίτα θα φάω κοτόπουλο στην σχάρα με πράσινη σαλάτα

τι καλό έκανες εσύ ;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΙΖΕΛΙΑ ΕΚΑΝΑ.ΕΠΛΥΝΑ ΚΑΙ ΡΟΚΑ ΓΙΑ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ.ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ.......

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ.
ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 Ch004


evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα πάλι...μεγείρεψα,φάγαμε,έπλυνα κ πιάτα κ τώρα πάω για νάνι...θα τα πούμε μετά.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξυπνησα!!!βεβαια δεν κοιμηθηκα και πολυ..αλλα χορτασα...

εξω βρεχει εδω και πολυ ωρα...

περιμενω τον αντρα μου να δουμε μια ταινιουλα και μετα θα παμε για φαγητο στον ανηψουλη μας!!!

ειναι καμια εδω???

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ..ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΡΑΓΙΣΜΑ...ΜΟΝΟ 2 ΝΤΕΠΟΝ ΑΝΑ 12ΩΡΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΝΑΡΘΗΚΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΟΤΣΙΔΟΥΔΙΑ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ..ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΡΑΓΙΣΜΑ...ΜΟΝΟ 2 ΝΤΕΠΟΝ ΑΝΑ 12ΩΡΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΝΑΡΘΗΚΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΟΤΣΙΔΟΥΔΙΑ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΑ.ΠΩ ΠΩ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ?
ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ..ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ ΤΟ ΡΑΓΙΣΜΑ...ΜΟΝΟ 2 ΝΤΕΠΟΝ ΑΝΑ 12ΩΡΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΝΑΡΘΗΚΑ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ???Ο ΠΟΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΟΤΣΙΔΟΥΔΙΑ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΑ.ΠΩ ΠΩ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ?
ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!


ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΑΣΧΗΜΟ ΠΕΣΙΜΟ ΝΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΕΣΑΜΕ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!
ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΧΜΜ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΩ ΓΙΑΤΙ...ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ..ΛΕΣ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ??ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΑΚΟΜΑ Κ 2ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΑΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ..ΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΕΤΣΙ!!!Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ.ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?
Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΤΟΝΙΑ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ.ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?
Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ..ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΧΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 215994 ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ(ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΥΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΞΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΑΣΠΡΑΔΙ ΑΒΓΟΥ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τονια περαστηκα σου κοριτσακι μου!!!

ευχομαι γρηγορα να περασει ο πονος...

υπομονη...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[..ΞΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΑΣΠΡΑΔΙ ΑΒΓΟΥ[/quote]


ΧΑΧΑ!! ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!! ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!! Very Happy

Τι κάνετε? Μου λείψατε βρε! Wink

Εγώ τρέχω σαν την τρελή κ δεν έχω προλάβει να μπω καθόλου κ τα χω χάσει τα νέα σας Sad

Είναι καμιά εδώ να με ενημερώσει?? Cool

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:τονια περαστηκα σου κοριτσακι μου!!!

ευχομαι γρηγορα να περασει ο πονος...

υπομονη...


ΞΥΠΝΗΣΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:τονια περαστηκα σου κοριτσακι μου!!!

ευχομαι γρηγορα να περασει ο πονος...

υπομονη...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:[..ΞΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΑΣΠΡΑΔΙ ΑΒΓΟΥ


ΧΑΧΑ!! ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!! ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ?[/quote]

ΑΧ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΑΠΑΚΩΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ...

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Η ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Αυτά είναι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 654316 Άντε άκουσα κ ένα καλό , έχει μαυρίσει η ψυχή μου αυτές τις μέρες!

Συγχαρητήρια Γκρινιάρα εύχομαι να χεις ένα γερό σποράκι κ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 4 654316

Η Αγάπη που περίμενε? Της ήρθε τελικά? Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις