Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονιασατε;;;;να σου ζησει Μαρακι!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αννα μπανιο; καλε σε εμας κανει πολυ κρυο!Εγω πηγα στο νοσοκομειο με καλοκαιρινα κι αναγκαστηκα να αγορασω χειμωνιατικα γιατι εκανε και κανει ψυχρα!
Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι για ολες μας κοριτσακι μας!
Ναι βρε εδω έφτιαξε ο καιρός!!!
Κοριτσακια σας καληνυχτώ, θα τα πούμε αύριο
Εβελινακι καλή επιτυχία αύριο, ολα καλά θα πανε
Φιλιά σε ολες

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:χρονιασατε;;;;να σου ζησει Μαρακι!

βρε βρε το κορίτσι μας!! καταρχήν να ζείτε να το θυμάστε τον εκλιπών. Καταδεύτερον πολύχρονη κ ότι επιθυμείς κ του χρόνου! Κατατρίτον η συνταγή με το ψάρι που μου χες πει απλά τ ε λ ε ι αααα αλλά το κανα με pengasius(γατοψαρο) τελοσπάντων φιλέτο πάντως! Χρονίσαμε 22 απρίλη είπα να βάλω αυτή μέχρι να βγουν του γάμου κ της βάφτισης!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα Αννα!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 Md040

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αννα μπανιο; καλε σε εμας κανει πολυ κρυο!Εγω πηγα στο νοσοκομειο με καλοκαιρινα κι αναγκαστηκα να αγορασω χειμωνιατικα γιατι εκανε και κανει ψυχρα!
Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι για ολες μας κοριτσακι μας!
Ναι βρε εδω έφτιαξε ο καιρός!!!
Κοριτσακια σας καληνυχτώ, θα τα πούμε αύριο
Εβελινακι καλή επιτυχία αύριο, ολα καλά θα πανε
Φιλιά σε ολες

καληνύχτα συντοπίτισσα!! Καλή ξεκούραση κ καλά μπάνια φυσικά από εδώ κ πέρα!! φιλιά!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:βρε βρε το κορίτσι μας!! καταρχήν να ζείτε να το θυμάστε τον εκλιπών. Καταδεύτερον πολύχρονη κ ότι επιθυμείς κ του χρόνου! Κατατρίτον η συνταγή με το ψάρι που μου χες πει απλά τ ε λ ε ι αααα αλλά το κανα με pengasius(γατοψαρο) τελοσπάντων φιλέτο πάντως! Χρονίσαμε 22 απρίλη είπα να βάλω αυτή μέχρι να βγουν του γάμου κ της βάφτισης!

Ευχαριστω πολυ πρωτον για τα συλλυπητηρια!Ηταν μεγαλη απωλεια για μας!Δευτερον ευχαριστω για τις ευχες!Τριτον χαιρομαο που σου αρεσε!και με περκα ειναι καλο κι αν βαλεις και λαδακι αρκετουτσικο σου γινεται ζουμερο!Τεταρτον να την δεις οπως επιθυμεις!
Αναμενουμε φωτο...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα σε όσες φεύγουν!


χαλόοου σε όσες ήρθαν...


δεν έφυγα κάνω τοστάκια...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω προς το παρον να βαλω πλυντηριο και να σιδερωσω γιατι ελειψα μια βδομαδα και καταλαβαινετε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 966307

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καληνύχτα σε όσες φεύγουν!


χαλόοου σε όσες ήρθαν...


δεν έφυγα κάνω τοστάκια...

καλως την κ εγω θα ετοιμασω τωρα τη μπεσαμελ για να βαλω το μουσακα επιτελους στο φουρνο!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:σας αφηνω προς το παρον να βαλω πλυντηριο και να σιδερωσω γιατι ελειψα μια βδομαδα και καταλαβαινετε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 966307



καλό κουράγιο!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:σας αφηνω προς το παρον να βαλω πλυντηριο και να σιδερωσω γιατι ελειψα μια βδομαδα και καταλαβαινετε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 966307
οκ πάω κ εγω να φτιαξω μπεσαμελ για το μουσακα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
καλως την κ εγω θα ετοιμασω τωρα τη μπεσαμελ για να βαλω το μουσακα επιτελους στο φουρνο!!


καλέ τέτοια ώρα μουσακά κάνεις?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόνη έμεινα? Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μου να ζήσετε να τον θυμόσαστε!!Τα συλλυπητήρια μου!! εγώ σου εύχομαι να έχεις το δώρο γενεθλίων που "δν θες" και του χρόνου να τα γιορτάσετε μάζι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 130627
δν παθαίνει τίποτα!!! αν είναι να ερθει για να μείνει, θα μείνει οτι και να κάνεις!!!αυτή η προκοπή που σε πιάνει μέσα στην νύχτα κάθε φορά!!!

Αννα μπανάκι ε??? εδώ δν είχε τοση ζεστη για να το ζηλεψω αλλά αγαπάω πολύ τη θάλασσα γενικότερα!!με χαλαρώνει!!

Εβελιν να μην στεναχωριέσαι!! αύριο ελπίζω να σου φύγει κάθε ανησυχία!!

Ευάκι , Μαιρη, Γιάννα, Τόνια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 417472

εγώ πήγα στο μπεμπακι μας!!ΑΧ τον ξαναπήρα τόση ώρα αγκαλιά που κουλάθηκε το χέρι μου, αλλά το ευχαριστήθηκα!!μα τι καλό παιδάκι που είναι μωρέ!(φτου φτου μη το ματιάσω το αγοράκι μας!!) Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316 χάζεψα παραπάνω η χαζοθεία!!!

θα σας αφήσω όμως τώρα να πάω να τον ονειρευτώ και λίγο γιατί αύριο δουλεύω πρωί!και έχω να ξεμπυρμπιλιάσω και τον κοντό μου τώρα!!!

σας φιλω όλες!θα τα πουμε πρωι πρωι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
καλως την κ εγω θα ετοιμασω τωρα τη μπεσαμελ για να βαλω το μουσακα επιτελους στο φουρνο!!


καλέ τέτοια ώρα μουσακά κάνεις?

αχ Εύη μου αν έχεις μπεμπάκι κάτι τέτοιες ώρες κάνεις μπελαλίδικα φαγητά...πέρα τούτου όμως σήμερα ήταν η 2η κοινωνία μας κ λείπαμε όλη μέρα οπότε τον ξεκίνησα το απόγευμα..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ιωάννα μου να ζήσετε να τον θυμόσαστε!!Τα συλλυπητήρια μου!! εγώ σου εύχομαι να έχεις το δώρο γενεθλίων που "δν θες" και του χρόνου να τα γιορτάσετε μάζι!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 130627
δν παθαίνει τίποτα!!! αν είναι να ερθει για να μείνει, θα μείνει οτι και να κάνεις!!!αυτή η προκοπή που σε πιάνει μέσα στην νύχτα κάθε φορά!!!

Αννα μπανάκι ε??? εδώ δν είχε τοση ζεστη για να το ζηλεψω αλλά αγαπάω πολύ τη θάλασσα γενικότερα!!με χαλαρώνει!!

Εβελιν να μην στεναχωριέσαι!! αύριο ελπίζω να σου φύγει κάθε ανησυχία!!

Ευάκι , Μαιρη, Γιάννα, Τόνια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 417472

εγώ πήγα στο μπεμπακι μας!!ΑΧ τον ξαναπήρα τόση ώρα αγκαλιά που κουλάθηκε το χέρι μου, αλλά το ευχαριστήθηκα!!μα τι καλό παιδάκι που είναι μωρέ!(φτου φτου μη το ματιάσω το αγοράκι μας!!) Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316 χάζεψα παραπάνω η χαζοθεία!!!

θα σας αφήσω όμως τώρα να πάω να τον ονειρευτώ και λίγο γιατί αύριο δουλεύω πρωί!και έχω να ξεμπυρμπιλιάσω και τον κοντό μου τώρα!!!

σας φιλω όλες!θα τα πουμε πρωι πρωι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590


καληνύχτα χαζοθεία!! αντε κ χαζομάνα με το καλό!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγά μην είναι καμιά εδώ.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 534787

Ιωαννάκι μου γλυκό Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 130627
οτι ποθείς, γερή και δυνατή !!!

Συλλυπητήρια για τον παππού σου..

Εβελιν ηρέμησε, νομίζω πως άδικα στεναχωριέσαι και κάνεις τέτοιες σκέψεις. Να δεις που αύριο θα σου πει και ο γιατρός πως δεν είναι τίποτα.

Εύη η αλέκα γιοκ ; Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 654316

Αρτ δεν το βάζουμε κάτω, προχωράμε ακόμα ποιο δυναμικά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 215994

πάω για νανάκια και εγώ,
φιλάκια σε όλες τις κούκλες !

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ είμαι εδώ!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια,το σημερα εκτοσ απο μπεζ καφε ειχα και αιμα,οχι αιμα περιοδου,απλα στα σκουπισματα μου,η ωρα 10:30-11 θα μας δει ο γιατρός!

μεσα μου ελπιζω σε ενα θαυμα ,γιατι ξερω οτι θαύματα μπορουν να συμβούν!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΒΕΛΙΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ?

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι εδω ειμαι γιαννα μου!!το θετικο ειναι οτι δεν πονάω και οτι ακομα τουλαχιστο δεν ειχα φοβερη αιμοραγια ή κομματια αιματος κτλ!!αλλα θα δείξει

η παναγια δεν θα με αφησεις,θα μου δωσει δυναμη να αντέξω τα πάντα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τι κανετε? Εβελιν,ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην ειναι τπτ!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!τι κάνετε?ξυπνήσατε?άντε ξυπνήστε θέλω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 438696

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα!τι κάνετε?ξυπνήσατε?άντε ξυπνήστε θέλω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 438696

καλημερα,ευη!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:ναι εδω ειμαι γιαννα μου!!το θετικο ειναι οτι δεν πονάω και οτι ακομα τουλαχιστο δεν ειχα φοβερη αιμοραγια ή κομματια αιματος κτλ!!αλλα θα δείξει

η παναγια δεν θα με αφησεις,θα μου δωσει δυναμη να αντέξω τα πάντα

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΜΩΣ ΣΗΚΩΝΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΟΜΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΓΙΝΑΝ ΚΟΚΚΙΝΑ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.....
ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΩΡΟ ΤΟ ΚΑΦΕ ΕΓΙΝΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΑΓΙΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΑΜΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ.
ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΟ.ΚΑΝΕ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ.Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 38 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις