Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Δεν περιμένω στις 20/5 έχω κ εγώ κάτι υπνηλίες χθες για παράδειγμα όταν γυρίσαμε από τη βόλτα καθίσαμε να δούμε την ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον κ ξαφνικά κλέινανε τα μάτια μου τώρα θα μου πεις φάγαμε ήπιαμε είμασταν απο το δρόμο αλλά μια νύστα το ίδιο κ το πρωι εν τω μεταξει προ ημερων έμπαινα σε κάποια τζιν τώρα με τπτ κ ενώ δε χλαπακιάζω δε ξέρω η έρχεται αργα κ βασανιστικα ή κανα φασολακι ειναι μεσα θυμαμαι στν αννουλα κ απο κει που την εβγαζα με σαλατες πρηστηκα αποτομα κ ολοι απορησαν ηθελα να ντυνομαι μονο με κατι ανετο κ μετα βεβαια ξεφουσκωσα τι να πω..κοντα στις μερες βρισκομαστε θα δειξει...


ΑΝΤΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ...ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Md063

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια φιλάκια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472

θα σας αφήσω και εγώ κούκλες, θα χαζεψω λίγο τηλεορ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
art86 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΤ.ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΙΣ ΛΟΓΟΥΣ Η ΚΑΘΕΜΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΝΗΛΙΑ.....ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!
με κάλυψες Smile
συμφωνω....για αυτο δεν παιρνω θαρρος...ειναι και ο καιρος ετσι....
και ο καιρός σίγουρα αλλά αν δεν είσαι γενικός του ύπνου όπως εγώ ας πούμε δεν με πιάνει ούτε ο καιρός Razz
για τα υπόλοιπα το είπα οτι με κάλυψε, ίσως έπρεπε να το υπογραμμίσω..

καλέ εσύ δεν πίνεις καθόλου νερό, μια δυο φορές για πιπί είναι λίγο.

ναι η αληθεια ειναι οτι δεν πινω πολυ νερο....για αυτο δεν παω συχνα τουαλετα...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
art86 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΤ.ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΙΣ ΛΟΓΟΥΣ Η ΚΑΘΕΜΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΝΗΛΙΑ.....ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!
με κάλυψες Smile
συμφωνω....για αυτο δεν παιρνω θαρρος...ειναι και ο καιρος ετσι....
και ο καιρός σίγουρα αλλά αν δεν είσαι γενικός του ύπνου όπως εγώ ας πούμε δεν με πιάνει ούτε ο καιρός Razz
για τα υπόλοιπα το είπα οτι με κάλυψε, ίσως έπρεπε να το υπογραμμίσω..

καλέ εσύ δεν πίνεις καθόλου νερό, μια δυο φορές για πιπί είναι λίγο.

ναι η αληθεια ειναι οτι δεν πινω πολυ νερο....για αυτο δεν παω συχνα τουαλετα...

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Δήμητρα το είδες το π.μ που σου έστειλα;
ψάξτο και κανόνισε να πάει, ας έχετε μια εικόνα και του σπέρματος.
σε ευχαριστω πολύ!!!εσεις ποσο πληρώσατε??αν θες μου λες..θα το ψαξω..ευχαριστω κ πάλι κοριτσάρα μου να'σαι καλα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 334590
δεν θυμάμαι, έχει περάσει 1 χρόνος σχεδόν...
ρώτα και την γυναικολόγο σου μήπως σου προτείνει και αυτή κάποιον.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Δεν περιμένω στις 20/5 έχω κ εγώ κάτι υπνηλίες χθες για παράδειγμα όταν γυρίσαμε από τη βόλτα καθίσαμε να δούμε την ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον κ ξαφνικά κλέινανε τα μάτια μου τώρα θα μου πεις φάγαμε ήπιαμε είμασταν απο το δρόμο αλλά μια νύστα το ίδιο κ το πρωι εν τω μεταξει προ ημερων έμπαινα σε κάποια τζιν τώρα με τπτ κ ενώ δε χλαπακιάζω δε ξέρω η έρχεται αργα κ βασανιστικα ή κανα φασολακι ειναι μεσα θυμαμαι στν αννουλα κ απο κει που την εβγαζα με σαλατες πρηστηκα αποτομα κ ολοι απορησαν ηθελα να ντυνομαι μονο με κατι ανετο κ μετα βεβαια ξεφουσκωσα τι να πω..κοντα στις μερες βρισκομαστε θα δειξει...


ΑΝΤΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ...ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Md063


την είχα ξαναδεί κ δε μου πολυάρεσε αλλά την είδα με χάλια παρέα όλο σχολιάζανε αρνητικα κ ενώ μ αρέσει να μιλάω στη ταινία τότε ξενέρωσα χθες ήθελα πολύ αλλά παραδόθηκα! ναι μωρε θα δείξει...

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκλες τι κανετε????
εμεις φαγαμε μαζεψα το τραπεζι εκανα και ενα ζεστο καπουτσο και καθομαι στον καναπε....αλλα δεν με βλεπω για πολυ ξυπνια εχει κ αυτον τον μουντο καιρο και ειναι οτι πρεπει για Sleep Sleep Sleep Sleep

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΜ!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ενα πονοκεφαλο δεν σας λεω τιποτα και εχουν την ταινια δυνατα κοντευει να σπασει το κεφαλι μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Big-headache-smiley-emoticon

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπομονη μαρινακι μου!!!!!εβαλες την συνταγη για το ποτο?γιατι δεν την βλεπω Crying or Very sad
γιατι δεν πας να ξαπλωσεις να σου περασει?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:υπομονη μαρινακι μου!!!!!εβαλες την συνταγη για το ποτο?γιατι δεν την βλεπω Crying or Very sad
γιατι δεν πας να ξαπλωσεις να σου περασει?

δεν θα πεσω γιατι αν ξαπλωσω θα με παρει ο υπνος και οχι τιποτα αλλο αλλα περιμενω τον αδερφο μου με την κοπελα του ηδη εχουν ξεκινησει με το λεωφορειο και ερχοντε οχι τη συνταγη δεν την εβαλα ειναι πολυ απλη και μονο 10 λεπτα η διαδικασια

ενα μπουκαλι βοτκα οποια να ναι δεν εχει σημασια ενα κεσεδακι φραουλες και ζαχαρη

παιρνεις ενα ταπερ μεγαλο αφου βγαλεις το κοτσανι απο τις φραουλες μετα τις κοβεις ροδελες ριχνεις ολο την βοτκα και ριχνεις σχεδον ολη την ζαχαρη σχεδον μεχρι την μεση και λιγο πιο κατω τα ανακατευεις λιγο και το βαζεις στο ψυγειο το αφηνεις για 5 μερες και μετα σερβιρεις ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Cheers

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ μαρινακι μου!!!!και οχι τιποτα αλλο αλλα τρελενομαι για βοτκα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Lick-lips
τωρα που θα ερθει ο αδερφουλης σου θα σου περασει ο πονοκεφαλος Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Happy-clap

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λικέρ είναι αυτό?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω έγραφα εγραφα και κατι πάτησα και τα έσβησα όλα Mad Mad Mad Mad Mad Mad

θα πω ότι θυμάμαι!!

Δημητρούλι μου δν πειράζει, θα την βρουμε την άκρη μας!! μονο μην αγχώνεσαι!!! θα τα καταφέρουμε μαζί τον άλλο μήνα!!!!

Λεμονάκι τι ωραια φώτο!! με τις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 215994 εμένα συνήθως μου κόβονται τα πόδια, πτώμα δν γίνομαι σίγουρα όμως, σαν να μουδιάζω μόνο!! Razz Razz Razz Razz

Βρε ξεδιάντροπη Τόνια έχεις τη μαμά σου σπίτι και Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 215994 μεσημέρι βράδυ κι εγώ έχω τον αδερφό και δν μπορώ να βρω χρόνο με τιποτα να μη μας πάρει πρέφα???? Laughing Laughing Laughing Laughing Εμένα ή σήμερα το βράδυ ή αύριο το τεστάκι θα δείξει θετικό, αλλά έχω ήδη κάτι πόνους χαμηλά δεξιά σήμερα και δν ξέρω αν ειναι απο ωορρηξία ή από το έντερο χαχαχαχα

Αρτεμις περιμένουμε τα νέα σας και εσένα και της Ευης που είστε οι επόμενες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 328109

Γκρινιαρούλα είμαι ΠΟΛΥ αισιοδοξη για σένα!!! η τιμή ειναι σχετική , δν καταλαβαίνω που την βλέπουν την οριακή τιμή!!!λες και ξέρουν πότε έγινε η εμφύτευση!!!! ολα πολύ καλά θα πάνε!!Εσύ κοίτα να ξεκουράζεσαι που είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ειδικα τωρα στην αρχή!!!!

Μαιρη μου ειχες ζητησει το facebook.... ειναι Elli Charlie Mpaliatsa και εχω το "παιδι" μου για φώτο!!!!
οι άντρες μας για τίποτα δν ειναι , για ολα βαριουνται!!
Εμεις ειχαμε παει στην εφορία να αλλαξουμε διευθυνση και μουρμούριζε όλη την ωρα μεχρι να ερθει η σειρα μας!!με συγχισε και γιναμε ρομπα στον κοσμο εκει, αυτος να μουρμουριζει κι εγω να τον μαλωνω οτι κανει σαν μωρο!!! Razz Razz Razz Razz και ολα αυτα γιατι βαριόταν να περιμενει!!

εμενα θα με χάσετε λιγο απο εδω και περα γιατι εχω λιωσει λιγο με το παιχνιδι και οταν ειμαι σπιτι παιζω για να το τερματισω ...και γι αυτο δν μπαινω!! (αν δν ταιριαζαμε με τον αντρουλη δν θα συμπεθεριάζαμε εξαλλου!!) Αχ μονο η Αντα με καταλαβαίνει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αγαπη εσενα ερχεται ο αδερφουλης σου σήμερα, εμένα φευγει αυριο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 534787 ευτυχως ειναι κοντα ο γαμος και θα τους ξαναδω γρηγορα!!!


φιλια και στις υπόλοιπες, αν θυμηθώ κάτι άλλο θα σχολιάσω! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαιρη λικερ δεν θα το ελεγα....αλλα κατι σαν κοκτειλ παει!!!!!
ελλουκοοοοοο μην σε ακουσω να ξανακανεις παραπονα για τον αντρουλη σου θα σε φαω Razz Razz Razz Razz Razz Razz ακου εκει να τον κατηγορεις αλλα να καθεσαι και εσυ να λιωνεις στο παιχνιδι Shocked Shocked Shocked πολλα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Blow Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 Blow και θα ανυπομονουμε να τερματισεις το παιχνιδι για να σε εχουμε πιο πολυ εδω Wink

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ok σου έστειλα αίτημα!! μπράβο βρε έφτιαξες κ του παιδιού φεις!1 χαχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:λικέρ είναι αυτό?

οχι ακριβως δεν θα το ελεγα λικερ αλλα ειναι γλυκο δροσερο και καλοκαιρινο ποτακι οτι πρεπει για καλοκαιρινα βραδακια με παρεα στο σπιτι το εφτιαξε η κουμπαρα μου και τρελαθηκα και εγω και ο αντρας μου που ο αντρας μου δεν τρελλενετε για φραουλες και γενικα για φρουτα και προπαντων ευκολο και γρηγορο μονο 10 λεπτα δουλεια τιποτα

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκλες παω για μπανακι και μετα θα φτιαξω το μαλλια μου....εαν προλαβω θα ξαναμπω αλλιως θα τα πουμε το βραδακι!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:λικέρ είναι αυτό?

οχι ακριβως δεν θα το ελεγα λικερ αλλα ειναι γλυκο δροσερο και καλοκαιρινο ποτακι οτι πρεπει για καλοκαιρινα βραδακια με παρεα στο σπιτι το εφτιαξε η κουμπαρα μου και τρελαθηκα και εγω και ο αντρας μου που ο αντρας μου δεν τρελλενετε για φραουλες και γενικα για φρουτα και προπαντων ευκολο και γρηγορο μονο 10 λεπτα δουλεια τιποτα

1 μπουκάλι βότκα 1 κεσεδάκι φράουλες κ πόσο ζάχαρη?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα κι εγώ για λίγο...γύρισα απ'το μάθημα,έφαγα τώρα νυστάζω αλλά σε κανένα μισάωρο πρέπει να φύγω για το φροντιστήριο πάλι..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την! λοιπόν πάω κ εγώ σιγά σιγά γιατί αύριο δίνω να πάω να κάνω καμιά εξάσκηση! Τα λέμε πιο βράδυ! adios

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:ήρθα κι εγώ για λίγο...γύρισα απ'το μάθημα,έφαγα τώρα νυστάζω αλλά σε κανένα μισάωρο πρέπει να φύγω για το φροντιστήριο πάλι..
γεια σου ευακι...τι κανεις?τρεξιμο ε?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:καλώς την! λοιπόν πάω κ εγώ σιγά σιγά γιατί αύριο δίνω να πάω να κάνω καμιά εξάσκηση! Τα λέμε πιο βράδυ! adios


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 20 M118

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αγαπη έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:λικέρ είναι αυτό?

οχι ακριβως δεν θα το ελεγα λικερ αλλα ειναι γλυκο δροσερο και καλοκαιρινο ποτακι οτι πρεπει για καλοκαιρινα βραδακια με παρεα στο σπιτι το εφτιαξε η κουμπαρα μου και τρελαθηκα και εγω και ο αντρας μου που ο αντρας μου δεν τρελλενετε για φραουλες και γενικα για φρουτα και προπαντων ευκολο και γρηγορο μονο 10 λεπτα δουλεια τιποτα

1 μπουκάλι βότκα 1 κεσεδάκι φράουλες κ πόσο ζάχαρη?

σχεδον ολη μολις φτασεις μεχρι την μεση και λιγο πιο κατω σταματας

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
evi27 έγραψε:ήρθα κι εγώ για λίγο...γύρισα απ'το μάθημα,έφαγα τώρα νυστάζω αλλά σε κανένα μισάωρο πρέπει να φύγω για το φροντιστήριο πάλι..
γεια σου ευακι...τι κανεις?τρεξιμο ε?


ναι ρε γμτ...πέρα δώθε....θέλουμε να δούμε λίγο τα τμήματα για του χρόνου οπότε δεν γίνεται να λείπω.. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις