Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον μιλησα με τον αδερφο μου ειναι ακομα αθηνα οποτε προλαβενω να ριξω εναν υπνακο εχω σηκωθει απο τις 7:30 και τωρα εχω αρχισει να γλαρωνω φιλακια προς το παρον Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:λοιπον μιλησα με τον αδερφο μου ειναι ακομα αθηνα οποτε προλαβενω να ριξω εναν υπνακο εχω σηκωθει απο τις 7:30 και τωρα εχω αρχισει να γλαρωνω φιλακια προς το παρον Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472


καλή ξεκούραση!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια βγαινω....θα τα πουμε το βραδακυ...φιλακια σε ολες

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσακια βγαινω....θα τα πουμε το βραδακυ...φιλακια σε ολες


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 M118

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...Ο ΝΙΚΟΣ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Κ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...Ο ΝΙΚΟΣ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Κ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?


παρούσα για λίγο ακόμη!αχ νυστάζω δεν θέλω να πάω.. Twisted Evil

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ??ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...ΧΜΜΜ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ??
ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΔΩ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΔΙΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΑΑΑΑ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ...Ο ΝΙΚΟΣ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ Κ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ..ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ?


παρούσα για λίγο ακόμη!αχ νυστάζω δεν θέλω να πάω.. Twisted Evil


ΕΥΑΚΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν πάω σιγά σιγά...θα τα πούμε το βράδυ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ TSCHUSS!!!!KΑΛΟ MEETING!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι κι εγώ βαριέμαι αισχρα αλλά πάντα έτσι βαριέμαι τα απογευματα!! Razz Razz

Τόνια μου το κάνω απο την 11-12η μερα μια φορά το μεσημεράκι, και οταν βλέπω οτι σκουραίνει η γραμμή αλλά δν φτάνει να περάσει την γραμμή ελεγχου, το κάνω 2 φορές τη μερα, δηλ. και μια το βράδυ για να προλάβω να πιασω το πικ της ορμόνης!!
καλά είμαι αλλά έχω ένα άγχος... το οποίο το καταλαβαίνω γιατί με ενοχλεί το στομάχι μου!!αυτες οι προετοιμασίες του γάμου με έχουν αγχώσει πολύ γαμωτο!! ειπα στον αντρα μου να παει να κλεισει τις μπομπονιερες σημερα και μου λεει να παω εγω τη Δευτερα!!Τίποτα δν μπορει να κάνει μονος του!!πως μου τη σπαει αυτο το πραγμα!!! Mad Mad Mad Mad

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ..ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΛΕΓΧΟΥ Κ ΔΙΠΛΑ Η ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΟΡΜΟΝΗΣ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΒΓΑΖΕΟ..Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ11Η ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ...ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ Η ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΛΑ??
ΠΩΠΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ..ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΑΖΙ Κ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΕΤΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tι να σου πω κουκλα μου?? εγώ νομίζω ότι έχεις κάνει ωορρηξια πριν .. λιγο πριν τα παρεις που λεγαμε, γι αυτο δν δειχνει!! αφου σου ειπα πως τα κανω και ειπες οτι κανεις το ιδιο!! εμενα βγαινει στην αρχη η γραμμη ελεγχου, και μεσα σε 1-2 λεπτα εχει βγει και δευτερη γραμμη απλα δν ειναι τοσο σκουρα οσο του ελεγχου ακομη!

μακαρι να ειχα τον αντρα μου να με βοηθάει και δν θα χρειαζομουν κανενα!!! ...τωρα βαριεται να ασχοληθει ο αντρας μου, και τις ωρες που μπορώ εγω, δν έχω αμαξι να φύγω απο εκει που ειμαι και έτσι δν μπορουμε να συντονιστουμε με κοινά ωράρια για να παμε μαζί και πάνε ολα κατα πίσω και μου τη δίνει

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ (ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΟ) Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΣΑΝ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ Κ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΡΚ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΜΕΣΩ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΟΥΞΙΟ ΡΟΖ Κ ΜΕΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΛΕΓΧΟΥ..ΜΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΡΟΖ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΕΙΣ ΤΑ ΤΣΙΣΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΡΛΟ!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΥΣΤΥΣΧΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ (ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΥΓΡΑ ΣΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΟ) Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΩ ΣΑΝ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ Κ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΡΚ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΜΕΣΩ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΟΥΞΙΟ ΡΟΖ Κ ΜΕΤΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΛΕΓΧΟΥ..ΜΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΡΟΖ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΕΙΣ ΤΑ ΤΣΙΣΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΡΛΟ!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΥΣΤΥΣΧΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ!!!

το αφήνεις λιγα δευτερόλεπτα να συλλέξει ουρα. μετά εγώ το ξαπλώνω πάνω στο στόμιο από το ποτηράκι για λιγα λεπτα(5 λεπτα θελει) και μετά βλεπω το αποτελεσμα! ετσι το κάνεις? αν ναι ενταξει εισαι !

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΣΙΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ..ΕΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΤΑ ΟΝΕ ΣΤΕΠ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΑΝ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ 4ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ...ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΧΑΜΗΛΑ ΠΕΦΤΕΙ...ΠΩΠΩ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ...ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ...ΓΡΕΒΕΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ κοπελάρα μου με τοσο κοκο δν τα χρειάζεσαι!! μην ξοδεύεσαι αδικα!δν παιζει να χάσεις τη μερα Cool Cool Cool Cool Cool εμεις τώρα που τον άφησα ... έχουμε κάνει 2 φορές με διαφορά 5 μέρες.... οπότε καταλαβαίνεις γιατί τα θέλω.. γιατί αν περιμένω απο αυτόν θα φτάσω τα 50 για να πετύχω την μερα Razz Razz Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εσυ κοπελάρα μου με τοσο κοκο δν τα χρειάζεσαι!! μην ξοδεύεσαι αδικα!δν παιζει να χάσεις τη μερα Cool Cool Cool Cool Cool εμεις τώρα που τον άφησα ... έχουμε κάνει 2 φορές με διαφορά 5 μέρες.... οπότε καταλαβαίνεις γιατί τα θέλω.. γιατί αν περιμένω απο αυτόν θα φτάσω τα 50 για να πετύχω την μερα Razz Razz Razz Razz Razz


ΧΑΧΑΧΑ!!ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΑΦΟΥ ΕΧΑΣΑ 2ΚΙΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΩ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΔΩ...ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α, σε αυτά ειμαι τελείως άσχετη δν μπορώ να σε βοηθήσω...σκέψου χθες ειχα τσιμπιματα αριστερα λεω απο εκει θα ειναι ..σημερα πριν ειχα δεξια... αλλα μετά με επιασε το στομάχι μου, οποτε υποθετω ότι ειναι εντερικα απο το αγχος και οχι της ωορρηξιας.. τιποτα δν καταλαβαινω.. μονο τα υγρα που βλέπω και οχι παντα!! Embarassed Embarassed Embarassed

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΣΙ ΑΣΧΕΤΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ..ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ...ΠΩΠΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΦΟΡΗΤΑ!!!ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΙΤΣΑ...ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ!!!ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΗΡΕΜΙΑ ΛΙΓΑΚΙ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΘ ΛΑΡΙΣΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξανάρθα Very Happy

Ελλη τι κάνεις ;

εγώ πρέπει να έκανα χθες ωορρηξίαRolling Eyes
κάτι ένιωσα αλλά δεν κοίταξα σε ποια μερα του κύκλου είμαι ακόμα scratch

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφφφφφφφφφφφφ.......κοιμηθηκα 1 ωριτσα και απο τις 5:30 μεχρι τωρα τρεχαμε στα σουπερ και στον κρεοπωλη...

τακτοποιησε ο καλος μου τα ψωνια και τωρα θα τον βοηθησω να σιδερωσει...

ελλουκο μου τι κανεις???σε ευχαριστω που με σκεφτεσαι...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 C07 κι εγω απο το μεσημερι και μετα ξαλαφρωσα να σου πω την αληθεια...ο,τι ειναι να γινει θα γινει δεν μπορω να κανω κατι εκτος απο το να προσεχω!!!

οσο για τις μπουμπουνιερες...αστα...αντρες...κι εμενα ο δικος μου τοτε χωρις εμενα δεν εκανε τιποτα μονος του... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

οι υπολοιπες τσουπρες τι κανετε???

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιαρα έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Τι μου κάνετε σήμερα; Εγώ έχω πολλή δουλειά, αλλά είπα να μπω λίγο να καθησυχάσω τη γκρινιαρούλα μας.

Ελενάκι μου η κουμπάρα μου με 9 μέρες καθυστέρηση και τεστ αρνητικά ανακάλυψε στο παπ τεστ ότι είναι έγκυος. Η χοριακή της ήταν 60 με πάνω από 9 μέρες καθυστέρηση. Σύμφωνα με αυτό η σύλληψη έγινε τις μέρες σχεδόν που έπρεπε να αδιαθετήσει, αν και αυτή είναι σίγουρη ότι αποκλείεται γιατί τις μέρες αυτές δεν είχε επαφή με τον άντρα της. Όπως και να'χει, ήταν καθυστερημένη σύλληψη και τώρα έχει ένα γιόκαρο 13 μηνών. Γι' αυτό μη μου αγχώνεσαι. Και στην τελική γιατί δε σε έβαλε να κάνεις χοριακή στις 2 μέρες να δεις αν διπλασιάζεται και σ'
αφήνει στην αγωνία ως την Πέμπτη; Αφού σημασία έχει να διπλασιάζεται. Πάντως μη στεναχωριέσαι άδικα των αδίκων, η καθυστερημένη σύλληψη είναι πολύ συχνό φαινόμενο.

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 21 417472

αληθεια λες????ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφφ μου εφυγε ενα βαρος.....σε ευχαριστω πολυ!!!μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος να κανω τοσο γρηγορα χοριακη...τι να πω δεν ξερω...ο θεος να σε εχει καλα και με το καλο να ερθει το σπορακι σου!!!!

Να'σαι καλά Ελενακι μου! Και να μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΘ ΛΑΡΙΣΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΓΑΜΟΣ?

ναι κουκλα μου!! ποιος τρεχει τωρα Χαλκιδα, εδώ τα εχω στα ποδια μου ολα και παλι αγχωνομαι και για να τα οργανώσω Χαλκιδα δν θα ειχα καθολου χρονο!! Εδω καλυτερα!

Λεμονακι χαλόουυυυυυυυυυ!!!

Γκρινιαρα μου έτσι χαλαρή να εισαι!! γιατι τίποτα δν θα γινει!!! ολα καλα θα ειναι Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις