Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ,τόνια μου τι είναι οι μαμάδες ε!!
ΕΝΑΣ ΘΥΣΑΥΡΟΣ! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ γύρισε ο χειμώνας!!!Θεοδώρα εμείς το κρύο το έχουμε εδώ κ μέρες... Rolling Eyes

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Θεοδώρα, Γιάννα, Εύη, Τόνια και Εβελιν!Πάλι βρέχει κι εδώ! Crying or Very sad
Αλλά άκουσα ότι από αύριο θα φτιάξει ο καιρός!Μακαρι!!!!!!!!! Razz Razz Razz
Εβελιν ήθελα να σε ρωτήσω για τα συμπτώματά σου. Δηλαδή δεν είχες ούτε πονάκια περιόδου ούτε το συνηθισμένο πρήξιμο στο στήθος;Τίποτα;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:αχ,τόνια μου τι είναι οι μαμάδες ε!!
ΕΝΑΣ ΘΥΣΑΥΡΟΣ! Very Happy
ΑΧ ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ..ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗΝ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΛΙΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΩ Κ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα Θεοδώρα, Γιάννα, Εύη, Τόνια και Εβελιν!Πάλι βρέχει κι εδώ! Crying or Very sad
Αλλά άκουσα ότι από αύριο θα φτιάξει ο καιρός!Μακαρι!!!!!!!!! Razz Razz Razz
Εβελιν ήθελα να σε ρωτήσω για τα συμπτώματά σου. Δηλαδή δεν είχες ούτε πονάκια περιόδου ούτε το συνηθισμένο πρήξιμο στο στήθος;Τίποτα;


ευη μου καλημερα..οχι τιποτα!!Το στήθος οπως κάθε φορά που θα έβλεπα περίοδο,ειχα λιγα πονακια στην μεση οπως καθε φορα που θα έβλεπα περιοδο και πονακια κατω δεξια αριστερα που μου συνέβενε καθε μήνα,μετα το θετικό τεστ,ξεκίνησε η συχνοουρία!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τονια μου εγω μενω στο χαιδαρι και απο χθες το βραδυ μας ηρθε το κρυο κ η βροχη Razz Razz Razz
Γιαννα μου λεω οτι ειμαι καλα αλλα εχω εναν πονοκεφαλο και μια ζαλαδα τρομερη(της ωορρηξιας τα καλα Razz ),η μπουμπουκα σου τι κανει?
Κοριτσια εσεις στα βορεια καντε λιγο υπομονη θα περασει!!!!!!!! Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα Θεοδώρα, Γιάννα, Εύη, Τόνια και Εβελιν!Πάλι βρέχει κι εδώ! Crying or Very sad
Αλλά άκουσα ότι από αύριο θα φτιάξει ο καιρός!Μακαρι!!!!!!!!! Razz Razz Razz
Εβελιν ήθελα να σε ρωτήσω για τα συμπτώματά σου. Δηλαδή δεν είχες ούτε πονάκια περιόδου ούτε το συνηθισμένο πρήξιμο στο στήθος;Τίποτα;


ευη μου καλημερα..οχι τιποτα!!Το στήθος οπως κάθε φορά που θα έβλεπα περίοδο,ειχα λιγα πονακια στην μεση οπως καθε φορα που θα έβλεπα περιοδο και πονακια κατω δεξια αριστερα που μου συνέβενε καθε μήνα,μετα το θετικό τεστ,ξεκίνησε η συχνοουρία!!

ΑΤΙΜΗ ΑΥΤΗ Η ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8,00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ Ν ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΕ ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβελιν δηλαδή τα συνηθισμένα μικροπονάκια που τα θεωρούμε προεόρτια της περιοδου,ε;Να μην απογοητεύομαι δηλαδή που νιώθω ήδη πονάκια;!Πόσες μέρες μετά την πιθανή σύλληψη έκανες το τεστ;

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιάννα μου μα διψώ!!! Very Happy

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:Τονια μου εγω μενω στο χαιδαρι και απο χθες το βραδυ μας ηρθε το κρυο κ η βροχη Razz Razz Razz
Γιαννα μου λεω οτι ειμαι καλα αλλα εχω εναν πονοκεφαλο και μια ζαλαδα τρομερη(της ωορρηξιας τα καλα Razz ),η μπουμπουκα σου τι κανει?
Κοριτσια εσεις στα βορεια καντε λιγο υπομονη θα περασει!!!!!!!! Wink

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 4,30 ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΑΣΕ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΙΣ ΤΟ ΚΟΨΩ!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?


Τόνια μου είναι η 2η ενότητα που παίρνω.Η περσινή ήταν πολύ δύσκολη και απαιτητική!Η φετινή είναι πιο χαλαρή...Οι τελικές εξετάσεις μάλιστα είναι με ανοιχτά βιβλία!Ελπίζω να μη διαψευστώ στο τέλος, αλλά προς το παρόν μου φαίνεται νορμάλ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:γιάννα μου μα διψώ!!! Very Happy

ΕΒΕΛΙΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΠΙΝΑ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 911307 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 911307

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?


Τόνια μου είναι η 2η ενότητα που παίρνω.Η περσινή ήταν πολύ δύσκολη και απαιτητική!Η φετινή είναι πιο χαλαρή...Οι τελικές εξετάσεις μάλιστα είναι με ανοιχτά βιβλία!Ελπίζω να μη διαψευστώ στο τέλος, αλλά προς το παρόν μου φαίνεται νορμάλ!


ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ..ΕΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΞΕΛΝΗ ΓΛΩΣΣΑ Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΤΟΣ ΤΟΠΟΥ Κ ΧΡΟΝΟΥΝ

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
loulou_29 έγραψε:Τονια μου εγω μενω στο χαιδαρι και απο χθες το βραδυ μας ηρθε το κρυο κ η βροχη Razz Razz Razz
Γιαννα μου λεω οτι ειμαι καλα αλλα εχω εναν πονοκεφαλο και μια ζαλαδα τρομερη(της ωορρηξιας τα καλα Razz ),η μπουμπουκα σου τι κανει?
Κοριτσια εσεις στα βορεια καντε λιγο υπομονη θα περασει!!!!!!!! Wink

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 4,30 ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΑΣΕ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΙΣ ΤΟ ΚΟΨΩ!

απο τι μια βαρβαρο ξυπνημα αλλα απο την αλλη γλυκο!!!!!!! cheers cheers

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?


Τόνια μου είναι η 2η ενότητα που παίρνω.Η περσινή ήταν πολύ δύσκολη και απαιτητική!Η φετινή είναι πιο χαλαρή...Οι τελικές εξετάσεις μάλιστα είναι με ανοιχτά βιβλία!Ελπίζω να μη διαψευστώ στο τέλος, αλλά προς το παρόν μου
φαίνεται νορμάλ!


ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ..ΕΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΞΕΛΝΗ ΓΛΩΣΣΑ Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΤΟΣ ΤΟΠΟΥ Κ ΧΡΟΝΟΥΝ


Περσι κι σ'εμάς απαγορεύονταν τα πάντα!Η πρώτη σου ενότητα είναι;Στην Πάτρα δίνεις;Τι να κάνουμε;!Αφού το επιλέξαμε, πρέπει να στρωθούμε! Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
loulou_29 έγραψε:Τονια μου εγω μενω στο χαιδαρι και απο χθες το βραδυ μας ηρθε το κρυο κ η βροχη Razz Razz Razz
Γιαννα μου λεω οτι ειμαι καλα αλλα εχω εναν πονοκεφαλο και μια ζαλαδα τρομερη(της ωορρηξιας τα καλα Razz ),η μπουμπουκα σου τι κανει?
Κοριτσια εσεις στα βορεια καντε λιγο υπομονη θα περασει!!!!!!!! Wink

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 4,30 ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΑΣΕ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΙΣ ΤΟ ΚΟΨΩ!

απο τι μια βαρβαρο ξυπνημα αλλα απο την αλλη γλυκο!!!!!!! cheers cheers

ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 328109

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουλού μου Χαϊδάρι μένεις;!Στην περιοχή σου δουλεύω!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?


Τόνια μου είναι η 2η ενότητα που παίρνω.Η περσινή ήταν πολύ δύσκολη και απαιτητική!Η φετινή είναι πιο χαλαρή...Οι τελικές εξετάσεις μάλιστα είναι με ανοιχτά βιβλία!Ελπίζω να μη διαψευστώ στο τέλος, αλλά προς το παρόν μου
φαίνεται νορμάλ!


ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ..ΕΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΞΕΛΝΗ ΓΛΩΣΣΑ Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΤΟΣ ΤΟΠΟΥ Κ ΧΡΟΝΟΥΝ


Περσι κι σ'εμάς απαγορεύονταν τα πάντα!Η πρώτη σου ενότητα είναι;Στην Πάτρα δίνεις;Τι να κάνουμε;!Αφού το επιλέξαμε, πρέπει να στρωθούμε! Razz

ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΣ Κ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΕΤΕ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω για μπανάκι κι επανέρχομαι με Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 438696

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
Ευούλι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!

ΕΥΟΥΛΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ!!!ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΙΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?


Τόνια μου είναι η 2η ενότητα που παίρνω.Η περσινή ήταν πολύ δύσκολη και απαιτητική!Η φετινή είναι πιο χαλαρή...Οι τελικές εξετάσεις μάλιστα είναι με ανοιχτά βιβλία!Ελπίζω να μη διαψευστώ στο τέλος, αλλά προς το παρόν μου
φαίνεται νορμάλ!


ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ..ΕΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΞΕΛΝΗ ΓΛΩΣΣΑ Κ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΤΟΣ ΤΟΠΟΥ Κ ΧΡΟΝΟΥΝ


Περσι κι σ'εμάς απαγορεύονταν τα πάντα!Η πρώτη σου ενότητα είναι;Στην Πάτρα δίνεις;Τι να κάνουμε;!Αφού το επιλέξαμε, πρέπει να στρωθούμε! Razz

ΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΑΣ Κ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΕΤΕ

Και έρχεσαι μόνο για τις εξετάσεις;!Αντε, καλό μας διάβασμα και καλή μας επιτυχία! Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:πάω για μπανάκι κι επανέρχομαι με Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #38 - Σελίδα 11 438696

ΚΑΛΕ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΟΚΑΛΑΚΙ ΣΟΥ! sunny

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ευη μου????που κοντα???

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ βαριέμαι υπερβολικά...!Και με περιμένουν τόσες δουλειές!Αλλά με παίρνει νομίζω να τεμπελιάσω λίιιιιγο ακόμα! Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις