Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasiliapap07 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... ΟΤΑΝ ΗΠΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ, ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΑΙΜΑ Shocked Shocked Shocked !!!! ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙΛΑ Shocked !!!!! ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 7ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 8ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!!! ΕΠΙ 10ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΑΙΜΑ!!!!

kala apotelesmata na exeis proti fora to akouo auto gia ta kila sigoura vrike fleva? mipos itan lepti kai tin espage.

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
korina26 έγραψε:
kala apotelesmata na exeis proti fora to akouo auto gia ta kila sigoura vrike fleva? mipos itan lepti kai tin espage.

ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΚΑΝΕ?ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΡΙΓΓΑ ΤΡΑΒΗΞΕ... ΛΕΣ ΝΑ ΕΒΑΛΑ ΚΙΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΕΡΙ??? Shocked Shocked Shocked

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...1.150ΓΡ!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ+9!!ΑΚΟΥΣ ΕΙΡΗΝΗ!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΑΘΑ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΙΤΙΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΧΩΜΑ!!
ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΥΝΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΛΟΥΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΑ???

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΧΘΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...1.150ΓΡ!!ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ+9!!ΑΚΟΥΣ ΕΙΡΗΝΗ!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΑΘΑ ΓΑΣΤΡΕΝΕΡΙΤΙΔΑ....ΕΙΜΑΙ ΧΩΜΑ!!
ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΥΝΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΛΟΥΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΑ???

perastika sou mia xara kai i mpempa giati malose gia ta kila 9 kila den einai kai polla.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΚΙΛΑ!!ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΘΕΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΗΤΑΝ 12ΚΙΛΑ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ...ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ 15ΑΡΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΑΝΕΤΑ!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΚΙΛΑ!!ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΘΕΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΗΤΑΝ 12ΚΙΛΑ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ...ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ 15ΑΡΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΩ ΑΝΕΤΑ!!

mexri 15,16 kila pisteuo einai kala.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsakia m ti kanete p eistai???

Danik m min anxwnesai g ta kila...
Siga ta +9 p evales agapi...
Ypervallei o giatros s...
Egw ton proigoumeno mina eimouna +11...
Tin paraskeui exw rantevou k tha ksana zugistw...
Na sas pw...
Perastika s koukla... Wink

Vasiliapap o giatros mallon den vriken fleva agapi m k eipe na se katigorisei esena anti ton eauto t o vlakas...
Min akous kanenou...
K na min stenaxwriesai kali m... Wink

Eirini m kommara exeis e agapi???
To eipes ston giatro s???
Mporei na xreiasteis parapano dosologia sta farmaka s agapi...
Etsi m eipe ki emena o giatros apo mia arxi wmos den ta epinna  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 534787

Korinaki m ta  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 417472 na exeis...

P eiste oi ypolipes???
G mpite na leme kamia kouventoulla na pernane k oi meres mas pio grigora... Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
P eisaste Koukles???
Simera egw pantos eimai  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 679259
K den kserw to gt...

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΙΩΑΝΝΙΤΣΑ ΜΟΥ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ!
ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ... ΧΡΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑ ΑΝΕΤΗ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ...ΝΑΑΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!
ΤΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ??ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου, τί κάνετε; Πολύ ησυχία έπεσε σήμερα! Κι εγώ απο διάθεση Ιωάννα μου είμαι λίγο χάλια τις τελευταίες μέρες. Δεν έχω μαγειρέψει καν δυο μέρες, φανταστείτε!
Danik είδα όνειρο το μεσημέρι ότι δεν με έπιανε η επισκληρίδιος! Περιττό να σου πω ότι το πρώτο πράγμα που είπα στον γιατρό μου είναι ότι θέλω αναισθησία αλλιώς αρνούμαι να γεννήσω! No Επίσης φοβάμαι και το μετά. Ήδη νοιώθω το σώμα μου λίγο κατεστραμμένο και ανησυχώ για το πώς θα είμαι και πώς θα με βλέπω μετά pale

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια τι κανετε???

Εγω δεν εχω διαθεση για τιποτα..εκανα το πρωι κατι εξωτερικες δουλειες κουτσα στραβα κ την υπολοιπη μερα ειμαι ξαπλα.

Με τον γιατρο χθες ευτυχως ολα καλα..η μικρη μου αναπτυσεται κανονικα 1460gr Shocked μεσα σε 2 βδομαδες εβαλε σχεδον 400gr..κ μου την βγαζει παλι 5 μερες πιο μεγαλη..
Μου ειπε θα συνεχισω τα χαπια ως το τελος κ θα με βλεπει καθε 2 εβδομαδες.
Ευτυχως δεν μου ειπε πληρη ακινησια επειδη η μετρηση του τραχηλου ηταν καλη..απλα να ξεκουραζομαι.
Τελικα την προηγουμενη φορα εγω καταλαβα λαθος σχετικα με την θεση του μωρου κ την καισαρικη..αυτος εννοουσε οτι σε περιπτωση που δεν γυρισει κανουμε καισαρικη..παλι καλα μου εφυγε κ αυτο το αγχος!

Ξεκινησα να διαβαζω ενα βιβλιο 'καθως πλησιαζε ο Αυγουστος'..μου ταιριαζει ο τιτλος Very Happy

Φιλακια σε ολες..καλο βραδυ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 417472

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalispera kai apo mena koritsia!! simera piga sto gunaikologo mou na doume to antraki mou kai ola phgan mia xara! mou eipe omws oti prepei na kanoume ton iperixo doppler mia pou mpainw stin 30 vdomada kai mou ekleise rantevou na paw sto iasw na ton kanw. exei kamia idea ti einai autos o iperixos kai poso peripou tha mou stoixisei?

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:kalispera kai apo mena koritsia!! simera piga sto gunaikologo mou na doume to antraki mou kai ola phgan mia xara! mou eipe omws oti prepei na kanoume ton iperixo doppler mia pou mpainw stin 30 vdomada kai mou ekleise rantevou na paw sto iasw na ton kanw. exei kamia idea ti einai autos o iperixos kai poso peripou tha mou stoixisei?

Γεια σου Εμμυ!!η εξεταση αυτη δειχνει κατα ποσο αναπτυσεται φυσιολογικα το μωρακι σου!Εγω δεν πληρωσα κατι εξτρα γιατι την εκανα στο ιατρειο του γιατρου μου αλλα αποτι διαβασα μια κοπελα που λεει οτι το εκανε στο ιασω εδωσε περιπου 80-100 ευρω..να ριξε μια ματια http://forum.eimaimama.gr/t9132-topic

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorela έγραψε:
emmy20 έγραψε:kalispera kai apo mena koritsia!! simera piga sto gunaikologo mou na doume to antraki mou kai ola phgan mia xara! mou eipe omws oti prepei na kanoume ton iperixo doppler mia pou mpainw stin 30 vdomada kai mou ekleise rantevou na paw sto iasw na ton kanw. exei kamia idea ti einai autos o iperixos kai poso peripou tha mou stoixisei?

Γεια σου Εμμυ!!η εξεταση αυτη δειχνει κατα ποσο αναπτυσεται φυσιολογικα το μωρακι σου!Εγω δεν πληρωσα κατι εξτρα γιατι την εκανα στο ιατρειο του γιατρου μου αλλα αποτι διαβασα μια κοπελα που λεει οτι το εκανε στο ιασω εδωσε περιπου 80-100 ευρω..να ριξε μια ματια http://forum.eimaimama.gr/t9132-topic

se euxaristw polu gia tin apantisi!! k sena me to kalo na erthei ston kosmo to mwraki sou!! to eida to sigkekrimeno topic alla epeidh einai apo to noemvrio tou 11 kai exoun allaxei polla apo tote elega mhpws tin exei kanei kapoia kopela pio prosfata pou einai sto mina mou!! exw ligo agxos einai i alitheia!! posi wra diarkei peripou?

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emmy20 έγραψε:

se euxaristw polu gia tin apantisi!! k sena me to kalo na erthei ston kosmo to mwraki sou!! to eida to sigkekrimeno topic alla epeidh einai apo to noemvrio tou 11 kai exoun allaxei polla apo tote elega mhpws tin exei kanei kapoia kopela pio prosfata pou einai sto mina mou!! exw ligo agxos einai i alitheia!! posi wra diarkei peripou?

Μην αγχωνεσαι κοπελα μου δεν ειναι τιποτα ολες την κανουμε αυτην την εξεταση..εμενα γυρω στο τεταρτακι κρατησε!Για την τιμη ισως σου απαντησει καποια κοπελα στο αλλο θεματακι που εγραψες...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία μπράβο για τη μπουμπού σου! Λίγη υπομονή ακόμη και κοντεύουμε, μπήκαμε στην τελική ευθεία!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 32 328109
Έμμυ με το καλό το μωράκι σου! Αν κι εγώ κάνω στο γιατρό μου ,επίσης ,ντόπλερ νομίζω απο άλλα θέματα που έχω δει ότι οι τιμες είναι ακόμη οι ίδιες πάνω κάτω. Μην αγχώνεσαι, δεν είναι τίποτα και κρατάει και λίγο όπως σου είπε η Μαρία Wink

vasiliapap07

vasiliapap07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ... ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΕΙΧΑ 73 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΠΙΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΕΙΧΑ 68!!!!!!!!!! Shocked ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?????????

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΒΑΣΙΛΕΙΑ...ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΜΟΥΦΑ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ??
ΠΕΡΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΕ ΚΛΙΜΑΚΤΗΡΙΟ..ΕΙΧΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΥΦΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΜΑΤΙΚΗ..ΑΣΕ ΤΙΣ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΗΚΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΑΛΛΗΣ!!ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΛΑΘΗ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Μπήκα μια στα γρήγορα να διαβάσω τα νέα σας.
Εχω βαρύνει και εγώ πολύ και έχω και πόνο κάτω στα γενν. όργανα που με κάνει πολύ δυσκίνητη. Σαν βάρκα περπατώ. Είχα σήμερα ραντεβού με την γυναικολόγο μου και μου το ακύρωσε. Τώρα θα με δει την Τρίτη.
Πολύ μου κακοφαίνεται ρε κορίτσια που επιβράδυνα. Δεν ήμουν έτσι στις άλλες εγκυμοσύνες. Θα μου πεις τώρα στις άλλες εγκυμοσύνες δεν είχες 2 παιδιά ούτε δούλευες σε άλλη πόλη. Τέλοσπάντων...
Βασιλεία, αν και δεν το συνηθίζω να βρίζω, ο μικροβιολόγος μάλλον μλκίες σου έλεγε. Προσπαθούσε να δικαιολογηθεί που δεν βρήκε φλέβα.
Νίκη, μια χαρά είσαι +9 την 32η εβδομάδα. Σοβαρά μιλάς. Εγώ πρέπει να είμαι τώρα +10 και βρίσκομαι στην 26η εβδομάδα (αν θυμάμαι καλά).
Αλήθεια έχεις εμετούς ή διάρροια ή και τα δύο (για την γαστρεντερίτιδα λέω). Είναι πολύ δύσκολη φάση η γαστρεντερίτιδα για μια έγκυο. Γρήγορα περαστικά σου εύχομαι.
Το ντόπλερ για όσες αναρωτιούνται δεν είναι κάτι φοβερό. Πατάνε ένα κουμπί στον υπέρηχο οι γιατροί και βλέπουν τη ροή του αίματος στην μήτρα, τον πλακούντα και τον ομφάλιο λώρο. Βλέπουν αν είναι δηλαδή επαρκής η ροή. Συνήθως την κάνει ο γιατρος που μας παρακολουθεί αυτήν την εξέταση. Τουλάχιστον εγώ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου δεν πήγαινα σε εξειδικευμένο γιατρό. Μου την έκανε στο νοσοκομείο ο γιατρός που θα με ξεγεννούσε. Λόγικα πάλι στο νοσοκομείο θα την κάνω μιας και μέχρι τότε θα έχω αλλάξει γιατρό. Θα γεννήσω στο νοσοκομείο της Αλεξ/πολης και γι' αυτό απ' τον 8ο μήνα θα πάω να με παρακολουθούν εκεί.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ!!ΜΟΝΟ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΜΕΤΟ!!!
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ΕΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 32W ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ 29W!!
( Εχω βαρύνει και εγώ πολύ και έχω και πόνο κάτω στα γενν. όργανα που με κάνει πολύ δυσκίνητη. Σαν βάρκα περπατώ.)ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ, ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΓΕΝ.ΟΡΓΑΝΑ ΨΗΛΑ ΣΤΟ ΕΦΗΒΑΙΟ??

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες! Εγώ ευτυχώς είμαι μια χαρά. Χθες αδειάσαμε το δωμάτιο που θα γίνει παιδικό από τα έπιπλα που είχε μέσα και τις επόμενες μέρες θα το βάψουμε για να είναι έτοιμο να παραγγείλουμε σίγά-σιγά τα επιπλάκια του μικρού μας!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia pos eimaste simera kai ego eixa ponakia apo kato kai mou eipe i giatros oti einai fisiologiko.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μέχρι ένα σημείο θεωρώ ότι είναι φυσιολογικοί οι πόνοι αλλά ρε κορίτσια τα πρωινά δεν μπορώ να πατήσω στα πόδια μου από τον πόνο και το βράδυ δεν μπορώ να γυρίσω πλευρό.
Να μη μιλήσω δε ότι σε κάθε επιχείρηση γυρίσματος πλευρού με πιάνουν και κράμπες. Χέσε μέσα! Για τα μπάζα είμαι κοινώς.

emmy20

emmy20
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
desT έγραψε:Μέχρι ένα σημείο θεωρώ ότι είναι φυσιολογικοί οι πόνοι αλλά ρε κορίτσια τα πρωινά δεν μπορώ να πατήσω στα πόδια μου από τον πόνο και το βράδυ δεν μπορώ να γυρίσω πλευρό.
Να μη μιλήσω δε ότι σε κάθε επιχείρηση γυρίσματος πλευρού με πιάνουν και κράμπες. Χέσε μέσα! Για τα μπάζα είμαι κοινώς.

kalimera se ola ta koritsia!!! desT me to kalo na upodexteis to mwraki sou! min stenaxwriesai kai gw mia ap ta idia eimai! to vradu panw apo 4 wres den mporw na koimithw logw tou oti me ponane ipervolika oi gofoi mou apo opoia meria kai na pesw!! asta pou tha paei omws oi meres pernane grigora kai tha xoume ta mwrakia mas agkalitsa kai tha mas perasoun ola!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
desT έγραψε:Μέχρι ένα σημείο θεωρώ ότι είναι φυσιολογικοί οι πόνοι αλλά ρε κορίτσια τα πρωινά δεν μπορώ να πατήσω στα πόδια μου από τον πόνο και το βράδυ δεν μπορώ να γυρίσω πλευρό.
Να μη μιλήσω δε ότι σε κάθε επιχείρηση γυρίσματος πλευρού με πιάνουν και κράμπες. Χέσε μέσα! Για τα μπάζα είμαι κοινώς.

kai ego etsi imoun den mporousa na sikotho apo to krebati giati ponousa ase pou otan ekana na giriso mono ta klamata den evaza alla i giatros me kathisixase oti den einai tipota tora exo meres na to patho mou perase.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις