Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
337 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 337 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μετα βεβαιοτητος σας λεω πως επιτρεπεται και επιβαλλεται κιολας το σφραγισμα,γιατι αν κανει ενα αποστημα μετα θελει αντιοβιοση και ειναι πολυ ασχημο... πονος πρηξιματα κτλ.και εγω εκανα.λογω εγκυμοσυνης φευγουν τα σφραγισματα.. αφηστε... και εχω αλλα 2 που μου χουν φαγωθει τα σφραγισματα αλλα βαριεμαι να παω...

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάρες! Μόλις τελειώσαμε απο χθες που πιαστήκαμε με το δωμάτιο. Το κάναμε πολύ τέλειο!!! Φουξ μ πράσινο και φουξ λιβελούλες στον πράσινο τοίχο. Μια που ήταν εδώ οι γονείς μου κάναμε και μια φασίνα, βγάλαμε(βγαλανε) χαλιά, στήσαμε και το κραβατάκι και τη ντουλάπα. Είμαι λίγο κουρασμένη αλλά πολύ ενθουσιασμένη!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες! Μόλις τελειώσαμε απο χθες που πιαστήκαμε με το δωμάτιο. Το κάναμε πολύ τέλειο!!! Φουξ μ πράσινο και φουξ λιβελούλες στον πράσινο τοίχο. Μια που ήταν εδώ οι γονείς μου κάναμε και μια φασίνα, βγάλαμε(βγαλανε) χαλιά, στήσαμε και το κραβατάκι και τη ντουλάπα. Είμαι λίγο κουρασμένη αλλά πολύ ενθουσιασμένη!!!

Καλησπερα Μαρακι...αχ τι ωραια βαλε καμια φωτο να το δουμε οταν μπορεσεις Very Happy
Εμεις οπως εχω ξαναπει ψαχνουμε σπιτι κ επιτελους προχθες ειδαμε ενα που μου αρεσε αλλα εχει ενα υπνοδωματιο κ σαλοκουζινα...κ τωρα αναρωτιεμαι μεχρι ποτε θα μπορουμε να εχουμε το μωρο στο δωματιο μας...μηπως θα ηταν καλυτερα να κοιταξω για κατι αλλο??μου αρεσε πολυ αυτο ομως... Rolling Eyes

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:

Καλησπερα Μαρακι...αχ τι ωραια βαλε καμια φωτο να το δουμε οταν μπορεσεις Very Happy
Εμεις οπως εχω ξαναπει ψαχνουμε σπιτι κ επιτελους προχθες ειδαμε ενα που μου αρεσε αλλα εχει ενα υπνοδωματιο κ σαλοκουζινα...κ τωρα αναρωτιεμαι μεχρι ποτε θα μπορουμε να εχουμε το μωρο στο δωματιο μας...μηπως θα ηταν καλυτερα να κοιταξω για κατι αλλο??μου αρεσε πολυ αυτο ομως... Rolling Eyes

Πιστεύω πως λίγος χώρος παραπάνω χρειάζετε αλλά εσείς ξέρετε καλύτερα το τι σπίτι χρειάζεστε. Στη Θεσσαλονίκη,ε; Σε ποια περιοχή;

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:
dorela έγραψε:

Καλησπερα Μαρακι...αχ τι ωραια βαλε καμια φωτο να το δουμε οταν μπορεσεις Very Happy
Εμεις οπως εχω ξαναπει ψαχνουμε σπιτι κ επιτελους προχθες ειδαμε ενα που μου αρεσε αλλα εχει ενα υπνοδωματιο κ σαλοκουζινα...κ τωρα αναρωτιεμαι μεχρι ποτε θα μπορουμε να εχουμε το μωρο στο δωματιο μας...μηπως θα ηταν καλυτερα να κοιταξω για κατι αλλο??μου αρεσε πολυ αυτο ομως... Rolling Eyes

Πιστεύω πως λίγος χώρος παραπάνω χρειάζετε αλλά εσείς ξέρετε καλύτερα το τι σπίτι χρειάζεστε. Στη Θεσσαλονίκη,ε; Σε ποια περιοχή;

Στην τουμπα καπου..για να ειμαι κοντα και στην μαμα μου..
Ειμαι μαθημενη κ εγω να εχει ο καθενας τον χωρο του αλλα ολα τα σπιτια που ειδα εδω ηταν το ενα χειροτερο απτο αλλο..αυτο ειναι τουλαχιστον σε καινουρια οικοδομη...

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
Στην τουμπα καπου..για να ειμαι κοντα και στην μαμα μου..
Ειμαι μαθημενη κ εγω να εχει ο καθενας τον χωρο του αλλα ολα τα σπιτια που ειδα εδω ηταν το ενα χειροτερο απτο αλλο..αυτο ειναι τουλαχιστον σε καινουρια οικοδομη...

Είναι σημαντικό να είσαι κοντά στη μαμά σου, μεγάλη βοήθεια. Άμα και τα λεφτά είναι λογικά, μια χαρά θα βολευτείτε, αγάπη χρειάζετε το μωρό.

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MARIA TR έγραψε:
dorela έγραψε:
Στην τουμπα καπου..για να ειμαι κοντα και στην μαμα μου..
Ειμαι μαθημενη κ εγω να εχει ο καθενας τον χωρο του αλλα ολα τα σπιτια που ειδα εδω ηταν το ενα χειροτερο απτο αλλο..αυτο ειναι τουλαχιστον σε καινουρια οικοδομη...

Είναι σημαντικό να είσαι κοντά στη μαμά σου, μεγάλη βοήθεια. Άμα και τα λεφτά είναι λογικά, μια χαρά θα βολευτείτε, αγάπη χρειάζετε το μωρό.

κ εγω αυτο λεω Μαρια μου κ δεν εχω κανενα προβλημα να το εχω διπλα στο κρεβατι μας..ισα ισα...απλα διαβαζα τωρα οτι ειναι καλο να μαθουν στον χωρο τους απο μικρα ουτως ωστε να μην υπαρχει προβλημα μετα..
Εσυ τον γιο σου απο ποτε τον πηγες στο δωματιο του?

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dorela έγραψε:
κ εγω αυτο λεω Μαρια μου κ δεν εχω κανενα προβλημα να το εχω διπλα στο κρεβατι μας..ισα ισα...απλα διαβαζα τωρα οτι ειναι καλο να μαθουν στον χωρο τους απο μικρα ουτως ωστε να μην υπαρχει προβλημα μετα..
Εσυ τον γιο σου απο ποτε τον πηγες στο δωματιο του?
Μόλις σαράντησε τον έβαλα στο κρεβάτι του, στο δωμάτιο, κοιμόταν καλά το βράδυ ήταν ήσυχο και δεν είχα λόγο να τον έχω δίπλα μου(φυσικά το ένα μάτι ήταν και είναι πάντα ανοιχτό προς το δωμάτιο του).

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera se oles, vlepo etoimazeste kai ego molis pao stous dikous mou tha etoimaso ta pragmatakia tou mpempi.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera agapi m...
Telika pote tha pas stin mama s???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπήθρες!
Ούτε εχθές τελικά έκανα μπάνιο στη θάλασσα. Ούτε την είδα από κοντά. Πήγαμε στο σπίτι στην θάλασσα και άραξα σε έναν καναπέ και στην ουσία δεν έκανα τίποτα. Μόνο το βράδυ ξανά στο σπίτι μας που μπανιάρισα τα παιδιά. Μπορώ να πω ότι σήμερα είμαι καλύτερα από χθες. Αύριο πάω γιατρό να δούμε τι θα μου πει.
Για τα δόντια σας κορίτσια, να πάτε οπωδήποτε στον οδοντίατρο και να δεχτείτε και ένεση (για να μην έχετε πόνο). Στο μήνα που βρισκόμαστε δεν υπάρχει θέμα με την τοπική αναισθητική ένεση που κάνουν οι οδοντίατροι.
Σχετικά με τη βάφτιση που ανέφερα η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το έγραψα ήταν εύκολο να παρερμηνευτεί. Το μωράκι βαφτίστηκε αλλά η μαμά του δεν ζει για να το χαρεί. Ήταν αναπόφευκτα συγκινητική η βάφτιση.
Ξεκινήσατε τις ετοιμασίες σας βλέπω... πρέπει κι εγώ σιγά σιγά... Περιμένω να τελειώσουν τα σχολεία να στείλω τα παιδιά με τη γιαγιά στη θάλασσα για να μπορέσω να μαζέψω τα δωμάτιά τους. Να ανεβάσουμε την κούνια από το υπόγειο και να πλύνω τα προικιά και τα φορμάκια. Δεν έχω να κάνω κάτι άλλο. Τη βαλίτσα την αφήνω για τον 8ο μήνα. Νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς τώρα.

MPAKATOULA

MPAKATOULA
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
joan_55 έγραψε:
MPAKATOULA έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΗΤΑΤΕΣ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 29/8 ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 21 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Very Happy

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΠΑΚΑΤΟΥΛΑ!!ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΑΝΝΑ 26ΧΡ ΚΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 25/8!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΖΟΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalhmera koritsakia mou ti kanete....??oso gia ta dontia mas mporoume na kanoume k exagwgh k aponeurwsh arkei na kanoume enesh xwris adrenalini wste na mhn peirazei to mikro pou exoume mesa mas...egw ekana exagwgh k hsuxasa!!!!twra k egw telos tou mhna stamataw k tha ftiaxw k egw to paidiko..ante ligos kairos mas emeine na upodextoume ta zouzounia mas!! Smile Smile Smile

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΑ ΣΤΟ Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις