Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pao na stroso trapezi erxete o antroulis mou ta leme koritsia filakia kalo mesimeri.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 417472

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:pao na stroso trapezi erxete o antroulis mou ta leme koritsia filakia kalo mesimeri.  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 417472

Kalo mesimeraki filenada m... Very Happy Very Happy Very Happy

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΡΕ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΣΑΤΕ ΧΑΧΑΧΑ  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 654316 !!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!
ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!ΒΥΕ

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sto kalo agapoulla m k tha ta poume aurio i mauario... Very Happy Very Happy Very Happy

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουτε συννενοημενες να μασταν! και γω γεμιστα θα κανω σημερα! με κιμα!!χαχαχ παω να παρω τα υλικα! φιλακια! εμενα ο αντρας μου θα ρθει κατα τις 5.30! οποτε προλαβαινω! Razz φιλακια σε ολες!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ate epidi zilepsa...
Tha kanw ki egw tin deutera kopelles...

Aurio exei thallasoua... Very Happy Very Happy Very Happy

Exei PARA poli zesti stin kypro...

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
phneloph έγραψε:ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Κ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΟΣΟ ΝΑ 'ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ 1300 ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ,50 ΕΥΡΩ ΚΑΤΗΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΧςΡΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ Κ ΔΙΑΦΑΝΙΑ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ 100 Κ ΘΕΛΕΙ 700 ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΕΝΝΑΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΥ ΠΛΗΡΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ....ΚΑΤΣΕ ΡΕ...ΘΑ ΠΑΡΕΙ 150-200 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ 9???ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΚΙ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΚΕΙ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ..ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΚΙ ΑΠΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ+ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ+ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΔΩ+ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ..ΕΝΩ ΣΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ..Η ΠΡΩΗΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ 50 ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ 1500.ΕΛΕΟΣ!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα κοριτσια μου παιρνει 30 ευρω την επισκεψη,και στο τελος καπου 1200 και βλεπουμε απο οτι ειχε μιλησει με την μητερα μου.στο Μητερα ειναι 680 ευρω,ειτε κανω καισαρικη ειτε φυσιολογικα. συνολο δηλαδη ολα ειναι καπου στα 2000 ευρω.γιατρος επισκεψεις και νοσοκομειο.
παντως οι περισσοτεροι γιατροι που ακουω παιρνουν 50 ευρω.και φυσικα ολα αυτα και γεννες και επισκεψεις χωρις αποδειξεις!!!ουτε μια κοπελα δεν ακουσα να τις κοβουν αποδειξη.αυτα πως θα τα δικαιουλογησουν οι αντρες τους μετα?? Rolling Eyes εμενα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν κανω φορολογικη δηλωση μιας και ειμαι ανεργη και χωρις ενσημα. αλλα γενικοτερα νομιζω πως ειναι λιγο εκμεταλευση μερικοι.

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα είμαστε φουλ στις δουλειές! Βάφουμε το δωμάτιο του μικρού και τώρα κάναμε ένα διάλειμα για να φάμε και να ξεκουραστούμε λίγο. Δε θα τελειώσουμε σήμερα, αύριο θα ξεμπερδέψουμε. Θα γίνει όμως κούκλα!!!!! Very Happy
Όσον αφορά αυτό που λέτε για τους γιατρούς και τις αποδείξεις, ο δικός μου παίρνει 50 ευρώ την επίσκεψη (καναδυό επισκέψεις βέβαια δε μας πήρε τίποτα) και στο τέλος 1200 μας είπε!!! ΌΛΑ βέβαια με αποδείξεις!!!! Ούτε καν ζήτησα απόδειξη από την πρώτη φορά, μου την έκοψε η γραμματέας του αμέσως μόλις την πλήρωσα! Αυτά για σήμερα! Θα επανέλθω αύριο και όταν τελειώσουμε με το καλό θα ανεβάσω και φωτός από το δωμάτιό μας να το δείτε!!!! Πάω για βάαααααψιμοοοοοοοοοο!!!!!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eirinomama έγραψε:Εμενα κοριτσια μου παιρνει 30 ευρω την επισκεψη,και στο τελος καπου 1200 και βλεπουμε απο οτι ειχε μιλησει με την μητερα μου.στο Μητερα ειναι 680 ευρω,ειτε κανω καισαρικη ειτε φυσιολογικα. συνολο δηλαδη ολα ειναι καπου στα 2000 ευρω.γιατρος επισκεψεις και νοσοκομειο.
παντως οι περισσοτεροι γιατροι που ακουω παιρνουν 50 ευρω.και φυσικα ολα αυτα και γεννες και επισκεψεις χωρις αποδειξεις!!!ουτε μια κοπελα δεν ακουσα να τις κοβουν αποδειξη.αυτα πως θα τα δικαιουλογησουν οι αντρες τους μετα?? Rolling Eyes εμενα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν κανω φορολογικη δηλωση μιας και ειμαι ανεργη και χωρις ενσημα. αλλα γενικοτερα νομιζω πως ειναι λιγο εκμεταλευση μερικοι.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ 680 ΕΙΤΕ ΦΤ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΑΛΛΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΡΕ ΕΙΡΗΝΑΚΙ?ΓΤ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΡΑΔΥ ΜΕΣΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΓΤ ΚΙΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ!!!ΜΑΣ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kkkk έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα είμαστε φουλ στις δουλειές! Βάφουμε το δωμάτιο του μικρού και τώρα κάναμε ένα διάλειμα για να φάμε και να ξεκουραστούμε λίγο. Δε θα τελειώσουμε σήμερα, αύριο θα ξεμπερδέψουμε. Θα γίνει όμως κούκλα!!!!! Very Happy
Όσον αφορά αυτό που λέτε για τους γιατρούς και τις αποδείξεις, ο δικός μου παίρνει 50 ευρώ την επίσκεψη (καναδυό επισκέψεις βέβαια δε μας πήρε τίποτα) και στο τέλος 1200 μας είπε!!! ΌΛΑ βέβαια με αποδείξεις!!!! Ούτε καν ζήτησα απόδειξη από την πρώτη φορά, μου την έκοψε η γραμματέας του αμέσως μόλις την πλήρωσα! Αυτά για σήμερα! Θα επανέλθω αύριο και όταν τελειώσουμε με το καλό θα ανεβάσω και φωτός από το δωμάτιό μας να το δείτε!!!! Πάω για βάαααααψιμοοοοοοοοοο!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΕΧΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ!ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ...
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ!!!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 215994

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kkkk έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμείς σήμερα είμαστε φουλ στις δουλειές! Βάφουμε το δωμάτιο του μικρού και τώρα κάναμε ένα διάλειμα για να φάμε και να ξεκουραστούμε λίγο. Δε θα τελειώσουμε σήμερα, αύριο θα ξεμπερδέψουμε. Θα γίνει όμως κούκλα!!!!! Very Happy
Όσον αφορά αυτό που λέτε για τους γιατρούς και τις αποδείξεις, ο δικός μου παίρνει 50 ευρώ την επίσκεψη (καναδυό επισκέψεις βέβαια δε μας πήρε τίποτα) και στο τέλος 1200 μας είπε!!! ΌΛΑ βέβαια με αποδείξεις!!!! Ούτε καν ζήτησα απόδειξη από την πρώτη φορά, μου την έκοψε η γραμματέας του αμέσως μόλις την πλήρωσα! Αυτά για σήμερα! Θα επανέλθω αύριο και όταν τελειώσουμε με το καλό θα ανεβάσω και φωτός από το δωμάτιό μας να το δείτε!!!! Πάω για βάαααααψιμοοοοοοοοοο!!!!!!

Καλησπέρα σε όλες τις κοιλίτσες! Κι εμείς βάψιμο σήμερα και αύριο! Καλό κουράγιο! Έχει λίγη κούραση αλλά απο Τρίτη που θα έχω πλύνει και κουρτίνες και θα έχω διακοσμήσει και τους τοίχους θα ναι τέλεια! Ανυπομονώ να το δω τελειωμένο και φυσικά .... γεμάτο! I love you I love you I love you I love you
Την Τρίτη θα περάσουμε και κλιματιστικό και έχω και τόσο  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 517142 Παναγία μου! affraid

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joan_55 έγραψε:
Eirinomama έγραψε:Εμενα κοριτσια μου παιρνει 30 ευρω την επισκεψη,και στο τελος καπου 1200 και βλεπουμε απο οτι ειχε μιλησει με την μητερα μου.στο Μητερα ειναι 680 ευρω,ειτε κανω καισαρικη ειτε φυσιολογικα. συνολο δηλαδη ολα ειναι καπου στα 2000 ευρω.γιατρος επισκεψεις και νοσοκομειο.
παντως οι περισσοτεροι γιατροι που ακουω παιρνουν 50 ευρω.και φυσικα ολα αυτα και γεννες και επισκεψεις χωρις αποδειξεις!!!ουτε μια κοπελα δεν ακουσα να τις κοβουν αποδειξη.αυτα πως θα τα δικαιουλογησουν οι αντρες τους μετα?? Rolling Eyes εμενα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν κανω φορολογικη δηλωση μιας και ειμαι ανεργη και χωρις ενσημα. αλλα γενικοτερα νομιζω πως ειναι λιγο εκμεταλευση μερικοι.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ 680 ΕΙΤΕ ΦΤ ΕΙΤΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΑΛΛΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΡΕ ΕΙΡΗΝΑΚΙ?ΓΤ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΒΡΑΔΥ ΜΕΣΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΓΤ ΚΙΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ!!!ΜΑΣ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!
Ναι Joan μου στανταρ,ρωτησα το λογιστηριο του Μητερα.τα καλυπτει ο εοππυ βεβαια δεν θα παρω το βοηθημα τκετου,αλλα και σε δημοσιο να γεννουσα παλι δεν θα το επαιρνα...

Κατερινα μου σουπερ ο γιατρος σου! και μεις σημερα θα ξεκινησουμε να βαψουμε! τωρα παω να κανω κοψιματα! Razz

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera agapes m...
Ti kanete???

Egw ksenixtisa pses k simera niothw poli kourasmeni gmt...

Wmos eipame k g thallasoua simera alla tora na doume...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ιωάννα!
Υπέροχη η φωτό σου! Ποια σε φωνάζει σέξυ μάμα; Όποια είναι δίκιο έχει!!!!
Εμείς πήγαμε χθες θάλασσα και το διασκεδάζαμε. Τα παιδιά ειδικά το καταφχαριστήθηκαν. Εγώ κρύωνα λίγο και δε βούτηξα ενώ η θάλασσα ήταν αρκετά ζεστή. Μπορεί να πάμε και σήμερα αν και σήμερα από κάτω έχω τέτοιο πόνο που με το ζόρι περπατώ.
Η γυναικολόγος μου μου ακύρωσε το ραντεβού της Πέμπτης και μου το έβαλε τρίτη. Άντε να δούμε τι θα μου πει.
Αισθάνομαι ότι μέχρι την Τρίτη δε θα μπορώ να περπατήσω έτσι όπως πάω.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Καλημέρα Ιωάννα!
Υπέροχη η φωτό σου! Ποια σε φωνάζει σέξυ μάμα; Όποια είναι δίκιο έχει!!!!
Εμείς πήγαμε χθες θάλασσα και το διασκεδάζαμε. Τα παιδιά ειδικά το καταφχαριστήθηκαν. Εγώ κρύωνα λίγο και δε βούτηξα ενώ η θάλασσα ήταν αρκετά ζεστή. Μπορεί να πάμε και σήμερα αν και σήμερα από κάτω έχω τέτοιο πόνο που με το ζόρι περπατώ.
Η γυναικολόγος μου μου ακύρωσε το ραντεβού της Πέμπτης και μου το έβαλε τρίτη. Άντε να δούμε τι θα μου πει.
Αισθάνομαι ότι μέχρι την Τρίτη δε θα μπορώ να περπατήσω έτσι όπως πάω.

Dest m kalimera agapoulla m...
Xathikes kali m gt???
Pws eisai???
Ma toso tromero pono exeis???
T giatrou to exeis pei???
Kala apotelesmata ston giatro otan pate na deite tin mikri Very Happy ...

Oso g thallasoua ki egw paw mono k mono g na xaroun ta paidia m... Cool

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια από τα ίδια Ιωάννα. Για τα παιδιά πάμε θάλασσα. Βέβαια εμείς σήμερα λέμε να πάμε στο εξοχικό να φάμε εκεί το μεσημέρι, να ξαπλώσουμε και το απόγευμα να πάμε προς τη θάλασσα. Είπαμε να πάρουμε και τη μαμά μου σήμερα γιατί είναι μόνη της. Δεν το έχω αναφέρει αλλά ο μπαμπάς μου είναι στο νοσοκομείο αυτές τις μέρες. Δόξα τω Θεό είναι καλά, απλά είχε μία ζαλάδα την Τετάρτη που προήλθε τελικά από πτώση των παλμών της καρδιάς και τον κρατήσανε μέσα για παρακολούθηση. Τον έχουν συνδέσει με ένα μηχάνημα και παρακολουθούν την καρδιά του πως λειτουργεί για να του αλλάξουν τα φάρμακα.
Στις 11 έχουμε μία βάφτιση και πρώτη φορά είμαι τόσο σφιγμένη που θα πάω σε βάφτιση. Πρόκειται για το κοριτσάκι μιας φίλης μου που πέθανε λίγες μέρες μετά τη γέννα. Η ατμόσφαιρα θα είναι κάπως σήμερα...
Ο πόνος μου από κάτω είναι μεγάλος σήμερα Ιωάννα. Μάλλον φταίει που έσερνα τον μικρό μου χτες. Ήμασταν σε ένα πάρτι και έκανε χαζομάρες και προσπαθούσα να τον βάλω στην καρέκλα του να κάτσει για να ηρεμήσει λίγο. Εκεί πρέπει να την πάτησα.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Μια από τα ίδια Ιωάννα. Για τα παιδιά πάμε θάλασσα. Βέβαια εμείς σήμερα λέμε να πάμε στο εξοχικό να φάμε εκεί το μεσημέρι, να ξαπλώσουμε και το απόγευμα να πάμε προς τη θάλασσα. Είπαμε να πάρουμε και τη μαμά μου σήμερα γιατί είναι μόνη της. Δεν το έχω αναφέρει αλλά ο μπαμπάς μου είναι στο νοσοκομείο αυτές τις μέρες. Δόξα τω Θεό είναι καλά, απλά είχε μία ζαλάδα την Τετάρτη που προήλθε τελικά από πτώση των παλμών της καρδιάς και τον κρατήσανε μέσα για παρακολούθηση. Τον έχουν συνδέσει με ένα μηχάνημα και παρακολουθούν την καρδιά του πως λειτουργεί για να του αλλάξουν τα φάρμακα.
Στις 11 έχουμε μία βάφτιση και πρώτη φορά είμαι τόσο σφιγμένη που θα πάω σε βάφτιση. Πρόκειται για το κοριτσάκι μιας φίλης μου που πέθανε λίγες μέρες μετά τη γέννα. Η ατμόσφαιρα θα είναι κάπως σήμερα...
Ο πόνος μου από κάτω είναι μεγάλος σήμερα Ιωάννα. Μάλλον φταίει που έσερνα τον μικρό μου χτες. Ήμασταν σε ένα πάρτι και έκανε χαζομάρες και προσπαθούσα να τον βάλω στην καρέκλα του να κάτσει για να ηρεμήσει λίγο. Εκεί πρέπει να την πάτησα.

Ax re dest m perastika sto patera s k euxwme na pane ola kala...
K o theoullis mazi sas olous...

Emena o pateras m pethane apo kardia k se liges meres tha einai ta gennethlia t...
Deuteri xronia tora makria m...

Oso g tin vaftisei kalitera na min pate agapi m eisai k egkuoulla,,,den ginete na eisai se lipimeno xoro...
Fusika eksartate apo ton xaraxtira s an antexeis etsi pragmata...

An epitrepete ti eixe to mwro p pethane???

Oso g mas me ta mikroullika mas prepei na iremisoume k na xalarwsoume opou ki na se kontevoume k den exoume ksekourastei oute mia fora...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera, dest perastika ston patera sou eutixos den einai tipota sovaro, ioanna mou eisai mia koukla ftou ftou mi se matiaso. Respect  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 417472

phneloph

phneloph
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsares mou geia sas ti mou kanete???joanoua wraia foto glukeia m....emena xthes me epiase to donti mou k perasa mia frixth nuxta...elpizw ola na pane kala shmera k na mhn travixw ta idia me xthes.....eseis ti neakia exete??

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?
Dest μου περαστικα στον πατερα σου,και συλλυπητηρια για το μωρο της φιλης σου.. Sad
Nα πατε θαλασσιτσα κοριτσια μου να ανοιξει η διαθεση σας! εγω παρακαλω τον Θεο να μπορουσα να παω.. αλλα δυστυχως δεν γινεται απο καμια αποψη!ουτε αυτοκινητο εχουμε ουτε ο αντρας μου εχει χρονο,ουτε τα οικονομικα ειναι τοσο καλα..και στην Αθηνα να για να πας για μπανιο ειναι μεγαλη ταλαιπωρια..
Τζοαννα μου τελεια μα τελεια η φωτο σου!!!!!!
Εγω εχτες εβαψα το δωματιο,αλλα ισως χρειαστει 1 κιλο ακομα μπογια για ενα δευτερο χερακι ετσι τσακ μπαμ.μαλλον αυριο θα το περασω 1 χερακι ακομα.και την τριτη θα βαλω και τις ταπετσαριες! εβαλα και την αλλαξιερα και μεσα στην βδομαδα θα παω και για την κουνια! μεχρι τελος του μηνα θα ειναι ετοιμο το δωματιο του μπεμπακου κι τα ρουχαλακια του πλυμμενα και σιδερωμενα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θελω να παω στην θαλασσαααα Sad
τι κανετε ομορφουλες?

Dest περαστικα στον μπαμπα σου...
Πηνελοπη ο πονοδοντος δεν παλαυεται με τπτ..κ πως γινεται παντα να μας πιανει σ/κ κ να μην μπορουμε να παμε στον γιατρο  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 679259
Ειρηνη αναψε αιρκοντισιον ερχομαι..
Μαλλον η Dest εννοει οτι η φιλη της πεθανε μετα την γεννα κ το μωρακι τωρα βαφτιζεται  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 534787 τι κριμα...

Τζοαννοουα sexy mama τελεια η φωτο.

Λεω να βαλω κ εγω την κοιλιτσα μου μιας κ μεγαλωσε τον τελευταιο μηνα πολυ
Βαλτε κ εσεις καινουριες ε???  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 654316

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά!
Ιωάννα μου τέλεια φωτογραφία! I love you
Μ'αρέσει που έχεις και ανασφάλεια!
Dest περαστικά στον πατέρα σου! Μακάρι να μην ταλαιπωρηθεί πολύ ο άνθρωπος. Τις καλύτερες ευχές μου για ανάρρωση έχετε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 417472
Για την φίλη σου δεν τολμώ καν να το σχολιάσω. Ταράχτηκα και μόνο που το διάβασα.Κουράγιο στην οικογένειά της
Πηνελόπη το δόντι γιατί σε πονάει; Ούτε συγχρονισμένες να ήμασταν! Εμένα έσπασε λίγο στην άκρη και φυσικά θα θέλει σφράγισμα Crying or Very sad Τώρα είναι ανάγκη να συμβαίνουν όλα;
Επιτρέπονται τα σφραγίσματα στην εγκυμοσύνη; Έχει κάνει καμιά σας; confused
Θάλασσα δεν τολμάω να πάω κοριτσάκια μου! Φοβάμαι ότι θα με μπερδέψουν με φώκια που ξέβρασε το κύμα και άιντε να πείσω τη Greenpeace να με ελευθερώσει μετά!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Ελπίζω να είστε όλες καλά!
Ιωάννα μου τέλεια φωτογραφία! I love you
Μ'αρέσει που έχεις και ανασφάλεια!
Dest περαστικά στον πατέρα σου! Μακάρι να μην ταλαιπωρηθεί πολύ ο άνθρωπος. Τις καλύτερες ευχές μου για ανάρρωση έχετε  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 4 - Σελίδα 39 417472
Για την φίλη σου δεν τολμώ καν να το σχολιάσω. Ταράχτηκα και μόνο που το διάβασα.Κουράγιο στην οικογένειά της
Πηνελόπη το δόντι γιατί σε πονάει; Ούτε συγχρονισμένες να ήμασταν! Εμένα έσπασε λίγο στην άκρη και φυσικά θα θέλει σφράγισμα Crying or Very sad Τώρα είναι ανάγκη να συμβαίνουν όλα;
Επιτρέπονται τα σφραγίσματα στην εγκυμοσύνη; Έχει κάνει καμιά σας; confused
Θάλασσα δεν τολμάω να πάω κοριτσάκια μου! Φοβάμαι ότι θα με μπερδέψουν με φώκια που ξέβρασε το κύμα και άιντε να πείσω τη Greenpeace να με ελευθερώσει μετά!


Χαχαχαχαχα ρε Αφροδιτακη μην σκεφτεσαι ετσι κοπελα μου...η εγκυμοσυνη ειναι η μονη περιοδος που εστω κ αυτα τα παραπανω κιλα που εχουμε μας δειχνουν χαριτωμενες!!
Αχ εχω κ εγω ενα σφραγισματακι κ ολο λεω να ρωτησω τον γιατρο κ ολο ξεχναω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις