Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
359 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 359 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoina83 έγραψε:Αθηνά το επίδομα κόπηκε στον ιδιωτικό ή στο δημόσιο τομέα γιατί στο ΙΚΑ που ρώτησα εγώ δεν μου είπαν κατι τέτοιο.

Μμμμ δε μπορώ να σου απαντήσω με βεβαιότητα. σου παραθέτω παρακάτω αυτό....όσες γεννούν σε κρατικά νοσοκομεία δεν θα παίρνουν το επίδομα στα χέρια τους, όπως γινόνταν έως σήμερα και αυτό το ποσό θα δίνεται κατευθείαν απο τον ασφαλιστικό τους οργανισμό στο νοσοκομείο .
Για όσες γυναίκες επιλέγουν τα ιδιωτικά νοσοκομεία το επίδομα θα καταβάλλεται ενώ οι ίδιες θα πληρώνουν τη διαφορά αφού η γέννα σε ιδιωτικό νοσοκομεία φθάνει ή ξεπερνάει τα 3 χιλιάδες ευρώ .
Από το υπουργείο υγείας διευκρινίζεται ότι «στα κρατικά νοσοκομεία του ΕΣΥ, σε περίπτωση τοκετού (φυσιολογικού ή με καισαρική τομή), οι ασφαλιστικοί οργανισμοί υποχρεούνται να καταβάλλουν απευθείας στο νοσοκομείο την κατά περίπτωση δαπάνη που προβλέπουν τα Κλειστά Ενοποιημένα Νοσήλια που καθιερώθηκαν πρόσφατα.Οπως έιναι φυσικό πολλές νέες μητέρες διαμαρτηρήθηκαν καθώς το επίδομα κόπηκε, όμως το υπουργείο υγείας απαντά ότι αυτό ήταν επίδομα για τα έξοδα του τοκετού και θα πρέπει επιτέλους να πληρώνονται και τα κρατικά νοσοκομεία .

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λία πάρε το γιατρό καλά λέει η Στέλλα και εγώ αυτο σκέφτηκα αλλά δεν το είπα Embarassed!!!!
Τεσπα μίλα μετο γιατρό σου!!!
Στέλλαααααααααα που είναι τα μηχανάκια μας οεοοοοοοοο παλιά με μαλιά που λέει και ο άντρας μου!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Αθηνά το επίδομα κόπηκε στον ιδιωτικό ή στο δημόσιο τομέα γιατί στο ΙΚΑ που ρώτησα εγώ δεν μου είπαν κατι τέτοιο.

Η πεθερά μου δουλεύει στο ΙΚΑ, όχι δεν έχει κοπεί τίποτα αλλά τον Ιούλιο βγαίνουν οι νέες μεταρυθμίσεις και δεν αποκλείεται να κοπεί τότε μόνο για τις γυναίκες που γεννούν σε δημόσιο
Οκ Στέλλα thanks γιατι αγχώθηκα προς στιγμήν....και μια που έχεις πληροφορίες εκ των εσω Very Happy Very Happy ξερεις πως υπολογίζονται τα επιδόματα του ΙΚΑ?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσούδια.. πριν λίγο γύρισα από το β-επιπ. ο μπέμπης άρχισε να με ταλαιπωρεί από τώρα φαίνεται... τι τράβηξα η μάνα!!!! Ευτυχώς όλα καλά, είναι 480 γρ. και μαςείπε πως θα γίνει ψηλό! εκατοστα δε μας είπε.

Πάω που λέτε στις 13.00΄ μπαίνω μέσα ήταν μπρούμυτα και με το κεφάλι κάτω δεν φαινόταν τίποτα μου λεει κανε καμια βόλτα στις σκάλες και το διάδρομο φάε και καμια καραμελίτσα.

Ξαναμπαίνω ήταν στο πλάι πάλι δε μπορούσε να μετρήσει πολλά... Ξανάμανα βόλτα η μάνα και μου λέει με γρήγορο ρυθμό και φάε και κάτι.
Λαχάνιασα ρε κορίτσια και έφαγα 3 καραμέλες ένα σοκολατάκι μισή σοκολάτα και 2 κρουασανάκια με μερέντα πριν πάω...
Με τα πολλά γύρισε και μέτρησε τα πάντα αλλά τη γκαντεμιά μου είχε τα χεράκια του συνέχεια μπροστά και έχω και πρόσθιο πλακούντα λέει και δεν μπορούσαμε να δούμε καλά το μουτράκι στο 3d. Και ναι είχε 3d και δε μπορεσα να το δω... ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Και έτσι μου χει μείνει μία στενοχώρια.. Τέλος πάντων αφού είναι όλα τα άλλα καλα χαλάλι...
Από το λίγο που είδα όμως εχει πολύ γλυκιά μυτούλα και μου φάνηκε πανέμορφο... (Η κουκουβάγια για το κουκοβαγιακι της...)

Οπότε τα γλυκά σας δε με συγκινούν πια μπούχτησα με τόσα που έφαγα...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα όπως τα λέει ο άντρας σου Βικάκι Laughing

Λοιπόν Δεσποινάκι μέχρι στιγμής (όπως σου είπα μετά τον Ιούλιο ο Θεός και η ψυχή τους)
Χρειάζεσαι το λιγότερο 200 ένσημα απο τη στιγμή που κλείνεις τον 7 μήνα και 2 χρόνια πρίν
Το πόσα χρήματα θα πάρεις εξαρτάται απο το πόσα δηλώνει ο εργοδότης σου οτι παίρνεις.
Δηλ αν θεωρείσαι υψηλόμισθη με πλήρη απασχόληση παίρνεις παραπάνω απο κάποια με βασικό μισθό

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο Γιωτάκι Very Happy Very Happy Very Happy !Ωραία νέα...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α και όσο για το δίπλωμα κι εγώ το έχω από το 2005 και κάθεται ούτε που ξέρω που... Rolling Eyes
Ευτυχώς που υπάρχουν κι άλλες σαν κι εμένα γιατί μέχρι σήμερα με θεωρούσα ηλίθια!! Εμένα μου άρεσε πολύ να οδηγώ αλλα δεν είχα δικό μου αυτοκίνητο οπότε δεν ξαναοδήγησα και πλέον φοβάμαι να ξεκινήσω και μου έχει μείνει αποθημένο...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσούδια.. πριν λίγο γύρισα από το β-επιπ. ο μπέμπης άρχισε να με ταλαιπωρεί από τώρα φαίνεται... τι τράβηξα η μάνα!!!! Ευτυχώς όλα καλά, είναι 480 γρ. και μαςείπε πως θα γίνει ψηλό! εκατοστα δε μας είπε.

Πάω που λέτε στις 13.00΄ μπαίνω μέσα ήταν μπρούμυτα και με το κεφάλι κάτω δεν φαινόταν τίποτα μου λεει κανε καμια βόλτα στις σκάλες και το διάδρομο φάε και καμια καραμελίτσα.

Ξαναμπαίνω ήταν στο πλάι πάλι δε μπορούσε να μετρήσει πολλά... Ξανάμανα βόλτα η μάνα και μου λέει με γρήγορο ρυθμό και φάε και κάτι.
Λαχάνιασα ρε κορίτσια και έφαγα 3 καραμέλες ένα σοκολατάκι μισή σοκολάτα και 2 κρουασανάκια με μερέντα πριν πάω...
Με τα πολλά γύρισε και μέτρησε τα πάντα αλλά τη γκαντεμιά μου είχε τα χεράκια του συνέχεια μπροστά και έχω και πρόσθιο πλακούντα λέει και δεν μπορούσαμε να δούμε καλά το μουτράκι στο 3d. Και ναι είχε 3d και δε μπορεσα να το δω... ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Και έτσι μου χει μείνει μία στενοχώρια.. Τέλος πάντων αφού είναι όλα τα άλλα καλα χαλάλι...
Από το λίγο που είδα όμως εχει πολύ γλυκιά μυτούλα και μου φάνηκε πανέμορφο... (Η κουκουβάγια για το κουκοβαγιακι της...)

Οπότε τα γλυκά σας δε με συγκινούν πια μπούχτησα με τόσα που έφαγα...

Γιώτα συγνώμη αλλά Laughing Laughing έχω σκάσει στα γέλια έτσι που τα έγραψες
Βρε τον άτιμο να σε ταλαιπωρεί έτσι, αντρες αγάπη μου Cool
Αντε πάει και αυτο, η καμπύλη ζαχάρου έμεινε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aurora στις Τρι Μάης 22, 2012 6:34 am, 1 φορά

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκο συγχαρητήριααααααααααααααααααα!!!!
Δεν πειράζει που δεν είδες προσωπάκι χαλάλι αφού είναι όλα καλά!!Το κόψες στη βόλτα ε???Ε!ρε τρέλα ο γιός χαχαχαχαχαχα!!!Μπράβο συγχαρητήρια και μια χαρά κοιλάκια έχει μπράβο!!!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας αφήνω σχόλασα πολλά φιλιά στα μουτράκια σας και τα λέμε!!!!!!!!!Γιωτάκο τα συγχαρητήρια μου και πάλι!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στέλλα ευχαριστώ για τις πληροφοριες!!!
Γιωτάκι τέλεια τα νέα σου!!!!!! Σας το κραταει για εκπληξη το μωρο σε ποιον μοιαζει για αυτο εβαλε τα χεράκια μπροστα!!!!!!
Καλή ξεκούραση Βικάκυ!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε δε σας κάνω πλάκα έχουνε βγάλει φουσκάλες τα πόδια μου πραγματικά όμως και ευτυχώς που φορούσα φόρεμα γιατί είχα σκάσει, έβγαινε η βοηθός έξω και μου έλεγε πιο έντονα!! τη μαδας η δε τη μαδας? εγώ είχα λαχανιάσει μιλάμε μαραθώνιο!!! το σκασμένο μουρθε να ζουλήξω την κοιλιά όταν μου κανε τον υπέρηχο αλλά θα γινόμουν όλο ζελε απελπίστηκα πραγματικά... χαχαχαχα θα το θυμάμαι και θα του το κρατάω του μπέμπη....

Καλά όσο για την καμπύλη ζαχάρου δε θέλω να έρθει εκείνη η ώρα... θα μου κόψει ακόμη και τα φρούτα πολύ το φοβάμαι..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'στε καλά κορίτσια ευχαριστω..
Βικακι καλή ξεκούραση κοπέλα μου...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:
Γιωτάκι τέλεια τα νέα σου!!!!!! Σας το κραταει για εκπληξη το μωρο σε ποιον μοιαζει για αυτο εβαλε τα χεράκια μπροστα!!!!!!
Στον πατέρα του σίγουρα αυτός είναι έτσι παράξενος και ανάποδος χαχαχαχα Razz Razz Razz

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συγχαρητήρια Γιωτάκι για τα όμορφα νεα!!Τζαναμπέτικο το μπεμπέ σου!!!

Κορίτσια αναφορικά με το επίδομα τοκετου απο το ικα.Αν γεννησεις σε δημόσιο μαιευτήριο,δεν παιρνεις τπτ στο χέρι.Σου καλύπτουν εξολοκληρου τη γέννα στο νοσοκομείο.Ειναι το λεγομενο ενοποιημένο νοσήλειο.Εκτος βέβαια και αν επιλεξεις μονοκλινο,που θα δώσεις μια μικρη διαφορά.
Το ίδιο αν γεννησεις σε ιδιωτικο,που ειναι συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΠΥ.Δεν παιρνεις τπτ στο χερι,παει κατευθειαν στο νοσοκομειο.
Το βασικό θέμα τώρα ειναι,οτι ο εοππυ έχει ήδη βαρέσει κανόνι,και κατ εμε λίγο χλωμό να υπάρχει το επίδομα μέχρι τον Σεπτεμβρη Οκτώβρη...
Τώρα αναφορικά με το τι σε πληρώνει το ικα.Ανάλογα με το ύψος του μισθού σου,εντάσσεσαι σε μια κλάση ασφάλισης η οποία έχει ένα τεκμαρτό ημερομίσθιο.Πληρωνόμαστε δλδ,το μισό απο αυτο το τεκμαρτο μεροκαματο επί τις ημέρες άδειας του ικα (56+62 αν θυμάμαι καλά).Θα βρω λινκ για τα τεκμαρτά και θα το παραθέσω εδώ.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
Despoina83 έγραψε:
Γιωτάκι τέλεια τα νέα σου!!!!!! Σας το κραταει για εκπληξη το μωρο σε ποιον μοιαζει για αυτο εβαλε τα χεράκια μπροστα!!!!!!
Στον πατέρα του σίγουρα αυτός είναι έτσι παράξενος και ανάποδος χαχαχαχα Razz Razz Razz
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ωχ τι έχεις να τραβήξεις τότε!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Κορίτσια σας αφήνω σχόλασα πολλά φιλιά στα μουτράκια σας και τα λέμε!!!!!!!!!Γιωτάκο τα συγχαρητήρια μου και πάλι!!!!
Καλη ξεκουραση Βικ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας εγκυουλες επεστρεψα. Γιωτα μου τα νινακια ειναι απροβλεπτα και οτι τα βολεψει κανουν στις κοιλιες μας. συγχαρητηρια ομως χαιρομαι που ολα καλα! να χαιρεσαι τον αγορατσο σου! τον ειδε και ο αντρας σου σημερα ε; πως ενιωσε; Very Happy Very Happy

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:Συγχαρητήρια Γιωτάκι για τα όμορφα νεα!!Τζαναμπέτικο το μπεμπέ σου!!!

Κορίτσια αναφορικά με το επίδομα τοκετου απο το ικα.Αν γεννησεις σε δημόσιο μαιευτήριο,δεν παιρνεις τπτ στο χέρι.Σου καλύπτουν εξολοκληρου τη γέννα στο νοσοκομείο.Ειναι το λεγομενο ενοποιημένο νοσήλειο.Εκτος βέβαια και αν επιλεξεις μονοκλινο,που θα δώσεις μια μικρη διαφορά.
Το ίδιο αν γεννησεις σε ιδιωτικο,που ειναι συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΠΥ.Δεν παιρνεις τπτ στο χερι,παει κατευθειαν στο νοσοκομειο.
Το βασικό θέμα τώρα ειναι,οτι ο εοππυ έχει ήδη βαρέσει κανόνι,και κατ εμε λίγο χλωμό να υπάρχει το επίδομα μέχρι τον Σεπτεμβρη Οκτώβρη...
Τώρα αναφορικά με το τι σε πληρώνει το ικα.Ανάλογα με το ύψος του μισθού σου,εντάσσεσαι σε μια κλάση ασφάλισης η οποία έχει ένα τεκμαρτό ημερομίσθιο.Πληρωνόμαστε δλδ,το μισό απο αυτο το τεκμαρτο μεροκαματο επί τις ημέρες άδειας του ικα (56+62 αν θυμάμαι καλά).Θα βρω λινκ για τα τεκμαρτά και θα το παραθέσω εδώ.
Δύσκολα τα πράγματα Κατερινιω έτσι όπως τα λες......... Εσύ ξαναμίλησες με τη γιατρό πως είσαι?
Καλώς ήρθες Χριστινάκι!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου δεσποινακι μου..ολα καλα; εισαι καλυτερα με το θεμα των συσπασεων; εγω καπως ναι...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:γεια σου δεσποινακι μου..ολα καλα; εισαι καλυτερα με το θεμα των συσπασεων; εγω καπως ναι...
δεν ξαναείχα τίποτα μόνο κάτι τσιμπηματάκια πόνο καθόλου.....αλλά στο σχολείο προσπαθώ να μην ζορίζομαι πολύ και κοιμάμαι πολλές ώρες στο σπίτι. Εσύ?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Γεια σας εγκυουλες επεστρεψα. Γιωτα μου τα νινακια ειναι απροβλεπτα και οτι τα βολεψει κανουν στις κοιλιες μας. συγχαρητηρια ομως χαιρομαι που ολα καλα! να χαιρεσαι τον αγορατσο σου! τον ειδε και ο αντρας σου σημερα ε; πως ενιωσε; Very Happy Very Happy
Ναι βρε πάντα μαζί πάμε, τι να πει.. δεν του δίνω σημασία σήμερα του κρατάω μούτρα γιατί με νευρίασε πρωινιάτικά... Mad μπορεί και γι αυτό να έκανε πείσματα ο γιος του. Razz

Ναι Κατερινάκι τζαναμπέτικο έτσι το έλεγε και η γιατρέσα!!! Αλλα κουνιόταν όλη την ώρα το καλό μου είχε και σταυρωμένα τα ποδαράκια του και συνέχεια φαινότανε οι πατουσίτσες του και μου ρχόταν να τις ρουφίξω...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι μου καλα κανεις. να ξεκουραζεσαι οσο γινεται και το κλειδι στις συσπσεις ειναι αυτο. εγω ενταξει αμα δεν παω δουλεια ειμαι καλα. στη δουλεια δεν αντεχω να ειμαι και οι μαθητες οι δικοι μου ειναι πολυ δυσκολα παιδια. οποταν τους εγκαταλειψα για λιγο! για να δουμε αν θα τους λειψω. πιο πολυ η γυμναστικη θα τους λειψει χεχε Very Happy

Γιωταααααα εχει πλακα το νινακι σου!! χαιρομαι που που ολα καλα!! ειναι ομορφη εμπειρια

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:
lia1987 έγραψε:Γεια σας κοριτσαρες και απο μενα, τι κανετε? Εγω ας τα λεμε καλα.Δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου το βραδυ απο το αγχος μου. Κατα τις 3 σηκωθηκα για κατουριμα και εκει που πηγα να σκουπιστω νιωθω να τρεχουν υγρα στο ποδι,οχι πολλα μιλαμε τρομαξα τοσο πολυ, που ειμουν ετοιμη να λιποθυμισω. Απο την αρχη της εγκυμοσινης μου ειχα πολλα υγρα και καθε φορα που παω στο γιατρο τον ρωταω και μου λεει οτι ειναι φυσιολογικο, αυτο ομως πρωτη φορα το παθαινω. Σημερα εχω παλι υγρα αλλα οπως ειχα και πριν, δεν τρεχουν ετσι. Δεν ξερω τι να κανω, να παρω το γιατρο? Αν ηταν κατι ασχημο δεν θα ειχα και αλλα συμπτωματα?Οσο για σενα Κατερινακι υπομονη και ξεκουραση, ετσι ειμαι και εγω απο την αρχη, πινω 3 trofokart και μισο yutopar καθε 6 ωρες, εχω ακομα συσπασεις αλλα οχι οσο πριν.

ΛΙΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΜΕΣΩΣ!
Θα έπρεπε να έχεις πάρει ήδη!
Μπορεί να είναι διαρροή αμνιακού υγρου.
Πάρε κορίτσι μου, μην περιμένεις να δείς άλλα συμπτώματα για να τον ενοχλήσεις.
Καλύτερα να μην είναι τίποτα και να έχεις χάσει λίγη ώρα απο τον χρόνο σου παρά -χτύπα ξύλο- οτιδήποτε άλλο

Λία η Στέλλα έχει δίκιο πρέπει αν πάρεις να το πείς είανι πολύ σοβαρό αυτό που λέει. Μακάρι να μην είναι τίποτα αλλά αν είναι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις