Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κοιτα, θελουν να κανουν τον γαμο και αποφασιζουν να πληρωσουν επειδη ξερουν πως αφου πληρώνουν θα τον κανουν οπως θελουν!! δν σκεφτονται οτι να διαθεσω τοσα και καντε οτι θελετε!! καταλαβες?
δν παιζει ουτε να τους αλλαξω μυαλο ουτε να τους πω κατι, γιατι ηδη νιωθω ασχημα μιας και τα περισσοτερα τα πληρώνουν αυτοι, επειδη ο πατερας μου δν μπορει! αν εβαζε και ο δικος μου μπαμπας τα μισα, φυσικά θα διεκδικούσα παραπανω! ειναι δυσκολη η κατασταση!! στην αρχη δεχτηκα να παντρευτουμε εστω κι ετσι γιατι εχουμε αναγκη τα λεφτα, τώρα νιωθω οτι ακομη και γι αυτο δν αξίζει!! για να περασω μια μερα καλή,δν μπορω να περασω 2 μήνες μέχρι να ερθει χάλια!! ....
δν παιζει να παρω τη νονά!! ντρεπομαι! και το κακο ειναι οτι ντρεπεται και το χαζο ο αντρας μου κι εκει ειναι που εκνευριζομαι παραπανω!! οποτε θα ειμαι μονιμως με την τριχα σηκωμένη μεχρι να περάσει κωλομερα!!



ο άντρας σου δεν μπορεί να τους πει κάτι?είναι απλά απαράδεκτοι!τι πάει να πει επειδή πληρώνουν κάνουν ότι θέλουν?αυτοί παντρεύονται?για να καταλάβω δλδ!κακώς ντρέπεσαι!αφού αυτή περιμένει να την πάρεις?τι ηλικία έχει η νονά?δλδ βρε Έλλη μου τι προτιμάς?να χαλιέσαι για 2 μήνες ακόμη ή να βρεις το θάρρος κ να πάρεις την κατάσταση στα χέρια σου?είναι ο γάμος σου!θα γίνει μια φορά!πρέπει να είσαι χαρούμενη!!να τον θυμάσαι με αγάπη κι όχι να μην θες να τα θυμάσαι γιατί θα νευριάζεις!μην λες ας κάνουν ό,τι θέλουν εγώ θα περάσω καλά!δεν πάει έτσι!γιατί αν σου βγάλουν την ψυχή μεχρι εκείνη την μέρα λυπάμαι που το λέω αλλά δεν θα περάσεις καλά!κ θα μετανιώνεις για όσα δεν λες τώρα!κάνε κάτι τώρα που είναι νωρίς!δεν λέω να τα αλλάξεις όλα κ να μαλώσεις!αλλά μίλα λίγο βρε κούκλα μου!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα, Ευη μου δν το΄χω! Ασε που δν πρεπει να μιλάω εγώ αλλά ο άντρας μου! κι αυτος τα θεωρεί χαζά αυτά και πράγματα που δν τον αφορούν να μιλήσει! και δν θα γίνω εγώ η κακιά να μαλώσω με τα πεθερικά μου επειδη αδιαφορεί ο αντρας μου που ειναι και γονείς του και στην τελικη αν αλλαξουν και μια κουβεντα παραπάνω θα γινει λιγοτερη παρεξήγηση!!
τωρα ειδικα που μενουμε πανω κατω, δν θα τη παλεψω να ειμαστε μαλωμενοι και να μενουμε εκει και πραγματικα μετα βλεπω να με ψάχνουν!!
αν ειχα λεφτα να τα κανω μονη μου θα τα κανονιζα ολα μονη μου! τωρα που δν εχω δν ασχολουμαι καν!γιατι οσο ασχολουμαι χαλιεμαι παραπανω! γι αυτο λεω ας κανουν οτι θελουν ολοι τους! εγω το νυφικο μου το μακιγιαζ μου και το μαλλι μου τα εχω κανονισει!! τα αλλα λιγο με απασχολουν!! απλα με χαλάει το οτι ο αντρας μου δν παιρνει μερος πουθενα και οτι δν υπαρχει γενικότερα συνεννόηση!
ας προσεχα θα μου πεις που "εμπλεκα" και δικιο θα εχεις!! Razz Razz

αρκετα με τη μουρμούρα μου ομως!!κουραστηκα ακομη κι εγω να με "ακουω" Laughing Laughing για πες .. το γλυκάκι ειναι έτοιμο?? ...το σκέφτομαι απο εχθες χαχαχα αν και θα ηθελα τα κεράσια πριν καν τα καθαρισεις, οπως ξανα ειπα!! Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ θα ευχηθώ τότε καλή υπομονή κι όλα να φτιάξουν από εδώ κ πέρα!!


το γλυκάκι είναι έτοιμο!αν κ δεν το δοκίμασα!καλό φαίνεται!
η αλήθεια είναι ότι τώρα θέλω γλυκό αλλά κάτι άλλο...όχι κουταλιού!αλλά έχω καούρα κ καλύτερα να κρατηθώ!

σου στέλνω βαζάκι κ κερασάκια Wink Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 M084

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελλη μου υπομονή,εμεις εδω στην κύπρο δεν έχουμε τετοια έθιμα,το ζευγάρι το παντρεύουν οι καλύτεροι του φιλοι,δηλ ο αντρας μου έβαλε τον δικό του και εγώ την δική μου κολλητή και περάσαν όλα ωραία και καλά!!Βεβαια εδω ο κουμπάρος πληρώνει την εκκλησία(250 ευρώ η 200) και βαζει και λεφτά στο ζευγάρι ενω η κουμπάρα μονο τα λεφτά που θα βάλει στον φάκελο(μου έβαλε 200)!!αρα ολα τελεια!τα στέφανα μου τα πήρε η μαμα,παρόλο που εδώ το ζευγάρι τα αγοράζει!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:εγώ θα ευχηθώ τότε καλή υπομονή κι όλα να φτιάξουν από εδώ κ πέρα!!


το γλυκάκι είναι έτοιμο!αν κ δεν το δοκίμασα!καλό φαίνεται!
η αλήθεια είναι ότι τώρα θέλω γλυκό αλλά κάτι άλλο...όχι κουταλιού!αλλά έχω καούρα κ καλύτερα να κρατηθώ!

σου στέλνω βαζάκι κ κερασάκια Wink Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 M084


τι καλαάααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316

σ ευχαριστώ πολύ Ευάκι μου!!

Εγω να φανταστεις που δν ειμαι καθολου φαν του γλυκου του κουταλιου! Εχω ενα γλυκο σταφύλλι και τις τελευταιες 3 μερες τρωω καθε μερα 3-4 κουταλιες....το ειχα ξεχασμενο 2 χρονια..μου το εκανε νερουλό ξανα η πεθερα μου γιατι ειχε ζαχαρώσει απο το ψυγειο....και ολο το επισκέπτομαι χαχαχαχα ..ισως γιατι δν εχω αλλο γλυκο σπιτι!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes και φυσικα μετα αναρωτιεμαι μα γιατι δν φευγουν αυτα τα κιλα??? pig pig pig pig pig


Εβελινάκι όλα υπομονή θελουν!!Σ ευχαριστώ κοριτσάκι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:



Εγω να φανταστεις που δν ειμαι καθολου φαν του γλυκου του κουταλιου! Εχω ενα γλυκο σταφύλλι και τις τελευταιες 3 μερες τρωω καθε μερα 3-4 κουταλιες....το ειχα ξεχασμενο 2 χρονια..μου το εκανε νερουλό ξανα η πεθερα μου γιατι ειχε ζαχαρώσει απο το ψυγειο....και ολο το επισκέπτομαι χαχαχαχα ..ισως γιατι δν εχω αλλο γλυκο σπιτι!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes και φυσικα μετα αναρωτιεμαι μα γιατι δν φευγουν αυτα τα κιλα??? pig pig pig pig pig




ναι ε?χμ.....πότε είπαμε ΔΕΝ περιμένεις εσύ?πολλά "περίεργα" βλέπω....δεν μας τα λες καλά! Very Happy Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα οχι καλε!!απλα ειμαι pig και δν εχω κατι αλλο να φαω!! Razz Laughing Laughing ασε και το στηθος που με υποψίαζε σήμερα ειναι αρκετα πιο χαλαρη η ενοχληση αρα ήταν απο την ωορρηξια μιας και φαίνεται να περνάει σιγά σιγα!! παλι θα πιασω πατο στην λίστα!! έχω πολύ ακομη..10 μερες! Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αχαχαχα οχι καλε!!απλα ειμαι pig και δν εχω κατι αλλο να φαω!! Razz Laughing Laughing ασε και το στηθος που με υποψίαζε σήμερα ειναι αρκετα πιο χαλαρη η ενοχληση αρα ήταν απο την ωορρηξια μιας και φαίνεται να περνάει σιγά σιγα!! παλι θα πιασω πατο στην λίστα!! έχω πολύ ακομη..10 μερες! Razz Razz


λέγε ότι θες εσύ!εγώ θα ελπίζω!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ ήλπιζα λίγο αυτο το μηνα λόγω του στήθους μου, αλλά απ οτι φαινεται δν ηταν τυχερός!! παντως τώρα που πλησιαζει ο γαμος να σου πω, απο τη μια θελω και απο την αλλη δν θελω να ειναι τυχεροι οι μηνες πριν τον γαμο!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes θα φαω ταλαιπωρια ειναι και το τοσο στρες που τρωω γενικοτερα που πιστευω οτι δν ειναι καλο για τετοια φαση!! αλλά λενε οτι οταν κάνουμε σχέδια ο Θεος γελά! οπότε... θα δειξει!

εδω εσυ ειχες και καθυστέρηση που ήταν πολύ πιο τρανταχτό σημαδι και παλι μας απογοητευσε η παλιοαλεκα!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κι εγώ ήλπιζα λίγο αυτο το μηνα λόγω του στήθους μου, αλλά απ οτι φαινεται δν ηταν τυχερός!! παντως τώρα που πλησιαζει ο γαμος να σου πω, απο τη μια θελω και απο την αλλη δν θελω να ειναι τυχεροι οι μηνες πριν τον γαμο!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes θα φαω ταλαιπωρια ειναι και το τοσο στρες που τρωω γενικοτερα που πιστευω οτι δν ειναι καλο για τετοια φαση!! αλλά λενε οτι οταν κάνουμε σχέδια ο Θεος γελά! οπότε... θα δειξει!

εδω εσυ ειχες και καθυστέρηση που ήταν πολύ πιο τρανταχτό σημαδι και παλι μας απογοητευσε η παλιοαλεκα!!!!


έτσι είναι!μας δουλεύει!να σου πω εγώ εκνευρίστηκα γιατί άλλαξε πάλι ο κύκλος μου!κ γιατί δεν είχα ούτε άγχος ούτε τπτ για να πω είναι απ'αυτό η καθυστέρηση!τώρα γιατί έγινε αυτό μακάρι να 'ξερα!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα,
έλλη με κάλυψε η Εύη,
κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσεις να μιλάς.
Θα γίνουν κιάλια τέτοια σκηνικά στο μέλλον και πρέπει να κοπεί ο τσαμπουκάς τους απο τώρα γιατί όσο περνάει ο καιρός ξέχνα το..!!

όσο για τον άντρα σου τον βρίσκω πολύ χαλαρό αλλά τα πράγματα δεν είναι έτσι, μήπως και αυτός θέλει ένα καλό ταρακούνημα να ξυπνήσει ;
τι θα πει ντρέπεται μωρέ τη νονά του;

Πάρε θάρρος μια βαθιά αναπνοή και πάρε τηλέφωνο !!! να δεις που τελικά δεν είναι και τόσο δύσκολο.
Πάρε την κατάσταση στα χέρια σου !!!
μην μασάς ρε !!!!

και μην σκέφτεσαι αρνητικά κούκλα, η κατάλληλη στιγμή για να γίνει ο γάμος ήταν τώρα αλλιώς δεν θα γινόταν ούτε θα ήσουν εσύ με τον άντρα σου...

θέλω να σου πω επίσης πως υπάρχουν και χειρότερος καταστάσεις απο αυτή και όμως πάντα υπάρχει λύση Wink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάω να κάνω τους λουκουμάδες μου, σε λίγο θα έρθουν τα μελλοντικά κουμπαριά μας Razz Razz Razz θα παίξουμε χαρτάκι..
και θα δουν τα παιδιά ταινία flower

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Λεμονάκι! όλα καλά??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λεμονισιους ξερω οτι εχεις δικιο,απλα δν θελω να παρω αντιδραστικά την κατασταση στα χερια μου γιατι με θυμωνει που δν κανει κατι ο αντρας μου!! ο οποιος απο τη μια λεει οτι καταλαβαινει, και απο την αλλη οταν τον στριμώχνω να κανει κατι μου λεει οτι σαν αντρας δν μπορει να κανονιζει π.χ. για στολισμους και τετοια! οτι πουν οι δικοι του(για τον γαμο), δν λεει ποτε τιποτα να τους παει κοντρα επειδη πληρώνουν και επειδη παντα ετσι ηταν οταν θυμωνε απλα εφευγε, δν περιμενω να αλλαξει τωρα!ε και δν μπορω να κανω τον αντρα του σπιτιου πια εγω!!βαριεμαι!θελω να ειμαι για λιγο η γυναικα!! γιατι τωρα ειμαι και τα 2 και ο Κωστας ειναι το παιδι! φτανει νομιζω!

Εύη μου μπορει απλα να αργησε κανα 2 μερες να γινει η ωορρηξια σου και γι αυτο να ειχες την καθυστέρηση!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

Εύη μου μπορει απλα να αργησε κανα 2 μερες να γινει η ωορρηξια σου και γι αυτο να ειχες την καθυστέρηση!


μπορεί αν κ δεν νομίζω...γιατί την κατάλαβα...κι ήταν τις μέρες που υπολόγιζα ότι θα είναι...τεσπα δε βαριέσαι...δεν μπορώ να κάνω κάτι!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορεις!!!! Very Happy Very Happy Very Happy να συνεχισεις τις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 για το πολυπόθητο δωράκι!!! ποσο περιθώριο έχεις δώσει στον εαυτό σου πριν το ψάξεις?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:μπορεις!!!! Very Happy Very Happy Very Happy να συνεχισεις τις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 για το πολυπόθητο δωράκι!!! ποσο περιθώριο έχεις δώσει στον εαυτό σου πριν το ψάξεις?


μέχρι τον σεπτέμβριο...τώρα τον ιούνιο θα ΄χει περάσει χρόνος....αν κ κάναμε κ πριν το γάμο ελευθερα δεν θα το μετρήσω γιατί δεν κοιτούσα ούτε γόνιμες ούτε τπτ....οπότε θα αφήσω να περάσει κ το καλοκαίρι που είμαι κ πιο χαλαρή κ μετά θ'αρχίσω να το ψάχνω...ελπίζω βέβαια να μην χρειαστεί....γιατί για να πω την αλήθεια φοβάμαι τ'αποτελέσματα...φοβάμαι πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:μπορεις!!!! Very Happy Very Happy Very Happy να συνεχισεις τις Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 για το πολυπόθητο δωράκι!!! ποσο περιθώριο έχεις δώσει στον εαυτό σου πριν το ψάξεις?


μέχρι τον σεπτέμβριο...τώρα τον ιούνιο θα ΄χει περάσει χρόνος....αν κ κάναμε κ πριν το γάμο ελευθερα δεν θα το μετρήσω γιατί δεν κοιτούσα ούτε γόνιμες ούτε τπτ....οπότε θα αφήσω να περάσει κ το καλοκαίρι που είμαι κ πιο χαλαρή κ μετά θ'αρχίσω να το ψάχνω...ελπίζω βέβαια να μην χρειαστεί....γιατί για να πω την αλήθεια φοβάμαι τ'αποτελέσματα...φοβάμαι πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα..

ποσο σε καταλαβαινω!!δν φαντάζεσαι!κι εγω αυτο φοβομουν και γι αυτο ξενερωσα που εκει που ειπαμε θα κανουμε τις εξετασεις παλι μας σταματησε το οικονομικο! γιατι ειμαι τοσο σιγουρη οτι κατι υπαρχει..και ηθελα να το βρουμε μπας και διορθωσουμε την κατάσταση!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχώς είμαι αναβλητικό άτομο...όταν δεν θέλω να κάνω κάτι ή φοβάμαι το τρενάρω όσο δεν πάει...θέλω ζόρισμα...γι'αυτό κι έδωσα στον εαυτό μου περιθώριο μέχρι σεπτέμβρη...μετά ότι βρέξει ας κατεβάσει.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:δυστυχώς είμαι αναβλητικό άτομο...όταν δεν θέλω να κάνω κάτι ή φοβάμαι το τρενάρω όσο δεν πάει...θέλω ζόρισμα...γι'αυτό κι έδωσα στον εαυτό μου περιθώριο μέχρι σεπτέμβρη...μετά ότι βρέξει ας κατεβάσει.. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 534787

Ελπιζω το καλοκαιρι που ούτως ή αλλως χαλαρώνουμε λίγο περισσότερο να γινει το θαυμα και να μη χρειαστει καμια μας τέτοιου είδους εξετασεις!!
αλλες κοπελες νιωθουν τη φρικη στην αρχη των προσπαθειων μετα τις αποτυχίες, και στην πορεία το ξεγράφουν!Εγω ήμουν χαλαρη στην αρχή και οσο περναει ο καιρος μου φεύγει αυτη η χαλαρώτητα και καθε φορα στεναχωριέμαι περισσοτερο γμτ!! ποση στεναχωρια ακομη να αντεξουμε!?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Ελπιζω το καλοκαιρι που ούτως ή αλλως χαλαρώνουμε λίγο περισσότερο να γινει το θαυμα και να μη χρειαστει καμια μας τέτοιου είδους εξετασεις!!
αλλες κοπελες νιωθουν τη φρικη στην αρχη των προσπαθειων μετα τις αποτυχίες, και στην πορεία το ξεγράφουν!Εγω ήμουν χαλαρη στην αρχή και οσο περναει ο καιρος μου φεύγει αυτη η χαλαρώτητα και καθε φορα στεναχωριέμαι περισσοτερο γμτ!! ποση στεναχωρια ακομη να αντεξουμε!?


ας το ελπίσουμε!!εγώ να σου πω είμαι με τα φεγγάρια μου!πέρασα 1 φάση που ήμουν πολύ αγχωμένη κι έτρωγα τρελή απογοήτευση κάθε φορά!στεναχωριόμουν κ στεναχωρούσα κ τον άντρα μου!ώσπου τσακωθήκαμε κ κατάλαβα πολλά πράγματα...κ σταμάτησα να τρελαίνομαι τόσο κι είμαστε κ πολύ καλύτερα μεταξύ μας!φυσικά κ με πειράζει όταν βλέπω την βρωμιάρα...απλά πλέον το κοντρολάρω καλύτερα!ε κάποιες μέρες με πιάνει πάλι η ανασφάλεια κι η απογοήτευση αλλά προσπαθώ να συνέρχομαι γρήγορα!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου ειτε αγχωνεστε ειτε οχι το σποράκι θα έρθει,απλα κακό κάνουμε στο ευατό μας,το λεω και για μένα να το ακουω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι μαλωνα με τον αντρα μου γιατι δν προσπαθουσαμε σωστες μερες,επειδη μονο εγω το εχω παρει θερμα!! μα πως ζηλευω τα κοριτσια που εχουν αντρες που θελουν παντα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994

Razz Razz Razz

αυτο το μηνα που σταματησα να ασχολουμαι εχουμε κανει αγαπες 3 φορες μόνο!...ημασταν που ημασταν, έπεσε και το παιχνιδι στη μεση και αποτελιωθηκαμε!καταλαβαινεις τωρα γιατι μάλωνα!!αλλά βαρέθηκα να ασχολουμαι ακομη και με αυτο! δν ξέρω αν ειναι υγιές αυτό, το να νιωθω ότι βαρεθηκα να ασχολουμαι με το γάμο, με το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 για μωρό.. με ολα γενικότερα!! γι αυτο κάθησα και ελιωσα να παιζω!! γιατι δν θελω να σκεφτομαι τιποτα.. μονο να ξεχνιεμαι μεχρι να κουραζομαι και να παω για υπνο! ...ωρες ωρες νιωθω οτι τιποτα δν μπορει να γινει οπως το θελω! ...και πως αν ερθει ενα μωράκι θα εχω καταφερει να εχω το σημαντικοτερο και θα μου φερει πολυ χαρα!


ααααα θα σταματησω να μιλαω.. με εχει πιασει παλι τρελη μιζέρια!!! μετά νιωθω άσχημα που χαλάω κι εσας!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω παλι μαλωνα με τον αντρα μου γιατι δν προσπαθουσαμε σωστες μερες,επειδη μονο εγω το εχω παρει θερμα!! μα πως ζηλευω τα κοριτσια που εχουν αντρες που θελουν παντα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994

Razz Razz Razz

αυτο το μηνα που σταματησα να ασχολουμαι εχουμε κανει αγαπες 3 φορες μόνο!...ημασταν που ημασταν, έπεσε και το παιχνιδι στη μεση και αποτελιωθηκαμε!καταλαβαινεις τωρα γιατι μάλωνα!!αλλά βαρέθηκα να ασχολουμαι ακομη και με αυτο! δν ξέρω αν ειναι υγιές αυτό, το να νιωθω ότι βαρεθηκα να ασχολουμαι με το γάμο, με το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 για μωρό.. με ολα γενικότερα!! γι αυτο κάθησα και ελιωσα να παιζω!! γιατι δν θελω να σκεφτομαι τιποτα.. μονο να ξεχνιεμαι μεχρι να κουραζομαι και να παω για υπνο! ...ωρες ωρες νιωθω οτι τιποτα δν μπορει να γινει οπως το θελω! ...και πως αν ερθει ενα μωράκι θα εχω καταφερει να εχω το σημαντικοτερο και θα μου φερει πολυ χαρα!


ααααα θα σταματησω να μιλαω.. με εχει πιασει παλι τρελη μιζέρια!!! μετά νιωθω άσχημα που χαλάω κι εσας!!! Crying or Very sad Crying or Very sad



έχεις απόλυτο δίκιο!δυστυχώς οι άντρες δεν σκέφτονται σαν εμάς!μη νομίζεις ότι κι εμένα θέλει κάθε μέρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #40 - Σελίδα 38 215994 κάποια στιγμή ένιωθα κι εγώ όπως εσύ!ότι τον κυνηγούσα μόνο εγώ....ε μετά σταμάτησα....ταρακουνήθηκε όμως!το κατάλαβε!κ τώρα προσπαθούμε κ οι 2!κι αν καμιά φορα βαριέμαι μου κάνει κ παράπονα χαχαχαχα κι ο Άγιος φοβέρα θέλει!!δλδ αν τον αφήσεις πόσες μέρες αντέχει?ή αν του αρνηθείς μια δυο να δεις τι καλά θα σε κυνηγάει μετά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπα δν νιωθει ιδιαιτερα!! αντεχει 5 μερες ευκολα!! μπορει και παραπανω!! αφου ολο παιζει, δν προλαβαινει να σκεφτει κατι αλλο!! Razz Razz Razz Razz και την δυσκολη εχω κανει και ολα! δν ειναι ο τυπος του Cool Cool

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις