Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fairyter έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευχαριστω κοπελαρα μου....Κήπους να πας σε γιατρο μόλις τελειώσει η πορνη;

Βασικα πρεπει ετσι και αλλιως να παω... τεστ παπ και μαλλον θα χρειαστει να κανω και ορμονικες εξετασεις γιατι εχω εντονη τρυχοφυια και το εχω παραμελησει αρκετα αυτο το ζητημα! Λες να ειναι κατι ανησυχητικό αυτο το πολυ αιμα? μπορει οντως να ηταν καμμια αποβολη? ή λεω βλακειες? Rolling Eyes

Δε ξέρω αφου θα πας για εξετάσεις....όλα θα φανούν,αν κ δε νομίζω να είναι αποβολή...
Πάω να ξαπλωσω,σερνομαι...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fairyter έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευχαριστω κοπελαρα μου....Κήπους να πας σε γιατρο μόλις τελειώσει η πορνη;

Βασικα πρεπει ετσι και αλλιως να παω... τεστ παπ και μαλλον θα χρειαστει να κανω και ορμονικες εξετασεις γιατι εχω εντονη τρυχοφυια και το εχω παραμελησει αρκετα αυτο το ζητημα! Λες να ειναι κατι ανησυχητικό αυτο το πολυ αιμα? μπορει οντως να ηταν καμμια αποβολη? ή λεω βλακειες? Rolling Eyes
εγώ λέω να μην σκαλίζεις και σκέφτεσαι τέτοια πράγματα γιατί δεν έχει νόημα.
άσε που μόνο ο ντακ θα σου πει με σιγουριά.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Δευ Μάης 28, 2012 4:27 am, 1 φορά

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τόνια, θα συμφωνήσω με τη Μαίρη(αν κατάλαβα καλά)!! Η περίπτωσή σου μυρίζει από μακριά!! Very Happy Νομίζω ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα σύντομα!! Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:εφαγα ριχνω κ μια ματια σε τι θα διαβασω κ παλι εχω κρυαδες...εδω κ 3 μερες μια ζεσταινομαι μια κρυνωνω φορεσα φουτερακι κ να φανταστειτε εξω εχει ζεστη!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 534787

η περίπτωση σου με ανησυχεί!!
γιατι μαρακι μου?παω να βαλω θερμομετρο μπας κεχω πυρετο

νοώντας ότι είναι πολλά κ μπερδεμένα αυτά που έχεις...βρε μήπως να σε ξεματιάσει κ κανείς γιατί μ αυτά που έγραφες ότι περνούσες χθες ξέρω γω..πάντως ο καιρός η αλήθεια είναι ότι μια έτσι μια αλλιώς!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το έθεσες πολύ σωστά!! Σου αδειάζει το μυαλό!! χαχα δν μου έχει μείνει καθόλου! Razz Razz Razz Razz αφου σκεφτομαι μολις φάω οταν γυρίσω ..να το ρίξω στον υπνο κανα 2ωρο για να σηκωθώ να παιξω λιγο πάλι Laughing Laughing Laughing Laughing

αλλά ότι ηρεμείς και δν σκεφτεσαι τίποτα ειναι η αλήθεια!!! Twisted Evil

Μαράκι ετσι ειναι!! ότι ειναι να γίνει θα γίνει! Cool Cool Cool
Πολύ τυχερό το θεματάκι της Αννουλας ειναι η αλήθεια!!! και ειμαι αισιοδοξη και για σενα!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 328109

fairyter μονο επειδη λες οτι σου ηρθε πολύ νωριτερα πιστευω οτι ειναι απλα κατι ορμονολογικο! οτι ηταν καποια διαταραχή κύκλου δηλαδη και ειδες αυτη τη διαφορά χωρις να σημαινει κατι κακο απαραιτητα!! να το πεις στον γιατρό σου οταν πας!δν μου αρεσει να κανω τον γιατρο εγω Rolling Eyes Rolling Eyes

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:επέστρεψα κ εγώ!! μέχρι να στεγνώσει τους κοίμησα κ σφουγγάρισα ξεπατώθηκα ....φφφ καλά τέλειααα πολλάαα χαρμόσυνααα κ το θέμα το άνοιξε Ηρακλειώτισσα χιχιχι που σαι ρε χαφτουνάκι να δεις τι γίνεται!! χιχιχιχιχιχιχι..

Βλέπω Βλέπω !!!!!!!!!!!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατι ονειρα γλυκα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 850933

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τόνια, θα συμφωνήσω με τη Μαίρη(αν κατάλαβα καλά)!! Η περίπτωσή σου μυρίζει από μακριά!! Very Happy Νομίζω ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα σύντομα!! Very Happy

κ αυτό μαρία ήθελα να της γράψω αλλά επειδή λέει ότι δε θέλει να θαρρεύεται δε το γραψα!! κ εσύ μη το ρίχνεις κάτω κάτσε κ βλέπεις!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα τρελαθώ Mad
ρίχνει καρεκλοπόδαρα Mad Mad Mad

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
Δε ξέρω αφου θα πας για εξετάσεις....όλα θα φανούν,αν κ δε νομίζω να είναι αποβολή...
Πάω να ξαπλωσω,σερνομαι...

Πρεπει οπωσδηποτε να κλεισω ραντεβου!
Καλη ξεκουραση!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τόνια, θα συμφωνήσω με τη Μαίρη(αν κατάλαβα καλά)!! Η περίπτωσή σου μυρίζει από μακριά!! Very Happy Νομίζω ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα σύντομα!! Very Happy
τελικα δεν ΕΧΩ ΠΥΡΕΤΟ 36,8 ΠΡΙΝ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ 36 ΜΕ 36,3
ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ Crying or Very sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπου εδω θα σας αφήσω κι εγώ! θα τα πουμε το απογευματάκι!!!

Ελπιζω να παρουν φωτια οι χοριακές!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 654316

καλή συνέχεια σε ολες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 334590

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μαρακι τελεια η χοριακη σου!!!ποτε θα πας στο γιατρο???

Την παρασκευή θα πάω!!!θα είμαι στην έκτη εβδομάδα...λες να ακούσω κ καρδούλα??
Εσύ πας αύριο για χοριακή νομίζω ε?στον γιατρό σου έχεις πάει?

Αχ Μαρία τι καλά! Μπράβο! Εγω λογικά μπαίνω από αύριο στην 6η, άρα μου δίνεις κουράγιο να πάω κι εγώ Παρασκευή ή και Πέμπτη! Smile Πότε περίμενες περιόδο;

περίμενα 18/05! Εσύ???Άντε εύχομαι να ακούσουμε και οι δύο μας τον μαγικό ήχο!!!

Εγω την περασμένη Δευτέρα με Τρίτη.. είμαι πιο μικρούλα! Smile τώρα θα τηλ στο μικροβ εργ να ρωτήσω αν κάνουν χωρίς οδηγία από γιατρό..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω για ένα γρήγορο λούσιμο κ επιστρέφω....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιάνα, καλή ξεκούραση!!
xaftounaki, δεν ρίχνεις λίγο εγκυόσκονη ακόμα;;;; Για μας που ΔΕΝ περιμένουμε μες στην εβδομάδα;
Τόνια, γιατί καλέ; Αφού τα συμτώματά σου είναι τρανταχτά!!! Μετά από τόσο ξεζούμισμα του αντρός σου, νομίζω ότι δε χωρεί αμφιβολία!! Very Happy
Μαίρη, και εσύ το ίδιο!! Μπορεί να επαναλαμβάνεται ό,τι έγινε στην πρώτη εγκυμοσύνη!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφήνω και εγώ, ραντεβού το απόγευμα για τρελό ξεφάντωμα !!

τα κορίτσια θα φέρουν και γλυκά, μην φάτε σπίτι σας Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τατιάνα, καλή ξεκούραση!!
xaftounaki, δεν ρίχνεις λίγο εγκυόσκονη ακόμα;;;; Για μας που ΔΕΝ περιμένουμε μες στην εβδομάδα;
Τόνια, γιατί καλέ; Αφού τα συμτώματά σου είναι τρανταχτά!!! Μετά από τόσο ξεζούμισμα του αντρός σου, νομίζω ότι δε χωρεί αμφιβολία!! Very Happy
Μαίρη, και εσύ το ίδιο!! Μπορεί να επαναλαμβάνεται ό,τι έγινε στην πρώτη εγκυμοσύνη!!!


ΑΧ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ!!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΜΑΚΑΡΙ...ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΕΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ..ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΣΤΙΣ 5-6

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μαρακι τελεια η χοριακη σου!!!ποτε θα πας στο γιατρο???

Την παρασκευή θα πάω!!!θα είμαι στην έκτη εβδομάδα...λες να ακούσω κ καρδούλα??
Εσύ πας αύριο για χοριακή νομίζω ε?στον γιατρό σου έχεις πάει?

Αχ Μαρία τι καλά! Μπράβο! Εγω λογικά μπαίνω από αύριο στην 6η, άρα μου δίνεις κουράγιο να πάω κι εγώ Παρασκευή ή και Πέμπτη! Smile Πότε περίμενες περιόδο;

περίμενα 18/05! Εσύ???Άντε εύχομαι να ακούσουμε και οι δύο μας τον μαγικό ήχο!!!

Εγω την περασμένη Δευτέρα με Τρίτη.. είμαι πιο μικρούλα! Smile τώρα θα τηλ στο μικροβ εργ να ρωτήσω αν κάνουν χωρίς οδηγία από γιατρό..

Τέλεια! είπε ότι αν πάω τώρα μπορεί να το χουμε ως απόψε! Smile έφυγα!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα λέμε, Έλλη και Λεμονάκι! Φιλιά πολλά!!
Τόνια, χαίρομαι που σε έκανα να γελάσεις!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 417472 Ο Αντωνάκης πολύ ζωηρός είναι και πρέπει να τον παρακολουθώ συνέχεια. Να τον χαίρεσαι τον γλυκούλη σου!! Μήπως βγάζει δοντάκια και για αυτό γκρινιάζει;

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="boubou
fairyter μονο επειδη λες οτι σου ηρθε πολύ νωριτερα πιστευω οτι ειναι απλα κατι ορμονολογικο! οτι ηταν καποια διαταραχή κύκλου δηλαδη και ειδες αυτη τη διαφορά χωρις να σημαινει κατι κακο απαραιτητα!! να το πεις στον γιατρό σου οταν πας!δν μου αρεσει να κανω τον γιατρο εγω Rolling Eyes Rolling Eyes

[/quote]

λογικα αυτο που λες ειναι, ορμονολογικο. απλα το μυαλο καμμια φορα πλαθει διαφορα σεναρια Razz ! ο πεινασμενος βλεπεις καρβελια ονειρευεται! κατευθειαν σε εγκυμοσυνη πηγε το μυαλο μου!
και το χειροτερο ειναι οτι πρεπει να ψαξω να βρω εναν καλο γυναικολογο γιατι ο δικος μου δυστυχως επαθε βαρυ εγκεφαλικο και ειναι στο νοσοκομειο 3 μηνες τωρα! αντε βρες τωρα καινουργιο! Crying or Very sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 50580 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!
ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τα λέμε, Έλλη και Λεμονάκι! Φιλιά πολλά!!
Τόνια, χαίρομαι που σε έκανα να γελάσεις!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 417472 Ο Αντωνάκης πολύ ζωηρός είναι και πρέπει να τον παρακολουθώ συνέχεια. Να τον χαίρεσαι τον γλυκούλη σου!! Μήπως βγάζει δοντάκια και για αυτό γκρινιάζει;
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΑΡΑΚΙ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΑΛΛΗΛΟΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ...ΖΗΛΕΥΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΝΡΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:
εγώ λέω να μην σκαλίζεις και σκέφτεσαι τέτοια πράγματα γιατί δεν έχει νόημα.
άσε που μόνο ο ντακ θα σου πει με σιγουριά.


Λεμονακι, τωρα ειδα την απαντηση σου! εχεις δικιο! βλακειες σκεφτομαι!! Embarassed

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Τατιάνα, καλή ξεκούραση!!
xaftounaki, δεν ρίχνεις λίγο εγκυόσκονη ακόμα;;;; Για μας που ΔΕΝ περιμένουμε μες στην εβδομάδα;
Τόνια, γιατί καλέ; Αφού τα συμτώματά σου είναι τρανταχτά!!! Μετά από τόσο ξεζούμισμα του αντρός σου, νομίζω ότι δε χωρεί αμφιβολία!! Very Happy
Μαίρη, και εσύ το ίδιο!! Μπορεί να επαναλαμβάνεται ό,τι έγινε στην πρώτη εγκυμοσύνη!!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 377361 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #41 - Σελίδα 31 377361

Οι εγκυούλες να ρίξουν όμως περισσότερο!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΤΙ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΦΑΓΑ...ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΑΘΕ ΚΡΑΜΠΑ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΜΕΤΟΥΛΙΣ...ΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις