Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα λίγο τα πάνω μου και επανήλθα,
Σοφούλι από τη συγχιση θα ναι με την πεθερα, ρώτα το γιατρο δε νομίζω να είναι κάτι αφού η ζουζούνα σου είναι μια χαρα δραστήρια.
Μαριανθη τέλεια τα φορμάκια για πολύ ροκ καταστάσεις... τρελαίνομαι.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 4 379767
Κι εγώ πήρα το προδέρμ το μαλακτικό όμως που το είχε προσφορά ο μασούτης, το απορρυπαντικό όταν το βρώ προσφορά έτσι κι αλλιώς έχουμε καιρό ακόμη.. Βέβαια κι εγώ μπήκα στον πειρασμό να το πάρω γιατί θέλω πολύ να πλυνω τα 2-3 πρώτα φορμάκια που μου φέρανε είναι τόσο γλυκά.. αλλά πολύ ακρίβια και κάνω υπομονή.

Προσωπικά δε θα με πειράξει αν τα μωρουδιακά ρουχαλάκια είναι φτηνά εξάλλου είναι για πολύ λίγο καιρό, τα μωράκια μεγαλώνουν πολύ γρήγορα κ θα παν χαμένα, πιστεύω αν δόσεις βάση στο πλύσημο και τα σιδερώσεις καλά μετά δε θα υπάρχει πρόβλημα.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον πηρα τηλ και εδω στα αναθεμα που ειμαστε τι να μου πει.λεει μπορει να ειναι απο το τραχηλο που μαλακωνει η' επειδη αλλαξα μηνα.αφου κουνιεται η μπεμπα να μην ανησυχησω.να βαλω ασπρο εσωρουχο και να περιμενω.αν βγαλω παλι να παω στο νοσοκομειο για υπερηχο τραχηλου.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:τον πηρα τηλ και εδω στα αναθεμα που ειμαστε τι να μου πει.λεει μπορει να ειναι απο το τραχηλο που μαλακωνει η' επειδη αλλαξα μηνα.αφου κουνιεται η μπεμπα να μην ανησυχησω.να βαλω ασπρο εσωρουχο και να περιμενω.αν βγαλω παλι να παω στο νοσοκομειο για υπερηχο τραχηλου.
Ωραία συμμαζέψου και μη κουράζεσαι άλλο, κάτσε να χαλαρώσεις, και αυτό με το άσπρο εσώρουχο κάπου το έχω διαβάσει και το έχω υιοθετήσει τελευταία, συνήθως άσπρο φοράω καλού κακού να βλεπεις τι σου γίνεται..

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:τον πηρα τηλ και εδω στα αναθεμα που ειμαστε τι να μου πει.λεει μπορει να ειναι απο το τραχηλο που μαλακωνει η' επειδη αλλαξα μηνα.αφου κουνιεται η μπεμπα να μην ανησυχησω.να βαλω ασπρο εσωρουχο και να περιμενω.αν βγαλω παλι να παω στο νοσοκομειο για υπερηχο τραχηλου.

Μην ανυσηχείς Σοφάκι!!Όλα είναι μια χαρά!Όπως στα είπε ο γιατρός είναι!!!Άσε που δεν θα χρειαστεί να πας στο νοσοκομείο!!!Το είχε και μία φίλη μου αυτό και δεν ήταν απολύτως τίποτα!!Κάτσε,ξάπλωσε και χαλάρωσε!! Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά λες ρε Γιωτάκο!!!!Κ εγώ έτσι λέω να κάνω εμένα μου δώσανε και αρκετά βασικά οπότες.......μια χαρά μόνο πλύσιμο θέλουνε και σιδερώμα (η μανούλα μου τα έχει αναλάβει) άντε να πάρω και κανα 3-4 επιπλεόν που θα τον βγάλω από το μαιευτήριο!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάντως εκτός από το άσπρο εσώρουχο φοράω και ένα σερβιετάκι γιατί έχω πολλά υγρά!!!Δεν φορούσα στην περίοδο και φοράω τώρα!!! Twisted Evil

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο ξάπλαρε ξεκουράσου τίποτα δεν θα έιναι
σου το είπε και ο γιατρός!!!!
Ηρέμησε και όλα καλά θα πάνε!!!!Κ εγώ φοράω σερβιετάκι για καλό και κακό!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχει καμία παραπάνω κολπικά υγρά;Το έχετε παρατηρήσει;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω εγώ Δέσποινα μην ανησυχείς το είχαα ανφέρει και στη γιατρό δεν είναι τίποτα μου είπε!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Καλά λες ρε Γιωτάκο!!!!Κ εγώ έτσι λέω να κάνω εμένα μου δώσανε και αρκετά βασικά οπότες.......μια χαρά μόνο πλύσιμο θέλουνε και σιδερώμα (η μανούλα μου τα έχει αναλάβει) άντε να πάρω και κανα 3-4 επιπλεόν που θα τον βγάλω από το μαιευτήριο!!!!

Ναι βρε και αφού έχεις κιόλας μια χαρά! μη φανταστεις κι εγω τα πρώτα για το μαιευτήριο θα πάρω, για πιο μετά θα δω και τι θα μου φέρουνε και ξαναπαίρνω δε θα το βγάζω και κάθε μέρα για καφέ χαχαχα, πάντως είναι σωτηρία να έχεις πραγματάκια από άλλο μωρό, εμένα να φανταστείς μου δοσε η ξαδέρφη μου πετσετουλες πάνες κ τέτοια που στρώνεις να το αλλάξεις ή να το τυλήξεις και πραγματικά με έσωσε γλίτωσα τόσα πράγματα, τα ρουχαλάκια τα είχε δώσει αλλά και αυτά είναι αρκετα.

Υγρά κι εγώ έχω παραπάνω από πριν όχι συνέχεια αλλά συχνά αλλά δεν είναι κάτι ανησυχητικό έτσι συμβαίνει

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A,εντάξει γιατί μου έκανε εντύπωση!!!

Μόλις έφαγα φακές από τα χεράκια της γιαγιάκας μου!!ΚΟΛΑΣΗ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης εγώ εδώ και κανα μήνα είχα βγάλει και ένα σπυράκι εκεί χαμηλα κάτι σαν ελιά κοντα στην είσοδο του κόλπου και είχα τρομοκρατηθει, κ ο αντρας μου επίσης, κρατήθηκα μέχρι που πήγα στο γιατρό και το είδε και μου είπε δεν είναι τίποτα κ ότι βγήκε λόγω εγκυμοσύνης..
Δες πόσα πράγματα οφείλονται σε αυτή και δεν τα ξέρουμε..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε όλο και κάτι καινούργιο ανακα λύπτουμε με την εγκυμοσύνη και σε πιάνουν τα άγχη.......!!!!Όσο χαλαρός και να σαι ρε παιδί μου μια φρίκη τη τρώς και με τη παραμικρή λεπτομέρεια!!!!Ίσως να είμαι εγώ η τρελή!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σαςςςςς...επιτελους καταφερα να σας διαβασω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 4 911307 με πολυ κοπο....
Τα νεα μας ειναι πολυ ευχαριστα.Εχουμε ενα υγιεστατο προικισμενο(οπως ειπε και ο γιατρος)αγοραρο...Καμια ανατροπη για εμας..Ολα καλα ειμαστε μια χαρα και απο γραμμαρια 472.Σημερα καναμε και τον υπερηχο της καρδιας του εμβρυου που επισης ειναι ολα τελεια.Το ξετιναξαμε το βλασταρι μας στις εξετασεις 2 μερες αλλα ευτυχως ειναι υγιεστατος!!!!Μια ανακουφιση....
Εχθες κοιμηθηκαμε μια χαρα αλλα επειδη ειχαμε ραντεβου το πρωι στο Ελενα σηκωθηκαμε νωρις και δεν ευχαριστηθηκα τον υπνο...

Αααααα δεν σας ειπα και το αλλο.Απο την Πεμπτη θα ειμαι και εγω μια εργαζομενη γκαστρουλω.....

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια Νικη για τα ευχαριστα νεα ...να ειναι παντα ετσι υγιεστατο !!! με το καλο!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Νικάκι.........................πολύ ωραία νέα .....μπράβοοοοοοοοοο!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Με το καλό και η δουλειά!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχχχχχ ευχαριστω κοριτσακια μου....Ολα τα παιδακια του κοσμου να ειναι υγιεστατα...Επισημα πλεον μπορει να αρχισει και για εμας η ερευνα αγορας!!!!Επιτελους θα αδειασουμε και το παιδικο δωματιο(που το εχουμε αποθηκη τοσο καιρο)για να προετοιμαστουμε για τον ερχομο του μπομπιρα,γιατι με την δουλεια δεν νομιζω να προλαβω να κανω πολλα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε με το καλό ξεκίνα σιγά σιγά διότι οπώς είπες Νικάκι θα σου φύγει ο κώλος δουλειά και ψώνια μαζί!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την αγορομάνα... συγχαρητήρια για τα υπέροχα νέα!!! άντε καλά ψώνια τώρα...
Κι εμείς το δωμάτιο του μωρού ως αποθήκη το έχουμε από όταν μετακομήσαμε δηλ. Δεκέμβριο!! Σιγά σιγά το αδειάζουμε και σ/κ λέμε να το βάψουμε και μετά να αρχίσουμε να το φτιάχνουμε..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμεις Γιωτα στην ιδια κατασταση.Τον Οκτωβρη μετακομισαμε και απο τοτε γινεται εκει μεσα ο χαμος.Να αδειασει να γινεται καμια δουλεια σιγα σιγα....Ωραιο το αγορομανα!!!! Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγώ σαν γραφείο το έχω το δωμάτιο πρεπει να μεταφέρουμε μεν τα πραγμάτα δεν θέλει βάψιμο όμως!!!!Σκέφτομαι κατά τον Ιούλιο αρχές να ασχοληθώ με το κρεβατάκι....η τέλος Ιουνιού......γενικά θα ξεκνινήσω έρευνα αγοράς μαζί με τον άντρα μου και βλέπουμε!!!

KLELIANNA

KLELIANNA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
α ρε κοριτσια δεν σας προλαβαινω Smile Smile Smile μας βλεπω να γεμιζει και το 6 πολυ συντομα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 4 215994
Σοφουλι μην ανυσηχεις αφου σου δινει τα σηματα η μπεμπα σου οτι ειναι καλα με τα κλωτσομπουνιδια της!!!μονο ξαπλωσε για λιγο και ηρεμησε.
αντε με αυτες τις β'επιπεδου ...θελω και εγωωωωωωω.πλησιαζει ο καιρος μου Wink
ασχετο ξερετε πως βγαινει το μελανι απο τζιν παντελονι? tongue

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Και εμεις Γιωτα στην ιδια κατασταση.Τον Οκτωβρη μετακομισαμε και απο τοτε γινεται εκει μεσα ο χαμος.Να αδειασει να γινεται καμια δουλεια σιγα σιγα....Ωραιο το αγορομανα!!!! Very Happy

Smile ναι με φώναξε μια φορά η ξαδέρφη μου έτσι, δε φαντάζεσε πόσο μ'άρεσε.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 4 49454

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω ειμαι σε διλλημα...Να ξεκινησουμε το ψαξιμο τωρα ή αφοτου γεννησω???Εχουμε την δυνατοτητα για τις πρωτες σαραντα μερες(και πιο μετα)να βολευτουμε με καλαθουνες και λικνο απο τον αδερφο και να παμε να αγορασουμε την προικα μαζι με το μωρο...Και για καροτσι δεν χρειαζεται ακομα γιατι υπαρχει του αδερφου και καθισμα αυτοκινητου και απο το νοσοκομειο λεμε να βγουμε με μαρσιπο που αρεσει και στον αντρα μου πολυ...Γενικως υπαρχει μια ανεση για να γινουν ολα μετα αλλα ελα μου ομως που υπαρχει και αυτο το ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλελιάννα καλησπέραααααααααααααα!!!!!Άντε πλησιάζει ο καιρός σου για Β επιπέδου ποιος στη χάρη σου θα το δείς αναλυτικάααααααα μωρέεεε!!!
Τι μουντόκαιρος εδώ σήμερα χάλια δεν έβαλα και πληντύριο τη τύζη μου φοβόμουνα για βροχή!!!!!!
Τι φαγητό φτιάξατε???Εγώ θα κάνω κε-----μπάπ με πιτούλες κρεμυδάκια και ντοματούλα τρελαίνεται ο Μάκης!!!Εγώ δεν θα φάω με κανά φρουτάι μάλλον θα τη βγάλω....μας κέρασε ένας πελάτης προφιτερόλ μόλις τώρα στη δουλειά!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις