Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο βρε κορίτσια είναι πολύ σημαντικό να μπορέσεις να έχεις τον άνθρωπό σου μέσα εκείνη τη στιγμή, Ινάκι στο εύχομαι όλα να πάνε καλά και να είναι δίπλα σου.
Κι εγώ το ήθελα πάντα και το φανταζόμουν αλλά ο δικός μου δε θέλει και τώρα έχω αρχίσει να τον καταλαβαίνω, δε μπορεί να με βλέπει να πονάω και μόνο στην ιδέα τα χάνει και πιστεύω καλύτερα να είναι απών θα μπορέσω να είμαι πιο συγκεντρωμένη και δυνατη παρά να σκέφτομαι κι αυτόν τι θα πάθει..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ίνα κι εγώ έτσι το έκανα, τα έπλενα και τα αποστείρωνα όλα μαζί, μετά τα φύλαζα στο ψυγείο όσες ώρες κι αν έκανα να τα χρησιμποποίησω.

Facebook ε? πότε μεγαλώνουν...

Γιώτα μου το σημαντικό είναι να νιώθετε άνετα και οι δύο με την αποφασή σας.
Θα είναι υπέροχη στιγμή και έτσι όπως θα το κάνετε, να είναι εκείνος απ'εξω και να του πουν οι μαίες οτι γεννήθηκε το σπορί!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμφωνώ, γιατί μετά με το παραμικρό αρρωσταίνουν αστα να μάθουν από μικρά οπότε να συνηθίζουν. Έτσι όπως αποστείρωση μεν αλλά χωρίς υπερβολές!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξυπνησε ο Ταρζάν αγαπούλες, έφυγα!
ΣΜΟΥΤΣ!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι λιγο περιεργη με αυτα ! Δηλαδη το να μεις θες εσυ -ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ....το να μην θελει ο συζυγος τα περνω!!!

και ο δικος μου η πρωτη του κουβεντα ηταν ... δεν θα το αντεξω -δεν μπορω!!!

εγω του ειπα μια κουβεντα ... : ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

καταλαβαινω απολυτα τι λες - οτι θα εχεις την εννοια του - απλα δεν τους δικαιολογω


τωρα ο δικος μου απο μονος του λεει ΘΑ ΜΠΩ ... και εγω το παιζω 'θα το σκεφτω' ολα ειναι μεσα στο μυαλο και πρεπει μωρε να μεγαλωσουν και αυτοι καποτε !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:εγω ειμαι λιγο περιεργη με αυτα ! Δηλαδη το να μην θες εσυ -ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ....το να μην θελει ο συζυγος τα περνω!!!

και ο δικος μου η πρωτη του κουβεντα ηταν ... δεν θα το αντεξω -δεν μπορω!!!

εγω του ειπα μια κουβεντα ... : ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

καταλαβαινω απολυτα τι λες - οτι θα εχεις την εννοια του - απλα δεν τους δικαιολογω


τωρα ο δικος μου απο μονος του λεει ΘΑ ΜΠΩ ... και εγω το παιζω 'θα το σκεφτω' ολα ειναι μεσα στο μυαλο και πρεπει μωρε να μεγαλωσουν και αυτοι καποτε !!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:εγω ειμαι λιγο περιεργη με αυτα ! Δηλαδη το να μεις θες εσυ -ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ ....το να μην θελει ο συζυγος τα περνω!!!

και ο δικος μου η πρωτη του κουβεντα ηταν ... δεν θα το αντεξω -δεν μπορω!!!

εγω του ειπα μια κουβεντα ... : ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

καταλαβαινω απολυτα τι λες - οτι θα εχεις την εννοια του - απλα δεν τους δικαιολογω


τωρα ο δικος μου απο μονος του λεει ΘΑ ΜΠΩ ... και εγω το παιζω 'θα το σκεφτω' ολα ειναι μεσα στο μυαλο και πρεπει μωρε να μεγαλωσουν και αυτοι καποτε !!!
Έχεις δίκιο αυτής ακριβώς της άποψης ήμουν κι εγω πριν, πλέον δε με νοιάζει ας κάτσει να ψήνεται στην αναμονή με την αγωνία αυτός θα χάσει, έτσι κι αλλιώς από ότι έχω μάθει εκεί στο πανεπιστημιακό είναι πολύ αυστηροι σε αυτό το θέμα και δεν αφήνουν κανένα μέσα. Ακόμη και μετά που γεννάς είσαι μόνη σου 3-4 μέρες και βλέπεις τον άντρα σου μόνο στο επισκεπτήριο, αυτό είναι που με πονάει περισσότερο αν σου πω την αλήθεια.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Ξυπνησε ο Ταρζάν αγαπούλες, έφυγα!
ΣΜΟΥΤΣ!
Χα Very Happy φιλιά καλό παιχνίδι με το μούτρο!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πλακα κανεις ?!!!! ελεος !!! εδω μενεις 3 μερες εφοσον ολα ειναι καλα εχεις ενα συνοδο για ολο το 24ωρο και εχει και 2 φορες την μερα επισκεπτηριο για του λοιιπους συγγενεις και φιλους !!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:πλακα κανεις ?!!!! ελεος !!! εδω μενεις 3 μερες εφοσον ολα ειναι καλα εχεις ενα συνοδο για ολο το 24ωρο και εχει και 2 φορες την μερα επισκεπτηριο για του λοιιπους συγγενεις και φιλους !!!
Ναι σοβαρά είναι ο χειρότερός μου εφιάλτης Crying or Very sad ευτυχώς έχεις το μωρό πάντα κοντά σου (γι αυτό μαλλον δεν επιτρεπουν συνοδό) αλλά δε θα ξέρω τι να κάνω, θα το κοιταω, θα με κοιτάει...
Μόνο 2 ώρες τη μέρα επισκεπτήριο για όλους, αλλά μου λέει ο άντρας μου θα τη βγάλω εκεί απ έξω στους διαδρόμους να σας νιώθω κοντά μου

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
inakriti έγραψε:πλακα κανεις ?!!!! ελεος !!! εδω μενεις 3 μερες εφοσον ολα ειναι καλα εχεις ενα συνοδο για ολο το 24ωρο και εχει και 2 φορες την μερα επισκεπτηριο για του λοιιπους συγγενεις και φιλους !!!
Ναι σοβαρά είναι ο χειρότερός μου εφιάλτης Crying or Very sad ευτυχώς έχεις το μωρό πάντα κοντά σου (γι αυτό μαλλον δεν επιτρεπουν συνοδό) αλλά δε θα ξέρω τι να κάνω, θα το κοιταω, θα με κοιτάει...
Μόνο 2 ώρες τη μέρα επισκεπτήριο για όλους, αλλά μου λέει ο άντρας μου θα τη βγάλω εκεί απ έξω στους διαδρόμους να σας νιώθω κοντά μου


τι καλος!!!!!πολυ συγκηνητικο !!!μπραβο του!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααααααααααααα κοριτσάρες....χάθηκα μισή μέρα και διάβαζα μια ώρα τα νέα!!!

Ινάκι σε έκανα φίλη στο fb.....!!!

Να καλοσωρίσω και τη καινούργια κοιλουμπίτσα.....!!!!

Τι να προτοσχολιάσω τώρα...θα ξεκινήσω με τα νέα μου....Πρωινιάτικο έτρεχα για μανικιούρ(έχω βάφτιση αύριο)μετά πήγα σουπέρ και μετά πήγα από μια γνωστή φίλη να μου δώσει ένα κάρο ρούχα για τομωράκι μου ...περισέψανε αρκετά όποια θέλεια ας μου στείλει μνμ να της τα στείλω...είναι για αγοράκι.....και είναι πολλά.....

επίσης το πρωί που ξύπνησα βρήκα ένα γατάκι 30 ημερών παρέα με το σκύλο μου να τρώνε και να πίνουνε νερό από το ίδιο πιατάκι...καταπληκτικό θέαμα.....σαφώς το κράτησα και αυτό και είμαστε αισιώς μέσα στο σπίτι 2 γάτες και 1 καναρίνι και 4 παπαγαλάκια και έξω στην αυλή 2 γάτες και ένας σκύλος Very Happy Very Happy Very Happy τι θα κάνω θεεεεεεεεεεεεε μουυυυυυυυυυυ εντωμεταξί είμαι τρελή με τα ζώα...το μάζεψα και ελπίζω να μείνει το γατσούνι!!!Περιμένω να πάει 6 να ξυπνήσω....τη Ζώζω(άντρα μου)να πάμε σο μαυευτήριο στη φίλη μου που περίμενε 9 μήνες κορίτσι και γέννησε αγόρι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Βικάκι είπα κι εγώ που χάθηκες, είχα ξεχάσει πως έχεις καλωπισμό σήμερα για τη βάφτιση!
Άντε να πάτε μαιευτήριο και να γυρίσεις να μας πεις νέα μάθε ότι περισσότερο μπορείς, καλά μη τη ζαλίσεις κιόλας Razz
Εγώ το ριξα στον ύπνο για καμια ώρα και το φχαριστήθηκα.
Όσο για τα ρούχα εγώ απ΄όσο ξέρεις ενδιαφέρομαι δεν έχω και τίποτα, αν δεν ενδιαφερθεί καμία άλλη από εκεί κοντά μιλάμε και κανονίζουμε είτε να μου τα στείλεις και πληρώνω τα εξ.αποστ. ή όταν έρθω Αθήνα που σκοπευω για καμια δυο μέρες βρισκόμαστε και μου τα δίνεις.
Βολεύτικε ο μπέμπης ε;
Ξέχασα να σου πώ με γεια το νέο κατοικίδιο!!! Άντε αν σου ζήσουν!
Εμείς μένουμε σταθερα στα δύο παπαγαλάκια και περιμένουμε να ζευγαρώσουν Laughing

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι καμια εδω? Shocked

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:ειναι καμια εδω? Shocked
εγώωωωωω.....
Ξύπνησες, εντάξει χόρτασες ύπνο?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε κοιμηθηκα και πολυ...ημουνα σα μπαλα απο το πριξιμο!τωρα ομως συνηλθα!ο γιωργος βλεπει παο και εγω εδω.....ρε γιωτακι γιατι γινομαι τοσο γκρινιαρα τωρα στο τελος?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:δε κοιμηθηκα και πολυ...ημουνα σα μπαλα απο το πριξιμο!τωρα ομως συνηλθα!ο γιωργος βλεπει παο και εγω εδω.....ρε γιωτακι γιατι γινομαι τοσο γκρινιαρα τωρα στο τελος?
Γιατί καλή μου λες ότι είσαι γκρινιάρα; τα χωσες στο Γιώργο που βλέπει παο;
Ρε μη δίνεις σημασία είναι από τις ορμόνες κι εγω τα χώνω στο δικό μου αλλά δε μου δίνει σημασία εγω να χτυπιεμαι να τον βρίζω κι αυτος να μου απανταει: "κι εγώ σ'αγαπάω μωρό μου..." μιλάμε μουλάρι σπάει νεύρα σου ρχετε να τον σκοτώσεις χαχαχα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οχι για το παο τι να του πω μωρε...ενα πραγμα τρελλαινεται να βλεπει και θα τον μαλωσω κιολας?απλα ωρες ωρες δε ξερω αγχωνομαι χωρις να το θελω,νιωθω σα να εχω δυσπνοια και εκει ειναι που νιωθω οτι κανεις δε με καταλαβαινει!επι 12 χρονια ειχα μια πνευμονολογο που ελεγε οτι ειχα ασθμα!κορτιζονη στο φουλ!πριν 7 μηνες(μετα το γαμο)και αφου επαιρνα τα 1002 σε φαρμακα λεω θ'αλλαξω γιατρο.δε με βρηκε ασθμα...λεω κανει λαθος.παω και σε μια εδω στην ορεστιαδα,τα ιδια.ε εγω γιατι κολλαω οτι εχω?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη μου κατ'αρχάς δεν έχεις λόγο να ανχόνεσαι, η μπουμπού σου είναι μια χαρά την είδες προχτές, εσύ έχεις μία σχετικά καλή εγκυμοσύνη και έχεις δίπλα σου τον άνθρωπό σου.
Μην αναλώνεσε σε κακές σκέψεις κάτσε και κάνε όνειρα για τη ζωή σου μετά με το μωράκι σας τι ωραία που θα 'ναι. Ετοίμασε τα πραγματάκια του σιγά σιγά τα ρουχαλάκια του, το δωματιάκι του, τώρα όλα έχουν πάρει χρώμα είναι ΡΟΖ!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 15419 χάζεψε στο ίντερνετ παιχνιδάκια ή άλλα πράγματα που θέλεις να του πάρεις και μην σκέφτεσε τίποτα κακό όλα καλά θα πάνε!

Όσο για το άσθμα δεν ξέρω και πολλά να σε βοηθήσω αλλά σίγουρα το αγχος είναι πολύ επιβαρυντικό και ακόμη και να μην έχεις άσθμα, η δύσπνοια θα σε πιάσει ούτως ή αλλιώς. Αφου το κοίταξες σε καναδυο γιατρούς λογικά δεθα έχεις μη το κυνηγας κι εσυ, θα σαι καλύτερα χωρίς τα παλιοφαρμακα. Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε πιο σπιτι να ετοιμασω το δωματιο?περιμενουμε μεταθεση και δε ξερουμε τι θα γινει.οπως και να εχει φετος θα εχουμε μετακομιση.ευτυχως η μητερα μου κανει τη προικα του μωρου.εδω δεν εχει τπτ.και να θες ν'αγορασεις πρεπει να πας αλεξανδρουπολη.ισως γι'αυτο και η ολη απελπισια!η χλιδη μας ειναι το σουπερ.απο'κει και περα δεν εχει και τπτ αλλο.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Helloooo.Επεπσα και ξεραθηκα 2,3 ωρες.Δεν αλλαξα ουτε πλευρο....ΚΑι πολυ φοβαμαι οτι θα εχουμε ολονυχτια το βραδυ.Και δεν τον χορτασα τον υπνο...Με το ζορι σηκωθηκα μηπως μπορεσω να κοιμηθω ξανα...Εμεις φαγαμε τηγανια με ρυζι το μεσημερι αλλα ακομα να το χωνεψω....

Βικυ συγχαρητηρια για την νεα υοθεσια.Να το χαιρεσαι!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:σε πιο σπιτι να ετοιμασω το δωματιο?περιμενουμε μεταθεση και δε ξερουμε τι θα γινει.οπως και να εχει φετος θα εχουμε μετακομιση.ευτυχως η μητερα μου κανει τη προικα του μωρου.εδω δεν εχει τπτ.και να θες ν'αγορασεις πρεπει να πας αλεξανδρουπολη.ισως γι'αυτο και η ολη απελπισια!η χλιδη μας ειναι το σουπερ.απο'κει και περα δεν εχει και τπτ αλλο.
Έχεις δίκιο κι εσύ στο θέμα με τα μαγαζιά αλλά αυτό δε σε εμποδίζει από το να κοιτάζεις μωρουδιακά στο ίντερνετ. Ζάλιζε τη μαμά να σου κάνει αυτά που σου αρέσουν πετάνε από τη χαρά τους αυτές τώρα δε λένε όχι, κι εμένα παρήγγειλε να μου κεντήσουν σεντονάκι για την κούνια!

Όσο για τη μετάθεση το ξέχασα, Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 667478 αστα πίκρα και έμαθα θα αργήσουν λίγο είναι και οι κ@λοεκλογές στη μέση γαμώτο, έχεις κάθε δίκιο να νιώθεις έτσι σε καταλαβαίνω απόλυτα τουλάχιστον παρηγορήσου ότι είσαστε μαζί με τον αντρούλη σου είναι μεγάλη πίκρα η απόσταση το έχω ζήσει και κάθε μέρα ήμουν μεσ΄τα νεύρα και την κατάθληψη μέχρι να βγει συνυπηρέτηση να έρθω κοντά του.
Υπομονή μόνο αυτό μπορείς να κάνες, μετά με το καλό θα πάτε Θεσ/νίκη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 893968 θα τρως τις μπουγατσούλες σου τα τσουρεκάκια σου, θα έχεις και τη μαμά για βοήθεια μια χαρά είναι θέμα χρόνου απλά λίιιιγο ακόμα υπομονη και μετά όλα τέλος...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 215994 Νικάκι τι λέει ρε; καλά ξυπνητούρια!!! Εγώ μόλις 1.30΄ ώρα μπορεσα και κοιμήθηκα μετα ξύπνησα γιατί ονειρευόμουν πίτσα με 4 τυριά σε φούρνο με ξύλα... κόλαση!!! χαχαχαχα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 40746 δεν είχα πολυχορτασει το μεσημέρι γι αυτο!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αληθεια ειναι οτι την πιτσα και εγω την λιγουρευομαι 2-3 μερουλες.Και φτιαχνω πολυ ωραια...Αλλα δεν με βλεπω να φτιαχνω συντομα(τωρα που επιασα ξανα δουλεια).

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κατρακυλησω στη μελαγχολια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 215994 χαζο εκλογες!!!!!!!!η μαμα μου εχει ξεσκιστει να παιρνει πραγματακια !!!ειναι τοσο μικρα ολα!και εγω θα'θελα να παρω τπτ αλλα που εδω πανω???????ας ελπισουμε να ειναι αυτος ο μηνας και τελος!μα και εδω να μεινουμε θα αλλαξουμε σπιτι.τουλαχιστον να ξεραμε!ο μπαμπας μου πηρε και στο γες...τπτ ακομα!βλεπεις και ο μπαμπας στρατιωτικος και ο πεθερος και ο κουνιαδος και ο θειος...ολοι!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 34 215994 και γι'αυτο ηρθαμε εδω πανω....επειδη ειχαμε μεσον! Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις