Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονακι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 37 587529

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ρε Ινάκι...κάνει μια ζέστη εδώωωωωωω λιώνω και έχω βάλει και φόρεμα να είμαι άνετη και πάλι σκάωωωωωωωωωωω και η ώρα έιναι ακόμη δωδεκάμιση ....δεν κινείται φύλο...................!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εδω μια απο τα ιδια ...αστα να πανε

εν τω μεταξυ νομιζω 'οτι οσο γρηγορα περασαν οι 5 μηνες' τοσο τωρα δεν περναει η ωρα ...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sunny καλημέρα κι από μένα γλυκιές μου... sunny

Ελπίζω να είσαστε καλά, υπομονή με τη ζέστη έχουμε ακόμη μέλλον μπροστά μας.

Εμένα βάφει το δωμάτιο ο καλός μου κι εγω επιτηρω... χαχα
Σκέφτομαι και πως θα περάσω το καλοκαίρι γιατί για θάλασσα δε το κόβω να με πάει κανα σαβ/κο που και που και άααααμα... οπότε θα δω μη κανω κανα σχέδιο στο δωμάτιο βρίκα μια ζωγραφια που μου άρεσε πολύ Ίνα θα χρειαστω τα φώτα σου.

Λεμονάκι να περνάς ναι, εγώ έμεινα καμιά εβδομάδα στην αδερφή μου στη Λάρισα και.. την κόλλησα χαχαχα ναι είναι έγκυος κορίτσια και προσπαθούσανε παρα πολύ καιρό χρόνια, πολύ χάρηκα ειναι 6-7 εβδ.
Της έριξα εγκυόσκονη και έπιασε χαχαχα

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια για την αδερφη σου ... Very Happy

εισαι γουρλου

ρωτα οτι θες για το δωματιο !!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Γιωτάκο!!!!!Βάφετε δωματιάκι τι καλάαααααααααα!!!!!Κ εγώ θάλασσα με το κυάλι...κρίμααααααα!!!!
Ίνα και εγώ έχω φρικάρει ο καιρός και οι εβδομάδες και οι μέρες είναι βασανιστικέςςςςςςςςςςςδεν περνάνε με τίποτις.......
Λεμονάκι σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:συγχαρητηρια για την αδερφη σου ... Very Happy
εισαι γουρλου
ρωτα οτι θες για το δωματιο !!!
Ευχαριστώ... Very Happy
Ήθελα να σε ρωτήσω τι χρώματα χρησιμοποίησες κανονικά πλαστικό στα βασικα χρώματα και έκανες ανάμειξη ή έβαλες τίποτα στυλ ακουαρέλα?
Λέω να πάρω τα βασικά σε τεταρτα και ποιο πολύ λευκό και μετά να κάνω συνδιασμούς.

κοιτα μ'άρεσε αυτή η φωτο https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/717/foreverfriendspicture.jpg/ και λέω να επιχειρήσω, από τον άλλο μήνα βέβαια που θα μαι πιο χαλαρή, και αφού κάνω δοκιμές στην αποθήκη.. Razz αν δω οτι μπορώ να ξεκινήσω... αλλιώς θα έχουμε μια ζωγραφισμένη αποθήκη απλά χαχαχα Laughing

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια!!!!Καταρχάς καλά κουράγια στις εργαζόμενες σήμερα!
Εγώ ακομα άδεια έχω,αλλά αν δν είχα θα καθόμουν.Την έχουμε αργία στη δουλειά μου.

Άντε επιτέλους,μια βδομάδα έμεινε και για εμάς για τη Β επιπέδου!Μακάρι να πάνε όλα καλά,να ξεκινήσουμε κι εμείς βαψίματα και προετοιμασίες.Ζήηηηλεψααααα!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 37 534787

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πηρα τα 5 βασικα χρωματα ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ και δεν τα αραιωσα σε νερο καθολου !!!!!!! βγαινει πιο ωραιο και καλο ... να παρεις τα τεταρτα που λες ειναι πολυ οικονομικα και θα σου περρισεψουν !!! ΣΥΜΒΟΥΛΗ : ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Κανε στον τοιχο του παιδικου κατευθειαν με ΜΟΛΥΒΙ ... οσα λαθη και αν κανεις οτι και αν γινει θα τα σβησεις με γομα ΑΣΠΡΗ και παλι δεν φαινετε τπτ!!!

το σχεδιο που διαλεξες ειναι υπεροχο ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ευκολο να το βγαλεις και εσυ αλλα προσεξε παντα τα μαλλια για να βγουν ωραια και να μην χασει το σχεδιο θελει φωτοσκιασεις που αυτο πρεπει να το 'χεις για να το κανεις !!!! και το συγκεκριμενο σχεδιο στον χρωματισμο θελει προσοχη !!!

και κατι ακομα εκει που θα κανεις καθε κομματι π.χ το φεγγαρι με το κοριτσι ... πριν αρχισεις με χαρτοταινια που κολλαει και ξεκολλααει οσες φορες θες ορισε τον χωρο και το μεγεθος που θες να εχει ... αυτο ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιώτα είαι τέλια η εικόνα......τέλεια...πωωωωωωωωω ρε φίλε είμαι πολύ κουλή για τέτοια εγώ!!!!Αυτοκόλητα έτοιμα θα πάρω....άσε που δεν έχω και υπομονή εγώ έτσι τρελαίνομαι!!!!

Καλημέρα ρε Κατερινάκι......πως είσαι είσαι καλά???Έλα μια βδομάδα δεν είναι τίποτα.....θα περάσει σαν πεις κύμινο......!!!!Βράαααααααζω εγώ εδώ και λόγω του οτι είναι συνεργείο δεν ανοίγουμαι a/c διότι ανακυκλώνουμε τα καυσαέρια και είναι και λίγο καβούριας ο αδερφός του άντρα μου και δεν το ανοίγει έτσι και αλλιώς!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια!!!!Καταρχάς καλά κουράγια στις εργαζόμενες σήμερα!
Εγώ ακομα άδεια έχω,αλλά αν δν είχα θα καθόμουν.Την έχουμε αργία στη δουλειά μου.

Άντε επιτέλους,μια βδομάδα έμεινε και για εμάς για τη Β επιπέδου!Μακάρι να πάνε όλα καλά,να ξεκινήσουμε κι εμείς βαψίματα και προετοιμασίες.Ζήηηηλεψααααα!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 37 534787
Φτάνει κατερινάκι ούτε που θα το καταλάβεις άρχισε να κάνεις όνειρα!!!
για να ψιλοπαρηγορηθεις σου λέω ότι εμείς ολόλευκο το κάνουμε σήμερα έτσι να φωτίσει και οι αλλαγές αργότερα..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ καλύτερα είμαι,ναι.Θα μιλήσω και σημερα με τη γιατρό να της πω νέα,και να δω πώς θα συνεχίσουμε γιατί Πεμπτη κανονικά είναι να πάω στη δουλειά..
Να σας πω την αλήθεια δε θα με χαλάσει ακόμα μι αβδομάδα άδεια,αρκεί να μη με έχει τάβλα στο κρεβάτι..

Εγω πάντως για το δωμάτιο κατέληξα σε αυτοκόλλητα,και βασικό χρώμα στον τοίχο ένα που φέρνει στο λιλά.Δν είναι ακριβώς,αλλά δν ξέρω πώς σκατά να το περιγράψω..!

Βικ,από αύριο να μπαίνεις στη δουλειά με μπουκάλα οξυγόνο και μάσκα στη μούρη.Ίσως το πιάσουν το νόημα!!!!![justify][center][left]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat3r1na στις Δευ Ιουν 04, 2012 2:27 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ινα μου σ'ευχαριστώ πολύ!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 37 804467 πολλές χρήσιμες πληροφορίες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 37 804467 ελπίζω να τα καταφέρω τώρα ότι κάνω μου φαίνεται σχετικά εύκολο σα σχέδιο πέρα από αυτό που λες κι εσύ με τις φωτοσκιάσεις καλά δε θα χω τρελές απαιτήσεις από τη στιγμή που θα το κάνω μόνη μου... ας είανι και κατώτερο..
Προσπάθησα χτες να βγάλω το σχέδιο από ένα κομμάτι σε Α4 χαρτια μεγενθυμένο *4 και είναι πολύ ευκολο πως θα το περάσω όμωςστον τοίχο γίνεται με καρμπόν γιατί να το κοιτώ και να το σχεδιάσω δε το'χω...
Βικάκι κι εγώ αμα δω και αποειδώ θα το παραγκείλω σε αυτοκόλλητο τι να κάνω.. αλλά λέω αρχικά να προσπαθήσω να περναω και την ώρα μου..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε σεις έχουμε καθόλου νέα από τη Χριστίνα? Δε θα γυρνούσε Παρασκευή? Rolling Eyes
Επίσης η fotitsa έχει να μπει καιρό ελπίζω να είναι καλά η κοπέλα και να έχουμε νέα της σύντομα..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ

ελπιζω να ειναι ολα καλα !!!

και η Σοφια .... ????!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Βρε σεις έχουμε καθόλου νέα από τη Χριστίνα? Δε θα γυρνούσε Παρασκευή? Rolling Eyes
Επίσης η fotitsa έχει να μπει καιρό ελπίζω να είναι καλά η κοπέλα και να έχουμε νέα της σύντομα..

Δε θυμάμαι πότε ηταν να επιστρέψει το Χριστινάκι..Για τη Φωτίτσα έχεις δίκιο,έχει καιρό να μπει,και από όσο θυμάμαι είχε μια μικρή αιμορραγία τελευταία φορά που μπήκε.Ελπίζω να είναι καλά και να μας στειλει ευχάριστα νεα συντομα!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ
ελπιζω να ειναι ολα καλα !!!
και η Σοφια .... ????!!!!
To sofouli καλά είναι έστειλα μην. κι αυτή ζεσταίνεται... ε ρε τι έχουμε να περάσουμε...
Δε βγαίνω από το σπίτι το αποφάσισα!!! Την έχω καταβρει...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είχα πάει κάτω στο υπόγειο και καθόμουνα που είχε δροσιά..... Crying or Very sad
Στείλαμε και την υπερβοηθό για να μας φέρει fredocina!!!!
Κατερίνα.............με μπουκάλα οξυγόνου........δεν λες τίποτα ...πολύ χάρηκα με τα νέα σου......!!!!Μάλλον όταν θα πάς για Β επίπέδου θα πάω και εγώ στη γιατρό να με δεί..οπότε θα περιμένουμε παρέα τις μέρες!!!!
Γιωτάκι .....με καρμπόν καλή φάση δεν το είχα σκεφτεί αλλά άν γίνει λάθος θα σβήνεται η θα ξαναβάφεις???Κ εγώ πάω εκ του ασφαλούς με αυτό/τα δεν παίζει υπομονή όπως ανέφερα και πρίν!!!!
Επίσης η Σοφία νομίζω ήταν ο άντρας της σπίτι για κανα 3ημέρο...οπόταν θα κόβανε βόλτες!!!
Η Χριστίνα και η Τάνια με έχουν ανησυχήσει και εμένα....ούτε φωνή ούτε ακρόαση!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι από μένα κορίτσια!!!!!
Αύριο πάω ξανά να τελειώσουμε τη Β επιπέδου και μετά γυναικολόγο.....πολύ άγχος!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβάστε τη μου είπε μια φίλη χθές
Μια
φίλη λόγω επιπλοκών(δεν γνωρίζω ακριβώς τις επιπλοκές)γέννησε το μωράκι
της 5 μηνών 313 γρ νομίζω (δεν ορκίζομαι κιόλας)λίγο πριν τα
Χριστούγεννα και της το κρατήσανε σαφώς όλο αυτό το καιρό και το παιδί
επέζησε και έχει καμια βδομάδα που το πήρε σπίτι λοιπον και είναι όλα
τέλεια!!!!Κοινώς υπάρχει ελπίδα από τόσο μικρό που είναι το μωρό....και
θεωρώ οτι είναι καταπληκτικό!!!
Πως προχωράει η ιατρική ρε παιδί μου βέβαια η γυναίκα είχε πάθει βαριά κατάθλιψη ειχε φρικάρει τελίως...........διότι δεν ήξερε αν αθα επιζήσει αλλά τα καταφέρανε και το πήρε σπίτι!!!!
Επίσης έχω και άλλη μια περίπτωση που το παιδί γεννήθηκε 6μηνίτικο 600γρ και αυτό επέζησε και είναι μια χαρά χρονιάρικο τώρα!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Διαβάστε τη μου είπε μια φίλη χθές
Μια
φίλη λόγω επιπλοκών(δεν γνωρίζω ακριβώς τις επιπλοκές)γέννησε το μωράκι
της 5 μηνών 313 γρ νομίζω (δεν ορκίζομαι κιόλας)λίγο πριν τα
Χριστούγεννα και της το κρατήσανε σαφώς όλο αυτό το καιρό και το παιδί
επέζησε και έχει καμια βδομάδα που το πήρε σπίτι λοιπον και είναι όλα
τέλεια!!!!Κοινώς υπάρχει ελπίδα από τόσο μικρό που είναι το μωρό....και
θεωρώ οτι είναι καταπληκτικό!!!
Πως προχωράει η ιατρική ρε παιδί μου βέβαια η γυναίκα είχε πάθει βαριά κατάθλιψη ειχε φρικάρει τελίως...........διότι δεν ήξερε αν αθα επιζήσει αλλά τα καταφέρανε και το πήρε σπίτι!!!!
Επίσης έχω και άλλη μια περίπτωση που το παιδί γεννήθηκε 6μηνίτικο 600γρ και αυτό επέζησε και είναι μια χαρά χρονιάρικο τώρα!!!!
Δυνατή η μανούλα για αυτό έκανε και δυνατό παιδάκι!!!! δεν ξέρω αν θα το άντεχα πάντως αυτό που πέρασε...μπράβο της....για 6 μηνών μωράκι έχω ξανακούσει αλλα για 5 πολύ μικρό!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo έγραψε:πριν λίγο γύρισα απο την δουλειά και γω. ευτυχώς δεν είχα πολλα να διαβάσω σήμερα λογο Κυριακή. αθηνα θελω βοήθεια. έφτιαξα το δωμάτιο της κόρης μου και δεν εχω βάλει ακόμη κουρτίνα να ανεβάσω φωτογραφίες να μου πεις τι πάει?.

Ανέβασε να πάρουμε μάτι κι εμείς και να σου πούμε τις ιδέες μας κουκλίτσα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Δεσποινάκι εύχομαι να συνεχοστεί η Β επιπέδου με τέλεια αποτελέσματα(γιατί δεν την είχατε τελιώσει???)
Καλησπέρα Αθηνούλα!!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα Δεσποινάκι εύχομαι να συνεχοστεί η Β επιπέδου με τέλεια αποτελέσματα(γιατί δεν την είχατε τελιώσει???)
Καλησπέρα Αθηνούλα!!!!!
Γιατί το μικρό έχει την αναποδιά της μάνας του και μας γύρισε πλάτη και δεν μας άφηνε να δούμε την καρδούλα....τι βόλτες τι γλυκά.....τίποτα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις