Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
163 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 163 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:
Πλακα εχθες ο Πανουλης αισθανθηκε το μπεμπη για πρωτη φορα...Οσες φορες εβαζε το χερι του δεν τον καταλαβαινε και του ελεγε "γ@@ω τον πατερα σου".Εχθες ομως εβαλε το αυτι του πανω στην κοιλια και του εδινε κατι κλωτσιδια,αφου τιναζε το κεφαλι του γιατι δεν το πιστευε...Επρεπε να το τραβηξω βιντεο γιατι η φατσα του ηταν πολυ αστεια και συγκινιτικη ταυτοχρονα...Τι ωραιες στιγμες...χαραγμενες για παντα στο μυαλο!!!

Νικάκι είδες τι ωραίες στιγμές!!!!
Εμείς τα νιώθουμε συνέχεια τα νινάκια αλλά αυτών τους φαίνεται παράξενο και αυτή η μικρή επαφη μαζί τους, τους φέρνει πιο κοντα στο να συνειδητοποιήσουν οτι το μωράκι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 567772 είναι εκεί και σε λίγο καιρό θα το έχουν κοντά τους. Γιατί μέχρι τώρα για αυτούς ήταν απλά μια ιδέα..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρφα Γιωτάκι!!Κι εγώ χτύπησα τώρα ένα μικρό μολτάκι κρουασανάκι..!
Μέσα θα μείνω αναπόφευκτα.Ταρζανιές δν κάνω,αλλά τώρα που καλοκαίριασε είναι πολύ δύσκολο μωρέ.Δε σου κάνει αίσθηση..
Για το ζάχαρο που λέτε,εγώ ήδη το έχω μετρήσει 3 φορές..Αλλά όχι με γλυκόζη.Το πρωί νηστική μετράω,μετά τρώω συγκεκριμένο πρωινό (μπακετα μαυρη τυρι -γαλοπούλα και χυμό πορτοκάλι) και μετράω μετά από μια ώρα,μετά δεκατιανό,μεσημεριανό και μετράω παλι μετά απο μια ώρα.Να σημειώσω οτι έχουμε μετρητή ζαχάρου σπίτι,λόγω του καλούλη μου,και δν πηγαινοέρχομαι σε μικροβιολογικό..
Τωρα πριν πάω την άλλη βδομάδα,πάλι με εχει βάλει να μετρήσω,και ας είναι σε καλές τιμές κάθε φορά.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η κοιλιτσα μεγαλωνει επικινδυνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy μεχρι και τις μπλουζες σηκωνει!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα πάω μια μέρα αυτή την εβδομάδα για την καμπύλη Sad
μάλλον βιάζεται ο δικός μου γιατρός... βασικά απο τις απλές εξετάσεις μια χαρά ειμαι.. δε ξέρω τώρα τι τον έπιασε αλλα ας την κάνω να ξεμπερδεύω...

Γιωτάκι καλημέρα.. δεν έκανα μπάνιο γιατί η θάλασσα ήταν παγωμένη... έχει ένα ποτάμι που κατεβαίνει απο Χελμό και κατεβάζει τώρα πολύ κρύο νερό... μετά τον Ιουλιο με βλέπω να μπαίνω...

Κατερινιώ πως πανε οι ξάπλες? Κρουασανάκι ε? μμμμ
Εγώ έφαγα μια λύσσα το πρωί και πήγα και αγόρασα δημητριακά παιδικά τσίριος με μέλι... έφαγα 2 γαβάθες!

http://www.creativebeez.gr

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βολεύει ο μετρητής ζαχάρου στο σπίτι έχει η μανα μου Άρτα είπα να της το καβατζώσω αλλά λέω ασε μη πάθει τιποτα και το χω τύψεις.. χαχα Θα ήταν καλό όμως γιατί θα πρόσεχα λίγο παραπάνω ι τρώω φαντάζομαι.. τώρα κάνω τον κινέζο.

Κορίτσια άσχετο αλλά μου τελειώνει η κρέμα για τις ραγάδες (η 2η) και έχουμε 3 μήνες ακόμ μπροστά μας.. γαμώτο και είναι πανάκριβες ρε φίλε...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Εγώ θα πάω μια μέρα αυτή την εβδομάδα για την καμπύλη Sad
μάλλον βιάζεται ο δικός μου γιατρός... βασικά απο τις απλές εξετάσεις μια χαρά ειμαι.. δε ξέρω τώρα τι τον έπιασε αλλα ας την κάνω να ξεμπερδεύω...

Γιωτάκι καλημέρα.. δεν έκανα μπάνιο γιατί η θάλασσα ήταν παγωμένη... έχει ένα ποτάμι που κατεβαίνει απο Χελμό και κατεβάζει τώρα πολύ κρύο νερό... μετά τον Ιουλιο με βλέπω να μπαίνω...

χ

Κατερινιώ πως πανε οι ξάπλες? Κρουασανάκι ε? μμμμ
Εγώ έφαγα μια λύσσα το πρωί και πήγα και αγόρασα δημητριακά παιδικά τσίριος με μέλι... έφαγα 2 γαβάθες!



χεχε είχα μια φίλη η οποία ήταν παχουλούλα και κάποια στιγμή μου είπε οτι ξεκίνησε διατροφή και το βραδυ τρώει μονο κορν φλέικς με γάλα.Μια μέρα την πέτυχα να τρώει και ήταν μια φρουτιέρα γάλα με κόκο ποπς!χέστηκα στο γέλιο!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχαχαχαχα Κατερίνα πολύ γέλιο η φίλη σου!

ωραία διατροφή!

http://www.creativebeez.gr

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεράκια κοριτσάκια μου γλυκά σε όλες και σε καθεμία ξεχωριστά...ευτυχώς ξημέρωσε νέα μέρα και ελπίζω καλύτερη γιατί εχθές δε με ήθελε καθόλου! Και ενώ όλα πήγαιναν χάλια με έπιασε να κάνω και φορολογική δήλωση χθες στις 11 το βράδυ...ε με αυτά που είδα όλη νύχτα υπολογίζω δόσεις και δεν έχω κοιμηθεί...φρίκη!
Χαίρομαι που είστε καλά γλυκουλίτσες!
Αχ Βικάκι ωραία κοιλίτσα, θα ανανεώσω και γω τη φώτο κάποια στιγμή...
Μου αρέσουν τα τατουάζ, θέλω να κάνω αλλά φοβάμαι!
Κρουασάν ακούω...μιαμ, μιαμ!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακι καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!εγω βαζω τη fissan mama οποτε θυμαμαι!ειναι οικονομικη αλλα και παλι βλεπω μια κοκκινη ραγαδα στον αμφαλο!ειναι το τατοο της εγκυμοσυνης!οσο για το ζαχαρο εγω που μετριεμαι με της μαμας συνηθως ειναι 0,89.

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ βάζω μία της vichy αλλά περισσότερο ανέχομαι το baby oil...Κοριτσάκια παρατηρώ τριχοφυΐα στην κοιλίτσα μου, σε όλη την επιφάνεια λέτε να φύγει μετά; Επειδή είχα ένα θέμα με τριχοφυΐα λόγω πολυκυστικών ωοθηκών με έπιασε κρίση πανικού αντικρίζοντας την κοιλίτσα μου.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:Εγώ βάζω μία της vichy αλλά περισσότερο ανέχομαι το baby oil...Κοριτσάκια παρατηρώ τριχοφυΐα στην κοιλίτσα μου, σε όλη την επιφάνεια λέτε να φύγει μετά; Επειδή είχα ένα θέμα με τριχοφυΐα λόγω πολυκυστικών ωοθηκών με έπιασε κρίση πανικού αντικρίζοντας την κοιλίτσα μου.
Αθηνούλα κι εγώ έχω τριχούλες στην κοιλιά πλέον,ενώ δν είχα ποτέ..Φαντάζομαι οτι θα φύγουν,ίσως είναι αύξηση τεστοστερόνης?Δε μπορω να το εξηγήσω αλλιώς..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αθηνουλα!και εμενα εγινε η κοιλιτσα πιο σκουρη αλλα λενε οτι μετα τη γεννα πεφτει αυτο το χνουδι!αν μεινει....καηκαμε!!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Αθηνούλα, καλά τισε επιασε με τα φορολογικά και τους υπολογισμούς βραδιάτικα????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182
Μέγα λάθος μη το ξαναξάνεις.. έβγαλες άκρη τουλάχιστον?
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Πάρε λίγη θετική ενέργεια για σήμερα...

Πάω να κάνω ένα καφεδάκι να ανοιξει το μάτι γιατί από δουλειές σήμερα είμαι φουλ σκουπισμα σφουγκαρισμα πιατα μαγειρεμα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 564595 ωωωωωχ κ οσο τα σκέφτομαι ζαλίζομαι κυριολεκτικά...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμμμ...με καθησύχασες λίγο Κατερινάκι! Κι αυτό ίσως να'ναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης δηλαδή...για να δούμε!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ βάζω τη Salba mama κρέμα και μια χαρά ούτε ραγάδα ούτε τίποτα ακόμης!!!Σοφάκο μήπως είναι ηγραμή της εγκυμοσύνης εγώ την έχω ήδη!!!
Αθηνά καλησπέρα και καλά ξεμπερδέματα με τις φορολογικές δηλώσεις θα κλαψουμε πολύ μου
φαίνεται,και ναι έχω και εγώ τρίχες στη κοιλιά ενώ δεν είχα Shocked Shocked Shocked !!!!
Κατερινάκι χαχαχα ναι και εγώ τη διατροφή του ανανά κάνω τρώω τα πάντα εκτός από ανανά (δεν μου αρέσει κιόλας καθόλου)και επίσης είχα κάνει και εγώ αυτό με το σακχαρο με τη μπαγκέτα......μια φορά ήταν πολύ καλή.....οπότε δεν μου είπε να την επαναλάβω.....μάλλον Μαριάνθη και μένα θα με βάλει απο βδομάδα που θα πάω να με δεί να κάνω σάκχαρο φαντάζομαι....!!!!!
Γιώτα εγώ έφγα πρωινό bakerollw με σκόρδο με πολύσπορο κάνουμε και διατρόφή είπαμε....και τώρα έφαγα μια τόοοοοοοοοοοοοοση δα πιτσούλα!!!!! Very Happy

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις σημερα θα κανουμε τη δήλωση!Ενα δυομισάρι χιλιάρικα το έχω υπολογίσει το μαλλί.Θα δούμε..

Απόκρέμα βάζω μια της φρέζυντερμ και baby oil εναλλάξ.Ακόμα δν έχω δει ραγάδες..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Χμμμ...με καθησύχασες λίγο Κατερινάκι! Κι αυτό ίσως να'ναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης δηλαδή...για να δούμε!

Αθηνά μπαίνεις 7ο μήνα σε λίγο ε???άντεεεεεεεεε με το καλό!!!!!!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Αθηνούλα, καλά τισε επιασε με τα φορολογικά και τους υπολογισμούς βραδιάτικα????????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 585182
Μέγα λάθος μη το ξαναξάνεις.. έβγαλες άκρη τουλάχιστον?
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 377361 Πάρε λίγη θετική ενέργεια για σήμερα...

Πάω να κάνω ένα καφεδάκι να ανοιξει το μάτι γιατί από δουλειές σήμερα είμαι φουλ σκουπισμα σφουγκαρισμα πιατα μαγειρεμα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 40 564595 ωωωωωχ κ οσο τα σκέφτομαι ζαλίζομαι
κυριολεκτικά...


Ήρθε ο μπαμπάς μου και κάναμε τις δηλώσεις ρε Γιωτάκι και μας έβγαλε κατευθείαν το ποσό πληρωμής που όσο και αν προσπαθήσαμε να το αλλάξουμε, δεν άλλαζε...άστα!
Εγώ έχω κλείσει μαμά και αντρούλη την Τετάρτη για δουλειές!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Εγώ βάζω τη Salba mama κρέμα και μια χαρά ούτε ραγάδα ούτε τίποτα ακόμης!!!Σοφάκο μήπως είναι ηγραμή της εγκυμοσύνης εγώ την έχω ήδη!!!
Αθηνά καλησπέρα και καλά ξεμπερδέματα με τις φορολογικές δηλώσεις θα κλαψουμε πολύ μου
φαίνεται,και ναι έχω και εγώ τρίχες στη κοιλιά ενώ δεν είχα Shocked Shocked Shocked !!!!
Κατερινάκι χαχαχα ναι και εγώ τη διατροφή του ανανά κάνω τρώω τα πάντα εκτός από ανανά (δεν μου αρέσει κιόλας καθόλου)και επίσης είχα κάνει και εγώ αυτό με το σακχαρο με τη μπαγκέτα......μια φορά ήταν πολύ καλή.....οπότε δεν μου είπε να την επαναλάβω.....μάλλον Μαριάνθη και μένα θα με βάλει απο βδομάδα που θα πάω να με δεί να κάνω σάκχαρο φαντάζομαι....!!!!!
Γιώτα εγώ έφγα πρωινό bakerollw με σκόρδο με πολύσπορο κάνουμε και διατρόφή είπαμε....και τώρα έφαγα μια τόοοοοοοοοοοοοοση δα πιτσούλα!!!!! Very Happy

ρε όργιο,σκορδα πρωι πρωι????Νταξει η πίτσα!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:
athinabehappy έγραψε:Χμμμ...με καθησύχασες λίγο Κατερινάκι! Κι αυτό ίσως να'ναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης δηλαδή...για να δούμε!

Αθηνά μπαίνεις 7ο μήνα σε λίγο ε???άντεεεεεεεεε με το καλό!!!!!!!!!!

Ναι, ναι το Σάββατο!!! Και οι μπουνιές αυξάνονται, να μην πω για τα ξαφνικά εξωγκόματα της κοιλιάς, τρομάζω καμιά φορά!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Εμεις σημερα θα κανουμε τη δήλωση!Ενα δυομισάρι χιλιάρικα το έχω υπολογίσει το μαλλί.Θα δούμε..

Απόκρέμα βάζω μια της φρέζυντερμ και baby oil εναλλάξ.Ακόμα δν έχω δει ραγάδες..

αει μαρή ακτινογραφία που θες να δεις και ραγάδες......με 3 κιλά που έχεις πάρει Very Happy Very Happy Very Happy
αλλά είναι και η καλύτερη κρέμα αυτή που έχεις έχω ακούσει η αλήθεια είναι!!!
Να σου πώ έγκυος είμαι (και καλά)σκόρδο ήθελα σκόρδο έφαγα ............τρελή τελίως????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρεπει να αλλαξουμε θεματακι!!!!!!συμπληρωσαμε την 50 αδα!!!!!!!!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat3r1na έγραψε:Εμεις σημερα θα κανουμε τη δήλωση!Ενα δυομισάρι χιλιάρικα το έχω υπολογίσει το μαλλί.Θα δούμε..

Απόκρέμα βάζω μια της φρέζυντερμ και baby oil εναλλάξ.Ακόμα δν έχω δει ραγάδες..

Ξεκίνα τις αναπνοές από τώρα, θα σου χρειαστούν!!!
Εγώ είχα κάποιες ραγάδες από έφηβη επειδή έχασα απότομα βάρος αλλά τώρα δεν έχω εντοπίσει ακόμη καινούριες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε κάνε την αλλάγη οεο!!!Αμάν γλωσούδες!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://forum.eimaimama.gr/t12520-topic#427742

κοπιαστε στο #7!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις