Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
164 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 164 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια και απο μενα !!! Ευχομαι να περνατε μια ομορφη Κυριακη

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Γεια σας κοριτσακια και απο μενα !!! Ευχομαι να περνατε μια ομορφη Κυριακη
Γεια σου Ίνα λείπουν όλες οι σουρτούκες είδαν καλό καιρό και το ρίξανε στη βόλτα εγώ μαζεύω λίγο το δωμάτιο για να το βάψουμε, έκανα ένα διαλειμματάκι για φαγητό και θα πάω να συνεχίσω.
Εσύ όλα καλά? δε θα πάτε καμια βολτούλα σήμερα?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:καλησπέρα κορίτσια !

μπήκα να σας πω οτι ήρθε
η Σοφκα Very Happy

καλή συνέχεια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 417472
Και θα ρωτούσα ποια είναι αυτή έχω χάσει επεισόδια... αλλά μετά έβαλα σε λειτουργία το μυαλό και κατάλαβα...
Δε πειράζει καλή μου υπομονή την επόμενη φορά και μην ανχόνεσε θα έρθει και θα ναι πολύ καλό γιατί το θέλεις πολύ... ότι χρειαστείς εμείς εδώ είμαστε φιλάκια...
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 531909
α έχω να στεναχωρηθώ πολύ καιρό!
δεν υπάρχει τέτοιο θέμα ιδικά άγχος!

ευχαριστώ πολύ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωτα εγω δεν εχω εφιαλτες....Τα χερια μου πονανε και μουδιαζουν και για αυτο δεν μπορω να κοιμηθω.Ποτε δεν με επηρεαζε ο μεσημεριανος υπνος...Το βραδυ νυσταζα παρα πολυ αλλα δεν με αφηναν τα χερια.Ελπιζω οτι θα σταματησει αυτο το κουσουρι συντομα!!!

Λεμονακι κριμα...Βαλε τα δυνατα σου για τον επομενο μηνα!!

Γεια σου Ινα μου!!!Σχετικο και η καλη Κυριακη μιας και εγω ειμαι στην δουλεια!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω απο το πρωι γυριζω ... στις εξοχες ... ειμαι παιδι της φυσης ... αναιβενα σε κατι βουνα με γαιδουραγκαθα και κατσικες για να βρω ΡΙΓΑΝΗ ... και τσαι !!! και ναι βρηκα!! φαγαμε - ειπιαμε -φαγαμε και το καρπουζακι μας και τωρα αραξαμε!!!

Λεμονακι ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 417472

Νικακι μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 417472 υπομονη κοπελα μου ... τι δουλεια κανεις-και εισαι και σημερα εκει?????

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Γιωτα εγω δεν εχω εφιαλτες....Τα χερια μου πονανε και μουδιαζουν και για αυτο δεν μπορω να κοιμηθω.
Για τους εφιάλτες το λεγα για την κλελιανα.. ασε!
Ρε συ είχες ρωτήσει το γιατρό σου για αυτό το θέμα μετα χέρια, που μπορεί αν οφείλεται?
Είμαι και άσχετη αλλά μήπως από καμια κατακράτηση υγρών? εμένα μερικές φορές τα πόδια μου πονάνε κοντα στις πατούσες, αλλά τώρα προσπαθώ να πίνω πάααααρα πολύ νερο μπας και βοηθήσει..
βατραχάκι θα καταλήξω... Razz

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:και εγω απο το πρωι γυριζω ... στις εξοχες ... ειμαι παιδι της φυσης ... αναιβενα σε κατι βουνα με γαιδουραγκαθα και κατσικες για να βρω ΡΙΓΑΝΗ ... και τσαι !!! και ναι βρηκα!! φαγαμε - ειπιαμε -φαγαμε και το καρπουζακι μας και τωρα αραξαμε!!!

Αχ τι καλά κι εμείς πάμε μερικές φορές στο βουνό για ρίγανη βέβαια δεν ανεβαίνω εγώ αφήνω τον ειδικό, να δούμε αν θα πάμε φέτος, καρπουζάκι τι καλά πολύ μου αρέσει μόνο απο αυτό δε πήρα προχτές θα πάρω την επόμενη φορά όμως!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ κορίτσια !!
σε λίγες μέρες έχω ραντεβού για την πρώτη μου εξωσωματική που ελπίζω
τυχερή ! απλά είχα καθυστέρηση και πέρασε απο το μυαλό μου μήπως και..
αλλά αυτό που με προβλημάτισε ποιο πολύ είναι μήπως άρχισα να μπαινω στην εμμηνόπαυση.. γιατί αυτό είναι και το πρόβλημά μου...

κούκλάρες φιλάκια πολλά Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 417472
και καλή συνέχεια με τις κοιλίτσες σας Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 990599 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 990599

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστουμε Λεμονακι!!! καλη επιτυχια να εχετε ... να πανε ολα κατ'ευχην!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινα μουτουριστικο το επαγγελμα μου...Δουλευω σε ναυτικο πρακτορειο οπου εδω δεν υπαρχουν ουτε σαββατοκυριακα ουτε αργιες ουτε ρεπο τιποτις...Αλλα τι να κανουμε!!!Ας οψεταιη ρημαδα η κριση

Γιωτα μιλησα με τον γιατρο μου.Ειναι της εγκυμοσυνης μου ειπε και να κανω υπομονη......

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι μην πτοείσαι και προχώρα...όλα θα πάνε καλά!!!
Έχω ακούσει πως πρήζεσαι γιατί αυξάνεται το ουρικό...προσοχή στο αλάτι Νικούλα, εξαφάνισέ το από την διατροφή σου αν γίνεται!
Σήμερα λόγω μοναξιάς το έχω ρίξει στη δημιουργική απασχόληση...φτιάχνω κατασκευούλες για το δωμάτιο του μπεμπάκου μας! Μέχρι τώρα έχω μεταποιήσει ένα πορτατίφ και παλεύω να τελειώσω και το φωτιστικό ταβανιού. Α ναι έχω μεταποιήσει και ένα καδράκι τοίχου. Επιπλέον έβγαλα σχέδιο διακόσμησης δωματίου και παλεύω να βρω τι θα κάνω με την κουρτίνα γιατί δε βρίσκω αυτό που θέλω, δηλαδή κάτι έχω κατα νου αλλά σκέφτομαι τι θα χρειαστώ!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Λεμονάκι μην πτοείσαι και προχώρα...όλα θα πάνε καλά!!!
Έχω ακούσει πως πρήζεσαι γιατί αυξάνεται το ουρικό...προσοχή στο αλάτι Νικούλα, εξαφάνισέ το από την διατροφή σου αν γίνεται!
Σήμερα λόγω μοναξιάς το έχω ρίξει στη δημιουργική απασχόληση...φτιάχνω κατασκευούλες για το δωμάτιο του μπεμπάκου μας! Μέχρι τώρα έχω μεταποιήσει ένα πορτατίφ και παλεύω να τελειώσω και το φωτιστικό ταβανιού. Α ναι έχω μεταποιήσει και ένα καδράκι τοίχου. Επιπλέον έβγαλα σχέδιο διακόσμησης δωματίου και παλεύω να βρω τι θα κάνω με την κουρτίνα γιατί δε βρίσκω αυτό που θέλω, δηλαδή κάτι έχω κατα νου αλλά σκέφτομαι τι θα χρειαστώ!!!
Γεια σου Αθηνούλα!!! Τι καλά που τα κάνεις μόνη σου, αυτό σκεφτόμουν κι εγώ πρίν που κοιτούσα το δωμάτιο, τι θα κατασκευάσω.
Σκέφτηκα ακριβώς το ίδιο με πορτατιφ και φωτιστικό οροφής για να τα κάνω στο θεματάκι που θέλω, και άκου τι σκέφτηκα για την κουρτίνα. Έχω μία ολόλευκη σαν μεταξωτή που έχει μικρές ζαρούλες, δε τη χρησιμοποιώ πια γιαί άλλαξα στο δωμάτιο. Είπα λοιπόν ή να κεντήσω ή να ράψω μικρά γκρι συννεφάκια και να τα ράψω επάνω, φαντάζομαι θα γίνει καλή απο το να είναι σκέτη, μιας και οι έτοιμες που είναι πολύ φορτωμένες δε μου αρέσουν. κάτι αντίστοιχο θα κάνω και με τα φωτιστικά.
Και η προίκα που παρήγγειλα είναι λευκή με γκρι στοιχεία, αστεράκια και τέτοια..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:
vgog65 έγραψε:...μετά πήγα από μια γνωστή φίλη να μου δώσει ένα κάρο ρούχα για τομωράκι μου ...περισέψανε αρκετά όποια θέλεια ας μου στείλει μνμ να της τα στείλω...είναι για αγοράκι.....και είναι πολλά.....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Βικάκι σου έστειλα και γω το εξής pm για τα ρουχαλάκια αλλά δε ξέρω αν θα το πάρεις γιατί στέλνω πρώτη φορά και μου το βγάζει στα εξερχόμενα οπότε στο βάζω κι εδώ...

Βικάκι και γω θέλω ρουχαλάκια για τον αγορίνο μου...αν δεν το κανονίσατε ήδη με κάποια άλλη κοπέλα που σίγουρα προηγείται.
Μένει ο αδερφός μου Αθήνα (στο Γουδί)και ίσως βολέψει μέσω εκείνου η παράδοση.





Σου έστειλα απάντηση!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπίτσεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς......!!!Πολλά νέα διαβάσα.....!Λοιπόν πήγα στη φιλενάδα μου στο Μητέρα.....το αγοράκι της γεννήθηκε με καισαρική είναι ένα κουκλί....την πιάσανε οι πόνοι και πήγε για γέννα και η τρελη πήγαινε για φυσιολογικό τοκοκετό...χωρίς επισκληρίδιο αλλά ζορίστηκε πολύ και τελικά κάνανε καισαρική....τα δωμάτια ηταν ωραία(4κλινο)τοτ ονίζω διότι εκεί θα γεννήσω και εγώ...αλλά μπορεί να πάω και σε 3κλινο μου φάνηκε πολύ μπουχτισμένο το 4κλινο και κορί τσια γινότανε τς Καλιοπάρας πολύ κόσμος δηλαδή πολύ κόσμος.....!!!!Κατα τ αλλά η φιλενάδα μου ήταν φρικαρισμένη διότι τα είχε αγοράσει όλα ρόζ και βγήκε αγοράκι............και ήταν σε ένα άγχος οτι έχει να γυρίσει σπίτι και να πάρει καινούργια πράγματα από την αρχή για το παιδί!!!

Σήμερα πήγαμε στη βάφτιση (σωστή Ζωζώ εγώ) και πέρασα τέλειαααααααααααααα είχε τέλειο φαγητό και απίστευτη ζέστη μιλάμε έσκασααααααααααααα και από φαι και από ζέστη!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχααχα γεια σου ρε Βικάρα με τα ωραία σου καλά έκανες και έσκασες (από το φαγητό) αν ήταν και ωραίο, εμάς στη βάφτιση τις προάλες ξεροσφύρι μόνο το γλυκό στην εκκλησία και μπομπο μόνο κουφέτα σε πουγκακι ξενέρα και είχα πληρώσει και 50 ευρώ το δώρο.. τεσπα!

Κρίμα τη φιλενάδα τη λυπάμαι μωρέ σκέφτομαι τι φρίκη θα τραβούσα στη θέση της, ευτυχώς είμαι πιο πολύ στα ουδέτερα... Χριστέ μου ούτε να το σκέφτομαι, θα χαν αποφασίσει και όνομα...

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουφ κουράστηκα και είπα να σταματήσω...έβαψα γαλάζια φωτιστικά και κόλλησα πάνω ψαράκια, αστερίες και ιπποκαμπάκια...μου αρέσουν τρελά. Έφτιαξα και δύο μικρούς πειρατές από χαρτόνι...κουκλιά!!!
Κι γω Γιωτάκι σκέφτομαι να αγοράσω μια ολόλευκη οικονομική κουρτίνα και να τη διακοσμήσω με μπλε καραβόσκοινο και ψαράκια...έβγαλα σχέδιο!
Έλα μωρέ Βικάκι, πες στη φίλη να ηρεμήσει σιγά μια διαφορά στο πιπί υπάρχει...χιχιχι πολύ χαλαρή το παίζω αλλά φαντάζομαι τη φρίκη της!
Σήμερα δεν έχω φάει τίποτα γιατί με έχει πιάσει διάρροια...ή που δε θα πηγαίνω καθόλου ή που θα πάω και έξι φορές τη μέρα...τραγική κατάσταση!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε Γιωτάκο....όλα ουδέτερα.......!!!

Γιωτάκο και Αθηνά επειδή είναι πααααααααααάρα πολλά τα ρούχα θα στείλω και στις 2 σας επίσης θα μου δώσουνε και άλλα θα σας έχω υπόψιν μου να το ξέρετε!!!!Σας αφήνω πάω για μπανάκι μανάκι .....φιλούνιαααααααααααααααααα

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Άστα να πάνε Γιωτάκο....όλα ουδέτερα.......!!!

Γιωτάκο και Αθηνά επειδή είναι πααααααααααάρα πολλά τα ρούχα θα στείλω και στις 2 σας επίσης θα μου δώσουνε και άλλα θα σας έχω υπόψιν μου να το ξέρετε!!!!Σας αφήνω πάω για μπανάκι μανάκι .....φιλούνιαααααααααααααααααα

Ευχαριστούμε...είσαι καταπληκτική! Φιλιά!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστούμε.....

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 36 379767 καλό μπανάκι

Αθηνά τέλεια η ιδέα σου για την κουρτίνα καλά θα γίνει χαμός, ανεβάσουμε και φωτο τους επόμενους μήνες θα τρελαθουμε, καλά εσένα φανταζομαι θα πιάνει και το χέρι σου λόγο επαγγέλματος και το χεις με τα σχέδια!!!! Ξεκουράσου τωρα, εγώ χτύπησα πίτσα γιατί το πρωί είδα τεράστια διαφορά στη ζυγαριά και ανησύχισα χαχαχαχαχα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πριν λίγο γύρισα απο την δουλειά και γω. ευτυχώς δεν είχα πολλα να διαβάσω σήμερα λογο Κυριακή. αθηνα θελω βοήθεια. έφτιαξα το δωμάτιο της κόρης μου και δεν εχω βάλει ακόμη κουρτίνα να ανεβάσω φωτογραφίες να μου πεις τι πάει?.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακιαααααα!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδιααααααα στις κοιλουμπίτσες......τι φτιάνετε όλα καλά????Εγώ δουλειά σήμερα δεν μας πιάνει η αργία...................ξεκινήσατε τα δωμάτιαααααααα έ???Λοιπόν εγώ θα πάω τέλη Ιουλίου για κρεβατάκια και προίκες και τέτοια!!!!Μπας και πετύχω καμιά έκπτωση διότι λίγο που βγήκα στην αγορά αγχώθηκα με τις τιμές..τα χέρια μου δεν πιάνουν οπότε όλα έτοιμα θα τα πάρω Wink!!!!!(Αθηνά και Γιώτα μην ακούω βλακείες για τα ρουχαλάκια και μένα μου τα χαρίσανε έτσι γίνεται αυτό...θα μου δώσουνε και άλλα μάλλον οπότε θα σας στείλω αρκετά!!!!)

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εργαζόμενο κορίτσι με κορίτσι στην κοιλιά κι εδώ!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
Ομολογώ ότι δεν σας διάβασα όλο αυτό το καιρό και περιορίστικα στην τελευταία σελίδα. Αν έχασα κάτι σοβαρό παρακαλώ ενημερώστε με.
Ο σύζυγος και τα παιδιά ετοιμάζονται για θαλασσίτσα μιας και κάνουν διακοπούλες σήμερα. Ας είναι τα πουλάκια μου... ελπίζω να περάσουν καλά... εγώ και να πήγαινα δεν θα βουτούσα άλλωστε... άσε που πρέπει να πάρω και μαγιό.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Δεσποινάκο.......!!Θαλασείτσα πονεμένη ιστορία...κα εγώ για καθημερίνη χλωμή με κόβω δεν οδηγάω αμάξι βασικό και δουλέυω κιόλας....και όλοι οι υπόλοιποι που μπορούν να με πάνε!!!!
Σ/Κ μπορώ να πάω μόνο αλλά εδώ στην Αθήνα δεν μου κάνουν αίσθηση οι παραλίες είναι χάλια....(πηγαίναμε και με τη βάρκα παλιότερα για μπάνιο σε κρυστάλινα νερά τώρα μου την απαγόρεψε η γυναικολόγος οπόταν......)οπότε με βλέπω σε καμία καφετέρια με ίσκιο...και πορτοκαλάδα και να βρέχω τον αστράγαλο....ε αυτό είναι μαρτύριο δεν το κάνω.....όμως!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια Very Happy
θα περνάω που και που απο το δωμάτιο σας μπας και κολλήσω λίγο..

καλή συνέχεια σε όλες,
καλά να περάσετε..
φιλιά !

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις