Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
477 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 477 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

126ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 8:05 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eιχα αιμα στην 7η βδομαδα και μου το απαγορευσε οπως και πολλα αλλα, δε χρειαστηκα να παρω φυσικα χαπια δεν ειχα τρελλη αιμοραγια αλλα ημουν σουπερ προσεκτικη.. στον 4ο μηνα ολα καλα απλα απο τον φοβο μας δεν το καναμε παρα 2 φορες κι αυτες λειψες και δε το χαρεικαμε... Αλλα χαλαλι.. Ειρηνη μικρουλα εισαι ε??? Και μενα το πρωτο ειναι..

127ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 9:14 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Eιχα αιμα στην 7η βδομαδα και μου το απαγορευσε οπως και πολλα αλλα, δε χρειαστηκα να παρω φυσικα χαπια δεν ειχα τρελλη αιμοραγια αλλα ημουν σουπερ προσεκτικη.. στον 4ο μηνα ολα καλα απλα απο τον φοβο μας δεν το καναμε παρα 2 φορες κι αυτες λειψες και δε το χαρεικαμε... Αλλα χαλαλι.. Ειρηνη μικρουλα εισαι ε??? Και μενα το πρωτο ειναι..
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.. ΠΩ ΠΩ ΑΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΑΝ ΧΑΖΗ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ "ΜΙΚΡΟΥΛΑ" ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!! ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ!! Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΜΑΜΑ!! ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΞΩΜΥΤΡΙΟ..ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ.!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΧΤΩΣ ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΥΤΗ ΝΥΧΤΑ.. ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 875502

128ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 9:24 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμενα ο γιατρος μου ειπε κανονικα μπορω να κανω σεξ,αλλα για χαρη του μωρου δε θα ειχαμε και προβλημα να το σταματησουμε...
Τωρα νιωθω τη μπεμπα καθε μερα να κινειται και εντονα κιολας!!!Εσεις?
Να κανω και μια ερωτηση,απο το δευτερο μηνα περιπου παρατηρω στα ποδια μου να σπανε συνεχεια αγγεια,και μερικα ειναι πολυ εντονα...Εχει καποια κατι παρομοιο?Ξερετε αν θα φυγουν μετα το τοκετο?
Α,και μιας και το ανεφερα εχετε αποφασισει πως θα γεννησετε?Εγω με φυσιολογικο τοκετο αν ολα πανε καλα μεχρι το τελος βεβαια!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenitsa1987 στις Τρι Σεπ 21, 2010 9:36 am, 1 φορά

129ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 9:30 am

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elenitsa1987 έγραψε:Κι εμενα ο γιατρος μου ειπε κανονικα μπορω να κανω σεξ,αλλα για χαρη του μωρου δε θα ειχαμε και προβλημα να το σταματησουμε...
Τωρα νιωθω τη μπεμπα καθε μερα να κινειται και εντονα κιολας!!!Εσεις?
Να κανω και μια ερωτηση,απο το δευτερο μηνα περιπου παρατηρω στα ποδια μου να σπανε συνεχεια αγγεια,και μερικα ειναι πολυ εντονα...Εχει καποια κατι παρομοιο?Ξερετε αν θα φυγουν μετα το τοκετο?
Α,και μιας και το ανεφερα εχετε αποφασισει πως θα γεννησετε?Εγω με φυσιολογικο τοκετο αν ολα πανε καλα μεχρι το τελος βεβαια!!
ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!! ΧΙΧΙΧΙ!! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!

130ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 9:50 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε!!! Ενα τσουτσουνι αναφερθηκε και τρελαθηκαμε ολες ε?????? χα χα χα!!!!
Ο δικος μου ο γιατρος ειχε πει οχι στο πρώτο 3μηνο αλλα μετα κανονικα!!
Αλλα εγω ρε κοριτσια απο την πρώτη εγκυμοσυνη και μετα εχω γινει πολυ ανεραστη. Δεν ξερω τι μου συμβαινει.
Ο καημενος ο αντρας μου καθε μερα μεσα στην ορεξη ειναι, εγω παλι τιποτα.
Και να πω οτι φταιει εκεινος, οχι σε καμια περιπτωση. Τι να πω!!!!
Οσο για κλωστιες αυτη τη φορα αργησα να το καταλαβω...τώρα εχει 1 εβδομαδα που την νιωθω πιο συχνα και πιο ξεκαθαρα!!
Απο κιλα...3 εχω παει κι εγώ...αλλα προσεχω γενικως οσο μπορώ γιατι στο πρωτο ειχα παρει 20 συνολικα και μετα ξεπατώθηκα στη διαιτα!!! Ασε δεν ειμαστε για τετοια παλι!!!

131ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 10:09 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popibar έγραψε:Καλε!!! Ενα τσουτσουνι αναφερθηκε και τρελαθηκαμε ολες ε?????? χα χα χα!!!!
Ο δικος μου ο γιατρος ειχε πει οχι στο πρώτο 3μηνο αλλα μετα κανονικα!!
Αλλα εγω ρε κοριτσια απο την πρώτη εγκυμοσυνη και μετα εχω γινει πολυ ανεραστη. Δεν ξερω τι μου συμβαινει.
Ο καημενος ο αντρας μου καθε μερα μεσα στην ορεξη ειναι, εγω παλι τιποτα.
Και να πω οτι φταιει εκεινος, οχι σε καμια περιπτωση. Τι να πω!!!!
Οσο για κλωστιες αυτη τη φορα αργησα να το καταλαβω...τώρα εχει 1 εβδομαδα που την νιωθω πιο συχνα και πιο ξεκαθαρα!!
Απο κιλα...3 εχω παει κι εγώ...αλλα προσεχω γενικως οσο μπορώ γιατι στο πρωτο ειχα παρει 20 συνολικα και μετα ξεπατώθηκα στη διαιτα!!! Ασε δεν ειμαστε για τετοια παλι!!!

Ωχ,αυτο με το ανεραστη πολυ το φοβαμαι!Κι εμενα δε μου κανει ιδιαιτερη αισθηση πλεον!Κι ολοι μου λεγανε οτι στην εγκυμοσυνη χτυπανε οι ορμονες κοκκινο...-διαδοσεις! Ελπιζω να μη συνεχιστει και μετα εγκυμοσυνης!!!

132ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 11:49 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irini24 έγραψε:ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ..!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 328109 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 200GR ΚΑΙ 25 ΟΚΤ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΛΥΚΕΜΙΕΣ... ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ !!!

αντε με το καλο και εσενα ο παιδαρος!!...εγω δεν το εχω νοιωσει καθολου..και ειμαι 18+ και ειναι και το τριτο,που λενε πως το καταλαβαινεις νωριτερα...οποτε μην σε νοιαζει...μεχρι τις 20 εβδομαδες μου ειπε ο γιατρος θα το ακουσουμε..μαλλον....

133ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 11:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειμαι ποοοολυ αδυνατη γιαυτο τον ενοιωσα αμεσως... Ειρηνακι ολα καλα θα οσυ πανε οσο για την καυτη νυχτα που μου ευχηθηκες....; Ευχαριστω πααααρα πολυ, αλλα μαλλον θα αργησει να συμβει αυτο.. Χεχεχε... affraid afro

134ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 11:56 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολες μια χαρα σας βρησκω...εγω ουτε μια φορα..λογο προηγουμενου προωρου τοκετου δεν επιτρεπεται καμια΄΄τρελιτσα''..ουτε μικρη ,ουτε μεγαλη..ουτε τωρα..ουτε σε καμια αλλη εγκυμοσυνη........οποτε μπορειτε να παρηγορηθειτε ολεσ!!
αλλα τι να κανω,,,δεν θελω να γεννησω προωρα και να φταιω εγω για αυτο...ασε που μπορει να σου τυχουν χιλια δυο προβληματα απο την προωροτητα,,,οποτε αποχη και υπομονη....9 μηνεσ ειναι μονο ..περνανε...
(τι λεω βρε κοριτσια?..για να το ακουω εγω το λεω μαλλον...)

135ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 12:03 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:Κι εμενα ο γιατρος μου ειπε κανονικα μπορω να κανω σεξ,αλλα για χαρη του μωρου δε θα ειχαμε και προβλημα να το σταματησουμε...
Τωρα νιωθω τη μπεμπα καθε μερα να κινειται και εντονα κιολας!!!Εσεις?
Να κανω και μια ερωτηση,απο το δευτερο μηνα περιπου παρατηρω στα ποδια μου να σπανε συνεχεια αγγεια,και μερικα ειναι πολυ εντονα...Εχει καποια κατι παρομοιο?Ξερετε αν θα φυγουν μετα το τοκετο?
Α,και μιας και το ανεφερα εχετε αποφασισει πως θα γεννησετε?Εγω με φυσιολογικο τοκετο αν ολα πανε καλα μεχρι το τελος βεβαια!!

Αν σπασουν αγγεια μονο σε αγγειολογο μπορεις να πας και θα σου πει εκεινος τι μπορει να γινει, αλλα απο οτι ξερω δε φευγει μετα την εγκυμοσυνη.. Να ξεκουραζεσαι.. Κανε και κανα ποδολουτρο και να σηκωνεις λιγο τα ποδια, να τα ακουμπας στον τοιχο καθως εισαι ξαπλωμενη..

136ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 12:18 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:ολες μια χαρα σας βρησκω...εγω ουτε μια φορα..λογο προηγουμενου προωρου τοκετου δεν επιτρεπεται καμια΄΄τρελιτσα''..ουτε μικρη ,ουτε μεγαλη..ουτε τωρα..ουτε σε καμια αλλη εγκυμοσυνη........οποτε μπορειτε να παρηγορηθειτε ολεσ!!
αλλα τι να κανω,,,δεν θελω να γεννησω προωρα και να φταιω εγω για αυτο...ασε που μπορει να σου τυχουν χιλια δυο προβληματα απο την προωροτητα,,,οποτε αποχη και υπομονη....9 μηνεσ ειναι μονο ..περνανε...
(τι λεω βρε κοριτσια?..για να το ακουω εγω το λεω μαλλον...)

ΚΟιτα να δεις... Κι εγω που ειμαι λυσσαρα.. Καλυτερα να προσεχω το μωρο μου παρα να κανουμε ταρζανιες και βλεπω να σου πω την αληθεια οτι αντεχω, εγω προσωπικα.. Δε ξερω για σας..
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 215994

137ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 12:29 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:ολες μια χαρα σας βρησκω...εγω ουτε μια φορα..λογο προηγουμενου προωρου τοκετου δεν επιτρεπεται καμια΄΄τρελιτσα''..ουτε μικρη ,ουτε μεγαλη..ουτε τωρα..ουτε σε καμια αλλη εγκυμοσυνη........οποτε μπορειτε να παρηγορηθειτε ολεσ!!
αλλα τι να κανω,,,δεν θελω να γεννησω προωρα και να φταιω εγω για αυτο...ασε που μπορει να σου τυχουν χιλια δυο προβληματα απο την προωροτητα,,,οποτε αποχη και υπομονη....9 μηνεσ ειναι μονο ..περνανε...
(τι λεω βρε κοριτσια?..για να το ακουω εγω το λεω μαλλον...)

ΚΟιτα να δεις... Κι εγω που ειμαι λυσσαρα.. Καλυτερα να προσεχω το μωρο μου παρα να κανουμε ταρζανιες και βλεπω να σου πω την αληθεια οτι αντεχω, εγω προσωπικα.. Δε ξερω για σας..
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 215994

ναι ..σε αυτο εχεις δικιο...αντεχω,,,αντεξα σε αλλες 2 εγκυμοσυνες ,,,τωρα θα κολησω....?
απλα ειναι ολοι οι αλλοι που σου λενε συνεχεια...πω..πω...δεν κανεις τιποτα...και ο καημενος ο αντρα σου....κλπ..κλπ....και λες...βρε μηπως θα επρεπε να αγχωθω....

αλλα και ο αντρας μου προτιμαει την υγεια του μωρου...και ετσι αντεχει και αυτος...ας γεννηθει με το καλο και εχουμε χρονο να κανουμε ΄΄αγαπουλες΄΄

138ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 12:35 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας να δεις πειραγματα.. Ειδικα απο την αδερφη του δικου μου.... Αλλα δεν πτοουμαστε γιατι και κεινος προτιμα να προσεχει εμενα και το μωρο και μετα θα γινει πολεμος στο κρεβατι... Χαχαχ... Τι λεμε βραδιατικα παντως..

139ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 1:35 pm

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bou-boukitsa έγραψε:
irini24 έγραψε:ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΗΛΗ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ..!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 328109 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 200GR ΚΑΙ 25 ΟΚΤ. ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΛΥΚΕΜΙΕΣ... ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ !!!

αντε με το καλο και εσενα ο παιδαρος!!...εγω δεν το εχω νοιωσει καθολου..και ειμαι 18+ και ειναι και το τριτο,που λενε πως το καταλαβαινεις νωριτερα...οποτε μην σε νοιαζει...μεχρι τις 20 εβδομαδες μου ειπε ο γιατρος θα το ακουσουμε..μαλλον....
ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ!! ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΟΛΟΙ "ΚΛΩΤΣΑΕΙ??????" Η "ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ????" ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?? ΠΙΚΡΑ!!!

140ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 1:40 pm

irini24

irini24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:Εγω ειμαι ποοοολυ αδυνατη γιαυτο τον ενοιωσα αμεσως... Ειρηνακι ολα καλα θα οσυ πανε οσο για την καυτη νυχτα που μου ευχηθηκες....; Ευχαριστω πααααρα πολυ, αλλα μαλλον θα αργησει να συμβει αυτο.. Χεχεχε... affraid afro
Μ'ΑΡΕΣΕΙ,ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ, ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΛΑΣ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ!! ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ!!!

141ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 9:54 pm

ΓΑΤΟΥΛΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ....................

142ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Σεπ 21, 2010 10:47 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΑΤΟΥΛΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ....................

με το καλο γατούλα!! πρώτο παιδάκι?...
με το καλο να μας ερθουν τα μπουμπουκια μας...οσο για τα κιλακια...αν και δεν εχω παρει πολλα η κοιλια εχει μεγαλωσει και φαινεται...δεν ξερω τι να φορεσω...

143ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 12:03 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irini24 έγραψε:
Tziz έγραψε:irini πού θα γεννήσεις?
Έχεις ακριβώς την ίδια ΠΗΤ με την αδερφή μου!!
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΖΗΤΑΝΕ ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΑ ΠΟΣΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ! Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ?

Η αδερφή μου σε κάποιο δημόσιο.
Μάλλον για το Έλενα την κόβω, εκτός αν τελευταία στιγμή αποφασίσει Αλεξάνδρα.

Βασικά σκέφτηκα μπας και τύχει να γεννάτε δίπλα δίπλα!
Το φαντάζεσαι??? (Προϋπόθεση βέβαια να πέσετε και οι δύο μέσα στην ΠΗΤ...)

144ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 4:24 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΑΤΟΥΛΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ....................
Με το καλο να σου ερθει γερο και καλοτυχο το νινι σου και σενα Γατουλα... Σε ολες μας δλδ!!!
Εγω απο κιλα εχω παρει μονο 4 μεχρι στιγμης.. Αδυνατη ειμαι οποτε δε φοβαμαι καθολου.... Εχω πααααρα πολυ περηθωριο.. Οσο για κοιλια? Εχει αρχισει να ξεπροβαλει δειλα-δειλα, αντε να δουμε.. Μαλλον θα ειμαι απο της γκαστρωμενουλες που μονο κοιλιτσα μικρουλα εχουν..

145ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 5:01 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
ΓΑΤΟΥΛΑ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ....................
Με το καλο να σου ερθει γερο και καλοτυχο το νινι σου και σενα Γατουλα... Σε ολες μας δλδ!!!
Εγω απο κιλα εχω παρει μονο 4 μεχρι στιγμης.. Αδυνατη ειμαι οποτε δε φοβαμαι καθολου.... Εχω πααααρα πολυ περηθωριο.. Οσο για κοιλια? Εχει αρχισει να ξεπροβαλει δειλα-δειλα, αντε να δουμε.. Μαλλον θα ειμαι απο της γκαστρωμενουλες που μονο κοιλιτσα μικρουλα εχουν..


αχ τυχερουλα!! ..για τα κιλα λέω....και εγω στο πρωτο ημουν καλα..γιατι ξεκινησα 50 κιλα..εφτασα 58..και τη μερα που γεννησα 54..θεα ημουν....
αλλα μετα στο δευτερο πηρα λιγο παραπανω...και τωρα ξεκινησα απο 58 ..οσα ημουν εγκυος ....δεν μπορω να μη φαω και τιποτα...αλλα κοιταω τις φωτο της πρωτης μου εγκυμοσυνης και τρελενομαι...εξι μηνων ισαισα που φαινοταν....τωρα αστα!!

146ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 5:32 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ τυχερουλα!! ..για τα κιλα λέω....και εγω στο πρωτο ημουν καλα..γιατι ξεκινησα 50 κιλα..εφτασα 58..και τη μερα που γεννησα 54..θεα ημουν....
αλλα μετα στο δευτερο πηρα λιγο παραπανω...και τωρα ξεκινησα απο 58 ..οσα ημουν εγκυος ....δεν μπορω να μη φαω και τιποτα...αλλα κοιταω τις φωτο της πρωτης μου εγκυμοσυνης και τρελενομαι...εξι μηνων ισαισα που φαινοταν....τωρα αστα!![/quote]

Κι εγω 58 ξεκινησα και ειμαι ηδη 70 Embarassed
Παραδοξως δε φαινεται ιδιαιτερη διαφορα στο σωμα μου,περαν της κοιλιας...Αλλα καθε φορα που ανεβαινω στη ζυγαρια παθαινω καταθλιψη...Στην αρχη δε μπορουσα να συγκρατηθω και ετρωγα οτιδηποτε,γλυκο,παγωτο,σοκολατα κ.τ.λ σαν μανιακη.Τον τελευταιο μηνα τα εχω κοψει αλλα και παλι καθε φορα που ανεβαινω στη ζυγαρια παντα παραπανω δειχνει...Κι ειμαι ακομη στην 20η εβδομαδα!Φοβαμαι πως μεχρι το τελος θα εχω παρει 35 κιλα!!!Και καλα για μενα,αλλα ανησυχω πολυ και για τη μπεμπα...Λετε να κανω διαιτα?Εχει κανει καμια στην εγκυμοσυνη?

147ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 5:38 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας πω εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου στα 44 κιλα και μεχρι τωρα στην 19η βδομαδα εχω παρει μονο 4 κιλα.. Συμφωνα με το υψος μου παντα μου λειπανε 7-10 κιλα αλλα και παντα ημουν τοσο αδυνατη, οποτε ευελπιστουσα οτι τωρα θα γινω λιγο μια μικρη μπετονιεριτσα αλλα δεν το βλεπω ρε γαμωτο.. Γι'αυτο λεω οτι εχω πολυ περιθωριο..
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 215994

148ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 7:18 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:αχ τυχερουλα!! ..για τα κιλα λέω....και εγω στο πρωτο ημουν καλα..γιατι ξεκινησα 50 κιλα..εφτασα 58..και τη μερα που γεννησα 54..θεα ημουν....
αλλα μετα στο δευτερο πηρα λιγο παραπανω...και τωρα ξεκινησα απο 58 ..οσα ημουν εγκυος ....δεν μπορω να μη φαω και τιποτα...αλλα κοιταω τις φωτο της πρωτης μου εγκυμοσυνης και τρελενομαι...εξι μηνων ισαισα που φαινοταν....τωρα αστα!!

Κι εγω 58 ξεκινησα και ειμαι ηδη 70 Embarassed
Παραδοξως δε φαινεται ιδιαιτερη διαφορα στο σωμα μου,περαν της κοιλιας...Αλλα καθε φορα που ανεβαινω στη ζυγαρια παθαινω καταθλιψη...Στην αρχη δε μπορουσα να συγκρατηθω και ετρωγα οτιδηποτε,γλυκο,παγωτο,σοκολατα κ.τ.λ σαν μανιακη.Τον τελευταιο μηνα τα εχω κοψει αλλα και παλι καθε φορα που ανεβαινω στη ζυγαρια παντα παραπανω δειχνει...Κι ειμαι ακομη στην 20η εβδομαδα!Φοβαμαι πως μεχρι το τελος θα εχω παρει 35 κιλα!!!Και καλα για μενα,αλλα ανησυχω πολυ και για τη μπεμπα...Λετε να κανω διαιτα?Εχει κανει καμια στην εγκυμοσυνη?[/quote]

για διαιτα δεν ξερω...αλλα αν φανταστεις πως οταν εχει καποια κοπελα διαβητη κυησης πρεπει να κοψει....τα γλυκα,ψωμι,φρουτα ολα εκτος απο ακτινιδιο και ξυνομηλο,αλατι,μακαρονια ,ριζια,λαδι στο φαγητο....ε σα διαιτα δεν ειναι..και ομως τα μωρα βγαινουν μια χαρα....
και εγω λεω να κοψω κατι γιατι 4 σε καθε εγκυμοσυνη μου μειναν..ξεκινησα ηδη +8..οποτε..αντα να τα χασεις μετα...

149ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 7:19 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Να σας πω εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου στα 44 κιλα και μεχρι τωρα στην 19η βδομαδα εχω παρει μονο 4 κιλα.. Συμφωνα με το υψος μου παντα μου λειπανε 7-10 κιλα αλλα και παντα ημουν τοσο αδυνατη, οποτε ευελπιστουσα οτι τωρα θα γινω λιγο μια μικρη μπετονιεριτσα αλλα δεν το βλεπω ρε γαμωτο.. Γι'αυτο λεω οτι εχω πολυ περιθωριο..
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 215994

βρε συ ..τσιρος εισαι...!! 44 κιλα?? απιστευτο !! με τι υψος αν επιτρεπεται?

150ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Σεπ 22, 2010 7:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tatijana έγραψε:Να σας πω εγω ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου στα 44 κιλα και μεχρι τωρα στην 19η βδομαδα εχω παρει μονο 4 κιλα.. Συμφωνα με το υψος μου παντα μου λειπανε 7-10 κιλα αλλα και παντα ημουν τοσο αδυνατη, οποτε ευελπιστουσα οτι τωρα θα γινω λιγο μια μικρη μπετονιεριτσα αλλα δεν το βλεπω ρε γαμωτο.. Γι'αυτο λεω οτι εχω πολυ περιθωριο..
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 6 215994

βρε συ ..τσιρος εισαι...!! 44 κιλα?? απιστευτο !! με τι υψος αν επιτρεπεται?

1.64 akριβως... Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις