Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

501ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 1:59 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatiana na se rwtisw ti aposteirwti pires kai poso??????????

502ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 2:28 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:kalimera kalimera korista kati epathe xtes to internet kai me petage sinexeia eksw!!!!ti kanete??????portokalopita???????kai pagwto eeeeeeee??????na sou pw tin amartia mou edw kai meres mou strifogirnaei sto mialo to pagwto kai pou tha paei mexri aurio tha to xtipisw!!!!!tha parw na ftiaksw moni mou soufle kai tha parw kai pagoto mourlia tha einai!!!!!!!!
popilar giati den kanei na trws sokolates????????
tatiana mou kai egw proxtes eipa stin aderfi tou dimitri oti kleisame ta pragmata kai poso kanoune kai epathe egefaliko aaaaaaaa kai me rwtise pios ta plirwse kai tis eipa poio allos kai mou leei o pateras mou kai tis lew oxi fisika na einai kala i oikogeneia mouuuuuuuuu!!!!!!!1kai katapie to dilitirio pou exei vgalei !!!!!!!!opws ta fidia giati einai fidi kolovooooooooooo!!!!!!!!!axx to euxaristithika kai poli malista !!!eimai poli skila telika!!!!!!111
Εσυ αγαπη μου εισαι αθυροστομη και τσαμπουκαλου...Εγω ειμαι σιγανοπαπαδια...Βριζω μεν πολυ σα λιμενεργατης..Εγω τα κανω υπογειως και να σου πω γουσταρω..Αλλα μεχρι να το κανω σκαω...Το μονο κακο...Καλημερουδια κι ολας...Ο μικρος μου ολο τεντωνεται...Που παει δε ξερω...Γιωτα ποσο χρ ειναι ο αντρας σου?

503ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 2:32 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:tatiana na se rwtisw ti aposteirwti pires kai poso??????????
Aποστειρωτη δε πηρα,θα μου στειλει ο αδερφος μου...

504ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 6:26 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kathese ???????41 einai to xriso mou afou skeftomai se ligo kairo na tou kanw aposirsi opws ta aftokinita xi xix xix ixixixiixixixxixi!!!!plaka kanw!!!!!!!!exoume ligo megali diafora eee den mporeite na peite!!!!esena poso einai o dikos sou?????

505ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 7:29 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γω παντα τα εμπλεκα με μεγαλους ο πρωην μου με περναγε 12 χρονια... Αλλα τι καταλαβα??Τελος παντων ο ερωτας αγαπη μου χρονια λενε δε κοιτα..Ο Νικολας μου ειναι ενα χρονο και... μικροτερος απο μενα και πιο σοβαρος σε ποοοοολλα θεματα απο ολους τους πρωην μου μαζι και το καλυτερο ειναι οτι ξερει να δεινει αγαπη και στηριξη..

506ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 11:50 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε συ Γιώτα, μαρεσε η ερώτηση γιατι δεν κανει να τρώω σοκολάτες! Σαφώς και κανει...απλά αν αφεθώ ελευθερη μπορεί να τρώω και ενα βαζάκι μερέντα την μερα...και προσπαθω να κρατηθώ γιατι τα ριμαδια τα κιλα προστείθενται με την παραμικρή ατασθαλία. Ειναι και που πήρα 20 κιλα στο πρώτο και ειχα γεννησει πριν 16 μηνες. Οποτε δεν με παιρνει για πολλά πολλά...
Εσεις που είστε καινουριες μανουλες..χαρείτε το και προσέξτε μετά πιο πολυ....αλλωστε ρε παιδάκι μου μονιμως ειμαστε με την εννοια της διαιτας και των κιλών..α στο καλο....
Κι εμενα με κλωτσάει πολυ η μικρή μου. Εχει τα ποδια πανω και με χτυπαει ταυτοχρονα πανω και κατω χαμηλα...σα να τεντώνεται...

507ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Σαβ Νοε 27, 2010 1:23 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eμενα ο μικρος κανει λες και ειμαι κανα πληντυριο...Χαμος μεσα μου....Τρελλο παιδι σαν τον πατερα του θα μου βγει...Αλλα γουσταρω τρελλα!!!

508ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 12:09 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
popibar έγραψε:Ρε συ Γιώτα, μαρεσε η ερώτηση γιατι δεν κανει να τρώω σοκολάτες! Σαφώς και κανει...απλά αν αφεθώ ελευθερη μπορεί να τρώω και ενα βαζάκι μερέντα την μερα...και προσπαθω να κρατηθώ γιατι τα ριμαδια τα κιλα προστείθενται με την παραμικρή ατασθαλία. Ειναι και που πήρα 20 κιλα στο πρώτο και ειχα γεννησει πριν 16 μηνες. Οποτε δεν με παιρνει για πολλά πολλά...
Εσεις που είστε καινουριες μανουλες..χαρείτε το και προσέξτε μετά πιο πολυ....αλλωστε ρε παιδάκι μου μονιμως ειμαστε με την εννοια της διαιτας και των κιλών..α στο καλο....
Κι εμενα με κλωτσάει πολυ η μικρή μου. Εχει τα ποδια πανω και με χτυπαει ταυτοχρονα πανω και κατω χαμηλα...σα να τεντώνεται...
καλημερα ποπη τι κανεις;βλεπω εμεις ξυπναμε πρωι -πρωι .πως παει η εγκυμοσυνη σε ποια εβδομαδα εισαι; σε πονανε τα πλευρα σου απο τα τεντωματα της μικρης ;εμενα εδω και λιγες μερες με εχει ταραξει στα πλευρα στην αριστερη μερια και μονο αν ειμαι ξαπλωμενη ησυχαζω αλλα δεν μπορω να μεινω ακινητη βαριεμαι

509ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 12:30 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες φεβρουαριου.σας παρακουλουθω σχεδον καθημερινα αλλα λογω κουρασης δεν εχω διαθεση ουτε να γραψω.καλωσηρθες γιωτα και σου ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.ειμαι η τινα και αυτη ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη και η τριτη κορη που περιμενω.ευτυχως που ο καιρος περναει γιατι εμενα εχει αρχισει ο πονος στα πλευρα και δεν παλευεται καθολου.κατα ταλλα ολα καλα αν και ανυπομονω να περασει ο καιρος και να γεννηθει η μπεμπουλα και να εχω την ευχερεια των κινησεων μου.απο κιλα πως πατε ;εχετε παρει πολλα;

510ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 1:07 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Τινα...Εμενα η δεξια πλευρα με ποναει καμια φορα..Οσο για κιλα εχω παρει συνολικα 11 κιλα μεχρι στιγμης αν και τα 8 μου λειπανε εμενα...γιατι ημουν υπερβολικα αδυνατη..Ευχομαι να παρω κι αλλα για να μου μεινει και κανα κιλο στο τελος...δε θελω να τα χασω ολα....Καημος ε??Αλλες θελουν να τα χασουν κι εγω το χαβα μου...Εσυ Τινα ποσα εχεςι παρει?Σε ποια εβδομαδα εισαι?Εγω την Τριτη μπαινω στην 29η.

511ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 5:21 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera kalispera tii kanoume simera?????pws einai to ithiko mas?????to anithiko kala einai???egw mexri stigmis exw parei 5 alla me vlepw mexri na teleiwsw tin egkimosinei na exw parei alla 15!tin pempti an exw kalo mnimoniko prepei na mpenw stin 29 kai egw alla tha mathw poio sigoura tin tetarti pou exw rantevou me to giatro gia na dw ton antrakla mou!!!!!!!!fantasou tina esu anipomoneis na geniseis kai exeis kai 2 korakles ti na poume kai emeis pou den exoume??????tatiana pes!!!

512ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 5:26 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="popibar"]ksereis giati sto lew auto popilar giati iapenanti mou einai kai afti egkios kai tha gennisei kai afti fevrouario opws kai emeis kai ekane tin kampili zaxarou kai tis vgike panw apo 200 kai tin exei valei o giatros se karantina olo nerovrasta trwei!!!kala einai kai poli migiagkixti i sigekrimenei to skinaki to kanei trixia,gia px egw anevenw panw sto mixanaki mou odigaw to amaksi kai otan me vlepei pathenei egefaliko kai mou leei sinexeia kala pws mporeis na aneveneis panw sto mixanaki den fovase pou odigeis kai eisai moni kai alla tetia koula!

513ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 6:24 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σου πω Γιωτακι μου κι εγω δε θα ανεβαινα σε μηχανακι...Αλλα το αμαξι με τιποτα δε μπορω να το απαχωρηστω....Οσο για την ωρα της γεννας δεν ανυπομονω τοσο..Μου αρεσει ολο αυτο που νιωθω στην κοιλια μου ασχετα αν πολλα δε μπορω να κανω πια λογω κοιλιας...Μου αρεσει που τον νιωθω μεσα μου....Αλλα απο την αλλη λεω να γεννηθει να δω πως θα μου ειναι ο νιναρος μου...Ξερετε τι σκεφτομουνα?Να ερθει η ωρα να γεννησω και να μην ερθουν τα πεθερικα λογω του θεματος με το ονομα...Γιατι τωρα 3 βδομαδες δε μας μιλανε καθολου[εγω εχεστειν φυσικα]αμα κανουν καμια τετοια μαλακια επι τοπου λεω στον Νικολα οτι δε προκειται να ονομαστει Κων/νος του πεθερου μου,γιατι αλλωστε?Και σκεφτομαι ποσο θα πληγωθει ο καημενος...Αλλα εκει θα δει κι ολας πολλα...Υποθετω.. Razz

514ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 6:47 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:καλημερα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες φεβρουαριου.σας παρακουλουθω σχεδον καθημερινα αλλα λογω κουρασης δεν εχω διαθεση ουτε να γραψω.καλωσηρθες γιωτα και σου ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.ειμαι η τινα και αυτη ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη και η τριτη κορη που περιμενω.ευτυχως που ο καιρος περναει γιατι εμενα εχει αρχισει ο πονος στα πλευρα και δεν παλευεται καθολου.κατα ταλλα ολα καλα αν και ανυπομονω να περασει ο καιρος και να γεννηθει η μπεμπουλα και να εχω την ευχερεια των κινησεων μου.απο κιλα πως πατε ;εχετε παρει πολλα;

tina μια απο τα ιδια...και εγω λογω κουρασης δεν γραφω τοποτα..εχω μηνες να κοιμηθω ολο το βραδυ γιατι η μικρη βγαζει δοντια..και λεω αντε να περασει ο καιρος γιατι εγκυος κουραζομαι πιο ευκολα..
εγω εχω παρει 9 κιλα ...και φαινομαι ΄΄πολυ εγκυος΄΄..αλλά τι να κανουμε....
παντως κοριτσια σας διαβαζω ολες...αλλάπραγματικα δεν αντεχω...με μαυρους κυκλους ειμαι συνεχεια...και οσο σκεφτομαι και μετα με το θυλασμο που θα ειμαι παλι στο ποδι καθε 2-3 ωρες..αστα...
την τριτη εχω και εγω γιατρο,...αντε να δουμε ποσο ειναι τα μικρουλια..αληθεια ποσο βαρος θα ειναι στις 28-29 εβδομαδες..ποιες πηγαν?

515ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 6:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:καλημερα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες φεβρουαριου.σας παρακουλουθω σχεδον καθημερινα αλλα λογω κουρασης δεν εχω διαθεση ουτε να γραψω.καλωσηρθες γιωτα και σου ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.ειμαι η τινα και αυτη ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη και η τριτη κορη που περιμενω.ευτυχως που ο καιρος περναει γιατι εμενα εχει αρχισει ο πονος στα πλευρα και δεν παλευεται καθολου.κατα ταλλα ολα καλα αν και ανυπομονω να περασει ο καιρος και να γεννηθει η μπεμπουλα και να εχω την ευχερεια των κινησεων μου.απο κιλα πως πατε ;εχετε παρει πολλα;

tina μια απο τα ιδια...και εγω λογω κουρασης δεν γραφω τοποτα..εχω μηνες να κοιμηθω ολο το βραδυ γιατι η μικρη βγαζει δοντια..και λεω αντε να περασει ο καιρος γιατι εγκυος κουραζομαι πιο ευκολα..
εγω εχω παρει 9 κιλα ...και φαινομαι ΄΄πολυ εγκυος΄΄..αλλά τι να κανουμε....
παντως κοριτσια σας διαβαζω ολες...αλλάπραγματικα δεν αντεχω...με μαυρους κυκλους ειμαι συνεχεια...και οσο σκεφτομαι και μετα με το θυλασμο που θα ειμαι παλι στο ποδι καθε 2-3 ωρες..αστα...
την τριτη εχω και εγω γιατρο,...αντε να δουμε ποσο ειναι τα μικρουλια..αληθεια ποσο βαρος θα ειναι στις 28-29 εβδομαδες..ποιες πηγαν?

Εμενα στην 28η βδομαδα μου τον εβγαλε τον μικρο μου 1150 γρ περιπου....Αντε να δουμε τι θα πουν για σενα...Και το αμνιακο ηταν καλο ειπε...Κλεισατε για DOPPLER?

516ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 8:47 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:καλημερα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες φεβρουαριου.σας παρακουλουθω σχεδον καθημερινα αλλα λογω κουρασης δεν εχω διαθεση ουτε να γραψω.καλωσηρθες γιωτα και σου ευχομαι με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου.ειμαι η τινα και αυτη ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη και η τριτη κορη που περιμενω.ευτυχως που ο καιρος περναει γιατι εμενα εχει αρχισει ο πονος στα πλευρα και δεν παλευεται καθολου.κατα ταλλα ολα καλα αν και ανυπομονω να περασει ο καιρος και να γεννηθει η μπεμπουλα και να εχω την ευχερεια των κινησεων μου.απο κιλα πως πατε ;εχετε παρει πολλα;

tina μια απο τα ιδια...και εγω λογω κουρασης δεν γραφω τοποτα..εχω μηνες να κοιμηθω ολο το βραδυ γιατι η μικρη βγαζει δοντια..και λεω αντε να περασει ο καιρος γιατι εγκυος κουραζομαι πιο ευκολα..
εγω εχω παρει 9 κιλα ...και φαινομαι ΄΄πολυ εγκυος΄΄..αλλά τι να κανουμε....
παντως κοριτσια σας διαβαζω ολες...αλλάπραγματικα δεν αντεχω...με μαυρους κυκλους ειμαι συνεχεια...και οσο σκεφτομαι και μετα με το θυλασμο που θα ειμαι παλι στο ποδι καθε 2-3 ωρες..αστα...
την τριτη εχω και εγω γιατρο,...αντε να δουμε ποσο ειναι τα μικρουλια..αληθεια ποσο βαρος θα ειναι στις 28-29 εβδομαδες..ποιες πηγαν?

Εμενα στην 28η βδομαδα μου τον εβγαλε τον μικρο μου 1150 γρ περιπου....Αντε να δουμε τι θα πουν για σενα...Και το αμνιακο ηταν καλο ειπε...Κλεισατε για DOPPLER?
γεια σας κοριτσια!!!!εγω εχω παρει-κρατηθειτε!-21 κιλα!!!Παρολα αυτα δεν εχω κανενα προβλημα με τον υπνο η πονο στη μεση η στη πλατη.Βεβαια απομενουν ακομη 10 εβδομαδες,θα δειξει πως θα ειναι!Εμενα στις 28 εβδομαδες ηταν 36 εκατοστα και 1400 γραμμαρια,ο γιατρος μου ειπε ηταν οκ.Κοριτσια το doppler τι ακριβως ειναι;

517ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 8:57 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenitsa1987 έγραψε:

Εμενα στην 28η βδομαδα μου τον εβγαλε τον μικρο μου 1150 γρ περιπου....Αντε να δουμε τι θα πουν για σενα...Και το αμνιακο ηταν καλο ειπε...Κλεισατε για DOPPLER?
γεια σας κοριτσια!!!!εγω εχω παρει-κρατηθειτε!-21 κιλα!!!Παρολα αυτα δεν εχω κανενα προβλημα με τον υπνο η πονο στη μεση η στη πλατη.Βεβαια απομενουν ακομη 10 εβδομαδες,θα δειξει πως θα ειναι!Εμενα στις 28 εβδομαδες ηταν 36 εκατοστα και 1400 γραμμαρια,ο γιατρος μου ειπε ηταν οκ.Κοριτσια το doppler τι ακριβως ειναι;[/quote]

Ειναι ο υπερηχος της αναπτυξης...Ακριβως δε ξερω τι ειναι...Μου φαινεται μετραει τον ομφαλιο λωρο τον πλακουντα....αλλα μην σε παρω και στο λαιμο μου..Ισως καποια αλλη κοπελα ξερει καλυτερα...Αληθεια το νινι σου ειναι τελειο ε?1400???Μπραβο..Αλλα στα κιλα τι σου λεει ο γιατρος?πολλα δεν πηρες?Φανταζομαι οτι τωρα ειναι που θα παρουμε μπολικακια...Δε ξερω ας μου πει μια πιο παλια...

518ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 9:20 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για τα κιλα δε μου εχει πει τιποτα ακομα...Απλα με ζυγιζει καθε φορα και το σημειωνει...Για το σιδηρο μου φωναζει γιατι εχω πολυ χαμηλο και νομιζει οτι δε παιρνω τα χαπακια,κι ομως παιρνω 2 την ημερα.εσεις πως τα πατε με το σιδηρο αληθεια;Τι συμπληρωματα παιρνετε;εγω σιδηρο και φολικο οξυ.

519ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 9:35 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο σου βρηκε τον σιδηρο?Εμενα 30 και περνω κι εγω τωρα δυο φορες την μερα...Θα παρω και φολικο τωρα.Να τρως οτι εχει σχεση με σιδηρο που εχει μεσα...

520ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 9:45 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ποσο σου βρηκε τον σιδηρο?Εμενα 30 και περνω κι εγω τωρα δυο φορες την μερα...Θα παρω και φολικο τωρα.Να τρως οτι εχει σχεση με σιδηρο που εχει μεσα...
δε μου ειπε τιμη τατιανα,απλα καθε φορα η νοσοκομα που μου μετραει το σιδηρο μου λεει ΄΄παλι χαλια,καμια προοδος τα ιδια...΄΄.Το θεμα ειναι οτι τρωω ολα οσα εχουν σιδηρο,τελος παντων.Τατιανα εχεις πολυ ομορφη κοιλιτσα!!!και γενικα φαινεσαι πολυ γλυκουλα εγκυος!!!Παντα μου αρεσαν οι αδυνατες με μεγαλες κοιλιτσες!

521ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 10:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

522ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 11:03 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλέ απο το πρωί ειχα να μπω και εχετε γραψει ενα σωρό!!!Λοιπόν γράφω για ολες...
Τινα και 'bou-boukitsa" σας καταλαβαινω απόλυτα. εχετε ηδη παιδιά και ειναι δυσκολο. Εγω ευτυχώς εχω πολύ καλη εγκυμοσύνη οσο εχει να κανει με συμπτώματα απλά ποναω πολύ μυικά γιατι αναγκάζομαι να σηκώνω τον μικρό. "'bou-boukitsa" εμενα ο δικος μου εχει 4 δοντια πανω και 2 κατω ακομα χωρίς γκρινια τα εβγαλε αλλα φοβαμαι μην βγαλει τα πισω οταν ερθει η μπεμπα και εχουμε τιποτα ξενυχτια και με αυτόν. Οσο για τον θηλασμο εχω δηλώσει οτι αυτη τη φορα θα το παλεψω πολύ αλλα μετα σκεφτομαι και τι βολικα ήταν όταν ο Θανασακης μου απο 2 μηνων ετρωγε καθε 3 ώρες και κοιμόταν ολη νυχτα. Αλλα αφου ειναι για το καλο του παιδιου θα το κανω κι αυτο.
Γιωτα οσο για τα γλυκά που λες...ευτυχώς η καμπύλη μου βγηκε πολυ καλη γιαυτο συνεχίζω να τα τρώω ακαθεκτη. Αλλα το μηχανακι καλυτερα να το κοψεις. Απαγορευεται οχι γιατι δεν κανει να οδηγείς αλλα γιατι μπορεί να δημιουργηθει προβλημα στην εγκυμοσύνη απο τους κραδασμους. Οσο για το αυτοκινητο ουτε εγώ το εχω κοψει, αν ηταν ετσι θα επρεπε να κλειστούμε σπιτι και να παθουμε καμια καταθλιψη...
Παμε στα κιλα του μωρού...εμενα η δικιά μου στις 26 εβδομαδες ήταν 1 κιλό αλλα στο π΄ρωτο στις 29 εβδομαδες ήταν 1.750...έχω ξαναγράψει οτι συμφωνα με τον υπέρηχο ήταν πολυ βαρύς και θα έπρεπε να γεννηθει 4.500 αλλα βγηκε 3.700. Οποτε ολα αυτα σχετικά ειναι. Οσο περνανε οι εβδομαδες λενε λογω του αμνοιακου υγρού υπάρχει παντα αποκλιση στο βαρος του...
Πιστευω να εχω σχολιασει οσα ήθελα...πολλα εγραψα..
ΑΑΑΑΑ ξεχασα...εγώ προχθες πηρα 2 πανεμορφα ροζ μπλουζάκια με παντελονακι και ολο τα σκεφτομαι και θελω πολυ να βγει η μικρούλα μου να την δω...Αλλα ακομη δεν μπορώ να μπω στην ψυχολογία του ροζ καλε...μεχρι τώρα τα εβλεπα και απλα τα αγνοουσα...αχ λιγο μας εμεινε....

523ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 12:10 pm

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatiana mou na min kathese na stenaxoriese gia auto to thema to onoma,egw gia na sou dwsw na katalaveis akoma kouventa den exw kanei me to dimitri thelw na genithei kai meta.kai na min to ksanapeis auto oti skeftese min stenaxoriseis to niko giati auti toso kairo den se exoun senaxwrisei?kai eisai kai egios?auti tha prepei na ntrepontai kai na stenaxoriounte oxi esu!

524ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 12:11 pm

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pote sou eipe na kaneis to doppler o giatros?????

525ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Κυρ Νοε 28, 2010 12:17 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πλεον ειπα οτι δε θα στεναχωριεμαι για κανεναν....Αυτο που αποφασισαμε αυτο θα γινει κι ας μην ερθουν πουθενα...Εκεινοι θα χασουν τα γλεντια του μικρου οχι εγω...Οσο για το doppler θα το κανω στις 16/12

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις