Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

626ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια γεια σας!!!Εχθες ο αντρας μου ειχε γιορτουλα..Χρονια του πολλα λοιπον...Αλλα εχω τσαντιστει..Οι γονεις του δεν τον πηραν τηλ να τπυ ευχηθουν [κι αυτο για το θεμα της ονομασιας που εχω αναφερει]...Πηραν την αδερφη του τηλ και της ειπαν να του πουν ακριβως αυτο..:
"πες στον αδερφο σου χρονια πολλα και καλα μυαλα"
Καλα δε ντρεπονται???Τσαντιστηκε τοσο πολυ που τον πηρα αγκαλια για να μην εξαγριωθει και ευτυχως τον ηρεμησα στην αγκαλια μου...Ο καημενος με κραταγε τοσο δυνατα..Τι μαλακιες ρε πουστη μου..

627ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 8:38 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Κοριτσακια γεια σας!!!Εχθες ο αντρας μου ειχε γιορτουλα..Χρονια του πολλα λοιπον...Αλλα εχω τσαντιστει..Οι γονεις του δεν τον πηραν τηλ να τπυ ευχηθουν [κι αυτο για το θεμα της ονομασιας που εχω αναφερει]...Πηραν την αδερφη του τηλ και της ειπαν να του πουν ακριβως αυτο..:
"πες στον αδερφο σου χρονια πολλα και καλα μυαλα"
Καλα δε ντρεπονται???Τσαντιστηκε τοσο πολυ που τον πηρα αγκαλια για να μην εξαγριωθει και ευτυχως τον ηρεμησα στην αγκαλια μου...Ο καημενος με κραταγε τοσο δυνατα..Τι μαλακιες ρε πουστη μου..

Να τον χαιρερεσαι Τατιανα μου!!! Με το καλο και το παιδακι σας..!!! Δεν πειράζει, οτι και να λενε αρκει να εισατε εσεις καλα. Να εχεις εσυ την στηριξη την δικη του και αυτος τη δικη σου. Μην τους αφησετε να σας χαλασουν!

Εγώ χαθηκα λιγο αυτες τις μερες...δεν ειχα διαθεση για υπολογιστή...!! Κατα τα αλλα ολα καλα...
Την Παρασκευη το απογευμα εχω υπέρηχο.
Αυριο θα παω σε ενα μαθημα θηλασμου στην κλινικη αντε να δω τι θα ειναι και αυτο...
Σας φιλώ ολες...

628ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 8:48 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις ειμαστε πολυ καλα...Δεν εχουμε κανενα θεμα μεταξυ μας..Απλα εμενα με ενοχλησε ολο αυτο,φαντασου εκεινος ετσι?Τι κανεις Ποπη μου?Εισαι καλυτερα τωρα??Φιλια στον Θανασακη σου τον πολυ κουκλο!!! Αντε να μας πεις κι ολας ποσο πηγε το νινι σου...Ποσο βδομαδων εισαι τωρα?Εγω σημερα μπηκα στην 30η...

629ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:40 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na ton xerese koristara mou na eiste panta xaroumenoi kai eutixismenoi!!!!!!!!!1koristara mou den xreiazete na kathete kai na stenaxoriete gia tpt eseis na eisaste kala kai ola ta alla na pane na na na opws leei kai o papakwstantinou se ena tou tragoudi,to mono pou tha prepei na skefteste auti tin stigmi einai oti se 2 mines tha kratate stin agalia sas ton karpo tou erwta sas kai tha eisaste oi pio autixismenoi anthrwpoi ston kosmo!!!!!!!!

630ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:44 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
korista na sas rwtisw egw kati eseis exete varini oi einai emena oi idea mou???giati ektos apo to oti exw varinei kourazomai para poli eukola me elaxistes douleies pou kanw sto spiti....................

631ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:na ton xerese koristara mou na eiste panta xaroumenoi kai eutixismenoi!!!!!!!!!1koristara mou den xreiazete na kathete kai na stenaxoriete gia tpt eseis na eisaste kala kai ola ta alla na pane na na na opws leei kai o papakwstantinou se ena tou tragoudi,to mono pou tha prepei na skefteste auti tin stigmi einai oti se 2 mines tha kratate stin agalia sas ton karpo tou erwta sas kai tha eisaste oi pio autixismenoi anthrwpoi ston kosmo!!!!!!!!

Ευχαριστω για τις ευχουλες σου και σενα Γιωτα μου και σενα Ποπη μου... Εγω γραμμενους τους εχω.. Κακο στον γιο τους κανουν γιατι εκεινοι τον απομακρυνουν...Αλλα ναι ,αυτο το πλασματακι μεσα στην κοιλιτσα μου ειναι η δυναμη μας και η αγαπη μας που μας ενωνει δυνατα,χωρις μαλακιες... Τι κανεις εσυ Γιωτακι?

632ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:49 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:korista na sas rwtisw egw kati eseis exete varini oi einai emena oi idea mou???giati ektos apo to oti exw varinei kourazomai para poli eukola me elaxistes douleies pou kanw sto spiti....................

Οχι κι εγω εχω βαρυνει και λαχανιαζω οταν περπαταω και μονο που βαζω μια καλτσα παλι κουραζομαι...Ποσο βαρος/κιλα εχεις παρει?

633ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:54 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα ειμαι Τατιανα μου γενικώς. Και μια χαρά διαθεση εχω απλά βαριομουν λιγο να κατσω στον υπολογιστή. Οσο για τον Θανασακο μου συνεχιζει να με τρελαινει με αυτα που κανει καθε μερα, στολισαμε κιολας και μυ μαδιζε την φατνη..χιχιχι.!!!
Γιώτα? Καιρός ειναι να αρχισεις να κουράζεσαι ολο και περισσότερο...και που να μπουμε στον 8ο!! Εγώ εδώ και 10 μερες ποναω πολυ στα κοκκαλα κατω στο πιπι. Και αν κουραστώ και λιγο πονανε και οι γοφοι μου. Ασε σαν 'χεσ..νη' παω ωρες ωρες!! Σε λιγο θα δυσκολεψουν λιγο ακομα τα πράγματα να το περιμενεις...
Τατιανα εγώ θα κλεισω τις 31 εβδομαδες την Πεμπτη για την ακριβεια...

634ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 9:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popibar έγραψε:Καλα ειμαι Τατιανα μου γενικώς. Και μια χαρά διαθεση εχω απλά βαριομουν λιγο να κατσω στον υπολογιστή. Οσο για τον Θανασακο μου συνεχιζει να με τρελαινει με αυτα που κανει καθε μερα, στολισαμε κιολας και μυ μαδιζε την φατνη..χιχιχι.!!!
Γιώτα? Καιρός ειναι να αρχισεις να κουράζεσαι ολο και περισσότερο...και που να μπουμε στον 8ο!! Εγώ εδώ και 10 μερες ποναω πολυ στα κοκκαλα κατω στο πιπι. Και αν κουραστώ και λιγο πονανε και οι γοφοι μου. Ασε σαν 'χεσ..νη' παω ωρες ωρες!! Σε λιγο θα δυσκολεψουν λιγο ακομα τα πράγματα να το περιμενεις...
Τατιανα εγώ θα κλεισω τις 31 εβδομαδες την Πεμπτη για την ακριβεια...

Εδω και κανα 2-3 μερες μου χωνει κατι σουβλιες κατω στο πιπι μια απο την μια, μια απο την αλλη....Σαν τραβηγμα στιγμιαιο να σου πω..Και εγω παω σα χεσμενη ετσι μου ειπε ο Νικολας..Πλακα εχω...

635ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 11:25 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλά και απο μένα τατιάνα..να τον χαίρεσαι τον καλό σου...για τους άλλους μη σε νοιαζει...εσεις να εισαστε καλά...και να ξέρεις πως γονεις του ειναι ετσι και αλλιως καποια στιγμη θα του περασει ..οτι και αν κανουν...αλλα ως τοτε εσυ να εισαι διπλα του..τα αλλα δεν εχουν σημασια...
και εγω εχω βαρυνει κορίτσια..και λαχανιαζω ..ειδικα αν παω να σκιψω .να μαζεψω κατι κλπ...και θελω να περάσει γρήγορα ο καιρός..όχι οτι έμεινε πολύ...αλλά ανυπομονώ..να δω πως θα ειναι το αγοράκι μου...!!

636ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 12:29 pm

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια και απο εμενα και χρονια πολλα του αντρα σου τατιανα να τον χαιρεσαι.και εγω κοριτσια μια απο τα ιδια εδω και τρεις ημερες ποναω πολυ στην αριστερη πλευρα .τα κοκκαλακια μου λες και εχω χτυπησει.αχ και εγω μπουμπουκιτσα περιμενω πως και πως να περασει ο καιρος.μεθαυριο εχω ραντεβου με την γιατρο να δω την μπουμπου και τη θεση εχει παρει που εχουν ζοριστει τοσο τα πλευρακια μου.και να δουμε και το βαρος παντως τα πραγματα αρχιζουυν και ζοριζουν και εγω κουραζομαι πολυ ευκολα.

637ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 1:09 pm

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τατιάνα χρόνια πολλά του αντρούλη σου και από μένα.... μη σε νοιάζει τιποτα όσο ειστε εσείς καλά.Περνάμε την πιο ομορφη περίδο της ζωής μας και μην επιτρέπεις σε κανέναν να σε στενοχωρεί.Τώρα όλοι πρέπει να σε αγκαλιάζουν και να σε γεμιζουν ομορφα συναισθηματα για το μωράκι που περιμένεις.όλοι οι άλλοι καλύτερα μακριά σας..εσυ συγκεντρώσου στην αποστολή σου και φρόντιζε να ξεκουραζεσαι..
Εμείς κάναμε σήμερα υπέρηχο, στην 31 εβδομάδα κια ο μπεμπακος μας είναι 1.780 γραμμαρια με το κεφαλάκι ήδη προς τα κάτω!!και εγω υποφέρω ώρες ώρες απο καούρες και πιασιμο στα πόδια αλλά κάνω υπομονή...

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 654316

638ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τρι Δεκ 07, 2010 1:52 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια ευχαριστω για τις ευχες σας!!!! Ειστε καταπληκτικες..Ειπα στον εαυτο μου οτι τελος δε με νοιαζει κανεις...Μονο η δικη μου οικογενειακη γαληνη....Να ειμαι εγω καλα και ο αντρας μου και κατ'επεκταση και το νινι στην κοιλια μου...Αρκετα ασχολειθηκα με τα πεθερικα και οτιδηποτε αλλο.. Razz

639ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 4:04 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera soru korista pou vgika esti ksafnika xtes alla irthe i aderfi mou apo kalamata ka mou eipe euxarista nea kai mou pire to mialo,einai kai auti egkios kai peritw na sas pw oti evala ta klamata apo tin xara mou imoun exyes 3 laloun kai 2 xorevoun.kai egw twra se 3 meres mpenw stin 30 evdomada ante na perasei o kairos den antexw allo thelw na to parw agkalitsa kai na to liwsw sta filia.
entaksei loipon kai egw nomiza oti itan idea mou me to varos kai tin kourasei mexri twra exw parei 8 kila!!eseis???
eimai kai poli xaroumeni giati plisiazoun oi meres pou tha parw ta pragmata tou mwrou tha mou ta feroun tin triti 21-12 kai na ta ftiaksw opws thelw kai na paw na parw kai ta ipolipa gia to mwro alla kai gia mena afta ou tha xreiastoume gia to meeutirio!!!!!!!!!!!

640ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 5:03 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:kalispera soru korista pou vgika esti ksafnika xtes alla irthe i aderfi mou apo kalamata ka mou eipe euxarista nea kai mou pire to mialo,einai kai auti egkios kai peritw na sas pw oti evala ta klamata apo tin xara mou imoun exyes 3 laloun kai 2 xorevoun.kai egw twra se 3 meres mpenw stin 30 evdomada ante na perasei o kairos den antexw allo thelw na to parw agkalitsa kai na to liwsw sta filia.
entaksei loipon kai egw nomiza oti itan idea mou me to varos kai tin kourasei mexri twra exw parei 8 kila!!eseis???
eimai kai poli xaroumeni giati plisiazoun oi meres pou tha parw ta pragmata tou mwrou tha mou ta feroun tin triti 21-12 kai na ta ftiaksw opws thelw kai na paw na parw kai ta ipolipa gia to mwro alla kai gia mena afta ou tha xreiastoume gia to meeutirio!!!!!!!!!!!

Ααααχχ,συγχαρητηρια μωρεεεε....Αντε καλη εγκυμοσυνη να εχει,γερο να ειναι και καλοτυχο της ευχομαι...Κι εγω ανυπομονω να τον κρατησω στην αγκαλια μου...Τωρα μια απο αυτες τις μερες θα παω να δω για μπιμπερο και διαφορα αλλα που θελω να ριξω μια ματια..επεισης κι εγω πρεπει να φτιαξω την τσαντα μαιευτηριου σιγα σιγα....

641ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 5:51 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tina έγραψε:καλησπερα κοριτσια και απο εμενα και χρονια πολλα του αντρα σου τατιανα να τον χαιρεσαι.και εγω κοριτσια μια απο τα ιδια εδω και τρεις ημερες ποναω πολυ στην αριστερη πλευρα .τα κοκκαλακια μου λες και εχω χτυπησει.αχ και εγω μπουμπουκιτσα περιμενω πως και πως να περασει ο καιρος.μεθαυριο εχω ραντεβου με την γιατρο να δω την μπουμπου και τη θεση εχει παρει που εχουν ζοριστει τοσο τα πλευρακια μου.και να δουμε και το βαρος παντως τα πραγματα αρχιζουυν και ζοριζουν και εγω κουραζομαι πολυ ευκολα.

αυτοι οι ξαφνικοι πονοι δεν ξερω τι να πω?..και εμενα τινα με ποναει αριστερα κυριως οταν ξαπλωνω..δεν κοιμαμι καλα πια ..σαν να λαχανιαζω στο υπνο μου..μου κοβεται η ανασα και δεν μπορω να βολευτω απο καμια πλευρα..
θυμασαι ποτε γυρίζουν με το κεφαλακι κάτω?..
θυμισε μου βρε τινα μου ..πότε έχεις τελικη/ πότε γεννας εσυ?

642ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 6:59 am

popibar

popibar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
'bou-boukitsa" εμενα απο την προηγουμενη εξεταση ηταν με το κεφάλι κατω. Της νυφης μου που ειναι σαν και εμας δεν ειχε γυρισει και της ειπε ο γιατρος να μιλαει ο μπαμπας χαμηλα στην κοιλια για να το κανει να γυρισει.
Εγω σημερα πηγα και συναντησα μια μαια στην κλινικη και μου μιλησε για τον θηλασμο και ειμαι πολυ αισιοδοξη αυτη τη φορά. Μαλιστα μου ειπε οτι μπορώ να εχω το μωρό ακομη και 1 ωρα ή νωριτερα μετα τον τοκετο για να το βαλω στο στήθος. Θελω πολυ να την θηλασω την μικρη μου...
Πω πω κοριτσια αν το σκεφτητε μεχρι να περασουν οι γιορτες που θα περασουν πολυ γρήγορα...θα φτάνει και η ώρα...Τελεια!!
Προς το παρον περιμενω να ερθει η Παρασκευη την δω στον υπερηχο. Θα κανω και Doppler λογικα. Γινετε μεταξυ 32ης και 33ης εβδομαδας...

643ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 7:06 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Doppler εχω στις 16/12....Αντε να δουμε κι αυτη η εξεταση!!Αλλα ναι οντως θα περασουν οι γιορτες στο τσακ μπαμ,Ιανουαριο εχω και τα γεννεθλιακια μου οποτε ειμαι φουλ!!!Και μετα περιμενω τον γιοκαρο μου...Οσο για το κεφαλακι του οσες φορες εκανα υπερηχους το κεφαλακι του ηταν κατω..αλλα λιγο στο πλαι...Ολο ετσι ειναι τον βλεπουμε..

644ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 7:31 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai emena me to kafali prws ta katw einai kai mou eipe o giatros oti mporei kai na girisei pros ta panw pali den anisixoume kai den anxwnomaste ola einai mesa sto programa,kai egw gia auta thelw na paw ka iden kserw ti na parw pio ap ola ta mpimpero pou exw dei,eseis manoules pia xrisimopioite????????

645ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 7:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα...Αυτην την συζητηση την ειχαμε χθες με την Ποπη....Για τα μπιμπερο... Razz

646ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 7:55 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pou edw??????? pessssssssssssss mou se parakalwwwwwwwwwwww thelw kai egw alliw tha valw ta klamata kai klew asxima panathemame!!!!!!!!!! pale pale pale pale pale pale pale

647ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 8:45 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!!Ζουζουνακι24 κατ αρχην συγχαρητηρια για την αδερφουλα σου,καλη εγκυμοσυνη να εχει και με το καλο να ερθουν σε ολες τα μωρακια μας!!!Εγω σημερα πηγα στο γιατρο ,η μπεμπα μας ειναι 1900 γρ!!!Και επιτελους μου ανεβηκε και λιγο ο σιδηρος!!Γενικα ολα ηταν καλα,ο καρδιοτοκογραφος,ο υπερηχος,ολα σουπερ μου ειπε ο γιατρος.Ξεχασα μονο να τον ρωτησω ποσα εκατοστα ειναι η μπεμπα ρε γμτ!!!Αλλα δε πειραζει σε 2 εβδομαδες εχουμε παλι ραντεβου και θα μαθω!!!Φιλια σε ολες!!Κι εγω ανυπομονω να περασει ο καιρος!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 215994

648ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 8:47 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α και σε εμενα το κεφακι ηταν προς τα κατω αλλα απο το πλαι στη δεξια πλευρα.Παντως αλλαζουν αυτα ,μπορει να γυρισουν πολλες φορες ακομη.

649ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 9:14 am

tina


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
tina έγραψε:καλησπερα κοριτσια και απο εμενα και χρονια πολλα του αντρα σου τατιανα να τον χαιρεσαι.και εγω κοριτσια μια απο τα ιδια εδω και τρεις ημερες ποναω πολυ στην αριστερη πλευρα .τα κοκκαλακια μου λες και εχω χτυπησει.αχ και εγω μπουμπουκιτσα περιμενω πως και πως να περασει ο καιρος.μεθαυριο εχω ραντεβου με την γιατρο να δω την μπουμπου και τη θεση εχει παρει που εχουν ζοριστει τοσο τα πλευρακια μου.και να δουμε και το βαρος παντως τα πραγματα αρχιζουυν και ζοριζουν και εγω κουραζομαι πολυ ευκολα.

αυτοι οι ξαφνικοι πονοι δεν ξερω τι να πω?..και εμενα τινα με ποναει αριστερα κυριως οταν ξαπλωνω..δεν κοιμαμι καλα πια ..σαν να λαχανιαζω στο υπνο μου..μου κοβεται η ανασα και δεν μπορω να βολευτω απο καμια πλευρα..
θυμασαι ποτε γυρίζουν με το κεφαλακι κάτω?..
θυμισε μου βρε τινα μου ..πότε έχεις τελικη/ πότε γεννας εσυ?
αν σου πω μπουμπουκιτσα οτι παρολο που ειναι η τριτη εγκυμοσυνη εχω ξεχασει πολλες λεπτομερειες της εγκυμοσυνης ειναι λες και ειμαι εγκυος για πρωτη φορα αστα να πανε.και εγω αυριο εχω ραντεβου με την γιατρο να δω τη θεση εχει η μικρη και να την ρωτησω ποτε παιρνει την τελικη της θεση.σημερα ευτυχως με χαλαρωσε ο πονος στα πλευρα και μπορεσα να κανω καμια δουλεια.τωρα ειμαι 29 εβδ.και 1 ημερας. πητ ειναι 22/2 αλλα εγω υπολογιζω βαση προηγουμενων τοκετων οτι μεχρι 15/2 θα εχω γεννησει.ποτε λες να ετοιμασουμε τη βαλιτσα μαιευτηριου ;εγω σκεφτομαι να το κανω μετα τις γιορτες.

650ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! Τετ Δεκ 08, 2010 11:12 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
se euxaristw elenista mou me to kalo na erthoun ta mwrakia mas,mpravo mpravo i mpoumpou sou ftou ftou,na mas peite kai se emas aurio pou tha girisete apo ton giatro sas na mas peite kai emas pws einai ta mwrakia sas,

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις