Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι το ξέρω.. είχε μια φίλη μου..
Ινα ελπίζω εσύ να μην έχεις κάτι και να μπορείς να τρως ότι θέλεις!

Έχετε συζητήσει με τους γιατρούς σας για την αμοιβή τους? Εγώ όχι ακόμα...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μ τι κανετε; ειπα να μπω λιγακι να σας χαιρετησω. σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο και πολλες δουλειες γενικως. απο αυριο λογικα θα μπαινω περισσοτερο.
 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 9 215994

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Ναι το ξέρω.. είχε μια φίλη μου..
Ινα ελπίζω εσύ να μην έχεις κάτι και να μπορείς να τρως ότι θέλεις!

Έχετε συζητήσει με τους γιατρούς σας για την αμοιβή τους? Εγώ όχι ακόμα...

εγω θα γεννησω σε δημοσιο ... και η διαδικασια εκει ειναι οτι υπαρχουν γιατροι με ταριφα και μη ! εμενα ο γιατρος μου ειναι απο τους μη ... γι αυτο και απο μονη μου θα του δωσω οτι εχω ευχαριστηση και οτι μπορω!!! θα δειξει ...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:Μαριανθη εκανα την καμπυλη σακχαρου για τον διαβητη της κυησης ... ψαχνοντας στον ιντερνετ για τις φυσιολογικες τιμες εμενα ειναι τσιμπημενες ...χωρις ομως να εχω μιλησει με γιατρο...

ΔΙΑΒΗΤΤΗ δεν παθαινει η εγκυος γιατι τρωει πολλα φρουτα και γλυκα αλλα γιατι σταματαει ο οργανισμος να παραγεει -ινσουλινη- νομιζω ... για να καταπολεμηση την γλυκοζη που περιεχουν ΟΛΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ (ειδικα το καρπουζι που λετε ) γι αυτο σου βγαζουν διατροφη προσεγμενη... και μολις γεννησεις χανετε και ο διαβητης!!!

Ετσι είναι Ινάκι.Και εκτός εγκυμοσύνης,ο τύπου 1 διαβήτης οφείλεται στην ανεπάρκεια του παγκρέατος να παράγει ινσουλίνη.Δεν έχει να κάνει με το τι τρως.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ τη ρώτησα αν και είναι οικογενειακή μας φίλη,οπότε ήξερα οτι κάτι συμβολικό θα ζητήσει..Και όντως γύρω στο 500αρι μου ειπε..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:
Έχετε συζητήσει με τους γιατρούς σας για την αμοιβή τους? Εγώ όχι ακόμα...
εμείς ρωτήσαμε την προηγουμενη φορά γιατί δε πληρώναμε επισκέψεις και λέμε μη μας φανού πολλά στο τέλος αλλά μια χαρά 700 όλα μαζί μας είπε, αν βάλεις καμια 12αρια επισκέψεις συνολικά από 50 ε η αμοιβή του είναι κάτι συμβολικό που ούτως ή άλλος θέλαμε να δώσουμε γιατί είναι και πολύ εντάξει..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο γιατρος στη γενικη κλινικη παιρνει 1200 φτ!

γεια σου χριστινακι!!!!!!!!!!!θα δεις και τη μπεμπα σημερα!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έβαλα τον ανεμιστήρα μου λοιπόν ο οποίος κάνει ένα θόρυβο θέλω να σας πω...(το βρήκε ο Μάκης στο υπόγειο του 1800 είναι)μέχρι να πάρει μπρός αλλά μετά το πάει κορδόνι δουλέυει κανονικά!!!Ε ρε ανατινάξεις που έχουν να γίνουν για ξεπάστρεμα με χει!!!!

Εμένα τη ρώτησε η μάνα μου τη δικιά μου(είναι παλιές γνωστές.....)και λέει θα τα βρούμε!!!Να δώ τι θα βρούμε.....και πόσο!!!Στο Μητέρα σε τρίκλινο θα πάω μέχρι προχθές που πήγα ίσχυε το Ικα και η τιμή ήταν καλή...τσουχτερή 1100 νομίζω.... έχει και 4κλινο με 700 αλλά επειδή τα είδα ...δεν ξέρω μου φανήκανε πολύ στουμπωμένα 4 κρεβάτια....και αποπνικτικά(τώρα θα μου πεις σιγά θα το αγοράσεις.....το δωμάτιο)αλλά ρε φίλε γινότανε της μουρλής εκεί....δηλαδή δεν ξέρω θα προτιμήσω το τρίκλινο!!!!(έχω κάνει και τα κουμάντα μου έτσι....η αλήθεια είναι για την περίπτωση της γέννας)

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Εγώ τη ρώτησα αν και είναι οικογενειακή μας φίλη,οπότε ήξερα οτι κάτι συμβολικό θα ζητήσει..Και όντως γύρω στο 500αρι μου ειπε..


Κατερίνα η ναζί είναι φίλη???? affraid
Μια χαρά τα λεφτά ρε φίλε...πολύ καλή!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μ τι κανετε; ειπα να μπω λιγακι να σας χαιρετησω. σημερα εχω ραντεβου στο γιατρο και πολλες δουλειες γενικως. απο αυριο λογικα θα μπαινω περισσοτερο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Α!Καλώς τη συμπεθέρααααααααα!!!!
Ζηλέυωωωωωωωωω θέλω και εγώ γιατρό!!!!!
Περιμένουμε νέα σου!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Εγώ τη ρώτησα αν και είναι οικογενειακή μας φίλη,οπότε ήξερα οτι κάτι συμβολικό θα ζητήσει..Και όντως γύρω στο 500αρι μου ειπε..

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ Η ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΙΛΙΚΗ-ΣΥΜΒΟΛΙΚΗ

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ... ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ

Εγω και απο αλλες γνωστες που ειχαν τον ιδιο γιατρο με εμενα στο δημοσιο ενα 300αρι και το παιρνει με το ζορι ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΜΩΣ

η αλλη του πηρε ενα καλο ρολοι ... και το δεχτηκε με χαρα

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω του γιατρου του κλαφτηκα.Σε δημοδιο νοσοκομειο αλλα απο τους γιατρους που πληρωνονται..Του ειπα ειμαι ανεργη και ποσο θα κοστισει η γεννα χωρις το νοσοκομειο και μου ειπε αμα εχεις θα μου δωσεις αμα δεν εχεις δεν θα μου δωσεις.Οποτε και εγω οτι εχω ευχαριστηση.

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινακι αν δεν μιλησεις με το γιατρο σου μην αγχωνεσαι....και ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!
Για αμοιβή με γιατρό δεν μίλησα ακόμα εκείνο που αγχώνει είναι η αμοιβή της κλινικής!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εχω μια απορια.ο γιατρος μου ειναι και στο παπαγεωργιου το νοσοκομειο.αν εμενα μου σπασουνε τα νερα και αυτος εχει εφημερια...εγω που παω?κλινικη η' νοσοκομειο?και αφου εφημερευει τον πληρωνω?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:Ινακι αν δεν μιλησεις με το γιατρο σου μην αγχωνεσαι....και ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!!
Για αμοιβή με γιατρό δεν μίλησα ακόμα εκείνο που αγχώνει είναι η αμοιβή της κλινικής!!!!

σε πια κλινικη θα πας δεσποινακι?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειμαι μεταξυ Γενικης και Διαβαλκανικου θα ρωτησω τιμες και θα αποφασισω και οι δυο κλινικες ωραιες ειναι οποτε.......

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:ειμαι μεταξυ Γενικης και Διαβαλκανικου θα ρωτησω τιμες και θα αποφασισω και οι δυο κλινικες ωραιες ειναι οποτε.......

το διαβαλκανικο ακριβο ρε δεσποινα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκι χαχαχααχχαχαχ!Καλή ερώτηση....νομίζω θα σε σύμφερε να πας εκεί που εφημερευεί δεν πληρώνεις το νοσοκομείο όσο θα πληρώσεις τη κλινική σίγουρα ...τώρα για την αμοιβή του και στις 2 περιπτώσεις κάντου μια ερώτηση...ποτέ δεν ξέρεις....!!!!
Εγώ κανά 4χίλιαρο το υπολογίζω ...όλα μαζί... στην έσχατη...που χρεώνουν και τις σερβιέτες και τις εξετάσεις όλα ......ξέρετε στα ιδιωτικά χρεώνουν και την ασπιρίνη σου λένε πχ 1200 το δωμάτιο και πας να πληρώσεις και βλέπεις το 1200-1700 και σου λένε έβαλες τόσα βράκακια χρησιμοποίησες τόσες γάζες ......βλακείες για να σου παίρνουνε τα λεφτά!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο διαβαλκανικο η νυφη μου το ντεπον το πληρωσε 20 ευρω!εγω θα παω εξοπλισμενη!θα παρω και σερβιετες και χαπια κτλ!εμενα ο γιατρος μου ειπε ολα μαζι θα βγουνε το πολυ 2000!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:
Despoina83 έγραψε:ειμαι μεταξυ Γενικης και Διαβαλκανικου θα ρωτησω τιμες και θα αποφασισω και οι δυο κλινικες ωραιες ειναι οποτε.......

το διαβαλκανικο ακριβο ρε δεσποινα!
δεν ειναι πολυ πιο ακριβο απο τη γενικη.....δεν ρωτησα ακομα βεβαια την κλινικη αλλα απο γνωστους.......εχουν πεσει οι τιμες γιατι ο κοσμος αντιμετωπιζει δυσκολιες και προτιμα τα νοσοκομεια...και καιρος ειναι να τις ριξουν τις τιμες ουτε 5αστερα ξενοδοχεια να ηταν!!! Ελπίζω δηλαδη να τις έχουν ρίξει!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Σοφάκι χαχαχααχχαχαχ!Καλή ερώτηση....νομίζω θα σε σύμφερε να πας εκεί που εφημερευεί δεν πληρώνεις το νοσοκομείο όσο θα πληρώσεις τη κλινική σίγουρα ...τώρα για την αμοιβή του και στις 2 περιπτώσεις κάντου μια ερώτηση...ποτέ δεν ξέρεις....!!!!
Εγώ κανά 4χίλιαρο το υπολογίζω ...όλα μαζί... στην έσχατη...που χρεώνουν και τις σερβιέτες και τις εξετάσεις όλα ......ξέρετε στα ιδιωτικά χρεώνουν και την ασπιρίνη σου λένε πχ 1200 το δωμάτιο και πας να πληρώσεις και βλέπεις το 1200-1700 και σου λένε έβαλες τόσα βράκακια χρησιμοποίησες τόσες γάζες ......βλακείες για να σου παίρνουνε τα λεφτά!!!!
δυστυχως ισχυει αυτο για μια σπιρινη πληρωνεις ολοκληρο το κουτι το ιδιο και για τις γαζες και τις σερβιετες και οτι αλλο χρησιμοποιησεις.......

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι γιατι το διαβαλκανικο ειναι κοντα στο σπιτι μου!θα μιλησω με το γιατρο παλι γιατι αυτοι εχουνε τις τιμες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ αυτό φοβάμαι για αυτό έβαλα αυτό το περιθώριο του ποσού αυτού και ελπίζω να μην το ξεπεράσω κιόλας!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου τρελλα μ, συμπεθερουλα!! ε μη ζηλευεις αυριο θα δεις και συ το νινακι σου!!!

κοριτσια στην κυπρο η γεννα στοιχιζει 3-4 χιλιαδες αναλογως αν ειναι φυσιολογικη γεννα η καισαρικη.
και στο γιατρο πληρωνω επισκεψη 40 ευρω καθε φορα εκτος αν εχει ειδικες εξετασεις μεσα που εννοειται ειναι περισσοτερα.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα να τα δωσουνε αυτοι που μας τα πηρανε!δεν αγχωνομαι καθολου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις