Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
429 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 429 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υποθετω οι εγκυουλες του φορουμ τρωνε τωρα για να χαθουν ετσι αποτομα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:Ο γιός μου ξεκίνησε kick boxing μη σας πω και mai thai εκει που κάθομαι η κοιλια από αριστερά όλη πάνω κάτω αλλά τις έριχνε απανωτές....λεσ και είμουνα σάκος του box!!!!!Αμά αρχίσαμε έτσι κλάφτα Χαράλαμπεεεεεεεεεεεεεεε.................

ποσο δυνατα δηλαδη;; σε πονανε οι κλωτσιες του μικρου καρατιστα σου;;


όχι αλλά τραντάζεται η κοιλούμπα....μου φάνηκε πολύ παράξενο.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν ξαπλωσεις και εχει κεφια το μικρο εκει να δεις πως κανει η κοιλια!αναρωτιεμαι τι κανει το πιτσιρικι.....το εχω τραβηξει και σε βιντεακι!αλιεν!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:αν ξαπλωσεις και εχει κεφια το μικρο εκει να δεις πως κανει η κοιλια!αναρωτιεμαι τι κανει το πιτσιρικι.....το εχω τραβηξει και σε βιντεακι!αλιεν!!!!

βιντεακι τη κοιλιτσα σ;; τελεια ιδεα ρε συ! θα το βλεπεις χρονια μετα και θα γελατε παρεα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxxaxaxaxax!Καλόοοοοοοοοοο θα το επιχειρήσωωωωωωωωωωω!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα τα μαζεψω μετα και θα τα βαλω σε dvd να τα εχω!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφούλι μου άστον να λέει κι εμένα έτσι λέει ο δικός μου μπορεί αν με ρωτάει καμια 10ρια φορές τη μέρα αν πήρα τα χάπια (λες και χαπακώνομαι τρελά ας πούμε, μόνο το σίδηρο παίρνω) και μη κουράζεσαι και κάτσε θα κάνω εγώ τις δουλειές, καλά να ξέρεις αν πάθεις κάτι θα δεις... και τα σχετικά! από τη μία μπαίνει από την άλλη βγαίνει.. Άντρες..

Κορίτσια κι εμένα χτες βράδυ το έπιασε μανία το μικρό. όλη μέρα κοιμόταν σε σημείο που το κουνούσα να δω αν είναι καλά, και μόλις ήρθε η ώρα να κοιμηθώ και παίρνω την ωραία μου θεσούλα με τα μαξιλαράκια μου ΤΣΟΥΠ.. ξύπνησε ο κύριος και είχε και όρεξη μιλάμε για πολύ κολοτούμπα ούτε που ξέρω τι έκανε, ρε και δε μπορείς να ηρεμίσεις να κοιμηθείς άμα αυτό στρυφογυρίζει και σε γαργαλάει, καθόμουν και γελούσα με τις μλκίες που έκανε το χαμένο

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:θα τα μαζεψω μετα και θα τα βαλω σε dvd να τα εχω!!!!!!
Έλα ρε σοφούλι μπράβο!!! έχω επιχειρήσει κι εγώ με το κινητό αλλά δε καλοφαίνεται και το σκασμένο λες και καταλαβαίνει και μου παίζει παιχνίδια όταν γράφω δε κάνει και αμα αφήσω το κίνητο κουνιέται πάλι.
Να δεις που δε θα τα πάμε καλά όταν γεννηθει πρέπει να ναι ανάποδο σαν τον πατέρα του! Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα απο κλωτσιδι εχουμε τρελες ωρες.και ο γιωργος θεωρει πως θα βγει νευρικο γιατι ειμαι ανησυχη και γιάυτο χτυπιεται ετσι.ασε καθε φορα που παω στο μπανιο περναει απο εξω εντελως τυχαια και φωναζει....'μη ζοριστεις ε?'.ασε με βρε καλε μου...μην ασχολεισαι μαζι μου!

βαζω πανω στη κοιλια και ενα παπουτσακι δικο της και το κλωτσαει.τρελο γελιο!ε τη τυρανναω λιγουλακι!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:ασε καθε φορα που παω στο μπανιο περναει απο εξω εντελως τυχαια και φωναζει....'μη ζοριστεις ε?'.ασε με βρε καλε μου...μην ασχολεισαι μαζι μου!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα θα πεθάνω μ'αυτά που ακούω χαχαχαχαχααχαχ μη ζοριστείς!!!! Κορυφη!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι τραγικα τα πραγματα ωρες ωρες...τη δευτερα που θα παμε να κανουμε τις εξετασεις αιματος αν βγει το σιδηρο χαμηλο....μμμμμ....δε θελω να ξερω τι εχει να γινει.και αν φωναζει εγω απλα του λεω οτι το παιδι ακουει....και θα θυμαται!!!!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!
Εγώ την έφαγα την μπουγατσούλα και χτύπησα και ένα γάλα κακό...χιχιχιχι. Τέλεια η ιδέα με το βίντεο!!!! Εμένα ο δικός μου δε μου λέει τίποτα τα βρίσκει όλα σωστά δεν είμαι βέβαια και να μου πεις και κουβέντα... από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα πολλά νέυρα..... το μόνο που τον εκνευρίζει έιναι που όταν θέλω να δω το μωρό να κουνιέται πειράζω την κοιλιά και ενοχλώ την κόρη του λέει.....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxa sofaki afto me to papoutsaki einai top!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 26 328109

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω τη πειραζω και φωναζει οτι τη ξυπναω!αφου θελει παιχνιδια η μικρη!!!! Very Happy και στο κατω κατω εγω ειμαι η μαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζηλεύουνε μωρέ οι καημένοι.....είμαστε και μεις κάπως με τις ορμόνες....δεν ξέρουν πως να μας φερθουν εγώ πιστεύω.....

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oτι ζηλευουν ζηλευουν αλλα φοβαμαι πως στο τελος της ημερας πολυ φοβαμαι οτι ειμαστε εμεις που θα ζηλευουμε οταν γεννηθουνε διοτι δε θα ξεκολλανε απο πανω τους Very Happy Very Happy

εμενα με απασχολει πως θα κρατησω τις ισορροπιες με αντρα και παιδι αλλα ειμαι αισιοδοξη!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι το κανες παιγνιδακι το μικρο σου χεχε. ομολογω πως και εγω το κανω ωρες ωρες και εχει πλακα!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε το εχω σκεφτει ακομα αυτο....θα δειξει...ε δε μπορει να τα βγαλει περα με 2 γυναικες?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Ζηλεύουνε μωρέ οι καημένοι.....είμαστε και μεις κάπως με τις ορμόνες....δεν ξέρουν πως να μας φερθουν εγώ πιστεύω.....
Καλώς τη Δέσποινα,, έτσι είναι όπως τα λες..
κι εγώ χτες είχα νεύρα και του φώναξα και στεναχωρέθηκα μετα, ευτυχώς όμως καταλαβαίνει.
Κι εμένα μου φωνάζειι αν πειράζω την κοιλια, κρίμα μου λεει μη το τυρανάς θα πάθει τίποτα..

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:oτι ζηλευουν ζηλευουν αλλα φοβαμαι πως στο τελος της ημερας πολυ φοβαμαι οτι ειμαστε εμεις που θα ζηλευουμε οταν γεννηθουνε διοτι δε θα ξεκολλανε απο πανω τους Very Happy Very Happy

εμενα με απασχολει πως θα κρατησω τις ισορροπιες με αντρα και παιδι αλλα ειμαι αισιοδοξη!!
Χριστινάκι έτσι είναι με τα κοριτσάκια τι να κάνουμε έχουν αδυναμία στους μπαμπάδες γιατί τους κάνουν τα χατίρια...
Οσο αφορά τις ισορροπίες είναι ένα θέμα και γω το φοβάμαι......

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Ζηλεύουνε μωρέ οι καημένοι.....είμαστε και μεις κάπως με τις ορμόνες....δεν ξέρουν πως να μας φερθουν εγώ πιστεύω.....
Καλώς τη Δέσποινα,, έτσι είναι όπως τα λες..
κι εγώ χτες είχα νεύρα και του φώναξα και στεναχωρέθηκα μετα, ευτυχώς όμως καταλαβαίνει.
Κι εμένα μου φωνάζειι αν πειράζω την κοιλια, κρίμα μου λεει μη το τυρανάς θα πάθει τίποτα..
χαχαχα Γιωτάκι και μένα μου λέει είσαι σίγουρη ότι κάνει να το κάνεις αυτό......!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινα μου ετσι ειναι τα κοριτσακια συνηθως κολλανε στους μπαμπαδες. !!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άσε Χριστίνα γιατί τώρα που το σκέφτομαι με τις ισορροπίες, συνεχώς μου λέει θα κρατάει την κόρη του τα Σάββατα για να βγαίνω με τις φίλες μου...απο τώρα να με ξεφορτωθεί... μήπως τελικά με παραμελήσει αυτός αντί εγώ με το μωρό.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να στρωσω τραπεζι!καλο μεσημερι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Ίνα!!!
Καλά θα κάνεις και θα πας θα είναι πολύ καλά πιστεύω.. κι εγώ θα θελα αλλά εδώ δεν έχει, έχει στη Λάρισα και δε βολεύει.
Και τα prenatal κάνουν κάτι αντίστοιχο μου είπαν, μου βγάλανε κι εμένα κάρτα.
Κι από ότι είχα δει κορίτσια είχαν έκπτωση σε όλα τα προϊόντα της chicco από επιθέματα μέχρι αποστειρωτές!

Ίνα μου εσύ δε θα μιλούσες από κοντα με το γιατρό σου χτες; τι σου είπε, σε είχα στο μυαλό μου.

Καλημέρα και στη fotitsa σε σκεφτόμαστε και σου στέλνουμε τα φιλιά μας περαστηκούλια σύντομα!
Να σαι καλά βρε Στέλλα που μας ενημέρωσες κ το σκεφτόμουν μέρες!
Πήγατε λουνα παρκ κυρίες μου....
Μπράβο μπράβο ωραία...

επιβεβαιωσε οτι ειναι σακχαρωδης διαβητης κυησης και με την βουλα.

ΚΟΜΜΕΝΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΛΥΚΑ(ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ)-ΑΛΑΤΙ-ΤΗΓΑΝΙΤΑ(ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ή ΒΡΑΣΤΑ Ή ΣΧΑΡΑΣ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Μου συστησε διευθυντη αλλης κλινικης που εχει ειδικευτει στον διαβητη κυησης οπου θα με δει απο βδομαδα ... για να μου δωσει διατροφη και μηχανημα να μετραω καθημερινα το σακχαρο



Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις