Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
208 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 208 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα ειναι αθηνουλα!!!!!!!απλο αλλα λειτουργικο!
δε σας πηρε χρηματα γιωτα?εγω που να παω ξανα σ'αυτον στη θεσσαλονικη....και ο δικος μου ο γιατρος κανει εγχρωμα αλλα δε θα κατεβω αυτη τη φορα και ηθελα τοσο να τη δω και στο εγχρωμο της!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Έλα ρε Μαριανθάκο απορρώ που το σκέφτεσαι ακόμη για το εξοχικό θα ήμουν ήδη εκεί αφού τέλειωσε και το μικρό! Έχετε συγγενεις εκεί κοντά ή είσαστε μόνοι? ο σύζηγος δε δουλεύει?

Καλως την και την Αθηνά εσύ τυχερή είσαι στο θέμα θάλασσα μια χαρούλα!
Εμείς μπορεί να πάμε για το πρώτο μας το Σάββατο θα δούμε. Ναι θα το πάρει σε ύψος χαχαχα το χοντρο!

Βικάκο εσύ Αγ. Παρασκ. μένεις, που πάτε για μπάνιο όταν θέλετε? Η δουλειά είναι εκεί κοντα?

Ρε σοφούλι κάνε υπομονή 8 μερούλες είναι μετά πάλι θα ανυπομονείς για το επόμενο ραντεβού που θα ναι μακρυα.. μπορεί να ναι και καλύτερα, αλλά σε καταλαβαίνω μωρέθες να δεις την κοκόνα σου...

Ανέβασα και τη φώτο μπορεί και ναν μη φαίνεται και καλά αλλά εγώ το κουκοβαγιακι μου το βλέπω μου σουφρώνει τα χειλάκια του και πεθαίνω...


Καταρχήν τέλειαααααααα φωτο είναι κουκλίνος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μένουμε Αγια Παρασκευή....και το μαγαζί είναι Αγ.ΠΑρασκευή δίπλα από το σπίτι κανά 10 λεπτο περπάτημα......για μπάνιο έχουμε μια βάρκα και ξανοιγόμαστε από Λούτσα προς Εύβοια και προς Τζια και κάνουμε μπάνιο είναι κρυστάλινα τα νερά......αλλά δεν με αφήνει να μπαίνω σε βάρκα οπόταν.............αστράγαλο θα βρέξω στη Λούτσα!!!!



Αθηνάκο καλησπέρα περαστικούλια με το πονοκέφαλο....!!!
Ινάκο τι κάνεις όλα καλα????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!
συγχαρητηρια γιωτακο για τα καλα νεα, μια χαρουλα το μπεμπε σου!!

Συμπεθεραααα θα δεις και συ σημερα το αγορινο σου!!!ν οεοεοοοο!!!!

καλημερα και στις αλλες εγκυουλες και ευχομαι να ειστε ολες τελεια!
εγω τισ φωτογραφιες 4d τις εβαλα ολες σε ενα αλμπουμ αλλα θα ζητησω απο το γιατρο να μου τις δωσει και σε usb Very Happy

Σοφακι θελω σπανακοπιταααα ολη μερα ψηνω και ολη μερα θελω κιαλληηη!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:!
Εμένα με βάση το λινκ της Σοφίας,το δικό μου βγαίνει 40γρ μικρότερο.Μας το ειπε κι εκεινος βέβαια οτι είναι λίγο μικρούλης αλλά δεν πειράζει..
Ο γιατρός που πήγα για τη Β επιπέδου,μόλις με είδε μου ειπε πως ειμαι από τις πιο αδύνατες έγκυες από αυτες που βλέπει,στη βδομάδα μου.Που να του έλεγα οτι η γιατρέσσα μου έδωσε δίαιτα 1,000-1,200 θερμιδων..Μ'αυτα και με αυτά πάντως,4 κιλά έχω βάλει.Εφτασα τα 55,αν και έχει καθοδικές τάσεις η ζυγαριά απόπροχτες.
κι εμένα στη β-επιπ. ήταν μικρούλης γι αυτο τώρα μου κακοφάνηκε θα τον βάλω σε πρόγραμμα από σήμερα χαχαχα
Μια χαρά να χαίρεσε, εντάξει 4 καλά είναι ρε συ, θα τα χάσεις κι ευκολα μετα, κι αφού πήρε και την κάτω βόλτα η ζυγαριά τέλεια! εμένα κάπου στην 22-23 είχε πάρει απότομα την πάνω βόλτα. αλλά τώρα σταθερά.. ας συνεχίσει έτσι

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Γιωτάκι είναι τέλειος και φαίνεται και μια χαρά.....!!!! ζηλεύω τώρα το δικό μου δεν καθότανε να το βγάλουμε μια φωτό...
Ρε ούτε εμένα φαινόταν στη β-επιπ. αλλά ξαναπήγα χτες και μπαστακώθηκα μέχρι να με δει χαχαχα βέβαια αυτή μου το είχε προτείνει και δεν έχασα πήγα 150 ευρώ είχε πάρει δε της έκανε και κόπος, και κάπως φαινόταν καλύτερα μήπως να ρωτούσες αν μπορείς να πας καποια στιγμή. Εγώ πάντως δε πλήρωσα αυτό θα μας έλειπε..
Πήγες για τη φωτό και νόμιζα ότι πήγες ξανά για β επιπέδου!!! Ξαναπήγα Γιώτα έκανα 2 φόρες τη Β επιπέδου γιατί γενικότερα δεν είναι συνεργάσιμη η μπέμπα...τίποτα...καμία φορά δεν κάθησε.....γυρνάει την πλάτη..βάζει τα χέρια μπροστά.... δυστυχώς έχει την αναποδιά τηνς μαμάς!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athinabehappy έγραψε:Αυτό είναι το κρεβατάκι...
http://www.fatsulesmoda.gr/offers-69.php
...απλό εντελώς!
Αθηνά πολύ ωραίο και αυτό μπήκε στους σελιδοδείκτες...άντε να δω τι θα διαλέξω τελικά!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=21546

Εγω θα παρω αυτο το καροτσι τελικα - βγαινει σε 3 χρωματα ...το ειδα σε μαγαζι απο κοντα ... ειναι τελειο ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ... που ειναι αχρηστο ... το θες για ενα μηνα το πολυ και καταιβαινει στα 260 ευρω ! εχει καθισμα αυτοκινητου με την βαση του που κουμπωνει στο αυτο/το και βγαζεις και βαζεις μονο το καθισματακι χωρις να μπαινοβγαζεις το μωρο αν κοιματε ... και το τελειο ειναι οτι απο το καροτσι μενει μονο ο σκελετος που κουμπωνει το καθισματακι του αυτ/του ...σου δινει και τον ποδοσακο και την τσαντα αλλαξιερα σαν σετ !!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χριστινακι!!!!!ελα να σε φιλεψω!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Έλα ρε Μαριανθάκο απορρώ που το σκέφτεσαι ακόμη για το εξοχικό θα ήμουν ήδη εκεί αφού τέλειωσε και το μικρό! Έχετε συγγενεις εκεί κοντά ή είσαστε μόνοι? ο σύζηγος δε δουλεύει?

Καλως την και την Αθηνά εσύ τυχερή είσαι στο θέμα θάλασσα μια χαρούλα!
Εμείς μπορεί να πάμε για το πρώτο μας το Σάββατο θα δούμε. Ναι θα το πάρει σε ύψος χαχαχα το χοντρο!

Βικάκο εσύ Αγ. Παρασκ. μένεις, που πάτε για μπάνιο όταν θέλετε? Η δουλειά είναι εκεί κοντα?

Ρε σοφούλι κάνε υπομονή 8 μερούλες είναι μετά πάλι θα ανυπομονείς για το επόμενο ραντεβού που θα ναι μακρυα.. μπορεί να ναι και καλύτερα, αλλά σε καταλαβαίνω μωρέθες να δεις την κοκόνα σου...

Ανέβασα και τη φώτο μπορεί και ναν μη φαίνεται και καλά αλλά εγώ το κουκοβαγιακι μου το βλέπω μου σουφρώνει τα χειλάκια του και πεθαίνω...

Ρεεεεε τη φοβερή φωτό ειναι αυτη?????

Τρέλα είναι!!Ειδικά το μυτάκι του ειναι καταπληκτικο!!!
Εμας δε μας κανανε τρισδιαστατη στη Β επιπέδου...Εεεε θελω κι εγωωωω!Που να πάω να κάνω??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athinabehappy έγραψε:Αυτό είναι το κρεβατάκι...
http://www.fatsulesmoda.gr/offers-69.php
...απλό εντελώς!

Ωραίο είναι Αθηνάκο μάρέσει!!!

Ας είναι και αστράγαλο ρε Βικυ δε βαριέσαι..

Καλημέρα Χριστινάκι κι εμένα σε φωτο μου τις έδωσε οχι σε dvd την έβγαλα απο πάνω με το κινητο γι αυτο δε φαινεται και καλά, ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΝΙΖΑ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΓΙΟ! Σοου μιλάμε...

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=21546

Εγω θα παρω αυτο το καροτσι τελικα - βγαινει σε 3 χρωματα ...το ειδα σε μαγαζι απο κοντα ... ειναι τελειο ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ... που ειναι αχρηστο ... το θες για ενα μηνα το πολυ και καταιβαινει στα 260 ευρω ! εχει καθισμα αυτοκινητου με την βαση του που κουμπωνει στο αυτο/το και βγαζεις και βαζεις μονο το καθισματακι χωρις να μπαινοβγαζεις το μωρο αν κοιματε ... και το τελειο ειναι οτι απο το καροτσι μενει μονο ο σκελετος που κουμπωνει το καθισματακι του αυτ/του ...σου δινει και τον ποδοσακο και την τσαντα αλλαξιερα σαν σετ !!!
Ινα πολύ καλή τιμή για πολυμορφικό...δεν ήξερα ότι γίνεται να πεις ότι δεν θέλεις κατι και να κατέβει η τιμή...
Αχ επειδή εμένα είναι το πρώτο μου νομίζω ότι θα πάρω ένα σωρό βλακείες που δεν χρειάζονται και με χρήματα που δεν έχω.....τα θέλω όλα λίκνα , καλαθούνες, περπατούρες, πάρκα, καρεκλάκια.....τα πάντα!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:
inakriti έγραψε:http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=21546

Εγω θα παρω αυτο το καροτσι τελικα - βγαινει σε 3 χρωματα ...το ειδα σε μαγαζι απο κοντα ... ειναι τελειο ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ... που ειναι αχρηστο ... το θες για ενα μηνα το πολυ και καταιβαινει στα 260 ευρω ! εχει καθισμα αυτοκινητου με την βαση του που κουμπωνει στο αυτο/το και βγαζεις και βαζεις μονο το καθισματακι χωρις να μπαινοβγαζεις το μωρο αν κοιματε ... και το τελειο ειναι οτι απο το καροτσι μενει μονο ο σκελετος που κουμπωνει το καθισματακι του αυτ/του ...σου δινει και τον ποδοσακο και την τσαντα αλλαξιερα σαν σετ !!!
Ινα πολύ καλή τιμή για πολυμορφικό...δεν ήξερα ότι γίνεται να πεις ότι δεν θέλεις κατι και να κατέβει η τιμή...
Αχ επειδή εμένα είναι το πρώτο μου νομίζω ότι θα πάρω ένα σωρό βλακείες που δεν χρειάζονται και με χρήματα που δεν έχω.....τα θέλω όλα λίκνα , καλαθούνες, περπατούρες, πάρκα, καρεκλάκια.....τα πάντα!!!

απο το ιντερνετ δεν ξερω αν σπανε το σετ ... εγω αυτο το καροτσι το βρηκα σε ολα τα μαγαζια εδω και γινετε μου ειπε ... και το κλεισα ... ειναι καλη επιλογη αν δεν εχεις παρει ακομα ... κλεινει και σαν ομπρελα πιανει λιγο χωρο και ειναι καλης ποιοτητας ... ολα τα αλλα πολυμορφικα που ειδα ξεπερνουσαν τα 500 και δεν αξιζει ...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
Ρεεεεε τη φοβερή φωτό ειναι αυτη?????

Τρέλα είναι!!Ειδικά το μυτάκι του ειναι καταπληκτικο!!!
Εμας δε μας κανανε τρισδιαστατη στη Β επιπέδου...Εεεε θελω κι εγωωωω!Που να πάω να κάνω??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 328109
Είδες ρε που να φαινόταν και ολόκληρο το προσωπάκι θα πεθάνω η μάνα...
Ρώτησες αν είχε δε μπορείνα μην είχε κι εγώ δεν είχα ρωτήσει και ήμουν στεναχωρεμένη λέω σε χαζοεργαστήριο πάω ούτε 3d ούτε τίποτα! αλλά μόλις μας ξεφούρνησε αυτή ότι κρίμα που δεν έχει καλή θέση να βγάλουμε 3d λέω εδώ είμαστε. αν έκανες ενα τηλ να ρωτήσεις, κι αν δεν εχει εκεί ρώτα το γιατρό σου γιατί μερικοί έχουν, εμένα στο νοσοκομείο αυτός δεν έχει. Παντως αν βρεις σε αυτούς που πας δε θα πληρώσεις γιατί τόσα τους έχεις δόσει.. Είναι και το θέμα που δε μπορείς να πολυβγαίνεις κοίτα να το συνδυάσεις όταν βγείς για το ραντεβού που θα χει μεγαλώσει και λίγο ακόμη και θα χει πάρει και λιπάκι να είναι στρουμπουλούτσικο... Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν προλαβαίνω να απαντήσωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Χριστινάκιιιιιιιιιιιιι καλημέραααααααααα!!!Ναι ναι θα δω το μπέμπη μου!!!
ΑΘηνά τέλειο το κρεβάτι!!!
Ινα τέλειο το καρότσι μοιάει με αυτό που πήρα εγώ στα χρώμματα και στο σχήμα πολύ!!!!

Κατερίνα υπομονή και επιμονή!!!!
Κ μένα δεν μου βγάλανε φώτο τη τύχη μου!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Έλα ρε Μαριανθάκο απορρώ που το σκέφτεσαι ακόμη για το εξοχικό θα ήμουν ήδη εκεί αφού τέλειωσε και το μικρό! Έχετε συγγενεις εκεί κοντά ή είσαστε μόνοι? ο σύζηγος δε δουλεύει?

Καλως την και την Αθηνά εσύ τυχερή είσαι στο θέμα θάλασσα μια χαρούλα!
Εμείς μπορεί να πάμε για το πρώτο μας το Σάββατο θα δούμε. Ναι θα το πάρει σε ύψος χαχαχα το χοντρο!

Βικάκο εσύ Αγ. Παρασκ. μένεις, που πάτε για μπάνιο όταν θέλετε? Η δουλειά είναι εκεί κοντα?

Ρε σοφούλι κάνε υπομονή 8 μερούλες είναι μετά πάλι θα ανυπομονείς για το επόμενο ραντεβού που θα ναι μακρυα.. μπορεί να ναι και καλύτερα, αλλά σε καταλαβαίνω μωρέθες να δεις την κοκόνα σου...

Ανέβασα και τη φώτο μπορεί και ναν μη φαίνεται και καλά αλλά εγώ το κουκοβαγιακι μου το βλέπω μου σουφρώνει τα χειλάκια του και πεθαίνω...

Ρεεεεε τη φοβερή φωτό ειναι αυτη?????

Τρέλα είναι!!Ειδικά το μυτάκι του ειναι καταπληκτικο!!!
Εμας δε μας κανανε τρισδιαστατη στη Β επιπέδου...Εεεε θελω κι εγωωωω!Που να πάω να κάνω??? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 328109

ελα κυπρο να στις δωσει ολες ο γιατρουλης μου Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Πεμ Ιουν 14, 2012 12:55 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλακια τωρα δε βγαζουνε?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
Despoina83 έγραψε:
inakriti έγραψε:http://www.toys-shop.gr/product_info.php?products_id=21546

Εγω θα παρω αυτο το καροτσι τελικα - βγαινει σε 3 χρωματα ...το ειδα σε μαγαζι απο κοντα ... ειναι τελειο ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ... που ειναι αχρηστο ... το θες για ενα μηνα το πολυ και καταιβαινει στα 260 ευρω ! εχει καθισμα αυτοκινητου με την βαση του που κουμπωνει στο αυτο/το και βγαζεις και βαζεις μονο το καθισματακι χωρις να μπαινοβγαζεις το μωρο αν κοιματε ... και το τελειο ειναι οτι απο το καροτσι μενει μονο ο σκελετος που κουμπωνει το καθισματακι του αυτ/του ...σου δινει και τον ποδοσακο και την τσαντα αλλαξιερα σαν σετ !!!
Ινα πολύ καλή τιμή για πολυμορφικό...δεν ήξερα ότι γίνεται να πεις ότι δεν θέλεις κατι και να κατέβει η τιμή...
Αχ επειδή εμένα είναι το πρώτο μου νομίζω ότι θα πάρω ένα σωρό βλακείες που δεν χρειάζονται και με χρήματα που δεν έχω.....τα θέλω όλα λίκνα , καλαθούνες, περπατούρες, πάρκα, καρεκλάκια.....τα πάντα!!!

απο το ιντερνετ δεν ξερω αν σπανε το σετ ... εγω αυτο το καροτσι το βρηκα σε ολα τα μαγαζια εδω και γινετε μου ειπε ... και το κλεισα ... ειναι καλη επιλογη αν δεν εχεις παρει ακομα ... κλεινει και σαν ομπρελα πιανει λιγο χωρο και ειναι καλης ποιοτητας ... ολα τα αλλα πολυμορφικα που ειδα ξεπερνουσαν τα 500 και δεν αξιζει ...
600 προσφορά είχε αυτό που είδα χτες....!!!! Θα ρωτήσω και γω αν το σπάνε.... από διαδίκτυο δεν θέλω να παραγγείλω εκτός κι αν έχω δει το καρότσι πρώτα από κοντά γιατί μερικά είναι πολύ βαριά...ένα που είδα χτες βήμα δεν μπορούσα να το πάω..... Ινάκι ευχαριστώ για τις πληροφοριες!!!
Φιλιά σε όλες, πρέπει να φύγω τα λέμε μετά!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακιιιι ειναι αψογος ο μικρουλης σου ε;; τελεια μυτουλα οντως!!
ποσα γραμμαρια σου ειπε ειναι;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλη σας μερα...Αν και πολυ ζεστη σημερα και να δουμε πως θα το βγαλουμε το καλοκαιρι...Τα χερια στην ιδια κατασταση και νομιζω οτι χειροτερευουν.Ουτε να μαγειρεψω δεν μπορω.Να κοψω με μαχαιρι απαπα.Την Τεταρτη εχω ραντεβου με τον γιατρο και θα του πω να κανει κατι γιατι δεν παλευεται με τιποτα αυτη η κατασταση.Φοβαμαι μην μου μεινει κανενα κουσουρι και δεν μπορω να κραταω το μωρο μου.

Βυκακι οσο για τα περι κωλου εχθες αστα...4 φορες εντελει με καταληξη να ματωσω και εγω.Δεν τολμω να παω σημερα...Οσο για την θαλασσα εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε συγκεκριμενες παραλιες.Πηγα και στην Λουτσα για μπανακι και στις Μαρικες(ραφηνα).Αν θες ποιο καθαρη οι Μαρικες ειναι πολυ ωραια και καθαρη.ΕΕΕ δεν γινεται να ζω στην θαλασσα και να μην κανω μπανια...Αυτο ειναι σαδισμος!!!

Οσο για τα κιλα εχω να ζυγιστω πριν την β επιπεδου που ημουν +3...Ελπιζω να μην εχω παρει πολλα ακομα..αν και ο γιατρος μου παρολο που ειμαι χοντρη δεν μου εχει πει τιποτα ακομα για τα κιλα!!!

Οσο για τα υπολοιπα που διαβασα οπως λεει και η Αθηνα αλτσχαιμερ...

Αααα γιωτακι υπεροχος ο αντρακλας σου....

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 16 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Δέσποινα..

Κορίτσια τι θυμήθηκα τώρα που μπήκε η Χριστίνα,
πήρα χτές από την αδερφή μου την κρέμα που μου πήρε για τις ραγάδες, σας είχα πει ότι είχα της ελανσυλ και τώρα θα άλλαζα με της φρεζυντερμ! Καλά που ζούσα τόσο καιρό! Μιλάμε είναι τέλεια έχει υπέροχο άρωμα λουλουδιών ενώ η άλλη μύριζε αποκρουστικά και τέλεια υφή που στεγνώνει ενώ η άλλη ήταν πολύ λιπαρή. Βέβαια δε μπορώ να πω ήταν καλή της ελανσυλ με πολύ καλά αποτελέσματα αλλά θα μείνω για μια ζωή στη φρεζυντερμ δε προκειτε να την ξαναλλάξω απλά τέλεια!!!!

Σοφάκο δε ξέρω πότε βγάζουν μαλλιά, εγώ έχω άλλο κόλλημα θελω να βγεί ξανθούλι πράγμαμ αδύνατο αφού είμαστε και οι δύο καστανοι χοχοχο!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα νικη μου. εχεις παει σε καποιο γιατρο για τα χερια σου; γιατι δε γινεται να εισαι ετσι.. εχει σχεση με την εγκυμοσυνη;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτάκι τι κουκλάκι!! Είναι μεγαλούτσικος!

Δέσποινα χθες με ρώταγες για τα καροτσάκια αλλα δε ξαναμπήκα μέσα... εγω πολυμορφικό είχα πάρει καρότσι αλλά πρόσεξε να μην είναι παρα πολύ βαρυ και να διπλώνει σχετικά εύκολα για να μπορειτε να το μεταφέρετε... και το κρεββατακι ωραιο ακουγεται να γίνεται μετά κρεββάτι για όταν μεγαλώσει λίγο... πιο οικονομικο απο το να πάρεις άλλο...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα τη ψαξω αυτη που λες γιωτακι.. φρεζιντερμ. ελπιζω να εχουν εδω, απο φαρμακειο την πηρες;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Γιωτακιιιι ειναι αψογος ο μικρουλης σου ε;; τελεια μυτουλα οντως!!
ποσα γραμμαρια σου ειπε ειναι;
Χριστινάκο ευχαριστώ είμαι 26 εβδομ. και ογιατρός μου τον βρήκε 960γρ ενώ η άλλη γιατρός που πήγα για τη φωτο μου είπε 880γρ. Δε ξέρω ποιον να πιστέψω αλλά και ως μ.ο. 920 πολύ μου φαίνεται κι ανησυχώ... Rolling Eyes

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο ναι τώρα βγάζουνε μαλάκια και έχω κάτι καούρες τρελές εγώ και λένε οτι είναι απο τα μαλλιά!!!!
Δέσποινα καλή δουλείτσαααααααααααααα!!!
Μπορώ να κοιμηθώ και να ξυπνήσω στις 7 στο ιατρείο στη γιατρό!!!!
ΑΝυπομονώ σα τρελή!!!!!!!!!!
Μόνο εγώ είμαι έτσι ρε κορίτσια....δεν κρατιέμαι ρε γαμώτη μου...........


Νικάκι καλησπέρα....!!!!Ρώτα τον ρε παίδι μου για τα χέρια μήπως σου δώσει κάτι.....!!
Όσο για τη θάλασσα είμαι υπερβολική φοβιτσιάρα και εγώ......η αλήθεια είναι!!!!
Όσο για το κώλο καλωσήρθες στο κλαμπ μας με τη Σοφία!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Υπομονήηηηηηηηηη!!!!!


Γιώτα μην το λες η ανηψιά μου βγήκε ξανθοκάστανη με γαλάζια μάτια και η αδερφή μου είναι μελαχροινη με καστανά μάτια και το ίδιο ο γαμπρός μου......η μάνα μου είναι καστανόξανθη και ο πατέρας του γαμπρού μου με γαλάζια μάτια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις