Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
167 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 167 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:παω να ξαπλωσω παλι γιατι σημερα δεν ειμαι στα καλυτερα μου....θα τα πουμε αυριο! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472

καλη ξεκουραση!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athinabehappy έγραψε:Γεια σας ομορφούλες...
εχθές πήγαμε χωριό με αφορμή την ψήφο και γύρισα ένα πτώμα. Σήμερα από το πρωί τσακώνομαι με τον υπολογιστή μου, κατέβασα κάτι μπινελίκια και μετά σκέφτηκα ότι ακούει και το πάιδί...τραγική μάνα!
Ζέστη, ζέστη, ζέστη αλλά βλέπω όλες πάμε καλά!
Να καλοσωρίσω και γω τη Χαρά! Εύχομαι όλα να σου πάνε κατ' ευχήν και να το απολαύσεις!
Αχ κορίτσια που θα φθάσει η κοιλιά μου δε ξέρω...οδηγώ και βρίσκω στο τιμόνι, πάω πίσω το κάθισμα και δε φτάνω τα πετάλ!Ο άντρας μου φωνάζει να σταματήσω την οδήγηση αλλά δε μπορώ να χάσω και αυτή την πολυτέλεια...απλά από Σουμάχερ κατήντησα σαν τις γιαγιάδες που πάνε με τα 30 και τους κορνάρουν όλοι χιχιχιχι!!!
γεια σου Αθηνα μου κ σε ευχαριστω ευχομαι κ εσυ με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια!! Very Happy
βλεπω εισαι απο Μυτιληνη κ τα 2 τελευταια χρονια ερχομαι καθε Σεπτεμβρη για 2 μερες αλλα φετος δεν θα μπορεσω γιατι θα ειμαι στον 8ο! Shocked

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kat3r1na"]
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:το αγχος μονο προβληματα δημιουργει.. καλα και γω εχω αρκετο αλλα αποφασισα να βρω τροπους να το νικησω γιατι πανω απολα ειναι σημαντικο ναναι καλα τα νινακια μας...
σε προβληματιζει κατι;
εδω κ 8 περιπου χρονια εχω θεμα με κρισεις πανικου που κατα καιρους κ με καποιες θεραπιες καταπολεμουντε!ενα χρονο πριν μεινω εγκυος εκανα ομοιοπαθητικη και μπορω να πω οτι ημουν στα καλυτερα μου,ομως καποιες φορες μια στις αρχες της εγκυμοσυνης κ μια πριν κανενα μηνα ενοιωθα οτι δεν ειχα αναπνοη κ μετα με επιασε μια ωραιοτατη κριση πανικου κ ετσι με πιανει αυπνια κ φοβος οτι δεν εχω αναπνοη επισης πολλες φορες αισθανομαι την κοιλια μου σκληρη για πολυ ωρα κ με δυσκολευει σε ολα!τεσπα οπως βλεπεις μπορω να γραφω για ωρες γ αυτο το θεμα εχω διαφορες ενοχλησεις!! Sad Sad Sad
αλλα δεν θελω να σε κουραζω με τα δικα μου! Embarassed

δε με κουραζεις καθολου.. ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις αγχος.. αλλα μια ερωτησουλα.. το οτι εισαι εγκυος δε σε βοηθησε καπως; εννοω να νιωσεις ομορφα και να συγκεντρωθεις σε αυτο... αυπνιες ειχα και εχω και εγω αλλα ενταξει εμενα ειναι χρονια αυπνια... [/quote
το περιμενα πως κ πως να μεινω εγκυος κ φυσικα τους πρωτους μηνες πετουσα απο τη χαρα μου ,ομως μολις αρχισαν οι πανικοι κ οι διαφορες ενοχλησεις φοβηθηκα παρα πολυ κ δεν μπορω να το απολαυσω με τιποτα!!φοβαμαι τη ζεστη κ σκεφτομαι συνεχεια πως θα περασει ολο το καλοκαιρι που θα μεγαλωνει κ η κοιλια!ειναι πολυ ασχημο συναισθημα να μην μπορεις να χαρεις αυτο που περιμενες για χρονια!! Sad Sad

Χαρά καταρχάς θα σου πω το εξής:Αν δεν έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό για τις κρίσεις πανικού,καλό θα ήταν να το κάνεις.Το να δυσκολεύει έτσι άσκοπα και χωρίς λόγο η καθημερινότητά σου,για ένα ζήτημα που μπορεί να λυθεί,είναι κρίμα.Και δε μιλάω για την περίοδο που διανύεις τώρα,μιλάω γενικά για τη ζωή σου..
Από εκεί και πέρα,στο τωρα και σε αυτό που ζούμε.Όλες μας λιγότερο ή περισσότερο,θέλαμε να αποκτήσουμε μωρούλια,είτε το είχαμε διατυπώσει συνειδητά,είτε το είχαμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας σαν μια μελλοντική προοπτική,πλην όμως όμορφη..
Η εγκυμοσύνη όμως,και το πώς τη βιώνει η κάθε μια μας,δεν είναι κάτι προδιαγεγραμμένο.Έχει να κάνει με εμάς τις ίδιες,αλλά και με εξωγενής παράγοντες που μας επηρεάζουν αναπόφευκτα.
Τί θέλω να πω?Εσύ κι εγώ,μπορεί να φανταζόμασταν πάντα αυτη την περίοδο,ως την πιο γλυκιά,την πιο ειδυλλιακή,την πιο όμορφη της ζωής μας.Μπορεί να θεωρούσαμε ότι η κοιλιά μας θα ήταν το πιο χαριτωμένο πράγμα στον κόσμο,η κλοτσιά του μωρού το πιο απαλό χάδι..Και κάπου εκεί λοιπόν,μπορεί να ερθει μια πραγματικότητα τελείως έξω από αυτό που φανταζόμασταν.Η κοιλιά δε με αφήνει να κοιμηθώ,είμαι 25 μέρες στο κρεββάτι γιατί έχω προβλήματα,ιδρώνω σα τη γαϊδάρα,ε πιάνει δύσπνοια, δεν κάνω σεξ,δν πάω βόλτα,πληρώνω τα μαλλιοκέφαλά μου σε εξετάσεις,δε μπορώ να κινηθώ με άνεση,κουράζομαι,λαχανιάζω,έχω ραγάδες,παχαίνω μπλα μπλα μπλα....Χίλια δυο πράγματα συμβαίνουν,που δε τα είχαμε ποτέ στο μυαλό μας.Αντιλαμβάνεσαι αυτό από μόνο του,πόσο στρεσογόνο είναι?? Δώσε λοιπον λίγο χώρο στον εαυτό σου και σε αυτά που αισθάνεσαι ή που φοβάσαι,γιατί είναι απόλυτα φυσιολογικά και λίγο ή πολύ τα κουβαλάμε όλες μας!!!
ακριβως οπως τα λες ειναι Κατερινα μου!!αυτη την περιοδο την φανταζομουν μαγικη αλλα ειναι πολυ δυσκολη κ με ενοχλουν ολα αυτα που ειπες κιλα,κοιλια,αναπνοη κλπ κ προσπαθω να σκεφτομαι οτι σε γενικες γραμμες ειχα κ εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη απο αποψη εμετων κ αλλων προβληματων κ θα επρεπε να ειμαι χαρουμενη ομως δυστυχως δεν ειμαι!!τεσπα απ οτι βλεπω υπαρχει πολυ καλη παρεα στο φορουμ κ με βοηθατε πολυ!!σας ευχαριστω ολες Wink

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="xara64"]
kat3r1na έγραψε:
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:
xara64 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:το αγχος μονο προβληματα δημιουργει.. καλα και γω εχω αρκετο αλλα αποφασισα να βρω τροπους να το νικησω γιατι πανω απολα ειναι σημαντικο ναναι καλα τα νινακια μας...
σε προβληματιζει κατι;
εδω κ 8 περιπου χρονια εχω θεμα με κρισεις πανικου που κατα καιρους κ με καποιες θεραπιες καταπολεμουντε!ενα χρονο πριν μεινω εγκυος εκανα ομοιοπαθητικη και μπορω να πω οτι ημουν στα καλυτερα μου,ομως καποιες φορες μια στις αρχες της εγκυμοσυνης κ μια πριν κανενα μηνα ενοιωθα οτι δεν ειχα αναπνοη κ μετα με επιασε μια ωραιοτατη κριση πανικου κ ετσι με πιανει αυπνια κ φοβος οτι δεν εχω αναπνοη επισης πολλες φορες αισθανομαι την κοιλια μου σκληρη για πολυ ωρα κ με δυσκολευει σε ολα!τεσπα οπως βλεπεις μπορω να γραφω για ωρες γ αυτο το θεμα εχω διαφορες ενοχλησεις!! Sad Sad Sad
αλλα δεν θελω να σε κουραζω με τα δικα μου! Embarassed

δε με κουραζεις καθολου.. ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις αγχος.. αλλα μια ερωτησουλα.. το οτι εισαι εγκυος δε σε βοηθησε καπως; εννοω να νιωσεις ομορφα και να συγκεντρωθεις σε αυτο... αυπνιες ειχα και εχω και εγω αλλα ενταξει εμενα ειναι χρονια αυπνια... [/quote
το περιμενα πως κ πως να μεινω εγκυος κ φυσικα τους πρωτους μηνες πετουσα απο τη χαρα μου ,ομως μολις αρχισαν οι πανικοι κ οι διαφορες ενοχλησεις φοβηθηκα παρα πολυ κ δεν μπορω να το απολαυσω με τιποτα!!φοβαμαι τη ζεστη κ σκεφτομαι συνεχεια πως θα περασει ολο το καλοκαιρι που θα μεγαλωνει κ η κοιλια!ειναι πολυ ασχημο συναισθημα να μην μπορεις να χαρεις αυτο που περιμενες για χρονια!! Sad Sad

Χαρά καταρχάς θα σου πω το εξής:Αν δεν έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό για τις κρίσεις πανικού,καλό θα ήταν να το κάνεις.Το να δυσκολεύει έτσι άσκοπα και χωρίς λόγο η καθημερινότητά σου,για ένα ζήτημα που μπορεί να λυθεί,είναι κρίμα.Και δε μιλάω για την περίοδο που διανύεις τώρα,μιλάω γενικά για τη ζωή σου..
Από εκεί και πέρα,στο τωρα και σε αυτό που ζούμε.Όλες μας λιγότερο ή περισσότερο,θέλαμε να αποκτήσουμε μωρούλια,είτε το είχαμε διατυπώσει συνειδητά,είτε το είχαμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας σαν μια μελλοντική προοπτική,πλην όμως όμορφη..
Η εγκυμοσύνη όμως,και το πώς τη βιώνει η κάθε μια μας,δεν είναι κάτι προδιαγεγραμμένο.Έχει να κάνει με εμάς τις ίδιες,αλλά και με εξωγενής παράγοντες που μας επηρεάζουν αναπόφευκτα.
Τί θέλω να πω?Εσύ κι εγώ,μπορεί να φανταζόμασταν πάντα αυτη την περίοδο,ως την πιο γλυκιά,την πιο ειδυλλιακή,την πιο όμορφη της ζωής μας.Μπορεί να θεωρούσαμε ότι η κοιλιά μας θα ήταν το πιο χαριτωμένο πράγμα στον κόσμο,η κλοτσιά του μωρού το πιο απαλό χάδι..Και κάπου εκεί λοιπόν,μπορεί να ερθει μια πραγματικότητα τελείως έξω από αυτό που φανταζόμασταν.Η κοιλιά δε με αφήνει να κοιμηθώ,είμαι 25 μέρες στο κρεββάτι γιατί έχω προβλήματα,ιδρώνω σα τη γαϊδάρα,ε πιάνει δύσπνοια, δεν κάνω σεξ,δν πάω βόλτα,πληρώνω τα μαλλιοκέφαλά μου σε εξετάσεις,δε μπορώ να κινηθώ με άνεση,κουράζομαι,λαχανιάζω,έχω ραγάδες,παχαίνω μπλα μπλα μπλα....Χίλια δυο πράγματα συμβαίνουν,που δε τα είχαμε ποτέ στο μυαλό μας.Αντιλαμβάνεσαι αυτό από μόνο του,πόσο στρεσογόνο είναι?? Δώσε λοιπον λίγο χώρο στον εαυτό σου και σε αυτά που αισθάνεσαι ή που φοβάσαι,γιατί είναι απόλυτα φυσιολογικά και λίγο ή πολύ τα κουβαλάμε όλες μας!!!
ακριβως οπως τα λες ειναι Κατερινα μου!!αυτη την περιοδο την φανταζομουν μαγικη αλλα ειναι πολυ δυσκολη κ με ενοχλουν ολα αυτα που ειπες κιλα,κοιλια,αναπνοη κλπ κ προσπαθω να σκεφτομαι οτι σε γενικες γραμμες ειχα κ εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη απο αποψη εμετων κ αλλων προβληματων κ θα επρεπε να ειμαι χαρουμενη ομως δυστυχως δεν ειμαι!!τεσπα απ οτι βλεπω υπαρχει πολυ καλη παρεα στο φορουμ κ με βοηθατε πολυ!!σας ευχαριστω ολες Wink

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KALIMEROUDIA KORITSARES!KSIPNISTE!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου...Ελπιζω ολες να απολαμβανετε εναν υπεροχο υπνο οσες μπορειτε να κοιμαστε.Εγω σημερα μπορω να πω οτι κοιμηθηκα και 5 ολοκληρες ωρες σερι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 654316 .Με ενα ξυπνημα για πιπι και αλλα 2 για τα χαπια.Πηρα ενα περικαρπιο για το χερι και κοιμηθηκα.Βεβαια ημουν πτωμα εχθες με μια ωρα υπνου αλλα ελπιζω να βοηθησει πολυ το περικαρπιο.Εννοειτε οτι δεν χορτασα και νυσταζω παρα πολυ αλλα δουλευω πρωινη σημερα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 679259 ...

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπήκα να πω ενα καλημέρα γιατί σε μια ώρα εχω ραντεβού στον γυναικολόγο

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑλημερα Κωνσταντινα....Θα πας να δεις το παιδακι σου?????Μπραβο κοριτσακι μου.Να μας πεις τα νεα μετα

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή σου μέρα κι εσένα.Το βραδάκι θα ξανά μπω να σας πω.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πως είναι τα χεράκια σου;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!αντε με το καλο κωνσταντινα!!!!!!!
εγω ειχα ανησυχο υπνο σημερα!πιανεται συνεχεια το αριστερο ποδι.και το μικρο τιναζεται συνεχεια και με τρανταζει ολοκληρη!αντε να παμε τη πεμπτη να δουμε ποσο μεγαλωσε και τα κανει αυτα!
καλημερα,νικη!πως παει με τα χερια?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τοση μεγαλη απουσια??? Crying or Very sad Αντε καλα σε συγχωρω Laughing Ελπιζω να περασεις ομορφα την μερα σου....

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφία μου λίγο πολύ όλες με αυτό το θεματακι έχουμε πρόβλημα.Αχ άντε να περάσει ο καιρός να γεννήσουμε τα μωρουλινια μας

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε να γεννησουμε!!!!!ανυπομονω!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 215994

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Σοφακι....Τα χερια λιγο καλυτερα.Το δεξι που εχω και μεγαλυτερο προβλημα εβαλα περικαρπιο εχθες και ειναι πιο καλα...Και να οδηγησω και να δουλεψω προς το παρον καλα.Ελπιζω να βρηκα την λυση και να ησυχασω!!!!! 2 μερουλες εσυ ακομα εεεε?Εγω εχω αυριο ραντεβου και την δευτερα ντοπλερ μητριαιων!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Τοση μεγαλη απουσια??? Crying or Very sad Αντε καλα σε συγχωρω Laughing Ελπιζω να περασεις ομορφα την μερα σου....

Το ξέρω αλλά δεν μπορώ να κανω διαφορετικά.Οταν ειναι ο σύζυγος δεν μπορώ να κάθομαι πολύ ωρα στο κομπιούτερ γιατί ειναι μονός του αλλά κι όταν ειναι ο μικρός οταν με δει στο κομπιούτερ το θελει αυτος.Τι να κανω οταν βρίσκω ευκαιρία δεν τη χάνω με τίποτα.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια εγω σας φιλώ.Παω για ντουζάκι και μετά γιατρό.Τα λεμέ

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μας εχει πιασει ανυπομονησια ολες εεεε???Και εγω θελω να παρω αγκαλια το βλασταρι μου!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως να μη μας πιασει βρε νικη!ολη τη μερα πατ πατ μεσα στη κοιλια....λαχταραμε!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 328109

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέραααα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 215994

Κωνσταντινα καλα αποτελέσματα!

Εγω τι να πω που θα πάω για υπερηχο 25 Ιουλίου??!? αχ! δε πειράζει.. καλα να ειναι και εγω περιμένω...

Εγω κορίτσια πλεον ξυπνάω με πονους στην πλάτη... στείλτε μου κάποιον για μασαζ!!!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάρες ....εμείς περνάμε ενα δύσκολο διήμερο η πεθερά μου έιναι στο νοσοκομείο στην εντατική σε καταστολή με μηχανήματα έπαθε 5 ανακοπές και τη διασυνδέσανε και περιμένουμε οπως μας είπανε οι γιατροί την αναγγελία....απλά...ο άντρας μου είναι χάλια.....και προσπαθώ να του σταθώ.....οπόταν αν δεν πολυμπαίνω μη με παρεξηγήσετε έχουμε τα τρεχάματα μας!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ ρε Βικούλα τι να πω... κάνε παρεούλα του άντρα σου γιατί το χρειάζεται τώρα...
τί να σε παρεξηγούμε καλε? κουραγιο σας ευχομαι.

http://www.creativebeez.gr

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες ....εμείς περνάμε ενα δύσκολο διήμερο η πεθερά μου έιναι στο νοσοκομείο στην εντατική σε καταστολή με μηχανήματα έπαθε 5 ανακοπές και τη διασυνδέσανε και περιμένουμε οπως μας είπανε οι γιατροί την αναγγελία....απλά...ο άντρας μου είναι χάλια.....και προσπαθώ να του σταθώ.....οπόταν αν δεν πολυμπαίνω μη με παρεξηγήσετε έχουμε τα τρεχάματα μας!!!!

Βικακι μου υπομονη ... ευχομαι να γινει ενα θαυμα ... να προσεχεις πολυ στην κατασταση σου

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαριανθη και βικακο!
αυτα ειναι τ'ασχημα.δινε κουραγιο στον αντρουλη σου γιατι οπως και να'χει μητερα του ειναι!τι να παρεξηγησουμε βρε!αν θες να μιλησεις παρε τηλ! Smile

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:καλησπερα σε ολες!!!αργησα αλλα μπηκα κ εγω αν κ σας διαβαζω πολυ καιρο τωρα!την τριτη μπαινω στην 22 εβδομαδα!ειμαι γενικα πολυ αγχωμενη με τα κιλα,με τη ζεστη,με τον υπνο κ γενικα με το βαρος κ την πιεση που νοιωθω απο την κοιλια!!σορρυ για το μεγαλο μνμ μου!!
υ.γ. περιμενω κοριτσακι κ η ΠΗΤ μου ειναι 24/10/12
ειμαι απο Θεσσαλονικη αλλα μενω στην Αθηνα κ θα γεννησω με το καλο στο Ιασω!! Very Happy


ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΧΑΡΑ ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο8 - Σελίδα 35 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις