Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 1:26 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-eva έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mamabasilikis έγραψε:και τέλος...( το σκέφτηκα πολύ αλλά θα τολμήσω να το πω..) Μου τη δίνει που τις τελευταίες μέρες έρχεται στ όνειρο και στη θύμηση μου ένας παλιός μεγάλος ανέλπιδος έρωτας...

χμμ... για λεγε!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχ tongue tongue tongue tongue tongue


αχ θα τρελαθω και εμενα μου
συμβαινει αυτο και μου σπαει τα νευρα και πως να τολμησεις να το πεις.. pale pale




Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
πως μπορουμε να βοηθησουμε ρε κοριτσια??? ανοιχτε την καρδια σας!!!!!!!!

27Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 1:42 pm

crysoula

crysoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμενα μου τι δινουν οοοοοοοοοοοοολα αυτα που λετε κοριτσι με λιγα λογια θελουμε διακοπες...και εννοειται μονες μας οχι με τους αντρες μας μαζι.......να δεις για ποτε ηρεμουμε....εχω αδικο;;; δεν νομιζω...... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529

28Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 2:12 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
purple έγραψε:5 4 3 2 1 ξεκιναωωωωωω!!!!...

μου σπανε τα νευρα που καθε μερα μετα τις 8 μαζευονται κατι κ@$$παιδα στον 2 οροφο και αρχιζουν να γκαριζουν και μου ξυπνανε το μωρο Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259


μου σπανε τα νευρα οταν ξεκιναω Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 517142 και δεν τελειωνω ουτε σε 2 ωρες,γενναει η λεκανη συνεχεια καινουργια ασιδερωτα Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259
εμένα μου σπάνε κατά το ίδιο μοτίβο τα νεύρα που μαζεύονται στη γειτόνισσα όλες οι γριές που δεν έχουν τίποτα να κάνουν από τις 8 και νταπ ντουπ οι πόρτες μπλα μπλα τα κουτσομπολιά και τα κουδούνια που χτυπάνε, και νααααα το μωρό να ξυπνάει!
έλεος-γι'αυτό θα μετακομίσω κι εγώ και άστους να κουρεύονται
όσο για τη λεκάνη με τα ασιδέρωτα είναι στο ύψος πιο ψηλή κι από μένα και είμαι και 1.75:Ρ
mamabasilikis έγραψε:
Μου τη δίνει που μας έχει γίνει στενός κορσές αυτή η κρίση και τα σκ....οικονομικά μας, που δεν μπορούμε βάλουμε μια δεκάρα στην άκρη κ όλα τα τρώει η εφορία...

Μου τη δίνει που τη δίνει αυτή (η παραπάνω) κατάσταση στο άντρα μου, με αποτέλεσμα να είναι μεσ την μουτζούφλα και τον οδοιρμό κάθε μέρα...

Μου τη δίνει που δεν θυμάμαι απο πότε, έχω να πάω ένα σινεμα, ένα θέατρο,μια συναυλία μια έξοδο με φίλους και να γελάσω σαν τον παλίο καιρό ρε παιδί μου...!

Μου τη δίνει όταν όλη μέρα παλεύω με το παιδί μου, κάνω οτι καλύτερο μπορώ, (εντάξει θα κάνω και λαθη, ανθρωπος είμαι...και μετά ακούω και τα "Να μην αυτό, να μην το άλλο, έτσι εκείνο , το παράλλο" απο την πεθερά...

Μου τη δίνει που δεν μπορεί να περάσει μια μέρα χωρίς σκοτουρες και έγνοιες, που δεν μπορώ να κάτσω και να χαλαρωσω ένα βράδυ ακούγοντας μουσική...

και τέλος...( το σκέφτηκα πολύ αλλά θα τολμήσω να το πω..) Μου τη δίνει που τις τελευταίες μέρες έρχεται στ όνειρο και στη θύμηση μου ένας παλιός μεγάλος ανέλπιδος έρωτας...

Ουφ...κορίτσια, αν δεν υπήρχε κ αυτό το πλασματάκι που κοιμάται τώρα γλυκά μέσα...ειλικρινά θα τα είχα παίξει...Δεν ξέρω πως ζούσα πριν την ύπαρξή της...
ζούμε παράλληλες ζωές μάλλον
μου συμβαίνουν όλα με τη διαφορά οτι εμένα δε μου τη λένε τόσο τα πεθερικά αλλά σχεδόν όλοι οι υπόλοιποι, με βλέπουν και 21 με σκουλαρίκια και περίεργη γενικά και σου λέει πάει το παιδί τι μάνα του έπεσε!
και ρε κορίτσια πραγματικά πιστεύω ότι το παιδί μου δεν έχει θέματα!!!!!Sad
επίσης εγώ έχει τύχει να βγώ αλλά μετά ακούω την γκρίνια του άντρα που έκανε αυτό που κάνω εγώ 24 ώρες τη μέρα αλλά για 2-3 αυτός:κράτησε το παιδί!
τέλος η χαλάρωση με λίγη μουσική είναι όνειρο..απραγματοποίητο
όσο για σκέψεις με άντρες....
να να να!!!!!
[/quote]

crysoula έγραψε:και εμενα μου τι δινουν οοοοοοοοοοοοολα αυτα που λετε κοριτσι με λιγα λογια θελουμε διακοπες...και εννοειται μονες μας οχι με τους αντρες μας μαζι.......να δεις για ποτε ηρεμουμε....εχω αδικο;;; δεν νομιζω...... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

29Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:02 pm

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
auti ti stigmi mou ti dinei o sunadelfos sta neura giati ton pernw til k den to sikwnei ton zitane apo tin eforiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

mou ti dinei o antras mou pou den leei na parei apofasi na sunexisoume na ftiaxnoume to spiti mas enw exoume lefta k tou aresei na menoume sto enoikio.

auta gia simera apo aurio tha xw k alla!!!!!

30Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:07 pm

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afro81 έγραψε:
Chrisi έγραψε:Μου τη δίνει που ο άντρας μου είναι πάντα κουρασμένος και εγώ δεν είμαι ναι ρε φίλε το ξέρω δουλεύεις 12+ ώρες σε μια πολύ δύσκολη δουλειά για μας αλλά και εγώ εργάζομαι και μετά έχω να φροντίσω το σπίτι να μαγειρέψω, να φροντίσω το μωρό και να είμαι και έγγυος και να με έχουν ταράξει οι εμετοί και η υπνηλία............


ααααααα ρε Χρυσω τα ιδια!!!!!!!

Επισης που ποτε δεν σηκωνεται τη νυχτα οταν ξυπνα το μωρο.

Ευτυχώς Αφροδίτη μου που κατάλαβε τον τελευταίο καιρό τι παιρνάω και σηκώνεται κάποιες φορές.

31Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Πεμ Ιουλ 08, 2010 11:10 pm

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crysoula έγραψε:και εμενα μου τι δινουν οοοοοοοοοοοοολα αυτα που λετε κοριτσι με λιγα λογια θελουμε διακοπες...και εννοειται μονες μας οχι με τους αντρες μας μαζι.......να δεις για ποτε ηρεμουμε....εχω αδικο;;; δεν νομιζω...... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529

Πες τα Χρυσόστομη.......... έστω και δύο μέρες μακρια θα ήταν ότι πρέπει και περισσότερες ακόμα πιο τέλεια....... μακριά απ΄ όλους αντρα, γονείς, πεθερικά, κουνιάδα.............

32Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 12:58 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tα παιρνω που ποναω συνεχεια!!! τον μισο μηνα γιατι ..περιμενω και τον υπολοιπο που ερχετε!!εχω γινει σαν θειτσα που οοοολο παραπονιετε!Επισης αυτο και αν μου την δινει!!!που τον γιο μου τον επιασα μονο με την σκεψη και τωρα που πραγματικα το θελω και εχω βαλει ολα μου τα δυνατα δεν ερχετε το ατιμο!!!! Mad Twisted Evil Twisted Evil Επισης....MAMABASILIKIS για πες... για πες!!!υπαρχουν τοσες προθυμες κοπελες να σε ακουσουμε εδω!!! Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 417472

33Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 12:59 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1.που οποιος με παιρνει τηλ στο σταθερο με ρωταει που ειμαι
2.που η μανα μου ξερει να ταιζει/αλλαζει/κοιμιζει/παιζει καλυτερα με τον μικρο κι εγω γινομαι αχρηστη
3.μου την δινει οταν με ρωτανε καλα αφου σπουδαζεισς το παιδι που το παρκαρεις? (με στυλακι)
4.μου την δινουν οι γιαγιαδες/θειες κωλογριες κτλ που με ρωτανε τι δουλεια κανει ο αντρας μου (επισης με στυλακι)
5.μου την δινει το σπιτι μου που δεν εχω καταφερει να φτιαξω οπως θελω και ναι....εχει σεμεδακια................
6.μου την δινει οταν ανοιγω τα παραθυρα και το 1ο πραγμα που βλεπω ειναι η γειτονισσα να προσπαθει να δει μεσα
7.μου την δινει που ο αντρας μου βαζει ξυπνητηρι κατω απο το μαξιλαρι μου για να ξυπνησω εγω με τις πολεμικες σειρηνες και μετα να τον ξυπνησω κι αυτον γλυκα γλυκα..
8.μου την δινει ο νηπτηρας μου (βουλωσε.)
9.μου την δινουν τα ρουχα με φρου φρου /ραφες και βλακειες που δεν σιδερονονται
10.μου την δινει που εχουμε γεμισει μυγες και τις σιχαινομαι...

τα υπολοιπα δεν τα γραφω..δεν χωρανε μαλλον.......

34Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 2:48 am

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα μου τη δινουν οι ανθρωποι που γκρινιαζουν χωρις λογο.

μου τη δινει που στη δουλεια οσο και να προσπαθω θελει καιαλλη προσπαθεια και συνεχως εχω εκκεμοτητες...

μοου τη δινει που ο μανωλης μου ανακαλυπτει συνεχως καινουργια πραγματα να πειραζει και τρεχω σαν το βεγγο πισω του.

μου τη δινει που ο αντρας μου προλαβαινει και κοιμαται το μεσημερι τουλαχιστον μια ωρα και ας εχει το μανωλη ενω εγω δεν προλαβαινω!!!!

μου τη δινει που φετος το καλοκαιρι δεν θα παμε διακοπες.

μου τη δινει που το σπιτι ειναι ανω κατω παντα.

μου τη δινει που δεν εχω προλαβει να βρω κουτα ακομα να φυλαξω τα χειμωνιατικα ρουχα του μανωλη.

μου τη δινει που εχω παντα μα παντα σιδερο...

μου τη δινει που δεν ξερω τι θα μαγειρεψω καθε φορα...

παπαππα αμακ ατσω λιγο ακομα θα γραψω και αλλα σταματαω εδω θα σπασουν τα νευρα μου... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259

35Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 3:30 am

mamabasilikis

mamabasilikis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μου τη δίνει που τις τελευταίες μέρες έρχεται στ όνειρο και στη θύμηση μου ένας παλιός μεγάλος ανέλπιδος έρωτας...[/quote]

χμμ... για λεγε!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχ tongue tongue tongue tongue tongue [/quote]


αχ θα τρελαθω και εμενα μου
συμβαινει αυτο και μου σπαει τα νευρα και πως να τολμησεις να το πεις.. pale pale


[/quote] Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
πως μπορουμε να βοηθησουμε ρε κοριτσια??? ανοιχτε την καρδια σας!!!!!!!![/quote] Rolling Eyes

αχχχχχχχχχ....τι να πω βρε κορίτσια....είναι τόσα αυτά που σκεφτομαι, που νιώθω, που δεν θα πρεπε να νιώθω, που που που...
εν συντομία (όσο μπορώ ) το resume έχει ως εξής :
τον είδα για πρώτη φορά σε μια φωτογραφία πενταήμερης, το 1996, και είπα...αυτόν θέλω...μ αρέσε πολύ και δεν ήταν μονο κουκλος...αυτή η ματιά του....όλα τα λεφτα...
το ίδιο καλοκαίρι τα φιάξαμε ( ήταν κοντοχωριανός μου) όταν είχα πάει για διακοπές. Μας σύστησε μια φίλη μου και συμμαθητριά του...μείναμε μαζί όλο το καλοκαιρι, περασα τέλεια, το καλύτερο ever που έχω ζήσει, απιστευτα συναισθήματα, τρελλό καρδιοχτύπι, τρελλό ομως και πολλά πολλά ονειρα..( κλασσική ρομαντζαδούρα...)
τελειωνοντας οι διακοπες μας, με βαρια καρδια τα χαλάσαμε ( εγώ δεν ηθελα βέβαια, γιατί εκεινος ηταν της αποψης οτι σχεση εξ αποστάσεως είναι δυσκολη, ιδιως οταν δεν υπαρχουν προυποθεσεις οτι κατι θ αλλαξει και θα ειμασταν παλι μαζι πριν το επομενο καλοκαιρι...περιεργη κατάσταση...παρακαλουσα να δωσει μια ευκαιρία...οχι...τελος παντων...εκλαψα, πλάνταξα, έγραψα, ξανυχτησα, εχασα θυμαμαι 5 κιλα σε 20 μερες απ το αφαγία συν δυσποιες συν ασθμα συν συν συν...οι δικοι μου ανενδοτοι φυσικά, ούτε να τον δουν στο δρομο δεν ηθελαν....πολυ θλιψη...
εγινε το δικο του τελικα αλλά μεσα μου δεν επαψα ποτέ να ελπιζω..δειλά δειλά μάθαινα νεα του απο κοινους μας φίλους το χειμώνα, και σήκωσα το χέρι μου να τον πάρω τηλ στη γιορτή και στα γενεθλια του...βαλσαμο στην ψυχη αυτη η φωνή ρε κορίτσια...τον ακουγα και ο,τι κ αν ελεγε, με ηρεμούσε απιστευτα...ειπαμε οτι δεν θα μαστε μεν ζευγαρι, μπορουσαμε να μαστε ομως φιλοι...εν τω μεταξυ, ουσα πρωτοετής στη σχολή τότε, με "πλεύριζε" ενα αλλο παιδι και ανταλλαξαμε ενα φιλί, λιγο πριν το πάσχα του 1997...τα είχα φιάξει λοιπον με καποιον αλλο? μαλλον ναι ελεγε μεσα μου...
το πασχα λοιπον του 1997 ξανακατεβαινω για μια βδομάδα στο χωριο μου...εννοείται δεν ειχα ξεχασει τπτ, εννοειται οτι ακομα αγαπουσα, εννοειται οτι θα πεθαινα να τον δω...ομως οι μερες περνουσαν και εκεινος αφαντος...ουτε τηλ, ουτε τυχαία συναντηση, ουτε καποιος φιλος λεει κατι...
και δεν θα το ξεχασω ποτε, ποτέ μα ποτέ...κατεβαινοντας τις σκάλες της εκκλησίας για να γυρίζουμε τον επιτάφιο...με σκουνταει η κολλητή μου με τρόπο λες κ είχε δει φαντασμα...ηταν κ οι γονείς μας μπροστά, τι να κάνει η δόλια...
Μαρήηηη, κοίτα μπροστά σου, μου λεέι,
Ε ναι, τι έγινε ? απαντω...
το τελευταιο εεε απο το εγινε, ηταν τρεμάμενο...γιατι τον ειδα ευθύς μπροστά μου, ενα παλικάρι 1.90, μ ενα φιλο του, μαζι, να με κοιτάει μεσ τα μάτια και να χαμογελά...
καλώς ηρθες μου λεει, και απλώνει το χερι για χειραψία...Κάγκελο η Μαργαρίτα...εδωσα το χέρι μου και ετρεμε λες κ ειχα πάρκινσον 80 χρονών γριούλα...η καρδιά μου είχε βαρεσει κοκκινο, μονο σ εκεινη τη στγμή και στη γέννηση του παιδιού την έχω νιώσει να χτυπάει ετσι...φοβηθηλα οτι θα την ακουσει και θα γινω ρομπα, μπροστά του και μπροστά σ ουλο το χωριο...οι δικοι μου απο αποσταση με κοιταζαν μ ενα βλεμμα...γκρρρρρ, ελα εδω τωρα !
αλλα εγω δεν υπηρχε περιπτωση να φυγω..πηγα λιγο στην άκρη και του μιλησα για πεντε λεπτα..."κουκλα, πρεπει να μιλησουμε σοβαρά,...μπορω να σε δω αυριο" ?
Να το δευτερο εγκεφαλικό...Φυσικά !! οπου και οτι ωρα θες και στα Ιμαλάια ανεβαινω για παρτυ σου...
ουφ τα θυμαμαι και δεν μπορω βρε κοριτσια...συγχωρηστε την φλυαρια μου....
τελικα, ναι, συναντηθηκαμε, ειπαμε πολλα, τα ξαναβρηκαμε, φιληθηκαμε και εζησα το ονειρο για δευτερη φορα...ημουν απιστευτα ερωτευμενη και ευτυχισμενη...καναμε ονειρα για παντα...
Μεχρι το καλοκαιρι του ιδιου χρονου, που ξανακαταβηκα για διακοπες στο χωριο, για να μαθω οτι εν τω μεταξυ ειχε βρει αλλη και τελικα δεν μπορουσαμε να ειμαστε μαζι...για πολλους ανουσιους λογους που μου αραδιασε...
και οσο παράδεισος ήταν για μένα το προηγούμενο καλοκαίρι, εκεινο ειχε μετατραπεί σε κολαση...δεν μπορουσα να το χωνεψω, να καταλάβω τι ειχα κανει λάθος...το χειρότερο ηταν να τον πετυχαινω ( ευτυχως οχι συχνα) με την άλλη ή να τον παιρνω τηλ και να μου το κλεινει στα μουτρα...μια δυο, τρεις, στο τελος μου την ειπε κιολας..."μην μ ενοχλεις πια, ειμαι εδώ με το κορίτσι μου τώρα...τι θελεις να της πω? οτι με παιρνει η πρωην...?
πολύ ασχημο τέλος, πολύ πικρία και πολλά αναπάντητα γιατί...αφού πια δεν μπορουσα να κανω τπτ, ηπια το πικρό ποτήρι, εσφιξα τα δόντια, παραιτήθηκα οποιασδήποτε διεκδικσης και αποφασισα να συνεχισω την ζωη μου...
στα επομενα 15 χρονια που εχουν περασει μεχρι σημερα, εχω μονο μαθει οτι τελικα παντρευτηκε εκεινη την κοπελα, κ ειχε πια ή 1 ή 2 παιδια...τον εχω δει μια φορά φευγαλέα μεσα στο αυτοκινητο, μεχρι να σηκωσω το χερι μου να χαιρετησω, ειχε φυγει....
πριν καποια χρονια παλι, τον εβλεπα πολύ συχνά στον υπνο μοu και απορουσα γιατι...εκ των υστερων εμαθα οτι εκεινη την περιοδο ειχε ενα ατυχημα με το αυτοκινητο και μια σοβαρη εγχειριση που ακολουθησε..ευτυχως σημερα ειναι καλά...
εχω πια προχωρησει τη ζωη μου, 33 χρονών γαιδουρα, εχω παντρευτει, εχω κανει παιδί...εννοείται πως δεν αλλαζω τπτ απ ολα αυτά αλλά....δεν εχει φυγει ποτέ απ το μυαλό και την καρδιά μου...θα πρεπε να τον μισω η να αδιαφορώ ισως, να μην με νοιαζει διολου και ουτε να ξανασχοληθω μαζι του...οταν ομως ερχεται στον υπνο μου, οταν πιανω τον εαυτο μου να τον σκεφτεται ακομα και σημερα, εν ετει 2010, κατι με πιανει...ο χρονος ομως δεν γυρναει πισω, δεν αλλαζει τπτ, και οτι εγινε δεν ξαναγινεται...οποτε σκεφτομαι οτι μαλλον εχω προβλημα, δεν ειμαι καλά...τι στο καλο περιμενω? γιατι τον σκεφτομαι? γιατι νιωθω οτι μερος μου εχει μεινει στο καλοκαιρι εκεινο, την στιγμη που εχουν συμβει τοσο αλλα καλα στη ζωη μου...? δεν ξερω, ειλικρινά...παραδέχομαι οτι τον αγαπω, παντα τον αγαπουσα, και οσο ζω θα το κανω, δεν διακινδυνεω ομως με τπτ την οικογενεια μου και οτι εχω καταφερει ως τωρα...οποτε μαλλον ειναι κριση περιοδου παλι και θα περασει...
σε μια βδομαδα φευγω για διακοπες στο χωριο...και θα κατσω ενα μηνα...οσο φοβαμαι κ απευχομαι, αλλο τοσο ευχομαι να τον ξαναδω....καμμια ψυχιατρος κορίτσια?? μαλλον την χρειαζομαι !

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΤ...καταχράστηκα το χρόνο και την υπομονη σας...ευχαριστώ οσες αντεξατε να το διαβάσετε...ουφ...σαν πιο αναλαφρη νιωθω τωρα...





36Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 3:32 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mou ti dinei pou apo tote pou kapoies emathan pos eimai eggyos,den sikonoun to koulo tous na paroun ena tilefono!!!
zilia psora Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 654655 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 911307
pio polu mou ti dinei pou kopsame to sex me ton anrouli mou Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 4872
kovetai to SEXXXXX??? Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 604962

37Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 3:35 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου τη δινει να καθαρίζω μί ώρα μήλα,αχλάδια και μπανάνες,να κάνω την κουζίνα κ*λ*,να λερώνω πόσα σκεύη και να μην έχει όρεξη για φρουτόκρεμα Mad

38Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 3:37 am

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adda έγραψε:Μου την δινει η μουρμουρα
Μου την δινει που οσο και να μαζευω το σπιτι δεν ειναι μαζεμενο ποτε
Μου την δινει οταν οι αλλοι μου λενε "η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα και κυρα"
Μου την δινει η εκμεταλευση
Μου την δινει οταν ακουω τους αντρες φιλους του αντρα μου να λενε οτι τα παιδια μου ειναι "γκομενομαγνητες"
Μου την δινει που οταν θελω κατι πολυ δεν γινετε ποτε
...

Η συνεχεια...

Μου την δινει η κουνιαδα μου που θα παει παλι κρητη διακοπες και εγω εχω να παω απο το 2007
I I love you CRETE

Μου την δινει η αδερφη μου που πηγε για δουλεια σε νησι και θα την δω παλι τον σεπτεμβρη

Μου την δινει η ζεστη

Μου την δινει που ολες οι καλες μου γειτονισσες μετακομισαν

Μου την δινει οταν δεν ξερω τι θα φορεσω

Μου την δινει οταν παω σε γαμους τωρα πια και μου λενε "και στων παιδιων σου"

39Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 3:59 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν τον γκρινιάρη έχουμε καταντήσει...
και συνεχίζω λοιπόν και εγώ:

μου τη δίνει που έχω πολλά πράγματα να μου την δίνουν

μου τη δίνει που ενώ σιδέρωσα βαριέμαι να βάλω τα ρούχα στα ντουλάπια!

μου τη δίνει που ζαλίζομαι συνέχεια

μου τη δίνει που ενώ νυστάζω αν πάω να κοιμηθώ, θα στριφογυρνάει ο μικρός μου και θα μου "κοπεί" ο ύπνος!

μου τη δίνει που έχω να μαγειρέψω μετά!

40Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 4:51 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MAMABASILIKIS καλα εκανες που τα εβγαλες απο μεσα σου!!!πιστευω οτι σου κανει καλο που τον σκεφτεσε μην εχεις ενοχες ειναι κατι σαν break στην καθημερινοτητα σου! και μην κοιτας που δεν μιλαμε οι υπολοιπες ολο και καποια υπαρχει εδω γυρω που παντρευτηκε'σοβαρεψε'αλλα ποτε δεν ξεχναει τον ενα και μοναδικο ερωτα της ζωης της!!!!!!! Wink

41Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 5:57 am

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:
mitsi έγραψε:μου την δινει που δεν εχω σηκωσει κεφαλι τελευταια

μου την δινει που δινω φαρμακα στο παιδι και το βλεπω να κλαιει

μου την δινει που μεσα σε ολα που τραβαει κοκκινησαν και τα ματια της παλι και την παιδευαμε με κωλοεξετασεις και σπαραζε γιατι δεν αντεχει αλλο να την ταλαιπωρουνε

μου την δινει που μεσα σε ολα τα φαρμακα προστεθηκαν αλλα τρια κοληρια για την αλλεργια που επαθε...ηταν αναγκη ΤΩΡΑ????

μου την δινει ο κωλοχαρακτηρας μου που μετα απο αυτο που περασε το παιδι μου αγχωνομαι με μ@λ@κιες και δεν βαζω μυαλο οτι τιποτα δεν αξιζει πιο πολυ απο την υγεια

μου την δινει που ποναει ακομα η μεση μου μετα απο 4 μηνες και νοιωθω σαν γρια 70 ετων γιατι δεν μπορω να σηκωθω

μου την δινει που ποναει η μεση μου και σκεφτομαι οτι μπορει να με πιασει χειροτερα με αποτελεσμα να μην βγαζω το παιδι μου πολλες βολτες

μου την δινει που γκριανιαζω αυτη την στιγμη γιατι τιποτα αλλο δεν αξιζει περα απο το γεγονος οτι η μικρη μου ειναι καλα...
μα ειμαι ανθρωπος και σκεφτομαι και άλλα και νοιωθω τυψεις και αχαριστη αλλά δεν ειμαι..καθε μερα ευχαριστώ τον θεο που προστάτευσε την κορη μου απο τα χειροτερα

τα ειπα ελιωσα στο κλαμα και συνηλθα
ωραιο θεμα εμενα μου εκενε καλο
και ειπα μονο τα μισα..
ax κοριτσακι μου...κανε υπομονη και ολα θα περασουν .... θα γινει καλυτερα απο ποτε η μικρουλα σου και θα τα ξεχασετε ολα και οι δυο!!!! υπομονη... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 727892 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!


σε ευχαριστω!!!

42Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 6:36 am

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fraoulenia έγραψε:mou ti dinei pou apo tote pou kapoies emathan pos eimai eggyos,den sikonoun to koulo tous na paroun ena tilefono!!!
zilia psora Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 654655 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 911307
pio polu mou ti dinei pou kopsame to sex me ton anrouli mou Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 4872
kovetai to SEXXXXX??? Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 604962

xa xa xa xa xa.....kalooooo!!!
ela pou kovetai se tetoies periptvseis!!

43Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 10:33 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
purple έγραψε:
fraoulenia έγραψε:mou ti dinei pou apo tote pou kapoies emathan pos eimai eggyos,den sikonoun to koulo tous na paroun ena tilefono!!!
zilia psora Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 654655 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 911307
pio polu mou ti dinei pou kopsame to sex me ton anrouli mou Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 4872
kovetai to SEXXXXX??? Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 604962

xa xa xa xa xa.....kalooooo!!!
ela pou kovetai se tetoies periptvseis!!

xaire xrone fyge tora paei o dikos sou o kairos tha erthei o neos me ta dwra!!! Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 654316 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 654316

44Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 11:01 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athin@ έγραψε:Μου τη δινει να καθαρίζω μί ώρα μήλα,αχλάδια και μπανάνες,να κάνω την κουζίνα κ*λ*,να λερώνω πόσα σκεύη και να μην έχει όρεξη για φρουτόκρεμα Mad


μια από τα ίδια!
μαμά βασιλικής, ψυχολόγα εδώ σου κάνει?
Laughing
το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό από θεωρία είναι φρόυντ, μάλλον όταν περνάς άγχη ή δύσκολες περιόδους τον σκέφτεσαι γιατί είναι ένα γλυκό καταφύγιο, σε κάνει να χαλαρώνεις και να αλλάζεις συναισθήματα,
επίσης πιστεύω ότι σου έρχονται τώρα η σκέψεις εν αναμονή της επιστροφής σου στο χωριό

αλλά προσωπικά αν και δεν έχω ζήσει τέτοια συναισθήματα, μπορεί να είναι αυτό που λένε τα κορίτσια ότι ο μεγάλος έρωτας δεν ξεχνιεται Rolling Eyes

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

45Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 11:09 am

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
crysoula έγραψε:και εμενα μου τι δινουν οοοοοοοοοοοοολα αυτα που λετε κοριτσι με λιγα λογια θελουμε διακοπες...και εννοειται μονες μας οχι με τους αντρες μας μαζι.......να δεις για ποτε ηρεμουμε....εχω αδικο;;; δεν νομιζω...... Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529
Τέλεια ιδέα!!!!!!! Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 587529 cheers cheers cheers Δεν ξέρω τον τελευταίο καιρό μου σπάει τα νεύρα

46Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 09, 2010 11:33 am

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και συνεχίζω...
δεν αντέχω άλλο την άθλια διαθεση μου τον τελευταίο καιρό... χωρίς λόγο είμαι λες και έχω βαριά κατάθλιψη!!!
δεν αντέχω τον εαυτό μου που προσπαθώ να ικανοποιώ τους πάντες και μια φορά πω όχι νιώθω τρελές ενοχές Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 679259
δεν αντέχω τον αδελφό του άντρα μου και την γυναίκα του που μόλις μάθανε ότι είμαι έγκυος μόνο που δεν με φάγανε ζωντανή γιατί δεν ζήτησα την άδεια τους και έμεινα έγκυος ενώ αυτή όχι Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 966307
δεν αντέχω που ζω σε μια πολυκατοικία που είναι ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ του άντρα μου!!!!!!!

47Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 5:48 am

tarzanaki

tarzanaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Μου τι δινει που ειμαι σπιτι συνεχεια.
το πρωι δεν βγαινω με τον μικρο μου λογω ζεστης και το απογευμα βρεχει...

μου τι δινει που δουλευει και κουραζεται αλλα δεν θεωρει δουλεια που ειμαι σπιτι με το μωρο ολη μερα.

μου τι δινει που δεν εκτιμα οτι αφησα καριερα και πολη

μου τι δινει που κοιμαται ακομα και οταν ειναι να παιξει με τον μπεμπη.

μου τι δινει η υπνηλια του γενικα (οκ, κουραζεται αλλα το παρακανει με τον υπνο).

μου τι δινει που μου λειπουν οι φιλοι μου στην αθηνα και εδω δεν εχω κανεναν αξιολογο ανθρωπο

μου τι δινει που θελει δευτερο παιδι τοσο συντομα

μου τι δινει που δεν χανω ευκολα τα κιλα της εγκυμοσυνης

μου τι δινει που τα μαλλια μου πεφτουν σαν φυλλα φθινοπωρινα

μου τι δινει που βλεπω φωτογραφιες απο ξεγνιαστες διακοπες με φιλους που ημουν νεοτερη και λεπτοτερη

μου τι δινει που δεν κανει το παραμικρο σπιτι γιατι ετσι τον εμαθε η μαμα του

μου τι δινει που δουλευει πολλες ωρες

μου τι δινει που δεν οδηγει και εχω γινει ταξιτζης

να συνεχισω???

48Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:03 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...

http://FRAOU8@YAHOO.GR

49Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:11 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...


ax eisai makria!!ferthn mou se emena na tin zouliksw ligaki!!!! I love you Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 536304

50Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:16 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...


ax eisai makria!!ferthn mou se emena na tin zouliksw ligaki!!!! I love you Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 2 536304
ποια ειαι φραουλενια μου??

http://FRAOU8@YAHOO.GR

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις