Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:18 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...


ax eisai makria!!ferthn mou se emena na tin zouliksw ligaki!!!! I love you Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 536304
ποια ειαι φραουλενια μου??

boreia ellada kouklitsa!!!alla ETSI POS TIN BLEPW STIN FOTO thn zouzouna sou mou erxetai na thn parw k na thn krathsw mexri na gennhsw!!!glyka einai!

52Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:21 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...


ax eisai makria!!ferthn mou se emena na tin zouliksw ligaki!!!! I love you Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 536304
ποια ειαι φραουλενια μου??

boreia ellada kouklitsa!!!alla ETSI POS TIN BLEPW STIN FOTO thn zouzouna sou mou erxetai na thn parw k na thn krathsw mexri na gennhsw!!!glyka einai!
xixixiix ax koritsaki moy σε ευχαριστω πολυ!!!!! πωσ να σου τη στειλω ομωσ???? μην νομιζεισ δεν μπορω να την αποχωρηστω κιολλασ δεν εχει λειψει στιγμη η μια απο την αλλη το σεπτεμβρη που θα γυρισω στη δουλεια να δουμε τι θα κανουμε!!!
α! και για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα... ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

53Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:22 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α αναστασια δεν θελω τετοια μια χαρα κοριτσι εισαι, εγω εδω ειμαι αν εχεις και MSN
μια χαρα να μου μουρμουρας να ξεθυμενεις, δεν θελω βλακειες τωρα, κοπελα σαν τα κρυα τα νερα και καλοκαρδη να νιωθει ετσι

54Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:24 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
anastasia έγραψε:αχ κοριτσια και εγω ειμαι καπωσ σημερα... μαλλον με εχουν πιασει τα μελαγχολικα μου...
νιωθω οτι ο αντρασ μου δεν ικανοποιειται με ΤΙΠΟΤΑ και παντα κανω κατι λαθοσ...
νιωθω οτι ειναι ευλογια να μεγαλωνω την λατρεια μου αλλα εχω κλειστει πολυ μεσα στο σπιτι
νιωθω οτι ειμαι συνεχεια κουρασμενη και οτι κανω συνεχεια τα ιδια πραγματα τα οποια ποτε δεν τελειωνουν..
νιωθω οτι ειμαι χοντρη γιατι μαλλον δεν εχει ρυθμιστει ο θυροειδησ και δεν μπορω να χασω κιλα εδω και 4 μηνεσ διαιτασ...
γενικοτερα νιωθω πολυ απαισιοδοξα σημερα.... και ειναι απο τισ λιγεσ φορε που θα ηθελα να ειχα βοηθεια απο καπου να αφησω τη μικρη μου να μην εισπρατει αυτην την αρνητικοτητα...


ax eisai makria!!ferthn mou se emena na tin zouliksw ligaki!!!! I love you Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 536304
ποια ειαι φραουλενια μου??

boreia ellada kouklitsa!!!alla ETSI POS TIN BLEPW STIN FOTO thn zouzouna sou mou erxetai na thn parw k na thn krathsw mexri na gennhsw!!!glyka einai!
xixixiix ax koritsaki moy σε ευχαριστω πολυ!!!!! πωσ να σου τη στειλω ομωσ???? μην νομιζεισ δεν μπορω να την αποχωρηστω κιολλασ δεν εχει λειψει στιγμη η μια απο την αλλη το σεπτεμβρη που θα γυρισω στη δουλεια να δουμε τι θα κανουμε!!!
α! και για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα... ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!

emena pali mou ti dinei pou den kserw pote kai an gyrisw stin douleia mou!!!eleytheros epaggelmatias blepeis k stin xora pou zoume.....!!
ante etoimase tin mikri na bgeis na paris ligo aera!!

55Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:29 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ!!!! κοριτσια μου δεν μπορουν οι αντρεσ να καταλαβουν τουσ δεσμουσ που μπορει να αναπτυξουν οι μαμαδεσ μεταξυ τουσ...
σασ φιλω και σασ ευχαριστω πολυ και τουσ δυο σασ!!!!!
αυριο θα ειναι μια αλλη μερα!!!!!
πιστευω οτι σε ολουσ μασ ερχεται αυτη η αχημη διαθεση... να ειναι καλα τα αγγελουδια μασ που μασ αλλαζουν την κοσμοθεωρια μασ μεσα σε 2 λεπτα!!!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

56Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:40 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως τυχαια διαβασα το θεμα, νομιζα οτι ηταν ενα αλλο που μιλουσε για κιλα πιο παλια εμοιαζε ο τιτλος.

57Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:08 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρηκα τη συζυτηση που μου ταιριαζει!
γκρινια χωρις ορια!!!
αρχιζω!
μου τη δινει που το σπιτι μοιαζει μονιμως με βομβαρδισμενο!
μου τη δινει που δινω στον αντρα μου να ταισει την μικρη κρεμα μια φορα στις 5 μερες και λεει "παλι εγω???"!!!
μου τη δινει που στις 4 το μεσημερι η διπλανη βγαινει με το μωρο της και πλενει τα μπαλκονια της!!!ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΝΤΑΜ!!!
μου τη διναι που σε 17 μερες επιστρεφω στη δουλεια Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 534787
μου τη δινει που ενω θα επιστρεψω στη δουλεια η μανα μου δεν ασχολειται λιγο με την μικρη για να μαθει τα χουγια της που ειναι ιδιοτροπη στο φαγητο της!
μου τη δινει ακομη και τωρα που ο γυναικολογος δε με αφησε να κανω μπανιο στη θαλασσα περυσι!!!
καλα εννοειται οτι μου τη δινει η μανα του!
αλλα αυτη τη στιγμη μου τη δινει που εχω τοσα ασιδερωτα και ορεξη να σιδερωσω καθολου... Very Happy

58Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:12 am

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamabasilikis έγραψε:Μου τη δίνει που τις τελευταίες μέρες έρχεται στ όνειρο και στη θύμηση μου ένας παλιός μεγάλος ανέλπιδος έρωτας...

χμμ... για λεγε!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχ tongue tongue tongue tongue tongue [/quote]


αχ θα τρελαθω και εμενα μου
συμβαινει αυτο και μου σπαει τα νευρα και πως να τολμησεις να το πεις.. pale pale


[/quote] Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
πως μπορουμε να βοηθησουμε ρε κοριτσια??? ανοιχτε την καρδια σας!!!!!!!![/quote] Rolling Eyes

αχχχχχχχχχ....τι να πω βρε κορίτσια....είναι τόσα αυτά που σκεφτομαι, που νιώθω, που δεν θα πρεπε να νιώθω, που που που...
εν συντομία (όσο μπορώ ) το resume έχει ως εξής :
τον είδα για πρώτη φορά σε μια φωτογραφία πενταήμερης, το 1996, και είπα...αυτόν θέλω...μ αρέσε πολύ και δεν ήταν μονο κουκλος...αυτή η ματιά του....όλα τα λεφτα...
το ίδιο καλοκαίρι τα φιάξαμε ( ήταν κοντοχωριανός μου) όταν είχα πάει για διακοπές. Μας σύστησε μια φίλη μου και συμμαθητριά του...μείναμε μαζί όλο το καλοκαιρι, περασα τέλεια, το καλύτερο ever που έχω ζήσει, απιστευτα συναισθήματα, τρελλό καρδιοχτύπι, τρελλό ομως και πολλά πολλά ονειρα..( κλασσική ρομαντζαδούρα...)
τελειωνοντας οι διακοπες μας, με βαρια καρδια τα χαλάσαμε ( εγώ δεν ηθελα βέβαια, γιατί εκεινος ηταν της αποψης οτι σχεση εξ αποστάσεως είναι δυσκολη, ιδιως οταν δεν υπαρχουν προυποθεσεις οτι κατι θ αλλαξει και θα ειμασταν παλι μαζι πριν το επομενο καλοκαιρι...περιεργη κατάσταση...παρακαλουσα να δωσει μια ευκαιρία...οχι...τελος παντων...εκλαψα, πλάνταξα, έγραψα, ξανυχτησα, εχασα θυμαμαι 5 κιλα σε 20 μερες απ το αφαγία συν δυσποιες συν ασθμα συν συν συν...οι δικοι μου ανενδοτοι φυσικά, ούτε να τον δουν στο δρομο δεν ηθελαν....πολυ θλιψη...
εγινε το δικο του τελικα αλλά μεσα μου δεν επαψα ποτέ να ελπιζω..δειλά δειλά μάθαινα νεα του απο κοινους μας φίλους το χειμώνα, και σήκωσα το χέρι μου να τον πάρω τηλ στη γιορτή και στα γενεθλια του...βαλσαμο στην ψυχη αυτη η φωνή ρε κορίτσια...τον ακουγα και ο,τι κ αν ελεγε, με ηρεμούσε απιστευτα...ειπαμε οτι δεν θα μαστε μεν ζευγαρι, μπορουσαμε να μαστε ομως φιλοι...εν τω μεταξυ, ουσα πρωτοετής στη σχολή τότε, με "πλεύριζε" ενα αλλο παιδι και ανταλλαξαμε ενα φιλί, λιγο πριν το πάσχα του 1997...τα είχα φιάξει λοιπον με καποιον αλλο? μαλλον ναι ελεγε μεσα μου...
το πασχα λοιπον του 1997 ξανακατεβαινω για μια βδομάδα στο χωριο μου...εννοείται δεν ειχα ξεχασει τπτ, εννοειται οτι ακομα αγαπουσα, εννοειται οτι θα πεθαινα να τον δω...ομως οι μερες περνουσαν και εκεινος αφαντος...ουτε τηλ, ουτε τυχαία συναντηση, ουτε καποιος φιλος λεει κατι...
και δεν θα το ξεχασω ποτε, ποτέ μα ποτέ...κατεβαινοντας τις σκάλες της εκκλησίας για να γυρίζουμε τον επιτάφιο...με σκουνταει η κολλητή μου με τρόπο λες κ είχε δει φαντασμα...ηταν κ οι γονείς μας μπροστά, τι να κάνει η δόλια...
Μαρήηηη, κοίτα μπροστά σου, μου λεέι,
Ε ναι, τι έγινε ? απαντω...
το τελευταιο εεε απο το εγινε, ηταν τρεμάμενο...γιατι τον ειδα ευθύς μπροστά μου, ενα παλικάρι 1.90, μ ενα φιλο του, μαζι, να με κοιτάει μεσ τα μάτια και να χαμογελά...
καλώς ηρθες μου λεει, και απλώνει το χερι για χειραψία...Κάγκελο η Μαργαρίτα...εδωσα το χέρι μου και ετρεμε λες κ ειχα πάρκινσον 80 χρονών γριούλα...η καρδιά μου είχε βαρεσει κοκκινο, μονο σ εκεινη τη στγμή και στη γέννηση του παιδιού την έχω νιώσει να χτυπάει ετσι...φοβηθηλα οτι θα την ακουσει και θα γινω ρομπα, μπροστά του και μπροστά σ ουλο το χωριο...οι δικοι μου απο αποσταση με κοιταζαν μ ενα βλεμμα...γκρρρρρ, ελα εδω τωρα !
αλλα εγω δεν υπηρχε περιπτωση να φυγω..πηγα λιγο στην άκρη και του μιλησα για πεντε λεπτα..."κουκλα, πρεπει να μιλησουμε σοβαρά,...μπορω να σε δω αυριο" ?
Να το δευτερο εγκεφαλικό...Φυσικά !! οπου και οτι ωρα θες και στα Ιμαλάια ανεβαινω για παρτυ σου...
ουφ τα θυμαμαι και δεν μπορω βρε κοριτσια...συγχωρηστε την φλυαρια μου....
τελικα, ναι, συναντηθηκαμε, ειπαμε πολλα, τα ξαναβρηκαμε, φιληθηκαμε και εζησα το ονειρο για δευτερη φορα...ημουν απιστευτα ερωτευμενη και ευτυχισμενη...καναμε ονειρα για παντα...
Μεχρι το καλοκαιρι του ιδιου χρονου, που ξανακαταβηκα για διακοπες στο χωριο, για να μαθω οτι εν τω μεταξυ ειχε βρει αλλη και τελικα δεν μπορουσαμε να ειμαστε μαζι...για πολλους ανουσιους λογους που μου αραδιασε...
και οσο παράδεισος ήταν για μένα το προηγούμενο καλοκαίρι, εκεινο ειχε μετατραπεί σε κολαση...δεν μπορουσα να το χωνεψω, να καταλάβω τι ειχα κανει λάθος...το χειρότερο ηταν να τον πετυχαινω ( ευτυχως οχι συχνα) με την άλλη ή να τον παιρνω τηλ και να μου το κλεινει στα μουτρα...μια δυο, τρεις, στο τελος μου την ειπε κιολας..."μην μ ενοχλεις πια, ειμαι εδώ με το κορίτσι μου τώρα...τι θελεις να της πω? οτι με παιρνει η πρωην...?
πολύ ασχημο τέλος, πολύ πικρία και πολλά αναπάντητα γιατί...αφού πια δεν μπορουσα να κανω τπτ, ηπια το πικρό ποτήρι, εσφιξα τα δόντια, παραιτήθηκα οποιασδήποτε διεκδικσης και αποφασισα να συνεχισω την ζωη μου...
στα επομενα 15 χρονια που εχουν περασει μεχρι σημερα, εχω μονο μαθει οτι τελικα παντρευτηκε εκεινη την κοπελα, κ ειχε πια ή 1 ή 2 παιδια...τον εχω δει μια φορά φευγαλέα μεσα στο αυτοκινητο, μεχρι να σηκωσω το χερι μου να χαιρετησω, ειχε φυγει....
πριν καποια χρονια παλι, τον εβλεπα πολύ συχνά στον υπνο μοu και απορουσα γιατι...εκ των υστερων εμαθα οτι εκεινη την περιοδο ειχε ενα ατυχημα με το αυτοκινητο και μια σοβαρη εγχειριση που ακολουθησε..ευτυχως σημερα ειναι καλά...
εχω πια προχωρησει τη ζωη μου, 33 χρονών γαιδουρα, εχω παντρευτει, εχω κανει παιδί...εννοείται πως δεν αλλαζω τπτ απ ολα αυτά αλλά....δεν εχει φυγει ποτέ απ το μυαλό και την καρδιά μου...θα πρεπε να τον μισω η να αδιαφορώ ισως, να μην με νοιαζει διολου και ουτε να ξανασχοληθω μαζι του...οταν ομως ερχεται στον υπνο μου, οταν πιανω τον εαυτο μου να τον σκεφτεται ακομα και σημερα, εν ετει 2010, κατι με πιανει...ο χρονος ομως δεν γυρναει πισω, δεν αλλαζει τπτ, και οτι εγινε δεν ξαναγινεται...οποτε σκεφτομαι οτι μαλλον εχω προβλημα, δεν ειμαι καλά...τι στο καλο περιμενω? γιατι τον σκεφτομαι? γιατι νιωθω οτι μερος μου εχει μεινει στο καλοκαιρι εκεινο, την στιγμη που εχουν συμβει τοσο αλλα καλα στη ζωη μου...? δεν ξερω, ειλικρινά...παραδέχομαι οτι τον αγαπω, παντα τον αγαπουσα, και οσο ζω θα το κανω, δεν διακινδυνεω ομως με τπτ την οικογενεια μου και οτι εχω καταφερει ως τωρα...οποτε μαλλον ειναι κριση περιοδου παλι και θα περασει...
σε μια βδομαδα φευγω για διακοπες στο χωριο...και θα κατσω ενα μηνα...οσο φοβαμαι κ απευχομαι, αλλο τοσο ευχομαι να τον ξαναδω....καμμια ψυχιατρος κορίτσια?? μαλλον την χρειαζομαι !

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΤ...καταχράστηκα το χρόνο και την υπομονη σας...ευχαριστώ οσες αντεξατε να το διαβάσετε...ουφ...σαν πιο αναλαφρη νιωθω τωρα...





[/quote]


Βρε φιλεναδα ποσο μα ποσο μοιαζουν οι ιστοριες μας....Πρεπει να τα πουμε οποσδηποτε.Φαση ειναι και θα περασει παλι....φιλακιαααα!!!

59Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:23 am

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουφ! Να τα πω και εγω μπας και ξελαφρωσω λιγακι!

Τελειο το θεμα σου φιλεναδα!!!


Μου την δινει ο αντρας μου που εγινε ολοκληρος γαιδαρος και ακομα δεν εχει αποκασταθει επαγγελματικα και το χειροτερο δεν περνει και μια αποφαση για το μελλον μας.

Μου την δινει που ολα εγω πρεπει να τα σκεφτομαι σε αυτο το σπιτι.

[/b]Μου την δινει που παντα ειναι κουρασμενος και τελευταια δεν θελει να κανει τιποτα για να με βοηθησει.Και ειμαι και εγκυος!

Μου την δινει η πεθερα ωρες ωρες που χωνετε στα παντα και ποτε δεν μας εχει αφησει να χαρουμε τιποτα!

Μου την δινει ο πεθερος που μου την λεει συνεχεια για την διατροφη της μικρης ενω αυτος την ταιζει χιλιες δυο μαμακιες.

[b]Μου την δινει που θελω να μετακομισω και χωνοντε ακομα και σε αυτο.Οχι να βρουμε διπλα διπλα ενα σπιτι παλι,οχι μακρια ειναι το σπιτι που βρηκατε και τετοια αλλα κουλα!

Μου την δινουν τα ασιδερωτα που
ποτε δεν τελειωνουν!!!


Προς το παρων αυτα ειναι τα κυριοτερα που μου την δινουν.Θα επανελθω σιγουρα καποια στιγμη!

60Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 7:55 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μην κοιτας που δεν μιλαμε οι υπολοιπες ολο και καποια υπαρχει εδω γυρω που παντρευτηκε'σοβαρεψε'αλλα ποτε δεν ξεχναει τον ενα και μοναδικο ερωτα της ζωης της!!!!!!! Wink [/quote]
ολες μας πιανει αραια και που κατι αναλογο, μη νιωθεις τυψεις!!!τους αντρες μας να μην τους πιανει ομως με τις πρωην!!! Twisted Evil

61Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 8:06 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑRΚΕLLA.....σωστηηηηηηηηηη Respect

62Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 9:00 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον αυτο που φταιει ειναι το ανεκλπληρωτο, ετσι ειχα και εγω μια σχεση με τρελο ερωτα μιλαμε ξεχναγα τι μερα ειναι τι μηνας, και βεβαια τον σκεφτομουν γιατι δεν προλαβαμε να ζησουμε τον ερωτα μας, οταν ομως το σκεφτομουν λογικα καταλαβαινα οτι και να προχωρουσε θα κουραζομασταν δεν θα αντεχε οποτε καποια στιγμη θα χωριζαμε, απλα θα το ειχα ζησει ολο το σκηνικο, οποτε σαν ωριμη γυναικα ειπα, ωραια τα μελια καλα περασαμε αλλα μην τρελαθουμε γιατι να τον σκεφτω; αφου παλι χωρια θα καταντουσαμε στο τελος τσαμπα κοπος, και σας πληροφορω ειχα τρελη καψουρα οταν χωρισαμε και ημουν και πιτσιρικα 20 χρονων ξερετε τι ειπα; μακαρι να ημουν εγκυος να ειχα το γιο του, ενα κοματι για παντα μαζι μου μιλαμε για τοσο καψουρα, ηταν και καλο παιδι δεν το μετανιωσα ποτε που ειμασταν μαζι, αλλα επικρατησε η λογικη και το μυαλο μου και ειπα δεν θα τον ξανασκεφτω ποτε

63Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 9:18 am

oh mummy

oh mummy
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Βρε κορίτσια, όλες λίγο πολύ έχουμε έναν μεγάλο, αξέχαστο έρωτα από τότε που ήμασταν κοριτσάκια. Εκεί γύρω στα 18 με 20 που πρώτη φορά το φλερτ γίνεται σοβαρός δεσμός, που πρώτη φορά νιώθεις πιο ώριμα συναισθήματα, που πρώτη φορά σου περνάνε σκέψεις από το μυαλό τύπου "για πάντα" "ο έρωτας της ζωής μου" "θέλω το παιδί του" κι άλλα τέτοια τρομερά και φοβερά που τα ζούμε και στον υπερθετικό βαθμό λόγω ηλικίας. Είμαι σίγουρη λοιπόν πως έχουμε εξιδανικεύσει αυτά τα συναισθήματα, γι αυτό ακόμα φέρνουμε εκείνες τις στιγμές στο μυαλό μας, γιατί ήταν πολύ δυνατές, πρωτόγνωρες και γι΄αυτό αξέχαστες!

64Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 9:32 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω αυτο λεω και εγω, ειναι το ενεκπληρωτο που μας κανει να τα σκεφτομαστε και τιποτα αλλο, εγω το εχω φιλοσοφησει τον αντρα μου δεν τον αλαζω με κανεναν, τον αγαπω και με αγαπα γιαυτο που ειμαστε ουτε για την εικονα ουτε για τα καρδιοχτυπια και τους καλοπισμους και αυτο αξιζει οσο χιλιοι ερωτες τρελοι που ειναι φουσκες, ασχετα αν τον ερωτευτηκα τον αντρα μου χαχαχα

65Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 11:43 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:συμφωνω αυτο λεω και εγω, ειναι το ενεκπληρωτο που μας κανει να τα σκεφτομαστε και τιποτα αλλο, εγω το εχω φιλοσοφησει τον αντρα μου δεν τον αλαζω με κανεναν, τον αγαπω και με αγαπα γιαυτο που ειμαστε ουτε για την εικονα ουτε για τα καρδιοχτυπια και τους καλοπισμους και αυτο αξιζει οσο χιλιοι ερωτες τρελοι που ειναι φουσκες, ασχετα αν τον ερωτευτηκα τον αντρα μου χαχαχα
θα συμφωνησω και εγω μαζι σας και εγω εχω περασει κατι τετοιο βεβαια ημουν πιο μικρη γυρω στα 16 αλλα μεχρι και τα 20 μου ενα χρονο πριν γνωρισω τον αντρα μου ειχα πολλα αισθηματα γι αυτον τον ανθρωπο αν και ειχαμε ψιλοχαθει. Ακομα και τωρα μια με 2 φορες τον χρονο θα τον δω στον υπνο μου και με κανει να αισθανομαι λες και ειμαι 16 χρονων κοριτσακι

66Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 12:11 pm

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Athin@ έγραψε:Μου τη δινει να καθαρίζω μί ώρα μήλα,αχλάδια και μπανάνες,να κάνω την κουζίνα κ*λ*,να λερώνω πόσα σκεύη και να μην έχει όρεξη για φρουτόκρεμα Mad

Συμφωνώ απόλυτα!!! Το ίδιο ισχύει και για το φαί και για όλα!!! Να τα ετοιμάζεις, να σε κοιτάει, να σου γελάει, να λες: τί ωραία το παιδάκι μου πεινάει! και στη συνέχεια να του προσφέρεις το γεμάτο κουταλάκι.... και αυτό........ να κλείνει το στόμα και να στρίβει το κεφάλι!!! affraid Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 654655

67Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Σαβ Ιουλ 10, 2010 2:53 pm

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elina έγραψε:
Athin@ έγραψε:Μου τη δινει να καθαρίζω μί ώρα μήλα,αχλάδια και μπανάνες,να κάνω την κουζίνα κ*λ*,να λερώνω πόσα σκεύη και να μην έχει όρεξη για φρουτόκρεμα Mad

Συμφωνώ απόλυτα!!! Το ίδιο ισχύει και για το φαί και για όλα!!! Να τα ετοιμάζεις, να σε κοιτάει, να σου γελάει, να λες: τί ωραία το παιδάκι μου πεινάει! και στη συνέχεια να του προσφέρεις το γεμάτο κουταλάκι.... και αυτό........ να κλείνει το στόμα και να στρίβει το κεφάλι!!! affraid Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 654655
. Μια από τα ίδια!!!!

68Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Κυρ Ιουλ 11, 2010 1:43 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και στο τελος...να τα κανει και εμετο και να μαζευεις μια ωρα!!! Twisted Evil

69Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Κυρ Ιουλ 11, 2010 12:02 pm

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τα νευρα μου τοσο καιρο ειχα την απο πανω να μου ξυπναει το μωρο φοιτητρια βλεπεις οταν πεφταμε να κοιμηθουμε αυτη ξεκινουσε να ετοιμαζεται να βγει και δωστου τα τακουνια περα δωθε πως κρατηθηκα...τωρα εφυγε αυτη και η διπλανη αγορασε σκυλι και το εχει 24 ωρες στο μπαλκονι και αυτο γαβγιζει συνεχεια διπλα στο δωματιο του παιδιου και ξυπναει το ερμο ολο το βραδυ και κλαιει..αυριο θα παω να την πιασω...πολυ πιθανον να ξεμαλιαστουμε γιατι θα μου πει δεν εχω που αλλου να το βαλω...εχω νευρα εχω νευρα εχω νευρα Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259

70Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Κυρ Ιουλ 11, 2010 2:45 pm

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria-eva έγραψε:αχ τα νευρα μου τοσο καιρο ειχα την απο πανω να μου ξυπναει το μωρο φοιτητρια βλεπεις οταν πεφταμε να κοιμηθουμε αυτη ξεκινουσε να ετοιμαζεται να βγει και δωστου τα τακουνια περα δωθε πως κρατηθηκα...τωρα εφυγε αυτη και η διπλανη αγορασε σκυλι και το εχει 24 ωρες στο μπαλκονι και αυτο γαβγιζει συνεχεια διπλα στο δωματιο του παιδιου και ξυπναει το ερμο ολο το βραδυ και κλαιει..αυριο θα παω να την πιασω...πολυ πιθανον να ξεμαλιαστουμε γιατι θα μου πει δεν εχω που αλλου να το βαλω...εχω νευρα εχω νευρα εχω νευρα Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259


πώωωωωωωω να μας πεις τι έγινε τα λατρεύω κάτι τέτοια! Laughing Laughing Laughing

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

71Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:44 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μου την δινει η ταση που εχω να αναλυω τα πραγματα!!!!!

72Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 16, 2010 4:50 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου την δινει που δεν ειμαι διπλωματικη, οποιος ειναι εξπερ στο θεμα παρακαλω δεχομαι ιδιαιτερα μαθηματα

73Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 16, 2010 5:00 am

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω τωρα 2-3 μερες που εκνευριζομαι και φωναζω με το μαραμικρο,δεν το ελεγχω πλεον ειναι πανω απο τις δυναμεις μου.....αν οχι ολες αλλα τις περισοτερες φορες το μετανοιωνω!δεν ειμαι βασικα ετσι παντα,κανω υπομονη και δινω λιγες μερες στον εαυτο μου μηπως ειναι 'των ημερων'....αλλιως θα μου βαλω τιμωρια!!! Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 654655

74Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 16, 2010 5:05 am

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dinaki88 έγραψε:
maria-eva έγραψε:αχ τα νευρα μου τοσο καιρο ειχα την απο πανω να μου ξυπναει το μωρο φοιτητρια βλεπεις οταν πεφταμε να κοιμηθουμε αυτη ξεκινουσε να ετοιμαζεται να βγει και δωστου τα τακουνια περα δωθε πως κρατηθηκα...τωρα εφυγε αυτη και η διπλανη αγορασε σκυλι και το εχει 24 ωρες στο μπαλκονι και αυτο γαβγιζει συνεχεια διπλα στο δωματιο του παιδιου και ξυπναει το ερμο ολο το βραδυ και κλαιει..αυριο θα παω να την πιασω...πολυ πιθανον να ξεμαλιαστουμε γιατι θα μου πει δεν εχω που αλλου να το βαλω...εχω νευρα εχω νευρα εχω νευρα Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 679259


πώωωωωωωω να μας πεις τι έγινε τα λατρεύω κάτι τέτοια! Laughing Laughing Laughing
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΟΟΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑ ΨΑΛΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΝ ΚΙΧ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 215994 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 215994 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 328109
Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 536304 Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 536304

75Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να φυγετε!Να πατε αλλου!!! Παρ Ιουλ 16, 2010 5:34 am

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MOU THN DINEI POU DEN XWRAW STO AGAPIMENO MOU PANTELONI K DEN FEYGOUN EYKOLA TA KILA, MOU THN DINEI POU PALIA O SUNTROFOS MOU MAZEVE TA ROUXA TOU ALLA OSO AUKSANONTAI TA PAIDIA MAZEVEI LIGOTERO, MOU TIN DINEI POU H KOUZINA DEN KATHARIZEI POTE, MOU TIN DINOUN TA APAISIA PAPPOUTSIA POU EINAI STIN MODA FETOS TO KALOKAIRI, MOU TIN DINEI POU DEN VAZOUN EPANALIPSI STO CONNX TO GREYS ANATOMY, MOU TIN DINOUN TA MESIMERIANA KOUSKOUS K TRASH NIEWS, MOU TIN DINEI POU KATHE FORA POU VRISKW XRONO NA DIAVASW ENA APO TA VIVLIA MOU , KLEINOUN TA MATIA APO TIN KOURASH K EXW MIIIINES STIN IDIA SELIDA.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις